Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 22.08.02  02:38

    « Re: 307 nebo Focus

    matus, takze tvoje auto je po roku tip top, akurat ti pri 130 vibruje riadenie horsie ako na nevyvazenej skodovke? a to je akoze tiptop? to si si na to asi zvykol.... ale ja nie.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.08.02  15:44

    « Re: 307 nebo Focus

    aspom ze tak.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 21.08.02  15:37

    « Re: 307 nebo Focus

    mne iba oznamili, ze je to v stadiu riesenia a musi sa cakat. Takze to nie je iba na Slovensku.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.08.02  15:24

    « Re: 307 nebo Focus

    takze francuzi uz nemaju hlasenie iba zo slovenska?
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 21.08.02  14:55

    « Re: 307 nebo Focus

    to yyyyy>

    vo vseobecnosti mas asi pravdu, ale na problem vibracii som sa pytal aj u rakuskeho importera Peugeotu a oni ten problem poznaju a nevedia riesenie.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.08.02  14:44

    « Re: 307 nebo Focus

    RV> aby si nebol prekvapeny - cim dalej mam pocit ze nas hadzu do ineho vreca ako ostatnych. Poznam vela ludi co maju skodovky a som presvedceny podla vyskytu chyb, ze to co sa dovaza k nam je ina trieda ako to co napriklad do nemecka. Ked som sa pytal na nazor na kvalitu skodoviek nemeckych a rakuskych majitelov vzdy som dostal odpoved typu "NIKDY NIC" zato viem ze par tunajsich majitelov malo nehorazne problemy po kupe typu - nejde zaradit spiatocka, striekajuca nafta z tlakovej hadice hrkajuce dvere a podobne. A nie je to len skodovka. Napriklad Renolty vyrabane v Turecku sa na zapad vobec nedostavaju - pozeral som si ponuky renolta tam Megan kombi a Thalia vobec neexistuje. ... Teda neviem ci sme v tomto smere nejako iny od vas Cechov, ale viem ze v Polsku je tato situacia este ovela horsia. Niektori si dokonca dovazaju auta kupene v Nemecku aj napriek tomu ze by si ich mohli kupit doma. A taka vec ze servisovat auto v Rakusku je tu v Bratislave normalna vec - nie len preto ze by u nas boli lempli v servisoch, ale asi aj kvoli zazemiu oficialneho servisu vo Viedni zo strany francuzov - mozno keby sa chalani spytali s 307 tam, tak uz by boli davno opravene. Ono asi vyroba v autach moc rozdiely nerobi, a aj verim ze vystupna kontrola je taka ista, ale preco napriklad neposlat vo vyrobe tazko opravitelnu vec slovenskemu dodavatelovi ako ukazkove auto a keby cosi, tak tam so servisak opravi lacnejsie ako francuz??? No a v nasom predajnom dome - preco nepredat akcny model niekomu kto zoberie aj trochu inu farbu potahov ako povodne chcel? no a uz to fici ... tak mas este furt 50:50 ci na ten problem prides - ved mas len jeden taky kus, tak aj tak nemas s cim porovnat a to drobne trasenie sa aj tak niekomu moze zdat normalne ... :-)))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.08.02  14:12

    « Re: 307 nebo Focus

    To radikn:Jestli Tě to uklidní,já znám taky jednoho člověka co mu to dělá a léta předtím jezdil golfy.Myslel si,že si 307 čkou polepší,už má zase Golfa.Nechápu souvislost mezi tím,že těm co to vibruje jsou Slováci.Jsou to pokud vím lidi jako my a před pár lety by nikoho ani nenapadlo to uvádět jako argument,byli s námi v jednom státě.Vlastnosti auta snad nezávisej na státní příslušnosti majitele,nebo snad jo ?
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 21.08.02  13:58

    « Re: 307 nebo Focus

    to radikn>

    To, ze neberes moje prispevky vazne, je tvoj problem a vobec ti tvoj nazor nechcem vyvracat. Pokial mam zistene, nevibruju vsetky 307, takze si asi jazdil v tej, ktora bola v poriadku. Vibruje moje, mkralove. Ked som mal nahradne auto, ked bolo moje v servise, tak vibrovalo aj to.

    Co sa tyka tej citlivosti riadenia, je to citlive nie od vyroby, ale iba v poslednej vode. Ja vazne citim aj 'piesok na ceste' v rukach. To je ale vec, ktora mi az tak nevadi, skor sa bojim, ze to moze mat nejaku suvislost s vibraciami riadenia. Mozno je nieco uvolnene.

    Tento problem sa riesi vo vyrobe, mam to potvrdene a nemozu prist na to, v com je problem. Takze nie je to nieco, co by som si vymyslel.

    V kazdom pripade ti zelam, aby si na svojom aute podobne problemy namal.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.08.02  13:44

    « Re: 307 nebo Focus

    to Círa: Asi nekdy v cervenci jsem se rozhodl pro toto auto. Jeste ho nemam, objednam ho nekdy v prosinci, nebo lednu (davam do hromady prachy) a tuto diskuzi jsem precetl celou. Vsimni ze tu pisou v podstate dva lidi, mrkal a lubos, oba slovaci, ze ? Ja su z Brna, v 307 jsem jel, jel jsem 130 a nic, zadna rana od podvozku no a kdyz nekdo napise, ze ve volantu citi aj pisek na silnici, promin lubo, ja jeho prispevky pak neberu tak nejak uplne vazne. Je ale fakt, ze jsem v tom aute jel jen dvakrat, zadne problemy tu popisovane jsem ale necitil.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 21.08.02  12:03

    « Re: 307 nebo Focus

    Mozno uz boli chyby vychytane :)
    V kazdom pripade, keby som kupoval 307 znova, tak by som si ju pred prebratim poriadne vyskusal, hlavne na dialnici kvoli vibraciam.

    SW vyzera naozaj dobre, len nechapem, preco tam ni je podobna vybava ako pri normalne 307 XT, napr. velurove potahy. Videl som SW Pack, co by mala byt najvyssia vybava a je tam na sedadlach klasicka drsna latka. Mam dojem, ze sa neda vybava menit, je iba SW a SW Pack.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.08.02  11:51

    « Re: 307 nebo Focus

    >mam pisat aj to, co robili preto, lebo sami nieco dojebali?< - jasne, a aj ktory servis to bol ... clovek nikdy nevie kam sa dostane - vyzera to ze sa tu bude kupovat jedno SW cko
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.08.02  10:51

    « Re: 307 nebo Focus

    Ahoj,
    díky všem. Jak tak sleduji diskusi zde i jinde, je mi už zcela jasné, že 307 NE. Takže zůstanu u Focuse. Poslední tři roky s ním jezdím a fakt 100% spokojenost. Jen tak jsem si říkal, že z frajeřiny zkusím něco novějšího, ale vidím, že fakt zůstanu u Focuse. To je opravdu dobré auto. Doufám, že narazím na stejně dobrý kus jako posledně.
    Ještě jednou díky všem.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 21.08.02  10:28

    « Re: 307 nebo Focus

    Mne to trasie aj pri 110, aj ked trochu menej ako pri vyssich rychlostiach. Takze pohoda.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.08.02  10:22

    « Re: 307 nebo Focus

    to je posledne co neni ;) tak uz chodim iba 125 :))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.08.02  10:20

    « Re: 307 nebo Focus

    to mkral: chces povedat ze sa ti uz ani volant netrase ked ides 130?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.08.02  10:19

    « Re: 307 nebo Focus

    mam pisat aj to, co robili preto, lebo sami nieco dojebali?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.08.02  10:16

    « Re: 307 nebo Focus

    mkral> tak skus zhrnut co ti vsetko robili
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.08.02  08:44

    « Re: 307 nebo Focus

    to matusko. moja 307 je uz tip-top. ;) len som to zabudol povedat. ono, ked uz clovek je spokojny, tak uz nepise.

    inac, vsetky tie veci, co mi robili 3/4 roka, mohla spravit behom jedneho tyzdna. a preco to neurobili? lebo * v servisoch.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.08.02  06:46

    « Re: 307 nebo Focus

    No,zkusím to shrnout.Ono v dnešním komerčním světě je to asi tak,že v německu vedou ve všech statistikách německý auta,ve francii francouzský atd..Pokud nenatrefíš na krám nebo auto už s konstrukční chybou tak ta kvalita je zhruba stejná (stejně nízká).Co si budem namlouvat,prioritou je cena a šidí se kde se dá.Takže,líbí se Ti 307,kup si ho,protože z něj budeš mít radost a i ten servis mu odpustíš.Obejdi si prodejce,svez se a vem si to auto,který na tebe udělalo největší dojem.Zapomeň na statistiky,jsou v tom prachy.
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 21.08.02  02:59

    « Re: 307 nebo Focus

    a som zabudol dodat, ze sa to teda vobec nezlepsuje. aspon co sa diskusie tu tyka
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…