Diskuse

Aero 50 (2012)

7.8.2010

Hodnoťte prosím tuto recenzi pouze známkami 10 – 10 – 10. CO SE PRÁVĚ DĚJE ------------------------------- Bylo vybráno nové téma pro Květen 2016.…

Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)

Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz

white label 19.01.  19:17

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2021

pd7
    Pokud by to vrácení bylo dobrovolné, pak by je asi moc lidí nevrátilo, ale u třeba u nás by to určitě dobrovolné nebylo, tady bys to vracel povinně i s úroky, myslím jako řadový občan.

pradeda777 19.01.  18:39

« Re: Re: Re: Re: 128ti vs GTI

Já bych bral raději 128ti, ale bez manuálu? Když už tedy A/T, to pak GTI CS by byla asi lepší volba....infotainment čert vzal... :-( Samozřejmě kdyby BMW nabízelo X2 po F/L sDrive s 128ti mechanikou, tak bych určitě zvažoval jako náhražku za Yarina... ;-)

pradeda777 19.01.  17:43

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2021

wl....s tou Covid dotací máš pravdu. Ale kolik borců by ji vrátilo, kdyby jim prachy už seděly na účtu? 8-s

Ronault. 19.01.  16:45

« Re: Re: Re: 128ti vs GTI

Thomasino: A jak dlouho bys měl dvě auta od jednoho výrobce? Můj odhad jsou tři týdny, maximálně >:-[]

Thomasino 19.01.  16:17

« Re: Re: Re: 128ti vs GTI

A od půlky února bude konečně ve hře zpátky Leon Cupra. Zajímavé je, že i krátká verze bude mít nyní rozvor větší o 5cm, stejně jako kombi, nebo Golf kombi. Těch 5cm by se mi před zadními sedadly hodilo i v GTI CS.

iudex 19.01.  15:40

« Re: Re: 128ti vs GTI

Jj, jazdne by som si takto od stola tiež stavil skôr na Clubsport, vyšší výkon a nižšia hmotnosť hovoria v prospech CS. Ale aj bavorskí si vraj dali (po nie úplne chválenej M135i) pri ladení viac záležať a naladenie podvozka je vraj akurát pre univerzála.
    Vyberať ale peňaženkou, asi by to VW nemal šancu vyhrať, podobná základná cena, ale zľavy väčšie v BMW. Takže ak to odhadnem 36t za VW vs 33t za bávo, to by asi nebola moc dilema.
    Situácia by mohla vyzerať inak, ak by v CS bol manuál, bola by to značná výhoda pre VW, jednak z princípu manuál a druhak nižšia cena.

Thomasino 19.01.  15:18

« Re: Re: 128ti vs GTI

Souhlasím. A také jsem vsadil na Clubsport :-)
    Ikdyž z hlediska ovládání infotaimentu je lepší BMW, a měl bych aspoň obě auta od jednoho výrobce.

white label 19.01.  13:56

« Re: 128ti vs GTI

iu
    Clubsport bude pro 128ti mnohem těžší soupeř..., osobně bych vsadil na Clubsport.

iudex 19.01.  11:12

« 128ti vs GTI

Nie je to ešte porovnávačka, ale Top Gear v teste 128ti často porovnáva s GTI (vraj nie je auto mimo VW ktoré by sa viac podobalo na GTI) a hodnotia ho lepšie.
    Podobný záver tu: [odkaz]
    Človek by povedal, že to sa dalo očakávať, že BMW bude lepšie ako VW, ale pri porovnávačkách M135i to tak nebolo. Btw. 128ti hodnotia ako lepšiu voľbu než M135i. Stále ale čakám na porovnávačku s Clubsportom, to je primeranejší súper než základné GTI.
    P.S. včera som zase zašiel na parkovisko trochu sa potočiť, ale potom sa začali zastavovať ľudia a krútiť hlavami, tak som sa radšej pobral. Ľudia nemajú pochopenie pre zimnú zábavu. >:D

white label 19.01.  10:17

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2021

Každý komu výrazně neklesly meziročně tržby, by logicky neměl mít na dotace ohledně poklesu tržeb/prodejů nárok.

pradeda777 19.01.  09:33

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2021

Toyota Australia vrátila vládní Covid-19 podporu. To jsou borci.. :yes:

white label 18.01.  17:37

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2021

Tak to dopadá, když si něco vezme Bureš osobně pod sebe...

pradeda777 18.01.  16:42

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2021

Komedie na..."čau lidi systém funguje bezvadně".....tentokrát z Rožnova..... >:-[] [odkaz]

Thomasino 16.01.  17:29

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2021

Já vím že GTI je tak trochu ženské auto, proto je taky kupovaný i s ohledem na moji drahou, aby to mohla občas řídit. Já mám přece eMko ;-)

Ronault. 16.01.  16:33

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2021

Thomasino: Samozřejmě, čím více GTI, tím více >:-[] Ale dneska je to prostě ostuda být heterosexuálním bílým mužem, tak buď rád >:D

Thomasino 16.01.  16:23

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2021

Myslíš ještě více jako u Polo GTI ?? >:-[] >:-[]

Ronault. 16.01.  16:06

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2021

Thomasino: Já mluvím německy plynule. Píšou tam, že Clubsport bude novým oblíbeným autem gay komunity a mužů s malým přirozením, jízdně je to někde mezi Roburem a ZILem a brzdovka se leje do chladiče.... >:-[] >:D

Thomasino 16.01.  15:59

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2021

Tak kdo tady umí německy?? Co tam říkají? ;-)
    GTI Clubsport 300

pradeda777 15.01.  17:43

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2021

BMW 128ti

white label 14.01.  15:17

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2021

sf
    Zavřeli jen některé malé/menší přechody...

speedfred 14.01.  14:16

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2021

Ktovie čo je vôbec na hraniciach. V médiách bububu a realita je taká ze nikde žiadny policajt,colník a podobná verbež.Overené na vlastnou kožou.

pradeda777 14.01.  13:40

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2021

Tož momentálně je Rakousko uzavřené. Ale to se může do té doby změnit. Řekl bych, že to vypadá nadějně...."keep the fingers crossed"... :yes:

Thomasino 14.01.  13:07

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2021

Sleduji situaci jak je to s Rakouskem, pokud se to mírně zklidní, rád bych na driftování do Lungau ve druhé půlce února, to je super zábava!! Ale zatím to moc nevypadá :-( :'-(

pradeda777 14.01.  12:49

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2021

tms........jo kamaráde...driftování mám již dávno za sebou. Já driftoval a to i na motorce, když slovo driftování pro toto bláznění ještě neexistovalo. Říkalo se tomu jezdit smykem nebo šusem. Teď už su v klidu. "Been there...done that", jak říkají Australáci. Tak si užívej pokud tě to baví a zdraví dovolí. :-!

Thomasino 14.01.  11:00

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2021

Praděda - to že nemáš na M140i zimní gumy mi přijde velká škoda, na čerstvém sněhu je to teprve zábava !! A nemáš to daleko např. na Pezinskú babu na SK, nebo do Beskyd apod. Přijde mi to nevyužité to auto pak >:-[] Akorát to opečováváš pro dalšího majitele, který to stejně asi neocení, ale hlavně tobě to může být jedno. A na čerstvém sněhu se tomu nic nestane.

Thomasino 14.01.  10:48

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2021

Market - ano, Cupra má v karbonu, ale to je už celkem detail, s karbonem si hraji na eMku :-) Určitě budou výrobci, co to budou umět nahradit za karbon, stejně jako přední splitter.
    WL - taky myslím, že na druhém videu se to hodně blíží reálu (a doufám v to).
    IUDEX - ten interiér bude taková moje zkouška nervů, co skoro-dědek jako já vydrží. Prý to hlasové ovládání ale už celkem funguje, nicméně uvidíme >:-[] Na druhou stranu potřebuji akorát občas přepnout rádio a přepínat jízdní režim, na což je tam naštěstí tlačítko a pak ještě zmáčknout jednou na tom dotykovém displeji. Kvalita materiálů uvnitř Golfa 8 mi teda přijde upřímně o kousek horší jako jsem měl u šestkového GTI, nebo byla u GTI 7. Ojebávají to více a více :-( Ale CTR je na tom s kvalitou uvnitř podobně, asi o něco hůře podle mě, tam si na kvalitní interiér moc nehrají. Jezdit to snad bude dobře a na zábavu mám kdyžtak jiné auto.

iudex 14.01.  10:13

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2021

Tom: už som sa vyjadril, že Clubsport je najlepšie vyzerajúci Golf a v červenej metle na 19kach Estoril je to úplne najlepšia konfigurácia. Za mňa zboku a zozadu paráda, nie som si stále istý tým predkom, pôsobí stále trochu kórejsky, tiež tú svietiacu lištu by som musel vidieť naživo, ale celkovo je to zvonku výborné. Horšie je to už zvnútra, jeden z mála príkladov, keď novší je horší ako predchodca (interiér G7.5 bol bez chybičky).
    Inak fakt som zvedavý na prvé porovnania GTICS so 128ti, na bavorák sú prvé ohlasy pozitívne (unisono v štýle: zábavnejší než M135i).

Market 14.01.  06:41

Thom: Na Cupre R by si ho mal karbonove. >:D

white label 14.01.  00:33

Th
    Na tom druhém videu vypadá ta červená určitě reálněji.

pradeda777 14.01.  00:19

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2021

tms....ano, barva na CS je moc pěkná. I křídlo je very nice....měl jsem podobné na mé MPS gen. II. Také se mě líbí červené (body colour) boomerangy po stranách na předním nárazníku....very cool indeed... ;-) Jako univerzál by bylo ok........... :-! Jen ten infotainment...nevím... nevím... 8-s

Thomasino 13.01.  23:30

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2021

Cayman GTS 4,0 PDK by se mi moooc líbil !! :yes: :-!
    Tady konečně aspoň nějaké video na červený GTI CS300, ikdyž tady ta barva vypadá spíše jako obyčejná nemetalická, kdežto venku na obyč. GTI působí o dost lépe. To zadní křídlo se mi moc líbí !! >:-[]
    [odkaz]
    Tady ta barva vypadá jinak: [odkaz]

speedfred 13.01.  20:07

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2021

Aha >:-[] , ten by bol fajn ale....

white label 13.01.  19:15

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2021

Ne, Škodovku jsem nemyslel, spíš Cayman GTS 4.0 . ;-)

speedfred 13.01.  19:00

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2021

To by som sa ale bál aby mi neustrelil predok, ak si myslel nejakú Š 105/130. >:-[]

white label 13.01.  18:51

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2021

sf
    Nebo rwd, ale s motorem u hnané nápravy... ;-)

speedfred 13.01.  18:42

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2021

Hlavne ten pocit keď si preberieš auto po oprave a za hodinu ho roztrelíš znova....
    To už by som asi psychicky nedal a pridal sa k Iudexovi že silné auto jedine so 4x4.

white label 13.01.  17:16

Jj... ;-)
    Tomu rozumím, silný zadohrab na širokých letních, to v zimě není žádná sranda.

white label 13.01.  16:56

pd7
    Jestli chceš vakcínu, musíš do kanclu, viz i iudex... >:D >:-[]

pradeda777 13.01.  16:54

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2021

Už se ví, jak je to s tím očkováním....

speedfred 13.01.  16:46

Dedo sa bojí driftovať a nie 140i
    Ja som išiel z Brna do Jihl na letných s QV a občas i snežilo a pršalo stále. Veselo mi ale nebolo, to je pravda.

white label 13.01.  13:32

pd7
    No, to musíš dojet ještě za čerstvě napadaného sněhu na nejbližší parkoviště.

pradeda777 13.01.  12:55

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2021

wl....ano, jednak nemá zimní gumy, ale hlavně ji nechci zas.rat od slané břečky...... :-!

white label 13.01.  12:18

pd7
    Proč se 1er sněhu bojí? Nemá zimní pneu?

pradeda777 13.01.  12:15

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2021

wl.....yep.......to je Cibule.....stehna má vysportované....prsíčka na tenistku moc dobrý....není už náhodou maminka????

pradeda777 13.01.  12:12

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2021

iu...jasný, driftovat se dá i s Yarinem....ale enom když to člověk zrovna nechce..... >:D [odkaz]

white label 13.01.  12:10

pd7
    To je Cibule? Tak ta má větší stehýnka, než prsíčka... >:-[] ;-)

iudex 13.01.  12:04

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2021

Dedo, že ťa huba nebolí, napísať, že nie je s čím driftovať a mať v garáži RWD? >:-[]
    A ako ukázal labelov syn, driftovať sa dá s všeličím (aj so Sharanom 4motion).

pradeda777 13.01.  11:59

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2021

iu....u nás už taky napadlo trochu sněhu....snad to chvílu vydrží, aby měli děcka trochu zábavu..... ;-) Driftovat? Není s čím. 1er se snihu bójí....
    [odkaz] >

pradeda777 13.01.  11:44

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2021

wl.....iudex si nedělal srandu......už teď lituje, že se "pochválil".... >:-[] ;-) Já bych to taky bral, kdyby mě to nabídli, ale držel bych hubu...a to už su "nižší riziková skupina". ;-) :-! Cibulková má také větší prsa než iudex..... >:D ;-) >:-[] [odkaz]

iudex 13.01.  09:19

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2021

Ron: som očipovaný, ale nejdem to rozvádzať, lebo je okolo toho zbytočná hystéria, každopádne podľa tých laxne definovaných pravidiel som patril do prvej vlny a keď mi očkovanie ponúkli, tak som to prijal.
    Na inú tému: včera u nás konečne napadol prvý sneh a tak som sa cestou domov zastavil na dvoch parkoviskách trochu si zablbnúť. A konštatujem (opakovane), že bavorácky xdrive je pre mňa ideálny. Po úplnom vypnutí DSC ide zadok pekne bokom, ale keď už mám pocit, že je to príliš a strácam nad ním kontrolu, pekne potiahne predok a auto mierne zrovná. Len sa nesmiem zľaknúť a musím držať plyn. Proste tam, kde by sa čistá RWD už stočila do hodín, xdrive to mierne zrovná predkom do kontrolovaného driftu, pričom je ale stále cítiť, že na zadku je viac výkonu. Teda samozrejme nie je to učebnicové a nejde mi to ešte dobre, predsalen človek má trochu obavy, keď sa také nie úplne malé auto hrnie bokom a hlavne keď je parkovisko malé a obrubníky blízko, ale aj taký slabý šofér ako ja to s ním vie akotak zvládať. Takže ako hovorím, pre mňa je xdrive úplný ideál. :-)

white label 13.01.  00:04

Ron
    Myslím, že si iudex dělal srandu, jinak by mi teď nechodily fotky Cibulkové, ale jeho.
    >:D
    Na druhou stranu i právníci/advokáti jsou vlastně riziková skupina. >:-[] ;-)

Ronault. 12.01.  21:37

« Re: Re: Re: Re: Re: 2021

iudex: Ty, jak to, že jsi očipovaný? :-O Pokud se nepletu, nejsi zrovna riziková skupina a Slovensko taky nemá vakcín tolik, že by bylo na každého? To je u vás takové snadné, jak se "podařilo" té tenistce? :-O 8-s

Já jsem taky teda "očipovaný" první dávkou, ale jako zdravotník pracující přímo na Covid oddělení jsem přece jen riziková skupina. Horší je, že naočkovali mě v pondělí a než mi zabrala vakcína, tak mě Covid dostal a jsem pozitivní 8-s A to jsem až do očkování i přitom, že jsem na Covid oddělení mnoho hodin týdně a pacienty s Covidem ošetřuju (co nám zbyde, když z Ortopedie máme Covid oddělení :'-( ) vydržel celou dobu negativní, to jsem ověřoval dle protilátek... A to jsme tak dopadli hned dva, škoda na nás vakcíny >:D

pradeda777 12.01.  17:51

« Re: Re: Re: elektrický jezdec

Já používám zařízení Sherlog od SECAR Moravia, ale je to dost drahá záležitost........

Tady je další gadget....

Market 12.01.  16:06

« Re: Re: elektrický jezdec

toto dokaze ta ich apka:
    This app is used to match with thetrackey, compatible devices: bluetooth 4.0, Android 4.4 and later system. One can control the other through Bluetooth. The following are functions of this app.

First of all, searching the Bluetooth of thetrackey. Tap the Scan icon in the Device List to connect with thetrackey, then the app will show its name and also you can rename it as you like.

Second, tap the name of thetrackey and come to the main interface. Now you can control the thetrackey.

Basically speaking, when thetrackey goes out of range, the app will alert you with sound, vibration and flash. Alarm can be set on key finder, phone, or both.

So the main function of this app is to find objects that are with thetrackey. Tap the icon in the bottom of the screen, the thetrackey will alert with sound to inform you where to find your objects.

Also, the app can be used as Remote Shutter. Tap the camera icon to launch camera in the app. Press the button on the thetrackey to trigger the phone take picture or video.

Market 12.01.  15:59

« Re: Re: elektrický jezdec

pd:
    Ja som take nieco dokonca uz aj objednal a ked som zacal zistovat, ako to funguje, tak som objednavku okamzite zrusil. Na peniaze som cakal 2 mesiace po 20 urgenciach a mailoch.

To co som objednal ja, bolo cez bluetooth, teda ziadne GPS a satelity. Auto by mi to naslo iba vtedy, keby okolo neho isiel niekto zo zapnutym bluetooth a s tou ich nainstalovanou apkou... Cize nikdy :-)
    Mne a nechce citat, ako toto konkretne fuguje, ale skus si to poriadne nastudovat, aby si nedopadol ako ja :-)
    To by pomohlo najst tak kluce v dome, alebo penazenku, cize veci v dosahu bletooth z telefonu, urcite nie auto na Ukrajine...

pradeda777 12.01.  15:07

« Re: elektrický jezdec

Track you car....

white label 12.01.  13:26

« elektrický jezdec

Market 10.01.  08:30

sf:
    Ten protektor je dobry tip, zvazim to ;-) (ked budem mat Aviu)
    GR Yaris vyzera fajn, dal som tam link aj na pekny Cesky test.

white label 09.01.  22:09

Th
    HK bych tam dal taky... a v konfigurátoru už je minimálně týden.

pradeda777 09.01.  19:58

« Re: Re: Re: MEGA TEST HOTHATCH

tms.....sezení v Yarisu. Už sem to tu psal. Posaz v novém Yarise je o dost níž než v tom mém starém. A to mám sedadlo max nahoře. Takže "moje oblíbené" N/V ... :no: Jinak, jak už člověk sedí za volantem je to ok. Zatím neprodávám....čekám na Yaris Cross....nebo je tu také CHR, které se nám hodně líbí...... ;-) [odkaz]

Thomasino 09.01.  19:45

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2021

Prý mu sedí PS SuperSport více než 4s. Já mám naopak o něco lepší pocit ze 4s, přijdou mi lepivější.
    P.S.: V konfigurátoru GTI CS300 se objevilo konečně audio Harman Kardon za 13.400 Kč, ale velká NAVI je pak levnější o 8100 Kč, takže ikdyž ho nutně nepotřebuji, nakonec jsme ho tam přidali také, protože rozdíl 5300 Kč je už zanedbatelný a z pohledu případného prodeje za X let to je lepší :-)

speedfred 09.01.  08:43

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2021

Market: protektor Vraník, počul som na nich dobré referencie od vodičov Avií >:D
    Už budem ako Arese alebo Áďa ale tomu Golfu a všetkým moderným “ostrým hečom” pridávajú pár dverý naviac. Česť výnimke Jardo GR.

white label 08.01.  18:17

Tak to se divím...
    Nevíš jaký má důvod?

Thomasino 08.01.  16:41

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2021

Za mě rozhodně 4s, vyzkoušeno na 2 autech a špička. Ale Covenant s Cuprou se od 4s vrací zpátky s SuperSportům např.

Market 08.01.  16:02

« Re: Re: Re: Re: Re: 2021

Iu: Dakujem

Michelin PILOT SPORT 4 S 235/35 R19 91Y od 142 Eur
    Continental SportContact 6 MO1 91Y XL FR 235/35/R19 91Y od 135 Eur
    Goodyear EAGLE F1 SUPERSPORT 91Y XL AO 235/35/R19 91Y od 135 Eur

Ceny su skoro rovnake, predbezne pojdem do tych MPS 4S...
    Rozhodnutie prehodnostim, iba ak by niekto vedel o podobne dobrych a vyrazne lacnejsich...

iudex 08.01.  15:36

« Re: Re: Re: Re: 2021

Špičkou je jasne Michelin Pilot Sport 4S, vyhráva väčšinu testov. Vysoko sa umiestňuje aj nový Continental Sport Contact 6. Mojím favoritom na letné UHP by ale bol Goodyear Eagle F1 Supersport. Špičková guma porovnateľná s vyššieuvedenými, ale o niečo lacnejšia.
    V tomto teste letných 19" UHP vyhrali spoločne Michelin a Continental, Goodyear druhý: [odkaz]

Market 08.01.  15:18

Ahojte,
    Na jar budem kupovat nove pneu na CUPRU.
    Ake by ste mi odporucili?
    Na okruhy chodit neplanujem, iba okresky...
    Dik

Test na GR Yaris:

Thomasino 08.01.  14:27

« Re: Re: 2021

iudex - ano, ano !! Jeden anglický redaktor co má nyní svoje GTI TCR označil základní GTI 8 za lepší auto kupodivu. A CS má jiné naladění podvozku, jiné odklony, stabilizátory, kratší zpřevodování, lepší brzdy, větší turbo atd.
    P.S.: Tady jeden test CS300: [odkaz]

iudex 08.01.  14:01

« Re: 2021

Deda: už som začipovaný, tak môžem písať. >:D Len teda dúfam, že očkovanie nebude mať negatvne nsldk*č€đĐ[[]łŁŁ$$ßß>:-[] >:-[]
    Tom: v jednom teste som zachytil, že nový GGTI sa posunul smerom hot oproti predchodcovi, na rozdiel od Octavie RS, ktorá zostala "len" rýchlym cesťákom" a teda že rozdiel medzi nimi sa zväčšil. Takže ak už bežné GTI je živšie ako predchodca , tak Clubsport bude ešte ostrejší a dravší a v tomto smere voči nemu ako HH nebudú zrejme žiadne výhrady. Tie podľa mňa budú len v tom, čo sa vytýka základnému Golfu, teda infotainment, celodotykovosť a nevyladenosť systému.

Thomasino 08.01.  13:55

« Re: Re: MEGA TEST HOTHATCH

Ty by ses tam rozhodně nevešel, na to hned zapomeň. To je tak pro Pradědu, Ronaulta apod. Je to sezení vysoko ikdyž to dáš co nejníže dolů. Dost nepovedené. Viděl jsem ho už na živo. Pro lidi tak do 180cm bych řekl, možná o chlup více když urvou prostřední zpětné zrcátko.

white label 08.01.  13:32

« Re: MEGA TEST HOTHATCH

To vysoké sezení v GR Yarisu, doufám není myšleno tak, že by ty sedačky ani neměly možnost výškového nastavení?
    Škoda, že tam ještě neměli Clubsport, nebo úplně jiný GR...
  • 00 Reagovat !

Thomasino 08.01.  12:48

« MEGA TEST HOTHATCH

Tady je zajímavý velký test HotHatch:
    [odkaz]
    Vlastně asi nepíšou nic nového a jiného. Jestli jsem se svojí lámavou angličtou s překladačem pochopil. Máme počkat na GTI Clubsport, nebo si koupit CTR. Což tady ale už nejde. A komu stačí velikostí Jarda a nevadí to vysoké sezení, tak si má koupit Jardu >:-[]

pradeda777 08.01.  11:56

pradeda777 08.01.  11:46

pradeda777 08.01.  10:03

« Re: 2021

Já myslel, že PES zakázal jen zpívat, ale on zakázal i psát? :*)

white label 05.01.  16:34

« 2021

pradeda777 04.01.  19:56

« Re: Re: Re: 2021

wl....Yaris takový gadget už dávno má....Porsche je v tomto pozadu..... >:D >:-[]

pradeda777 04.01.  19:53

Autoexpress best car reviews 2020

white label 04.01.  15:53

« Re: Re: 2021

Dědo, ty už si můžeš rovnou počkat na Macan EV s ultrarychlým nabíjením (s funkcí dopékání/rozpékání pečiva)..., pro tebe ideální nejen na rohlíky...

pradeda777 03.01.  22:59

Novinky 2021
    [odkaz]
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!

Dvojnásobná vražda v Horním Slavkově: Martina (†35) měla dva milence. Myslivec Miroslav (60) vzal dvěma lidem život

Dvojnásobná vražda v Horním Slavkově: Martina (†35)…

Vychovávala tři děti, byla vdaná a chlapy uměla pobláznit. Jejich náklonnost si prý dokázala náležitě užívat,…

Nesvítí, nebliká. Tablet TCL Nxtpaper láká úsporným transreflexním displejem

Nesvítí, nebliká. Tablet TCL Nxtpaper láká úsporným…

Čínské TCL na CESu představilo tablet s displejem, který se obejde bez oči namáhajícího podsvícení. Nxtpaper –…

ONLINE NHL: Enkláva Čechů v akci, Mrázkovi a spol. odložili utkání

ONLINE NHL: Enkláva Čechů v akci, Mrázkovi a spol.…

Z českého pohledu nabídne noc z úterý na středu v NHL hutný program. Hrají Philadephia Jakuba Voráčka, Rangers…

SESTŘIHY: Sparta rozebrala Motor 6:2. Plzeň opět prohrála ve Zlíně

SESTŘIHY: Sparta rozebrala Motor 6:2. Plzeň opět…

37. kolo hokejové Tipsport extraligy rozjel další gólovou show lídr tabulky. Vedoucí Sparta rozstřílela 6:2…

Expresní zásilka z Británie dorazila! A expresním tempem se tu bude i šířit

Expresní zásilka z Británie dorazila! A expresním…

Kdo se bál, že s vystoupením Velké Británie z Evropské unie přijdeme o export, ten už smutnit nemusí. Od našich…

Tak šel čas s Miroslavem Kalouskem, jedním z nejvýraznějších českých politiků

Tak šel čas s Miroslavem Kalouskem, jedním z…

Předseda poslanců TOP 09 a bývalý ministr financí Miroslav Kalousek složil poslanecký mandát. Jeden z…