Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.07.03  11:29

    « Re: Superuzamykanie

    superuzamykanie je default zamknutie. ak chces nechat vnutorne packy pouzitelne, musis po zamknuti do 5s "zamknut" este raz, on ti zatruby a vypne superuzamykanie.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.07.03  11:15

    « Re: Oprava plechu

    s tym natukanim kodu do pocitaca a samo namiesania spravneho odtiena to nie je tak jednoduche. moju medenu gou triafali na 4 krat (4 krat rozoberali a skladali auto, aby vzdy zistili, ze to je ine). az na stvrty den prisiel iny clovek a stlacil na masinke este jeden gombik, ktory vraj pre tuto farbu musi byt. a bolo. ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.07.03  14:39

    « Re: spotreba

    V Autotipu jednou testovali 307 1,6 a rychloměr byl podle jejich měření hodně přesnej - při tachometrových 130 byla skutečná 127 km/h. Třeba Fabie měla při stejný rychlosti chybu přes 10 km/h. Maximálka hrozně závisí na větru a taky na nepatrným stoupání nabo klesání, takže kdyby si jel třeba v opačným směru, ukazovalo by ti to 195 nebo 200 naproti 185.
    Ještě k výkonu motoru - naměřili 85 kW.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.07.03  10:44

    « Re: este spotreba

    16" v zaklade...
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.07.03  09:38

    « este spotreba

    isiel som po dialnici,rychlost som sa snazil drzat medzi 130-150, priemerna /nie okamzita/ 7,6-7,7L.nebol to kratky usek,ale skoro 750km a spat 750km a ten udaj z pocitaca sa zhodoval aj podla dotankovania. mne to asi 190 velmi neda,ale zaujima ma,ake mate kolesa 15" alebo 16".
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.07.03  17:36

    « Re: cd changer

    OK , daj mi to plz na snapbar@hotmail.com
    dik
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.07.03  13:53

    « Re: cd changer

    Ak nemozes nakupovat vo velkosklade tak sa ozvi.. ja kupujem v bgs. Mne su md na nic ja potrebujem mp3 changer.. No ak mas zaujem tak sem dam to tel cislo, alebo napis mail a poslem ti cely mail ako mi dosiel s tej firmy
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.07.03  13:10

    « Re: rychlost na SW 2L

    heh, som to len testol (1 min) , normalne som isiel 150...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.07.03  11:40

    « Re: rychlost na SW 2L

    Rozjet to umí každej, ale ubrzdit už ne. S 8 lidma na palubě takhle riskovat ... máš to zapotřebí?
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 24.07.03  09:44

    « Re: 307 SW 1,6

    Ak to pocujes na pravej strane auta, tak je to v poriadku. Uz to tu bolo niekde rozoberane.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.07.03  20:43

    « 307 SW 1,6

    zdravim vas vsetkych. a zaroven vam dakujem za vsetky vase prispevky, hoci ich tu prevlada skor negativnych, i tak som asi tyzden (zatial) stastny majitel SWcka. prejavili sa uz nejake problemy (preskakujuce packa blinkra, pri zatvarani piskajuca strecha). no co ma vystasilo je zvuk motora. taky trosku klepajuci, akoby nejaky plast drnzal nasledkom volnobeznych otacok. zaujimave je, ze to pocujem len ked stojim pri dverach, teda nie pri svetlometoch, ale pri celnom skle. je to normalne??? dakujem za odpoved a zelam vela stastnych km.
  • 00 Reagovat !

    foto

    23.07.03  11:55

    « rychlost na SW 2L

    Vcera som isiel na dialnici totalne nalozeny (4 dospely, 4 deti), full zatazenie taskami + plny stresny box (tusim 520 litrov) a v pohode som isiel cez 200... na spotrebu som sa radsej nepozeral :))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.07.03  11:51

    « Re: cd changer

    hmmm... nerozoberal, ale 52GBP sa mi nezda vela , len est zohnat niekde lacny MD changer... Mam Sony MD player (uz ho nemam kam vrazit, je to tam plne), ale je mi to platne ako sabla v ponorke...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.07.03  11:49

    « Re: spotreba

    Mám 307 1,6, standartní kola a najeto 1,6 tkm :
    Na dálnici (posledních 700 km a běžný dálniční provoz) při cílené rychlosti (tacho) cca 155 km/h (zhruba 4500 rpm), 3 dosp. + 2 děti + něco v kufru (suma cca 360kg) to dle "PP" vzalo 9,0 l/100 km. To je dle mého soudu za uvedených podmínek zcela OK. Zkusil jsem i 190 km/h - ke 190 to již šlo pomaleji (plyn skoro na podlaze), ale celkem v pohodě (vzhledem k výše uvedenému). Věřím, že se dá na tacho uvidět i 200.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 23.07.03  09:03

    « Re: spotreba

    Mne to islo nad 190, viac som uz neskusal :-)

    Moc sa mi nezda, ze si mal na dialnici pri rychlosti 130 - 150 pod 8 litrov. To by musel poriadne fukat vietor odzadu.

    Pri takej rychlosti je to medzi 8-11 l.


    Mne paka drnci tiez v urcitej polohe, v servise nevedia, cim to moze byt sposobene, ale asi to bude Defend - Lockom.
  • 00 Reagovat !

    foto

    23.07.03  01:13

    « spotreba

    dlho som nepisal,ale sem-tam citam.
    chcem sa opytat,aku mate max rychlost s 1.6L? ja mam 16" disky a maximalka na tachaci je len okolo 185-188/odhad/ a ked k tomu priratam chybu tachaca, tak to vela nie je.btw, ma niekto info,aka je chyba tachometra?
    porovnajte spotrebu:dialnica,rychlost 130-150,klima, dve osoby,plny kufor okolo 7.6-7.7.
    uz niekomu ostranovali hrkanie rychlostnej paky/nad 140km/h/ v servise a ako to robili?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.07.03  23:50

    « Re: Superuzamykanie

    Me to v 307SW funguje dle navodu. Zkousel jsem to zevnitr a po jednom stisku se odpojili klicky a neslo otevrit, po druhem jsem dvere otevrel.
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.07.03  12:01

    « Sklo a Střecha

    Tak mám 3 měsíce P307 1.6 XR-Présence a když jsem včera vyjel z garáže nestačil jsem se divit. Na předním okně bylo asi tak milion malých centimetrových vodorovných "škrábanců", které lámaly světlo tak, že jsem skoro neviděl. Zvenčí nahmatat nešly, ale ve skle jsou - nestalo se Vám to taky?
    JInak když jedu v prudkém dešti tak střecha rezonuje tak, že je to jak střelba z kulometu, je to u 307 normální?
    Libor
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.07.03  10:11

    « Superuzamykanie

    Nevie niekto, ako sa ma spravne uzamknut auto pri superuzamykani? Predajca hovoril ze 2x stlacit uzamknutie na dialkaci a v navode pisu ze 1x.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.07.03  13:13

    « Re: cd changer

    odpisali mi priamo z firmy kde to vyrabaju.. cena iba toho interface 52libier
    mam fax num a ked im posles cislo kreditkarty aj s casom expiracie tak to poslu na sk.. vcelku pohodicka..
    Rozoberal si uz pristrojovku ? vedel by si to tam namontovat ?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…