Pískování, chromování a lakování

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Veteráni

  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.04.01  12:32

    « Re: Chromování plastů

    bohuzel jsem o tom ani neslysel :c((
    snad nejaky laky, nebo tak neco
  • 00 Reagovat !

    foto

    06.04.01  16:55

    « Chromování plastů

    Má někdo opravdu dobré zkušenosti s chromováním plastů?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.04.01  14:17

    « Re: chromy

    Chromy zatím nic a ta nádrž v garaži pořád je. pokud by se mě podařilo pujčit si dig.foťák mohl bych ji nafotit a poslat. Jinak v červnu na burze. Teď jsem nebyl, lapila mě choroba, ale v červnu určitě na burze budu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.04.01  13:26

    « Re: chromy

    Tak už to máš doma? jak to dopadlo - to chromování tady v Praze? a jak to vypada s tou nádrží? prodals? já bych na ní mrknul, jenom nevim kdy :c(( je to dost daleko.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.03.01  14:27

    « Re: chromy

    Nechci vám do toho kecat chlapi, ale existují dva druhy chromů a způsoby chromování. Na venek (jako nárazníky, rámy, různé ozdoby aut a motorek) se musí dát podklad měď a chrom na venek. Jinak ten vnitřní chrom ( ozdoby v domásnosti, postele atd.) bez podkladu vydrží houby a po čase začne i rezivět.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.03.01  14:14

    « Re: tlumič sání to :Netopyr vs.Coudy

    No tak Coudy aby jsi věděl, tak v tlumiči sání se tlumí hluk nasávaného vzduchu. Zkus si někdy oddělat dekl takového tlumiče ( čističe ) a nastartuj a projeď se a poznáš proč se mu říká tlumič sání. A tedy tlumič je ten obal a uvnitř je čistič, neboli filtr.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.03.01  13:00

    « Re: tlumič sání to :Netopyr

    aha, takže tim mi chceš říct, že je kryt sání a tlumič sání technicky něco uplně jiného? souhlasím, ale ne u škodovky, zkus sundat ten "kryt" a uvidíš tu hlučnost, jasně, ale to nejde přes filtr, tak zkus odříznout ten plech, abys tam měl pouze takové jako koleno a filtr - že by se zase zvýšila hlučnost? prostě škodovky mají kryt sání, což se zároveň rovná tlumiči sání. ale dík za upozornění, na burzách tomu budu říkat jinak :c)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.03.01  12:58

    « Burza

    díky moc, už si znamenám :c)
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.03.01  15:13

    « tlumič sání to :Netopyr

    Ještě, že se vracím k tomu sání, tlumič je od slova tlumit, ale v sání se nic netlumí, to co je na tom obrázku je kryt sání a v tom je vzduchový filtr. Sice to muže vypadat jako slovíčkaření, ale věř, že až tohle vybalíš někde na srazu čehokoli, tak zažiješ dost divnejch pohledů který si budou myslet něco o "odborníkovi" zkrátka trapas.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.03.01  13:53

    « Re: chromy

    Já jsem to tam nedával, šlo to přes kamarádá, ale až to dostanu do ruky i s účtenkou dám vědět.
    Jinak burzy v Chotusicích u Čáslavi jsou v těchto termínech: 2.6.;28.7;1.9.;3.11.2001
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.03.01  09:53

    « Re: chromy

    tak uz vis, jak ti udelali ty chromy v Praze? nebo aspon kde to bylo kdybys popsal... dik
  • 00 Reagovat !

    foto

    21.03.01  10:43

    « pískování v Praze

    tak jsem sehnal díky Džonovi pískování - je s tím moc spokojenej, cena je 150,-kc/m^2 a prej ted nemaj moc prace - opiskujou i komplet skelet na eRko - tj.15m^2 tel.02/ 2461 7529 a otevreno maji po-pá 7-15.je to v areálu Středočeských plynáren, vjezd z ulice Chodovská těsně u železničního mostu. prý dělají i veterány, takže hned, jak seženu někoho, kdo mi to nalakuje, tak vám dám vědět, jak dělají a zakolik motorky :c)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.03.01  18:55

    « Re: Semišování

    Je to super přesně to samý jako na WRC. Taková jemná vlákna jako semiš po celém vrchu přístrojovky. WRCéčka jí mají dokonale černou to ale chytá asi prach, na tý Feldě to bylo možná proto trochu došeda a vypadolo to snad ještě líp.
    Asi to dokonale pohltí světlo a zmiznou odrazy.
    Jo ani to nikde neinzerují asi to fakt frčí, ale v jejich ceníku, kterej jsem stáhnul to bylo nějak kolem 3000 Kč to jde.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.03.01  13:35

    « Re: Semišování

    o tom jsem ani neslysel, jak to vypada, povidej.
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.03.01  18:36

    « Semišování

    Před časem se tu někdo ptal na semišování, viděl jsem přístrojovku na Feldě je to super a dělá to prý Martínek.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.03.01  16:57

    « Re: chromy

    tlumič sání je to, co čeho vkládáš a posléze upevňuješ vzduchový filtr - má to několikerou funkci - držák vzduchoveho fitru, kryt filtru, tlumič sání a ještě je jím určována délka sání. mrkni na [odkaz] tam to je.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.03.01  12:35

    « Re: chromy

    ...tlumič sání, co to je??, Znám sání (kryt filtru), nebo tlumič výfuku, ale...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.03.01  13:21

    « Re: chromy

    ted jsem nasel jednoho maníka, kterej má na eRku chromovanej tlumič sání prej komplet za 360,- tak uvidíme... ale nějak se mi to nezdá, zajímalo by mě, jak dlouho to vydrží, jestli se to nebude loupat, žloutnout ap.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.03.01  06:44

    « Re: chromy

    zatím nic
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.03.01  14:45

    « Re: chromy

    tak jak ti to dopadlo s tema chromama v Praze? neměl bys adresu?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…