Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.06.03  18:00

    « Re: silenblok vyfuku 307

    -> mrkal
    projevuje se mi to přesně jako tobě na startě je to strašně líný jako by se to dusilo taktéž mi nechtěj přiznat že by bylo něco v nepořádku podle mě je to divný a dělat by to nemělo.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 13.06.03  11:35

    « Re: silenblok vyfuku 307

    mkral >
    hej, prestane blikat, akoby tam bol vadny kontakt, ale stalo sa mi to iba 2-3 krat, takze serem na to, ked sa to zacne prejavovat castejsie, skocim do servisu.


    Menili ti uz vzduchovy filter alebo sviecky?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.06.03  10:04

    « Re: silenblok vyfuku 307

    ad spotreba: mne skor klesla... resp. po prvych 10.000 a odvtedy je rovnaka, teda ak pominiem to, ze oproti minulemu roku sa mi pomer dialnica/mesto prehodil z 70/30 na 30/70. spotrebu mam teraz, ked mam viac mesta 8.7. ale ja to nesetrim.

    raz som po precitani konfery fabia a podobne skusal lahku nohu a funguje to, da sa aj za 7.6, menej sa mi tusim nepodarilo.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.06.03  09:58

    « Re: silenblok vyfuku 307

    tak som rad, ze ja som po druhej vymene uz chytil dobre packy. s tymito som spokojny ;)

    ako ti prestane blikat? akoby neboli pustene blinkre? (tj. akoby boli vypnute?)

    so spotrebou ti nepomozem, ale ja som si vsimol, ze cim je teplejsie, tym je ten motor znacne lenivejsi. a mozno iba pri mne je tam vadne to cidlo (nasavaneho vzduchu, lebo cim je teplejsie a vlhkejsie, po starte sa to nechce ani rozbehnut) a stale to nechcu priznat ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 13.06.03  09:50

    « Re: silenblok vyfuku 307

    Mne to napodiv licuje :-)

    Mne menili prepinace blinkrov uz 2x, ale stale to nie je ono. Zapnem dolava otocim volantom, volant pustim, vrati sa mi do povodnej polohy, packa sa nevypne, ale prepne do opacnej strany :)
    Okrem toho som si vsimol, ze lavy blinker niekedy prestane blikat, aj ked je packa zapnuta.


    Ten cvakavy zvuk ide niekde od predu zprava, je to ventil na odsavanie par z nadrze (ako pise mkral). Cvaka iba na volnobehu. Ak ho aj vymenia, i chvilu zacne znova :-)



    Vsimol som si jednu vec: Oproti minulemu roku sa mi asi o liter zvysila spotreba. Jazdim rovnako, klimu mam pustenu rovnako, rovnaka trat. Asi 20% mesto, 60% bezna cesta, 20% dialnica. Teraz jazdim za 8.5 l, minuly rok za 7.5.

    Okrem toho sa mi zda, ze to aj akosi slabsie taha.
    Mozno uz budu v * sviecky, alebo je spinavy vzduchovy filter. Mam 41 000 km a este som ich nemenil. Mali by sa menit az po 60 000 km, co sa mi zda privela. Menil ich niekto uz skor?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.06.03  12:50

    « Re: silenblok vyfuku 307

    licovanie. nelicuju nikde (ak myslis predny blatnik a predne dvere). dvere su hlbsie. prepinace blinkrov sa *, ale vymienaju ich v pohode.

    co sa tyka toho praskania a cvakania, nie je to iba zapinanie/vypinanie kompresora? okrem toho este z pravej prednej strany este moze vychadzat taky zvuk, periodicky, cca 2x za sekundu. vraj to je nejaky pretlakovy ventil neviem coho (alebo nieco podobne) a je to uplne normalne.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.06.03  17:22

    « Re: silenblok vyfuku 307

    Dela mi to same z oblasti motoru pri zapnute klimatizaci, po vypnuti praskani a cvakani ustane - klimatizaci mi promerili, pry je to normalni. Na tom aute je takovych normalnich nenormalnich veci az mi to leze na nervy - napr. licuje nekomu blatnik a dvere a jak vam funguje prepinac blinkru?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.06.03  07:48

    « Re: silenblok vyfuku 307

    Reknu ti asi nekdy pristi tyden. Myslim, ze mam podobny problem. Projevuje se to tak, ze pri volnobeznych otackach, kdyz vystoupim z auta slysim takove nejake divne praskani, cvakani, nebo co. Byl jsem s tim v servisu, auto je jeste v zaruce a domluvil jsem se s nema na pristi tyden. Tak jsu zvedavej.
  • 00 Reagovat !

    foto

    11.06.03  07:23

    « silenblok vyfuku 307

    Ahojte!
    Zacal mi rezonovat silenblock vyfuku, prejavuje sa to rezonanciou pri otackach 2500. Uz bol raz vymeneny v zaruke ale robi to opatovne. Neviete niekto kde hladat problem? Diky
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.06.03  09:02

    « teplomer

    Dnes som rano nastartoval , v garazi v podzemi, na teplomeri 9 stupnov. V pohode. Bohuzial po 30 min. jazde cez mesto som tam mal stale 9 stupnov, podotykam ze bolo cez 20 urcite. Ked som zaparkoval , tak som vysiel na obrubnik a zrazu to skocilo na 21 a uz sa aj rozbehla klima atd... Mam dojem ze to je nejaky kontakt... Stretol sa s tym uz niekto?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.05.03  17:39

    « novinky?

    kto ma co nove okrem poruch? :))
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 20.05.03  10:00

    « Re: peripetie s 307

    viki307>

    Prejavovalo sa mi to presne rovnako ako to popisujes ty...

    Ja som to bol este prevazit na vyvazovacke Hunter GSP 9700 (ma to nejaku kontrolu vibracii). Teraz to je omnoho lepsie, aj ked netvrdim, ze dokonale :-(
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.05.03  09:09

    « SW

    Chcel by som sa spytat ci uz bol niekto v servise s SW-ckom kvoly vrzganiu posuvnej strechy ked je zlozena (otvorena)...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.05.03  12:31

    « Re: peripetie s 307

    Diky za existenci tohoto fora. Mam dost spatnou zkusenost se servisem, protoze se na me vzdycky divaji jak na vola kdyz neco reklamuji a jakoby pochybuji, ze to urcite u noveho auta neni mozny. Takhle se muze clovek alespon necemu dopidit a navest servisaky co maji delat. Jsou vubec servisy v CR nejak propojene, aby se vzajemne informovali co se kde objevilo a jak se to resilo?
    ---------------------------
    Ted bych tam zase pro zmenu zasel s klepanim volantu. Uz to tu nekde bylo a myslel jsem si, ze se me to netyka (nejezdil jsem vice nez 120). TO Lubos: Jak se ti to projevovalo? Ted kdyz jsem to hnal po dalnici, tak volant vibroval o nejakych +-2 cm vertikalne. Bylo to dost neprijemne. Kola mam prevazene po vymene gum. Co mi na to reknou v servisu? Budou ochotni se mnou jet 50 km k nejblizsi dalnici? Diky za odpoved
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.05.03  09:17

    « Re: peripetie s 307

    Pokud mám na mysli co ty (projevuje se to např. při zhoupnutí auta, nerovnosti atd. ze začátku to bylo takový chroupání a nyní bouchání od předku)ve čtvrtek s tím jedu do servisu donutil jsem je aby se mrkli na uložení předních pružin.
    Prý by to mohlo být ono, dokonce my to technik sám přiznal že už maj taky nějaký echo.A sami neřeknou nic i když vo tom vědi.Takže dám vědět.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.05.03  08:53

    « Re: peripetie s 307

    Dik za odpoved.Ze by nam nekde neco jen vrzalo zatim neresime.CD menic nemame-jen kazetak:-) To co jsem v palubce popisoval neni jen nejake povrzavani,jsou to nekdy i slusne rany jako by se tam uvolnila roura co vede do zarizeni ke klimatizaci auta-stred palubky.Ale nekdy to tluce hezky po cely sirce-mozna zas tahla od steracu.Fakt nevime a nevi to ani v servisu-ti se to pokusili zpravit tim ze omotali jeden ubohy kablik izolackou.Kdyztak dik za radu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.05.03  08:48

    « Re: peripetie s 307

    nechtel jsem tady sirit nejake bludy.Vse co jsem zde napsal jsme bohuzel museli absolvovat a doufam,ze jiz nic dalsiho nebudem muset resit,ale to v pripade 307 bude jen zbozne prani.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.05.03  08:45

    « Re: peripetie s 307

    najeli jsme jen 12 000 km a nijak moc to nehonime. A ten tyden je bohuzel pravda.:(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.05.03  10:49

    « Re: peripetie s 307

    To matuS: Dobrý fór! Asi na tom něco je.
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 06.05.03  03:33

    « Re: peripetie s 307

    nema peugeot nejaku zmluvu s volkswagenom, alebo im prebrali nejakeho manazera?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…