Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.04.03  10:45

    « Re: Problemy s vrzganim, rezonanciou, ....

    Som fakt zvedavy, len neviem, ci mozem tolko cakat. U nas totiz dodanie trva 3-6 mesiacov. Takze by som to mal objednat cim skor.
    V kazdom pripade si rad precitam tvoj nazor.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.04.03  08:57

    « Re: Problemy s vrzganim, rezonanciou, ....

    zucchero> Vydrz, reknu ti za mesic. Jsem totiz stejneho nazoru jako ty. Kdyz si nekdo koupi novinku, nesmi se divit, ze jsou problemy. Navic vzhledem k poctu prodanych aut tu pisou skoro ti stejni lidi, takze jsem neodolal a objednal ho. Bude v pulce kvetna. Jsem zvedavej.
  • 00 Reagovat !

    foto

    10.04.03  17:01

    « Problemy s vrzganim, rezonanciou, ....

    Sledoval som diskusie na temu Peugeot 307. Napriek tomu, ze je tu vela stazovatelov, neodradilo ma to uplne. Vsetky novinky maju svoje muchy, ktore sa vsak postupne vychytaju. Myslim ze ta otazka tu uz padla, ale odpoved na nu som nenasiel. Takze sa chcem spytat este raz: Ak si kupil si niekto Peugeot 307 (zvlast ma zaujima SW, alebo Break) zaciatkom 2003 ma stale problemy, o ktorych sa tu pise????
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 09.04.03  04:11

    « Re: horror ?

    ford je ford, ale corolla tusim vazne ziadne problemy nema. holt, japonska kvalita
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.04.03  13:43

    « Re: horror ?

    Nekdo ma holt smulu a padne na spatny kus, a to nezavisle na znacce. Ja mam forda (Focus 1.8i kombi) tri roky s najetymi 40 kkm a zadne problemy jsem dosud nemel. Jen mi obcas na nerovnostech slabe zarezonovalo vnejsi el. zrcatko; na konci rozsirene 3lete zaruky mi ho vymenili. Jinak ani sebemensi dalsi problem jsem nemel. Naprosta spokojenost.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.04.03  11:56

    « Re: horror ?

    Boze , Ford uz nikdy viac....
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 08.04.03  11:10

    « Re: horror ?

    Nechcem sa do fordu obuvat, ale na druhej strane si precitaj forum Mondeo a zistis, ze to nie je tiez to prave...

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.04.03  09:17

    « Poruchovost

    Mrknete treba do fora corolly a reknete si, zda vam ty starosti stoji opravdu za to. Tot jen muj nazor, tak prosim nekamenovat a neurazet.
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.04.03  20:13

    « horror ?

    kdyz to tady ctu tak jsem rad , ze jsem koupil nove Mondeo :o) ..... nic proti pazoutum, sam jsem mel kdysi 605ku ale precetl jsem si zpetne asi 50 prispevku a stavi se mi vlasy ma hlave z tech skripani, klepani, vibrovani, resetovani jednotky .... sorry panove uprimnou soustrast. Jo a pro ty co se zacnou obouvat do fordu .... je to moje 16 auto ale ani ty predchozi sec o generace starsi nemely ty 307kove nemoci
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.04.03  17:57

    « Re: Elektrika

    snapbar, diky za pokec o Tvojom SW, dlhsie som tu nebol, preto az teraz pisem. Zaujimave testy boli teraz uverejnene v AUTOMOTOSPORT a AUTOAKTUALi, kde porovnavali auta nizsej strednej triedy, tusim ze to 307 vyhrala a porazila aj novy Megane. Tak co tu stale vsetci frflete, ked sa vozite v najlepsom aute triedy v Europe ?!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.04.03  11:19

    « Re: Elektrika

    repro su tam papierove ;) co je ale vacsi problem, ze su uchytene v plastovych vyplniach dveri. takze ak chces normalny zvuk, rob si nove uchytenie. ako ja ;)
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.04.03  12:07

    « Chroupání

    Byl jsem s tím v servisu a asi hodinu jsem jim musel vysvětlovat že to dělá hlavně za chladna a mokra, protože při zkušební jízdě to nedělalo-bylo totiž teplo a sucho. Řekl jsem jim že to jde od předních pružin na nerovnostech, oni pořád kroutily hlavou, ale nakonec jsem je přesvědčil aby ty pružiny celý rozdělaly a prohlídly. Příští den vyšlo najevo, že bylo částečně opotřebovaný uložení pružin, takže mi to vyměnily - naštěstí ještě v záruce.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.03.03  17:30

    « Re: Elektrika

    To ze su noname, mozno nie je az taky problem, ale celé sú plastové. Vpredu sú 16.5 cm , vzadu 13 cm. Ja som tam dal dvojpasmove Kenwoody 120W 4 ohm., ale este to budem musiet raz rozobrat a poriadne ich utlmit.
    Strecha mi nevrzga v ziadnej polohe, akurat mam po celej dlzke 2 velke skrabance, ktoré vznikli hned po porvom otvorení (asi nejaky zabudnutý srob v mechanizme...)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.03.03  11:32

    « Dlouhodobý test P 307 1,6

  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.03.03  18:16

    « Re: Drnčení za CD měničem

    Stlac plast medzi radiom a vyduchom a prestane to. Akurat treba mat spolujazca, aby to cely cas drzal, kym sa nenahreju plasty.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 20.03.03  15:01

    « Re: Elektrika

    Repro - noname. Ja ich planujem kompletne vymenit a plus dat vytlmit poriadne dvere. Su nasrobovane priamo na plast, takze iba vymena moc nepomoze a vsetko bude rezonovat. Boli mi doporucene JBL (neviem presne oznacenie typu), tak este uvidim.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.03.03  10:11

    « Re: Elektrika

    Ake su tam repro? Mozes povedat parametre? Rovno by som kupil nove a hned to tam fukol nech s tym mam do buducnosti pokoj...
    Este otazka (ty mas tiez SW), pohybliva strecha - ked ju mas v zasunutej polohe "UPLNE" , tak ti nevrzga? Ja ju mam o cca 1-2cm pred tou polohou a vtedy to nevydava ziadne zvuky...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.03.03  09:27

    « Re: Elektrika

    Hi,
    mám 307SW 1.6 vyrobený 07/2002 zatial uplne bez problemov, akurat mi postupne zacali preskakovat CD az po stav, ze mi nenacita ani obsah CD. Rozobral som to a nie je to Clarion, ale OEM VDO z nejakej francuzkej fabriky. Vycistenie nepomohlo, tak cakam na vymenu. Zatial tam mam starsie Sony a hrá to o triedu lepšie.
    Repro som menil hned na zaciatku, kvoli drnčaniu...ked som ich uvedel, pochopil som.
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.03.03  14:58

    « Drnčení za CD měničem

    Vypozoroval jsem, ze na drnceni ma velky vliv teplota okoli. Nad 5 oC to nedela. Pod 5 to drnci. Nikdo nevi co s tim. Vypada to, ze pres leto budu jezdit OK, ale pak se to zase na zimu prihlasi.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 17.03.03  10:37

    « Re: Buchanie od motora pri studenom starte

    Asi mas pravdu. Bol som s tym na Jasovskej. Problem bol pravdepodobne v snimaci teploty chladiacej kvapaliny. Skrtiaca klapka asi nie. Bola tam vazelina alebo co. Ked tam mas teraz novy FW, tak to nedusi ani ked mas studeny motor?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…