Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.04.07  22:11

    « cvakanie

    Zdravim vas som tu novi.Mam 307 2,0hdi 110ps.samovolne sa mi zacne zapynat vyhrievanie zadneho okna
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.04.07  22:10

    « cvakanie

    Zdravim vas som tu novi.Mam 307 2,0hdi 110ps.samovolne sa mi zacne zapynat vyhrievanie zadneho okna.to relatko cvaka pri pridavani plynu
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.04.07  22:07

    « cvakanie

    Zdravim vas som tu novi.Mam 307 2,0hdi 110ps.samovolne mi zacne zapynat vyhrievanie zadneho okna,relatko samo zacne cvakat a nato auto prestane ist na plny vykon.Strati vykon a z vyfuku ide niejaky cudny smradik.Kto my poradi pomozte prosim!!!! :-(
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.04.07  22:06

    « cvakanie

    Zdravim vas som tu novi.mam 307 2,0hdi 110ps.samovolne mi zacne zapynat vyhrievanie zadneho okna,relatko samo zacne cvakat a nato auto prestane ist na plny vykon.strati vykon a z vyfuku ide niejaky cudny smradik.kto my poradi pomozte prosim!!!! :-(
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.04.07  22:05

    « cvakanie

    zdravim vas som tu novi.mam 307 2,0hdi 110ps.samovolne mi zacne zapynat vyhrievanie zadneho okna,relatko samo zacne cvakat a nato auto prestane ist na plny vykon.strati vykon a z vyfuku ide niejaky cudny smradik.kto my poradi pomozte prosim!!!! :-(
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.04.07  22:04

    « cvakanie

    zdravim vas som tu novi.mam 307 2,0hdi 110ps.samovolne mi zacne zapynat vyhrievanie zadneho okna,relatko samo zacne cvakat a nato auto prestane ist na plny vykon.strati vykon a z vyfuku ide niejaky cudny smradik.kto my poradi pomozte prosim!!!!
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.04.07  10:43

    « Tempomat

    Tak som si dal dorobiť tempomat... :-) :-) :-) Chvalabohu moja 307-čka je z roku 2004, kde to ešte možné je. Novšie kusy už to majú od výrobcu bloknuté. Je to paráda. A ani to až tak veľa nestálo, len 3 tisíc korún za páčku pod volantom a prácu. Joj ale sa teším... Pomaly už nemám čo na aute vylepšovať... >:D >:D >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.04.07  00:50

    « Re: 2x viac :)

    Petr Zahora, Lubos.1, sedacky vrzgat prestali, asi sa potrebovali zobudit zo zimného spánku >:D trosku mi vrzgaju pre zmenu PZ dvere, vystriekal som Silkalom a nic, vsetky dvere idu perfektne, len tie jedne nejak zaspato..
  • 00 Reagovat !

    foto panther

    panther 21.04.07  09:27

    « zkouška

    xxxxxxxxxxxx
  • « 00 Reagovat !

    foto maky29

    maky29 21.04.07  09:23

    « Re: Stierače

    Tak to mne tie stierače odišli po roku, dosť dobre neviem prečo, originál Bosch (auto má rok), najprv zotrú okno celkom dobre, ale potom vodu ktorú zotreli a nahromadili pri A-stĺpikoch akoby zobrali späť a roztrú ju po okne...v noci sa takmer nedá jezdiť.... :no:
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 04.04.07  10:56

    « Re: 2x viac :)

    Zacali mi ale trosku vrzgat predne sedadla, nemate s tym niekto skusenost?
    Mne vrzgali stale, niekedy stacilo nastriekat WD40 pod sedadla na spoje kovoveho uchytenia, ale niekedy isli vrzgoty priamo zo sedadla. A s tym sa nedalo robit nic, ale raz mi aj menili sedak. Potom to zacalo znova :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.04.07  10:05

    « Re:

    Pokud si v servise nechám nahrát aktualizaci BSI, nastavení, který mi tam předtím udělali (např. aktivace denních světel), mi zmizí a musí se dělat znovu?
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.04.07  08:05

    « Bez nadpisu

    Jak vrzat ? Kdyz jsem sestrelil srnu, tak na sedacce spolujezce povolil jeden svar. Vrzalo to jako svina. Mozna, ze je to u tebe stejne. :?:
    V tomto pripade je potreba sedacku vyndat z auta (pozor na kabely k airbackum a k vyhrivani) a najit zdroj vrzani.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.04.07  21:46

    « 2x viac :)

    Tak som po serviske tesne pred 80 tisic km, vymena naplni, kontrola vsetkeho mozneho a pohoda. Akurat vymena brzdoveho spinaca na tempomat a nastavenie klaksonu - trubilo iba v niektorych castiach - vyriesene. Zacali mi ale trosku vrzgat predne sedadla, nemate s tym niekto skusenost?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.03.07  22:40

    « O sto tisíc menej

    Tak sa pomaličky blížim k hranici 40 000 km. Autíčko zatiaľ šlape... >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.03.07  18:46

    « 140 000 km

    Tak se pomaloučku blížím k hranici 140 000 km. Autíčko zatím šlape a až na poruchu typu "Srna v chladiči" mě nikdy nevypeklo ! Kromě povinné udržby nejsou potřeba žádné investice. Jak jste na tom vy ???? :?:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.03.07  08:34

    « Re: Kde na Nivách?

    Je to na rohu Svätoplukovej a M. niv. Su to dva obchody hned vedla seba, jeden je Skodovacky a v druhom maju viac znaciek. Je to trochu zasite, ale vela obchodov tam nieje, da sa to najst. Good luck.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.03.07  20:35

    « Kde na Nivách?

    Ahoj,
    ďakujem za tip. Vieš mi povedať presne ako sa ten obchod volá a na akej ulici je?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.03.07  09:28

    « Re: Tak som vypiekol s Peugeotom

    Ahoj, mam 206ku a lavy stierac 630 mm, v beznom obchode nezohnatelny. Tiez som zavital do MaG. A tiez som s nimy vypiekol ako ty :-) . Kupil som iba gumicky. Lenze po par mesiacoch sa mi usmev stratil, gumicky rychlo zostarli a bolo to horsie ako povodne 3roky stare stierace :-( . Potom som na Mlinskych nivach nasiel celkom fain obchod, original VALEO stierace (ze vraj prvoviroba) iba za 440 sada. Teraz 99% spokojnost 8)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.03.07  12:10

    « Tak som vypiekol s Peugeotom

    No takže som to konečne vyriešil s tými stieračmi... :D
    Včera večer som nabehol do M&G Autopríslušenstvo a nakoniec kúpil nemecké ALCA grafitové náhradné gumičky 710 mm čierne za 199 Sk.
    Oni ma tam všetci do jedného odhovárali, že robím hlúposť a vyhadzujem peniaze do vetra. Ponúkali mi namiesto toho nejaké náhradné komplet stierače za 450 korún kus, teda spolu 900 Sk.
    Ale ja som sa nedal, kúpil som len tie gumičky. Oni nato povedali, že o dva dni aj tak prídem po tie stierače. A ja na to, že OK a že 200 korún ma nezabije... :D
    Tak som včera zobral stierač dole a večer namontoval tú gumičku. Všetko šlo ako po masle, akurát som trošku zodrel ochranný náter na stierači v mieste prichytenia gumičky, takže ak to nenatriem farbou hrozí, že to tam začne časom hrdzavieť.
    Dnes ráno "katastrofa", na aute 10 cm snehu a ja musím vracať na miesto stierač... :D
    Tá náhradná gumička však funguje perfektne. Dokonca by som povedal, že ešte lepšie ako originál. Takže už sa teším, ako zajtra nabehnem do M&G a kúpim ďalšiu sadu náhradných gumičiek, aby som mal zásobu na 5 rokov dopredu... >:D :D :D
    Joj ale sa teším, že som vypiekol s Peugeotom... >:D :D >:D
    Chceli po mne nekresťanských 1300 + 1100 = 2400 korún... Pritom výrobná cena stierača nemôže byť vyššia ako 200 korún, takže s maržou by nemali pýtať viac ako 500 korún za kus.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…