Diskuse

Nissan Qashqai (2007)

24.11.2007

Ten název se jim opravdu dvakrát nepovedl. Zatím nikdo ho napoprvé nenapsal dobře, pokaždé jej musím spelovat. Přitom v Asii se prodává jako evropsky…

Nissan Qashqai (xtalker)

Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz

Prase 24.11.2007  13:28

ahoj

pekna ta kunka v pozadi :-) i ten nisan saslik celkem fesny >:D :-) :yes:

xtalker 24.11.2007  13:34

« Re: ahoj

Dík, Kuňka je jako pokus o kontinuitu;-)

Prase 24.11.2007  13:43

« Re: Re: ahoj

jinak uz jsem ti vymyslel i prezdivku auta je to šašlik >:D >:D >:D :yes:

foto OS

OS 24.11.2007  13:47

« Re: Re: Re: ahoj

myslim ze idealni auto na ceske silnice :yes:

Prase 24.11.2007  13:49

« Re: Re: Re: Re: ahoj

myslis na ty tankodromy? >:D >:D jop souhlasim kdyz obcas jedu s karkulkou fakt se ji musim po jizde omlouvat vsude diry a vyjety koleje.....

foto OS

OS 24.11.2007  13:54

« Re: Re: Re: Re: Re: ahoj

presne tak.. obcas jeto slalom kdyz se vyhejbas diram a kanalum

xtalker 24.11.2007  13:57

« Re: Re: Re: ahoj

Šašlik? Hmm, zamyslím se nad tím... ale asi ne, původ je japonskej, výroba britská, jméno iránský, bývalý východní blok bych do toho už nezaplétal;-)

neregistrovaný: "chytrák host" [85.160.44.XXX] 26.11.2007  14:42

« Re: Re: Re: Re: ahoj

Výroba british? Tak hlavně aby to nemělo problémy kvalitou.Hodně štastných kilometrů :-)

xtalker 26.11.2007  19:03

« Re: Re: Re: Re: Re: ahoj

Snad ne. 3letá záruka by to měla řešit. Ale potkal jsem dneska v servisu jednoho holanďana, má qashqai tejden (2.0 benzín), najeto 3t. a vyprávěl mi, jak mu svítí celá palubka závad a přestalo mu za jízdy fungovat servo a abs. Doufám, že v pořádku dojel domů, kam se dneska vracel.

foto Mexican82

Mexican82 24.11.2007  14:11

Kaskai :-D

velmi zaujimavy a sviezy automobil. Trochu pochybnosti som mal ked som ho ako 4x4 videl smykat v Brne na krizovatke, ale to musel byt za volantom nejaky pako co by sa nepohol ani s V3S

velmi zaujimavy interier, myslim ze adekvatna motorizacia. Nech ti sluzi :-) davam 10b

Ake su tam kolesa? myslim ze Kaskai sa nemusi hrat na terenak a tak by som tam obul skor nizsie profilove pneumatiky, beztak si myslim ze tak 90% casu clovek nezlezie z cesty

xtalker 24.11.2007  16:13

« Re: Kaskai :-D

Díky;-) Jinak jestli je 4x4 nebo 2x4 není zvenku poznat, odlišovací znak neexistuje. Pouze před řadící pákou je přepínač druhu pohonu.
      Základní kola jsou 16x215x65, tedy offroad. Další varianta je 17x215x55, jiná možnost není. Tady si qq na teréňák hraje:-/

foto ByCool

ByCool 25.11.2007  10:55

« Re: Re: Kaskai :-D

Musim povedat, ze velmi zaujmavy design zvolil Nissan. V mojom okoli sa premava jeden taky kusok a musim uznat ze na prvy pohlad zaujme. Inac VW vytvoril nieco podobne, tak uvidime komu sa bude viac darit v predajnosti. ;-)

foto pellsi

pellsi 24.11.2007  18:38

nadhera

Tohle auto uz od smaeho pocatku, kdy ho nekde v TV testovali, se mi moc libilo a snad, az budu uvazovat o koupi noveho vozu, mozna po nem i sahnu. Sedel jsem v nem na Autosalonu v Brne. Jedine, co se mi nelibi, je ta barva. Coz je samozrejme otazka vkusu, prijde mi totiz, ze je to neco mezi bilou a stribrnou, no nevim. Osobne bych asi sel do ty rezavy metly bo do modry metal. Kazdopadne toto auto tu chybelo, proto davam zasouzene 10b. Kdybys kdyztak prosim jeste mohl nake pekne fotecky, ne ze by jich bylo malo, ale...Toto auto se preci jen nevidi porad a je fakt krasny.

xtalker 24.11.2007  23:00

« Re: nadhera

Oranžová je moc hezká, měli ho jako předváděcí, dobrá je taky Café laté, světlě hnědá. Já chtěl primárně čistě bílou, ale dodací lhůta šílená, viz text. Naopak se mi qq nelíbí v tmavých barvách, ty mu dvakrát nesluší.

"anonym" [146.102.49.XXX] 17.12.2007  17:57

« Re: Re: nadhera

Je hnusný jak *!

"anonym" [213.81.131.XXX] 10.02.2008  23:52

« Re: Re: nadhera

zdravim, mame doma qaskaia v presne takej vybave ako mate vy, dokonca aj motor, zatial super...technika je japan, kaslat nato ze made in england...len ma zaujima ako je mozne ze vy mate aj v laktovej opierke teda v priestore konektor na 12v ..mi to nemame..inac vsetko je take iste, teda akurat calunenie mame takej cervenej sietkovine a mame tu taku hrdzavo cerveno bordovu metalizu neviem presne nazov.. ale to je nepodstatne..

xtalker 11.02.2008  08:41

« Re: nadhera

Zdravím kolegu!;-)
          Tento červený interiér jsem chtěl původně taky, ale nebyl v době kupování vozu k dosažení, vzal jsem Teknu. V červeném se mi hlavně líbila tmavě hnědá barva plastů interiéru.
          12V zásuvku do loketní opěrky a další do kufru jsem si nechal přidělat v servisu; považuju to za praktickou věc.

foto Sprint

Sprint 24.11.2007  19:05

10b.

Opravdu pěkné auto, musím majiteli poblahopřát.
    Že to není 4x4 nevadí, u nás toho sněhu tolik není a občas na hory vyjede jako každé jiné auto.
    Mě se líbí i teď nový X-trail. 2.0 DCI 110kw jede krásně a do 7. litrů.

xtalker 24.11.2007  23:04

« Re: 10b.

Tenhle dvoulitr má i qq a je to opravdu perfektní motor. Naposledy jsem ho zkoušel před 14ti dny v nové Laguně a byla to krása - kultivovanost, síla. Jen těch 7l v Xtrailu asi s hooodně lehkou nohou;-)

neregistrovaný: "MR. OCTAN" [146.102.49.XXX] 17.12.2007  18:02

« Re: Re: 10b.

Gentlemani na naftu nejezdí!

"-- skrytý --" 24.11.2007  19:06

deset

Dávám deset bodů... ;-) Akorát s tou prostorností bych to neviděl tak uplně pozitivně.V tomhle Nissanu jsem seděl za volantem a připadalo mi tam těsno v oblasti kolen i po nastavení volantu.Jsem vysokej,ale ne zase uplný extrém,asi nějakých 190.Jinak ať to jezdí,což určitě bude,je to japonec. ;-)

xtalker 24.11.2007  22:58

« Re: deset

Prostorový zázrak to není, souhlasím, mám ale 193 cm a připadám si za volantem tak akorát, není to stísněné. Hodně ubírá skleněná střecha, kterou nemám.
      Třeba interiér mnohem většího Pathfinderu mi přišel stísněnější, naopak většina malých vanů poskytně větší pocit volnosti.

"-- skrytý --" 24.11.2007  20:28

JEJ KONECNE

jej je to velmi pekne auto sedel som v nom (mestuodolny) a konecne je tu na moje.auto.cz super :yes:

foto Poustnik

Poustnik 25.11.2007  09:05

Pěkné fotky.

Ale chtělo by to ještě nějakou celkovou s čistou kompozicí...Ale asi si už moc vymýšlím....Interier príma.A zajímavý motor. Proč ne? Ať slouží a bez závad! Hoj! :-)

xtalker 26.11.2007  18:50

« Re: Pěkné fotky.

Ahoj, díky;-) Další fotky budou následovat... postupně. Až bude lepší počasí. Určitě přidám něco v zimě z hor etc.

neregistrovaný: "ACOHON" [85.207.81.XXX] 25.11.2007  15:26

Qashqai

Svezl jsem se v benzinovém dvoulitru 4x4...fajn svezeni. Zpočátku má sice člověk zvyklý na normálního osobáka pocit, že se to až moc naklání, ale silnice se to drží jak přibité...fakt super svezení :yes: Můj favorit...stříbrná barva, kola 17-ky a z příplatkové výbavy boční plastové lišty na dveřích s chromovanými pruhy...vypadá to fakt luxusně... :yes: :yes:

neregistrovaný: "Ji/Ri" [82.209.32.XXX] 25.11.2007  19:34

Naprosto GENIALNÍ auto!!!

Je to fakt supr vozík. Praktický do provozu, kompaktní, dobrá technika, nenápadně šarmantní, dostatečně sebevědomý.....no prostě pa - rááááá - dáááá! Gratuluji ke koupi! Ať slouží a dělá jen samou radost!!!! :-) :yes: :yes: :yes:

neregistrovaný: "s-max" [82.135.100.XXX] 26.11.2007  14:29

200 km/h ?

Cauky - gratluji k velmi povedemu autu ! Sedel jsem v nem, hezky udelane, vnejsi design top, mi osobne pro me potreby je prilis male - ale to uz je druha stranka veci....

I velmi pekne udelana recenze - jen v jedinem nesouhlasim - to auto nejede 200 km/h a to ani tachometrove, ne s 1.5 litru objem na 1500-1600 kg, samotny vyrobce uvadi 174 km/h jako maximalku, u modelu 2.o dci, ktery ma o 44 koni vice (cca. 1/3 vykonu vice) je udavana maximalka 191 km/h

Tedy jeste jednou - hodne stastnych km !

xtalker 26.11.2007  18:48

« Re: 200 km/h ?

Ahoj, díky. Pro rodinu qq asi není, ale pro jednoho/dva je to zábavná věc.
      Kdybych to na tachometru (200) a zároveň GPSce (185) neviděl, tak to nenapíšu;-) V podstatě mi je jedno, jestli auto jede 170 nebo 200, tento údaj nemá pro mě takovou hodnotu, abych se kvůli němu pral, ale zkusit se to samozřejmě musí. Scenic měl psanou maximálku asi 187 a 205 tachometrově/202 reálně dokázal jet taky. Možná motory zajíždím "do rychla" - má-li to vliv nebo je konzorcium Renault-Nissan příliš při zdi u definování maximálek (u spotřeby naopak:-)

foto designer

designer 27.11.2007  09:16

ahoj

Pekne auto, vnutro vyzera dost dobre zvladnute po designovej stranke, recenzia obsazna, okorenena, zmysluplna ;-) Ako celok to zaposobilo harmonicky a sviezo. Mas to za 10 b. (zasluzene!)

neregistrovaný: "SOOS" [85.135.157.XXX] 28.11.2007  20:50

Super

Super auto, a tak isto aj k tomu popis a fotky. Gratulujem xtalker!!! Zajtra ideme s manzelkou vyskusat, ked to bude mozne......a budu mat k dispozii. Rozmyslam tiez na 1,5 Tecna alebo 1,6 benzin a farba unbra strieborna skoro biela metaliza. Presne take ake si popisal. Neviem, cakacia doba bola v aprili 6 mes., teraz som velmi zvedavy ako su na tom casovo. Davam 10b a prajem Ti vela stastnych kilometrov. :-) :-) :-)

xtalker 28.11.2007  21:43

« Re: Super

Ahoj, díky, 1.6ku jsem zkoušel taky. Je tam škoda jenom 5° převodovky, motor má hodně uječenej zvuk, ale táhlo to subjektivně dost podobně jako malej diesel. Pak sem pls napiš, jaký jsou nyní dodací lhůty, zajímalo by mě to.

neregistrovaný: "montini" [62.177.73.XXX] 01.12.2007  09:58

Zatuhly pedal brzdy

Zdravim, jsem velmi zvedavy na vasi anabazi s brzdou. Myslel jsem, ze takoveto perly jsou mozne slyset pouze v politice.
    Drzim Vam palce a napiste jak jste dopadl.

neregistrovaný: "VladoLesko" [195.28.127.XXX] 29.01.2008  16:31

« Re: Zatuhly pedal brzdy

Ten pedal tuhne aj mne. V poslednej dobe mi pri przdeni a pri rozjezde nieco v predu klepe. Budem musiet dat preverit. Stretol sa s tym niekto?

neregistrovaný: "marek.dh" [88.101.12.XXX] 10.02.2008  20:27

« Re: Re: Zatuhly pedal brzdy

moje mati má taky tohoto nissana 1,5dci a taky ten pedal tuhne...

neregistrovaný: "MickeyMon" [194.121.90.XXX] 05.12.2007  14:28

ziarovky

Chcel by som sa opytat na vymenu ziarovky. Je to mozne urobit doma alebo sa musi do servisu ? Vdaka za odpoved.

xtalker 05.12.2007  16:16

« Re: ziarovky

Zdravím, přesně toto jsem kontroloval před koupí;-) Žárovky není problém vyměnit doma, místa je tam dost i na pořádnou ruku.

neregistrovaný: "Caligula" [88.102.235.XXX] 05.12.2007  17:35

« Re: Re: ziarovky

Zdravím, od 5. září mám QQ 2.0 CVT 4x4 Acenta a jsem fakt nadšenej. Motor je sametově tichej, převodovka CVT vynikající, bál jsem se, jaký to s ní bude a teď už bych nic jinýho nechtěl. Bydlím v Krušných horách, takže spotřeba okolo 8.8l, ale překvapilo mě, že když jsem jel do Norimberku,tak jsem jel docela svižně po dálnici a přijel jsem domů se spotřebou 8.2l, což si myslím, že je vynikající. Ze začátku jsem se pod 9l nedostal. Kožený sedačky jsou pěkný a dobře se v nich sedí, ale ještě, že jsou vyhřívaný. V zimně by to dost studilo, na to už si člověk musí dávat bacha. Vynikající je bezproblémový Bluetooth. Líbí se mi velkej rejd, takže se otočím na ulici líp než s některým malým autem. Ergonomie je výborná, všechno je přirozeně po ruce. Gratuluji ke koupi a přeju vždycky šťasnou cestu.

xtalker 08.12.2007  13:19

« Re: Re: Re: ziarovky

Ahoj, ta spotřeba je zajímavá, tyto údaje bych čekal spíš u 2.0 dci. A vezmu-li v úvahu tichost a kultivovanost dvoulitrovýho benzínu - super. Ať jezdí bez problémů!;-)
          Rejd jsem zapomněl v recenzi uvést, je až překvapující, jak snadno se s vozem dá ve stísněných podmínkách manipulovat.

neregistrovaný: "MickeyMon" [194.121.90.XXX] 05.12.2007  18:09

« Re: Re: ziarovky

Vdaka za info, lebo predajca nebol schopny (nechcel) to zistit. Pre mna je dost dolezite, ci dokazem na dialnici menit ziarovku. Okrem toho, podal EU vyhlasky z 08/2006 musi kazdy novy model plnit toto kriterium (ziarovka musi byt vymenitelna s naradim v aute v rozumnom case). Skuste to niekto menit na KIA ceed :-(. Nic proti tomuto auto, prave naopak, ale ten pristup ...

foto wikinko

wikinko 08.12.2007  13:46

pedal brzdy

s tym pedalom brzdy je to normalne, robila mi to octavka (ale ta mi robila vsetko >:D )

neregistrovaný: "MickeyMon" [194.121.90.XXX] 12.12.2007  13:54

Benzin

Este mala otazka, testoval si aj benzin 1,6 ? Predsa len ten diesel je od Renaulta a nic pozitivne som o nich nepocul (problematicke delphi vstrekovace, odchadzajuce turbo, nefunkcne snimace v motore). Stoji ta spotreba za tie problemy ?

xtalker 12.12.2007  19:40

« Re: Benzin

1.6-ku jsem jel, pocitově podobně silný jako diesel, ale hlučnější ("uřvanější") a jenom pětikvalt, což se mi kvůli většinovému dálničnímu provozu nehodí.
      Ty věci, co uvádíš, jsem slyšel o slabších verzích 1.5 dci předchozích generací. Nejsilnější 1.5ka má ale jiné vstřikování a za ta léta se jim, dle vyjádření kámoše z renault servisu, povedlo chyby vychytat a jde údajně o jeden z nejlepších motorů v portfoliu renaultu. A i kdyby se něco dělo - 3 letá základní + 2 roky prodloužená záruka to řeší - déle qq mít určitě nebudu. Ovšem zatím problémy žádné (17t. km) a doufám, že to tak zůstane.

neregistrovaný: "Caligula" [88.102.235.XXX] 12.12.2007  19:48

« Re: Benzin

Než jsem si koupil 2.0l, tak jsem najezdil také s 1.6 při předváděčkách asi 20km, většinou v kopcovitém terénu. Myslím, že pro normální ježdění je to velice dobrý motor, i když není tak tichý jako 2.0l. Jenom nevím odkud máš ty informace o špatných dieselových motorech od Renaulta. Měl jsem Megana II 1.5 dci a můj syn ho má taky. Nikdy jsem s ním neměl jediný problém a on také ne. Navíc je to motor velmi úsporný, živý a oproti konkurenci tichý. Vůbec tu kritiku na špatnou kvalitu Renaultu nechápu, protože jsem s nimi žádné problémy neměl. Že bych měl takové štěstí?

neregistrovaný: "MickeyMon" [194.121.90.XXX] 13.12.2007  15:20

« Re: Re: Benzin

Nuz, osobnu skusenost nemam, to priznavam, ale preleziem vela stranok (for) a dost lusi nadava na dCi vseobecne (viac ako na HDI od PSA). Ono je to vzdy problem, zistit, co je aky vyrobok, lebo vacsinou sa ozvu ti, co maju problem. Moje servisne znamosti najviac 1,9 dCI 120 PS v Lagune. Kazde auto moze mat poruchu, ale to ako sa stavia vyrobca k reklamacii, hovori za vsetko. Uz si urcite zachytil proplemy s Meganom (tusim, ze Tom69) v CR rozoberane aj tu aj na inych strankach. A mne ako malemu spotrebitelovi neostava nic ine, len tuto znacku ignorovat s takymto pristupom. Ak je auto v zaruke, tak sa maju aj tak k tebe spravat. O AUDI servise si uz tiez nerobim iluzie . ;-\

neregistrovaný: "Caligula" [88.102.235.XXX] 13.12.2007  16:57

« Re: Re: Re: Benzin

Ahoj, já žádné velké problémy neměl, ale v servisu v Chebu se chovají a dělají perfektně o čemž se přesvědčil i můj bratr, který žije v Popradu a má Thalii. Nadává, že tam mu auto akorát zničí, tak když byl tady, poslal jsem ho do Chebu a byl moc spokojenej. Tím nechci říct, že všude v Čechách se chovají líp. Je to asi servis od servisu. Fakt je, že v Německu je pravděpodobnost narazit na mizernej servis mnohem menší.
          Ovšem co se týká výrobců, nebo spíš jejich zástupců u nás, tak se chovají k reklamaci vždycky tak, aby s člověkem vybabrali, ale to je u všech značek stejné. Jo, když chtějí, aby si člověk koupil u nich, to se snaží jinak. Takže pevné nervy a doufat, že to jednou bude lepší.

neregistrovaný: "MickeyMon" [194.121.90.XXX] 14.12.2007  11:56

« Re: Re: Re: Re: Benzin

Zdravim, ano, je to tak ako pises, ale aby som si zvolavacku platil sam, je dost divne, nemyslis ?!?! AUDI GERMANY !!! Volal som osobne na HOT line a rovnaka odpoved. Zvolavacka ano, ale plat si to sam , vole :-O

"-- skrytý --" 13.04.2008  17:09

« Re: Re: Re: Re: Re: Benzin

1,5Dci je velmi povedeny motor. Je dost chvaleny a ,ze motor vyvynuli francci neznamena ze je 100% stejny jsou vnich male odlisnosti

neregistrovaný: "Caligula" [88.102.235.XXX] 14.12.2007  12:35

benzin

No, je to jak říkám, na lidech nikomu nezáleží, jen na kšeftě! ;-\

"-- skrytý --" 29.12.2007  09:38

Nissan Qashqai

Je to výborné auto.Ale ta bezpečnost ta je moc výborná.Já bych doporučil motor 1.6.Nejlevnejší model stojí 531 900. :-) ;-)

"-- skrytý --" 29.12.2007  09:38

Nissan

neregistrovaný: "montini" [62.177.73.XXX] 29.12.2007  14:33

« Re: Nissan

Muzete se prosim vice rozepsat, proc doporucujete benzinovou 1.6 ? Diky.

"-- skrytý --" 04.01.2008  23:11

zatuhly pedal brzdy

no to ze rikali v servise ze je to normalni tak asi na tom neco bude, mel jsem kdysi Nissan Primeru a tam to delalo taky, ted mam Alfu a taky to tak je . . .

"-- skrytý --" 16.01.2008  17:03

10b

Docela ti ho závidím. Kdyby byl o nějakou tu kačku levnější, tak ho mám taky. Měl jsem sedm let Almeru a tak na Nissana nedám dopustit. Ať ti slouží a snad se ti další problémy zdaleka vyhnou :-)

xtalker 17.01.2008  19:19

« Re: 10b

Ahoj, díky;-) Mně se zdá být cena prvních modelů docela dobrá, u dražších bych se ale asi ohlížel po něčem jiném (Mazda CX7, Freelander... je toho dost).
      Chyby se zdají být jako důkaz nepříliš důkladné montáže v Británii. Doufám, že nyní v servisu dotáhli všechno, co je potřeba a servis přijde na řadu až při další pravidelný prohlídce. Ale i tak jsem spokojenej, asistenční služby fungují zatím perfektně, servis řeší reklamace okamžitě.

neregistrovaný: "AHOJ :-)" [83.69.54.XXX] 20.01.2008  00:21

Problémy s qashqaiem !!

Jsem vlastníkem vozidla od 15.10.2007 a od té doby se mi vloudily tyto závady ! 1) docela drasticky se mi vybijí baterie a to už po nekolikatidením stání. Automobil mi stál 4 dny v garáži kde je 7 stupňů nad nulou v zimně. Baterie totálně vytřískaná! Ani se nerosvítilo světlo. Ps vše bylo vypnuté, rádio, světélka prostě vše a baterka šla. 2) problém s el okénkem u řidiče- automatické otvírání a zavírání po přitlačení tlačítka - dolu to okno jede samo ale nahoru ani zaboha apřísahám že ještě nedávno to šlo. 3) nedodělané plasty na dveřích asi povýrobně odhalena protože kdo má qq tak ví že pod dveřmy jsou připevněny dodatečně nanýtované jakési gumy , které ale neplní svou těsnící funkci a na i zanimy seč usazuje děsný svinčík !!! 4) Pneu na ho... jen je někde mírně naslintáno tak stojím, i tam kde jiné auta jeou i na dá se říct totálně sjetých pneumatikách ! (kupuju pořádný drapáky). + plusy jsou 1) malý hluk motoru 2) super spotřeba! ři 60km/h na rovince jsem jel i za 2,9 litrů ! což je neuvěřitelné, jinak běžne při 50 km/h (4,5l město) 90-130 km/h (5,7 l mimo město). když fakt šlapu tak podle stoupání (6-10l) 3) spousta užitečných elektropomůcek (automaticky rozsvicená světla, upozornění na nepřipoutání, ele sklopná zrdcátka,atd) 4) neuznávám názory že je zde málo odkládácích míst. nevím co máte za verzi ale v mé (s prosklenou střechou) je dosti odkládacích míst. Jo a ještě jedene mínus a to docela závažnej ale asi podle lokalit a dealerů ale jsem nadmíru nespokojený s neochotou a nevstřícností prodejce na Mostecku ! nereagují na maily, nulová ochota. Jen prodají auto a dál je už nic nezajímá. Hlavně že peníze mají ! Toď tak vše. ju a taky ty mp3 ! u tak drahého auta by jsem čekal že budou !!! Prej existují rnějaké modulátory pro autorádia clarion které se tam montují, zjišťovaL jsem si to na www stránkách a našel asi toto- Funguje to tak že to simuluje cd mněnič který se dá k autorádiu připojit ale funguje to jako aux in pro qashqai. POZOR ! Ale jen pro autorádia bez zabudovaného cd mněniče na 6 cd ! :-( který já bohužel mám :-( Nechce ho někdo vymněnit za ten co do něj jde jen jedno cd ??? :-))) kdyžtak se ozvěte na kluk.kluk69@seznam.cz

xtalker 20.01.2008  22:12

« Re: Problémy s qashqaiem !!

Mně se problém s baterií stál na letišti (ale ne pozvolné vybíjení, samovolně se rozsvítily přední světla), v servisu to napojili na diagnostiku a bez chybovách hlášení - prý to možná způsobilo napěťové pole od letadel. Jinak drží.
      Ad odkládací prostory - je to samozřejmě na diskuzi, každý považuje za "dostatečné" něco jiného. Nejvíc mi vadí, že není kam dát 1.5l lahev s pitím, pořád mi poletuje po autě. Jsem zmlsanej ze Scenicu, ten byl v tomto ohledu neuvěřitelnej (lahve se vešly do dveří, pod loketní opěrkou ohromnej box, v podlahách před sedadly odkládací prostory, další v šuplíkách pod všema sedačkama... skvělé). Odkládací prostory jsou ve všech verzích stejné až na drobnost - Acenta má pod sedačkou spolujezdce výsuvný šuplík.

neregistrovaný: "VladoLesko" [195.28.127.XXX] 29.01.2008  16:27

« Re: Re: Problémy s qashqaiem !!

Mne tie svetla zapinalo tiez, je potrebny upgrade softweru. Robi to len v polohe pre denne svietenie. Po upgrade je vsetko OK.

neregistrovaný: "Bohdan" [81.201.60.XXX] 20.01.2008  23:08

« Re: Problémy s qashqaiem !!

Zdravím ! koupil jsem QQ 11.1 2008 a už po týdnu jsem překvapen, jak moc se ty prahy špiní. A s dealery od Nissanu to je asi dost podobné i v Plzni. Slevu nedají, ochota nic moc, potřebovali by konkurenci holomkové :-) Jinak s autem zatím obrovská spokojenost a řekl bych až určitá návykovost.

xtalker 31.01.2008  20:57

« Re: Re: Problémy s qashqaiem !!

Ale slevu dají taky... každý chce prodat ;-)

"anonym" [194.212.90.XXX] 04.03.2008  15:33

« Re: Re: Re: Problémy s qashqaiem !!

Už jsi viděl někoho dávat slevu na něco co je tak dobré že se to prodává samo.....
          Kolik % slevy Ti dávaj v supermarketu když kupuješ žvanec >:-[]

neregistrovaný: "qq2" [78.98.166.XXX] 26.02.2008  10:57

« Re: Re: Problémy s qashqaiem !!

Tie problemy s spinavym prahom som tiez odhalil a to tak ked som pozrel na vymedzovaciu gumu na dverach dole ktora pri zatvoreni ma ten priestor medzi dverami a prahom vyplnit tak neje tak ma to prekvapilo ze je tam medzera asi tak 0,5 az 1cm nie vsade. Zajtra sa chystam do Nissanu a uvidim co na to povedia. :-|

neregistrovaný: "Paní Kaškajová" [85.135.76.XXX] 29.02.2008  15:53

« Re: Re: Re: Problémy s qashqaiem !!

QQ mám taky a prahy jsem ošetřila tak, že do "těsnění" dveří jsem vsunula cca 1cm silnou gum.hadičku a mám klid.
          S držáky na PET lahve je to horší, taktéž s vytápěním zadního prostoru.
          Jinak SUPER >:D 4ka ve 2D paráda...

"-- skrytý --" 20.01.2008  18:02

qq

Chtel jsem se pritomnych stastnych majitelu zeptat jak je to s mistem nad hlavou bez prosklenyho okna? QQ se mi libi a chtel bych si ho koupit, ale sednul jsem si do auta se sklenenou strechou a moje nadseni ochladlo- mam asi 188cm a vepredu jsem se hlavou docela dost dotykal stropu o zadnich sedadlech ani nemluvim, tam jsem musel bejt predklonenej. Pry za to muze sklenene okno,je to tak????

xtalker 20.01.2008  22:04

« Re: qq

Já mám 193 a ve verzi bez okna mám nad hlavou místa dost. Vzadu nevím, tam jsem ještě ani neseděl;-)

"anonym" [83.69.54.XXX] 14.02.2008  11:50

« Re: qq

Skleněné nebo ne je tam minimální rozdíl... já mám s prosklenou a mněl jsme i možnost sedět a svézt se v neprosklené verzi ale rozdíl žádná. Je tam možnost ještě výškového nastavení sedadla řidiče, skus si to dát úplně dólů :-)

neregistrovaný: "já :-)" [83.69.54.XXX] 14.02.2008  11:51

neregistrovaný: "MickeyMon" [194.121.90.XXX] 21.01.2008  11:01

1,6 benzin test

Tak som testoval 1,6 benzin cca 30 km (45 min).Takze moje postrehy pocas beznej jazdy na asfalte:

++ motor - malo to nabehane len 100 km, ale bol som milo prekvapeny ako taha na tu velkost auta a motora (necakajte ale turbo raketu)
    + podvozok - stabilny a tichy (skusal som len male nerovnosti)
    + riadenie - proste presne - no problem
    + interier - okrem drobnosti nemam vyhrady
    + kufor - v pohode, vzhladom na velkost auta
    + ziarovky sa naozaj daju vymenit aj na ceste
    + slusne audio aj ked bez MP3
    + asi aj spotreba, kedze z netu hlasia cca 8 l/100 km, to nie zle

a teraz to horsie:
    -- sedacky vpredu aj vzadu - kratke sedaky a uzke, pocas testovacej jazdy ma zacal boliet chrbat. Ziadna opora chrbta.
    Snazil som sa nastavit sedaky aj pocas jazdy, ale stale to bolo velmi slabe. Tj. nevhodne na dlhe trate - pre mna.
    - vzadu malo miesta na hlavu - vozit len deti a babku
    - potahova latka sedaciek
    - chyba 6.kvalt alebo dlhsi 5.kvalt
    - otackomer - neviem ci to robia vsetky modely, ale otackomer nekopiroval dostatocne rychlo otacky motora, casto "rozmyslal" kam sa ma pohnut - akoby sa zasekaval.
    - slabsia prevodova kulisa - take nejake nijake, ale da sa zvyknut - davam len male minus

Kvoli sedakom som ale auto vyradil z vyberu, kedze jazdim aj dlhe trate. Mozno som nekonfekcny typ, ale proste to nejde. Mam objednanu testovaciu jazdu na 2,0 4x4, ale to asi zrusim.

neregistrovaný: "bobak" [82.113.40.XXX] 23.01.2008  18:42

« Re: 1,6 benzin test

mam ho od 10.2007. najej sem asi 2 tis. (1,6,ace.) a zatim vše OK sedacky se me zdaji dobre jen snad bočni vedeni by mohlo byt vetší (mam 184)vyšši posez uplně to nej co sem chtel ani ne vysoko ani nizko tak akorat mam radši když mam tak 5cm ke střeše a to i v jinem aute nemam rad se pustit doluač tak spousta lidi jezdi -ja to nechapu ale maji asi k tomu duvod když sedli do QQ byli s toho hotovy jak jsou vyš. s prosklenou střechou je to o tech 4-5 cm niže -je tam vedeni do ktereho se střecha zasouva jinak to kdyžtak pustíž niž a je to v tom bych nehledal vědu.a jak bylo řeceno tichy motor docela tahne (je to nove jasne)spotř.asi 8.l ted v zime jinak asi o 1 l mene vytačim to nekdy max (6400) a jede pekně že chybi 6 rychl. je to stejne jedno kdypak ji clověk na tech přecpanych silnicich dava kolikrat mas starost dat 5 protože v tech kolonach stale za 4. (100-120)kdo by stale řadil to byc šel do CVT radši (40 tisic navic) jizdni vlasnosti stabilita jak na silnici tak na polnačce proste suupr se všim co jsem jel(nebo jako spolujezdec) skakalo jak koza a ramusilo( nikoho se nechci dotknout to upozornuji - Tuscom, stara Santa , Sportege a i ta Vitara skače tady klidek jaky sem nezažil, asi jen tak jezdi auta v jine kategorui jako Tuareg ,Q7, X5, RX, CAYMA atd ale na ty ja bohužel jen koukam jak sem psal jina sorta tak že sem spokojeny .čago

"anonym" [213.195.210.XXX] 27.01.2008  12:32

qouqal

rád bych se zeptal jaký zvuk má to standardně dodávané audio. co jsem hledal na netu tak prý to autorádio vyrábí clarion v maďarsku a repráky jsou nějaké shitovky od blaupunktu. subwoofer chybí. možnost výměna rádia za něco lepšího je pry dost problematická

xtalker 31.01.2008  21:01

« Re: qouqal

Vestavěné audio docela ujde. Není to Bose, ale poslouchat se to dá. Pro přehrávání MP3 je stejně nejslabší článek přenos éterem...
      Výměna by byla komplikovaná, musel by se sehnat rámeček, který by nahradil vestavěný přístroj, je to trochu menší než 2DIN. Zároveň by přestalo fungovat handsfree a ovládání na volantu (leda by to byl kompatibilní model.
      Teď jsem koukal, že nové Tiidy mají stejný design rádia i s MP3 a AUX, asi by stálo za to se poptat v Nissanu ohledně výměny;-)

"anonym" [213.195.210.XXX] 01.02.2008  20:51

« Re: Re: qouqal

díky za odpověď k tomu audiu. momentálně je toto pro mě asi největší překážka proč do toho QQ nejít. nechápu tu firemní filozofii nissanu. přitom do americké verze QQ, která se jmenuje Nissan Rogue, se montuje systém BOSE, se šesti repráky a subwooferem a čtení MP3 je samozřejmostí

"-- skrytý --" 29.01.2008  14:24

njn

To tvoje auto je neskutocne chutne. Nie je co vytknut.

Zatvrdnuty pedal brzdy sa stava casto u aut (casto dokonca nove auta v autosalonoch) a vacsina ludi to nijako neriesi. Proste ujde tlak z hydrauliky alebo cosi take. Mna by to stvalo strasne.

foto -Black-Jacket-

*Black_Jacket* 06.02.2008  06:59

10b

Aj tu dávam plný kotol :yes: :yes: . Pekné auto. Kukni moje.

foto Elsin

Elsin 10.02.2008  09:40

color car

Blahopřeju k super autu. Sám jsem měl 2 Nissany (Primera GT a Maxima) a protože jsem z HK, oba byly z Color car. Jejich přístup byl ze začátku(1.pol. 90. let) výborný, postupně se to horšilo až jsem si nakonec pořídil vůz jiné značky, tak Ti přeju, aby ses s nimi také nerozešel ve zlém, jako já(jsem tam asi nežádoucí osoba - jejich problém ;-) ) Co se týče pedálu, dělá to posilovač brzd, který je u dieslů jiný než u benzínu (jeden je přetlakový a druhý podtlakový-nevim který >:D )Jen co mám zkušennosti, tak by měl pedál povolit při otočení klíčku do polohy I(při označení stop-0-I-II) Tak přeju hodně šťastných kilometrů

xtalker 11.02.2008  08:38

« Re: color car

Ahoj, díky. Na ColorCar jsem slyšel různé reference, resp. většinou nic moc. Ale zatím jsem spokojenej, prodejní služby byly dobrý, garanční servisy řešili promptně. Uvidíme;-)

foto Asterix

Asterix 10.02.2008  11:19

QQ

Pozdravujem Vas, majitelov Nissanov.

O svoje skusenosti s QQ, radosti aj starosti s QQ sa mozete podelit na www. nissanclub.cz . Riesenie pripadnych vzniknutych problemov a fundovane odpovede na vase otazky mozete ziskat tiez na danej stranke.
    Kto uvazuje o kupe QQ nech si pozrie stranku
    www.price-optimizer.de urcite tam najde lepsie ceny ako ponukne Vam vas miestny predajca. ;-)

xtalker 11.02.2008  08:46

« Re: QQ

Hmm, tak price-optimizer neukázal nic moc, čekal jsem, že se termíny dodání zlepšily, pořád je to 4-5 měsíců... trochu levnější to je, ale nijak fatálně, skladem podle nich není nic. Žádný důvod, proč se vzrušovat ;-)

foto Asterix

Asterix 13.02.2008  14:13

« Re: QQ

QQ ma dost dlhe dodadcie lehoty, zial je to ziadane auto, ktore nastavilo novy smer pre kupujucich. Neviem kolko ti daju zlavy priamo predajcovia v CR (5-10% je to mozne alebo utopia ????pri dnesnom zaujme o QQ) ale kofigurator my ukazal QQ Acenta 1.5 diesel sumu 618.000,-CK.
        pri prepocte na EUR cca 23.750,-Eur

Konkretne price-optimizer , samozrejme ze sa da zohnat aj inde a snad aj lacnejsie, ponuka cenu za QQ Acenta 1,5 s DPF 20.300Eur.
        Nissan Qashqai Acenta 1.5 l dCi DPF 76 (103) 23.190,00 2.889,47 (12,46) 20.300,53 610,00 4-5 Monate

Rozdiel 3.400,-Eur je uz celkom zaujimava cena, no ale zalezi aj od konkretnej zlavy od kamenneho predajcu Nissanov v CR, ktoru ja nepoznam.

"anonym" [194.212.90.XXX] 04.03.2008  15:28

« Re: Re: QQ

Prodejce má 6%, takže čekat více jak 2%nemůžeš, ale zajeď si ho koupit do rajchu.
          Potom dorazíš do autorizovaného servisu a v březnu zjistíš že Ti auto odservisují až v květnu jenom proto, že jsi ho nekoupil u nich

"-- skrytý --" 11.02.2008  14:05

Brzdy

Hoši nechci nic říkat ale s tou brzou je to uplne v pořádku. Auto které má posilovač brzd tohle dělat musí. Je to uplne normalní. A pokud to nedělá tak je to špatně. Když startujes tak se ta brzda musi propadnout jak motor naskočí. Je to normální.

xtalker 22.02.2008  14:55

« Re: Brzdy

Z toho se stává věčné téma;-) Zřejmě to vlastnost opravdu je, ale žádný předchozí automobil včetně tdi octavie nebo dci scenicu to nedělal. Možná je to závislé na motoru nebo provedení brzdového okruhu... nevím. Už jsem se s tím naučil žít, ale příště koupím auto, které to dělat nebude.

neregistrovaný: "Hamp" [85.132.219.XXX] 17.02.2008  15:27

Taky padla volba na Qašáka

Zdarec,taky chci letos asi v září kupovat QQ, nejspíš 1,5dci Acenta se Safety pack( tj.Esp, tempomat,park čidla/ ten Pack nebo aspoň zimní gumy bych chtěl ukecat jako slevu, je to jen 5% z ceny, uvidím. Uvažoval jsem ,že počkám až do jara 2009 na slevy loňských modelů, ale za prvé to tak dlouho nevydržím a slevy pro velký zájem taky asi nehrozí. Doporučujete připlatit za to Esp? Já uvažuju,že si ho připlatím, v servisu v OV mi sice řekli,že u 1,5dci je dost zbytečný, ale smyk můžu dostat i s ním,né? Máte Esp taky, jaké máte skušenosti s ním? Teď mám Hondu 1,5 I 16V, superauto naprosto bezporuchové, mám ho 16let a leju jen benzín olej a běžná údržma,je bez koroze, chrápe v garáži.Bude s nim jezdit žena. Už se na QQ moc těším.

neregistrovaný: "milout" [82.113.40.XXX] 20.02.2008  23:05

« Re: Taky padla volba na Qašáka

jestli chceš diskutovat a dozvedet se vic běž na naš klub nissanclub.cz tam se toho docteš neureko mam ho 4 mesice a super sice bez esp ale neřesim to žene bych to asi dal ale ja to nechci

"anonym" [194.212.90.XXX] 04.03.2008  15:25

« Re: Taky padla volba na Qašáka

Tak pokud budeš čekat do září jen kvůli dobré ceně tak Tě musím upozornit, že zřejmě nadarmo.
      Poptávka po tomhle autě je tak enormní že prostě výrobce nestíhá a v tomto případě nemá jediný důvod k jakékoliv finanční pobídce.Momentálně je ale kampaň v Autecgroup na Qashqai 1,5 dci Iceproof za 582 400,-a k tomu zimní gumy a litá kola grátis.cca.38 000,-

neregistrovaný: "avin523" [62.240.164.XXX] 21.02.2008  21:54

strecha

Tak ja sedel v qq se sklenenou strechou a myslel jsem ze ho uz zavrhnu.Sedadlo jsem mel nejniz co to slo,ale hlavou jsem narazel do hrany u stresniho okna,pak jsem si sednul za sebe a tam jsem musel sedet dokonce predklonenej.Mam cca 188cm.No ale nedalo mi to a vcera sel vyzkouset qq bez okna a rozdil je fakt velikej-vepredu jsem mel nad hlavou jeste dost mista,klidne jsem si moh dat sedadlo jeste vys,no a vzadu taky pohoda,jeste tam nejaky misto zbyvalo.

xtalker 22.02.2008  14:52

« strecha

Já se na to díval taky - u verze se skleněným oknem začíná střecha v podstatě hned za horní rukojetí u spolujezdce, bez okna pokračuje mnohem výš. Rozdíl je minimálně 5cm, což může být pro větší postavy rozhodující;-)

"-- skrytý --" 24.02.2008  19:46

za 10

super autíčko. taky sem nad ním uvažoval ale dal sem si strop půl mega tak možná jindy ;-) jinak dávám za 10b škoda těch problémů.

foto Hory

Hory 25.02.2008  03:17

Crossover

Taky jsem uvažoval o Qq, ale nekonec jsem si vzal Dodge calibera, víc mě dostal design a jedinečnost, ale Qq se mi taky líbí :yes:

Prostě je vidět, že se dá furt vymejšlet nový kat. aut, crossovery jsou teď holt v kurzu. Ani combík ani SUV...? Prostě crossover. Kdo by tomu ještě před pár lety rozuměl?

xtalker 25.02.2008  18:20

« Re: Crossover

Na Calibera jsem se byl taky podívat. Zajímavý, s tím dvoulitrem od VW prima volba. Vadila mi ale absence automatický klimatizace a svoji roli hrály i předsudky vůči amarickejm autům. Ale třeba se jim s novou nabídkou modelů pro Evropu povede tyto mýty rozbít. Ať jezdí přesně podle očekávání!

neregistrovaný: "qq2" [78.98.166.XXX] 26.02.2008  10:51

problemy pri startovani

cau- som vlastnikom QQ 1.5dci a moj najvacsi problem je ze nenastartujem na 1 krat a ked su mrazi tak mu to trva aj 5sek. Teraz ked zhasne zhavic tak hned starten ako nahle pockam po zhasnuti zhavica 5 sek a viac tak motor pretoci zopar krat naprazdno. V servise su z toho vedla lebo diagnostika nic neukazala. Mal som moznost vyskusat ine auto s tymto motorom a bez problemou. :-O

"-- skrytý --" 13.04.2008  17:19

« Re: problemy pri startovani

Mas blbej servis , nektere qq to delali a prehrali jim software a v poho. Zajdi si na Nissanclub.cz a napis treba serzinovi ten dela v nissanu a potvrdi ti to uz se to tam resilo

"-- skrytý --" 18.03.2008  21:19

MP3

ZDRAVÍM VŠECHNY JSEM TADY NOVEJ DNES JSEM SE POPRVÉ SVEZL QQ 1,5dci A HNED JSEM SLOŽIL ZÁLOHU VLASTNÍKEM BUDU PŘÍŠTÍ PÁTEK A MÁM NA VÁS NA VŠECHNY JEDEN DOTAZ MYSLÍM ŽE V ROCE 2008 NENÍ MOŽNÝ ABY AUTO NEPŘEHRÁVALO MP3 KDO PROSÍM VÁS PŘIŠEL NA NĚJAKÝ ZPŮSOB JAK BY TO ŠLO ZAŘÍDIT BYL BYCH VDĚČEN PŘEDEM DÍKY :-( :-(

xtalker 20.03.2008  19:41

« Re: MP3

No, buď zkusit sehnat adaptér, k rádiu - údajně má vzadu konektor pro changer. Ovšem zdroje informací se rozcházejí, není to 100% informace. Nebo osadit jiné rádio nebo tranfer via FM modulátor.

"-- skrytý --" 23.03.2008  19:57

« Re: Re: MP3

Díky za radu určitě něco vyzkouším pak dám určitě vědět díky moc

foto Hory

Hory 02.07.2008  00:11

Výkon

´hoj, zajímalo by mě, jak seš spokojenej s 1.5 a výkonem jen 78 kw? Kolik QQ váží? Tipuju, že se bude blížit k 1,5 tuně, při týhle váze si troufnu tvrdit, že motor nestačí.

Mám Calibera, 1.8 benzín-110 kw při váze 1,5 t a musím říct, že se slabším by to byla asi dost tragédie? Tak mě zajímá, jak to máš v reálu ty? Dík a hodně šťastnej km, QQ byla moje druhá volba. ;-)

xtalker 10.07.2008  23:24

« Re: Výkon

Ahoj, u mě byl Caliber jedna z prvních voleb;) Ale nakonec jsme šel do QQ.
      Váží právě docela málo, s 1.5 dci 1380 kg (2.0 dci má kolem tuny a půl). Výkonu samozřejmě není nikdy dost, ale po najetejch skoro 40t. km si myslím, že je to naprosto dostatečný. Ve čtyřech na palubě už je malá kubatůra znát, ale když jedu sám nebo ve dvou, žádnej problém. Mnohem víc mi vadí turboefekt, co bych dal za linearitu větších motorů... S nima bych ale nejezdil jako za nyní reálných 5.5 litru nafty na sto. Všechno je samozřejmě o kompromisu a prioritách;)

foto BigFoot007

BigFoot007 22.02.2009  10:50

Tak som kupil Tiidu 1,5dci Accenta

Zatial auto zralo uplne minimalne. Motor je vynikajuci. Uvidime ako sa potvrdi francuzsko -mexicka vyroba. Snad dobre. Casom sem hodim recenziu. Zatial caka afto na prihlasenie(doviezol som si ho zo zahranicia).
    Inak prve veci - je extremne tiche - myslel som ze C4 benzin je hodne, ale hodne ticha, toto je mozno este tichsie- hlavne na dialnici.

Mozem sa spytat kde si dokupoval zaruku plus? a pripadne co stala? viem ze sa to da kupit v nemecku, or rakusku. u nas na slovensku nie. V nemecku to stoji 219 euro - uplnbe super cena za zaruku az na 5 rokov.

xtalker 07.03.2009  20:19

« Re: Tak som kupil Tiidu 1,5dci Accenta

Ahoj, vítej do klubu;) Mexická výroba? Pokud vím, tak QQ se dělá v Británii, motor je samozřejmě F. Jo, teď jsem si všiml, že píšeš o Tiidě, tam nevím.
      Akustická pohoda je vážně fajn, možná není úplně ok při vytočení motoru, ale na konstatní otáčky je super. Vždycky mě to potěší, když přesednu z firemní oktávky.
      Záruku mám přes pojišťovnu Maxima, stálo to nějak 9t. CZK. Jsou tam určitý omezení, ale hlavní věci to řeší. Sice si nemyslím, že QQ budu mít tak dlouho, ale třeba to zvýší cenu při prodeji.

"-- skrytý --" 12.03.2009  23:29

super

Super auto tenhleten qashqai, dvě noci jsem nespal, když jsem vybíral mezi x-trailem a qashqaiem, geniální design proti většímu kufru a pár milimetrům nad hlavou, nakonec zvítězil kufr ale dodnes mi qashqai vrtá hlavou. Kdybych neměl skoro 2 metry, pravděpodobně by byl dnes v garáži on...

"-- skrytý --" 30.08.2009  15:52

auto nebo zmetek?

No kolega toto auto koupil zene a auto stoji pravidelne kazdy mesic v servisu s nejakym problemem. Uvazoval jsem o nem take ale nastesti mi ho kolega rozmluvil, ze si mam koupit radeji neco jineho! :'-(

xtalker 10.09.2009  19:04

« Re: auto nebo zmetek?

moje zkušenosti jsou naštěstí jiné.

foto xerxes

xerxes 27.07.2010  17:01

barva

bílá barva na tohle auto mi nepřipadá jako zrovna dobrý nápad, ape proti gustu ..., kdybych si ho kupoval, jako že ne, tak volím raději modrou barvu. A to z toho důvodu, že bílá, stříbrná či šedá je na každém rohu
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!

reklama

Do stanice metra Jinonice zatéká: Čeká ji sedmiměsíční uzavření a opravy za 145 milionů

Do stanice metra Jinonice zatéká: Čeká ji…

Rekonstrukce stanice metra B Jinonice, do které zatéká, vyjde na 145 milionů korun. Metro proto bude od 7. ledna…

Královské focení v Buckinghamském paláci: Kate září jako diamant!

Královské focení v Buckinghamském paláci: Kate září…

Šest členů královské rodiny pózovalo v Buckinghamském paláci před dvorním fotografem. Výsledek je jasný a…

ONLINE: Muži jedou sprint SP v Pokljuce, Koukalová se chystá

ONLINE: Muži jedou sprint SP v Pokljuce, Koukalová se chystá

Dnešními sprinterskými závody zahájí biatlonisté ve slovinské Pokljuce druhý díl Světového poháru. Česká hvězda…

Do hry o Sýkoru vstoupila Sparta. Oproti Plzni a Slavii má jednu výhodu

Do hry o Sýkoru vstoupila Sparta. Oproti Plzni a…

Byť patří třináctému Liberci, stačí říct ano – a na jaře bude Jan Sýkora bojovat o titul. Reprezentační…

Celebrity otáčejí. Leonardo DiCaprio se sešel s Trumpem a našli společnou řeč

Celebrity otáčejí. Leonardo DiCaprio se sešel s…

Musí to být k vzteku. Věci, které většina médií v případě zvolení Donalda Trumpa prorokovala, se vyvíjejí jinak.…

Hejtmani se handrkují o koryta, zájmy jejich voličů jsou vedlejší

Hejtmani se handrkují o koryta, zájmy jejich voličů…

Karlovarská hejtmanka Jana Vildumetzová z hnutí ANO se stala novou předsedkyní Asociace krajů ČR. Přetlačila tak…