Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.02.04  15:57

    « Re: brzdy

    Sorry nie brzdovy, ale plynovy pedal. Aj to uvolnenie sa samozrejme tyka plynoveho pedalu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.02.04  15:55

    « Re: brzdy

    Ja teda neviem, ale ked som sa ja bavil v servise o brzdovom kotuci, povedali mi, ze napr. pri jeho zvlneni to neuznavaju ako garancnu opravu.....V kazdom pripade vela stastia.
    Nestretli ste sa niekto s tym, ze sa vam zasekne asi na 3 sec. brzdovy pedal a potom vyskoci?? Inak mam pocit akoby som nieco citil uvolnene cez brzdovy pedal.
  • 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 10.02.04  09:36

    « 5.dvere

    Nedavno som tu spominal problem s otvorenim zadnych dveri. Musel som dost dlho cvakat s tym spinacom, aby sa otvoril kufor. Doslo to tak daleko, ze som kufor neotvoril vobec.
    Vcera som bol v servise a vymnili mi ten spinac. Nebolo nastastie nutne menit cely zamok.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.02.04  12:39

    « brzdy

    prave som si cital na www.langzeittest.de/307cc mesacny report majitela tohto auta. brzdy mu piskali a drhli - bolo ich dost pocut. v servise mu vymenili kotuce za nove. asi urobim to iste - je to uz na nevydrzanie. predne mi piskaju aj ked sa hybem. len dufam, ze ak mi ich vymenia, tak sa to nebude opakovat.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 31.01.04  14:16

    « Re: Plastový kryt motoru u 307SW 1,6 benzín

    fiiiha. no tak to by som aj radsej chcel nove auto.

    zelam vela uspechov a aby si bol v prave.

  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.01.04  17:04

    « Re: Plastový kryt motoru u 307SW 1,6 benzín

    Došlo k poruše měřiče hladiny oleje. A k němu se lze dostat pouze při sundání nápravnice. Proto si myslím, že mi tam ten kryt po této operaci nedali. Bohužel mám s tím autem zatím pořád jen problémy. V září po 14000 se mi po jednom chladném ránu rozsvítila kontrolka mazání. Po kontrole měrkou byl motor suchý resp. ve vaně nic nebylo. Po doporučení mého servisu jsem tam nalil 1l SHELL 5W/40, Když jsem pak ujel cca 100 km, tak jsem zjistil, že ten motor je přelitý cca 3,5 cm nad horní rysku. Ráno asi ten olej pouze nestekl dolů. Dvakrát mi to upouštěli. A jak teď byly mrazy, tak mi se mi na displeji objevilo hlášení o chybějícím tlaku oleje. To zmizlo po zahřítí motoru. Při kontrole v servisu zjistili, že odešlo olejový čerpadlo. Při výměně vyndali z vany cca 0,5 l nějakýho sajrajtu, který se při nízkých teplotách mění v "lepidlo". Prý to právě vzniklo po nalití shellu. Tak jsem ten vzorek vzal a domluvil jsem se s SHELLem, že udělají rozbor. Podle jejich mínění se pravděpodobně bude jednat o průsak chladící kapaliny nebo benzínu do motoru. Vně nic není vidět. Tak uvidíme. Už mi to docela s...e :-(((. Nejradši bych jim tam to auto nechal a chtěl jiný.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.01.04  20:30

    « Re: Plastový kryt motoru u 307SW 1,6 benzín

    a preco ti vlastne davali dolu? snad neposluchalo auticko?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.01.04  20:08

    « Re: Plastový kryt motoru u 307SW 1,6 benzín

    Díky. Přesně takový jsem tam, dle mého názoru, měl. Bohužel po druhé opravě tam není. Budu to muset z nich vyrazit.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.01.04  13:12

    « Re: Plastový kryt motoru u 307SW 1,6 benzín

    mam plastovy kryt, ale nie pod celym motorom. len spredu takych 30 cm.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 27.01.04  13:29

    « Re: zadne brzdy

    brzdy pocut. vraj je to normalne.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.01.04  12:20

    « zadne brzdy

    asi mesiac dozadu mi zacali jemne piskat zadne brzdy. kasla som na to. teraz uz nepiskaju, lebo drhnu. rovnomerne drhnutie... je to neprijemne.
    stretli ste sa s tym niekto?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.01.04  11:59

    « Re: Plastový kryt motoru u 307SW 1,6 benzín

    pozriem sa a dam vediet. tiez mam sw 1.6
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.01.04  09:09

    « Plastový kryt motoru u 307SW 1,6 benzín

    Prosím Vás, mohli byste mi ti z vás, kdo má 307SW 1.6 benzín (možná i break a krátká verze) zjistit, zda máte pod motorem plastový kryt motoru. Já jsem na 95% přesvědčenej o tom, že tam u SW 1.6 je a že mi ho při opravě motoru nevrátili zpátky a zašantročili ho někam. Prosím o odpověď :(. Nerad bych se hádal neoprávněně. Zatím byli velmi solidní. Díky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.01.04  20:07

    « Re: tlak v pneunatikach

    aha. dakujem. budem lepsie spavat... :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.01.04  19:48

    « Re: tlak v pneunatikach

    Yoyo, ja som mal ten istý prblém, dal som si 16' kolá a nálepka z výroby reflektuje tie kolesá. Tak som kukol známemu, čo má 15' a ten má 2,5...
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.01.04  19:45

    « Caute pežoťáci...

    Má niekto skúsenosť s klaksónom? Mne niekedy trúbi, niekedy nie, ako sa mu chce... Štve ma, že netrúbi, keď to najviac potrebujem...
    Mimochodom aj cd menič blbne, keď prehadzuje cd, zasekne sa, začne blikať a je nefunkčné, musí sa vypnúť motor a po čase sa to spraví...
    Luboš1, dík za typ o vŕzganí sedačiek...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.01.04  12:00

    « tlak v..

    ...ani pneumatiky neviem napisat. som z toho volaky zmäteny.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.01.04  11:52

    « tlak v pneunatikach

    zine=zimne

    :-)

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.01.04  11:51

    « tlak v pneunatikach

    aky vas nazor? mam 205/55 r16 letne a zine 195/65 r15. ale v servise mi tlak odprucaju mat rovnaky. u oboch typoch pneumatik. 2,5 vpredu, 2,5 vzadu (pri zatazeni 3,2 vzadu).

    neverim tomu.

  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.01.04  15:32

    « Re: drnčanie

    Hej to je presne ono. No vidim ze uz som v klube s drncajucimi, vrzgajucimi a piskajucimi vecami. Som dufal ze budem vynimka a na mojom P307SW to uz nebude blbnut. Minule mi aj volant triasol pri 130 (bol som plne nalozeny) tak som si hned spomenul na toto diskusne forum :).
    Inak pre info. Davnejsie som tu spominal, ze mi hra autoradio strasne slabo (mal som bo bezne na 18tke) problem vyriesili nahranim spravneho software k radiu. Hned zacali hrat aj zadne, su o dost silnejsie basy a teraz radio pocuvam bezne na 8icke.
    PS: 5te dvere mi nastastie este nezacali blbnut.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…