Opel Speedster (2001)

2.5.2007

Speedster je dost specifický vůz. Auto je relativně spolehlivé, možná i proto, že obsahuje minimum ovládacích prvků a elektroniky :-). Okna jsou na…

Opel Speedster (Twinsen)

"-- skrytý --" 02.05.2007  17:14

Gratulace

Ahoj měl jsem možnost svézt se v tý verzi co máš ty akorát ve stříbrný 5 min mi kámoš vysvětloval jak mám do toho nasednout čeho se můžu držet a čeho ne jinak za 10 ;-) :yes:

foto Chaotik

Chaotik 02.05.2007  17:21

Doplnit fotky a dávám deset. Auto pěkný, recenze taky všeříkající a objektivní. Akorát fota interiéru apod a bude to za deset:-).

Twinsen 02.05.2007  17:26

« Re: hodnocení

Diky. Interier to me nenapadlo, premyslim, jestli jsem ho nekdy vubec fotil, kdyztak to dozenu a pridam ho sem :).

foto Chaotik

Chaotik 02.05.2007  17:32

« Re: Re: hodnocení

Jako ne, že bych ho neviděl (taky sem už ve speedsteru seděl) , ale tak nějak to k tomu patří;-). Jinak fakt nádherná barva na tohle auto.

foto Hitachi

Hitachi 02.05.2007  17:35

Chci vidět vnitřek

Auto máš parádní, tenhle Oplík se mi vždycky moc líbil. Myslím, že se k nám asi ani nedovážely. Barva je super, fotky ujdou, ale chtěl bych vidět vnitřek. Výkon je zřejmě dostačující, zrychlení skvělý. Jak ti funguje střecha? Ať ti to šlape u mě máš 10

Twinsen 02.05.2007  17:44

« Re: Chci vidět vnitřek

Interier vypada takhle, ale bohuzel neni primo z meho Speedyho. Ja mam cerne sedacky - [odkaz]
      Strecha je v pohode, sundava se normalne rucne a dava do kufru, da se dokoupit i hardtop, ale ten uz pak clovek musi nechat v garazi, protoze se do kufru nevejde. Mel jsem predtim Supru a ta mela moznost dat hardtop do kufru v pohode...ale taky byla o dost vetsi.
      Jinak se to k nam normalne dovazelo, jen se prodalo par kusu. Vyrabelo se to jinak v Anglii na stejne vyrobni lince jako Lotus Elise, ze ktereho ma vetsinu komponent. Na podvozku je taky nekolik cedulek, kde je jako vyrobce uveden Lotus cars ltd. Dokonce i ve velkem technicaku je jako vyrobce uveden Lotus.

foto lorenzlubos

lorenzlubos 02.05.2007  17:36

Sen

Tak toto auta ma poriadne chytilo za srdce, ked bolo nove. Z vybavy si zabudol menovat tusim airbag vodica. Ja som nad tym jasal: ABS, airbag, kazetak, kurenie. Dnes by si to ziadalo este vypinatelne ESP, ale inak je to vsetko potrebne. Cakal som, kedy ho Opel zacne robit s dieselom, to by bol uz totalny masaker. Super pruznost a pri tak lahkom aute uplne super spotreba (pri lahkej nohe utociaca na rekordy). Nestalo sa. Skoda. Ale moze mi to byt jedno. Na Speedster by som aj tak nemal. Ale satalo by sa pre mna dokonalym autom. Dal som 10b. Zasluzi si. Je skvele!

Twinsen 02.05.2007  17:46

« Re: Sen

Ano airbag u ridice to ma, takovy pidi symbolicky :)

"-- skrytý --" 02.05.2007  21:19

« Re: Sen

Diesel by byl v tomhle přípádě absolutní hovadina, protože je o sporťák. Jak píše Twinsen auto není na každodenní ježdení a není důvod jezdit za 5l/100km

foto planner

planner 17.08.2009  22:21

« Re: Sen

Diesel je to posledne, co taketo auto potrebuje. Navysil by hmotnost aspon o 90 kg, teda nejakych 10%, navyse by hmotnost bola navysena vpredu. To by urcite zhorsilo jazdne vlastnosti auta, co je jeho hlavna deviza. Kto ma taketo auto, neboji sa motor tocit a posledne, co chce je turbochrocht.

"-- skrytý --" 02.05.2007  17:52

recenze

Dobrá a objektivní recenze :yes:, auto taky celkem fajn

"-- skrytý --" 02.05.2007  17:52

Super

Autíčko moc hezké,pravý sporťák. Nový Opel GT speedster ale hravě strčí do kapsy ... Na to,že se jedná o Opel je to dost ojedinělé a netradiční auto. A taky velice nepraktické :-) Dodejte ještě fotky interieru,motoru atd. Budeme všichni moc rádi. Jinak máte ode mne 10b ;-)

Twinsen 02.05.2007  18:01

« Re: Super

Opel GT je nadhera, ale jinak uz odklon od filozofie Lotusu, ktery ho uz ani nevyrabi. GT se me moc libi, ale uz je dost tezke proti Speedsteru proto musi mit o dost silnejsi motor (240 koni), aby se vyrovnalo zrychlenim slabsimu Speedsteru. Na Speedster 2.0 turbo ale uz zrychlenim nema (4,9 sec). Krome zrychleni ma i dost komfortnejsi podvozek, takze to uz na nejake radeni na okruhu podle me nebude.

foto Sleeper

Sleeper 03.05.2007  10:54

« Re: Super

Taky to není Opel, ale v podstatě Lotus Elise s jinou karosérií. Nejčistší britský sporťák se znakem výrobce jízdních kol a šicích strojů :o)) Akorát Elise se mi líbí, co se týče designu, mnohem víc (jak původní Mk. 1, tak i současná střeji řezaná dvojka a odvozené modely). A přece jen, lotusů po našich silnicích moc nejezdí, narozdíl od Opelů :o)

foto lorenzlubos

lorenzlubos 05.05.2007  18:22

« Re: Re: Super

A GT potom nie je Opel, ale Pontiac Solstice a Saturn Sky. Speedster je Opel a perfektny.

"-- skrytý --" 02.05.2007  17:55

vauxhall

hodnotím samozřejmě vysoko,tohle auto se mi vždy líbilo,neříká se tomu náhodou taky Vauxhall VX220?Podle Clarksona je to nej auto vytvořené roku 2003 co mohly peníze koupit :-)

Twinsen 02.05.2007  17:59

« Re: vauxhall

Vauxhall VX220 je v podstate to same, akorat prodavane v Anglii. Vauxhall je automobilka, ktera patri Opelu a tudiz prodava v podstate identicka auta jako Opel, jen s rizenim na prave strane a s nazvem Vauxhaull, tj. treba Vauxhall Astra a podobne.

"-- skrytý --" 02.05.2007  18:18

« Re: Re: vauxhall

já vím že je to to samé...nebyl náhodou tenhle Spídík na Vyškově 2007 nedávno?

foto Sleeper

Sleeper 03.05.2007  10:57

« Re: Re: vauxhall

Vauxhall nepatří Opelu, ale Opel patří společně s Vauxhallem pod GM. A pánům v Detroitu bylo zatěžko zrušit tradiční britskou značku (založena 1903, tedy jen pět let poté, co bratři Opelové koupili od Lutzmanna licenci), takže z toho nakonec vykrystalizovaly britské deriváty Opelů.... Ale ještě před třiceti lety stavěl Vauxhall relativně svébytné modely.

foto planner

planner 17.08.2009  22:24

« Re: Re: Re: vauxhall

Myslim, ze aj niektore povodne australske auta sa v Britanii predavaju ako Vauxhall.

foto RRAAFF

RRAAFF 02.05.2007  18:04

...

Dávám 10, moc hezký. Napíše sem taky Bond (autorevue) nebo to už někde narval? >:D

foto pepavasa

pepavasa 02.05.2007  18:38

NFSHP2-CL5

Autíčko milé každému hráči NFSHP2 Class 5. S virtuálním mám naježděno více než ty s opravdovým. Miluju ho. Máš ho v holandských barvách, moc pěkný i recenze, popis a fotky. Přeju vám oboum hodně šťastných kilometrů a dávám vám 10b podělte se. :-)

"-- skrytý --" 02.05.2007  19:09

foto Dragon-001

Dragon.001 02.05.2007  21:46

Supéééééér

Hochu kurvadrát to je dělo. :yes: >:D :yes:

Máš to za 10 a dej si bacha, ať to nerozštípáš ;-)

"-- skrytý --" 02.05.2007  23:14

Parádní sporťák a skvělá barva. Za 10 :yes: ;-)

"-- skrytý --" 03.05.2007  08:17

Best :)

Tohle auto je krasne a hlavne uuuuazasne neprakticke to je to co se mi na nem tak strasne libi :))) Clovek ho proste asi musi milovat :) Jedno z mala aut ktere bych tady vymenil :) Davam 10b

"-- skrytý --" 03.05.2007  08:31

jel jsem v tom

Twinsen: Čau, jel jsem v tom s tvým kolegou Mirem (speedsterklub), ten vnitrek je fakt super, me se to libi. Nepritomnost klima pri kombinaci hlinik/titan/kuze trosku vadi. Co mi vsak vadilo u motorizace 2.2 16V nejvic je to, ze se s tim autem neda driftovat, proste to nešlo.

čau, konkurent do 2500ccm Uno Turbo :) :yes:

"-- skrytý --" 03.05.2007  10:24

« Re: jel jsem v tom

Tak tomuhle dokud to nenapise majitel nemuzu verit :)) To musi byt o ridici :)

Twinsen 03.05.2007  12:19

« Re: jel jsem v tom

Jo interier je peknej - jednoduchej, ale funkcni a vsude odhaleny hlinik - proste zadne zbytecnosti :) Jen je sranda kdyz cloveku napada do auta par kaminku z bot, tak jak to lita po te hlinikove podlaze (zvlast, kdyz tam nekdo nema ani koberecky), tak to vsude pekne pri jizde cinká :). Co se tyce driftovani tak ono se da i jeste se slabsim autem, jen musis vedet jak na to :) Tady alespon mala ukazka blbnuti s turbem - [odkaz]
      Jinak s tim Unem, to je vtipny, no je to fakt, ze turbo davaji vetsinou x 1,6 :)

"-- skrytý --" 03.05.2007  13:26

« Re: Re: jel jsem v tom

no, koeficient je 1.7 a Uno Turbo slape Mirovi i vsem ostatnim tvrde na paty, resp ma lepsi casy, ted uz bude mit o dost lepsi, viz panensky tynec 2006 do 2500ccm ;), čas 14.557 Uno Turbo, speedster mel 14.8 nebo tak nak :yes:
        Jinak to driftovani s tim mozna jo, ale neni to co bych od toho cekal. My jsme to na tom letisti proste neodtrhli

Twinsen 03.05.2007  17:52

« Re: Re: Re: jel jsem v tom

Rekord mam kolem 14,35 :) Ted jsem mel v Dlouhe Lhote cca 14,6 a i tak to stacilo na pohar v kategorii :) Ale jinak to na sprintech moc netrapim, to neni to proc jsou sportovni auta stavena...radsi mam okruh nebo poradne serpentiny, tam se obavam ze by nestacilo ani UNO s motorem z Ferrari a nitrem :)
          Jinak teda nic proti Unu, sam jsem mel Fiat Punto Sporting a nebylo to spatne svezeni na svoji objemovou kategorii :)

"anonym" [62.77.100.XXX] 03.05.2007  21:51

« Re: Re: Re: Re: jel jsem v tom

jinej povrch jinej čas, doufam ze ted vsichni pojedete na mimon, uz je na vas políčeno :)))), rekord s unem mame 13.83s ;) Jinak na okruhu nevim nevim, ja si myslim ze proti tomu co proti vam pojede moc šancí nemáš :) Jinak Punto sporting je 1.2 16V 85PS , tohle uno ma kolem 170koní :)

"anonym" [213.220.255.XXX] 03.05.2007  22:58

« Re: Re: Re: Re: Re: jel jsem v tom

Sporting 1.2 je 90 PS, ale delaji i GT s cca 140 PS. Do Mimone zrovna bohuzel nejedu, ale z lonska mam pohar za 2. misto za sprinty, prvni byl dalsi Speedster od nas z klubu, Una jsme si nejak nevsimli :) Kazdopadne 170 koni neni spatny :)

"anonym" [62.77.100.XXX] 07.05.2007  08:39

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: jel jsem v tom

ja jsem sam punto GT mel :)
                Jinak ted cas Uno Turbo posledni mimon 14.265 bez slicku - normalni gumy a s interierem :)

"anonym" [213.220.255.XXX] 08.05.2007  00:57

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: jel jsem v tom

Koukal jsem vcera na vysledky - gratuluji :) Co tam mas vsechno za upravy? A jak je na tom tvoje Uno v zatackach? Na okruh to asi uplne neni co? Nechces nekdy prijet pomerit sily do Mostu? :)

"-- skrytý --" 09.05.2007  09:33

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: jel jsem v tom

To uno není moje, je to auto člena ItalianCars, je to jen inspirace odemně :) Jinak na okruhu jsem jezdil s Puntem GT poladěným a vypekl jsem Focuse RS, teď mám jen Alfu Romeo JTD, takze tam bych nebyl rovnocenny souper ;)

"-- skrytý --" 03.05.2007  09:57

Hodnoceni 9b

Davam Ti 9b za krasny auto pro radost, peknej strucnej popis a krasny fotky, to tady jen tak nekdo nema.

"-- skrytý --" 03.05.2007  21:50

Pěkná motokára, ryzí sporťák, Oply nemám rád, ale tenhle je zajímavý...Ať slouží ;-)

foto Pribina

Pribina 04.05.2007  15:17

paty stupen

kdyz jsi psal ze, kdyz radis za 5 tak se musis domluvit se spolujezdcem jestli tam nema koleno. Nefasuji spolujezdci radeji chranic? :-)

Twinsen 04.05.2007  16:40

« Re: paty stupen

No skoro by o tom meli uvazovat :) Ale vazne, je tam fakt malo mista a stava se me skoro porad, ze boucham spolujezdce pri razeni 5 do kolena, nemluve o zpatecce :)

"-- skrytý --" 06.05.2007  10:55

Vcelku pěkný auto a ta barva, to je nádhera. Dávám deset bodů!!! :yes:

foto Ricardo

Ricardo 08.05.2007  14:10

Původně 9 nyní 10

Zpočátku mě tato recenze moc nepřešvědčila, ale potom se výrazně zlepšila, tak jsem dal 9. Protože teď dosáhla téměř ideální úrovně obsahu i fotek, a navíc je Speedster můj reálný "dreamcar", desítku si zaslouží, ode mě nejlépe dvakrát :-) ;-)

"-- skrytý --" 09.05.2007  11:57

auto: 8b; popis a zkušenosti: 8b; fotky: 8b --- celkem: 8b ;-)

"anonym" [88.212.20.XXX] 12.05.2007  22:06

len tak

dobré ;-)

"-- skrytý --" 13.05.2007  21:49

Tohle auto se mi vždycky líbilo, nemůžu dát jinak než 10 bodů ;-)

"-- skrytý --" 15.05.2007  00:09

Zdravim....

Nadherny nastroj,vcera jsem jeden potkal v centru a je to hrozivy,jak je to nizky...zvuk je paradni....chtel jsem se jen zepotat odkud jsi?A gratuluju k destickam,rikal jsem si ze musej jit sehnat min nez za 17,jak jsem nekde cetl.

neregistrovaný: "Twinsen" [85.70.45.XXX] 16.05.2007  16:46

« Re: Zdravim....

No je to celkem nizke, to mas pravdu :). Ja jsem jinak z Prahy, viz. SPZ na fotkach.

"-- skrytý --" 18.05.2007  23:12

« Re: Re: Zdravim....

jo,aha,to mi mohlo dojit....tak se kdyztak ozvi,az pojedes nekdy na okresky a nebude s kym,rad bych ho videl ve svem zivlu... ;-)

foto golfgt

golfgt 24.05.2007  08:52

« Re: Re: Re: Zdravim....

taky bych se projel >:D a klidne i cooperovym mini >:-[]

"-- skrytý --" 25.05.2007  16:18

« Re: Re: Re: Re: Zdravim....

neni problem:-)Rad zkousim nova auta,takze se muzem dohodout,napis na icq.... ;-)

Twinsen 25.05.2007  01:27

« Re: Re: Re: Zdravim....

Klidne se ozvu...s Mini Cooperem bych se taky rad svezl, zatim jsem mel moznost jet jen kratce s tou neslabsi verzi a mile me prekvapil :)

"-- skrytý --" 25.05.2007  16:19

« Re: Re: Re: Re: Zdravim....

Okej,tak se ozvi na icq..jestůi si se svezl Mini One,to je nejslabsi,tak sice mas predstavu o vyvazeni,ale ten spravnej zazitek ukaze teprve sport plus podvozek a kompresor ;-)

foto davy

davy 20.06.2007  10:05

Kohopak to tu nevidim:-) Super! Jinak tohle bylo nejzabavnejsi auto, jake jsem kdy ridil a styska se mi po nem. Mohl bys sem pastnout link na to nase uplne prvni blbnuti se Speedstery, jak jsme se ucili otocku smykem pozpatku bez zastaveni:-) Asi sem take dam auto, zaci na tu byt dost znamych..

neregistrovaný: "Twinsen" [213.220.255.XXX] 07.07.2007  19:23

« Re: :-)

No vidis to, to je nahoda :) Ultimu sem urcite dej, ta bude zajimat vic nez dost lidi a Evo asi taky :). Na to video musim najit nekde odkaz..

Ajin(MoDo Team) 02.07.2007  10:49

Info

Skvělý auto i info o něm. Jen ze zvědavosti vidím pražskou značku a fotku s více Speedstery, dlouhou dobu stál v Jugoslávský ul. stříbrnej opuštěnej Seedster taky pražská spz, začaly z něj mizet díly a teď zmizel, neznáš jeho historii?

neregistrovaný: "Twinsen" [213.220.255.XXX] 03.07.2007  22:57

« Re: Info

No toho Speedstera jsem tam dlouho dobu videl, bylo me ho celkem lito, chtel jsem i napsat majiteli, ze bych ho mozna i koupil, ale ze zmizel to ani nevim...divne, stal tam snad pres rok. Majitele ale moc nechapu...

Ajin(MoDo Team) 07.07.2007  19:45

« Re: Re: Info

Díky za odpověď, snad neskončí někde na díly. Tak ať ti tvůj slouží :-)

"anonym" [90.176.63.XXX] 18.07.2007  10:24

Blbosti

Ty desky se dají sehnat i kolem 1000, ale to budou nejspíš *, ale kolem 2.200 se už dají sehnat celkem provařený značky. takže s těma dílama to nebude až tak horký.

neregistrovaný: "Twinsen" [213.151.76.XXX] 18.07.2007  10:50

« Re: Blbosti

Jasne, daji se sehnat i za 700 Kc, ale nechci zadne polske :) Jezdim s tim celkem casto na okruh, tak nechci na tomhle setrit. Koupil jsem Feroda DS Performance, ktere stoji 4200 Kc na zadek a 2600 Kc na predek. Jsou i tak o dost levnejsi nez originaly, ale podle nejen mych zkusenosti jsou pritom o neco lepsi.

"anonym" [85.160.10.XXX] 18.07.2007  11:02

« Re: Re: Blbosti

Twinsene, ježdění na okruhu mě zajímá, mohu se zeptat kam jezdíš?

neregistrovaný: "Twinsen" [213.220.255.XXX] 22.07.2007  12:20

« Re: Re: Re: Blbosti

Nejvic se dostanu asi do Mostu, obcas do Sosnove, tam jsem byl asi pred tydnem. Chodis taky nekam jezdit?

Ajin(MoDo Team) 25.07.2007  10:43

« Re: Re: Re: Re: Blbosti

Jojo,já jezdil do Brna, dřív na renocar, teď i na jízdy veřejnosti.Jezdil jsem tou Audinou, kterou tu prezentuju, to se smozřejmě s tvým vozem nedá srovnat. Teď spíš fotím pro kamaráda, má tu 330i a 325i,která se teď přestavuje na závodní. Já teď hledám nějaký vůz na blbnutí.V mostě jsem ještě nebyl, ale chystám se Je škoda, že je u nás málo příležitostí jak se dobře svézt.

neregistrovaný: "Twinsen" [213.151.76.XXX] 25.07.2007  11:40

« Re: Re: Re: Re: Re: Blbosti

Tak v Brně jsem ještě nikdy přímo nejel, je to poměrně daleko a se Speedsterem jsem naši "úžasnou" D1 absolvoval jen jednou do Brna a zpět a nic moc :-). Jinak máš pravdu, těch možností je hodně málo. Most je super, přijde mě tak optimální, ale chtělo by to tam už víc výkonu. Brno je počítám ještě rychlejší, ale sám jsem ho nejel. Sosnová je hodně zatáčkovitá trať a Speedsteru dobře sedí a baví mě asi nejvíc. Jen škoda, že pravidelné ježdení na okruh není zrovna nejlevnejší (jak pronájem, tak hlavně provozní náklady auta atd.). Pokud sháníš neco na blbnutí, tak Speedster je celkem ideální a dá se už koupit i kolem 400 tis. Kč. Případně nějaké starší trojkové BMW udělá taky super službu. On je celkově problém, že zadokolek se tak moc nevyrábí a s předokolkou si člověk tolik neužije. Hodně jezdím se Speedsterem i na srazy Kaipanů, což na blbnutí taky není špatné auto a nedávno jsem viděl nějakého ojetého prodávat i kolem 200 tis. a člověk si na tom opraví většinu věcí sám. Co to tvoje CLK? To asi s tím automatem a váhou nebude na blbnutí to pravé, co?

Ajin(MoDo Team) 25.07.2007  12:02

« Okruhyi

Ajin(MoDo Team) 25.07.2007  12:07

« Okruhy

To máš pravdu, CLK v automatu není to pravý a ještě je firemní, takže případnou kolizi bych odskákal.Speedster i Kaipan jsou super, ale chctěj už hodně zkušenýho řidiče ne.Já uvidím, spadl jsem teď do hypotéky, takže se musím držet při zemi. Taková E30 by se mi líbila.

foto Vette

Vette 22.07.2007  13:11

Krasa

Blahozela. Super auto.

"-- skrytý --" 28.09.2007  15:13

Nemozem inac len za 10 gratulujem ku krasnemu autu,moj sen to ale nie je koli 190cm takze nemam sancu sa zmestit:-)Inac super

neregistrovaný: "TwinsenS" [213.220.255.XXX] 02.10.2007  10:51

Tak s tim neni problem, znam i majitele Speedsteru, ktery ma pres 200 cm a vejde se bez problemu. Sice se hur nastupuje, ale pak jak sedis, tak v pohode :-)

foto STi-Modo-Team-

STi (Modo Team) 02.10.2007  11:08

Krasavec - obě auta

Vždy se nějaké době divím,co všechno tu má recenzi,avšak zapadlo do hlouby hodnocení.Opravdu moc pěkný auto,skutečná zábava z jízdy,chtěl bych to taky zažít... řídil sem akorát Kaipana 57,což je asi blízko,ale tohle je hezčí.A Gordona také znám,ten mi akorát vždy připadal předražený.Tak ať jezdí dlouho bez poruch :yes:

"anonym" [213.220.255.XXX] 22.10.2007  16:17

« Re: Krasavec - obě auta

Kaipan 57 je super, jen Speedster je preci jenom o neco lepe pouzitelnejsi na "normalnejsi" jezdeni. Jezdim docela casto na srazy s Kaipan klubem a tahle auta to uz je fakt moc velky extrem a to jsem sam kdysi chtel Ariel Atom nebo Lotus 340R :-). Gordon je preci jenom nekde jinde, nez treba Kaipan (je pohodolnejsi a celkove vetsi a luxusnejsi), ale ta cena je dost premrstena. Za 2 miliony bych volil v tomto duchu neco jako Wiessman, Morgan apod.

neregistrovaný: "Twinsen(nereg.)" [213.220.255.XXX] 22.10.2007  16:18

« Re: Krasavec - obě auta

"-- skrytý --" 02.11.2007  12:04

Tip na výlet

Chtěli by jsme Vám představit plánovanou akci s názvem CZECHRACE: jedná se o společnou jizdu
    napříč ČR A SR- 2dny- 1300km plus motokáry a sprinty
    1. den hranični přechod ROZVADOV - PRAHA - BRNO - BRATISLAVA
    2.den BRATISLAVA-OSTRAVA-HRADEC KRÁLOVÉ -PRAHA-PLZEŇ
    Pro připadné zájemce zašlete nám foto vozu my se Vám ozveme

S pozdravem czechrace

"-- skrytý --" 27.11.2007  17:12

jacháá

Můj dřívější názor na Speedstra byl pozitivní už jen pro to že je to opravdu speedster karoserií jako takovou. Ale po tom co jsem si přečetl ty dvě recenze jsem zjistil, že Speedstera si koupí jedině člověk, který je na něj ulítlej. ( a nebo zvíře, které nemá ponětí o hodnotě peněz). Podle mě je Speedster velmi dobře myšlený nápad jak vyzdvihnout blesk Opelu na obloze ještě výše, ale to se nepovedlo. Nedopřád řidiči ani skvělý posez (o spolujezdci radši nemluvím) je si myslím automobilový hřích. Vím, že ke speedstrům by ta surovost měla patřit a že autíčko jede jako stádo čertů, ale jsme stejně... V autě za 1,3 MIL.korun bych něco oželil,pokud jde o sporťáka, ale ne tolik jako musí člověk u Opelu Speedsteru.

Nemluvím o designu, protože ten je skvělý a auto je líbivé. Ale jakoukoliv buchtu na to ulovím, ta se v autě poláme..

neregistrovaný: "TwinsenSpeedster" [213.220.255.XXX] 28.11.2007  16:25

« Re: jacháá

Tak posez si myslím, že je ve Speedsteru super, jen je horší se na to místo řidiče nebo spolujezdce dostat :). Jak ale už člověk sedí tak je spokojený. Sedačky jsou výborné. Jinak s tou cenou a kompromisy souhlasím. Já ho kupoval už lehce ojetý dva roky starý za mnohem příznivější cenu - 1,3 milionu bych za něj nedal.

Poustnik 09.01.2008  16:06

Moc pěkná barva, tu já můžu....

Jednoho tvého kolegu mám vyfoceného v galerii u Mazdy....Tak ať s ním prožiješ ještě spoustu vzrůša. Ať slouží! Hoj! :-)P.S. A tady je další kolega...[odkaz]

foto Martin911Turbo

Martin911Turbo 29.04.2008  21:50

Pěkné

Pěkné auto, design i barva u mě za 1, jen velká škoda maléjo výkonu a některých hw nedodělků u tohoto typu auta

foto SR20

"-- skrytý --" 18.06.2008  19:54

Nadhera

Takto nejako si predstavujem sportove auto. Netreba milion koni, staci len nepostavit dvojtonovu obludu. Gratulujem k vyberu. :yes:

foto ZonixX

ZonixX 07.02.2011  22:24

nadopovany Speedster

260k? Tak s takovym vykonem se Speedster nemusi stydet na zadnem velkem okruhu :)) na V.Myto to bude az-az >:D

...jinak v sobotu 19.3. je v Moste zahajeni sezony, tak at tam Speedster/GT-R nechybi :-)

foto element5

element5 07.02.2011  23:55

« Re: nadopovany Speedster

V některých novinkách se dočteme, že majitel svého miláčka navoskoval (teď tím nemyslím nic sprostého ;-) ), koupil mu koberečky nebo vyměnil olej, ale konkrétně tahle novinka (mimochodem skoro po čtyřech letech od předchozí) opravdu stojí za to... Ten výkon, ty brzdy a hlavně to GT-R :yes: Rychle ať je tady recenze, když teď ta, co zde byla, právě zmizela.

Twinsen 08.02.2011  13:12

« Re: nadopovany Speedster

No to bych urcite rad, mas o tom nekde vic info, nebo to najdu primo na strankach autodromu Most? :-)

foto ZonixX

ZonixX 08.02.2011  14:31

« Re: nadopovany Speedster

na webu to jeste nemaji, ale bude to na 100% tento termin :-)

"-- skrytý --" 31.08.2011  00:21

Speedster carbon hard top

Ve svých plánech uvádíš pořídit carbon hardtop - můžeš prosím uvést link na výrobce? díky

Twinsen 11.07.2012  01:22

« Re: Speedster carbon hard top

Trochu pozde, ale prece :-) Napis me na twinsen@speedster.cz, poslu ti vic info atd.

foto kernel

kernel 18.10.2012  11:49

Komedie s cenovkami :)

.....ke Speedsterovi pořídil "kamaráda" Nissan GT-R ..
    originální stojí nekřesťanských cca 17 tis. Kč, >:D

Dost dobrej vtip

foto maty-driver

maty driver 06.05.2018  09:28

:-0

Toto auto miluju už vodmalička. Miluju ten design... lepsi nez nejake Porsche. Hodne stesti!