Kia Sportage (2010)

30.10.2010

Tretia generacia uspesneho modelu Sportage, ktora konecne vypada k svetu a ponuka nieco naviac :) Tak by sa to dalo popisat v skratke, pre nas sa…

Kia Sportage (Uhlik)

foto mango

mango 30.10.2010  11:03

Další Sportage

Zdravím, hezky jste si to načasovali s uživatelem h.a.d. >:D Docela by mě zajímalo, jestli je ta spotřeba 6,8 reálná a hlavně kolik si bude brát ve městě

Uhlik 30.10.2010  11:28

« Re: Další Sportage

Samozrejme, spotreba bude zaujimat aj mna. Zatial je auto v zabehu a mame nabehane naizaj velmi malo. Ja skor pocitam s 7,5 l, vsetko lepsie bude pre mna prijemnym prekvapenim.

"-- skrytý --" 30.10.2010  11:37

Sportage

Tak koukám, že už auto máš, na Tvůj roční průběh kilometrů skvělá volba. Jsem zvědavý jaká bude skutečná spotřeba proti udávané papírové od výrobce. Hlavně ať Ti slouží.

Dawe8 30.10.2010  13:31

Nová Sportage a pneu

Zdravím a gratuluju k novému autu! Super volba :-) Akorát by to chtělo trošku víc fotek, až bude čas.

P.S.
    V jiné diskuzi ses ptal na zimní pneu - taky jsem obul zimní Hankooky, nicméně jsem původně chtěl Nokian WR G2, ale ty jsem vůbec nemohl sehnat :/ Ale i ty Hankooky jsou zatím OK a včera jsem byl v Rakousku na horách a i na sněhu a v zimě jezdily dobře.

foto mango

mango 30.10.2010  13:48

« Re: Nová Sportage a pneu

byl jsi tam se Sportage ? jak se chová na sněhu ten jejich vychvalovanej systém?

Dawe8 30.10.2010  14:14

« Re: Re: Nová Sportage a pneu

Jj, se Sportage. To bohužel nemůžu moc posuzovat, byl jsem tam jen na otočku a moc sněhu na cestách tam nebylo, tak jsme jen odbočili na takovou zasněženou cestičku v lese a tam toho moc nevyzkoumám :-) Ale do kopce jela super (nicméně asi jako každá čtyřkolka) a cestou dolu ty pneu taky držely pěkně. Jinak čekám až pořádně napadne sníh a vyrazím to tady někde v okolí pořádně otestovat - ale radši na nějakou pořádnou cestu, kdyby to nefungovalo tak skvěle, jak popisujou :-) :-)

foto FISHkaa

FISHkaa 30.10.2010  14:58

kráska

gratuluji ke koupi, bílá je prostě krásná :yes: Osobně mě také velmi zajímá reálná spotřeba 1,6 oproti mé 2.0i. Zkus [odkaz] pro výpočty reálně spotřeby..

Hodně štastných km ! :yes:

foto Dan0044

Dan0044 30.10.2010  15:18

GDI?!?!

pěkná recenze, ale při čtění mě poněkud zarazil motor, který se k tomu dodává. Není náhodou GDI zkratka pro přímé vstřikování?? To vstřikování, které se ve finále ukázalo jako problém, protože se v kombinaci s ruskou ropou zanášelo??

Jinak přímý vstřik zlepšuje atributy motoru, proto je celkem silný, tichý, atd... Ale jestli to tam máš, tak to bude chtít čistit, jinak se ti ten motor zničí.

Nicméně ať ti slouží, za tímto autem bych se také otočil, narozdíl od Opelu. Je pěkné.

Uhlik 30.10.2010  16:13

« Re: GDI?!?!

Ano, je to priame vstrekovanie, zrejme licencia od Mitsu, ktore s s tym malo v minulosti problemy.

Ja vsak ziadne problemy necakam, jednak kvoli velmi malemu najazdu a jednak verim tomu, ze auto so 7 rocnou zarukou nemoze dostat motor, ktory by sa zanasal kvoli nasmu palivu, pretoze by to samotenej Kii sposobilo velmi velke naklady.

"-- skrytý --" 30.10.2010  16:31

« Re: Re: GDI?!?!

Ahoj...Tak na takové recenze čekám..Mám přesně na toto auto s tímto motorem zálusk..Jsi snad první na internetu s poznatky s tímto motorem..,Pokud budeš své poznatky doplnovat budu jen a jen rád....Měj se.. :-)

foto Dan0044

Dan0044 30.10.2010  16:56

« Re: Re: Re: GDI?!?!

Jo, máš pravdu, kolem roků 2000-04 mělo tyto motory Mitsubishi... Přestali je právě kvůli těmto problémům vyrábět.

Třeba takové Octávky s FSIčkem jsou schopny odejít už po 50 000 km.... A záruka??? Špatný benzin, neuznáváme vám to.

Kie to bude dělat problémy, tahle problematika dořešená nebyla a ani nebude, dokud tady nebude lepší benzin.

Nicméně ať ti slouží, třeba s tim mít probém nebudeš, neměli to všechny GDIčka. Jenom většina :D

Nicco 31.10.2010  07:53

« Re: Re: Re: Re: GDI?!?!

Prve TSI mali myslim problem so sirou. Teraz neviem, ci im vadilo to, ze tam je, alebo ze tam nie je.

foto petrumr

petrumr 06.11.2010  19:53

« Re: Re: Re: Re: Re: GDI?!?!

vadilo,že tam je a není problém si zjistit,které čerpačky berou benzín s rafinérky co používají ruskou ropu.Např slovnaft bere,ale OMV ne,ale nevím jak je to blíže na východ.

dogmaX 30.10.2010  18:22

diesel

diesel nepripadal do uvahy, navyse nemame radi traktorovy zvuk, zapach nafty a ani dalsie neduhy vznetovych motorov...,tak taketo hluposti som si donedavna hovoril aj ja,ale pred par dnami som sa z toho zobudil..a je z toho bravo 1,6 multijet,a kto by to bol povedal,tiez kupene v topolcanoch :-))..,v tejto chvili si ine auto,ako s dieslovym motorom neviem ani predstavit..krasna sportage,vela stastnych km prajem.. :yes:

Nicco 31.10.2010  07:50

« Re: diesel

ake vyhody bude mat diesel, ak kazdy den prejdes iba 2x4km z/do prace a budes stat 15minut v kolone? Aj ked sa pokazi az po 100tisic, tak +30tisic priplatok sa vrati pri 10tisic rocne za 6 rokov

Uhlik 31.10.2010  10:18

« Re: Re: diesel

S dieslami mame skusenosti a co sa tyka poruchovosti tak ziadny problem na nerobilo ani TDI PD s pomerne velkym najazdom. Ani moderne diesle v Opli, mimochodom od Fiatu ;-) . Zvuk je jednoducho neporovnatelny, maly rozsah pouzitelnych otacok, vacsi ci mensi turboefekt sa mozno podari vymazat az pouzitim dvojiteho preplnovania... Mozno nejaky 6valec uz tieto problemy mat nebude az take, ale benzin a navyse atmosfera sa neda nahradit.

Samozrejme ak by sa nam to vyplatilo, zrejme by do auta siel diesel aj napriek tomu, ze pre nas je horsi uplne vo vsetkom, snad mimo spotreby.

U Sportage navyse pridava nezanedbatelne kg k uz aj tak tazkemu autu.

dogmaX 31.10.2010  11:38

« Re: Re: Re: diesel

jasneee fiat,vecna tema,najvacsi srot..je mi jasne,ze reputacia na sk nie je dobra,ale najcastejsie nadavaju,ty co v nom nikdy nesedeli a potom tvrdia,ze uz je otrasny v katalogu,nerobim si ilizie o ziadnej znacke,kazdy vtak svoje perie chvali,ale preco ty,co ho maju si ho kupia znovu,to by uz asi nikdy neurobili..a nemusime hovorit o peniazoch....., Nemecká spoločnosť pre technický dohľad GTÜ zverejnila správu o kvalite vozidiel, ktorá by mala uľahčiť rozhodovanie potenciálnych klientov o ich kúpe. Správa pre rok 2011 bola vypracovaná na základe technického prieskumu vykonaného na 5 miliónoch ojazdených vozidiel. Výsledky uvedených technických kontrol ďalej poslúžili odborníkom z GTÜ k určeniu silných a slabých stránok 215 obľúbených modelov.

V hodnotení kvality vozidiel starých 1 až 3 roky je na prvom mieste v segmentoch A a B model Fiat 500, pred Toyotou Yaris a Mazdou 2. Za zmienku tiež stojí, že podľa hodnotenia nemeckého automobilového klubu ADAC bol najspoľahlivejším vozidlom v segmente A a B za rok 2008 ďalší model skupiny Fiat - Fiat Panda. :-)

Uhlik 31.10.2010  12:38

« Re: Re: Re: Re: diesel

Ja sa ku kvalite Fiatu nikde nevyjadrujem, mam nazor, ktory si necham pre seba, takato debata sem nepatri.

Nicco 01.11.2010  06:49

« Re: Re: Re: diesel

1.7cka je od Isuzu a zo zaciatku nebola velmi spolahliva. Asi ako Fordova 1.8 v prvych rokoch. 1.3 a 1.9 su Fiat

Uhlik 01.11.2010  12:15

« Re: Re: Re: Re: diesel

Neviem ako 1,7, ale 2,0 su vsetky od Fiatu.

Nicco 01.11.2010  12:27

« Re: Re: Re: Re: Re: diesel

Neviem si spomenut. Niekde som to cital, asi autodiesel, ze Fiat ma 1.9 a Opel si z toho spravil 2.0 nejakym sposobom, ale inak su to totozne motory.

dogmaX 31.10.2010  11:23

« Re: diesel

..tak na taketo jazdenie je zbytocna asi aj samotna sportage,tu skor islo o vseobecny nazor recenzenta na diesle,ktory som mal rovnaky,ale pred par dnami som radikalne zmenil

kapitan.9 30.10.2010  19:33

pěkné auto

Díky za info.O Sportage 1,6 GDI zatím moc informací není.Hlavně mně zajímala spotřeba a pružnost motoru.Už jsem absolvoval 3 předváděčky a to v benzínu 2.0,1,6 a diselu.Ze stejných důvodů jako Vy jsem se rozhodl pro motor 1,6 GDI ve výbavě Komfort Plus.Máte Sportage vybavenou ISG-automatickým vypínáním motoru?
    Objednat jdu teď ve středu. :-) Ať Sportage jezdí...

Uhlik 31.10.2010  10:20

« Re: pěkné auto

Aj ja som jazdil 2,0 benzin a ani tam sa mi pruznost moc nepozdavala. Motor ale asi po 800 km citelne ozil, podobne to cakam aj u nas. Zatial sa jazdi len vyhradne po meste, su to prve km auta a spotreba je 9 l podla palubneho PC. Tejto info ale neprikladam ziadny vyznam, uvidime az neskor, ako to naozaj je.

A ISG nemame, nase meste sice ma par semafrov a niekedy aj hustejsiu premavku, sam predajca nam to neodporucal, vraj sa to vyplati az v naozaj velkych mestach.

"-- skrytý --" 01.11.2010  08:04

« Re: Re: pěkné auto

No ja by som auto nezabehaval jazdenim len po meste. Bude dost lenive, a tiez ani sa poriadne nenahreje a uz ho vypinas. Sprav si urcite nejaku dlhsiu cestu.

foto kyro-dna

kyro.dna 30.10.2010  20:44

Výhľad

Gratulujem k peknému autu a chcem sa opýtať na výhľad pri šoférovaní. V niektorých recenziách sú kritizované vraj "príliš široké A-stĺpiky" a s tým súvisiaci horší výhľad šikmo vpred. Môžeš to subjektívne zhodnotiť?
    :-!

Uhlik 31.10.2010  10:24

« Re: Výhľad

Ahoj, dakujem za gratulacie :-)

Vseobecne ja nikdy problem s vyhladom nemam, aj ked sa kritizuje. Ked to porovnam so Zafirou A, tak vyhlad sikmo vpred je podla mna lepsi. Ale tazko povedat, ja naozaj nemavam s vyhladom problem.

"-- skrytý --" 01.11.2010  16:15

Navigace fce

Dobry den, umi navigace respektive to multifunkcni zarizeni i prehravat video ?
    Treba DVD nebo DivX nebo jine.

diky J

Uhlik 01.11.2010  18:58

« Re: Navigace fce

Netusim, ale skor by som povedal ze nevie. Ale pozriem to a dam vediet.

Uhlik 03.11.2010  15:02

« Re: Re: Navigace fce

Takze nevie.

"-- skrytý --" 05.11.2010  09:14

« Re: Re: Re: Navigace fce

Dik za info

Uhlik 16.11.2010  13:54

« Re: Re: Re: Re: Navigace fce

Navigacia vie prehravat video, ale len ak pripojis cez AUX nieco, co ho bude prehravat. Navigacia posluzi len ako monitor. Tak sa to aspon pise v prirucke.

"-- skrytý --" 01.11.2010  17:50

Počítadlo průměrné spotřeby.

Mám dotaz ohledně počítadla průměrné spotřeby...Vím,že je ted s tím problém v nových modelech ---.Průměrná spotřeba se maže po dotankování více jak 6 litrů paliva...Ale co je ještě horší ,že se maže kdy se jí zachce..Je to problém u Vengy a Ceeda po Fl.Pořád se to řeší a nic...Má tuto vlastnost i počítadlo v novém modelu Sportage???Děkuji za odpověd... ;-)

Uhlik 01.11.2010  19:01

« Re: Počítadlo průměrné spotřeby.

Auto mame zatial kratko a tankujeme vzdy plnu, takze to asi ani nezistim.

Nad ukazovatelom priemernej spotreby je ale pocet km, ktory stale rastie, cize myslim ze to je jasne - je to priem. spotreba za poslednych tolko km, kolko tam ukaze. Ale uvidime, lahko spotrebu porovnam po dotankovani.

Dawe8 02.11.2010  00:21

« Re: Počítadlo průměrné spotřeby.

Zdravím, už jsem najezdil cca 3500 km a s tímhle problémem jsem se nesetkal, takže bych řekl že tam není (nebo jsem dostal zrovna dobrý kus :-) )

"-- skrytý --" 02.11.2010  11:17

Vybava EX?

Ahoj, podla popisu sa jedna o EX vybavu. Nemali by byt zadne okna od B sltpika stmavene? Z prolizenehych fotografii to tak nevyzera. Dik

Uhlik 02.11.2010  11:39

« Re: Vybava EX?

Ano, su stmavene, mozno to nie je dobre vidiet, ale je to tam.

"-- skrytý --" 02.11.2010  14:14

« Re: Re: Vybava EX?

Dik za odpoved. Este padla tu otazka o navigacii. Aj mna to zaujima ci sa oplati ju objednat? Co vsetko vlastne dokaze...?

Uhlik 03.11.2010  15:04

« Re: Re: Re: Vybava EX?

Nie je v nasich jazykoch, bohuzial. Dokaze navigovat, to je vsetko :-) Nedokaze priblizit krizovatku ako ta v Opli, celkovo si myslim ze navigacia, ktoru kupis v obchode bude lepsia.

My sme uz na navi zvyknuti a je dobre mat ju vzdy v aute, ale ci sa ti oplati za nu investovat tolke peniaze, je na tebe.

"-- skrytý --" 02.11.2010  16:13

GDi

Ahoj,gratulujem k novemu autu.Taktiez uvazujem o kupe sportage,len sa neviem rozhodnut medzi 1,6 benzin alebo 1,7 diesel.Skusal som obidva motory,idu velmi dobre.Ten diesel je tiez neuveritelne tichy,len mam obavu z filtra pevnych castic.Rocne najazdim cca 18 000km,tak neviem ci ta nafta sa vyplati. Ja som tiez z topolcian a ked som sa bol u predajcu kia tak som mal viac informacii ako dotycny pan,takze s tebou suhlasim.A dostal si nejaku zlavu?Prajem vela stastnych km a ak prihodis nejake dalsie info,tak budem rad :yes: :-)

"-- skrytý --" 02.11.2010  16:41

« Re: GDi

Ahoj,já mám 1,7 diesel bílá barva comfort plus,jsem nadmíru spokojen.Slevu jsem dostal, auto stálo 585000 a sleva od "kamaráda"30000 takže kia stála 555000 kč no nekup to :yes:

"-- skrytý --" 02.11.2010  17:09

« Re: Re: GDi

Tak to uz je super zlava :yes: u nas v kii mozem o tom len snivat

Uhlik 03.11.2010  15:06

« Re: Re: Re: GDi

Zlava sa da dostat aj u nas, urcite aspon nejakych 5% by ti mohli dat. Ja nemam standartne vztahy s predajcom, tak som dostal inu zlavu...

kapitan.9 02.11.2010  16:26

Kvalita laku?

Jaká je kvalita laku na Sportage? Docela jsem byl zaražen z diskuzí o kvalitě laku u ceeda!Dle množství diskutujících je lak nekvalitní,jako nový se stírá,každé jemné klepnutí nebo kamínek je hned vidět.Majitelé ceedu tam doporučovali auto moc nemýt atd. :-O Jaké jsou Vaše poznatky? Díky.

"-- skrytý --" 02.11.2010  16:59

« Re: Kvalita laku?

Já mám Ceeda doma..Ta kvalita laku je opravdu mizerná .Hlavně u nového auta..Proto taky uvažuji o bílé barvě na Sportage..Ten rozdíl mezi metalízou a normální barvou není opravdu velký....Jelikož se dělá lak na obě auta ve stejné lakovně tak mám takové obavy,že kvalita toho laku bude naprosto stejná u obou modelů..Byl jsem na exkurzi v Žilině ,ale do lakovny nás nepustili...Jsou to ekologické laky,kvalita bohužel šla dolů...U nového auta se na to musí dát hodně pozor.. :-|

kapitan.9 02.11.2010  17:05

« Re: Re: Kvalita laku?

Nerozumím ..."Ten rozdíl mezi metalízou a normální barvou není opravdu velký".
        Chápu správně,že časem se lak vytvrdí??

"-- skrytý --" 02.11.2010  17:12

« Re: Re: Re: Kvalita laku?

Nechci tě nějak zklamat,ale u Ceedu tomu tak je..Ze začátku jsem udělal na metalíze rýhu hodně snadno...Postupem času to vytvrdlo..A není to jen moje zkušenost,ale mnoha lidí...Myčku ze začátku opravdu raději ne...Ale ta kvalita laku šla dolů pomalu u všech značek aut..Bohužel ekologie a vodou ředitelné laky udělali svoje.. ;-\

kapitan.9 02.11.2010  17:24

« Re: Re: Re: Re: Kvalita laku?

Díky za informaci,na myčku nejezdím,spíše používám Wapku.Měl jsem "strach",že do roka a do dne jsem bez metalízy ;-) .Spíše jsem měl obavu,že na to najedu houbou s šampónem a poškodím lak.No s těma vodou ředitelnými laky máš pravdu.

foto FISHkaa

FISHkaa 10.11.2010  13:07

« Re: Re: Re: Re: Re: Kvalita laku?

lak automobilu se vytvrzuje několik měsíců. To je fakt u všech nových automobilů. Známá informace je nové auta nanechávat mýt v klasických kartáčových myčkách. Když není zbytí, tak v hadrové, nebo nejlépe ruční mytí. Auto mám už tři měsíce, ruční mytí s voskováním, a lak je naprosto v pořádku... ;-)

"-- skrytý --" 02.11.2010  17:18

« Re: Kvalita laku?

To som dost zaskoceny s kvalitou laku.akoze zaplatim za sportage 22500€ a bude mi "farba opadavat"? A biela je kvalitnejsia ako metaliza?

"-- skrytý --" 02.11.2010  17:43

« Re: Re: Kvalita laku?

Opadávání opravdu nehrozí....Mám auto 3 roky a barva je zatím po celé karoserii >:-[] Tak až bych to opravdu zase nehrotil... ;-)

foto valchaaa

valchaaa 06.11.2010  12:25

Cena

Ahoj.Asi jsem slepý ale kolik tě to auto stálo?Známy teď koupil Sportage 1.6 GDi 4x2 za 480 tisíc a příjde mi to hodně.Výbava takový základ.

Uhlik 06.11.2010  13:53

« Re: Cena

Cennikova cena bola myslim 23 680 €. Nejaka zlava sa da dostat :-)

"-- skrytý --" 06.11.2010  14:56

« Re: Cena

Mě bylo nabídnuto to samé auto se stejnou cenou 480tisíc,ale výbava Comfort +.S automatickou klimou.Druhá nejvyšší výbava...

"-- skrytý --" 06.11.2010  20:28

Vykon

Dobry den,

chcel by som sa opytat, ako je to s touto verziou co sa tyka vykonu? Viem, ze to nebude nijaky zavodnik, ale ako je to s predbiehanim? Je napr. zrychlenie dostatocne na bezpecne predbiehanie? Nie je to velmi lenive? Nie je lepsie si kupit benzin 2.0? Ja nad tymto autom velmi uvazujem, len sa bojim, ze na take tazke auto je ten motor prilis slaby. Do diesla nechcem ist, lebo spravim max 12 000 km a 70% po meste. Diky za info.

Uhlik 07.11.2010  15:54

« Re: Vykon

Vsetko je to o tom, na co je clovek zvyknuty... Nie ja to ziadna Fabia HTP, ze sa neda obehnut ani traktor... Na normlanu jazdu to plne postacuje. Ako som uz pisal, aj motor 2.0 sa mi zdal zo zaciatku lenivy, potom ozil, ocakavam to iste aj tohto. Mozem priamo porovnat len s tym, co som dlhsie jazdil, tak to spravim:

160 turbodieslovych koni v Insignii je uplne inde, dynamika je omnoho lepsia.
      100 atmosferickych koni v Zafire bolo slabsich, podobne aj vo Vectre. Pravda, rozdiel nie je moc velky.
      Naopak 105 turbodieslovych v Octavii sa javi byt mozno aj silnejsich, pravda, turboefekt spravi svoje... Minimalne pocitovo je na tom Octavia lepsie.

Uvidim ako sa bude chovat motor povedzme po 5000 km, ockavam ze trosku ozije.

"-- skrytý --" 10.11.2010  22:45

Minitest ve Světě motorů...

V aktuálním čísle Světa motorů vyšel minitest na Sportage s motorem 1,6 l a docela ho tam chválí a potvrzují slova autora této recenze,,, :yes:

"-- skrytý --" 18.11.2010  10:40

« Re: Minitest ve Světě motorů...

Skusal som ten caspois na Slovensku zohnat, ale nikde ho nemaju. Nemate ho niekto a nemohli by ste mi ten jeden clanok naskenovat a poslat na mail: patr123@email.cz ? Dik moc, ak by to slo.

"-- skrytý --" 18.11.2010  15:42

« Re: Re: Minitest ve Světě motorů...

Pošlu ti fotku z toho Kia clubu....Dával jsem ji tam sám...Bohužel není to moc dobrá kvalita ,ale snad z toho něco vyčteš.. ;-)Musíš si to zvětšit...

"-- skrytý --" 14.11.2010  07:28

Subwoofer

Gratulace k autu i díky za recenzi!
    Pátrám po všech dostupných informacích.Nikde ani slovo o kvalitě
    ozvučení.Vidím že máš ve výbavě subwoofer.Jak to hraje? Má externí zesilovač?
    Díky za odpověď.

Uhlik 14.11.2010  15:16

« Re: Subwoofer

Hra to urcite lepsie ako v aute bez subwooferu :-) Viac ti nepoviem, odbornik som neni a keby subwoofer nebol spolocne s navigaciou, tak si ho nekupim.

"-- skrytý --" 14.11.2010  21:32

« Re: Re: Subwoofer

Díky i tak.
        V jednom autě jsem si dal udělat muziku s externím zesilovačem a subwooferem,do Ceeda jsem složitě přemontovával,tak jsem zajásal,že zde již od výroby namontováno.Odborník asi taky nebudu,ale rozdíl je značný!

"-- skrytý --" 15.11.2010  21:42

Víkendová zkušenost...

Měl jsem na celý vikend půjčenou Sportage 1,6GDI..Najel jsem 500km...Spotřeba okolo 7,5 litru při normálním provozu není problém..Chvilku jsem ji podržel na dálnici v 5 lidech šla 180km/h ...Ten motor je na běžné jezdění na toto auto plně dostačující...Dnes jsem si jí byl objednat v bílé barvě... ;-)

"-- skrytý --" 10.03.2011  16:23

Počítač navigace

Ahoj pánové,

mám dva problémy, nejsou zásadní, ale štvou mě :-)

1. Připojil jsem si přes USB harddisk s písničkama, kterých je na disku cca 60 000. Po spuštění se načte prvních 9 999 v pořadí tak, jak byly z počítače nahrány a zbytek je ignorován. Netušíte, existuje-li někde nějaký upgrade SW?

2. Když připojím telefon přes Bluetooth a dám zpátečku, zakousne se celý panel navigace a objeví se okno, ve kterém hlásí systém málo paměti a chce, abych vybral, který program se má zavřít. Ovšem display na dotyk nereaguje. Když vypnu celé auto, cca za 1-2 hodinky je vše OK?

Nesetkal jste se někdo s něčím podobným nebo nedejbože, nemáte snad někdo řešení?

Díky předem za odpovědi, budou-li nějaké ;-)

foto ricz73

ricz73 10.03.2011  21:58

« Re: Počítač navigace

radši nic :)

Uhlik 18.03.2011  00:32

« Re: Počítač navigace

Ja auto denno denne nepouzivam, bluetooth ale urcite funguje aj pri spatecke, to som si isty.

USBcko sme tam zatial nepchali ale skusim to tam zajtra vopchat co to spravi, napisem potom, snad nezabudnem.

Ak ti to ale blbne, nie je nic lepsie ako zajst do servisu, nech to vyriesia.

"-- skrytý --" 10.11.2011  10:55

najvykonnejsia atmosfericka 1,6 na svete :)

nechci ti kazit iluze, ale Honda ma treba seriovou atmosferu 1.6 110KW ;)

Uhlik 23.01.2012  11:20

« Re: najvykonnejsia atmosfericka 1,6 na svete :)

Bohuzial Honda uz dnes nie je ani zdaleka tym, cim kedysi byvala. Dnes uz na take motory mozeme len spominat :-(

foto MAGNUM357

MAGNUM357 13.12.2011  17:18

Sportage 1,6 GDI

Zdravím všechny, uvažuji o ní, máte někdo na odkaz ana test, kde jsou dynamická zrychlení ? Papírově ta 1,6 působí dobře.