Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • 00 Reagovat !

    foto

    16.09.02  16:53

    « HDi vs. TDi (2)

    Jen ve spotřebě ve 3 lidech to Polo natrhlo Peugeotu o dost žaket. Já vím, že bude o nějakých 200 kg těžší, ale o více, než 2 litry???!!!!
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.09.02  16:51

    « HDi vs. TDi

    Měl jsem 2 dny po sobě půjčená 2 auta. Nové 307 a nové Polo, obě turbodiesel. I když odhlédnu od toho, že VW Polo je logicky nižší kategorie, než 307, myslím, že kultivovanost obou motorů lze porovnávat i tak. Nebe a dudy. Peugeot HDi vyhrálo na celé čáře, to Polo bylo proti tomu fakt traktor. Mám na mysli nevyrovnanost výkonu, vyšší hlučnost, horší zpřevodování, horší náběh výkonu (poté, co vyřadíte nebo nepočítáte ten rozjezdový "economy" náběh u Peugeota), chování v nižších otáčkách, to především, ale i ve vyšších!!!
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.09.02  16:43

    « Economy režim na 307 HDi ????

    O dovolené jsem měl na den půjčenou 307-ku HDi. Všechno perfektní, ale zvláštním způsobem se choval plyn. Při zařazení vyššího stupně bylo úplně jedno, zda jsem stisknul pedál plynu do 1/4, do 1/2 nebo vůbec. Akcelerovalo si to samo pomálu jak chtělo. Pouze při překročení asi 2/3 se to začalo chovat podle mé nohy. Je to asi nějaké economy nastavení, kdy se snaží šetřit naftu? Už mi to dost připomíná Microsofty, kdy program nedělá, co vy chcete, ale co si Bill Gates myslí, že byste správně měli chtít. :-)
    Ví o tom někdo něco?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.09.02  10:24

    « Re: dik

    Lubos1 a ostatni "vibratori": drzim palce.
    Puvodne jsem chtel 307 take kupovat, ale nekoupil
    (odhlednu od toho, ze jsem nakonec nekoupil ani
    nove auto, protoze jsem zjistil, ze mi postaci
    mirna ojetina), ale smat se nebudu. Nepreji
    nikomu zadne problemy a doufam (a preji vam to),
    se to zabozrouti vyresi (az dostavkuji) a budete
    s 307 spokojeni. V kazdem pripade podavejte
    pravidelne reporty :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 16.09.02  09:43

    « Re: dik

    mavan>

    Oficialne sa to riesi, ale vysledky nie je zatial poznat. Od posledneho 'riesenia' ubehol viac ako mesiac a z Francuzska nemam ziadnu dalsiu odpoved. Takze stale cakam. Slubili mi, ze to bude v septembri.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.09.02  19:05

    « Re: Hlučná spojka 307 HDi

    Mam auto skoro rok a stejny problem. Stane se mi to jenom kdyz s autem vyjizdim z garaze. Pak uz se problem nevyskytuje. Kdyz jsem to rikal v servisu tak se na to divali dost podivne. Obcas to musim resit dokonce tak ze zaradim dvojku a z ni pak jednicku. Jednicku proste nemuzu zaradit. Zajimave je ze hned na dalsi krizovatce se uz ten problem vubec nevyskytne. Jestli u Vas prijdou v cem je problem prosim napiste to na toto forum.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.09.02  07:55

    « Re: Hlučná spojka 307 HDi

    Pri zaradení 1.r.st. a následnom rozbiehaní sa , spojka v momente záberu sa prejaví pazvukom pripomínajúcim prechod cez kanálové veko ( ale ono to nie je ). Pri ostatných r.st. pracuje bez zvukových koláží. Zaujímavé je na tom, že problém sa vyskytuje len po následnom vypnutí motora a po kratšom odstavení vozidla, najpočutelnejšie je to pri prvej rannej jazde , keď je motor studený.Technik v Auto Albe na Vajnor.ul. pri skúšobnej a opakovanej jazde nič nepočul ( možno nechcel ). Nechám im tam auto na noc a ráno za mojej prítomnosti prevedieme ešte jednu skúšku. ešte
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.09.02  03:41

    « Re: dik

    a riesia to este,alebo co s tym?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.09.02  11:41

    « Re: dik

    To bud rad, ze ti to vibruje. Nekteri lide si
    musi kupovat ruzne veci, aby jim to neco takoveho
    take delalo (viagru, ruzne veci na monoclanky).
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 10.09.02  09:48

    « Re: dik

    vibruje :)
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 10.09.02  02:50

    « Re: Re:

    lubos> na sme.sk sa mi diskusia nepaci, je to strasne neprehladne a pise tam moc idiotov
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.09.02  23:38

    « dik

    dik za odpoved,ale stale nie som rozhodnuty.tebe to este vibruje?
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 09.09.02  09:32

    « Re: Re:

    Matus>

    Mne sa to nastastie v noci este nestalo...

    Ked pojdem do servisu, tak im to poviem, mozno je blby software a mozno je na svete uz nova verzia.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 09.09.02  09:31

    « Re: pomooooooc

    mavan>

    Hej, sem-tam pripievam na sme, ale malo.

    Je fakt, ze ziadny slovensky/cesky test nepisal nijako negativne o 307, az na jeden, kde sa stazovali na pozite nekvalitne pasty a zlicovanie interieru + jeho vrzganie. Ale to bolo asi vsetko.

    Ale na druhej strane - mozno budes mat stastie a vacsina chyb bude uz vychytana.
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 09.09.02  05:42

    « Re: Re:

    lubos> toto sa mi stalo zatial 2 krat: pri bežnej jazde sa mi vypli asi na 5 sekund všetky kontrolky, rucicky v „budikoch“ padli na nulu, vypol sa display PP aj klimy
    toto sa mi stalo raz na c5tke (ocino sa zatial nestazoval) s tym rozdielom ze v noci a prsalo a teda mi aj zhasli svetla a zastavili sa stierace. nastastie to nebolo 5sekund ale jedna alebo dve. ale na taky maly sok to stacilo...
  • 00 Reagovat !

    foto

    06.09.02  18:53

    « pomooooooc

    no,ako zacat...precital som si toho dost a som mimo.asi 17.9.mam ist brat 307,ale teraz neviem... je na objednavku(btw.cakam uz mesiac dlhsie,ako bolo dohodnute).ma niekto 307 uplne v pohode tzn. ziadny servis,vibracie, vrzganie atd ,napiste!este stale mam cas a * sa na zalohu.ale skusal som znovu najst nieco v tej cene(civic 3d je ok,ale 5d je ako minibus a ten interier..).kua,kde su nase motoristicke media,pisu len tak,ako im zaplatia!
    to lubos1>ty prispievas do diskusie na sme.sk?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.09.02  11:24

    « Re: Re:

    nema to byt co ine, ako lankovody.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 06.09.02  11:03

    « Re: Re:

    OK, tak to skusim s tym oknom.

    Si si isty, ze to drncanie ide od lanovodov? Ono to asi nesuvisi s vibraciami, lebo lebo je to zavisle od plynu. Skor to chyta nejake vibracie od motora.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.09.02  10:57

    « Re: Re:

    repraky, to je jasne. v celom P307 je na * uchytenie. ja mam vlastne hifi takze uz mam po probleme. to okno, keby si cital prirucku, vedel by si, ze staci drzat zatvaranie asi 2 sekundy v hornej polohe okna. on sa nanovo nastavi na hornu polohu ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 06.09.02  10:54

    « Re: Re:

    Samozrejme okrem vibracii
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…