Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 05.05.03  10:15

    « Re: peripetie s 307

    Ja som mal s tym takisto dost problemov, hlavne s vibraciami riadenia. To by malo byt nateraz vyriesene. Dal som kolesa prevazit na vyvazovacke Hunter GSP 9700, ktora ma prave tzv. kontrolu vibracii.

    Tesnenie pod hlavou valvou mi menili tiez, zatial mam odvtedy 6000 km a zatial pohoda. Inak celkovo cca 38 000 km.

    Vrzganie interieri si riesim sam a to silikonovym olejom, ktory nastriekam tam, kde sa dotykaju 2 plasty. Je to omnoho lepsie.

    Co sa tyka toho drncania a klepania za studena od palubovky, ja som mal problem s plastovym uloznym priestorom, kde sa dava menic CD. Treba ho vytiahnut (silou) a vytlmit.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 05.05.03  10:08

    « Re: Zhasínání přístrojové desky za jízdy

    Uz to bolo riesene a tu aj niekolkokrat preberane. Je potrebne si dat nahrat novy SW.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.05.03  08:04

    « Re: peripetie s 307

    Těsnění pod hlavou až po roce? Kolik máš najeto?Já mám po roce (22 kkm)už druhé a zase teče (a dost a ve stejném místě) . Tak čekám co se bude dít. No ale výměna týden ??? - to je nějak moc.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.05.03  11:13

    « Re: Odrene zadni tlumice

    to sme taky meli,hned ze zacatku.na nerovnostech nam tloukl plast zadni kastle do tlumice.Tak to v servisu trochu nozem vykrojili - je to pekne meky a pruzny a bylo po problemu :)))
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.05.03  20:00

    « peripetie s 307

    nazdar lidi,
    tak uz rok jezdime s 307 1,6 XR Presence. je to fajn auto, ale ta technika a servis !!! Uz sme z toho nestastny. Kdyz sme to kupovali tak sme si rikali ze servis vzdaleny 60 km od bydliste neni problem, ze auto roku poruchy moc mit nebude - blbost! Nejdriv sme tam jeli asi cca 5 s automatickyma steracema. Stirali jak sileny ikdyz padlo jen par kapek a ne a ne zastavit.Pomohlo az vymena ridici jednotky.Ted uz pohoda.
    Pak se nam zacala oddelovat kastle od auta.Je to pridelany takovyma plastovejma nejtkama.Ty samovolne vypadavali a tak predni blatnik misto na 5 nejtech visel jen na dvou. (Jeden treba vypadl kdyz sem umyval auto)- staci nejtek vytahnout drivn nez upadne a pridat trochu silikonovyho tmelu-ted to fakt drzi
    No a pres celou zimu nam zacalo auto na nerovnostech v zatacce pekne klepat cca u motoru ci hluboko v palubce u "klimy", je to neresitelny pro servis, kdyz tam dojedem tak auto je nahraty a uz neklepe,ale jinak je to sileny.Ted pres leto je to bez klepani-konecne.
    Posledni velka zavada je ze se podelalo tesneni u hlavy motoru a tak si ho tam zanedlouho nechaj na tyden a vymeni tesneni.Problem je v tom, ze sme cekali na obednavku 14 dni.Pak sme tam auto nechali pul dne - jen aby se koukli ze opravdu tece a pak nas preobednali za dalsich 14 dni-ze nemaj nahradni dily.:( Nahradni auto se "nevede".
    Jo jeste jedna blbost se obevila.Brzo nam odesla packa od blinkru a tu obednavali na dvakrat skoro 1/2 roku - silenost.
    Pry jeste ze se obcas vyskytne klepani,ze se lehce uvolni palivova nadrz - to sme zatim jeste nemeli a snad ani mit nebudem.
    Tak lidi,tak se vykaslete ze vam to vrze u radia a budte radi ze vam to tak hezky zatim jezdi,protoze jinak je to fajn auto. (az na cca 1/2 dovoleny v haji straveny v servisu)
    Tak zatim hodne spokojenych kilometru.
    NIKDO1
    PS:jestli si vite rady s tim klepanim v palubce pod oknem, za studena, tak predem dik za radu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.05.03  11:37

    « Re: Zhasínání přístrojové desky za jízdy

    basil: Jen tak pro info, kdyz nikdo nepise. Me se
    takhle u jineho auta take pristrojovka vypinala.
    Byl vadny prepinac svetel, kde upadl jeden drat
    a elektrika se uzavirala jinudy, cimz docasne
    vypadla elektrika pro pristrojovku. A hledat
    takovouhle blbost je fakt uzasna zabava... No, uvidis, co to je u tebe :-))
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.05.03  14:23

    « Zhasínání přístrojové desky za jízdy

    Mám 307 2.0Hdi 110k, při jízdě se mi už několikrát stalo že zhasla pristrojová deska, budíky na nule, nevedel jsem jakou rychlosti jedu, kolik mam otacek... vyplo se radio, automatická klima, palubní počítač, ale auto jelo dál, ale žádná kontrolka nesvítila ani podsvícení přístrojovky. Po chvíli, tj, asi po 5 - 10 vterinách bylo vše zase ok. Při jízdě v noci a ve 150kilometrové rychlosti na dálnici je to tak trochu šok......... Stalo se to někomu?
  • 00 Reagovat !

    foto

    29.04.03  16:12

    « Odrene zadni tlumice

    Vcera jsem byl na vymene pneumatik a vsimnul jsem si, ze jak byla svesena zadni kola, tak jsou odrene vnejsi plaste obou zadnich tlumicu. Jsou tam takove podelne ryhy a odrena barva. Pres tyto tlumice jsou takove umelohmotove chranice, ale nezda se mi, ze by to odrely. Nesetkal se s tim nekdo? Ze by dalsi duvod k reklamaci? Diky za odpoved.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.04.03  14:22

    « Re: horror ?

    Presne tak.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.04.03  14:14

    « Re: horror ?

    No, vzhledem k tomu, kolik problemu melo nove Mondeo (od 2001?) - hlavne s novymi diesel motory, hvizdanim karoserie atd. - bych spis rekl, ze u novych aut je stale vice pravidlem, ze je doladuji az za behu. A tak zatimco drive se auto vyvijelo 6 let a vic a tyto detske nemoci byly malo caste, dnes se automobilky chlubi, ze zvladnou vyvoj za 2-3 roky a skoro kazde nove auto (v nizsi a stredni tride) ma problemu habadej. To je podle me horor.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.04.03  02:15

    « Re: Diagnostika

    zajímavé, a kde jsou důkazy tvého nepravdivého obvinění ty provokátere zakrský?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.04.03  09:33

    « Re: Diagnostika

    Uz to ale fakt prehanis ty magore jeden!!!! Lidi neodpovidejte mu, je to zlodej a lhar!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.04.03  09:29

    « Re: Diagnostika

    Pre boha ,ani neodpovedajte , to nedopadne dobre viz. ostatne rubriky ....
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 23.04.03  01:54

    « Re: Buchanie od motora pri studenom starte

    viados> a preco by sa neoplatilo? dostanes ho zadarmo a predas za peniaze...
  • 00 Reagovat !

    foto

    23.04.03  01:30

    « Diagnostika

    Hledám majitele vozu Peugeot r.v. 1996-2000, kdo by chtěl otestovat diagnostiku [odkaz] ať se mi ozve přes [odkaz] (mě zajímá, zda bude SW a HW fungovat s Peugeotem). Prvnímu možnost získat adapter za dotovanou cenu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.04.03  12:45

    « Disky z ľahkej zliatiny 16" na P - 307

    Predám 2 - týždňové disky z ľahkej zliatiny COTYA na P-307.
    ( 16" - 205/55 R 16 )
    Pôvodná cena 5645.- Sk za kus.Teraz 4300.- Sk.
    Tel.: 0904 455368 - Bratislava
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.04.03  11:16

    « Re: Buchanie od motora pri studenom starte

    ze se jim vyplatilo rozebrat vcelku novy auto ...
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 17.04.03  06:08

    « Re: Buchanie od motora pri studenom starte

    zaujimave. a kde?
    takze auto bolo rozobrane a predane na suciastky...parada, na 100% v tom musia mat servisy prsty. je to hrozne, ze to takto funguje :-((
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.04.03  20:08

    « Re: Buchanie od motora pri studenom starte

    Je to mozna blbost, ale me se to u 1,6 XR Presence stalo. Mel jsem vypadlou hadici sani on filtru. Nasadil jsem ho, utahl a bylo to skoro OK. Az do doby, kdy mi to auto slohli. Mimochodem, uz se nasel motor.... :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.04.03  10:00

    « Re: Buchanie od motora pri studenom starte

    Mam 307 XS 1.6 uz rok a pol. Mne sa tento problem vyskytol tiez. V zime sa motor iba dusil, ale napodiv teraz, ked je uz teplejsie, zacalo buchat nieco pri rozbiehani od motora a zaroven to dusi. Uz sa to podarilo vyriesit? V com je problem a co bude potrebne vymenit?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…