Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.06.04  12:30

    « re bmw

    samozrejme. 307 je vybrane auto podla kriterii CENA. BEZPECNOST, atd. podla mna vynikajuca volba. len ma prekvapila kvalita reprakov, ved 307sw sa od obycajnej 307 lisi len tym, ze ma viac plechu a skla. to najdrahsie - elektronika je to iste, tak preco potom?
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 19.06.04  12:24

    « Re: to vanya

    Bolo by vhodne porovnavat BMW 5 napr. s Peugeotom 607, a nie o 2 triedy nizsie. Ak by BMW urobilo auto za cenu 307, potom by sme mohli porovnavat kvalitu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.06.04  11:59

    « to vanya

    no, ked sme pri tom, podla mna bmw patri k autam, ktore su tip-top. take spojenie elegancie, komfortu a techniky....
    mne sa toto nove bmw 5koveho radu velmi paci a myslim, ze je bombove co sa techniky tyka. motor, RIADENIE!!!, no parada... a krasne funkcne detaily 5 touring? nemam slov. nie ako 307SW s polskymi papierovymi reprakmi s umelohmotnym sasi. a 13kami reprakmi, ktore su vzadu, pri nohach, kde ich nikto nepocuje, lebo su to stredy... a este k tomu pripevnenie na calunenie dveri.
    ale nezabudejme, ze toto je PEUGEOT sekcia!
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.06.04  22:20

    « 307 wrc

    yoyo: spolahlivost auta dost zalezi od spolahlivosti jazdcov, ak narazas na solberga a jeho imprezu... a to auto je uzasne, take obrysy su moderne, nie jak megane alebo bmw 5rad.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.06.04  12:45

    « cistenie musiek

    to vanya:
    na sklo je naozaj dobre dat nejaky rainkiller (napr. take male cierne flasky od sheronu so sovou na obale - uz spominane). ale treba to pouzit presne podla navodu, lebo inak sa vodic aj zblaznis, najma v noci, ked sa ti svetla oprotiiducich vozidiel budu rozlievat po celom skle... ale je dobre to dat aj na predne bocne okna - dazdova voda sa na nich neudrzi a tym padom sa na nich nezadrzi tolko spiny a tak to prispieva k bezpecnosti.
    musky na karoserii odstranis najlepsie bez skrabancov vodou. vela, vela vody, ked nejde, treba namocenu spongiu nechat par minut polocenu na problemovom mieste a potom by to mohlo ist lepsie. pomoze aj obycajny autosampon a tepla voda.
    ale pri predstave, ze behom jednej nocnej jazdy mozes tento preces opakovat, vykaslal by som sa na to a nezmyval to pol dna...
    ine su vtacie exkrementy. tie treba umyt hned, lebo inak aj napastovany lak dokazu poskodit. ak ho nechas par dni na aute a na slnku...pomoze zasa mokra huba polozena na niekolko minut.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.06.04  12:33

    « 307wrc

    no, najspolahlivejsie??? tento rok sa len zapojilo do majstrostiev, ale klobuk dolu, necakal som, ze sa mu bude tak darit... dufam, ze sa mu bude darit tak, ako 206wrc.
    ps: tato307ccwrc je asi najskaredsie wrc-cko v tomto rocniku...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.06.04  07:15

    « 307 WRC

    Vdaka za radu, uz sa mi bude umyvat lepsie...
    sledujete niekto rally? co poviete na 307WRC? podla mna je to najspolahlivejsie auto, ale nejako sa mu tento rok nedari (ako by som ja chcel 8-s )
  • « 00 Reagovat !

    foto Adyn

    Adyn 16.06.04  08:57

    « Re: Cistota, pol zivota

    Já preferuji prevenci. Sklo natírám Flash-offem nebo tím podobným od Sheronu (je to levnější) a potom jsou mušky dolů úplně bez problémů. Klidně i suchým papírem.
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 15.06.04  14:54

    « Re: Cistota, pol zivota

    ja to umyvam normalne spongiou, namocit, umyvat nieco ine, zasa namocit, treba tie musky nechat poriadne rozmocit a potom to ide dole super.
    Drahsie riesenie mam tiez, mam na motorku taky super castrol cistic, s ktorym ide paradne dole vsetko mastne a aj tie muchy, problem je ze ta flaska (0.5l) stoji skoro 500sk.
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.06.04  14:23

    « Cistota, pol zivota

    Poradite mi niekto prosim dobru znacku cistiaceho pripravku proti muskam? viem, ste zrejme navyknuty na ine diskusie, ale 307SWcku sa nehodi byt ogrcane...
    Vdaka. :roll:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.06.04  16:37

    « Re: Re: Chip etc.

    Vyhadzovať možeš u vás v Mečiarovciach cigáňov z krčmy ----ale mě na českým webu peskovat nebudeš, kašpárku >:D >:D :D
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.06.04  01:27

    « Refresh

    Nejako nam zakapalo forum... Nacnime nejaku temu :O)
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 27.05.04  16:16

    « Re: tempomat

    v principe to nie je problem, stoji to okolo 6 000 Sk, ale ak mas vyrobene auto priblizne do konca prveho polroka 2002, tak sa to neda, musel by si vymenit riadiacu jednotku.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.05.04  14:53

    « tempomat

    viem, ze v nemecku si mnohi nechali urobit tempomat po tom, ako si kupili auto. za 75 € kupili packu, v servise si nechali v BSI aktivovat tuto funkciu a jazdili...
    rozmyslam, ze to skusim urobit u nas. som zvedavy, ako bude reagovat moj predajca.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.05.04  14:50

    « LPG na 307SW

    co vy na to?
    viac na [odkaz]
    len sa mi nepaci umiestnenie nadrze na plyn...dost zranitelne miesto.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.05.04  19:42

    « Bez nadpisu

    antz, mas ako doplnok vybavy tzv. SUPERUZAMYKANIE? lebo ak nie, tak tie okna na dialku nezavries...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.05.04  10:37

    « Re: Automatické zatažení oken při centr. uzamčení.

    Névíte někdo jestli se mají okna zavřít při uzamčení centrálem. Mám verzi XR s el. oknama vpředu a v manuálu píšou že po přidržení tlačítka A pro uzamčení se okna automaticky zavřou, ale u mě se nic neděje. Prodejce tvrdí že v manuálu je chyba a že je to pouze u vyžší výbavy. Tak jak je to ?
    No ja mám tiež 307 XR, el. okná vpredu, ako doplatok superuzamykanie.
    A mne to ide presne tak, ako píšu v manuále, takže to musí ísť aj Tebe.
    Predajca ťa klame.
    Robo
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.05.04  10:36

    « Re: Muzika

    Névíte někdo jestli se mají okna zavřít při uzamčení centrálem. Mám verzi XR s el. oknama vpředu a v manuálu píšou že po přidržení tlačítka A pro uzamčení se okna automaticky zavřou, ale u mě se nic neděje. Prodejce tvrdí že v manuálu je chyba a že je to pouze u vyžší výbavy. Tak jak je to ?
    To ako čo píšeš? Však v aute už má spravenú prípravu na autorádio, to znamená, že máš naťahané všetky káble a v predných dverách osadené repro. Takže len vyberieš záslepku na palubnej doske a osadíš rádio.
    Prípadne do zadných dverí doplníš repro. Káble tam ale sú, takže žiadne neťaháš.
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.05.04  10:32

    « Ahoj

    Nesúhlasím s vysvetlením zatvárania okien.
    Keď by ste postupovali takto, po druhom stačení odblokujete superuzamykanie.
    Zamknutie auta so zatvorením okien sa robí tak, že vystúpite, stlačíte a asi 2 sekundy držíte tlačítko na kľúči.
    Zavrú sa okná a auto sa superuzamkne.
    Takto to funguje na 307ke, ktorá má superuzamykanie.
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.05.04  06:30

    « Sportovní auta

    Pro zájemce je tu nový český web, který obsahuje články, recenze, novinky, bohatou galerii, diskuzi a mnoho dalšího ze světa sportovních aut a supersportů:
    [odkaz]
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…