BMW řada 3 (1999)

2.11.2008

BMW (Bayerische Motoren Werke) Vidím to před sebou jako dnes. Bylo léto 2004 a já se zrovna místo vyhřívání na odpoledním slunci tísnil v nechutně…

BMW 3 (E46) (Traviss)

foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

Novic (Porsche team/GT-R team) 02.11.2008  11:37

oujeeee

konecne tu mas svy báwo! :-) je fakt moc pekny,jak uz jsem ti psal dat tam koplet M-paket exterieru a mas fakt luxusni auticko!,krasna barva.pridat jen vice fotek a mas to sup :-) :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

Edit:11:39-jo a spotrebu mas taky dobrou na bmw.

foto certina

certina 02.11.2008  12:50

Pěkný

Hezká "troječka" :yes:

foto scooter-x-AlkoholixXx-

scooter_x (AlkoholixXx) 02.11.2008  17:14

Zaujímavá recenze

Zajímavá recenze! :yes: K tomu motoru a faceliftu, z vlastních zkušeností to nemusí být pravidlem, že nový motor přichází s faceliftem. Např. u naší 406 se HDI začalo dávat asi půl roku před uvedením faceliftovaného modelu, takže je možno objevit sem tam auto se starším vzhledem, ale HDI common-railem pod kapotou a není to výsledek někoho doma v garáži ;-)

foto scooter-x-AlkoholixXx-

scooter_x (AlkoholixXx) 02.11.2008  17:17

« Re: Zaujímavá recenze

Ještě něco, líbí se mi věta v "mínusech", a to "výkon už je na úrovni dnešních 2litrových dieselů či menší" >:-[] Ono pokud 10let starý dvoulitr s rotačním čerpadlem má výkon na úrovni dnešních dvoulitrů, to bych spíš viděl jako plus, ne? >:-[] Ten dodatek "či menší" asi vysvětluje, co jsi myslel, ale i tak mě to docela pobavilo ;-) :yes:

Traviss (BMWfans) 02.11.2008  17:44

« Re: Re: Zaujímavá recenze

Díky za kladné hodnocení! Ten výkon určitě potěší :-) a je velkým plusem toho auta na cestě ;-) Pohledem do tabulek už to tak slavné není, BMW "má být vždy napřed" >:-[] A když Laguna III má z 2litru 127 kW/175 koní tak už to zamrzí :-( Pravda ale naopak je, že 3er E90 už má také 130 kW ;-)
        Je to jako srovnávat jablka s hruškami...záleží na situaci a chuti ;-)

Traviss (BMWfans) 02.11.2008  17:54

« Re: Re: Re: Zaujímavá recenze

A ještě k tomu výkonu, dá se lehce podvádět: ;-)
          chip +20 kW = 10500,-
          Ale prozatím vyhozené peníze...

Traviss (BMWfans) 02.11.2008  17:46

Poděkování

Tímto bych chtěl obecně všem poděkovat za kladná hodnocení! Přidám ještě foto z dneška a bude i (už natočené) video a poté také ohodnotím všem :-)

"-- skrytý --" 02.11.2008  20:11

BMW rulezz

Pěkný Bawor, supr že jsis nevybral stříbrnou, jako většina trojek :yes: Jak jsi spokojený s motorem, s jeho projevem, chodem, pružností, citlivostí? Recenze skvělá, mrknul jsem se na to video o výrobě a opravdu zajímavé :-) Máš to za 10 rovných ;-)

Traviss (BMWfans) 02.11.2008  21:09

« Re: BMW rulezz

Tak modrá je přece dobrá ;-) Pravda, v merku byla i stříbrná, ale ty jsou fakt všude.. Motor, no dneska mě trochu pozlobila jedna kočka, cougar se jmenuje, je třeba se trochu vice sžít s řazením :-) Ono jízda na spotřebu a na pevnou míli se docela liší >:D
      Ale zpět k otazce: S motorem spokojenost, projev je mi vlastní, vzhledem k tomu, že jsem od ranného mládí vozen na VW 1.9TDi 66 a 96 kW, Mondeo 1.9TD + mnoho dalších, tak jsem poněkud ovlivněn, pružnost perfektní jen fakt se s tím "jezdí jako se slabým benzínem", jak dnes prohlasil Paulie za volantem, zkrátka pod těch 1700ot. nemůžes po motoru nic chtít...leda klidnou jízdu po rovině. A k citlivosti - ten turbo efekt tam je a bude, ale když s tím počítáš a máš natlakované turbo před předjetím, tak pohoda, ale ty to myslím znáš dobře ze svého ;-)

"-- skrytý --" 02.11.2008  21:51

« Re: Re: BMW rulezz

Turboefekt znám, bohužel ;-\ Ale jak píšeš, stačí jak se turbo trošičku točí a je to :-) Máš dobrý postřeh s tím, že auto z roku 99 s 2.0d má stejný výkon, tako auta o 9 let novější :yes: Hold BMW je popředu >:D Už jsi zkoušel měřit maximálku a zrychlení? Zajímalo by mně nakolik jsou tabulkové hodnoty přesné :-)

Traviss (BMWfans) 02.11.2008  22:24

« Re: Re: Re: BMW rulezz

Asi vcelku budou... Dneska s Cougarem to bylo +- nastejno a ten ma papírových 10,3s a u mě to ještě v nohách až tak moc není na ty sprinty. Tachometrových jsem viděl cca 207, ale nebyl to strop, pak už začínala na Rudné zatáčka ;-) A zimáky jsou teď jen H, takže 190 max :-)

foto Enthusiastic-driver

Enthusiastic.driver 03.11.2008  10:09

pěkná brambora...

A krásně napsaná recenze :-) No, výjimečně asi opět budu hodnotit a mlasknu ti tam 3x10, i když jsem to původně v plánu neměl, ale recenze je fakt pěkně, citlivě napsaná. s hodně postřehy ;) A nezávoď zbytečně s Cougarama a jinýma závodníkama, na to přece jen ta 2.0d není :-)

Traviss (BMWfans) 04.11.2008  19:26

« Re: pěkná brambora...

Díky za ohodnocení! Závodění se tak lehce nenadále zvrtlo po focení po cestě zpět... ;-)

foto Special-line

Special-line 03.11.2008  15:03

Kravina....

Je to fakt kravina ale prostě nejhezčí budíky ze všech aut jsou tyhle starší z BMW a nebo ještě ty z Mercedesů, ty žlutý co se dělaly v době Pián >:D >:D >:D

"-- skrytý --" 03.11.2008  15:03

3 (E46)

Zdar,

přidej se k nám do klubu :-) ... založil jsem v modelech BMW položku "3 (E46)" což je podle mě správně ... když všichni co máme BMW 3 E46, nastavíme v editaci svého auta parametr "Model" na položku "3 (E46)", tak uděláme největší skupinu BMW na moje.auto.cz :-)

PS: do kolonky "Tovární označení:" si napiš "320d"

Traviss (BMWfans) 04.11.2008  19:31

« Re: 3 (E46)

Ahoj. Nechci Ti kazit Tvou reformu, ale myslim si, že volební kampaní vždy nepřesvedčíš 100% dotázaných a pokud pak nějaký BFU najde stejný typ auta zařazený dvojmo, tak to ztrácí smysl. Pokud, tak by se po nějaké dohodě, že takto je to spravně, měl najít diktátor (rozuměj admin ;-) ), který to pak nasilně upraví všem a staré skupiny smaže...
      Alespoň to je můj názor...

"-- skrytý --" 13.11.2008  20:07

« Re: Re: 3 (E46)

když nechceš kazit tak nekaz :-) ... že nepřesvědčim 100% lidí je mi jasný a nikoho nenutím, ale přijde mi prostě logičtější řadit auta podle modelu a ne podle motoru navíc když se ještě motory s každným novým modelem mění ... zkus to ještě pormyslet ;-)

"-- skrytý --" 03.11.2008  17:18

Majitelé E36

Co se týče tvé "urážky" E36 tak mě se to rozhodně nedotklo :-) Design E46 je uchvacující to se musí nechat,ale celkové když se člověk koukne na E36 a E46 tak jsou prostě nestárnoucí.Přeji ti mnoho šťastných kilometrů.Měj se fajn :-) :yes:

"-- skrytý --" 03.11.2008  21:46

Vitej!

Vitam te na MACZ. U recenze jsem se celkem pobavil, mel jsi byt spisovatel a ne telekomunikacni technik ;-) Ale napsal jsi to dore! Jsem zvedavy ktere fotky sem vyberes. Jinak te pozdravuje dvoustopa kocka ;-)

Traviss (BMWfans) 04.11.2008  19:51

« Re: Vitej!

No zdar, spisovatel zrovna ne, ale chytil mě nějaký rapl při tom psaní ;-) BMW vzkazuje, že kočce zanedlouho zkrátíme drápky :-!

"-- skrytý --" 04.11.2008  16:59

Fotogalerie

Koukám na fotky v tvé fotogalerii a série fotek s Cougarem je krásná.Máš u mě velkou pochvalu a palec nahoru :-) :yes:

Traviss (BMWfans) 04.11.2008  19:46

« Re: Fotogalerie

Dík, koukni i k sobě ;-)

Paulie001 05.11.2008  13:21

« Re: Re: Fotogalerie

Jen bohužel Klarino nějak zabodoval ve stylu, že se mu něco na Tobě Travissi nelíbí. Mrknul jsem na jeho recenzi a ohodnotil objektivně, daný uživatel nepřekvapil a ihned mi podobné hodnocení vrátil na oplátku. Asi za těch pár vět čekal 3x10b a poplácání po rameni, jak to nádherně sepsal. Už jsem mu tam něco hodil do diskuze, tak uvidíme jak zareaguje ;-)

foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

Novic (Porsche team/GT-R team) 06.07.2009  22:23

new photos

mas je pekny ;-) :yes:

"-- skrytý --" 06.07.2009  23:00

« Re: new photos

Přesně tak, přidávám se! :-) :-!

"-- skrytý --" 30.07.2009  08:26

Pochvala

Zdravím kolego :-) Dobrá volba auta, chválím především ta světla, oranžáda už byla trochu out :-) Ty LED jsou origo?

Traviss (BMWfans) 30.07.2009  21:55

« Re: Pochvala

Díky za pochvalu! Někdy mi ale ty 2 válce chybí ;-) Oranžáda byla první věc, kterou jsem chtěl měnit a pak jsem si na to nějak zvykl a téměř rok tak jezdil.. Když jsem ale našel za dobrou cenu ty (neorigo) LED, tak jsem to vyměnil všechno :-) Ještě by to chtělo AE a LED SUFIDky na SPZ, tam se dá blbnout pořád...ale leze to do peněz..

Paulie001 30.11.2009  20:35

Sraz

Ale ten Kalos je v te grupě stejně nejhezčí >:D ;-)

Traviss (BMWfans) 30.11.2009  22:57

« Re: Sraz

Proti gustu žádný dišputát >:D V noci bys teď byl s těmi LED zepředu určitě 1čka, já jsem se pořád nedokopal ani k AE...
      Tuním zezadu, počkej na poslední úlovek >:-[]

BTW dneska se chtěl pořád někdo honit, prvně borka v Astře a pak borec v OII, asi 77kw TDi... Nevím, proč to Ti lidi zkoušejí.. :-!

"-- skrytý --" 30.11.2009  23:23

« Re: Re: Sraz

Pánové je třeba zrobit další racing day, navrhuju nějak před Vánocemi ;-) :-)

Traviss (BMWfans) 01.12.2009  14:05

« Re: Re: Re: Sraz

Jj, pátek 18.12. nebo pak v sobotu...

Traviss (BMWfans) 03.12.2009  20:45

« Re: Re: Re: Re: Sraz

Popřemýšlejte a napište tedy prosím, kdy vám to líp vyhovuje.. Ať už to dáme na určitý den! :-)
            Já jsem teda raději pro pátek ;-)

Paulie001 03.12.2009  20:47

« Re: Re: Re: Re: Re: Sraz

já nemám čas každý den stejně, takže to je jedno >:D

Traviss (BMWfans) 08.12.2009  19:44

« Re: Re: Re: Re: Re: Sraz

Ok, takže dva pro pátek >:D

Místo asi jako minule, myslím, že to tam bylo dobrý, prostorný parking, hezké prostředí:

Společenský dům Bartovice
              Bartovická 459/8
              Ostrava - Bartovice

Parda71 (BMWfans) 08.12.2009  20:34

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sraz

Zdar, tak já myslím, že bych mohl přijet, doklepu tam ještě další TDSa co je tady na macz a je z Ovy. Takže pátek 18.12. a v kolik asi? dotáhl bych ještě kámoše Old School s fáčkem ;-)

Traviss (BMWfans) 08.12.2009  20:47

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sraz

Zdar, viděl bych to asi na 18h, je třeba to zajišťovat, Vánoce se blíží, snad je tam ještě volno, zítra tam sjedu..

Jinak jasný, bude to takový BMW sraz + křoví >:D
                  Člověka nesoudíme podle káry ani vzhledu, ale vystupování :-!

edit.: Ale pokud přijede někdo s hezkým Xmas tree tuzingem, taxe zlobit nebudeme, jsou přece ty Vánoce >:D >:D

Parda71 (BMWfans) 08.12.2009  21:15

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sraz

Ok a jak vidíš program, jak si představuješ že to bude probíhat?
                    >:D Xmas tree tuzing, dobre no >:D Koupím si na bawo obrovskou přední laminátovou radlici >:D

Traviss (BMWfans) 08.12.2009  22:01

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sraz

Očekáváš hodně sněhu? >:D

Nějak to příliš organizovat nebudem, zkouknem si auta, hezké objedem klíčem, aby to všechno ladilo >:D a jdem to zajíst/zapít/zakecat dle libosti, uvnitř jsou nějaké společ. hry, příjemná obsluha.. Kdyby se někdo nudil, či hecoval, tak asi 500m zpět ke kruháči je náš test track-mírný kopeček na 4-proudu směrem na Karvinou, délka asi 700m, top speed 170-180km/h ;-)

Jinak jsem přidal 2 fota z minula teda... :-)

Parda71 (BMWfans) 08.12.2009  22:20

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sraz

>:D Jasně, zimní příprava musí být, někdo nazouvá zimní gumy, já radlici >:D
                        Pouvažuju a dám vědět, ted nevím, jestli náhodou nemám už něco v plánu na toho 18., teď je těch akcí hodně... Na fotky kuknu, ty se můžeš podívat na moje báwo, taky ropa >:D To tvoje je libová E46 :yes:

"-- skrytý --" 09.12.2009  00:03

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sraz

S 18.12. souhlasím, taky mi to pasuje :-)

Traviss (BMWfans) 09.12.2009  19:54

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sraz

Libová až tak není, to pak posoudíš sám >:D
                          Jsem sice ten typ, že když se něco po...., tak je třeba to vyměnit a hned nejlépe za lepší než sérii, ale hatí mi to čas a někdy i finance...

Traviss (BMWfans) 09.12.2009  18:36

Sraz new thread :-)

Už je to nějaké dlouhé vlákno, tak zakládám nové:

je to tedy DOMLUVENO A OBJEDNÁNO, předběžně 10 míst s tím, že začátkem příštího týdne se to navýší.. Přesunuli jim jinou akci (100lidí) z pátku na pondělí, takže jsme tam s rezervací zatím sami, jinak je tam prý každý pátek živá hudba, neptal jsem se jaká, Eva a Vašek to snad nebudou :*) Takže přítulky, manželky eventuálně maminky a babičky jsou vítány také >:D

"-- skrytý --" 09.12.2009  19:09

« Re: Sraz new thread

Takže pátek 18. v kolik hodin? :-)

Traviss (BMWfans) 09.12.2009  19:15

« Re: Re: Sraz new thread

sry, platí čas z návrhu +- 18h

"-- skrytý --" 09.12.2009  19:22

« Re: Re: Re: Sraz new thread

Oukej, tak potvrzuju účast ;-)

Vampix(Diesel Power) 09.12.2009  19:57

« Re: Sraz new thread

zdravím pánové. Nechci se mezi vás nějak tlačit ale chtěl jsem se zeptat, jestli bych se mohl na vás přijet podívat? Stačilo by mi i místo za oknem nebo na židli u aut jako hlídač >:D účast je sice ještě nejistá ale už jsem to zadřel minule a tak si říkám, když to tak tiše pozoruji....pokud by neměl nikdo nic proti...

edit: akorát jsem ted zjístil, že ještě není 16ýho :-D tak to ten příští pátek je ještě nejistější ale nějak to splácám snad, pokud dostanu povolenku teda :)

Traviss (BMWfans) 09.12.2009  20:04

« Re: Re: Sraz new thread

Byl jsi přidán :-!
        Beru to vše s rezervou, minule Ti co potvrzovali, že přijedou, tak nedojeli a Ti, o kterých nikdo nevěděl, se ukázali, pravda, bylo to docela narychlo, tak to teď snad bude lepšíííí! :-)

Vampix(Diesel Power) 09.12.2009  20:07

« Re: Re: Re: Sraz new thread

jasně tak dík >:D ještě klidně můžeš dodělat ke mně otazníček protože já nikdy nic nevím na 100%, akorát většinou to že už nemám peníze nebo naftu >:D

Traviss (BMWfans) 09.12.2009  20:08

« Re: Re: Re: Re: Sraz new thread

Byl jsi přidán :-!

BTW nejsi sám, nebo neznáš někoho kdo je registrován na bmwklubu? Ptž. tam dostali uprostřed roku úžasný nápad neregistrovaní si nepřidají ani prd natož téma, takže smůla a platit 5kilo na 4 měsíce jim fakt nebudu, když za 4 měsíce to mám na 12 měsíců... ale to je něco jiného.

Každopádně by nebylo marné dát to i tam...

Vampix(Diesel Power) 09.12.2009  20:14

« Re: Re: Re: Re: Re: Sraz new thread

no nějak moc neznám, ono to 5kilo se přece platí na 12 měsíců nebo jsem něco prošvih? ;-\ Já se tam teda chystám co nejdřív ale pořád se nějak nemůžu rozhýbat a hlavně nemám svůj NB tak nemam ani internet banking

Traviss (BMWfans) 09.12.2009  20:15

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sraz new thread

myslím, že je to na kalendářní rok,ne? Třeba sem něco prošvih já... ;-)

Vampix(Diesel Power) 09.12.2009  20:24

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sraz new thread

Cituji:

''Výše příspěvků pro rok 2009 byla stanovena na:
                  Nový člen sdružení - 500,-
                  Prodloužení členství - 400,- respektive 300,- pro dlouhodobé členy
                  Prohlížení fóra - 300,-

· Jaká je délka členství ?
                  Délka členství je 365dní od data zaplacení příspěvku a pak automaticky zaniká, pokud si člen nezaplatí prodloužení členství na další období.''

Traviss (BMWfans) 09.12.2009  20:32

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sraz new thread

>:D Perfekt, kdyby tam napsali "Výše příspěvků pro rok 2009 byla na 356 dní stanovena na:" tak by tam nemuseli přidávat tu poznámku, ale ok, dík, možná to stihnu pořešit... :-)

Vampix(Diesel Power) 09.12.2009  20:35

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sraz new thread

Jo to by nemuseli, ono je to v nejčastějších otázkách pod sebou, takže je třeba číst a informovat se pozorně >:D ale mohli to napsat jinak, hodně věcí se na světě mohlo udělat jinak ;) >:D

"-- skrytý --" 09.12.2009  21:18

« Re: Sraz new thread

Zdarec. Tož já se pokusím taky přijet se svou E36 328. Snad mi to výjde ;-)

"-- skrytý --" 14.12.2009  18:13

« Re: Sraz new thread :-)

Tak já bych se stavil na topinku jednu, nebo dvě, budou dobré obě tři :-)

Traviss (BMWfans) 09.12.2009  19:33

Seznam, prosím NEODPOVÍDAT, ať to můžu editovat..

Účast: (s ? = ne na 100%) (X = nevyšlo..)

Traviss - e36 compact 316i, e46 320d (driver the Stig ;-) )
    Lukas06 - e39 530d
    Soomer - e36 318i X
    De5ire - e36 325TDS
    Voitano - e46 320i
    Pazda71 - e36 325TDS
    vampix - e90 320d X
    Jura - e38 730d ?
    vojtakawa - e36 328i ?
    Redwind94 - e36 M3 (do 21h!)
    ------
    nonBMW:
    Yethy - Ford Cougar 2.0i

Traviss (BMWfans) 09.12.2009  20:20

inzerát - hledám

Hledá se na sraz do diskuze štastný majitel 6-val benál BMW, zn.: všichni o tom básní a pak všichni jezdí v dízlu či 4-val benálu... >:D :-!

"-- skrytý --" 09.12.2009  20:25

:yes: :yes: :-! >:-[]

Parda71 (BMWfans) 12.12.2009  21:15

« Re: Re: inzerát - hledám

Čau Travissi, potvrzuji svoji účast a uživatel De5ire co má tady taky TDS dorazí semnou. Ale ještě neví jestli s autem, nebo bez. Má ho v servisu.
        BTW toje poznámka o benzinových šestihrncích je pravdivá a dost drsná :D:D

"-- skrytý --" 14.12.2009  14:49

« Re: inzerát - hledám

Tak jak již bylo uvedeno, pokusím se dostavit, ikdyž nejsem vlastníkem BMW a s těmi benzínovými šestihrnky je to dobrý postřeh. Nechápu jak si někdo může koupit BMW s jinou motorizací... ;-)

foto ypsilon

ypsilon 17.12.2009  19:19

« Re: inzerát - hledám

ja bych rad prijel,ale mam to trochu z ruky :-( ;-) takze az budete delat neco bliz,tak dejte vedet ;-)

Traviss (BMWfans) 18.12.2009  08:36

« Re: Re: inzerát - hledám

Tož to je složitý, ale my teď dostavěli tu dálnici, tak se vzdálenosti zkracují ;-)

Traviss (BMWfans) 16.12.2009  22:42

Počasí

Koukám ven, že sraz bude opravdu Vánoční, sype a sype... :-) Tak uvidíme, jak to bude vypadat v pátek.. zn. M-pakety výhodou - radlice se hodí vždycky :-!

"-- skrytý --" 17.12.2009  07:36

« Re: Počasí

Počasí je náhodou super, doufám že všichni přihlášení na sraz už trenují drifty ;-)

"-- skrytý --" 17.12.2009  19:46

« Re: Re: Počasí

Tak na to vem všechny jedy světa akorát musím před barákem vyměnit pneu... stojí mi to tady na letňácích >:D

Vampix(Diesel Power) 17.12.2009  22:48

poprosím o křížek

Mně je to vážně líto a fakt mně to štve ale jsem opět zadřený :-( Se k vám snad nikdy nedostanu, ale nebudu zoufat a budu doufat že se někdy brzy sejdem. Můžem někdy po novém roce třebas v únoru jestli bude sníh tak nějake větší parkoviště a trošku potočit ty vrtule. Užijte si to zítra a opatrně ;)

Traviss (BMWfans) 18.12.2009  08:37

« Re: poprosím o křížek

Jj, taky bych to viděl nějak čtvrtletně... Já to už vidím, že se taky půlit nebudu moct, můžu přivést jen jedno auto, tak můžete hlasovat >:D Já jsem teda pro compact ;-)

Traviss (BMWfans) 19.12.2009  09:13

After PARTY

Díky všem za účast na sraze, Ti kdož nedojeli ať nezoufají, dostali černý puntík, ale na black listu ještě nejsou :-!
    Nejlepší samozřejmě bývá až after party a nejinak tomu bylo i zde >:-[] sledujte proto přidaná fota a videa...

edit:

drifty e36 325 TDS

drifty e36 M3

originály foto..

"-- skrytý --" 19.12.2009  10:41

« Re: After PARTY

Super akce i after party!Videa jsou dobre,takovou kvalitu jsem necekal,jen skoda ze to nebylo ve dne!

"-- skrytý --" 19.12.2009  13:37

« Re: After PARTY

9:13 dobrá rychlost >:D Hned sem koukl na vše...Videa v super kvalitě,kdybych věděl že točíš tak bych nejezdil tak daleko :-) Jinak super sraz a nelituju toho,že jsem přijel...To do příště pro ty, kteří by chtěli váhat zda přijet či ne :-)

"-- skrytý --" 19.12.2009  14:32

« Re: Re: After PARTY

Připojuju se - sraz se vydařil na plné čáře :-) Možná by nebylo od věci se domluvit a dokud je sníh, tak zajet natočit nějaká videa za dne :-!

Traviss (BMWfans) 19.12.2009  14:42

« Re: Re: Re: After PARTY

Díky, atmosféru si ale děláme sami, takže to je jen o lidech :-)

Myslel jsi taková videa?

Cougarista mě (a já pak Paulieho) navedl tím prvním příspěvkem, bylo sluníčko, což jsou perfektní filmovací podmínky... :-)

Nejlepší je ten konec u Paulieho, tohle jsem, ještě u svého auta neviděl.. >:D

"-- skrytý --" 19.12.2009  15:30

« Re: Re: Re: Re: After PARTY

Přesně tohle mám na myslí :-) Mohli bychom někdy mezi svátky ;-)

Traviss (BMWfans) 19.12.2009  14:43

« Re: Re: After PARTY

Njn, nemarním čas >:D Ale věděl jsem, že sem budete koukat, tak jsem chtěl, aby to tady bylo co nejdříve.. :-) Jinak kdybych věděl, že to nevíš, tak bych šel blíže ;-) Ale hlavně se tam motal ten s tou oktávou... ;-\

"-- skrytý --" 19.12.2009  15:11

« After PARTY

Taky musim podekovat travissovi za organizaci, akce vyborna, skvele jsem se bavil a to jak verbalne v hospode tak vizualne na zledovatelem placku:-) Redwindovi dekuju za svezeni v M3 i obycejna jizda je nezapomenutelnym zazitkem... ta sedacka spolujezdce je od ted mou milenkou:-D... jsem urcite pro aby se udelal ten sraz za dne na lede... ale pro me vlastni stesti doufam ze tentokrat dojedu svym vozem... finalni dik plati Pardovi71 za poskytnute taxikareni diky TDS bratre;-)

Parda71 (BMWfans) 19.12.2009  17:03

« Re: After PARTY

Fotky a videa se moc vydařily stejně jako celý srazík. Takže díky Travissi za organizaci a natočení videa. Ta moje eskapáda se sloupkem (nebo řekou?)nemá chybu >:D. Dík patří taky všem zúčastněným. Fakt moc fajn večer. Moc hezky jsem se povozil v parádních BMW a hlavně už nejsme M3 panici >:D
        Souhlas Lukáši, klidně bychom se mohli někdy sejít i ve dne :yes:
        De5ire: není zač a doufám, že na příště budem dvě TDS ;-)

Traviss (BMWfans) 25.12.2009  21:40

Nové video a text

Prodloužil jsem recenzi o zhodnocení - po 30tkm, je to sice podle mne vysoce supbjektivní, ale snad to bude zajímavé čtení.. No a přidal jsem video z letošního zimního driftování.. :-)

foto OkreskyLover

OkreskyLover 17.07.2011  14:56

Vočipuj tu ropu

Ga,ga,ga,ga,ga,ga,ga,ga - čip z profesionálního hlediska nesmí chybět! >:D

Traviss (BMWfans) 27.09.2011  15:57

Chip

z profesionálního hlediska bylo auto ochipováno u Dieseltechnika v Kladně - veliká spokojenost :-) zrychlení zmeřeno za lepších podmínek 9,0; za špatných podmínek viz zde: