Peugeot 307
Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot
-
« Re: brzdy
Ja teda neviem, ale ked som sa ja bavil v servise o brzdovom kotuci, povedali mi, ze napr. pri jeho zvlneni to neuznavaju ako garancnu opravu.....V kazdom pripade vela stastia.
Nestretli ste sa niekto s tym, ze sa vam zasekne asi na 3 sec. brzdovy pedal a potom vyskoci?? Inak mam pocit akoby som nieco citil uvolnene cez brzdovy pedal. -
-
"-- skrytý --" 06.02.04 12:39
« brzdy
prave som si cital na www.langzeittest.de/307cc mesacny report majitela tohto auta. brzdy mu piskali a drhli - bolo ich dost pocut. v servise mu vymenili kotuce za nove. asi urobim to iste - je to uz na nevydrzanie. predne mi piskaju aj ked sa hybem. len dufam, ze ak mi ich vymenia, tak sa to nebude opakovat. -
« Re: Plastový kryt motoru u 307SW 1,6 benzín
Došlo k poruše měřiče hladiny oleje. A k němu se lze dostat pouze při sundání nápravnice. Proto si myslím, že mi tam ten kryt po této operaci nedali. Bohužel mám s tím autem zatím pořád jen problémy. V září po 14000 se mi po jednom chladném ránu rozsvítila kontrolka mazání. Po kontrole měrkou byl motor suchý resp. ve vaně nic nebylo. Po doporučení mého servisu jsem tam nalil 1l SHELL 5W/40, Když jsem pak ujel cca 100 km, tak jsem zjistil, že ten motor je přelitý cca 3,5 cm nad horní rysku. Ráno asi ten olej pouze nestekl dolů. Dvakrát mi to upouštěli. A jak teď byly mrazy, tak mi se mi na displeji objevilo hlášení o chybějícím tlaku oleje. To zmizlo po zahřítí motoru. Při kontrole v servisu zjistili, že odešlo olejový čerpadlo. Při výměně vyndali z vany cca 0,5 l nějakýho sajrajtu, který se při nízkých teplotách mění v "lepidlo". Prý to právě vzniklo po nalití shellu. Tak jsem ten vzorek vzal a domluvil jsem se s SHELLem, že udělají rozbor. Podle jejich mínění se pravděpodobně bude jednat o průsak chladící kapaliny nebo benzínu do motoru. Vně nic není vidět. Tak uvidíme. Už mi to docela s...e :-(((. Nejradši bych jim tam to auto nechal a chtěl jiný.







