Pískování, chromování a lakování

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Veteráni

  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.02.01  14:10

    « Re: Burza

    jestli mas nejaky seznam, mohl bys mi ho pls nascannovat a poslat na tvoves@seznam.cz? to by bylo super, protoze od te doby, co neodebiram Svet Motoru, tak nikdy nevim, co se deje...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.02.01  12:57

    « Re: Burza

    Některý burzy jsou zažitý, na jiný vychází seznam.
    Každou první sobotu v únoru je největší veteránská burza v republice ve Zloníně, ale tu jsi propás, takže až za rok. Tam byla krásně nalakovaná Cz98, ta by se ti moc líbila.Ta nádrž je trochu promáčklá vzadu směrem k sedlu, to půjde krásně zakytovat, ale jinak znaky a zbytek je OK.Rychle si to rozmysli, protože ji v sobotu vezu do Chotusic u Čáslavi a jestli mě za ni někdo dá čtyři kila, tak mu ji nechám.Jinak jsem z Jablonce n.N. a další burzy tady klidně vyhlásim, ale až po neděli, kdy si přinesu rozpis na celej rok. V Chotusicích jsou tak 6-7x do roka, je to tam dost velký a starý věci oproti novejm jsou v poměru 40/60. To ve Zloníně jsou jenom starý věci.Dál jsou burzy na Kladně, ale tam jsem nikdy nebyl, prej je tam spousta novejch věcí a starý málo a spíš se tam sjednávaj obchody, ale jednou se tam pojedu, jenom na kukačku.Potom jezdíme do Chuchelny u Semil, to je malá burza, ale je to za rohem a občas se něco objeví i tam.
    PS: Nejlepší by bylo, kdyby jsi přijel na burzu a tu nádrž si prohlídnul.Nerad bych ti ji poslal dobírkou a ty by jsi pak mohl být nespokojen.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.02.01  14:58

    « Burza

    na burzu bohužel nejedu, protože jsem o ní dřív nevěděl a navíc mám teď kompletně rozebraný auto, kupoval jsem si Svet Motoru, tam byly vsechny akce na celej rok, ale uz ho neberu, tak nevim nic, odkud ty to zjišťuješ???
    BTW nemáš eště něco na Cz98ccm r.v.38(už s modrou linkou na nadrži).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.02.01  14:54

    « Re: chromování

    pokud je ta nadrz naprosto O.K., tak bych zajem mel, jelikoz ta moje je bouchla zrovna v miste toho lisovanyho znaku, taky ventil pod nadrz by me zajimal. odkama si? ja z Prahy, jinak na chromovani zkus kontakty uvedene niz, na zacatku rubriky, jelikoz jsem na to dostal dooost dobry doporuceni, je to komplet vc. sundani stareho chromu a nakonec lesteni, fungujou i na dobirku.
    peticiferne cislo by na me bylo asi celkem doooost dooost, dik, nevedel bys o nekom levnejsim? vim, ze je to kvalita, ale ja za ty motorky nedal ani petimistnou cifru pri nakupu vseho dohromady....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.02.01  10:29

    « Re: chromování

    Kytování pod lak si dělá sám, já jsem z toho sundal ten starej a natřel základovkou, zbytek si dělá vše sám. Teď se hodně dělaj péraci, ale nerad bych tě zklamal, cena výslednýho motocyklu není moc velká a cena za lak by byla asi neúměrně vysoká. Já resturuji starý H-D a cena laku odpovídá ceně motocyklu.Každou cenu si domlouvá individuálně a já nevím za kolik dělal jinem, ale moje cena se pohybovala v pětimístných cifrách.
    Jezdíš na burzy? Tuhle sobotu se koná v Chotusicích, já tam jedu. A na CZ98 mám doma nádrž s víčkem, sítkem a kohoutkem. Vozim to na burzy a ještě si ji nikdo nekoupil, tak jen tak lehce naznačuji.
    Dnes jsem dostal kontakt na chrom, ale bez leštění, Jílové u Děčína p.Uhrin 0412/550111
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.02.01  15:58

    « Re: Imitace dřeva?

    V Jablonci n.N. provádí imitaci dřeva Jiří Vašíček ale pouze štětečkem, ale viděl jsem jeho praci a vypadalo to dost dobře, ja bych se tomu nebránil.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.02.01  15:45

    « Re: chromování

    joo eště - jak moc to musí bejt připravený, předpokládám, že aspon zbavený rzi, když už ne starýho laku
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.02.01  15:38

    « Re: chromování

    jasně že chci dělat veterána - měl bych tu komplet péráka a Cz98. jake jsou priblizne ceny?musi to byt pripravene do laku, nebo to udela on?vzdalenost po CR mi vubec nezajima, dovezu kamkoli.dik
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.02.01  15:28

    « Re: chromování

    Teď přes zimu jsem si nechal nalakovat motorku a musím říct fakt dost dobrý. Ale, poněvadž je to stará motorka tak je to nalakövaný nitrem, vše musí být dobový. Dej vědět, co by jsi chtěl nalakovat a ja se zeptam. Ten člověk to dělá ve svým volným čase a vybírá si. PS.Předpodkládám že chceš dělat veterána.
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.02.01  15:16

    « chromy

    Nechával jsem si chromovat pár věcí na motorku v Pardubicích, adresu neznam, vozil mě to tam kamarád, ale výsledek byl katastrofální. S leštěním se moc netrápili nebo naopak z matek udělali válečky. Po namontování pružin to udělalo cvak a chrom byl dole, načež se zjistilo, že pod to vubec nedali měd.Teď jsem poslal pár kousků na zkoušku do Prahy. Jak to dopadne dám vědět. Prý jsou dost dobrý.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.02.01  15:04

    « Re: chromování

    kvalitně a levně - nikde
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.02.01  12:14

    « chromování

    nevíte ještě o někom na chromování, nebo někde, kde mi kvalitně a levně nalakujou motorku, aby to vydrželo dalších 60 let.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.02.01  18:17

    « Re: Imitace dřeva?

    Nejenom na auto na všechno to jde, ale fládrování to není. Může se tím udělat jakýkoliv povrch a jakýkoliv tvar to je důležité.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.02.01  10:59

    « Re: Imitace dřeva?

    na jaky je to auto?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.02.01  20:35

    « Re: Imitace dřeva?

    Na přístojovku řadící páku atd. Dřevo je drahé pracné a nestejné. Samolepka také není ono. Vím, že jde nějakým způsobem natisknout nebo natáhnout jakoukoliv texturu povrchu, třeba i fotografii na jakýkoliv tvar, ale nevím kdo a jak to dělá.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.02.01  12:54

    « Re: Imitace dřeva?

    na co to potrebujes? muzes zkusit obycejnou dyhu a prilepit to. nebo zkus tunningove firmy.
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.02.01  20:27

    « Kdo dělá?

    Potahování semišem nebo něco podobného jako mají WRCéčka na přistrojovkách.
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.02.01  17:28

    « Imitace dřeva?

    Nevíte kde provádějí imitace dřeva nebo i jiných povrchů? Ale ne štětečkem, jen kvalitu. Dík.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.02.01  14:27

    « viz jméno Tématu :c)

    Tak je tu další kontakt - Chromování :c))
    takže chromovat můžete u Fy. GALATA, pí. Hrušková, Jánská 43, 407 21 Česká Kamenice, tel.0412/582 247, nebo mobil 0602/432 580. Cena je přijatelná - za držák k sedlu, rámeček světla, koleno výfuku a výfuk + drobnosti za 2500,- včetně poštovneho na dobirku. O teto firmě jsem se dozvěděl, když jsem jednomu veteránistovi řekl, že hodlám chromovat v Jawa division, Záběhlická 13/96, 102 00 Praha 10, tel.0603 481 711. tam prej dělaj i měď, ale jejich chromy jsou hrozně drahé a po čase prej žloutnou, tak nevim. nemám zkušenost ani z jedné firmy.
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.02.01  14:13

    « viz jméno Tématu :c)

    zdarec, založil jsem toto téma, protože jsem hrozně dlouho sháněl někoho, kdo by mi opískoval motorky, snad jsem někoho našel, ještě jsem to ale nezkoušel, tak bych chtěl vědět vaše zkušenosti ať už s touto firmou, nebo firmamy jinými kdekoli po ČR.
    nuže pískování: Walter-Motorlet, Jinonice tel:5104-4353 cena je prej velká přepravka drobností za 180,-.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…