Auto-moto-revue!!! Kde jsi?!?!?

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Hlavní diskuse

29.03.2000  09:00

Auto-moto-revue

Nazdar lidicky. Co rikate tomu, ze zrusili porad Auto-moto-revue? Jediny porad, kde se clovek neco dozvedel o automobilech od fundovanych odborniku. Ty paskvily Jizda (CT2) nebo Autosalon (Prima) jsou hrozne!!! Pan Censky, ktery uvadi Jizdu, by se mel vratil do poradu typu Miss. Kuriozitou je ovsem pan Kovarik (Autosalon), ktery je schopen pul hodiny kecat a clovek se nic nedozvi. Jsem presvedcenej, ze ten clovek vi akorat kde najde volant a kudy se do auta tankuje benzin. Proc k sakru lidi furt fusuji do veci, o kterych vedi uplne h****? To je jako kdyby v zelezarstvi prodaval cukrar, kterej v zivote nevidel ani hrebik natoz pak sroubek. Zda se, ze v tomhle state nadale funguje pravidlo "Je to dobry, proto je potreba to zrusit.".
    Co vy na to? Citite to stejne jako ja?

29.03.2000  09:21

« Re: Auto-moto-revue

Je to tak souhlasím s Tebou.Ty nové pořady jsou odborně fakt velmi slabé.Auto-Moto-Revue jsem sledoval pravidelně a rád.Mailoval jsem i do ČT.Maji tam taky takové forum pro příspěvky co se líbí a nelíbí.Možná když tam budeme psát častěji tak zase bude A-M-R.

"-- skrytý --" 29.03.2000  09:27

« Re: Auto-moto-revue

Auto Moto Revue jsem sledoval pravidelně, přesně jsem věděl kdy je, a skoro nikdymi neuteklo. Ty "motoristicke" porady, ktere jste jmenovaly nize mi vubec nic nerikam, netesim se na ne, ani poradne nevim, kdy je davaj, proste jsem je vypustil. Sleduju radsi satelitni kanaly a jejich super porady o autech, napr. v nedeli pred obedem na Kabel1, Motorvision je taky super (tu jsem ale dlouho nevidel). Z poradu na CT sleduju jenom porad Svet motoru, protoze je o motoristickem sportu! Jinak nic, jsou to hlupaci, takhle to zmastit a vytvorit takovy paskvily ...

29.03.2000  11:06

« Re: Auto-moto-revue

Ahoj, souhlasím s Vámi. Pořady typu Jízda s Čenským stojí za prd!!! Nechápu proč ČT zrušila tak perfektní pořad. Dolejš s Hrnčířem sice nebyli žádní manekýni, ale rozuměli tomu jako odborníci. Ten pořad byl zavedenej a všichni na něho byli zvyklí.

29.03.2000  14:05

« Re: Auto-moto-revue

Co dodat a neopakovat to, co už je tu napsaný? AMR byla fajn pořad, na kterej se dalo koukat a jeden se fakt něco dověděl. A neměl jsem dojem, že preferujou nějaký značky aut - možná to byla právě ta "chyba", proč museli skončit. Možná že to, co vyprávěli, bylo až příliš objektivní a někomu se to nehodilo... Právě proto si myslím, že to bylo to, co bysme od veřejnoprávní televize měli čekat - a ne jen zaplacený reklamy na cokoli a v jakýmkoli pořadu a obalu. ............ PS: Nemáte někdo známý v Radě Český televize????? :-))!

29.03.2000  18:01

« Re: Auto-moto-revue

Kovařík je fakt dost nemožnej. To už tam rovnou mohli dát Bohdalovou nebo Luďka Sobotu. Autosalon je reklama jak hrom, ale to je nakonec u komerční televize pochopitelné. Víc mě to překvapuje u Jízdy. Mám pocit, že právě kvůli skryté reklamě bylo AMR veřejnoprávní televizí zrušeno. Ale že ho potom naheradili takovou záležitostí, jako je Jízda je dost podivné. Nemyslím si ale, že by se něco mělo v nejbližší době změnit. Zdar!

30.03.2000  09:34

« Re: Auto-moto-revue

To jocker: S Ludkem Sobotou by byla obcas(!) trochu sranda. Z Kovarika se mi chce brecet.

30.03.2000  20:21

« Re: Auto-moto-revue

Taky jsem byl hrozne nastvanej,. kdyz z TV zmizela AutoMotoRevue. Jizdu nesleduju. To je opravdu strasnej porad a na Prime se obcas kouknu na Autosalon, nebo jak se to jmenuje. Ale ty testy?! Pan Kovarik je nekdy az trapny. Jak vetsina z vas pise, chtel bych porad nabity informacemi. Snad se jednou stare dobre AMR vrati.

Mejte se.

29.03.2000  22:25

může za to Puchalský

Zrušil dvaadvacítku, zničil události, oživil komunistickou svini a nakonec ještě vytvořil jízdu. Argumentovat při zrušení AMR tím, že jse málo věnuje škodovkářům a moc skryté reklamě a pak hbed v prvním díle ukázat Jaguára a o škodovce neříct ani slovo (to mi zrovna nevadí), bylo svinstvo. Třeba se teď s novým ředitelem vrátí i AMR.
    P.S. A hlavně Dolejš je stejně jako já fanda SUBARU!!!

30.03.2000  20:22

« Re: může za to Puchalský

Taky bych zase rad videl test od Dolejse. A mas pravdu, ze byl trochu zapaleny do Subaru. Ale proc ne? Neni se cemu divit. (Upozornuji , ze Subaru nevlastnim).

JardaBar

30.03.2000  20:37

« Re: může za to Puchalský

Zkuste schvalne bombardovat CT emailama o znovuobnoveni poradu AMR!! Ja uz jim jeden zaslal.

"-- skrytý --" 04.04.2000  11:23

« Re: Dolejsovy testy

Testy Vladimira Dolejse si muzes precist ve Svete Motoru, vcetne jeho komentaru na tema automobilovych soutezi. Ale take si muzes na www.rallysport.cz precist reakce na tyto jeho clanky. Uprime si myslim, ze je to jeden z mala lidi, kteri trochu o autech a sportu vedi, ale nekdy neni dobre takto verejne tvrdit o nekolikanasobnem mistru republiky, ze vlastne neumi dobre jezdit rally (myslet si to muze). Pochybuji vsak, ze nekomu chybi pan Hrncir. Ten stale tak trochu asi veri ve svuj navrat na televizni obrazovku, ja o tom ale silne pochybuji. A pokud na CT bude nejake pokracovani Auto-Moto-Revue, tak si myslim, ze jeho uroven nebude o nic vyssi, nez na komercnich televiznich kanalech. A tyhle porady nemaji s autarinou vubec nic spolecneho. Je to prerikavani prospektu, sednout si do jakehokoliv auta muze kazdy sam v kteremkoliv autosalonu a design muze taky posoudit kazdy sam, neni-li zcela slepy. Ale pokud je, tak by nemel ridit auto. A pokud nekdo kupuje auto podle techto poradu, tak vic nez na aute mu zalezi na tom, co tomu reknou jeho sousedi. A to je u mne snob. Ale totez plati i o vetsine tistenych casopisu.

30.03.2000  10:28

Bez nadpisu

Nazdarek.Nevím , ale podle mě ten Kovařík na Primě zas tak strašně ten Autosalon nemoderuje (kvůli případným dotazům NEJSEM Kovařík a ani nepatřím k členům jeho fanklubu).Mě se styl jeho moderování líbí je to povahou srandysta a ta trocha té šou nikomu neublíží ba právě naopak.AMR nebyl špatnej pořad,ale kdy ste v něm viděli představení nějaké motorky,nebo nějaký prezentační klip od automobilky?A poslední dobou se začali věnovat víc rally sportu než vlastnímu testování aut.A co se Jízdy týče - souhlas,snad jediná dobrá rubrika je Bazar.Abych nezapomněl z motoristických časopisů se člověk taky nedozví žádný moudra,je to všechno komerce - snad kromě Automobil revue .Ti by ale zas pořád u auta měřili vnitřní rozměr a jízdní dojmy veškery žádný.Prostě prezentace aut v mediích jsou hlavně komerce a obchod - smutný , ale je to tak.

30.03.2000  13:41

« Bez nadpisu

To Zigulista: Pokud od toho poradu ocekavas hromadu kecu o tom, jak bylo napr. na Riviere, kdyz zkouseli nejake auto, jaci tam zijou sympaticti lide, ze tam maji dobre vino apod., tak ti to mozna vyhovuje. Ja ocekavam porad nabity informacemi o autech. Pokud me bude zajimat priroda, podivam se na porad z cyklu National Geographics apod. Ze to Kovarik pojima jako uvolnenou sou? Budiz. Zatnu zuby a vydrzim to. Ale at k sakru mluvi k veci!!!

30.03.2000  12:13

AMR

Nechci opakovat už řečené, ale Čenského by za předvedené výkony měli pověsit za pudlo do průvanu. Protože posadit do auta nějakého herce a pak národu prezentovat jeho subjektivní stupidní dojmy jako jediné správné je do nebe volající.
    K tomu Kovaříkovi- jestli ho hodnotíte (to Žigulista) podle posledního uvádění (HUMMER), tak to bylo jeho jediné schopnější představení. To co předváděl do teď (Hyundai, Jaguar apod)bylo jako vysvětlování ,,to co vidíte dole se točit, to jsou kola - víte". Jednoznačně se zastávám původní podoby AMR, protože na mě působila informační hodnotou. (k tomu rally - přečtěte si dnešní MF Dnes o dotacích autosportů - rallycross má s mistrem evropy menší počet bodů a tím i měně peněz než třeba karate a judo)Z toho plyne, že jakékoliv zviditelnění automobilismu na obrazovce (rally, tahače,rallycross,autokross)znamená jen dobře => více peněz z reklamy do sportu.

31.03.2000  06:54

Bez nadpisu

Fittipaldi:čéče kámo nezveličuj-Autosalon a National Geographic?Uznávám , že se u Autosalonu člověkovi nenafoukne hlava z technických údajů,ale je to momentálně to nejlepší co se o autech (nemyslím o motoristickým sportu) u nás vysílá.Vím že je to pro tebe těžko stravitelný , ale prezentace nových aut bude v televizi vždycky jenom reklama v jiným fráčku.

31.03.2000  07:49

« Re:

To Zigulista: Ze je neco nejlepsi neznamena, ze s tim musim byt spokojeny. Obzvlaste pak, je-li to nejlepsi z toho spatneho neboli nejmene spatne :-)

31.03.2000  10:37

Bez nadpisu

Nekdo by si mel vzit priklad z jiz zminovanyho Motorvision na DSF.Takovej porad v cestine ,to by bylo neco.Super sou jejich testy.Zadny blby kecy ale mereni akcelerace, brzd, vyhybaciho manevru a vrcholem je handling test-takhle by to melo vypadat.Na druhou stranu by si mohli odpustit tak dlouhy reklamy a hlavne konec poradu- na obrazovce se objevi: Gleich bei motorvision(neco jako uvidite za chvili) pak nasleduje desetiminutovej reklamni blok nacez moderator rekne dve vety(vcetne Auf wiedersehn.)a je konec.Tomu se rika komerce:)

31.03.2000  11:51

Bez nadpisu

Fittipaldi:jak se zdá tak tě nepřesvědčím :o)Co se dá dělat,holt budu jediným divákem Autosalonu :o))))

31.03.2000  13:16

Bez nadpisu

To Zigulista: To ti tedy vubec nezavidim. Kdyby ti bylo samotnemu smutno, vis kde hledat... :-)))

31.03.2000  19:40

Bez nadpisu

Motorvision na DSF je vážně velmi kvalitní, ale výroba toho pořadu musí být poměrně dost náročná. A to jak časově, tak samozřejmě i finančně. A mám taky pocit, že ten pořad je uzpůsobenej spíše na "západní mentalitu". Nikdo se na mě nezlobte, ale české uvažování je v mnoha směrech diametrálně odlišné a s tím se bohužel nedá nic dělat.

01.04.2000  21:37

Bez nadpisu

Já jsem si dřív myslel, že by moderátoři mot. pořadů měli autům rozumět. Podle mě lidi z Jízdy i z Autosalonu ví o autech méně, než kdokoliv z účastníků této diskuse. Poslal bych je všechny do *. (mimochodem ani u Světa motorů - nemyslím časopis - to není žádná sláva.)

04.04.2000  15:03

Bez nadpisu

Jenže když někdo opravdu zná hodně aut a jeho úsudku se dá věřit, rád si poslechnu jeho názor na něco, co jsem sám nezkusil. A takového člověka v současných pořadech nevidím.

12.04.2000  16:11

Bez nadpisu

Dolejš byl klasa, Hrnčíře jsem mít nemusel, ale furt to i s ním bylo lepší než Jízda.
    A když konečně začali dělat pořádný testy, tak to skončilo.
    Mimochodem, bylo mi divný, když v předposledním AMR testoval Dolejš Impezu GT a když potom v posledním řekl, že to balí, tak mi to bylo hned jasný, že nám ještě chtěl ukázat jeho (i moje) oblíbené letadlo.

13.04.2000  23:15

Bez nadpisu

On se s Ní ještě projel několikrát pro různé časopisy. A teď se s ní projede Šuch a bude test tady na serveru.

16.04.2000  08:32

mail za a-m-r

Dolejš byl určitě dobrej soutrěžák, ale
    v testech a-m-r hodnotil auta (podle mě) podle zpětnejch zrcátek a velikosti kufru. Na dopis mi
    osobně odpověděl, že se nedá nic jinýho dělat, protože prej jsou dneska všechny auta stejný.
    Na dotaz, proč se málo věnujou etice v provozu
    psal, že to lidi nechtějí a moc prostoru závodnímu sportu odůvodnil, že to lidi chtějí (přestože
    už tehdy existoval zvlášť pořad ke sportu).
    K tý ohleduplnosti se vyjádřil tak, že pokud v jiných zemích lidi pouští varovný blikače, aby
    varovali ty za sebou, je to věc tý země a nemůžeme za každou cenu přebírat cizí zvyklosti. Od tý doby jsem a-m-r přestal sledovat úplně. Pokud chci něco vědět o autech, podívám se spíš do Auto-tipu.
    Máte někdo lepší tip ? Dík.

"-- skrytý --" 18.04.2000  10:54

« Re: mail za a-m-r

Nemyslim si, ze Dolejs posuzuje auta jenom podle kufru a vykonu, ale je fakt, ze pri sledovani nebo cteni nejakeho testu auta bych se mel hlavne dozvedet to, co se nedozvim, kdyz ho nebudu ridit. To je totiz to jedine, co nemohu, dokud nekoupim. A kdyz koupim, muze byt pozde. Sednout si do toho muzu kdykoliv a precist si kolik to meri, vazi atd taky. Rovnez kufr mohu posoudit pohledem a cisly. Ale nezjistim, jestli se to houpe, jestli so v zatacce hrne rovne, jestli tomu neodumiraji brzdy, jestli to ma dobre srovnany kvalty, jestli mi to na dirach vymlati plomby ze zubu, jestli se mi z toho zena pozvraci, jestli ....To jsou zakladni aspekty, o nichz uz v CR nikdo moc nehovori. Ja nejradeji ctu Automobilismo, protoze nejmin kecaj a nejvic merej uplne vsechno (ovladaci sily na pedaly, volant, hlucnosti, spotreby, mez adheze, brzdy, akceleraci, atd) a potom jejich zavery konfrontuji s AMS, kteri sice mnohem min meri, ale zase prezentuji ponekud odlisny uhel pohledu (a taky mnohemvic lzou). AutoTIP a Svet motoru jsou sesterske firmy a.s. Automedia, ktera je vyhradne ceska. AutoTIP ma licencni vazbu na Nemecky AutoBILD a prejima od neho mnohe srovnavaci testy, ktere by se u nas daly tezko realizovat, nebo by byly drahe. Vetsinou je zde snaha vyhnout se konfrontaci Nemeckych aut s neneckymi, nebot Nemecke zpravidla vzdy zvitezi bez ohledu na sve kvality. Jistymi vyjimkami jsou srovnani treba Alfy Romeo a BMW, kdy kazdy vuz oslovuje zcela jinou skupinu zakazniku a nelze jednoznacne rici, co je lepsi (viz srovnavak BMW 320i vs. AR 156 2.0TS vs. Lexus IS 200).

16.04.2000  11:08

Bez nadpisu

Pro Vrabčák: Já jsem skeptický obecně, protože mám kamarády na importu Subaru i Toyoty a vím, jak se oni nelichotivě vyjadřují o všech mot. novinářích bez výjimky.

"-- skrytý --" 04.05.2000  16:02

Pozor, achtung, uwaga!!!!!!!!

Luboą Pecháček se nám vrací ;o()
    "Dobrá, tak teď uľ jen o tom, co je a co
    bude. Slyąel jsem, ľe prý budeą moderovat motoristický pořad na ČT 1 a na Primě."
    "Tamtamy pracují a jejich signály jsou bezchybné. Je to tak. Budu moderovat nový pořad o závodění, který nejenľe budesledovat evropský ąampionát trucků, ale bude se věnovat i daląím motoristickým disciplínám. Nerada bych to zakřikla, ale mohla by to být daląí zajímavá forma seberealizace."
    Bacha na ni!!!!!!!
    Pramen: [odkaz]

13.05.2000  22:59

Ja ti řeknu , kde je: V *, globalizace nastoupila i do televize a je to znát: Pořad amatérů pro amatéry. WELL - DOMLUVIL JSEM

15.05.2000  10:20

« Jen stručnost, povrchnost, diletantismus

Většina zájmově odborných pořadů a časopisů ve snaze vytřískat více peněz a přitáhnout i totální ignoranty, ženy v domácnosti (nemyslím ty inteligentní), děcka atd. se vzdává odbornosti, faktů, informací ve prospěch reklam, povrchnosti, stručnosti a naopak zase ukecanosti. Takže dnes tyto časopisy čtou i ti, kteří o autech vědí maximálně, kde je víčko nádrže, hlavně že mají "přehled" a mohou se dívat na obrázky pěkných aut. Dnes si můžete koupit jakýkoliv motoristický časopis a všude je to samé. Nijak se neliší. Obsahují pouhý popis jak z firemních prospektů a nic víc. Téměř žádné dlouhodobé testy, měření nezávislých zkušeben atd. V TV je to ještě daleko horší a místo pořadu pro motoristy stále více dělají pořady "pro všechny".

"-- skrytý --" 16.05.2000  09:14

« Re: Jen stručnost, povrchnost, diletantismus

Tak jest!

22.05.2000  13:45

A-M-R

Ať bylo AMR jaké bylo, sledoval jsem ho radši než Jízdu nebo Autosalon. Jediné co se snažim vidět je Svět motoru na ČT. Za kvalitu jejich novinařů bych ruku do ohně nedal, ale je to to jediné co je na TV o motor. sportu. Dávají to ovšem v nemožnou hodinu (pravidelně na to koukám v sobotu ráno - jinak to nestíhám) a nemají licenci na F1 :-))). Výsledek je nakonec pozitivní - koukám míň na televizi. Dobrý byl ten nápad s eMailem - máte někdo adresu??

01.06.2000  07:01

« Auto-moto-revue!!! Kde jsi?!?!?

..pomodleme se na její věčnou nehynoucí památku, zdá se, že zmrtvýchvstání se v nejbližších letech konat nebude; na věčnou památku.... Vzpomínáme!podpis:pozůstalí diváci ČT

16.03.2001  20:49

Bez nadpisu

Rád bych upozornil na pořad MOTORSPORT na TV3 - výrobcem je studio Auto - moto - revue s.r.o.,
    vede ho Vladimír Dolejš!!!

17.03.2001  09:03

Pecháček, Dolejš, Hrnčíř?

Nezlobte se na mě, ale myslím, že tihle tři již toho nažvanili dost a je dobře, že už nic podobnýho nezkoušejí (až na tu reklamu). Mrazí mě v zádech při vzpomínce na testy Hrnčíře, jenž toho opravdu, alespoň podle toho, jak se projevoval, o autech moc nevěděl, Dolejš se při testech snažil vzpomenout si na zašlou slávu soutěžáka, takže bylo akorát vidětm, jak rád si s "testovanejma" autama zajezdil. Ovšem dojmy a závěr pro diváka = 0, slovy "nula". O výplodech fantazie důchodce Pecháčka při komentáři F1 s jeho dokonalou anglickou výslovností nemá smysl dál něco psát.

Bohužel, v ČR asi není v současnosti tak štědrý sponzor, aby uživil pořady typu Motorvision, které se již dají sledovat. Je také těžké, stát se redaktorem a přitom zůstat odborníkem. Chtě, nechtě, taková činnost odtrhne i schopné lidi od reality a stávají se z nich papoušci, opakující fráze z prospektů automobilek. Když už takový pořad, tak ať ho tedy skutečně komentuje člověk, kterého auta pouze zajímají, avšak nedělá si patent na to, že jim rozumí. Pochopitelně pak nemohu očekávat specifické a odborné diskuze o technických parametrech, které navíc zbylých 80% národa nudí. V duchu relativně solidního a na nic nehrajícího si pořadu na mě působí pořad s Janem Čenským. Nejhorším pro mě byl naopak zážitek, kdy si někdo pozval praštěnou Kateřinu Hrachovcovou, aby se s diváky podělila o názory na jakýsi konkrétní nový vůz. To už jsem kapituloval.

foto Diamant

Diamant 17.03.2001  20:35

Úroveň motoristických časopisov

Nazdarte! Hovoríte mi z duše. Neviem posúdiť vaše české TV relácie, ale vyjadrím sa aspoň k časopisom. Skutočne je v tých článkoch 95% toho, čo vidím, alebo na čo si môžem siahnuť v autosalóne. Netvrdím, že by tam trochu toho nemalo byť (nie každý má taký postreh alebo chuť ísť do salónu), ale radšej by som čítal skutočné skúsenosti pri jazde. Obyčajne sa o jazdných vlastnostiach zmienia maximálne troma vetami a hotovo. Síce mi to vadí, ale kúpu auta to neohrozí. Ja som totiž zo skupiny ľudí, ktorí prevedčia predajcu. Takto som sa napríklad vozil s Fabiou TDI rekordných 60 minút. Vyskúšala ju aj moja polovička. Rovnako sme sa obaja vozili s predvádzacou Fronterou a pod. Ale stále to nie je dlhodobá jazda.

17.03.2001  21:52

« Re: Úroveň motoristických časopisov

diamant> A co ta Fabia TDI? Dobré? Popiš, na co jsi během té hodinky přišel. Celkem by se mi to šiklo! Thanks.

19.03.2001  20:13

Dolejš

Jestli je Dolejš ten co se v casaku svet motoru podpisuje pod clanky o soutezich zkratkou dš, tak na toho lidi kolem rally docela nadavaj (novinaři i samotny zavodnici) A chci se zeptat jestli je to ten pan z A-T-M co ma neco s nohou a nemuze ji ohybat v koleni, videl sem ho totiz na rally sumava jak tam behal (jak Jofre de Pejrak:-) s videokamerou a na to jakej mel handicap, byl cilej a urcite ma k soutezim velkej vztah. ATM mi neschazi protoze me stejne vic nez civilni auta zajima hlavne automobilovej sport kterej je ve svete motoru. Je spoustu casaku a civilni auta vidim na silnici. Zavodni jen kdys se neco jede, a to jen pokud se tam dostanu, tak sem rad dys se neco objevi v televizi. Do sveta motoru se toho ale moc nevejde a nekterejm prisernejm disciplinam jako je motoskijaring davaj moc prostoru na ukor mnohem popularnejsich.

20.03.2001  08:14

« Re: Dolejš

clovek pisici pod zkratkou dš je fakt sila, ale nemzslim si ze je to pan Dolejs. Ten totiz byl v roce 2000 primo clenem redakce a podepisoval se celym jmenem. Ovsem jeho clanky mely taky "uroven".

27.03.2001  17:30

« Re: Dolejs

d3 je ykratka Vladim9ra Dolej3e

10.04.2001  15:01

« Re: Dolejs

Tak to by me v zivote nenapadlo.....

09.04.2001  15:32

auto-moto-...

Casto som AMR pozeraval, ale po jej ukonceni som sa preorientoval na zahranicne programy. Na Prime je to snad len pre zaciatocnikov, na slovenskych programoch nehovoriac. Odporucam Motorvision, lepsie to je na VOXe -- auto motor a sport, ale uplne najlepsi je TOP GEAR na BBC WORLD. Odporucam kazdemu, kto chyta BBC. Dobre prepracovane testy maju na VOXe. Fakt sa tazko hlada dobry casopis, ja si kupujem Auto Motor a Sport a Automobil revue.

09.04.2001  21:34

« Re: auto-moto-...

Mohol by si sem hodit aj casy, kedy to vysielaju..
      Ja som tiez bol zvyknuty na ceskey AMR a odvtedy iba obcas na nieco natrafim na DSF, ale nikdy nefiem kedy to presne davaju.

Dik

10.04.2001  14:27

« Re: auto-moto-...

Na BBC je premiera TOP GEARu kazdy tyzden v stredu o 21.30, na VOXe je auto-motor-sport kazdu nedelu o 17.00. Co sa tyka Motorvision, najcastejsie je o 20.15 alebo 21.15 , avsak dni, kedy sa to vysiela, nie su presne urcene. Inac je to dvojtyzdennik, a do tyzdna je vysielany asi 2 krat. Ozaj, ak niekto vie nieco o dalsich dobrych programoch, ktore nie su urcene pre zaciatocnikov, nech sa ozve.

10.04.2001  21:48

diki. to sa zide