Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 25.11.02  10:49

    « Re: Novy Software

    Novy SW mam. Problemy stareho sa prejavovali tak, ze niekedy zhasli kontrolky aj svetla na 2-3 sekundy a potom sa znova nahodili. Inak ziadna zmena.



    Len tak mimochodom, konecne sa na mojej 307 vyriesili vibracie volantu .

    Utiahli mi volu riadenia. Ide to o nieco tuhsie, ale je to celkom prijemne a citit omnoho menej nerovnosti cesty ako predtym. Na mieste sa sila posilovaca nezmenila, ale pri jazde je potrebna vacsia sila pre otacanie volantu, zhruba ako na nemeckych autach.
    Mozno sa sice utlmili vibracie ako dosledok nejakeho problemu a nevyriesil sa prave ten problem, ale v kazdom pripade som dnes rano na dialnici necitil prakticky nic. Takze po 7 mesiacoch je to konecne OK.
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.11.02  08:05

    « Novy Software

    Chtel bych se zeptat jestli nekomu kdo si koupil P307 vyrobeny v roce 2001 uz byl prehravan software. Pri posledni navsteve v servisu me technik upozornoval at si prijedu nechat prehrat software ikdyz zadne problemy zatim nemam a jedine co me stve je ten priblblej servisni interval.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.11.02  08:42

    « Re: Chroupání u motoru - 307

    pavelpu>Máš u auta ESP?Pokud ano mohlo by to dělat práv ESP.
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.11.02  14:41

    « olej a okno

    Chci se zeptat na jednu věc.I když mám dost oleje,občas(asi ve 20% startů mi bliká signalizace oleje-jeden čtvereček).Byl jsem v servisu,hodili to na diagnostiku,samozřejmě se to zrovna neprojevilo,takže našli prd.Ještě jedna věc.Neustále jsem měl nějaké pazvuky u předního okna.Nakonec jsem zjistil,že na spodní hraně čelního okna je lišta,ve které drží i těsnění.Lišta byla vypadlá a volně se pohybovalapod oknem.Tak jsem to nasadil zpátky,zatlačil jsem do toho těsnící gumu,akorát nevím,jestli to nemá být celé ještě nějak zajištěné.Auto je sice v záruce,ale nechtělo se mi dávat auto do servisu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.11.02  09:10

    « Re: Chroupání u motoru - 307

    Zkuste pořádně připevnit plastovej kryt od baterky
    nebo možná lanko od víka motoru.Zdálo se mi že to je lepší (možná uplně v pohodě)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.11.02  09:27

    « Re: Chladici kapalina

    Díky, já už jsem taky O.K. Zkoumali kolem termostatu - teklo furt. tak to nakonec rozebrali celé, proměřili rovinnost hlavy a bloku a vyměnili těsnění pod hlavou.
    Je to několik kovových vrstev s nějakým plastem - prý asi poškozené při montáži. Zatím asi 1kkm je to dobrý. Jinak motor v pohodě (12kkm) - teď v chladnu asi 7,5/město+někdy klima.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.11.02  12:19

    « Re: rezonancia

    ludia, ma tu niekto DOBRU 307???
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.11.02  10:37

    « Re: Chladici kapalina

    mne presakovalo tesnenie hlavy valcov. vymenili ho a je to ok.
  • 00 Reagovat !

    foto

    11.11.02  18:50

    « rezonancia

    Keď je teplota menšia ako 7 stupňov, tak mi spod radia alebo predných vyduchov rezonuje nejaký kov. Keď sa to zohreje od kúrenia tak to prestane. Keď je teplo tak je všetko ok.
  • 00 Reagovat !

    foto

    11.11.02  18:47

    « rezonancia

  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.11.02  10:43

    « Re: Chroupání u motoru - 307

    přesně jak říkáš, za studena je to dost slyšet,
    ještě v létě to nechroupalo. Taky na to nemužu přijít ale sere mě to.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.11.02  17:22

    « Re: Chroupání u motoru - 307

    Hrazda> Popisoval jsem to tady nekdy v zime. Presne to samy. Byl jsem s tim v servisu, zkouseli jsme snad vsechno a na nic jsme neprisli. Stavalo se mi to predevsim za studeneho pocasi, kdyz bylo auto jeste studene.
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.11.02  16:29

    « Chroupání u motoru - 307

    mam 307 1.6 XT a odněkud ze předu to vydává takový
    chroupání (těžko popsatelný zvuk) občas i s bouchnutím dle mého pocitu se to projevuje hlavně když se auto zhoupne předek (tkz. houpavá silnice) nebo taky v zatáčce když se nahne v servisu si s tím nevědi rady - nesetkal se tím někdo
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 07.11.02  16:56

    « Re: neviem

    mavan>

    stale sa "riesi" :)
  • 00 Reagovat !

    foto

    06.11.02  17:28

    « neviem

    pisal som, ze na horsej ceste citim vibracie,ale... neviem, co sa stalo,ale uz nic necitim:-),teda je to ok.mam asi 3tkm.
    >spotreba:aku mate spotrebu s 90ps hdi?
    >lubos1:ako su daleko s opravou?
    ake mate skusenosti so servicom v LV?
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 29.10.02  13:05

    « Re: To byla rána

    Tak to muselo byt neprijemne, ale myslim, ze to bola skor vynimka a ze s tym nebudu viac problemy. Kym emas ine problemy, tak je to v pohode.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.10.02  12:57

    « Re: To byla rána

    Jo to se stalo známému na Octavii combíku. Zjistila se vada pri výrobě, sváry špatně nabodovaný. Tak dostal zcela nové auto. Když praskne sklo a tímto způsobem tak to vždy signalizuje kroucení karoserie. Nebo mohlo být špatně (křivě) nalepený a jak se karoserie ohřívá tím, že topíš. Nebo naopak chladne, když zastavíš. Tak tam může být díky špatnému nasazení pnutí a sklo praskne. Každopádně bych to asi nenechal jen tak jako že dají v záruce nové sklo. Nechal bych to zkontrolovat od odborníka, ne u dealera, kde bylo auto kupované.
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.10.02  12:47

    « To byla rána

    Dnes v 11:00 s otcem jedeme v klidu po městě v jeho měsím starém Peugeot 307 SW, najednou rána a zadní sklo není,neprasklo, to doslova explodovalo a rozpadlo se na kousíčky (asi 3x3 mm).
    Nyní mám strach,aby nám nejdnou na hlavu nevysypala střecha.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 23.10.02  12:33

    « Re: vibrace

    skusali... :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.10.02  22:34

    « Re: vibrace

    Tak známý vibrace na Xsaře ještě neřešil ,jezdí do 120. Říkal ale, že když vyřadí (hladká cesta), vibrace zmizí. Zkoušeli jste to?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…