Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 14.01.04  09:25

    « 5.dvere

    Nestalo sa nahodou niekomu, ze ma problem otvorit dvere kufra? Mne sa to niekedy stava, hlavne ked je vonku pod nulou.Ten debilny mikrospinac len cvaka a nic sa nedeje. Samozrejme v servise to islo na prvy krat :)
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 14.01.04  09:21

    « Re: drnčanie

    To nie je umela ziadna hmota, ale nieco, co sluzi na odsavanie par z nadrze (nepamatam si presne nazov). Ak to aj vymenia, po chvili to zacne klepat zas. Nema to vraj vpyv na funkcnost.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.01.04  00:00

    « Re: drnčanie

    máš na mysli take jemne klepotanie umelej hmoty spod kapoty motora? toto iste mam aj ja. ale vraj je to normalne. pocujem to iba na volnobezne otacky a, samozrejme, ked stojim. aj zvnutra. alebo to je nieco ine?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.01.04  23:55

    « Re: drnčanie mriežky

    Nemyslim ze v mojom pripade to bude ta mriezka, pretoze toto moje klepanie je viac pocut vonku. Resp aj vnutri mam pocit ze to ide z vonku z pod praveho blatnika hore pri skle, alebo spod kufra napravo.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.01.04  13:55

    « Re: drnčanie mriežky

    ja som mal ten isty problem. odstranil som to dusou z bicykla. vymedzil som tym priestor medzi mrezou a tou somarinou, na ktoru sa nasuva mreza. odvtedy bez problemov.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 12.01.04  09:51

    « Re: dalsi pazvuk

    Moze byt mriezka na pravy vyskovy reprak. Je s tym problem nieco spravit :(
  • 00 Reagovat !

    foto

    12.01.04  01:27

    « dalsi pazvuk

    Na pravej strane pod kapotou pri skle mi zacalo nieco zvlastne klepotat. Je to pocut iba ked stojim a niekto tade nastupuje dnu. Kamos ma na to upozornil ze co mi to tu klepoce.
    Stretol sa s tym uz niekto ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.01.04  01:10

    « Re: drnčanie

    kam chodis do servisu ? nech im to nemusim vysvetlovat nanovo :)
    ja som so sedackami spokojny, akurat laktova opierka mi pride moc vysoko a zle sa mi potom radi, takze ju mam hore.
    no a najhorsie je ze mam prestavbu N1 a ta mriezka hrkoce jak blazniva. uz sa ju chystam dat doprdele.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.01.04  23:45

    « Re: drnčanie

    spravne ma byt ovili nie obili
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.01.04  23:44

    « Re: drnčanie

    V servise mi vybrali cd menic aj radio a oblili to molitanom a odvtedy mam pokoj. Predtym v lete bolo dobre len v zime to bolo velmi neprijemne
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.01.04  21:10

    « Re: drnčanie

    suhlasim, sedadla su fajn. ale ta bedrova opierka chyba...
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 10.01.04  15:42

    « Re: drnčanie

    Ja s prijmom radia ziadny problem nemam, ani ziadne vyhrady k ovladaniu. Repro je o nieco inom, ale da sa to vymenit. Ja som sa ale nakoniec na to vykaslal.

    K sedackam asi tolko, ze po skoro 2 rokoch mam dost presedeny sedak (ale to bude asi vahou :-) . Mam problemy s chrbtom a napriek tomu povazujem sedacky za pomerne slusne, aj ked by som privital nastavitelnu bedrovu opierku.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.01.04  12:57

    « Re: drnčanie

    Tak sa pripajam aj ja... Mam 307 Break 1.6 a drnci mi to rovnako pri 1600-1800 otackach. Ak budete vediet ako na to napiste...dik
    AD: Radio: Mam zabudovane CD Clarion, ale to je desne... Prijem FM otrasny a repro hamba sama o sebe... Ked to mam na 6-7 hlasitost, vsetka rezonancia citit vo dverach, kde mam polozeny laket...
    AD: Sedacky: Predtym som mal Fiat Punto a v nom sa sedelo urcite lepsie a navyse malo bedrovu opierku. V 307 ma boli chrbat aj ked prejdem 5 km...
    Mate podobne problemy? :o)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.01.04  12:39

    « Re: drnčanie

    presne to je ono. budem musiet zajst do servisu.

    uz davnejsie som tu pisal o gum. tesneni medzi dverami a karoseriou. priblizne vo vyske pasu je tato guma akoby zvetrala...stara. drobi sa. mate aj vy nieco take? nicim som to nenatieral, objavilo sa to pred zimou, takze ani v tom to nie je. mam to aj u spolujazdca. vzadu nie. mam SWcko od 7/03, tak tomu nechapem...

  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.01.04  22:38

    « Re: drnčanie

    Tak to som rad ze niesom sam.. zacalo mi to minuly tyzden. neviem ci je to to iste co mate vy, mne to robi pri 1900 otackach ked je motor pod plynom. Taky rezonujuci zvuk ale ja to typujem niekde medzi vodicom a spolujazcom v palubovke. Auto ktore ma 8500kb a robi taketo chobotiny, to snad neni ani mozne. okrem tohto mi zacina vrzgat sedacka, nieco v lavych dverach niekde hore. Minule mi vypisalo airbag fault, ale potom ho to preslo. Pojdem im to asi otrieskat ohlavu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.01.04  14:03

    « Re: drnčanie

    zabudol som napisat, ze mam 1.6 benzin. manual.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.01.04  20:08

    « Re: drnčanie

    tak to by mě taky zajimalo,protože mě to drnčí taky kolem 2000 otaček
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.01.04  08:07

    « drnčanie

    možno ste tu už o takomto probleme pisali:

    pri cca 2000 ot/min mi na akomkolvek prev. stupni nieco v interieri rezonuje. je to take jemne drncanie, vibracie. a vychadza to niekde z miesta, kde ma spolujazdec nohy, no ani za boha nemozem zistit odkial to je a co to robi...

    stretol sa niekto z vas s takymto niecim?

  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 05.01.04  10:17

    « Re: Antipollution Fault

    Stalo sa mi to uz a v servise mi povedali, ze ostalo nieco niekde visiet, a SW to detekoval ako problem s katalyzatorom. Co to bolo presne neviem, ale vraj nic vazne.
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 02.01.04  23:39

    « Re: Antipollution Fault

    toto nam raz spravilo na C5, bol zevraj vypadnuty nejaky kablik ku katalyzatoru... inac netusim co to mohlo byt, pretoze ku katu moze ist jedine lambda, ale to by sa snad prejavilo aj inac.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…