Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.05.07  14:14

    « Re: Výfuk - výmena

    mne v peugeote povedali, ze na benzinoch, na ktorych sa jazdia hlavne kratke trasy (donedavna som jazdil iba stylom z domu-do prace-domov, dokopy cca 5km) je to vraj bezne, ze sa nestihne vypalit voda a vyfuk zhrdzavie, odhnie...kamarat s 15 rocnou 309 sa iba rehotal...

    inac moja recenzia ak by niekoho zaujimala je tu:
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto Robo-Parak

    Robo Parak 27.05.07  00:13

    « Re: Výfuk - výmena

    Ja mam 1,6 benzin najazdenych 83500 a vyfuk original
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.05.07  20:34

    « výfuk

    Na starom 2,0 HDi som mal vúfuk 175 000 km a asi je tam dodnes. Na 1,6 HDi mám cez 70 000 km a je úplne v pohode. Na Partnerovi mám 180 000 km a tam mi ptaskol, kde je prichytávaný k strednej časti. Asi to vymeník, lebo to robí rachot. V citroene chceli za poslednú časť 5600,- Sk. V obchode s autodielmi 2700,- Sk.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.05.07  11:11

    « Re: Výfuk - výmena

    pri 65.000 km vlani, odhnil komplet zadny aj stredny diel, menil mi to moj mechanik a platil som nejakych 12.000 komplet :no: vyfuk bol ako z papiera
    Martinsk diky za pozdrav ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.05.07  09:09

    « Výfuk - výmena

    Čaute!
    .
    Možem sa spýtať, kedy ste prvý krát menili výfuk na 307-čke?
    .
    Využil som letnú akciu Peugeotu (prehliadka zadarmo) a len sa potvrdil fakt, že v mieste spony, ktorá spája prostrednú časť výfuku s koncovou časťou je to už dosť prehrdzavené. Auto má len tri roky a 40900 km najazdených.
    .
    Ešte by to nejaký čas malo vydržať (možno aj rok), ale koncom tohto roka pred zimou budem v pokušení to riešiť, lebo je tam šanca, že to na nejakých veľkých nerovnostiach môže povoliť a výfuk by mi spadol na cestu. V servise vyrátali cenu dielov a práce na neskutočných 12400 korún, tak som ich poslal do hája.
    .
    Máte nejakú osvedčenú značku náhradných výfukových dielov? Skadiaľ ste ich kupovali?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.05.07  08:54

    « Re: Peugeot 307SW

    Martinsk, vdaka za info! Prijemna spotreba.

    a este vela stastnych kilometrov

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.05.07  08:50

    « Re: Peugeot 307SW

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.05.07  17:04

    « Re: Peugeot 307SW

    Ja som mal 307 2,0 HDi. Teraz mám SW 1,6 HDi 6/2005. Auto má 70000 km a s autom som spokojný. Teraz sme boli u svokrovcov a na trase NM - RS - NM rýchlostný priemer 76 km/h a spotreba 4,3 l/100km. Ja som mal na obidvoch autách slú zadnú nápravu. Bola zle zvarená. Inak menili mi aj váhu vzduchu aj prietokomer. 1,6 HDi je ľahší v predu, takže tam toľko netrpí predná náprava.

    Pozdravujem JarinaRS ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.05.07  13:52

    « Re: Peugeot 307SW

    takze to nie je az take zle... :-)

    precital som si teraz plno stranok na jednom fore, JarinoRS, isto ho poznas ;-) a uvidime... auto je to pekne, priestrane, pohodlne, BEZPEČNÉ... len ja nie som na diesle. ved uvidime, ked ho brat napriek mojim poznamkam vezme, budem znovu prispievat i sem. no dufam, ze tak malo casto, ako kedysi...


    ad strom v ceste... LOL :-D

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.05.07  12:48

    « Re: Peugeot 307SW

    parada...diskusia od 1.5. do 18.5. je v....

    yoyo, asi ich poznas sam, klasika, predna-zadna naprava, vibrujuci volant, prepinanie pacok, obcas nejaka haluz s elektronikou - vdaka tomu parkrat prehraty SW, inac nic co by branilo jazdeniu, len veci ktore nepotesia. tusim najhorsia vec je strom v ceste, nie? >:D

    ja som 2002/2003 a mna sa samovznietiaca zvolavacka tykala...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.05.07  09:29

    « Peugeot 307SW

    ahojte pežoťáci :-)

    po dlhsiej dobe sem znovu prispejem dotazom na vas, nakolko brat si chce kupit ojazdene SWcko, rocnik 04. 1,6 HDi 110 koni. viete mi v skratke povedat velke, dolezite chyby, ktore sa na peugeotoch obvykle vyskytli? ze su repraky papierove...ze drnci oblozenie dveri pri vacsej hlasitosti su chyby, ale nie take, kvoli ktorym nemozno s autom jazdit.

    mal som 1,6ku benzin, rv 03, najazdil som s nou 89k km a bol som maximalne spokojny. chyb, ktorych sa vyskytli u mna bolo malo a vzdy sa dali odstranit. len buchajuca predna naprava sa stale opakovala.... problem s ABS a samovznietenia sa tykal ktorych rocnikov?

    dakujem za vase odpovede.

  • « 00 Reagovat !

    foto Robo-Parak

    Robo Parak 01.05.07  18:18

    « Re: Tempomat

    Ja mam superuzamykanie, snad ich to odstavi. Uvidime, zatial sa nikto ani nesnazil. Klop klop. Ja uz mam svoje za sebou aj s Auto Alba aj PF auto. Horsie to bolo ale v PF, kde mi 1mesiac davali dokopy zadny naraznik a pritom mi dodrbali zadne senzory. Tam uz tak skoro nepojdem. v Auto alba ma nahnevali iba nejakou pytomostou, neviem ci to nebol zlacneny tempomat z 12tisic na 7, aj ked som vedel ze sa jedna iba o packu. Teraz idem uz mimo autorizovaneho servisu, kam som chodieval v VW Polo a bol som maximalne spokojny. Pytal som sa aj na skrivene kotuce a spomenuli mi ze uz som 4ty co to ma na SW skrivene.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.04.07  10:11

    « Re: Tempomat

    Jo jo, není na superzamykání! :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.04.07  22:17

    « Re: Tempomat

    Ja som auto kupoval z AutoAlba pri letisku, ale s výnimkou zvolávačky ohľadom ABS som u nich v živote v servise nebol. . Na garančke som bol v Trnave. Opravu po drobnej búračke (nebol som vinníkom) a po pokuse o krádež som riešil cez PF Auto a som tam s nimi v Lamači relatívne spokojný. . Tú cenu vypočítali oni. V AutoAlbe chceli 5 tisíc, ale to už som vedel, že páčka tempomatu stojí cca 1900 korún s DPH, a že ju tam stačí len zasunúť. . Najhoršie je, že ako sledujem štatistiky o krádežiach áut na [odkaz] tak bohužiaľ, každý mesiac sa v Bratislave ukradnú 2 - 4 kusy 307-čiek... :-( :-( :-( :-( :-( :-( . Evidentne sa nejaká partia už naučila ako ich kradnúť. Keď sa pred rokom snažili ukradnúť moju, tak ich asi zastavil len Construct. Dnu sa dostali cez malé okienko na predných dverách spolujazdca.
  • « 00 Reagovat !

    foto Robo-Parak

    Robo Parak 26.04.07  22:01

    « Re: Tempomat

    Aj si ich nejak presviedcal, alebo cena vysla od nich. Ked pojdem do servisu tak dam vediet co to mam za problemy. Dik Robo
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.04.07  13:03

    « Re: Tempomat

    Robili mi to v Lamači v Bratislave. PF auto. Zavolaj im tam a ojednaj sa. Platil som 3132 korún za páčku a 1,5 hodiny práce. Ten tempomat je úžasná vec! Dá sa to využiť aj v meste! Rozhodne sa to za tú cenu oplatí!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.04.07  13:00

    « Re: cvakanie

    Tu pomôže len návšteva servisu. Nemal by si to odkladať. Nech to zdiagnostikujú.
  • « 00 Reagovat !

    foto Robo-Parak

    Robo Parak 26.04.07  00:14

    « Re: Tempomat

    Ahoj, kde si si to dal urobit ? ja som ich ukecal z 12 tisic na 7.. menej nechceli tak som si to nedal robit. Tvarili sa ze o packe to iba nieje, ale neverim im ani slovo. Nepozerali to podla kodu. Mam 307 sw z 2003 Ked uz som sa dokopal tu registrovat (stary login a heslo som davni zabudol) tak spomeniem moje nove problemy. Motor ked je studeny tak ani bohovi sa nechce rozbehnut. (robi to iba v urcitom pasme vonkajsich teplot. t.j. ked je moc zima ok, ked je teplo ok, ked je tak ako byva bezne tak zle) Ked brzdim, citim nerovnomerne brzdenie, nieco na styl skrivenych kotucov. Ma niekto predstavu kolko stoji oprava ? Inak najazdene cca 82 000 km a okrem smerovkovej packy som sa obisiel bez vaznejsich chyb. Mal som este zaseknutu kapotu, museli menit lanko. Robo
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.04.07  22:12

    « relatko

    Zdravim vas som tu novi.Mam 307 2,0hdi 110ps.samovolne sa mi zacne zapynat vyhrievanie zadneho okna
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.04.07  22:11

    « pomoc

    Zdravim vas som tu novi.Mam 307 2,0hdi 110ps.samovolne sa mi zacne zapynat vyhrievanie zadneho okna
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…