Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.11.03  22:50

    « Re: Hmlovky

    tak mne svietia naraz aj stretavacie, aj dialkove. a predpokladam, ze aj tebe. pises, ze stretavacie svietia aj do stran dobre...tak kde je problem? nebol by nahodou problem s teplotou, ak by boli vsetky svetla naraz zapnute? ved tie predne hmlove su H1, teda take iste, ako dialkove. len su tienene plechom, tak svieta ako bodove svetla.

    v obdobi, kedy nie je povinnost cez den svietit, jazdim so zapnutymi parkovackami a hmlovkami. lebo sa mi to paci.

  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 28.11.03  16:11

    « Re: Hmlovky

    nemyslel som na pripad hmly, ale normalne v noci
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 28.11.03  14:07

    « Re: Hmlovky

    No asi to suvis s tym, ze ti dialkove svetla v hme moc nepomozu.
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 28.11.03  11:49

    « Re: Hmlovky

    inac nechapem preco sa predne hmlovky vypnu ked zapnes dialkove...fakt v tom nevidim suvis.

    nove auta maju take dobre svetla, ze pri stretavackach nieje rozdiel ked zapnes aj hmlovky, lebo dnesne stretavacky svietia aj do stran velmi dobre. ale ked zapnem dialkove, svetelny kuzel sa zúži a prave vtedy sa hlmovky celkom hodia.
  • « 00 Reagovat !

    foto Adyn

    Adyn 28.11.03  09:10

    « Re: Hmlovky

    Zákonná úprava v ČR též řeší, že pokud jsou zapnuté mlhovky může se jet nejvýše 50 km/h! Je to tak trochu nesmysl, protože třeba na dálnici spousta řidičů zapne mlhovky mnohem dříve, než je tak hustá mlha, že nejde jet více než padesátkou. A tím vlastně porušují pravidla silničního provozu :-(
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.11.03  23:47

    « Hmlovky

    Ja zadnu hmlovku zapinam tak, ze prepnem na dialkove, potom zapnem hmlovky a hned skoci len zadna. Po tomto prepnem na stretavacie a svieti len zadna.

    Co sa tyka toho, ci zadna pri prepnuti na dialkove svieti - mne ano (307SW leto/03). :-) predne sa vypnu, samozrejme (ak su zapnute).

  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 27.11.03  21:39

    « Re: Hmlovky

    O tych hmlovkach si napisal to iste, co pred ja par prispevkov naspat.

    S tymi dialkovymi jedna zaujimavost: Ked mam zapnute predne hmovky (tym padom aj zadnu) a prepnem na dialkove, tak sa elektronicky vypnu predne hmlovky a zapnu dialkove. Co sa deje so zadnou hmlovkou, som si nevsimol.
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 27.11.03  19:34

    « Re: Hmlovky

    inac dneska som kdesi v novinach cital, ze predne hmlovky MOZES zapnut iba pri hmle, silnom dazdi alebo snezeni, a zadne hmlovky MUSIS zapnut pri hmle, silnom dazdi alebo snezeni. tak to by ale potom naozaj mali ist nezavisle zapnut.
    btw2, zadna hlmovka by zevraj nemala fungovat pri zapnutych dialkovych svetlach, ale este som nevidel auto, kde by to tak bolo zapojene :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.11.03  16:50

    « Re: Trasenie volantu

    No som fakt zvedavy, co mi na to povedia v servise. Smozrejme nasledne sa tu podelim o rady a zazitky
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 26.11.03  15:13

    « Re: Hmlovky

    no to je pravda :-)

    Ale to nie je moj pripad...
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 26.11.03  15:10

    « Re: Trasenie volantu

    Utiahnutie volantu pomohlo iba na chvilu, potom to znova zacalo. U mna to vyzera tak, ze bol problem v diskoch a/alebo pneumatikach. Vymenili mi disky (plechove) a je to uz OK.
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 26.11.03  12:31

    « Re: Hmlovky

    neviem. ale ked mas len zadnu hmlovku, tak predne zapnut nemusis :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.11.03  10:55

    « Re: Trasenie volantu

    SW: Mozem povedat, ze mne sa to udialo v opacnom poradi. Na leto ma original 16" hliniky, sem tam sa mi zdalo ze okolo 130 to trochu vibruje. Problem bol ze aj pred BA na rozbitej dialnici, aj okolo TN na novej. Ked som prehodil zimne kolesa na 15" plechacoch, gumy matodor, tak to absolutne prestalo. Ale uplne. Kolega co ma identicke auto a identicke zimne a letne kolesa, tak tomu sa to prejavuju presne opacne (t.j. matadory mu vibruju, originaly nie). Niekto tu pisal, ze mu tento problem zakryli pritiahnutim vole riadenia.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 26.11.03  09:53

    « Re: Hmlovky

    Ako to moze byt sposobene legislativou, ked zadne hmlovky su povinne, ale predne nie? Nebudem odpajat ziadnu poistku, mne skor ide o to, aby som niekedy mohol zapnut iba zadnu hmlovku. Je jasne, ze vacsinou zapinam aj predne :)
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 25.11.03  22:09

    « Re: Hmlovky

    hlmovky su takto legislativne vyriesene
    ak mas na predne hmlovky speci poistku, tak ju vyber
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.11.03  15:21

    « Re: Hmlovky

    Tak tento problem mam aj ja a fakt mi to lezie na nervy.
    >Hrazda> Neviem, aky si mal problem, ale ja odkedy mi vymenili kolesa (elektrony) za zimne (plechace) tak pri vyssich rychlostiach a prudsom brzdeni mi vybruje volant ako besny. Pri normalnej pomalej jazde mi to nerobi. Fakt tomu nerozumiem. Idem v piatok do servisu a vraj to mozu byt brzdove kotuce....som fakt zvedavy. Na SW je to o to horsie, ze je to auto o nieco tazsie a tak potrebujem fakt dobre brzdy.
  • 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 24.11.03  09:46

    « Hmlovky

    Prosim poradte mi niekto, ako mam zapnut na 307 najskor zadnu hlmovku a az potom predne. Je to nelogicky vyriesene. Funguje to iba v opacnom poradi. Raz sa mi to nejako podarilo, ale uz neviem ako :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.11.03  13:14

    « Re: ESP u 307

    Možné že u krátké verze je v závislosti na výbavě. Ale u 307SW jsem jej nikde neviděl. A neměl jej ani tester z [odkaz] Asi to do některých dávají do některých ne. Čert se v tom vyznej.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.11.03  12:42

    « Re: ESP u 307

    307 má standartně tlačítko na vypínaní ESP/ASR
    (mám 307 5dv. 8/2002 s ESP) a měli ho všechny už od začátku. Pokud ne tak bych jim to vomlátil vo hlavu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    21.11.03  12:40

    « Konec vybrací volantu

    tak jsem po dlouhé době zkoušení nakonec uspěl a
    vybrace jsou pryč. Výměna předních ráfků - plechové originály za plechové (ne)originály a
    výměna gum. Gumy jsem měnil letní za zimní.
    Letní originály DUNLUP SP SPORT 300E - zimní NOKIAN HAKAPELITA NRW - toď vše když jsem nechal
    DUNLOPy na nových ráfcích vybrace zůstali , NOKIAny na starých (originálních) ráfcích vybrace zůstali. Pokud někumu nepomůže tohle, tak bych zkusil zkontrolovat brzdové kotouče,
    jelikož já jsem je měl naprosto zvlněný takže buďto je sjet, koupit nový + nový brzdový destičky a jestli nepomůže ani tohle tak už snad jenom pánbůh.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…