Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.10.03  08:47

    « Re: problemy s 307

    ->Lubos1: No jo mam presne to co ty, ale reseni zatim jako ty nemam, snad ted kdyz zacina byt zima by to mohly v servisu konecne najit. uvidime pokud neco dam vedet.
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.10.03  08:04

    « Světe div se, ale žadne problemy

    Mam 307 teměř půl roku, najeto 10000km. Hned na novem vyměnily posilovač řízení, protože tekl. Od té doby žádne problémy. Sem tam nějaké zavrzání, když jedu přes koleje, ale jinak nic. Žádné třepání volantu a nic podobného. V interieru, když jsou nějaké zvuky a hledám o co jde, díky tomuto fóru jsem se stal paranoidní, co se zvuků v autě týče, je to nějakej kaštan, nebo jiná blbost, kterou tam nechá dcera. Jsem spokojenej a doufám, že to vydrží.
  • 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 15.10.03  11:55

    « problemy s 307

    Mne sa podarilo viac menej vsetky vaznejsie problemy vyriesit pocas zaruky. Vrzganie a vsetky divne zvuky som si vyriesil sam.


    Ostal mi jeden zavazny problem, ktory sa zacina zas prejavovat.

    Pri stidenom motore vzdy rano to dusi a pri akceleracii nieco niekedy buchne par krat za sebou s motora. Mierne dusenie pri uplne studenom motore by som pochopil, ale pri stlaceni plynu sa akoby privod poliva zastavil a este tam aj nieco buchne...

    Ak je to sposobene svieckami, tak ich idem o chvilu menit (mam uz skoro 53 000 km), ale to by asi blblo stale, nie?

    Pocul som nazor, ze by to mohol byt problem nejakeho meraca teploty nasavaneho vzduchu, ktory je vadny, ale neviem...



    Nemate niekto podobny problem? (motor 1.6 benzin)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.10.03  11:49

    « Re: 307SW

    Jo, souhlasím s tím, že je fakt designově povedený, prostor a jízdní vlastnosti super, výbava také, ale kvalita je velké zklamání.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.10.03  10:56

    « Re: 307SW

    Sedacka mi take cuka, ne moc, ale vule tam je, v servisu mi nabidli vymenu celeho sedaku, tak uvidim. Az to dopadne dam vedet...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.10.03  08:10

    « Re: 307SW

    Kámoš má s P-307 HDI Combi skoro stejné problémy, ale ty trhlinky ve světlometch mi zatím nehlásil. Fak je že mě ale 307 po stránce spolehlivosti také zklamala. Mám hodně kamarádů s různými auty, ale vždy si nejvíc stěžovali ti co měli Oktávky. Teď je to tak 1:1. Když k tomu ještě přibalím že mám zatraceně špatné zkušenosti s Fordem a Oplem, tak tu mám čveřici značek, do kterých už asi nikdy nepůjdu. ŠKODA, PEUGEOT, OPEL a FORD. Musí se však uznat, že Peugeot má skvělý neotřelý design. Nebýt na to se spolehlivostí tak jak je, asi bych teď jezdil v 307SW.
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.10.03  07:25

    « 307SW

    Ach jo, tak už poněkolikáté jedu do servisu...mám snad většinu závad, které jsou tu popsány a teď mám hitovku: na obou polykarbonátových "sklech" předních reflektorů se během týdne objevují 2cm trhlinky které jsou jak na povrchu, tak uvnitř.Proč a jak vznikají nikdo netuší. Žádným mimořádným okolnostem auto nebylo vystaveno - žádné dlouhé svícení při stojícím voze ani ochlazení reflektorů ledovou vodou... Servis také netuší.Má někdo zkušenost s "pocukáváním" sedadla řidiče? Již jednou mi měnili kostru sedáku, ale je to pořád. Teď se mi pod nohama zvlnil textilní koberec i přesto, že tam mám gumové.Potýkám se s Tempomatem. Mám automatickou převodovku a motor benzin 2.0 l a tempomat funguje až od 70km/hod, přestože je v návodu psáno od 40km/hod ( ale tam je to pro manuální řazení). U automatu jsem ( a při prodeji mi to bylo potvrzeno ...) očekával, že to bude stejné. No a teď to nějak nejde ani nastavit. Má někdo podobnou zkušenost? V 10 000km mi měnili přední brzdové kotouče- byly zvlněné, teď to zase hází okolo 120km...Co může vrzat vrže, repráky v zadních dveřích drnčí, páčky pod volantem se postupně mění, katalyzátor se bude měnit již podruhé...Uvolňují se plasty v zadních dveřích.Zámky ve dveřích už se měnili, teď to zlobí znova. Nové auto jsem si pořizoval proto, že jsem nechtěl s ojetým jezdit pořád po servisech. Teď jezdím pořád. Mám pocit, že to auto stloukali Frantíci v pauze mezi vylupováním langust a hraním toho jejich "petangu".Za 2 měsíce mi končí záruka, co bude potom ? že by to vřešila vražda konstruktéra a pak přímý skok z Nuseláku? -)))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.10.03  16:07

    « Re: SW

    No ja myslim ze ta chcu len odbit, mne to tiez vrzgalo odkedy som to auto prevzal , hned som to reklamoval , objednali to komplet vo France , vymenili a odvtedy mam pokoj...
    O ziadnej vyplni mi nic nehovorili a vysledok je jasny -> je to vyriesene...
    V tomto pripade je to skutocne na tom ako sa k tomu ktory servis postavi, ci sa to tym ludomchce robit , alebo nie...
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.10.03  10:31

    « Troubení

    jen tak mimochodem bv servisu mi řekli že problémů
    s troubením mají v poslední době opravdu hodně takže asi další problém už mě to začíná točit
    mam na tom autě všechny zde popisované problémy a mnoho dalších.Až skončí leasing prodám.
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.10.03  10:25

    « Troubení

    asi tak před měsícem mi vyměnily celej modul s páčkama jelikož mi nšli směrová světla (mezitím skončila záruka) těd začalo zlobit troubení a to
    když je volant v určité poloze tak to prostě netroubí. v servisu mi řekli že je to kroužkem ale ten je v modulu s páčkami, nový modul stojí na moje auto 12.000,- Kč setkal se stím někdo.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.10.03  08:17

    « Re: SW

    Mám 307 SW a střecha, když je zatažena do zadní části tak vrže a klepe. V servisu mi řekli, že je to , bohužel , u všech SW, můžou prý to rozebrat, ale bude to možná dělat pořád a musí se strhnout celá vnitřní výplň, která je přilepená na karoserii a nová se nelepí.A výsledek je nejasný, takže bych do toho radši nešel. Ono toho tam stejně klepe a vrže spousta...
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 09.10.03  15:51

    « Re: Vybrace ve volantu

    Mam liate disky a to Cotoya. Robilo to to iste.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.10.03  15:02

    « Re: Loupani

    stare gumicky na silent blokoch, alebo stabilizatoroch? nepamatam. ale je to tiez 'bezne'.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.10.03  15:02

    « Re: Vybrace ve volantu

    detto je to s plechacmi, tie od P totizto su odlahcovane (dute?). bolo mi tiez povedane, ze ked sa kupi obycajny plechac, malo by to zmiznut. nakoniec asi fakt bude ta naprava len precitlivela.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.10.03  14:19

    « Re: Loupani

    To marti: Kamrád má P307 a dělalo mu to to samé. Údajně je to způsobeno nějakýma plastovýma podložkama pod pérama, které se časem vymelou a péra se protočí. Jemu to opravili tak, že mu otočili péra zase zpět, ale už mu to dělá zase. Nemám představu jak to tam skutečně je, ale tohle mu prý řekli. V každém případě prý hned věděli která bije, takže to bude asi kontrukční chyba.
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.10.03  13:52

    « Loupani

    Pri pomalejsim rozjizdeni a prujezdem zatacek (zkratka kdyz se prenasi vaha auta) se ozyva zepredu i zezadu (jak kdy) auta takove loupani. Nemate s tim nekdo zkusenosti?
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.10.03  09:16

    « Vybrace ve volantu

    Tak asi před dvěma měsíci si kolega koupil 307 SW
    a začal řešit problém s vybracemi volantu, klasické vyvyžování, dynamické vyvažování, vše trochu pomohlo, ale uplně neodstranilo. Na voze měl originální litá kola Peugeot. Až nakonec technici přiznali že tyto litá kola od peugotu už z výroby hází. Vyměnili mu je za litá kola typu Cotoya a problém je pryč.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.10.03  13:08

    « Re: Prichytka na zadnu zastierku

    Na Vajnorskej...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.10.03  10:11

    « Re: Prichytka na zadnu zastierku

    to snapbar: v akom servise?
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.10.03  17:29

    « Prichytka na zadnu zastierku

    Ja som pred casom stratil prichytku na zadnu zastierku , pridem do servisu , ze vraj v zivote nic tak nemali...
    Ja na to, a to akoze mam pockat , kym mi odpadne aj ta druha , aby som musel kupit celu sadu aj zo zastierkou? Oni ze ano...
    Tak som tam tolko otravoval az mi ten servisak spod pulta vytiahol tu prichytku, s tym ze nech to nikomu nehovorim a ze to mam ako prezent zadara...
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…