Ford Fiesta Club

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.02.01  09:39

    « Re: Vibrace pri rychlosti kolem 100

    Cau, protoze vymena silentbloku by prisla na docela velky penize, navic si ten servisman nebyl zcela jistej, ze jde o silentbloky (nebyly uvolneny nebo nejak zniceny, jen trochu houbovity a tim by to bejt nemelo), tak jsem se rozhod', ze Fiestu strcim do znackovyho servisu at na to prijdou. Protoze mam zkusenost s Autosluzbou v Plzni, ale ted pracuju v Praze (v Dejvicich), tak to ve ctvrtek du odvezt do AC Hale, na Delnicky. Nemate nekdo zkusenosti s timhle servisem (at uz dobry nebo spatny)?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.02.01  16:16

    « Re: F.I.E.S.T.A

    Nemáte někdo kontakt na náhradní díly na webu?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.02.01  13:28

    « Re: New fiesta

    Fiest 1.25 16V. Spotřeby 10 l jsem u ni nikdy nedosáhl a to mám i klimu. V létě jezdím za 8l a v zimě za 7l / 100 km. Na firmě jich máme asi 20 a nikomu se tak vysokou spotřebu edaří dosáhnout. Při různých způsobech jízdy. Volit 1.25 ZETEC a 1.3 (44 kw) bych neváhal a vzal si ZETEC. Některé u nás mají již 190000 km a nemeěli jediný motorový problém. Zde bych slabší součást bych považoval pouze brzdy. Ale musíme si uvědomit, že Fiesta je auto do města a při brždění na dálnici z 190 km/hod (Ano, jede tolik, při stoupání na D1 kolem Naháče mám ještě u ESSO 145 km/hod) na 90 má problém.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.02.01  07:55

    « Bez nadpisu

    Sorry, ze neposielam foto mojho auta, ale ako som pisal, je to len na videu a PC mam primarne s Gf2 MX a Matrox s r.runnerom sa mi nechce nahadzovat. Zvycejne to konci reinstalaciou systemu. Skusim najst niekoho v mojom okoli, a spravim to na jeho pc.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.02.01  01:19

    « Re: New fiesta

    SOrry ten motor je 1.25 16V
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.02.01  01:19

    « Re: New fiesta

    U 1.24 16V je to trochu nad normal, ale ne tolik(dle fordovych mechaniku). Ja uvazuju o koupi Fiesty tak rok 96-98 ale s klasickou 1.3 ma sice jen 44kW, ale zere tak o litr min. Znamej ma s ni spotrebu tak kolem 5,5-6 litru.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.02.01  10:37

    « Re: New fiesta

    Ahoj Eriku, stranky trochu vaznou. Jsem totalne
    zamestnany, takze nemam moc casu. Jde to pomalu
    ale jde to. Kevinmark
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 15.02.01  07:19

    « Re: New fiesta

    Moja byvala XR2i 1,6 zrala 12-14l so seriovym pocitacom a 16 so zavodnym.
    Napriek tomu sa mi ito zada vela. Novy voz ma na zac. nadspotrebu, ale spytaj sa na to na garancke. Dochadza k tomu aj pri nizkych teplotach, napr. ja mam na svojom spraveny privod vzduchu a ked primrzlo, zacalo mi to strasne zrat na kratkych vzdialenostach /5-15km/. Motor sa nerohrial a sal ladovy vzduch. Pekne to bolo vidno na otackomeri, ked voda uz bola ok, ale otacky sa stale drzali nad 1200.
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.02.01  11:17

    « New fiesta

    Zdravim,mam 2 mesice starou Fiestu 1.25 16V. Sice jeste neni radne zajeta aby se ustalila spotreba, presto neprijde vam prehnane 10l na 100km? Sam jsem to nekolikrat pocital. Jezdim celkem svizne , ne vsak s plynem na podlaze.
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.02.01  05:29

    « Fiesta from hell

    Ahoj Tady zakladatel místnosti Kevinmark. Zakládám
    stránky o Fordu Fiesta. Chcete-li nečím přispět-
    historie, závodní zkušenosti, tuning, úpravy,..
    piste...simek@orlik.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.02.01  07:34

    « Re: Vibrace pri rychlosti kolem 100

    Jeden bol celkom urvany a jazdil som s tym asi 2 tyzdne po zlych cestach a nie prave pomaly. Motor neodpadol, len pocit bol zly. Vymenil som ich za zavodne. Drzali ako privarene :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.02.01  08:43

    « Re: Vibrace pri rychlosti kolem 100

    Mám na vlas stejny problém, v této rychlosti se mi jemně rozdrnči předek (Mondeo 1,8i). Právě jsem domluvil prověrku v servisu, pak dám vědět. Taky bych to viděl na ten silentblok.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.02.01  17:56

    « Re: Vibrace pri rychlosti kolem 100

    Diky, a kolik by tak odhadem mohla stat oprava, a jak dlouho se to odhadem zpravuje? Jo a jeste neco, jak dlouho s tou zavadou muzu jeste jezdit? V soucasny dobe auto dost potrebuju, takze se mi zrovna nehodi ho davat do servisu, ale kdyby mi mel zitra upadnout motor, tak se nerozhoduju ...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.02.01  15:05

    « Re: Vibrace pri rychlosti kolem 100

    Ked som mal Fiestu, rovnake priznaky a bol to utrhnuty silentblok na motore.
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.02.01  11:45

    « Vibrace pri rychlosti kolem 100

    Ahoj ve spolek,
    mam Fiestu z roku 93, 1.8D, ma najeto neco kolem 135000 (doufam). Vsechno funguje docela v pohode, ale v posledni dobe jsem si vsiml, ze pri jizde rychlosti kolem 100 km/h dochazi k docela velkym vybracim radici paky (paka se kyve sem a tam a je to citit i na zbytku auta). K temhle vybracim dochazi ale jenom pokud je motor v zaberu (a je jedno jestli je tam 4 nebo 5ka). Obecne se da rict, ze kdyz jedu do kopce, tak jsou vibrace vyraznejsi nez kdyz jedu z kopce (kdyz tam strcim volnobeh, tak to uplne zmizi).
    Zajimavy je, ze pri rychlosti od 120 vejs ty vibrace zmizej a pri rychlostech nizsich nez 90 si taky niceho nevsimnu.
    Nevite nekdo co by to mohlo byt? Podle me je to neco mezi prevodovkou a primo predni napravou (v motoru a v prevodovce bych nerek' ze to bude, jelikoz to dela stejne pri stejny rychlosti na 5ku i na 4ku).
    Diky moc za vsechny rady,
    Snehulak
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.01.01  05:29

    « F.I.E.S.T.A

    Vitej u Kevinmarka...mas Fiestu?....podivej se na
    prispevky dole.....
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.01.01  07:54

    « Bez nadpisu

    Hi,
    Pozri sa na nem. stranky, tam je toho dost vela. Poslem ti jednu fotku, bude sa ti pacit. Ak pojdes na Slovensko, mozem ti predat Wolf pruziny, jazdene cca. 15 mesiacov. Pasuju na XR2i model 91-93.
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.01.01  14:02

    « Fiesta

    tady znovu Kevinmark-zakládám internetové stránky
    na Ford Fiesta, sám vlastním XR2- chcete-li, pošlete mi fotku a já ji zveřejním do galerie.
    simek@orlik.cz
    -jinak shanim vse,cim by se dalo do internetovych
    stranek prispet
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.01.01  05:36

    « www

    www.mujweb.cz/www/fordik
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.01.01  05:35

    « Fiesta

    Ahoj tady Kevinmark. Vlastnim Fiestu mezityp
    XR2.Prave chci zalozit internetove stranky. Shanim vsechenmozny material- vypis delanych typu,
    dokumenatce, cokoliv..mi muzete poslat na simek@orlik.cz ..
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…