Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • 00 Reagovat !

    foto

    15.07.01  11:07

    « projizdka v tomto skvelem voze

    Mel jsem tu moznost se projet v tomoto voze s motorem 1.6 a sezeni je opravdu vysoko nez ostatni vozy, ale vubec to neni na skodu. Motor prefketni, rad se vytaci, ale pri 150 Km/h neni citelne zrychleni. Sedacky bych prirovnal jako v Octavii, takze meke moc nejsou, ale zada z nich asi take bolet nebudou. Odhlucneni motoru vyborne, ale od 4 tisic je slyset trochu vice.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.07.01  09:50

    « Re: 307 XR 1,4 50 kW

    Taky se to tak dá použít :-))) Ale já zatím naštěstí nemám tchýni a to auto není moje...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.07.01  18:36

    « Re: 307 XR 1,4 50 kW

    Ten airbag spolujezdce se vypíná když vezete tchýni ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    11.07.01  20:54

    « 307 XR 1,4 50 kW

    Příbuzná si koupila XR 1,4 50 kW v základu za 420 tisíc. Je to opravdu skvělý auto - má dva airbagy v základu, ten druhý si můžete vypnout. ABS, přední okna v elektrice, dálkové ovládání. Zvláštní je, že nemá zamykací čudlíky na dveřích, nepoznáte zvenku, jestli je zamčený nebo ne. Na to je na ovladači speciální čudlík, který stisknete a auto se ohlásí, když je zamčené. Vzadu i vpředu je místa habaděj, je to spíš MPV než klasický hatchback. Když to stojí v řadě, dost vyčnívá, protože má asi o 10 cm více než běžná auta. Vzhled je super, s 306 to nemá nic společnýho. Opravdu doporučuju, pokud máte dost peněz. Je to lepší než Octavia.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.05.01  11:25

    « Re: 307 u nás

    videl jsem ji u federalu vedle 406ky a vypada mohutna, velika a dooost vysoka. trosku fokus, trosku mpv. s 306 to nema mnoho spolecneho. ale to, snad, neni na zavadu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.05.01  09:59

    « CENA

    Na strance [odkaz] .ch/307_de.html (vymazat mezery) jsou ceny 307. Sice jenom pro Svycarsko, u nas to bude asi tak, tipl bych si o 3% mene. Nevypada to tak spatne.
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.05.01  16:40

    « 307 u nás

    Jel jsem předevčírem po výpadovce z Plzně na Prahu a jel jsem za tahačem, který vezl 307-ky ! Jen nevím, jestli už do Prahy na náš trh (mají tu být až v červnu, ne ?) nebo přes republiku jen jako tranzit, ale kam by po dálnici Plzeň - Praha jel ? No, vypadaly hezčí, než na obrázku. Byly to klasické pastelové barvy modrá, červená, zelená, béžová. Když jsem je ve svém Peugeotu předjížděl, přede mnou jel další očumovač taky v Peugeoutu, 309-ce a taky nekoukal moc na cestu. :-)))
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.04.01  12:14

    « No neco o cenach

    Bylo jasny, ze cenove bude 307 o neco malo vic nez 306, ale urcite nabizi vyssi pomer mezi nabizene hodnoty a ceny. Muj odhad je neco kolem 400 000 Kč. Ve Francii stala 70 000 Fr.
    Ja jsem sice se zakladnim motorem nejel, ale kamos rikal, ze jde krasne od spoda a v otackach je jako doma.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.04.01  17:24

    « Re: Jel jsem v ni

    Můžeš srovnat se 306-kou ? Já mám 306-ku taky 1600 ccm a 90 koní, ale má jen 1030 kg. Ta 307-ka bude o dost těžší, tak musí mít mnohem větší výkon, aby nebyla línější. Je to 16V, tak to může mít 110 koní ? Moje 306-ka od 4000 otáček taky dělá dost kravál, když chci na dálnici poslouchat rádio, tak musí řvát, možná, že je to tím, že z ní předchozí majitel ukradl kryt motoru ? Automechanici se nemůžou shodnout na tom, zda měla mít kryt motoru pod haupnou nebo ne. Je to 9/1997 XR. Jako náhradní díl bude asi ukrutně drahej, ale bral bych nějakej jetej. Taky by mi zajímalo, jestli se už Pežoti vyléčili ze svých klasických nemocí - co zpátečka, ta tam jde dát ? :-)))) Fandím jim za to, že už konečně dávají slušné vybavení do základu, vždyť já mám na 306-ce okna v elektrice, metalízu, 2 airbagy a elektrickej šíbr jen proto, že první majitel za to vyhodil nekřesťanskej doplatek, jinak bych okna stahoval kličkou - ještě v roce 1998 se nestyděli za skoro 400 tis. Kč nabízet okna na kličku, bez airbagu, bez ABS, jen 1400 ccm, ...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.04.01  08:53

    « Re: Jel jsem v ni

    Jo, tak při takovejch proporcích se to dá pochopit.


    Tady ještě nemaj pro 307 ceny. Nebylo nějak v tý Francii zřejmý cenový srovnání s předchozí 306 ?

  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.04.01  15:02

    « Re: Jel jsem v ni

    Ne, ve trech jsme sice nejeli, ale ramenem a loktem jsem se porod bouchal do vyplne C sloupku, nebo do dveri, je fakt, ze mam 2 metry a 110 kg.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.04.01  11:16

    « Re: Jel jsem v ni

    S tím místem vzadu (lokty a ramena) jste seděli ve třech nebo proč se ti zdálo menší ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.04.01  13:05

    « Re: Jel jsem v ni

    Takze zacneme barvou. Byla to modra metaliza, ktera byla hodne podobna barve Piana z 607. Motor: byla to 16ti stovka a zdala se mi docela svizna, i kdyz byla trochu hlucnejsi.Balubni pocitac byl na podobnem miste, kde je displej 206, akorat nebyl tak zapustenej. Mohli tam dat jiny pismena, protoze ze zadnich sedacek se spatne cetli. Mista tam bylo opravdu hodne, jenom se mi zda, ze vzadu v oblasti loktu a ramen to neni nijak slavny. Kdyby jste se mne chteli na neco zeptat, jsem k dispozici.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.04.01  20:46

    « Re: Jel jsem v ni

    Závidím, která barva se Ti nej.. líbila, jaký motor si měl, kde je palubní počítač, kolik mista na sedadlech a kolem ? Je těch otázek dost ale předem dík.
  • 00 Reagovat !

    foto

    06.04.01  17:57

    « Jel jsem v ni

    Hura, jsem asi nejvetsi stastlivec na svete, protoze se mi povedlo projet se 307. Byl jsem ve francii v Cannes u nejvetsiho dealera Peugeotu - Ortelliho , a ten jich tam mel pul tucet a s jednou se delali predvadeci jizdy. No a muzu potvrdit, ze Peugeot se zase vysvich, protoze je to neco uzasnyho.Zavidte a teste se :))))))...)
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.03.01  17:40

    « Jakto ze u nas jeste nejni

    Zajimalo by me jakym nedopatrenim u nas jeste neni. Ja jsem ji videl v Zeneve a pdnul jsme pred jeji krasou na *, ale taky bych se v ni rad projel.
  • 00 Reagovat !

    foto

    29.03.01  01:24

    « Autosalon v BA

    Auto na vystave vyzeralo perfektne, sedel som v nom a pozeral aj do motora. Zdalo sa mi v nom malo miesta, je to auto pre stihlejsich. Porovnavam to s inymi typmi vzidiel. Ak budem mat peniaze na rozhadzovanie, tak si ho kupim. Na nase cesty je zbytocne ...
  • « 00 Reagovat !

    foto pallas

    pallas 27.03.01  02:11

    « Re: 307

    ta 5D co sa tocila na tocni bola taka nejaka svetlo zlta s ciernym interierom, ta 5d ktora bol otvorena a v ktorej sa dalo sediet, bola modra metaliza (taka stredne tmava) a interier bol v kombinacii zmavosivej a okrovo zltej, nieco ako fabia elegance, a vyzeralo to velmi dobre, na rozdiel od tej modro-sivej kombinacie co bola v zeneve.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.03.01  00:00

    « Re: 307

    No vidno ze si oci nechal na tej 607, lebo jedna 307 bola aj dole a interier videli vsetci co chceli :-))..
    No ja som tiez pozeral na tu 607, takze interier moc popisat nefiem, iba to ze bol nejaky bledy v kombinacii s ciernou (nieco na styl passat) ale to je subjektivne..
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 26.03.01  22:07

    « Re: 307

    milan> videl som ju, ale oci som nechal na 607,takze ti nepomozem :-(
    ale bola postavena na vyvysenom podiu, takze interier imho nevidel nikto. farba exterieru bola podobna ako je podklad motorcafe
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…