Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 06.09.02  10:51

    « Re:

    mkral> Ked inak nedas... :)
    Len tak so srandy: malickosti, ale naseru:

    -vrzganie sedadla vodica pocas pohybu vozidla (premazanie nepomohlo)

    -vrzganie brzdového pedalu pri stlacani, niekedy spojka pri jej uvolnovani

    -vytahuje sa ‚koberec‘ na podlahe pod obidvoma prednymi dverami

    -pri rychlosti okolo 130 km/h drncí nieco z oblasti od prevodovej paky (asi lanovody), pri posunuti paky do inej polohy to prestane (pri tomto zvuju citit jemne vibracie na pake)

    -pri pomalej jazde pocut piskanie asi od prednych kolies zavisle od otacania kolies bez brzdenia a bez ohladu na to, či je zaradena rychlost (pocut to hlavne v garazi alebo pri jazde pri stene)

    -rezonuju reproduktory v obidvoch pravych dverach


    -toto sa mi stalo zatial 2 krat: pri bežnej jazde sa mi vypli asi na 5 sekund všetky kontrolky, rucicky v „budikoch“ padli na nulu, vypol sa display PP aj klimy. Auto islo normalne dalej s tym, ze este dalsich 5 sekund svietila kontrolka airbagu.

    -pri zamknuti sa automaticky nedoviera okno vodica, spolujazdca ano




    Staci ??? :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.09.02  10:13

    « Re:

    Ani ne, já jsem holt trochu napřed, mám P309... :)))
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.09.02  10:10

    « Bez nadpisu

    no nie, to uz si nikto nechce zanadavat na p307?
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 02.09.02  10:24

    « Re: Moja prvá 307

    Ta spotreba sa da udrzat na takejto hodnote, ale iba ak nejazdis po dialniciach, resp. nie moc po meste :-)
    Dokedy bude auto OK, tazko povedat, mne sa zacali chyby prejavovat az po mesiaci, okrem vibracii, ktore tam boli hned.

    btw, nevibruje to okolo 130 km/h?
  • 00 Reagovat !

    foto

    29.08.02  13:20

    « Moja prvá 307

    chlapi, 1.8. som si kúpil 307 1,6 XT Pack.Super cena (30,000+ lebo sa zdvihlo euro...), super prevedenie noveho auta - neslo el.zatvaranie sp.zrkalda a blblo el.okno, prsalo a tak som sa musel skryt s novym autom v ten den kupenym pod most kym neprestalo prsat aby mi nenamoklo zdnuka... preslo 14 dni a konecne je auto OK. P.S.: Dokedy?
    Á propos spotreba? Ja mám s klimou non stop priemer 6,7l/100km. nie je to zlé...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.08.02  15:40

    « Re: 307 ... reakcia od vyrobcu

    Lubo dik, ze jsi to vsechno obvolal a donutil je k tomu, aby to dali dohromady. Dam jim jeste par mesicu cas at se inovace dostane do vyroby a pak si to auto koupim. To uz bude urcite vsechno OK.
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 27.08.02  02:31

    « Re: 307 nebo Focus

    mkral> take it easy...



    yyyy> ad spotreba - neskusal, nechcelo sa mi :)
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 26.08.02  17:16

    « 307 ... reakcia od vyrobcu

    Kontaktoval som sa pred casom s vyrobcom vo Francuzsku, kde som pozadoval vymenu auta.
    Dnes mi odtial volali, ze to NEBUDE MOZNE. Takze dakujem pekne.

    Bol som ubezpeceny, ze sa mojim autom denne zaoberaju a v septembri by to mohlo byt vyriesene.

    Som sklamany pristupom vyrobcu, aj ked chapem, ze by sa potom spustila lavina.

    Aspon som sa ubezpecil, ze uz nikdy nekupim auto, ktore nie je na trhu menej ako 2 roky a uz vobec to nebude vyrobok od Peugeotu!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.08.02  16:53

    « Re: 307 nebo Focus

    No chlapci, vidim ze toho mate dost sami o sebe ... nechcel som vam dvihat zlc, ale ste tu v kec/drist klube tak sa nedivte rypaniu. Bavim sa tu o tom preto lebo to zatial vyzera na kupovanie jedneho SWcka ale cim dalej vidim ze tu skorej pojde o dve C5 ky :-) aj ked to bude o nejakych 50 alebo 100 drahsie ...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.08.02  14:44

    « Re: 307 nebo Focus

    necitas pozorne. ak by ano, tak vies, ako to s nimi bolo a preco to tak bolo (potahy). a kedze s vas kecalkov co len dristaju som zase raz unaveny, nebudem to sem x-ty krat pisat... najdite a precitajte si to.

    to matuSko: tym tvojim opakovanim faktov a sumarizovanim veci, ktore tu su napisene co sledujes? ak to prezradis, mozno ta privedieme k cielu rychlejsie, ako to ide tebe.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 26.08.02  13:31

    « Re: 307 nebo Focus

    to yyyyy>

    Tie potahy tu uz boli vysvetlovane x krat.
    Ja som si tiez auto objednaval. U dealera na konci novembra a vyrobene bolo 28.februara.

    S trasenim suhlasim. Zla vystupna konrola (resp. ziadna).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.08.02  13:08

    « Re: 307 nebo Focus

    >auto na objednavku< to je blbost, tomu neverim, aspon teda co som sa stretol s problemami tak boli vzdy a nejake "akciovky" takze nic na objednavku, ale nepisal niekto z vas ze cakal nejake 3 msiace alebo ze dostal ine potahy ako objednaval :-))) ... ale to trasenie by som daval za vinu slabemu testovaniu pred vyrobou a ze to proste podcenili ... ale tu by som tiez sacoval situaciu ze ak je to na vymenu nejakej suciastky tak tu u nas sa vec vyriesi az po nejakom Rakusku a to az po nejakom Nemecku a ze v Polsku sa na to vyseru uplne :-)))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.08.02  12:53

    « Re: 307 nebo Focus

    ale vies, dost srandovne by to bolo, ked je auto na objednavku, ako moje. to by potom akoze porovnali tie kusy, ktore isty zakaznici si objednali rovnake a potom z nich vyselektovali? :)) co ak by ten den nebolo take auto? cakali by, kym bude?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.08.02  11:36

    « Re: 307 nebo Focus

    Tazko povedat, nie som ani predajca ani servisak ani auta nevyrabam, ale vidim co vidim a neviem si to vysvetlit hlavne v pripade Skodovky - ale tam by som to nevidel na rasizmus ale skorej na vylepsovanie konkurencieschopnosti smerom na zapad, ked to tu tak obcas citam tak nie len slovaci sa stazuju na kvalitu, skorej si myslim ze doma a na vychode obcas zostane nieco co sa celkom nepodarilo ... inak si to neviem vysvetlit ...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.08.02  10:35

    « Re: 307 nebo Focus

    To yyyy:Takže myslíš,že automobilky praktikujou takovej tržní rasismus a to co se jim nepovede odvezou co nejdál na východ ?
    To je skoro případ k evropskýmu soudnímu tribunálu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.08.02  10:15

    « Re: 307 nebo Focus

    kurna, tak neviem ci som blby ja alebo co ... toto malo byt v rubrike "spotreba" .... ???? :-((( .... no asi som ...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.08.02  09:23

    « Re: 307 nebo Focus

    matuS> neskusal si s tatkovym farom jazdu po meste s "lahkou nohou"? Ja som skusal 2.0 leganzu co sa pri normalnej jazde pohybuje niekde medzi 9 a 10 a pri jemnej jazde som sa dostal na 7 :-) ... moj megan pri tom samom bol na 5,7 (vsetko cela nadrz plna - plna)
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 26.08.02  07:00

    « Re: 307 nebo Focus

    matus, nehnevaj sa, mas rok auto ktore nevedia dat dohromady. co si o tom mam mysliet?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.08.02  14:16

    « Re: 307 nebo Focus

    To RV: Samozrejme, ze jsem nemyslel, ze slovaci jsou neco jineho, ve smyslu, ze by to nebyli, lidi. Samozrejme, ze kdyz jsem psal, ze jsem cetl celou diskuzi, mel jsem na mysly prispevky, ketere poukazuji na to, ze neni auto jako auto a odberatel jako odberatel, ze se spekuluje o vozech ruznych kvalit. Sam mam ke Slovensku velice kladny kladny vztah a to uz ne jen proto, ze jsem tam studoval, ale i proto ze tam mam pribuzne a spoustu kamaradu. Napisu e-mail do rmservisu, prodejce peugeotu v brne a dam vedet, co mi o vybracich volantu odpovedel.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.08.02  09:05

    « Re: 307 nebo Focus

    nie horsie. iba su v nom vibracie. nepluj zase okolo seba bez premyslenia ;)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…