Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.10.03  14:19

    « blinkre

    riesil uz niekto z vas problem straty kontaktu objimky na blinker so samotnym telesom reflektoru? po 2 rokoch, co mam p307 ma to zacina trapit. nova objimka moc nepomohla.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.09.03  17:36

    « Re: HandsFree

    To yoyo: Pokud chceš aby ti GSM anténa zvyšovala výkon, tak musí být zisková a to jsou z mé zkušenosti jen antény které se vrtají do střechy a navíc ještě jen některé. Dnes se běžně používají jen takové oválné, nebo obdélníkové placky, které se přilepí zevnitř na sklo a slouží k tomu, aby telefon nevyzařoval dovnitř vozu. Nemají však žádný zisk.
  • 00 Reagovat !

    foto

    23.09.03  16:35

    « čelní sklo

    8.8.2003 jsem se objednal u dealera Peugeot s výměnou čelního skla a sklo není stále na skladě..... Před rokem to byly přepínače blinkrů na které jsem čekal téměř 2 měsíce.... Myslím že 307 nebyla ta správná volba. Čelní sklo nemít skladem ani ve Francouzkém skladu je myslím základní nedostatek.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.09.03  00:00

    « HandsFree

    nepamatam sa, ci ste o tomto uz diskutovali, tak sa pytam:


    kupil som si pevne HF od nokie a chcel by som ho dat namontovat. nemam vsak antenu. v mojom doterajsom aute som mal externu - prevrtanu strechu. a to na 307SW nechcem. vnutorne, ktore sa nalepia na celne sklo su naprd-mozno vdaka atermickemu sklu vobec nezvysuju vykon.


    a tu ta otazka - vedeli by ste mi odporucit nejaku antenu?

  • 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 15.09.03  14:36

    « Bez nadpisu

    Ziadne prispevky? Zeby problemy zmizli? :)))
  • 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 01.09.03  19:25

    « WRC

    Vyděli jste jí? Ta je hustá!!!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.09.03  11:08

    « Re: Moje nova 307

    Vyvažujte kola v tzv. "horkém stavu", tj. těsně po delší jízdě vysokým tempem. Pak se pravděpodobně obejdete bez dynamické vyvažovačky (tedy pokud jsou z výroby dynamicky vyvážené brzdové kotouče).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.09.03  11:05

    « Re: rázy do volantu

    Volný "hřeben" v převodce řízení. O nic závažného či dokonce nebezpečného se nejedná - vůbec bych to neřešil.
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.09.03  09:48

    « rázy do volantu

    V poslední době mám pocit, že u 307 se stále více přenášejí rázy do volantu při přejezdu tramvajových kolejí nebo hrubší dlažby. Někdy je přímo i slyšet silné klepání ve volantu při přejezdu těchto nerovností. Jinak po hladké silnici i při stání na místě a točením zleva doprava v řízení žádná vůle není. Nemáte s tím někdo zkušenost?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.09.03  09:19

    « Re: Moje nova 307

    dynamickou vyvažovačku mají v Peugeot servisu v
    Praze (Peugeot Domanský s.r.o.), cena vyvážení
    asi 2500,-Kč což je dost za vyvážení. Když si vemu, že bych měl ročně dát 5000,- jenom do dyn. vyvážení tak ani náhodou. Jinak problém by mohl být také v rafcích, neboť PSA na své auta dává odlehčené ráfky kol a tyto ráfky pracují. řešení by mohlo být buď alu kola nebo klasické ocelové plecháče, ikdyž to není 100%.
  • 00 Reagovat !

    foto

    31.08.03  23:56

    « Nový servis v Praze

    Dovolím si předložit informaci o novém servisu v Praze, výrazně orientovaném na Francouze - www.autovasenda.cz.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.08.03  15:11

    « Re: Moje nova 307

    Vyvažování kol tzv. "na ose" (s kolem se vlastně současně vyváží i náboj kola a hlavně brzdový kotouč, ale pak se nesmí změnit poloha disku vůči náboji!) se běžně dělalo na Škodovkách řady 105/120 od modelu M už v r. 1985. Takže rozhodně žádná novinka! Jenže tu vyvažovačku dnes už skoro žádný servis nemá, protože ji vlastně k ničemu nepotřebuje (snad s výjimkou BMW).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.08.03  12:23

    « Re: Moje nova 307

    Tak jsem byl s autem v servisu, a vibrace volantu jsou pryc, ani se nehne, pry na to maji nejaky drahy stroj, rikaji tomu "dynamicke vyvazovani" napravy primo na vozidle. Vymenili i komplet ovladac blinkru - jsou ted trochu tuzsi a mnohem prijemnejsi. Pristup seriozni ... Akorat to mirne skubani sedacky ridice zustalo, je to sice lepsi ne vsak 100%, pry to poutahovali, mam to zkusit a pak pripadne vymeni celou sedacku, je to dil pres 8 tis. a musi dostat svoleni od Peugeotu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.08.03  12:47

    « Re: Pohodové auto

    Díky, zkusím to, i když se mi do toho bytostně nechce. Mě to auto fakt nebaví.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.08.03  06:46

    « Re: Pohodové auto

    Zamky ti staci vytesnit izolacnou paskou, teda omotat paskou protikus na karoserii tam kde zapada zamok dveri. Su volnejsie takze dvere v karoserii pri prejazde nerovnostami vrzgaju. Pomohlo mi to na 100 %
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.08.03  22:55

    « svetlomety

    zdravim. tak sa chcem opytat: predne svetla su vsetky 55w (okrem parkovacich :). mate niekto ine? vykonejsie? aky vas nazor dat tam nejake stovky? som zvedavy, ci to treba. podla mna to svieti fantasticky, dvojita optika je super. trochu mi to vsak zo zaciatku prekazalo.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.08.03  10:07

    « těsnění pod hlavou 1.6/16

    Tak mám asi 1000 km s novou hlavou.Se starou už to teklo dost hodně.Zároveň je nové kompletní přetěsnění hlavy (simeringy atd. ale tam problem nebyl).Přestrojovali celou hlavu protože přišla holá. Viděl jsem to rozhozené, je to jak Lego. Přišlo mi to strašně jednoduché.Jinak na ploše bloku byla krásně vidět stopa po tom úniku(vpravo vedle termostatu).To původní těsnění je dost mizerné jenom 2 vrstvy prolisovaného počerněného plechu.Teď to nové je jiné, má nanesený plast. Jinak si schválně zkuste tipnout kolik stojí ta holá hlava. (Kdyby to nebyla záruka tak už visím )
    V pondělí jedu na dovču na jih - tak to doufám bude OK.
  • 00 Reagovat !

    foto

    21.08.03  10:53

    « Další zkušenost.....

    Moje žena jezdí s Peugeotem víc než já a dneska ji překvapila rožnutá kontrolka baterie...volala do servisu co má dělat...odpověď: snažte se dojet..a ejhle po 6km jízdy se rozsvítily všechny kontrolky a milý peugeot uhynul celý....a baterkou to zatím asi není:-((( ještě, že je to služebák...mít to jako vlastní auto...nevím, nevím.......To auto mi připadá moc hezké, ale....těch much je dost:-(((
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.08.03  10:45

    « Re: Pohodové auto

    S těma pazvukama máš asi pravdu....já to smažil hodně rychle a vnímal jsem jen levou stranu.....ale ty blinkry mně štvaly..jel jsem třeba 150 a předjížděl jsem do levého pruhu a zařazoval se zpátky tzn. levý blinkr...předjetí a pravý...a ejhle po chvilce jsem si uvědomil, že blikám doleva:-(( blinkry samozřejmě ovládám podvědomě a mám najeto asi 600 000km v jiných autech a to si pak připadáš jak *, který se dostal na rychlou silnici a v té rychlosti neví co s páčkama pod volantem.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 20.08.03  15:39

    « Re: Pohodové auto

    Ak sa ti v servise nieco take snazia nahovorit, tak sa s nimi treba pohadat. Mne osobne menili zamok na strane vodica.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…