Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • 00 Reagovat !

    foto

    02.01.04  22:14

    « Antipollution Fault

    Mal to uz niekto na display-i ? Uz som s tym bol 2* v servise ,vzdy len premazali messages , restartli a vsetko bolo OK , s tym ze nech idem na update firmware... Zhruba po 20Km sa hlaska objavi znova... 19.Januara idem na ten update , ale dokaze mi niekto povedat preco mi to rok nerobilo?
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 26.12.03  20:17

    « Re: startovanie v zime...

    tak to ti gratulujem. na picasso stala co som pisal....som predpokladal ze to bude podobne.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 26.12.03  18:01

    « Re: startovanie v zime...

    Spinacia skrinka stoji 7500 Sk. Na ten pastorok sa popytam.
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 23.12.03  20:33

    « Re: startovanie v zime...

    tak si radsej zelaj ten starter. spinacia skrinka stoji 15-20.000sk

    inak ja by som povedal, ze pastorok sa nevracia, ked je moc studeny. mozno by stalo za to odniest to nejakemu tipkovi, ktory by to rozobral, vycistil a premazal.
  • 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 23.12.03  11:18

    « startovanie v zime...

    Stalo sa mi to uz viackrat. Rano som nastartoval, motor chytil v pohode, ale ozvalo sa sa asi sekundove zachrcanie. Nieco podobne, ako keby som stale drzal kluc v startovacej polohe. Stane sa to iba ked je teplota pod nulou. Ak to skusim znova, stane sa to znova. Ak je motor trochu zahriaty, vsetko je OK.

    Dufam, ze nebude problem so starterom, nie je najlacnejsi. V servise mi povedali, ze to moze byt spinacia skrinka :-(

    Ale samozrejme nic konkretne v servise nenasli, vsetko vyzera byt v poriadku.


    Nemal s tym niekto skusenosti?
  • 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 18.12.03  09:59

    « HDi 16V s 136k

    Do Nemecka sa zacina dovazat 307 s tymto motorom. Som zvedavy kolko bude stat u nas :)

    Zatial to montuju iba do verzii SW a kratkej XSi.
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 13.12.03  22:30

    « Re: Hmlovky

    mkral> to by potom pekne dosiroka svietilo aj pri dialkovych nie?
    ale mas pravdu, u aut ktore maju dvojitu optiku (a dobre svetla) si uz prisvecovat hlmovkami netreba.
  • 00 Reagovat !

    foto

    10.12.03  13:40

    « 307 CC na českém trhu.

    Článek který by vás mohl zajímat
    [odkaz]
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.12.03  18:20

    « páčka smeroviek

    tak. mám novú. od štvrtka. a včera mi tak blbla... bol som zasa reklamovať. zároveň som upozornil na tesnenie vodičových dverí. guma tohto tesnenie je vo výške pásu "zvetralá", ako stará guma. tak som zvedavý. zo zimy to nie je.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.12.03  15:16

    « Re: Hmlovky

    "ze pri stretavackach nieje rozdiel ked zapnes aj hmlovky, lebo dnesne stretavacky svietia aj do stran velmi dobre. ale ked zapnem dialkove, svetelny kuzel sa zúži a prave vtedy sa hlmovky celkom hodia."

    nebude to tym, ze pri svetlach s delenou optikou ti pri dialkovych svietia aj stretavacky?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.12.03  13:21

    « Re: ostrekovač

    no je to pravda, packy sa kupuju spolu (celý veniec), stojí to okolo 17tis. Okrem PC k vankušom, je tam aj kompletná elektro logika svetlometov a stieracov...
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 03.12.03  10:46

    « Re: ostrekovač

    no ak je to pravda, tak to musel vymysliet nejaky lebo potom jedna packa musi stat aspon 10tisic korun
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.12.03  21:38

    « Re: ostrekovač

    su.

    a pocitac zasa nie je hned PC...

  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 02.12.03  11:27

    « Re: ostrekovač

    pocitac airbagov ... mozno mysleli ovladaciu jednotku, na ktore su napojene cidla a plus prepocitanie sily narazu, lebo mam taky dojem, ze vpredu su dvojstupnove abg.
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 02.12.03  11:06

    « Re: ostrekovač

    podla mna vyplod servisakovej fantazie
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.12.03  09:58

    « ostrekovač

    vysunutý...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.12.03  09:57

    « Re: parkovacie

    no to mi povedali frajeri v servise. tiez ma to prekvapilo...ale co oni povedia, je pre mna sväte.

    btw. mali ste niekto problem s ostrekovacom svetlometov? mne, asi v oktobri, ostal jeden vzsunuty tak 3 cm. parkrat som strekol a zasunul sa naspat, ale mam pocit, ze odvtedy strieka vyssie, viac na kapotu. toto som na garancke povedal, a vraj nic. skusali to a strieka bezproblemovo.

  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 29.11.03  01:31

    « Re: parkovacie

    jo, toto mi na c5 tiez chyba

    ten pocitac airbagov v packach ma zaujal...co si tym myslel?
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 29.11.03  01:29

    « Re: Hmlovky

    stretavacie svietia pekne do stran, ale dialkove do stran dobre nesvietia.
    307 nemam, na picasse si hlmovkami naozaj pri dialkovych mozem prisvietit a je to prijemne. picasso ma hlmovky oddelene od hlavnych svetiel, takze problemy s teplotou tam niesu urcite


    co sa tyka tvojej kombinacie parkovacky+hmlovky, je len otazka casu kedy dostanes pokutu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.11.03  23:01

    « parkovacie

    tie hmlove predne aj zadne sa daju obist. ale toto nie:
    doteraz som jazdil na vw. okrem zopar inych much, mi na peugeote 307 vadi, ze nemozno zapnut parkovacky pol na pol. teda zapnut iba pravu alebo iba lavu stranu. aj posrate krpate auta z vw group (a predpokladam, ze i mnohe ine znacky) toto dokazu. nesvieti pri tom osvetlenie palubovky, ani nie su podsvietene pristroje a dokonca ani evidencne cislo vzadu nie je osvetlene. len pred parkovacie a zadne riadne svetla svietia podla volby.

    preco je to tak?
    bola by uz packa privelmi naplnena technikou? viem, ze v nej su vselijake riadiace jednotky, o.i. pocitac airbagov...

Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…