Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.05.04  13:46

    « Re: Re: Pevna mreza v N1

    no jasne, tak som fungoval. ale co keby... problemy s daniakmi....
    dane a smrt. 2 naprosto iste veci...
    a nie je to zle. pri prudkom zabrzdeni mi nic neurve sedadla.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.05.04  06:45

    « Re: Superuzamiykanie a zatvaranie okien

    Mas pravdu yoyo !!!
    Ja som to dlho nepouzival... (v zime nebolo kedy). Ja si okna pozatvaram este predtym, nez vypadnem z auta... (Asi zvyk z predosleho auta). Takze este raz sorry, ked som niekoho domotal.
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 06.05.04  23:00

    « Re: Pevna mreza v N1

    co sa seres, tu mrezu proste vymontuj a ked ti pride kontrola tak ju tam namontujes. je to otazka minut. ("prave som bol nakupovat dvere...riny...zaluzie...garnize...etc)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.05.04  22:16

    « Pevna mreza v N1

    Chcem sa opytat vsetkych majitelov 307SW alebo break, ktory maju namontovanu pevnu mrezu oddelujucu batozinovy priestor.
    Na Slovensku pri odpocte DPH dodavaju taku hlupu :'-( , ktora sa neda rozlozit, ak by som chcel sklopit sedadla a zvacsit tak batoz. priestor. Je to naozaj chore, ved ked mam uzitkove vozidlo, chcem, aby malo co najvacsiu uzitocnost... :x
    Tu na auto.cz som videl :idea: v teste obrazky 307SW s odpoctom, ktora ma rozkladajucu sa mrezu.
    Mate niekto taku?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.05.04  21:56

    « Superuzamiykanie a zatvaranie okien

    to Palik:
    no, s postupom, ktory tu pises, nesuhlasim. mam superuzamykanie a okna zatvorim tak, ze pri zamykani stlacim tlacidlo na dlhsiu dobu - cca 2-3 sekundy. ak stlacim toto tlacidlo na viackrat, teda ako ty pises, tak sa deaktivuje superuzamykanie. ak ti teda niekto rozbije okno, zvnutra si otvori dvere.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.04.04  20:08

    « Re: Automatické zatažení oken při centr. uzamčení.

    Ahoj, ja si myslim, ze by to malo fungovat, len vtedy keby si mal Superuzamykanie. To znamena, ked stlacis na dialkovom prvy krat - zavre sa, ked nasledne za tym podrzis druhykrat na dialkovom zatvaranie, malo by zavret okna. Toz tak...
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 27.04.04  13:32

    « Re: Automatické zatažení oken při centr. uzamčení.

    Mne to ide, ale ja mam XT.
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.04.04  13:06

    « Muzika

    Tak jsem si byl v sobotu pro ní (307) čekal jsem 2 měsíce ale stálo to za to. Zatím se žádný z uváděných problému neprojevil, sleduji hlavně ty vibrace. Teď se chystám na nějakou tu muziku, už tam mám rádio Panasonic s MP3 ale nevím jak dál. Na baterce je šílený přichycení kabelu takže vůbec nevím jak tam napojit napájení na zesík. Netahal jste někdo kabely pro zes. ? Dále bych potřeboval vědět jak sundat tapec. z př. dveří a jak se dostat pod palubku pro protažení kabelů k těm výškáčům.
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.04.04  13:00

    « Automatické zatažení oken při centr. uzamčení.

    Névíte někdo jestli se mají okna zavřít při uzamčení centrálem. Mám verzi XR s el. oknama vpředu a v manuálu píšou že po přidržení tlačítka A pro uzamčení se okna automaticky zavřou, ale u mě se nic neděje. Prodejce tvrdí že v manuálu je chyba a že je to pouze u vyžší výbavy. Tak jak je to ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.04.04  17:37

    « Repro

    Tak ako, niekto pokrocil so skusenostami s vymenou repro v 307 ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.04.04  12:51

    « Re: Chip etc.

    padaj odtialto a chod zasierat rubriky inde.... ...ako vidim v inych forach si skoncil , tak usetri laskavo aj toto... :roll:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.04.04  23:55

    « Re: Re: Přední reproduktory do 307

    presne nieco take si planujem urobit. kolko financii si na to mam priblizne odlozit? repraky by som si vedel "zohnat".... :-) horsie to vsak je s vytlmenim priestoru.
    a mas tie noeve repra upevnene v podvodnom uchyteni alebo nieco nove, "podomacky" pripevnene o kov???
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.04.04  20:42

    « Chip etc.

    Neber jim ty iluze! "Veď s tým power boxom to ide priam bohovsky..." >:D >:D >:D >:D
    Každej se nějak živí, i firmy jako Cimbu a spol. a když jsou lidi ochotni solit desettitíce za" sytý zvuk" dopřej jim to. Já se tomu JEN směju. >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D :D
    Mimochodem- chtěl bych vidět ty ladiče motorů "v Eliášovciach", panenkomarjá, to musí bejt squadra >:D >:D >:D >:D >:D >:D :D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.04.04  08:04

    « Re: Re: Re: Re: Re: chip, spotreba...

    To pierce: Sliby, chyby! Nech si to "odbrzdit" před a po čipování a pak to porovnej. Akorát Tě ta zkušenost přijde na dost peněz. Inu, některé zkušenosti jsou draze zaplacené...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.04.04  18:21

    « Re: Přední reproduktory do 307

    Třistasedma má ve předních dveřích 16 ,nebo 17cm repráky. Do zadních dveří jen 13cm. Protože stávající aparutura hraje dost mizerně, nainstaloval jsem do předních i zadních dveří repro firmy PIONEER z řad nejvyšších s oddělenými basovými a výškovými reproduktory a pasivní vyhýbkou. Po zatlumení prostoru ve dveřích to ted hraje fakt super. Bez zatlumení prostoru dveří jsou slyšet rezonance plastů. Nejlépe je však instalovat repro přímo do dveří a ne do plastu na dveřích, jak je tomu u třistasedmičky. Ale to u toho auta není možné. 8)
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.04.04  17:58

    « Přední reproduktory do 307

    Nevíte někdo jak velké reproduktory se standardně (bez úprav) dají nacpat do předních dveří, příp. do zadních.
    Já doufám že průměr 16cm. Pokud je to jenom 13 tak je to pěkně na h...o.
    Jo a ještě se zeptám jak problematické je tam instalovat muziku - tahání kabelů apod.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.04.04  15:28

    « Re: Re: Re: Re: chip, spotreba...

    Ale nesúhlasim s tebou, že totiž prečipovaním atmáku dostaneš ten istý atmák... ak zvýšenie točáku a pár koníku nahor je to isté, tak potom neviem...
    Porovnával som Octavku TDI 81KW s mojou 307 1,6 80KW - ako - úprimne s mojím točákom 149 Nm by som to s ňou ťažko stíhal, najmä v priečnom zrýchlení...
    Takže len aby perá neuschly :-)) >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.04.04  15:22

    « Re: Re: Re: chip, spotreba...

    Tak pardón! Já se domníval, že to někdo myslí vážně.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.04.04  11:09

    « Re: Re: chip, spotreba...

    Klídek pepane, co se rozčiluješ, kdo tady jako blbne, vždyť my tady jako diskutujem, jó? >:D :roll:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.04.04  00:44

    « Re: chip, spotreba...

    Přestaňte už konečně blbnout! Přečipováním atmosférického benziňáku určitých parametrů totiž dostanete... atmosférický benziňák stejných parametrů. Možná se vám "někam" hnou v rámci otáček, ale zisk bude (téměř) nulový. Pokud však vrazíte dalších 100 klacků do "železa", pak z toho třeba vymáčknete 10-20 procent výkonu navrch. Ale to tu už ostatně někdo psal.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…