Fiat Bravo, Brava a Marea - zkušenosti

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • « 00 Reagovat !

    foto korez74

    korez74 14.03.17  08:13

    « Re: Fiat Brava

    Dobrý den.Prosím o radu.Při sešlápnutí spojkového pedálu vyletí otáčky ke 4000.Diagnostika ukázala vadnou lambda sondu.Ta byla vyměněna za novou,ale problém to nevyřešilo.Děkuji za rady.
  • 00 Reagovat !

    foto korez74

    korez74 14.03.17  08:10

    « Fiat Brava

    Dobrý den.Prosím o radu.Při sešlápnutí spojkového pedálu vyletí otáčky ke 4000.Diagnostika ukázala vadnou lambda sondu.Ta byla vyměněna za novou,ale problém to nevyřešilo.Děkuji za rady.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.06.11  15:51

    « Zkušenost s STK Rybnice

    Ahoj,

    chystám se se svým fiátkem na STK a kamarád mi doporučil STK Rybnice [odkaz] Máte s nimi někdo nějaké zkušenosti?
  • 00 Reagovat !

    foto pepek79

    pepek79 04.06.11  23:46

    « levné díly

    S těma internetovejma obchodama se roztrh pytel.Ale je fakt, že je to výhodnější než v normálnim krámě nebo servisu.Souhlasim s kolegama, že Bosal stojí za starou bačkoru a některý ty polský taky.Já sázim už nějakou řádku let na osvědčenej Walker.Co jsem tak koukal na netu, tak jsou asi nejlevnější tady [odkaz] dávaj 4 roky záruku a to jsem nikde jinde nenašel.
  • « 00 Reagovat !

    foto gtv6

    gtv6 08.02.11  23:05

    « Re: fiat bravo 1.4 12v

    10w40
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.02.11  16:02

    « fiat bravo 1.4 12v

    můžete mi prosím někdo poradit jaký olej patří do toho to motoru,předem děkuji za odpověd.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.12.10  19:17

    « Re: problém se strartováním

    Zdravím, mám stejný problém jako Vy. Přišel jste na to čím to bylo?
    Děkuji :-(
  • 00 Reagovat !

    foto Holy125

    Holy125 20.03.09  10:51

    « Kliky?

    Zdravim, schanim nove kliky na svoje bravo, nasel jsem hodne levne tady : www.autogomm.cz, ale vubec se v tom nevyznam >:D , slysel jsem ze se daji pouzit i mareacke a ty si daji nalakovat. To by bylo fajn aspon by to zase nezpuchrelo...
  • « 00 Reagovat !

    foto Cico

    Čičo 18.03.09  20:43

    « Re: potreboval by som prosim schemu rozvodou na mareu 1.8 benzim

    > "potreboval by som prosim schemu rozvodoV na mareu 1.8 benzin"

    hodil som ti to sem: [odkaz]
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.03.09  22:40

    « potreboval by som prosim schemu rozvodou na mareu 1.8 benzim

    :no: skocil my remen a neviem si nastavit rozvod lebo neviem kam maju ist tie rysky
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.10.08  18:29

    « Re: Bravo

    Já mám v bravě v těch černých špuntech dva kolíky a aby šla sundat opěrka, tak stačí stisknout oba zaráz a opěrka jde ven
  • « 00 Reagovat !

    foto Zetec

    Zetec 30.05.08  23:23

    « Re: vysoky volnobeh

    možná že řídící jednotka bere impulzy přímo z tachometru, to by pak bylo stejné, jako když auto stojí.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.05.08  17:26

    « Re: vysoky volnobeh

    hm, ale preco potom po odpojeni tachometra su otacky v poho?
  • « 00 Reagovat !

    foto Zetec

    Zetec 30.05.08  09:53

    « Re: vysoky volnobeh

    Čau, tohle je úplně normální, moje Mondeo to dělá taky (ve 120km/h mám cca 1400). Řídící jednotka zvyšuje volnoběžné otáčky v závislosti na rychlosti, aby se dostávalo víc energie posilovačům (řízení, brzdy). :-) ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.05.08  00:44

    « vysoky volnobeh

    caute mam fiata bravu 1.2 16v 80, a ked vyradim pri jazde dolu kopcom, tak sa otacky drzia na takych 1500...
    ked som odpojil tachometer, tak si uz drzali rovnych 800, cim to asi tak moze byt? poradi mi prosim niekto? dakujem
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.03.08  20:50

    « Re: návod na obsluhu a údržbu

    Ahoj,posílám ti odkaz,kde si mužeš stáhnout všechny manuály,ahoj.

    [odkaz]
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.01.08  16:28

    « autopotahy

    Zdravím ;-),mohl by mi tady někdo poradit jak nasadit autopotahy :-).Přinesl mi je ježíšek i s nějakýma háčkama :-(,ale vzdala jsem to ;-\.Poradí mi někdo ;-).Předem díky moc všem.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.01.08  00:09

    « návod na obsluhu a údržbu

    Ahoj
    Scháním na Bravo 1.2 80 16V knihu"návod na obsluhu a údržbu" neporadí
    někdo? díky
  • « 00 Reagovat !

    foto wikinko

    wikinko 16.11.07  14:11

    « Re: prodám Bravo 1,2 16V SX

    cena?
  • 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 15.11.07  09:03

    « prodám Bravo 1,2 16V SX

    Sory za inzerát, ale pokud by měl někdo zájem o nehavarované Bravo,r.v. 9/1999 po 1.majiteli s poctivými 111t.km, které jsou doloženy servisní knížkou,pravidelně servisováno,bez dalších investic,aut.klima,airbag,atd. více na tonij@eznam.cz
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…