Toyota Corolla
Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota
-
"-- skrytý --" 24.09.01 18:15
« Re: Nová Corolla
Ne, ta je bez turba, ale má kromě variabilního časování ventilů ještě variabilní zdvih - Toyota ve své nové koncepci motorů zatím turbo vůbec nepoužívá, jen u dieselů.
BTW: na trhu mají být v lednu a do třídvéřové jdu na 100procent. Počítám, že ta by se mohla vejít i dost pod 600tis, protože to by pak pětidvéřovou museli prodávat za víc než 700, a to by mě zajímalo, kdo by si to koupil... Taky v porovnání s Yarisem TS, který má stát lehce pod 400, tak by to mělo být trochu srovnatelné. -
« Re: Vysoke otacky
.......pro informaci je ten omezovač při 7250 ot/min, na pětku je při 6250, abys s tim nejezdil rychlejc než 210 :o)).........
:-))) Nooo, ono je to tak, ze je mastaven na ty otacky nezavisle na prevodovce a zaroven je tam jeste druha pojistka a ta ti nedovoli jet rychlejc nez (jak rikas) 210. Je to v tachometru a jde to odpojit. :-))
-
Lubos.1 21.09.01 10:32
« Predaj Corolly
Zdravim vsetkych Corollakov. Rozhodol som sa, ze svoju Corollu predam. Asi je skoro o tom pisat, lebo ju chcem predat az v marci buduceho roku, ale bolo by celkom fajn, keby ju pripadny zaujemca mohol vidiet aj skor.
Teraz ju trochu popisem. Vyrobena bola v roku 1996 a predana na konci toho isteho roku. Je to 5-dverovy hatchback, tmavomodra metaliza. Motor benzin 1,4 16V 55kW.
Vybava: posilovac riadenia, elektricke predne okna dorabane, hmlovky, imobilizer original v kluci, centralne zamykanie s dialkovym ovladanim, protiprievanove deflektory na prednych oknach, tmave folie na zadnych vratane certifikatu, 4x repro Pioneer, bezpecnostne pieskovanie skiel, Defend-Lock. Auto ma pekny sportovy zvuk sposobeny original vyfukom Sebring.
Auto je obute pneumatikami Dunlop Sp 200 Sport 185/65 R14. Rezerva plnohodnotna.
V aute pri predaji necham radio vyssej triedy Kenwood KRC-578R, zimne pneumatiky zn. Semperit 175/65 R14. Takisto naradie, lekarnicku, atd.
Auto neburane, bolo servisovane, olej vzdy plna syntetika Castrol. Pri predaji budu v aute nove sviecky a novy vzduchovy filter. Auto jazdilo vacsinou po dialniciach.
Najazdenych bude mat okolo 130 000 km. Niekomu sa to bude zdat mozno vela, ale pri pravidelnej udrzbe, ktoru auto malo, je to zanedbatelne.
Auto je celkovo pekne, pohodlne, dobre sedi na ceste. Spotreba zalezi od jazdy, da sa udrzat na 6,5 l/100 km.
Ponuka plati samozrejme iba pre citatelov zo Slovenska, najlepsie Zilina alebo Bratislava.
Dovod predaja? Rad by som kupil nieco vacsie.
Cena bude medzi 180 000 - 190 000 Sk.
kontakt na mna: lubo@cyberspace.sk
Podrobnosti dohodneme mailom.
Zdravi Lubo -
Saab 19.09.01 07:09
« Re: Nová Corolla
Bude mít motory:
1.4 VVT-i 71kW
1.6 VVT-i 81kW
1.8 VVTL-i 141kW (TS)
2.0 D-4D 66kW
2.0 D-4D 81kW
Provedení: 3-dveřová, 5-dveřová, sedan, kombi a Verso
to našrot: verze T Sport s 1.8 VVTL-i bude v 5-dveřovém i 3-dveřovém provedení.
Ostatně koukněte se sami na [odkaz] -
"-- skrytý --" 10.09.01 21:18
« Re: je to dobrá cena?
Tedy individální dovoz... Tak do toho bych nešel, i když cena špatná není - nejsou tu na to díly, navíc je 1,8čka proti 1,6tce líná (je to sice divné, ale je). Navíc proto, že si jí dovez sám, tak kdoví kdo mu na to dělal servis (to vím z vlastní zkušenosti :o)) a jak do toho šáhnul.