Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • 00 Reagovat !

    foto

    12.07.03  13:57

    « Novy majitel

    Cavte.. tak dlhsi cas som sledoval tuto diskusiu a napriek popisovanym problemom som sa stal cerstvym majitelom 307 sw..
    prve dojmy.. radio je dost ale dost slabe (mam na cd) hra to jemne povedane nahovno.. neviem ci staci vymenit repro, alebo co, ale v mojom vw polo co som mal predtym to bolo o niecom inom..
    Okrem tohto mam vecsinou pozitivne dojmy, az na blinker, ktory ako ste tu niekto niekde popisovali preskakuje pri vypinani do protilahlej polohy.. (ako ste to nakoniec vyriesili ?)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.07.03  11:48

    « Re: Restart palubní desky

    No mi to přijde naopak logické.To že je chyba s SW je notoricky známé a to přehrátí se provádí určitě taky.Ale proč nezískat plusové bodíky a nějaké penízky,že? Tak se vymyslí nějaký "přidružený" problém v dílu který s daným problémem souvisí no a vymění se.Fabrika to v záruce stejně platí tak co.Myslím si že dokonce novější verze problémového SW se přehrávají automaticky při prohlídkách. Aspoň u mě to byl palivoměr.

    No ale jak už tu jsem.
    1,6káři komu a jak propouští těsnění pod hlavou u 16 ventilu.Mně to začlo po výměně těsnění zase. Vždycky ujedu tak 8kkm.Už si začínám myslet že to těsnění je od nějakého roku vedeno jako spotřebák a podle toho se i mění. Zatím čekám co bude. Naštěstí to teče jenom ven a stalo se to ještě v záruce.
  • 00 Reagovat !

    foto

    11.07.03  10:18

    « Posuvna strecha na SW

    Tak doviezli to z FR, vymenili a skutocne to uz je OK , je to absolutne tiche... ...happy...
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 11.07.03  00:00

    « Re: Restart palubní desky

    Mne sa to stalo 2x a po prehrati noveho SW je to v pohode. V servise bol tento problem znamy a bol jednoznacne odstraneny. Takze ziadna vymena displaya :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.07.03  14:36

    « Re: Restart palubní desky

    To NEMESIS: Diky za odpoved. Taky se mi to zda jako blbost. Kam nahrali ten SW? Odkud jsi resp. kde ti to delali? Rad bych se tam zeptal.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.07.03  14:00

    « Re: Restart palubní desky

    Stalo se mi to taky ale u me prehrali jenom novejsi verzi softwaru a uz se mi to nikdy neobjevilo. Ale mam 307 XR-Presance, nicmene menit ten displej mi prijde jako hloupost radeji bych jeste zkusil jinej servis.
  • 00 Reagovat !

    foto

    10.07.03  11:37

    « Restart palubní desky

    Tak si včera jedu, svítím, stěrače stírají, hraje rádio a najednou blik a všechny přístroje se vypnou. Zhasnou displeje, přestane hrát rádio. Restart. Trvá to pár sekund a zase se všechno nahodí. Stalo se mi to úplně poprvé po ujetí 10000 km. Mám 307 1.6 XT.
    Jdu ráno do servisu a říkám co se mi stalo. Dlouhá diskuse a výsledkem je prý nutná výměna sdruženého displeje. Máte někdo podobnou zkušenost? Mockrát děkuji za odpověď
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.07.03  18:12

    « Re: Oprava plechu

    ak mas auto havarijne poistene a nechces prist o zaruku, tak jednoznacne znackovy servis, robota to moze byt na cca 10.000 SKK, zaplatis patricnu spoluucast a vozis sa vysmiaty dalej

    ci je kvalitnejsi znackovy servis alebo servis nejakeho znameho je vzdy len vecou kvality, aj znackovy servis dokaze jeden a ten isty plech nastriekat kvalitnejsie a menej kvalitnejsie ak to tak zjednodusene mozem nazvat, zavisi od kvality roboty a taktiez od kvality vybavenia (vybavenie by malo byt v znackovom servise rozhodne lepsie).

    ak mas velmi dobreho znameho ktory ma kvalitnu robotu a spravi ti to za polovicu ceny nechaj to urobit u neho a poistku si nechaj vyplatit rozpoctom a zostane ti este nieco na kavu. ak take moznosti nemas nemas nad cim rozmyslat a zvol znackovy servis.

    namiesat spravnu farbu uz v dnesnej dobe problem nie je, zada sa do pocitaca kod a ten skoro vsetko spravi za lakirnika
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.07.03  22:45

    « Oprava plechu

    Ahoj, mam 307 break ... najeto 3500, stari 2,5 mesice...
    moji bajecne "rodince" se podarilo trochu nacechrat levy zadni blatnik o kamenny sloupek u vrat, bohuzel to neni jen lak ale je trosku pomackanej ....
    chystam se to resit a nevim jestli se vyplati rvat prachy do official servisu, nebo to mam nechat udelat vyhlasenyho soukromyho "plechare". v kupni smlouve pisou neco o tom ze mi pada zaruka pokud to neopravuju vyhradne v offic. servise. navic by mne zajimalo jestli bude nejaky rozdil v kvalite ( a kdo pripadne bude lepsi )
    nejaky nazory, zkusenosti a rady zelenacovi ??
    diky
    owlet
    P.S. pokud by vas to zajimalo - vibrace na volantu necitim, vrzani v kabine - trochu se neco zacina ozyvat na nerovnostech z levych zadnich dveri
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 01.07.03  22:01

    « Re: zámek

    Ako to uz Mkral spominal, elektricke zatvaranie okien ma pamat. Je potrebne okno zatvorit a potom podrzat tlacidlo asi dve sekundy v hornej polohe. Potom to bude fungovat normalne.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.07.03  16:31

    « Re: zámek

    Automat zavírání oken na mojem P307 funguje spolehlivě (ale mimo okna řidiče - to vůbec nereaguje. Moje DO má dosah zhruba 30 až 40 m na volném prostranství. V zákrytu jiných aut je to také tak okolo 10 m - prakticky na nic.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.07.03  15:47

    « Re: zámek

    Mám taky PRES a už prodejce mě upozorňoval, že DO je pouze na jednom. Jen tak mimochodem, jak vám funguje automatické zavírání oken s DO? Mě střídavě - absolutně nespolehlivě.DO má navíc funkci vyhledávání vozidla, na co tam je, když to reaguje při 5 metrech?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.07.03  14:24

    « Re: na startě je to strašně líný

    to mrkal: diky, jeste jsem se chtel zeptat zda se jiz nekomu podarilo vyresit problém vybrujiciho volantu: osobní zkusenost s vyvazováním kol je taká ze se vybrace zmensily 0 50% ale nevymizely.
    Mimochodem kamarád má C5 resil stejný problém s vybracema nakonec po nekolika desitkách vyvazování (dokonce i na dynamické vyvazovace) pouze stacilo vymenit plecháce za lité kola a bylo po problému a závada prý jsou ty plecháce lehcené a mají tendenci se "roztahovat a stahovat". Jenze se mi nechce vrázet peníze do litaku abych zjistil ze je to to samy.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 01.07.03  11:18

    « Re: zámek

    Ja mam nejaky PIN-Lock. Je to nejaka varianta Defend-Locku, ale zamok sa nevybera, ale iba povytiahne tak, ze trci asi 2 cm. Je to rovnako drahe ako Construct, ale vraj sa da Construct zospodu odstranit. Neviem, ci je to pravda, ale v kazdom pripade mi ten PIN Lock nevadi a nie su s nim ziadne problemy.


    Co sa tyka klucov, osobne som dostal 2 kluce, ale obidva mali DO. Mozno sa to lisi kvoli verzii, ja mam XT Pack.
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.07.03  07:12

    « zámek

    Zjistil jsem, že kromě zámků zpátečky Construkt a nebo Defend montují v Peugeotu i zámek "TITAN" (?). Nevíte zda existuje nějaký důvod, proč bych měl upřednostnit ten či onen systém ? Předpokládám, že všechny tři systémy fungují stejně a jsou snad i stejně bezpečné, ale přece jen co když ..... (např. trčící zámek, mech. spolehlivost, ...). A ještě jeden dotaz - k 307 XR PRES jsem dostal dva klíče, z toho je jeden s DO - je to tak OK ? Díky za informace.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.06.03  11:53

    « Re: motory

    Resim ted dilema, mam jit na garancku a budou mi pri te prilezitosti menit i olej. Drive jsem byl pevne rozhodnutej ze tam dam syntetiku ale kdyz jsem byl naposledy v servisu tak mi technik rikal ze pro motor 1,6 v benzinu je to zbytecne a budu muset casto dolevat a at tam necham tu polosyntetiku co mam ted. I motor je pry o chlup tizsi s polosyntetikou. Tak ted fakt nevim co tam dat.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 28.06.03  10:48

    « Re: motory

    U mna to moc tiche nie je. Ako saom menil olej za Castrol TXT 0W-30, tak to huci viac. Redsi olej - hlucnejsi motor. Nabuduce tam dam znova 5W-40 :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.06.03  17:00

    « Re: motory

    ten motor nie je tak zly. ale auto ma o 100kg viac, oproti konkurentom, motor ma plochu krivku, cize nikde necitis taky ten poriadny "zatah" a este k tomu je to moc tiche. a tak kazdy hovori, ze to vobec nechodi ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.06.03  14:30

    « Re: motory

    Díky. Na první pohled je na těch prvních stránkách dost zajímavejch informací. Zkusím se tím vším probrat. Graf jsem tam našel skoro hned - pokud to sedí, tak je ten motor celkem fajn (1,6). Dle mojich prvních dojmů to také není tak špatný.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.06.03  11:33

    « Re: motory

    Zkus se podívat na [odkaz] tam je celkem dost informaci a možná i na [odkaz]
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…