Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 03.09.04  23:46

    « Re: Re: Re: Turbo 2.0 HDi

    nazdar, chcem sa opytat, co ste mali problemy s vibraciami riadenia pri vyssich rychlostiach, mate to uz vyriesene? ak ano, ako sa to riesilo?
    ake ine problemy este boli s p307 (okrem pacok smeroviek) a ako sa riesili?
    diki moc za odpovede
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.08.04  20:10

    « Re: Re: Turbo 2.0 HDi

    Jo za ten motor se vsim z bouracky dal 20 000
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.08.04  20:09

    « Re: Turbo 2.0 HDi

    Spis jsem videl jak borec dava cely novy motor z bouracky i se fsim moznym (chladic stlaceneho vzduchu) a ten 66kW prodava z upne noveho auta. Pry se to vyplati. Samozrejmosti u teto kontretni upravy byly lepsi brzdy (nejake chlazene vrtane - nedelam do toho), sportovni vyfuk + kat (i kdyz zvuk to moc nezmeni), nejake upravy karoserie (spis jenom pro OKO), nejake upravy sani... Super auticko!!!
    Ale bacha na homologace!!! To plati pro vsechny upravy!
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.08.04  18:43

    « Turbo 2.0 HDi

    Mám malý dotázek jak jsou modifikovány jednotlivé výkonové verze motoru 2.0 HDi. Je jiná jednotka jiné turbo mezichladič. Lze jednotlivé motory přestavět? Konkrétně 66 kW verzi na vyšší u Partnera. Dík.
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.08.04  08:40

    « to Miro

    :o) Grandtour je tiez velmi pekny, o to pokoj... :o) a s tou klimou, samozrejme, ze vnutri 19 C, vonku bolo cca 26 +/-. A tie bycikle urcite robia nieco na spotrebe, lebo to je pocut ako svisti vietor okolo nich...
    Pekny den, a vela spokojnosti s Meganom...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.08.04  14:25

    « Re: Spotreba

    palik: no ja mam sice Renaulta, ale tiez 1.6 Grandtour a moj rekord je mimo dialnic, pianko dla limitov cca 300km za 5.2l/100km pri cca 70km/h. Pri pruznejsej jazde do 6l. Ale bez bikov :-) Neviem o kolko zdvihaju spotrebu. 0.5l ? Ta klima bola nastavena na 19 ci vonku bolo 19' C ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.08.04  20:47

    « to basil

    no, tak to je ine. vzdy potesi, ked sa vyskytne takato chyba na aute. dufam, ze to servis bral na svoje triko... ked to je "bezne"...
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.08.04  18:54

    « Spotreba

    Tak tento vikend som mal osobny rekord v spotrebe... 6,2 l /100 km mimo dialnic, s 2 bicyklami na streche a nonstop zapnutou klimou (19' C). , 2 pasiazeri a kufor do 3/4 zaplneny... Peugeot 307 Break 1.6
    Celkom sa tesim... :o)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.08.04  13:28

    « Re: spojka

    2.0HDi 110k ročně najedu 30000km průměrná spotřeba 6L
    spojka je prý ok ale setrvačník to nepřežil...
    prý už se to řešilo několikrát v záruce že nejsem první...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.08.04  20:01

    « spojka

    asi sama od seba nie... alebo hej?
    nechcem nikomu ukrivdit, ale da sa jazdit za 6 litrov, i za 12 (307sw 1.6e), pneumatiky sa vedia zodrat za jednu letnu sezonu, no i za styri... dokonca i brzdove kotuce - jedny vydrzia 20.000, ine 100.000 km ... (rovnaky typ kotucov i platniciek)
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.07.04  10:04

    « spojka na 307

    Po 55000 km odešla spojka...
  • 00 Reagovat !

    foto

    05.07.04  00:38

    « co to je?

    Caute vsetci.
    Viete mi povedat, naco su dobre tie umelohmotne vybezky s plieskom naokolo v mechanizme uzatvarania kufra (nie na kufrovych dverach)? Pretoze dnes som nasiel jeden z tychto vybezkov odlomeny... a nerad vidim toto auto rozpadavat sa. :'-(
    Vdaka za kazdu radu.
  • 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 02.07.04  14:54

    « Bez nadpisu

    dneska som prvy krat videl p407. zvonka mi to pripadalo tak velke ako 607
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.07.04  13:54

    « Re: HDi 1.6

    Já měl možnost řídít ten 2.0 HDI 16V 100 KW v peugeotu 407,motor 1.6 HDI jsem ještě neřídil.Pokud stačí nějaké info o 2.0 HDI,tak můžu napsat,pokud by jste chtěli.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.07.04  13:13

    « HDi 1.6

    veru tak. aj ja by som chcel vediet... >:D
    najma, aku mate spotrebu (podla jazdneho stylu)...
    lebo som pocul, ze je dost vysoka.
    no, a su tu nejaki so skusenostami novych HDi dizlov? 1.6 obzvlast? podla mna je to super, vykonovo rovnako, objemovo mensi...mensie dane a tak. je i lahsi??? co je na tom, ze je od Fordu - je to dobre? alebo zle?
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.06.04  22:32

    « HDi

    Caute, automaniaci. urcite sa v tom vyznate viac nez ja, preto by som chcel pocut vas nazor na novinku peugeotu- novy motor HDi. v com je taky vynimocny, ked ho v magazinoch tak chvalia? :shock:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.06.04  19:47

    « Re: Re: tlmice

    Zdravim vsechny Peugeotaky. Nevite o nekom, kdo by mel zajem o bouranyho, ale pojizdnyho Peugeota?Jelikoz jsem trochu nezvladl jizdu na mokre vozovce a skoncil jsem mimo silnic, zhorsily se jizdni vlastnosti meho auticka. Momentalne nejsem schopen doprat mu vse co by potrebovalo, a proto ho musim prodat. Jedna se o 405GRI, r.v.90, strikacka-!na LPG!, mam vyzkouseny, ze spotreba je 1,30,- na 1km. Okna v elektrice, stresni okno, zlata metaliza, sportovni ladeny vyfuk stary 1mesic, mirne promackly zadni blatnik a nesedi zadni dvere. Spojka by si taky zaslouzila nejake opravy. Ale jinak s nim normalne jezdim, ale ne rychleji jak 100km/h, protoze pak se mi zda jeho chovani nestandartni. Blizsi info je mozne na kar.novak2004@volny.cz. Cena 33000,- je mozno domluvit se na sleve, v pripade rychleho jednani.
    Diky za kazdou pomoc.
    Mejte se Ales
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.06.04  22:53

    « Re: tlmice

    necuduj sa tak, na slovensku treba setrit peniazmi. a hlavne, ked sa im to stava casto...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.06.04  13:41

    « Re: tlmice

    Ano, také bych vyměnil oba!
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.06.04  12:34

    « tlmice

    bol som na 30.000 km kontrole a pred tym som si vsimol, ze jeden zadny tlmic je vlhky, od oleja... skontrolovali ho a objednali. na moje prekvapenie budu menit len ten jeden. je to normalne? som zvyknuty, ze treba vymenit naraz dva, na jednej naprave.
    vas nazor?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…