Auto-moto-revue!!! Kde jsi?!?!?

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Hlavní diskuse

  • 00 Reagovat !

    foto

    16.04.00  08:32

    « mail za a-m-r

    Dolejš byl určitě dobrej soutrěžák, ale
    v testech a-m-r hodnotil auta (podle mě) podle zpětnejch zrcátek a velikosti kufru. Na dopis mi
    osobně odpověděl, že se nedá nic jinýho dělat, protože prej jsou dneska všechny auta stejný.
    Na dotaz, proč se málo věnujou etice v provozu
    psal, že to lidi nechtějí a moc prostoru závodnímu sportu odůvodnil, že to lidi chtějí (přestože
    už tehdy existoval zvlášť pořad ke sportu).
    K tý ohleduplnosti se vyjádřil tak, že pokud v jiných zemích lidi pouští varovný blikače, aby
    varovali ty za sebou, je to věc tý země a nemůžeme za každou cenu přebírat cizí zvyklosti. Od tý doby jsem a-m-r přestal sledovat úplně. Pokud chci něco vědět o autech, podívám se spíš do Auto-tipu.
    Máte někdo lepší tip ? Dík.
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.04.00  23:15

    « Bez nadpisu

    On se s Ní ještě projel několikrát pro různé časopisy. A teď se s ní projede Šuch a bude test tady na serveru.
  • 00 Reagovat !

    foto

    12.04.00  16:11

    « Bez nadpisu

    Dolejš byl klasa, Hrnčíře jsem mít nemusel, ale furt to i s ním bylo lepší než Jízda.
    A když konečně začali dělat pořádný testy, tak to skončilo.
    Mimochodem, bylo mi divný, když v předposledním AMR testoval Dolejš Impezu GT a když potom v posledním řekl, že to balí, tak mi to bylo hned jasný, že nám ještě chtěl ukázat jeho (i moje) oblíbené letadlo.
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.04.00  15:03

    « Bez nadpisu

    Jenže když někdo opravdu zná hodně aut a jeho úsudku se dá věřit, rád si poslechnu jeho názor na něco, co jsem sám nezkusil. A takového člověka v současných pořadech nevidím.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.04.00  11:23

    « Re: Dolejsovy testy

    Testy Vladimira Dolejse si muzes precist ve Svete Motoru, vcetne jeho komentaru na tema automobilovych soutezi. Ale take si muzes na www.rallysport.cz precist reakce na tyto jeho clanky. Uprime si myslim, ze je to jeden z mala lidi, kteri trochu o autech a sportu vedi, ale nekdy neni dobre takto verejne tvrdit o nekolikanasobnem mistru republiky, ze vlastne neumi dobre jezdit rally (myslet si to muze). Pochybuji vsak, ze nekomu chybi pan Hrncir. Ten stale tak trochu asi veri ve svuj navrat na televizni obrazovku, ja o tom ale silne pochybuji. A pokud na CT bude nejake pokracovani Auto-Moto-Revue, tak si myslim, ze jeho uroven nebude o nic vyssi, nez na komercnich televiznich kanalech. A tyhle porady nemaji s autarinou vubec nic spolecneho. Je to prerikavani prospektu, sednout si do jakehokoliv auta muze kazdy sam v kteremkoliv autosalonu a design muze taky posoudit kazdy sam, neni-li zcela slepy. Ale pokud je, tak by nemel ridit auto. A pokud nekdo kupuje auto podle techto poradu, tak vic nez na aute mu zalezi na tom, co tomu reknou jeho sousedi. A to je u mne snob. Ale totez plati i o vetsine tistenych casopisu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.04.00  21:37

    « Bez nadpisu

    Já jsem si dřív myslel, že by moderátoři mot. pořadů měli autům rozumět. Podle mě lidi z Jízdy i z Autosalonu ví o autech méně, než kdokoliv z účastníků této diskuse. Poslal bych je všechny do *. (mimochodem ani u Světa motorů - nemyslím časopis - to není žádná sláva.)
  • 00 Reagovat !

    foto

    31.03.00  19:40

    « Bez nadpisu

    Motorvision na DSF je vážně velmi kvalitní, ale výroba toho pořadu musí být poměrně dost náročná. A to jak časově, tak samozřejmě i finančně. A mám taky pocit, že ten pořad je uzpůsobenej spíše na "západní mentalitu". Nikdo se na mě nezlobte, ale české uvažování je v mnoha směrech diametrálně odlišné a s tím se bohužel nedá nic dělat.
  • 00 Reagovat !

    foto

    31.03.00  13:16

    « Bez nadpisu

    To Zigulista: To ti tedy vubec nezavidim. Kdyby ti bylo samotnemu smutno, vis kde hledat... :-)))
  • 00 Reagovat !

    foto

    31.03.00  11:51

    « Bez nadpisu

    Fittipaldi:jak se zdá tak tě nepřesvědčím :o)Co se dá dělat,holt budu jediným divákem Autosalonu :o))))
  • 00 Reagovat !

    foto

    31.03.00  10:37

    « Bez nadpisu

    Nekdo by si mel vzit priklad z jiz zminovanyho Motorvision na DSF.Takovej porad v cestine ,to by bylo neco.Super sou jejich testy.Zadny blby kecy ale mereni akcelerace, brzd, vyhybaciho manevru a vrcholem je handling test-takhle by to melo vypadat.Na druhou stranu by si mohli odpustit tak dlouhy reklamy a hlavne konec poradu- na obrazovce se objevi: Gleich bei motorvision(neco jako uvidite za chvili) pak nasleduje desetiminutovej reklamni blok nacez moderator rekne dve vety(vcetne Auf wiedersehn.)a je konec.Tomu se rika komerce:)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.03.00  07:49

    « Re:

    To Zigulista: Ze je neco nejlepsi neznamena, ze s tim musim byt spokojeny. Obzvlaste pak, je-li to nejlepsi z toho spatneho neboli nejmene spatne :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    31.03.00  06:54

    « Bez nadpisu

    Fittipaldi:čéče kámo nezveličuj-Autosalon a National Geographic?Uznávám , že se u Autosalonu člověkovi nenafoukne hlava z technických údajů,ale je to momentálně to nejlepší co se o autech (nemyslím o motoristickým sportu) u nás vysílá.Vím že je to pro tebe těžko stravitelný , ale prezentace nových aut bude v televizi vždycky jenom reklama v jiným fráčku.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.03.00  20:37

    « Re: může za to Puchalský

    Zkuste schvalne bombardovat CT emailama o znovuobnoveni poradu AMR!! Ja uz jim jeden zaslal.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.03.00  20:22

    « Re: může za to Puchalský

    Taky bych zase rad videl test od Dolejse. A mas pravdu, ze byl trochu zapaleny do Subaru. Ale proc ne? Neni se cemu divit. (Upozornuji , ze Subaru nevlastnim).


    JardaBar
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.03.00  20:21

    « Re: Auto-moto-revue

    Taky jsem byl hrozne nastvanej,. kdyz z TV zmizela AutoMotoRevue. Jizdu nesleduju. To je opravdu strasnej porad a na Prime se obcas kouknu na Autosalon, nebo jak se to jmenuje. Ale ty testy?! Pan Kovarik je nekdy az trapny. Jak vetsina z vas pise, chtel bych porad nabity informacemi. Snad se jednou stare dobre AMR vrati.

    Mejte se.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.03.00  13:41

    « Bez nadpisu

    To Zigulista: Pokud od toho poradu ocekavas hromadu kecu o tom, jak bylo napr. na Riviere, kdyz zkouseli nejake auto, jaci tam zijou sympaticti lide, ze tam maji dobre vino apod., tak ti to mozna vyhovuje. Ja ocekavam porad nabity informacemi o autech. Pokud me bude zajimat priroda, podivam se na porad z cyklu National Geographics apod. Ze to Kovarik pojima jako uvolnenou sou? Budiz. Zatnu zuby a vydrzim to. Ale at k sakru mluvi k veci!!!
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.03.00  12:13

    « AMR

    Nechci opakovat už řečené, ale Čenského by za předvedené výkony měli pověsit za pudlo do průvanu. Protože posadit do auta nějakého herce a pak národu prezentovat jeho subjektivní stupidní dojmy jako jediné správné je do nebe volající.
    K tomu Kovaříkovi- jestli ho hodnotíte (to Žigulista) podle posledního uvádění (HUMMER), tak to bylo jeho jediné schopnější představení. To co předváděl do teď (Hyundai, Jaguar apod)bylo jako vysvětlování ,,to co vidíte dole se točit, to jsou kola - víte". Jednoznačně se zastávám původní podoby AMR, protože na mě působila informační hodnotou. (k tomu rally - přečtěte si dnešní MF Dnes o dotacích autosportů - rallycross má s mistrem evropy menší počet bodů a tím i měně peněz než třeba karate a judo)Z toho plyne, že jakékoliv zviditelnění automobilismu na obrazovce (rally, tahače,rallycross,autokross)znamená jen dobře => více peněz z reklamy do sportu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.03.00  10:28

    « Bez nadpisu

    Nazdarek.Nevím , ale podle mě ten Kovařík na Primě zas tak strašně ten Autosalon nemoderuje (kvůli případným dotazům NEJSEM Kovařík a ani nepatřím k členům jeho fanklubu).Mě se styl jeho moderování líbí je to povahou srandysta a ta trocha té šou nikomu neublíží ba právě naopak.AMR nebyl špatnej pořad,ale kdy ste v něm viděli představení nějaké motorky,nebo nějaký prezentační klip od automobilky?A poslední dobou se začali věnovat víc rally sportu než vlastnímu testování aut.A co se Jízdy týče - souhlas,snad jediná dobrá rubrika je Bazar.Abych nezapomněl z motoristických časopisů se člověk taky nedozví žádný moudra,je to všechno komerce - snad kromě Automobil revue .Ti by ale zas pořád u auta měřili vnitřní rozměr a jízdní dojmy veškery žádný.Prostě prezentace aut v mediích jsou hlavně komerce a obchod - smutný , ale je to tak.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.03.00  09:34

    « Re: Auto-moto-revue

    To jocker: S Ludkem Sobotou by byla obcas(!) trochu sranda. Z Kovarika se mi chce brecet.
  • 00 Reagovat !

    foto

    29.03.00  22:25

    « může za to Puchalský

    Zrušil dvaadvacítku, zničil události, oživil komunistickou svini a nakonec ještě vytvořil jízdu. Argumentovat při zrušení AMR tím, že jse málo věnuje škodovkářům a moc skryté reklamě a pak hbed v prvním díle ukázat Jaguára a o škodovce neříct ani slovo (to mi zrovna nevadí), bylo svinstvo. Třeba se teď s novým ředitelem vrátí i AMR.
    P.S. A hlavně Dolejš je stejně jako já fanda SUBARU!!!
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…