Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 17.07.03  11:19

    « Re: Automaticke zav. oken

    No dovod nepoznam :-)

    Ale mozno to funfuje tak, ze ked napr. das do pamati spodnu cast, tak sa ti pri zamknuti a podrzani tlacitka na kluci okna otvoria. Ale to si len myslim, neskusal som.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.07.03  09:28

    « Re: Automaticke zav. oken

    Diky za radu, ale proc to tak musim udelat? Ma to nejaky logicky duvod? K cemu mi je nejaka pamet oken?
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 17.07.03  09:10

    « Re: Automaticke zav. oken

    Sadni si do auta a podrz tlacitko na zatvaranie okien v hornej polohe niekolko sekund. Potom to bude fungovat :)
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.07.03  22:21

    « Automaticke zav. oken

    Uz to tu bylo vzpominane, ale zrovna dneska jsem zkousel zavrit okna na dalku a neslo to. Kdyz jsem auto koupil fungovalo to v pohode. Podrzel jsem klicek a okna se zavrely. Lubos mluvil o nejake pameti oken. Tomu moc nerozumim. Proste si za jizdy otevru okna a pak je chci pri zamykani zavrit. Proc to nefunguje?
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 16.07.03  16:29

    « Re: Dalsie poznatky

    na Vajnorskej
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.07.03  15:36

    « Re: Dalsie poznatky

    Kde Ti to spravili? V Petrzke?
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 16.07.03  12:31

    « Re: Dalsie poznatky

    Je to pravda. Ja som si napr. dal v servise prakticky zrusit funkciu automatickeho zapinania svetiel a zmenit tak, aby sa svetla zapli vzdy po nastarovani. Tym sa mi vyriesil aj problem, ze ak su cez den zapnute svetla, nie je poriadne viditelny PP + display klimy. Pri automatickom zapnuti svetiel sa mi totiz zapnu iba svetla, ale nepodsvieti sa pristrojovka.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.07.03  11:12

    « Re: Dalsie poznatky

    Jestli ti měnili autorádio tak museti vlézt do SW v BSI.Možná tam dali nějaké defaul nastavení a proto třeba ty volby vůbez nevidíš. Tam se dá spousta věcí nastavit a to buď uživatelsky - viz zavírání oken, nebo přes servisní počítač - aktivace komfortních funkcí(hlasitost radia podle rychlosti,aktivace signalizace rychlosti atd.)pak by se ty položky měly objevit v menu PP. Liší se to jenom podle typu auta a podle stáří BSI ale v rámci PSA (peugeot-citroen) je to hodně podobné.(používají hodně společných dílů). Když jsem poprvé viděl na Proxii u Citroenů servisní menu třeba pro C3 tak jsem čuměl co všechno jde nastavovat a kontrolovat (anebo *):-))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.07.03  10:07

    « Re: Dalsie poznatky

    ...hej, bude to bluebox...
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 16.07.03  08:44

    « Re: Dalsie poznatky

    V BA su iba 2 servisy a to rovnakej znacky, takze nemas moc na vyber. Asi v septembri by mali otvorit nejaky novy komplex pri letisku.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.07.03  12:31

    « Re: Dalsie poznatky

    Kupoval som v prievidzi.. Tu v ba mi neboli ochotny dat zlavu ani 500sk v prievidzi mi dali 3%..
    Servisovat chcem v BA, ale neviem kde je najlepsie..
    Kde mam ist ? A Ktoremu servisu sa vyhnut ?
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 15.07.03  10:47

    « Re: Dalsie poznatky

    Automaticke zavretie okna pri zamknuti auta: je potrebne podrzat asi 2 sekundy tlacitko na kluci.



    ...o nastaveni nejakej rychlosti na pal. pocitaci a ked sa prekroci tak to pipne... to vidim prvy krat a pochybujem, ze tam takato vlastnost je. Videl som to na Stile, ale na P307 nie.



    Packa - klasika, daj si vymenit...mne ju uz menili 2 krat a blbne zas. Ale mozno budes mat stastie...

    Do akeho servisu chodis, resp. kde si auto kupoval?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.07.03  10:17

    « Re: cd changer

    ked ti odpovedia, daj vediet, tiez ma to zaujima, rad by som na to pripojil MD changer (SONY)...
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.07.03  23:46

    « Dalsie poznatky

    Prve co som si vsimol ze niekto spominal automaticke zavretie okna pri zamknuti auta. Tak toto mi vobec nerobi.. Treba nejaku specialnu vybavu alebo je to zmena v softe ?
    Dalej v navode pisali nieco o nastaveni nejakej rychlosti na pal. pocitaci a ked sa prekroci tak to pipne.. tak toto mi tiez takto nefuguje.. (resp. vobec nefunguje)
    Dalej mam problem s blinkrom, ktory preskakuje do druhej polohy namiesto aby sa vypol.. pride mi to trafene, ze to robi hned na novom aute.. Ako ste kto riesil takuto reklamaciu ? robia stym problem? robia to na pockanie ?
    Zvysok su len pozitivne dojmy.. Aj celkovy dojem je fajn.
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.07.03  23:42

    « Radio

    Ja stym cd radiom nemam nejaky zly prijem fm radia.. stym som vcelku spokojny.. mne vadi kvalita zvuku (hra to moc potichu.. realne to mavam na 25 z 30, co sa mi zda dost na hrane)
    Hlavny problem co mam vsak je ze pri spusteni traffic information sa mi hlasitost znizi na 10 cize nic nepocut. V navode pisu ze si to mam zdvihnut a ze si to zapameta.. ale hovby pri najblizsom traficu je to spet zase..
    Druhy problem je funkcia auto volume, ktoru ci zapnem alebo nie nefunguje..
    Tieto problemy sa bojim ci nesposobil predajca lebo default tam bolo kazetove radio a ja som chcel cd, tak to oni menili.. Bojim ci zabudli nieco preprogramovat, alebo co.
    A repraky su kapitola sama o sebe.. Vobec nebasuju, skorej zacnu rezonovat nez basovat.. Mate niekto zmerane ake su to ? Co tam dat namiesto toho ? pripadne ako sa dava dole kryt dveri a kam ako to uchytit aby to nebolo v plaste ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.07.03  23:37

    « Re: cd changer

    Heh nasiel som firmu ktora vyraba interface medzi sony changermi (aj mp3) a peugeot.. stranka www.connects2.co.uk problem je ze zastupenie nemaju ani na sk ani v cz, maximalne v rakusku, kde som uz pisal nech povedia cenu a ci to maju... ale pre ludi ktori maju mp3 cd a nebavi ich diskoteka je to myslim prijemne prekvapenie..
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.07.03  07:51

    « Re: cd changer

    jde připojit, údajně ho najde jako HW ale nejde audio.Je tam zase nějaký fórek s identifikací takže bohužel prej pouze originál Peugeot-Citroen.Tohle ale nemám osobně ověřené.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.07.03  07:42

    « Re: Novy majitel

    To radio je fakt na FM úplně na .Původně jsem si myslel že mám vadný kus protože to vypadalo jako přeslechy mezi jednotlivými stanicemi.Myslel jsem že je škoda že nemám ten typ s CD protože je to Clarion který by měl být kvalitnější a to co mám s kazetou je nějaký francouzský Philips. Dokonce jsem nechal vyměnit anténu.Mám domluvenou zkoušku s přehozením jiného radia ale není to tak jednoduché protože je to kodované na VIN a když to není nastavené tak to při zapnutí otravuje pískáním.Mezitím jsem ale udělal pokus a šoupnul jsem tam naprudko svůj "starý" Pioneer co mám ještě ve skříni. No a zdálo se mi to taky akorát méně.Je zajímavé že ten Pioneer to v žádném jiném autě nedělá a hraje úplně super.Tak mě napadlo že to bude možná zase nějaký nedotažený problém s rušením co se na to frantíci vyprdli.Možná je tam nějaká interference s multiplexem auta . Do toho radia taky vede ta kroucená dvoulinka.Je zajímavé že skoro všechny evropské problémy stejně popisují třeba na stránkách australského peugeot klubu včetně toho rádia.Doporučuji k prostudování. Pokud vadí english tak to docela jde i když kostrbatě přes Eurotranexplorer protože je tam všechno jako text.
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.07.03  00:00

    « cd changer

    pozeral sa z vas niekto na to ci sa da pripojit normalny cd changer na originalne autoradio ? chcel by som tam hodit mp3 cd changer, ale netusim ci to pojde
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.07.03  22:19

    « Re: Restart palubní desky

    Asi to tak bude. V servisu jsem jim opakovaně tvrdil, že jsem se dočetl na netu, že stačí přehrát SW. O tom jako by nikdy neslyšeli a prý je toto osvědčený postup. Co může člověk dělat? Jinak rozhodně nechci, aby se mi někdo zbytečně hrabal v autě.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…