Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.01.03  16:49

    « Re: folie

    ja to mam tak isto. s elementom sme to davali skoro naraz. s vyrezanim je to tak. ten chlapik to proste robit nechcel. ze to ide, ale nechcel to robit. ak mu zapltis tie dva litre, snad to spravi, ale naozaj, co ten vyhrev, nehovoriac o tom, ze snad lepsim variantom by boli dve titanovky (folie) na seba, potom by to bol efekt ako u pokovenia na 7 minut (za vyrezanie okna a nalepenie chcel dalsie dva tisice, co je 50% ceny, co to stalo bez toho ;) ). ta titanovka vyzera ako pokovenie, nie ako folia.

    treba ale mysliet este na jednu vec. ak si das dozadu taku tmu, ako na boky, clovek neuvidi cez teba brzdove svetla auta pred tebou, co moze byt dost nebezpecne. takto tie svetla uvidi. ak vo vnutri nie je svetlo, vidno iba obrysy (tiene), nie detaily.

    to element. nafotit to mozme, ale ked bude svietit slnko. v tomto pocasi co teraz vidim cez okno je to o nicom. ale zase zatial mam nabliskane auto ;)

    to lubos1: zajtra mi idu robit geometriu komplet.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.01.03  17:49

    « Re: folie

    vidis na vyhrievanie okna som uplne zabudol, hmm na webe tiez pisu, ze pokovuju len to co sa da vymontovat a nie je nalepene, ktovie ako to ma mkral, napise nam ked pride.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.01.03  13:41

    « Re: folie

    To okno je tiez lepene, nejako sa tym chlapikom do toho vyberania okna nechcelo, tak tam dali foliu. Neviem co by urobil ten proces pokovovania napr s vyhrievanim, ci by to napriklad neskratovalo...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.01.03  12:54

    « Re: folie

    a ako je riesene uchytenia zadneho skla na thalii? tam to tusim nie je lepene sklo je tam tesnenie ze? lepene by sa malo dat bez problemov vyrezat a nalepit spat, akurat, ze sada na lepenie okna vyjde na cca 2.000 SKK ;-(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.01.03  11:13

    « Re: folie

    aha, zabudol som, to zadne okno nepokovovali, isla tam nejaka folia, titanova, vyzera to dost podobne ako tie okna, akurat je to o trosku(musi to clovek skumat) priehladnejsie.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.01.03  11:12

    « Re: folie

    Tie pokovene okna mam na Renault Thalia :D, ale ked sa mi podari dohodnut s mkralom, mozno budu aj fotky 307, ale este sa neteste ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.01.03  10:54

    « folie

    mkral> ako pokovovali zadne sklo, vyrezali ho a potom nalepili naspat?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.01.03  10:50

    « Re: P 307 1.6 XS

    e1ement> na akom aute mas ty to pokovenie? kedy by si to mohol nafotit?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.01.03  10:49

    « Re: P 307 1.6 XS

    tak nafotit by ste to mohli to by bolo super!

    co sa tyka jazy v noci s pokovenim je to uplne ina liga nez folie. V Cechach som sa viezol v aute, ktore vypadalo ako pohrebny voz, malo totalne cierne pokovene vsetky skla vratane celneho, zvonku nebolo dovnutra vidiet absolutne nic, no a ked sme sadli dnu (sice cez den), tak som myslel, ze to auto nijake tmave skla nema. v porovnani s foliami je to uplne o niecom inom, cierna folia spravi v aute neprijemnu tmu a nevidno absolutne nic, o tej nacernejsej uz ani nehvoorim.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.01.03  09:50

    « Re: P 307 1.6 XS

    matuS: ty uz nemas brouka (chrobaka)? Na toho by to slo, ne? :-P
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.01.03  08:27

    « Re: P 307 1.6 XS

    Ja mam to iste pokovenie, mozem sa pripadne s mkral-om dohodnut a ak nebude mat nic proti tak to nafotime...
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 21.01.03  01:40

    « Re: P 307 1.6 XS

    a co v noci? ako sa s tym ide v noci? ja som isiel s passatom, ktory mal folie, ale take silne ze cez den nevidis dovnutra, a bolo topekne nahovno - vedla auta nebolo vidno takmer nic.
    inac to pokovenie si aj ja dam urcite urobit.
    ak budem mat auto :)
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 21.01.03  01:40

    « Re: P 307 1.6 XS

    a co v noci? ako sa s tym ide v noci? ja som isiel s passatom, ktory mal folie, ale take silne ze cez den nevidis dovnutra, a bolo topekne nahovno - vedla auta nebolo vidno takmer nic.
    inac to pokovenie si aj ja dam urcite urobit.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.01.03  22:44

    « Re: P 307 1.6 XS

    ad1) fotky nemam

    ad2) ano, s tymi colnikmi do rakuska to myslim vazne

    ad3) neviem presne co pisu na webe, ale odtien, ktory to chyti zavisi len a len od povodnej farby skla. ak mas cire sklo, budes to mat presne ako zrkadlo v kupelke. ak povodne tonovanie je do zelena, budes mat ako zrkadlo v kupelke zakalene do tmavo zelena. atd atd atd.

    ad4) aby bolo jasne. 7 minut pokovenia znamena zrkadlo doslova.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.01.03  21:16

    « Re: P 307 1.6 XS

    a este som sa ta chcel spytat, pozeral som ten web tonovanie.sk, ako je to s tym vyberom odtiena skla? kolko je toho na vyber, napis mi este nieco okolo toho. mna folie stali 7t bez danoveho dokladu, robili to chlapi od obeda cca 12.00 do vecera do 20.00 a neflakali sa, bol som cely cas pri aute, takze drahe to bolo dost a casovo narocne tiez.

    kupujem teraz este jedno auto, tak by som to dal hadam radsej pokovit, da sa aj strieborny farebny efekt?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.01.03  21:00

    « Re: P 307 1.6 XS

    jasne, nemas nahodou nejaku fotku velmi rad by som to videl...




    ja mam na svojom aute folie aj vpredu aj vzadu, folia je original taka strieborna a zelene tonovane sklo tomu dalo taky zaujimavy nadych, takze to vyzera nieco medzi sedo-zelenym tonovanim. papier mam len na zadne aj ja, policajti mi stale obisli cele auto aspon dvakrat a nikdy sa im nic nezdalo podozrive, nepytali nikdy ani ziadne papiere, pretoze asi nevedeli ci folie vobec nejake mam, ked su vsade okolo v mode len cierne. priehladnost do vnutra by som hodnotil ako 7******* z 10**********, takze dovnutra mierne vidiet, ale zavisi opat od pocasia. v sychrovom a dazdivom pocasi je z toho totalne zrkadlo, takze nevidis dovnutra nic najviac vidis dovnutra pocas bezoblacneho slnecneho dna, ale vidis tak, ze maximalne rozpoznas, ze tam niekto sedi nic viac.




    ja mam rad tiez v aute sukromie, preto som to dal robit aj na predne skla, chcel som povodne pokovenie (videl som v cechach aj pokovene celne sklo! - totalne cierne) ale nenasiel som firmy co by to tu robila, tak som zvolil folie. rakuske a ceske hranice no problem, nikdy si nic nikto nevsimol.




    to s tymi rakusakmi myslis vazne? nikdy ta nezdrbali za to?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.01.03  16:57

    « Re: P 307 1.6 XS

    aha a stalo ma to 4l.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.01.03  16:57

    « Re: P 307 1.6 XS

    robila mi to fimra ,,kovostroj'' [odkaz] v predu mam 3 minuty, vzadu 7 minut. vzadu je to zrkadlo, v predu je to priehladne (ale tmave s odrazovym efektom). policajti nic, mam na to papiere, teda na ten zadok. a kedze predok je iny, ziaden to zatial nestudoval, ci nahodou ten predok nie je iny, ako bol original. hranice nic. iba par krat sa mi stalo, ze ma odstavili rakusania, zavolali celu smenu (obrazne) a kukali, ake to je perfektne.

    a povedal by som k tomu tolko, je to uzasna vec. ked v aute sedis, necitis sa ako na verejnom WC, lebo mas sukromie. a klima je v aute tiez ina, lebo ti neprazi slnko a podobne. zvykol som si na to tak, ze ked idem v aute, ktore to nema, citim sa nesvoj.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.01.03  13:07

    « Re: P 307 1.6 XS

    mkral> kde ti robili pokovenie skiel a kolko ta to vyslo? mas ich uplne tmave aj predne? problemy na hraniciach alebo s policajtmi si nemal? dik za info
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.01.03  17:02

    « 1.4 HDI

    Na ten motor je to pre mňa vysoká spotreba. Za toľko jazdím určite aj ja s čipnutým 2.0 HDI.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…