Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.02.03  16:03

    « Re: Vaše zkušenosti

    "Rytmické cvakání v prostoru PP blatníku." dobre, ze pises. toto som sledovaval, pokial bolo teplo a obcas som vyliezol pred nastartovane auto. teraz som na to uplne zabudol.
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.02.03  10:57

    « Vaše zkušenosti

    Tak jak si čtu příspěvky na ostatních fórech tak vidím, že ostatní řeší spíše tuningové záležitosti a další příjemné věci se zvyšováním výkonu opod. V našem případě bohužel řešíme základní elementární problémy.
    Naočkován vašimi problémy stále sleduji co mi kde vrže, praská a zda má motor dobrý chod. Říkám si, že když se dožiju konce leasingu bez větších problémů, tak to bude zázrak. V současné době jsem identifikoval následující problémy (5000 km):
    - Rezonance v prostoru nad přihrádkou spolujezdce v rozmezí otáček 1500-1800.
    - Rytmické cvakání v prostoru PP blatníku. Všimnu si toho, když je auto na volnoběhu. Občas to přestane a za nějakou dobu to zase začne. Nevím co to může být. Možná nějaké relé od klimazace nebo od vstřikování.
    - Pískání brzd
    Mátě někdo s podobnými závadami zkušenosti?
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.02.03  16:58

    « 307 HDi 110k - výrobní vady?

    Tak pánové už podruhé výměna páček, resp. celého bloku přepínačů blinkrů, vrzající spojkový pedál, neustále pískající brzdy(už několikrá čištěny v servisu), ze sedáku za spolujezdcem se sypou nejaké částečky bílé hmoty............... ale jinak jezdí opravdu pěkně, až na ty nervy při reklamacích. Čekal jsem na páčky přepínače blinkrů měsíc pak už jsem to nevydržel a zavolám prodejci a prodejce povídá " no páčku tady pro Vás máme, ale nemůžeme Vám je vyměnit dříve, dokud nám nepošlou z Prahy potvrzení že Vám je můžeme vyměnit........." to je * jezdit bez blinkrů, to Vám teda povím.......... doufejme že se situace zlepší
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 03.02.03  09:25

    « Re: Poruchovost novejsich 307

    Viki307>
    Pochybujem ze sa ti teraz ozve niekto , kto ma vyrobene auto po 06/03 :)


    V piatok som bol na prehlaidke, vymene oleja atd. po 30 000 km. Dal som tam Castrol SLX 0W-30. Auto startuje podstatne lepsie a lepsie ide do otacok. Uvidim, ako spotreba :)

    To ma utvrdzuje v tom, ze budem menit olej castejsie , asi po kazdych 20 000 km, hlavne pred zimou. Spravili mi tam aj nejake veci, napr. to drncanie od priestoru na ulozenie CD menica. Uz je to v pohode. Nieco este pocujem od kufra, ale najprv budem musiet skusit upevnit vsetky veci, ktore tam mam nahadzane a pozriet sa aj na to, ci nieco nebucha aj od naradia ulozeneho v rezerve. Nechcelo sa mi v tom teraz hrabat, je zima :)
  • « 00 Reagovat !

    foto pallas

    pallas 01.02.03  19:50

    « Re: Hodnota 307 po 3 rokoch

    skus www.eurotax.sk.
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.02.03  19:22

    « Poruchovost novejsich 307

    Ahoj, skutecne jsem si precetl neco pres tisic prispevku v tomto foru a mam dotaz ohledne stavajici spolehlivosti. Zlepsila se u novych modelu? Mate nekdo v posledni dobe nejake problemy s 307. Mam na mysli novejsi modely vyrobene po 06/03? Jak prosim zjistim datum vyroby meho vozu. Neumim rozkodovat VIN.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 28.01.03  08:53

    « Re: pazvuky spod CD meniča

    On asi reagoval na mna, niekedy som sa tu zmienil, ze mam nejake pazvuky z priestoru na CD menic. Este tu nikto nebol, ze ma problemy s menicom.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.01.03  16:39

    « Re: pazvuky spod CD meniča

    lubos, ved ty nemas cd menic. a on pisal o pazvukoch spod cd menica.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.01.03  16:37

    « Re: trasenie continues

    od 130 do 160 (tachometrovych) po senec a naspat.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 27.01.03  08:55

    « Re: pazvuky spod CD meniča

    To som spominal ja. Teraz v piatok idem do servisu na kontrolu po 30 000 km, tak mi to tam spravia. Mne to tiez robi len ked je chladnejsie. Ked sa to zahreje, tak to zadrnci iba na nerovnostiach. Ked je chladno, tak ak pri rozbiehani atd.
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.01.03  21:10

    « pazvuky spod CD meniča

    Niekto tu spomínal, že ma pazvuky spod CD meniča. Vyriešil to už? U mňa v lete to bolo v poriadku, ale keď teplota klesla pod 7 stupňov tak to začalo. Keď sa interier nahreje, tak to prestane. Taktiež keď je vonku teplo, tak to nerobí.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 24.01.03  13:11

    « Re: trasenie continues

    Netrasie vobec? Akou rychlostou si isiel a ako dlho?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.01.03  11:52

    « Re: trasenie continues

    ale zase netrase absolutly, mozno pomohla aj ta zbiehavost. a ak trosku povoli, bude sa aj vracat uplne. :-) uz sa nevrati iba poslednych 5cm.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.01.03  18:23

    « trasenie continues

    tak tento raz mi volu nastavili tak tuho, ze sa nevracia volant. v 40tke ho vytocis do 90 stupnovej zakruty za zakrutou pustis volant a najebes auto v protismere. perfektne!
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 23.01.03  15:26

    « Re: folie

    Ta zbiehavost suvisi s tymi vibraciami riadenia? Pokial viem, mne to davnejsie robili a zeby to vtedy nejako pomohlo sa povedat neda.



    Napis mi prosim na lubo@cyberspace.sk to cislo.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.01.03  15:11

    « Re: folie

    co chces na tom vidiet. bud chces zrkadlo, alebo chces ciernu dieru. ja som chcel zrkadlo, preto mam pokovenie. ak chces ty ciernu dieru, daj si folie, alebo ... ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.01.03  15:01

    « Re: folie

    geometriu -> zbiehavost. celkovo neviem, co s tym chcu robit dalej. ale problem uznavaju. co ty?

    co sa tyka cisla, daj mi mail adresu.
  • 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 23.01.03  11:18

    « Hodnota 307 po 3 rokoch

    Kde by som nasiel priblizne vypocty straty hodnoty po urcitom obdobi pre jednotlive znacky aut? Rad by som aspon priblizne vedel, za aku cenu by sa dala 307 predat po 3 rokoch s poctom kilometrov cca 100 000. Nie su niekde nejake odhady? Mozno by sa dala strata hodnoty 307 porovnat s 306.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.01.03  21:28

    « Re: folie

    pockam az to nafotite a potom sa rozhodnem ci dam opat folie alebo pokovenie. cenovo je to ale 1/2 z ceny za folie co je super.


    na to ci cez tvoje auto vidi ten co ide za tebou sa mozes vykaslat, pretoze cez auto nevidis ani ked ten pred teou ma cierne folie, no a ked ide pred tebou autobus alebo dodavka, tak nevidis tiez nic ;o)
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 22.01.03  19:45

    « Re: folie

    mkral>
    geometriu? Kvoli tomu vibrovaniu? To mi robili...Ma to s tym vobec nieco spolocne?





    Mozes mi poslat mail s tvojim novym mobilnym cislom? Dik.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…