Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 20.11.03  17:27

    « Re: Chudák 307 :-))

    Ked vrzga sedacka, je treba nastriekat nejakym olejovym sprayom vsetky kovove casti zospodu sedaka na konstrukcii.

    Ak vrzga tapacir, tak s tym nespravis nic, len si musis zvyknut :(


    Mam najazdene 56t km a uz nastastie ziadne problemy. Dufam, ze to vydrzi.
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.11.03  12:28

    « Chudák 307 :-))

    Tak páni, je to úžasné čítať, čo všetko trápi nás 307čkárov. Keby som ju neal, tak si myslím, že to nie je nemožné...
    8/2002 som prevzal 1,6 XT Pack + drobnosti, ako 16' kolá, cd manič, el zrkadlá a pod...
    Pri prevzatí auta sa mi nezatváralo ľavé zrkadlo, pravé áno, po pol hodine radosti som mal non stop otvorené ľavé moje okno, ročne robím 50000 km, tak nedávno mi hrkalo pri prejazde aj vtáčieho bobku v náprave (stabilizátor nápravy 1500,- SKK) 1 mesiac po záruke, teraz blbne cd menič keď má meniť cd tak sa sekne a bliká ostošesť... Zvyčajne po dni sa umúdri... V septembri našťastie počas dňa na 2 sec všetko vyplo a potom naskočilo a autíčko šlo ďalej. Najviac ma naštvalo, že mi dojazd ukazoval 50 km a auto prestalo ísť v noci a dosť ďaleko od pumpy...
    mal som Golfa 3, tam bola spokojnosť...
    A predsa som rád, že ho mám, je tak krásne :-))
    Ak 307 CC bude pozbavená týchto chýb, budem iba rád...
    Čo si myslíte o škrípajúcich sedačkách? Otázky zvyku, žejo??? Pekný deň na 307-me...
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 20.11.03  10:45

    « Re: ESP u 307

    Nie je nahodou vypinac ESP standartne namontovany?
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.11.03  15:34

    « ESP u 307

    Tak pánové aby tady nebyly jen negativní zkušenosti mám pro vás jeden typ. Pokud máte 307 SW s ESP (a možná to funguje i u ostatních modelů 307), tak po zjišťování informací na internetu a po domluvě s mým servisem AUTO-ČERNÝ Příbram (auto je ještě v záruce) mi namontovali originál vypínač ESP. Je určen do pozice vedle tlačítka blikačů. Instalace včetně materiálu (vypínače) přijde do cca 800,-. Zhruba se jedná pouze o zapojení orig. vypínače do připravené pozice a funguje to . Při aktivaci se rozsvítí kontrolka ESP, kontrolka na vypínači a možná to dá ještě nějakou hlášku na display.
    Při ceně toho auta to není tak velká položka a v zimě na sněhu se může vypnutí ESP+ARS hodit.
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.11.03  10:27

    « převodovka

    Mám 307SW 2.0 l s automatem. Při nižších teplotách, tak od 2°C a nižších, při studeném motoru při prvním rozjetí auto při přeřazení z 1 na 2 dost cukne a otáčky vyletí nahoru, po zahřátí ( tak 2 km) je to už OK. Je to v pořádku? Díky za odpověď.
  • 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 12.11.03  14:14

    « ???

    Nikto nema nic nove? Zeby vsetky stare problemy zmizli a neobjavili sa nove? :)
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 30.10.03  22:31

    « Re: Elektrina

    Mohol bu o byt starsi software. Aka je stara ta 307?
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.10.03  15:33

    « Elektrina

    Neviem ci sa to uz niekomu stalo, ale mal som auto asi 3 hodiny v -5 vonku. Prisiel som, otvoril dialkacom. Idem startovat a pri prechode z 1-2 zhasla cela elektrina. Radio, svetla, vobec nic. Ani dialkove. Auto vyzeralo uplne bez elektriny. Tak som okolo neho stepoval, ze zavolam Peugeot assistance a v tom zabral na dialkac a normalne zafungoval. Odvtedy sa mi stalo tiez po kratkej jazde a teplote asi 3 nad nulou, ze ked to stalo 2 hod, neslo otvorit dialkacom ale nastartovat potom islo. Nestretol sa s tym niekto?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.10.03  15:05

    « Re: Zvlastny zvuk pri mackani Spojky

    :) tiez to berem ze je to mozno naschval aby clovek vedel ze je stlacena spojka :)
    ale fakt je ze oproti sprostym blinkrom (ktore mi tiez blbnu uplna malickost)
    Inak potesi ze som neni jediny kto to registruje :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.10.03  15:01

    « Re: Zvlastny zvuk pri mackani Spojky

    nemam
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.10.03  12:48

    « Re: problemy s 307

    jo videli to, ale rekli ze je to proste studený
    a tim to pro ne skoncilo, cekám az bude vetsi zima a budu na ne tlacit znova jelikoz uz ted je to znat a co teprve az bude skutecny mraz.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.10.03  15:44

    « Re: 307SW

    Presne ma napadlo, ci to nebude nieco s ABS. Dufam len, ze kym pojdem do servisu, nemoze mi to sposobit nejaky vacsi problem. Lebo cez den inak brzdi v pohode.
    Co sa tyka ukazovatela oleja len otazka: vedia to opravit, alebo sa mam na to vyflaknut???
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.10.03  11:52

    « Re: 307SW

    Uz to niekde niekto pisal ze by to mohlo byt natlakovanie ABS. Ak sa Ti to stava len po prvom starte ten den, moze to byt tym. Problem s ukazovatelom oleja mam aj ja. Kolega co ma to iste auto, tak tomu to funguje.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.10.03  11:50

    « Re: Zvlastny zvuk pri mackani Spojky

    Ja presne to iste, bez tempomatu. Tiez som nebol v servise s takou blbostou. Predpokladam ze to puka nejaky doraz pruziny o nieco.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.10.03  12:20

    « Čelné sklo

    viete mi povedať, akú presnú konštrukciu má čelné sklo? počul som, že je zložené z dvoch vrstiev, medzi ktorými je tretia a to z nejakého kovu. (atermické sklo)

    pýtam sa, lebo sa mi objavili z ničoho nič jemné puklinky, ako keby bol na skle vlas. a tiež preto, lebo zvnútra mám nalepenú GSM anténu. signál mi nezlepšuje, skôr naopak - po vybratí telefónu z handsfree sady mám signál o mnoho lepší.

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.10.03  12:13

    « Re: Zvlastny zvuk pri mackani Spojky

    taktiež mi to robí. tesne po zatlačení a tesne po jeho pustení. na servis som sa tým ale neobrátil, lebo som si myslel (a dúfam), že to je normálne. mám 1,6 benzín, bez tempomatu.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 17.10.03  13:27

    « Re: Zvlastny zvuk pri mackani Spojky

    Mas Tempomat?
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.10.03  12:18

    « Zvlastny zvuk pri mackani Spojky

    Pri kazdom stlaceni a pusteni spojky sa mi ozvya nejake cvaknutie..
    Mal to niekto ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.10.03  07:38

    « 307SW

    Zatial mam najazdenych nejakych 2500km a viac menej bez problemov. Okrem takych drobnosti, ze mi preskakuje packa blinkra a ukazovatel stavu oleja na displayi sa hra na nahodu, ale ako som videl, to tu ma viacero ludi. Dufam, ze mi to v servise spravia.
    Mam ale jeden problem, o ktorom som tu este nevidel pisat. Vzdy rano to citim, ked mam len polozenu nohu na brzdovom pedale. Ked schadzam z kopca (konkretne z podlazia na podlazia podzemnej garaze), tak mi nieco akoby uvolnene niekam akoby zapadlo. Citim to ako som uz pisal ako take lupnutie cez brzdovy pedal. Nestretol sa s tym niekto??? Inak cez den a pocas jazdy mi to uz nerobi.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 16.10.03  11:20

    « Re: problemy s 307

    -> hrazda

    ked som nechal auto na noc v servise, tak to bolo rano v pohode a nenasli nic. Ty si im to aspon ukazal?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…