Chiptuning

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Tuning

  • 00 Reagovat !

    foto

    12.11.99  22:54

    « Bez nadpisu

  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.10.99  12:53

    « Re: CLIO tuning

    Cau, no ja jsem ho koupil v Áčkách za 55000 taky na jaře a doteď jsem do něj jenom sypal prachy. Jinak nebudeš chtít příští rok na nějaky BMW srazy? Nemam moc s kym jezdit, jelikoz znam skoro jen VW nadsence.
    Jinak ja mam zas na rozdil od tebe upraveny skoro vsechno mimo motoru.
    Jinak Peugeot sedel jako pribitej, jelikoz byl fakt v profi uprave - Guttman je v Peugeotech dost velky pojem. A hlavne mel kola 8x15 a nizkoprofilovy gumy. Ale je pravda, ze pri 200 na dalnici jsem moc dobry dojem nemel. Ne au tak z jizdnich vlastnosti - ty byly super, ale hlavne z toho, ze je pred tebou jen 1m plechu (a to mozna jeste min) a ze pri jakemkoliv narazu je.... konec.
    Tak zatim cus, jo jinak odkud jsi, fakt bych docela rad tvoje auto shlednul. Ja jsem z Prahy, ale obcas dost cestuji, takze bych se nekde stavil. Kdyztak mi napis na fabex@autotuning.cz
    Ahojda a BMW zdar...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.10.99  09:03

    « Re: CLIO tuning

    Jo jo mam stejnou "pastiku" jako ty akorat 4 dvere. Upravenej mam jenom motor a podvozek jinak vypada uplne seriove. O uprave motoru ti toho moc nereknu nejsu odbornik ( je tam nejakej kit od hamanna - jina vacka, vstrikovani, klika, sani ) na podvozku jsou pruziny eibach predek a tlumice koni. Na jare jsem ho dovezl z CH je to r.89 a pisu tady jen to co me rekl prodejce.
    Mimochodem rad bych videl jak se chova takovy malinky auto jakyje Pug 106 v rychlostech kolem 200kmh. Kamos ma fiata uno 1.4 turbo a pri 140ti jsem mel docela strach ( to jsem jel jako splujezdec ). Jinak je fakt ze na rozjezd by mel Pug asi navrch.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.10.99  11:50

    « Re: CLIO tuning

    Tak to jsi narazil na špatný kus, já měl chvíli (asi 20000km) Rendla 21 a ta šlapala jako hodinky. Jinak to je super že máš BMW 320. Podle základního výkonu usuzuji, že je to E30, je to tak? Tu mám taky a docela by mě zajímal tvůj tuning, jelikož já auto teprve stavím (foto na www.autotuning.cz). Jinak s klidným svědomím můžu říct, že 106 by i takovýmu BMW napráskala ve sprintu, ale horší by to bylo na maximálce. Za kolik máš 100. Peugeot jí měl něco kolem 7s. A hlavně je cca o 300kg lehčí a přeci jenom kompresor umí svý. No jinak pokud máš BMW tak to bych se s tebou rád viděl a vyměnil zkušenosti. No toť asi vše. Čau Ondra
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.10.99  02:14

    « CLIO tuning

    OZZY: clio ma moje pritelkyne je to r.v. 98 najeto cca 20tis. a neni tyden kdy by to nebylo v servisu! To mam proti CLIU.
    ONDRA_K: skoda ze uz ho nemas mohli jsme dat RACE :-) Jinak ja mam bmw 320i V6 v uprave od hamanna kolik PS ma to nevim v serii jich je 130 ten clovek od kteryho jsem ho kupoval rikal neco pres 200 :-) btw: neobjevi se nekdo z vas 28.10 na Brnenskym okruhu na dnu otevrenych dveri ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.10.99  22:52

    « to: Ozzy

    Tady je má adresa třeba pro pokec rsd@seznam.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.10.99  21:16

    « Re: CLIO tuning

    Jen tak mimochodem, to bych s 1.4 Cliem určitě nedělal. A nevím co máš za auto DRINGu, ale já měl Peugeot 106 XSi, 1.4 a mám takový dojem že bych ti s ním napráskal. Měl jsem ho v kompletní úpravě od Gutmanu, kompresor, elektronika, komplet výfuk i se svody, filtr,... a na brzdě měl 140PS a celý auto vážilo cca 900kg. Na dálnici se to rozkutálelo "jen" na 230km/h, ale v zatáčkách a ve městě na to měl jen málokdo. Naprosto dokonalý zrychlení, sedělo to jako přibitý a vůbec to byla bomba. Jediná nevýhoda bylo málo místa a hlavně poté při crachtestu o strom to moc nevydrželo. Malý auta jsou na tuning naprosto super, ale pro bezpečnost nic moc. No a jinak pro to Clio bude opravdu nejlepší Elia, ale taky nevím kdo jí u nás dělá. Čau Ondra a malým autíčkům zdar..... Jo jinak v jednom Autotuningu jsem viděl Renault Twingo s 1500PS, ale ze zádě mu koukal raketový motor.
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.10.99  14:16

    « rsd

    libi se mi tve odpovedi a je videt ze mas prehled.
    napis mi tvou adresu pristi rok priletim do ceska
    a rad bych si s tebou popovidal.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.10.99  14:12

    « Re: dring

    jestli ti to jeste nedoslo,tuningem zvednes vykon.
    u velkoobsahovych aut nepotrebujes tuning.pisi
    nepotrebujes to neznamena ze nemuzes abys sis to zase spatne nevykladal.nevym co mas proti cliu?
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.10.99  20:10

    « To :Smisak

    No to co tu stojí podemnou rozhodně není ten správný postup. Někdo bohužel preferuje vyšší obsah, na který zaplatí spoustu peněz za povinné ručení, pojistku a i provoz a údržbu. Někdo zase preferuje tuning pro nižší obsah, kterým vyrovná hendykep ve výkonu ale většinou už ne v kroutícím momentu. A tak pokud jste sportovněji založený řidič pohybující se neustále před červeným polem tak vám maloobjemový nadupaný trpaslík bude plně vyhovovat. Pokud preferujete klidnou a pohodovou jízdu, tak objem ničím nenahradíš jak zní jedna skvělá automobilová moudrost. Pro Renaulty všeobecně nic nenabízíme, protože mají řídící jednotky většinou v silikonu. Poradím ti ale alspoň. Někde v Brně je nějaký prodejce Renaultů, který má zastoupení ELIA Motorsport. Ten montuje třeba do 1,2motoru Twinga kompresor a má v nabídce i jiné lahůdky. Ovšem náležitě oceněné a tak skus trochu hledat..... Ahoj a dík RSD
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.10.99  17:42

    « CLIO tuning

    nejlepsi tuning na clio je rozjet se tak na 60km/h a napalit to do sloupu. Nic jinyho se s autama s * ve znaku udelat neda :-)
    Fakt nechapu lidi kteri si koupi maloobsahovy auto a potom z toho chcou vytriskat co nejvic koniku za tezky prachy samozrejme !
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.10.99  15:18

    « Re: RSD

    A co tuning na Clio II 1,4 RT/1999.Jaký parametry a za kolik, např. chiptuning.
    Fandím Vám a Děkuji.
  • 00 Reagovat !

    foto

    12.10.99  20:21

    « Pan Kovarna

    A jakej chcete dukaz? mohu oscanovat originál měření na Jarově ale stejně pak řeknete ,že to je určitě podvrh. Vysvětlovat Vám pane Kovarna něco je zbytečná ztráta času a poplatků za připojení.
    Vy si prostě budete stát za svým. Tak proč jste si nechal upravit auto na 78Kw a teď o tom pochybujete? Vždyť v jiném tématu hrdě prohlašujete , jak svému úpravci bezmezně věříte,a jak naše firma je ta nejhorší, aniž by jste o nás cokoliv věděl. Děte se vycpat pane.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.10.99  12:04

    « Re: Opravdu chiptuning staci

    To jsem tu tvrdil já, ale bez záruky - musím to teprve změřit, pak uvidím. A proč to je, to mě zas tak netrápí, ale bude to v nastavení plnění, a zážehu. Od technické stránky tu jsou jiní machři
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.10.99  09:14

    « Re: Opravdu chiptuning staci

    Ja jsem se v tom minulem prispevku nevyjadril dost presne. Mne jde o to, ze kdyz zvysim vykon motoru jen prenastavenim ridici jednotky, jaktoze se mi snizi spotreba, a to dokonce o litr, jak tu nekdo pise. A chci poradny dukaz.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.10.99  08:55

    « Re: Opravdu chiptuning staci

    Lukasi, dnes odpoledne, nebo zíta ráno dodám info do témata Felicia a její tunning. OK?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.10.99  08:48

    « Re: Opravdu chiptuning staci

    Kingu, mohl by jsi specifikovat tve subjektivni dojmy? Ona aby pak mohla jit krasne prechipovat Fabia 1.4 50KW a to tak, ze by mohla mit vlastnosti vice podobne 1.4 74KW, jenze o 50000,- levnejsi... To by pak byla jina :)))))) Kdyby to i snizilo spotrebu, tak by to bylo ale ouplne mnam!!! :))))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.10.99  07:56

    « Re: Opravdu chiptuning staci

    Dela se to na motorove brzde. Jinak od patku mam chiptunning felicie 1,3/50 od Cimbu autosport. Je to vec! Ale spotrebu jsem jeste nemeril, ale podle oka, to vidim tak, ze by mohla byt az o litrik mensi - a to tomu davam pekne do tela!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.10.99  07:08

    « Re: Opravdu chiptuning staci

    To RSD: Ty grafy se delaji na motorove brzde ? Jaky je rozdil pro motorovku mezi normalnim autem a 4x4 ja myslel ze se to dela jako zastara, ze motor se pripoji primo na merici agregat a ne ze se to bere pres kola ? Pokud se mylim tak me prosim vyved z omylu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.10.99  22:26

    « Re: Opravdu chiptuning staci

    Pro Kovarnu. Tak co mi pak reknes ke grafu zvysenych hodnot po chiptunigu , ktery si nechavame u vice pouzivanych chip-tuningovych variant delat na Jarove v Praze, kde maji na toto jeden z nejdokonalejsich mericich pristroju i pro 4X4. Proc se tady spousta tuningovych firem zivi v evrope prave chiptuningem. Asi jsou vsichni teda oklamani, a tuningova firma prosperuje na lidske hlouposti? Je to uplne jinak. U nas a pokud vim tak vsude jinde zaplati zakaznik za upravu az po skusebni jizde.... zaplatil by, kdyby to nejelo? Prober se!!!!!
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…