Audi A6 (2006)

5.7.2008

Audi A6 3,0 TDI Quattro Tiptronic Tento vůz znáte z ulic měst spíše jako manažerský, ale já ho zvolil k rodinnému i pracovnímu používání. Pokud…

Audi A6 (citrus)

"-- skrytý --" 06.07.2008  16:56

Krásné auto.

Také mám 3.0TDI, je to skvělý motor. :yes:

citrus 06.07.2008  17:00

« Re: Krásné auto.

Jo klape dobře :yes: ;-) A v jakém autě máš třílitr?

"-- skrytý --" 06.07.2008  17:11

"-- skrytý --" 06.07.2008  17:46

Smarte....

Smarte,
    jsi s těma devítkama za fotky už opravdu zralý na pěstí. 8-s
    Co ti chybí tentokrát? Fotka podvozku, víka od nádrže nebo návodu?

JDI SE LÉČIT. Bože, co to je za typy lidí tohleto. :no:

citrus 06.07.2008  18:25

« Re: Smarte....

Ach jo taky nevim co ti chybí?

"-- skrytý --" 06.07.2008  18:33

« Re: Re: Smarte....

To je na uživatele Smart, tebe se to netýká chlape. Ty máš všechno dobré. :-)

foto Patriot

Patriot 06.07.2008  18:02

Moc pěkná

A6 je už na našich silnicích klasika. Rouhodně to ale není špatně. Píšeš že ti chybí navigace ale podle fotek to vypadá že tam je. Dokonce je tam i tlačítko NAVI, jinak za 10b

citrus 06.07.2008  18:24

« Re: Moc pěkná

MMI obsahuje tlačítko NAVI, i když není navigace nainstalovaná...

"-- skrytý --" 06.07.2008  18:15

design

to je pravda s tím designem....když pominu to,že je strašně okoukaná a po Praze jich jezdí skoro tolik jak Octavií,tak je tahle A6 designově opravdu dokonalá.
    kombinace elegantních a decentně dynamických tvarů,nikde nic neční ani nechybí,maximální vyváženost.

citrus 06.07.2008  18:25

« Re: design

Ano A6 je už taková lepší lidovka >:D

"-- skrytý --" 06.07.2008  18:34

« Re: Re: design

Náš souded má černou A6 S-Line 3.0TDI a vypadá skvěle.
        Nezdá se mi jako okoukané auto.

"-- skrytý --" 06.07.2008  18:38

« Re: Re: design

lidovka určitě ne,tak drahé auto si koupí nové jako soukromá osoba málokdo.
        ale v Praze jich jezdí opravdu hodně,je to tim že je z vyšší střední třídy prostě nejúspěšnější,protože je z trojice německých konkurentů nejmladší a je to taková směs všeho dobrýho,prostě zavděčí se všem,kdo chce auto této kategorie.No a drtivá většina těch A6 jsou auta z firemních flotil pro představenstva bank a velkých firem.

"-- skrytý --" 06.07.2008  18:47

« Re: Re: Re: design

To by vůbec nevadilo mít firemní auto v podobě nové A6. :-)

Johny.Rico 06.07.2008  19:33

Sis koupil nové Audi bez navi???

To jsi asi upadl, ne?? >:D

"-- skrytý --" 06.07.2008  19:34

« Re: Sis koupil nové Audi bez navi???

Tak tomu říkám dobré vyjadřování. :no:

Johny.Rico 06.07.2008  23:16

« Re: Re: Sis koupil nové Audi bez navi???

A to se nemohu vyjadřovat jak chci? Jsme tu snad na komunistickém serveru Novinky.cz, kde je cenzura? :no:

"-- skrytý --" 06.07.2008  23:18

« Re: Re: Re: Sis koupil nové Audi bez navi???

Ne TY VOL.E, to nejsme, ale mohl bys v sobě najít také trochu slušnosti. Nebo na ulici také cizí lidi oslovuješ ala "jsi upadl, ne?" :no:

Johny.Rico 07.07.2008  09:14

>:D :no: a co je na tom špatného TY VOLE? :no:

"-- skrytý --" 07.07.2008  09:33

« Re: Re: Re: Re: Re: Sis koupil nové Audi bez navi???

Jestli jsi mladý a rozmazlený frajírek, tak pak samozřejmě nic špatného na tom není.... ;-)

"-- skrytý --" 07.07.2008  12:32

« Re: Re: Re: Re: Re: Sis koupil nové Audi bez navi???

A dej bacha komu říkáš vole TY VOLE, protože já totiž patřím do zločinecké skupiny MODO.. 8-s
              Nepříjdu sám, se mnou příjdou bratří a ZÁKON. :-!

Johny.Rico 07.07.2008  14:36

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sis koupil nové Audi bez navi???

>:D >:D >:D Hej ty perlíš kamaráde :yes: :yes: :yes: :yes: .Už se těším na zákon >:D >:D >:D
                btw: Nejsem malý rozmazlený frajírek jako ty ;-) :-!

"-- skrytý --" 07.07.2008  15:53

To nejsi, jsi totiž normální ID.IOT. >:D

David Silver 06.07.2008  19:43

« Re: Sis koupil nové Audi bez navi???

>:D >:D >:D Stává se >:D ;-)

"-- skrytý --" 06.07.2008  20:17

« Re: Sis koupil nové Audi bez navi???

já bych teda navigaci taky nechtěl,ani v novym ani ve starym ani v Audi ani v čemkoliv jinym.... :-)
      jezdim v 99% v Praze a nejsem dementní,abych někam netrefil....a když někdy jedu někam pryč,tak v tom je právě to kouzlo,něco hledat a nakonec najít.... :-)
      no zkrátka ne každý navigaci potřebuje nebo chce.... :no:

citrus 06.07.2008  20:31

« Re: Sis koupil nové Audi bez navi???

Taky nejsem dementni >:D nejdříve jsem myslel, že zvládnu bez NAVI, ale docela bych jí bral. Možná nechám dodělat...

Johny.Rico 06.07.2008  23:15

« Re: Re: Sis koupil nové Audi bez navi???

Jak píšu ,asi jsem dementní a rozhodně nehledám kouzlo a ani jsem ho nenalezl v tom, abych se sral ještě něco hledat, když někám spěchám...Asi musíš být velkej king...to se ti upřít nedá. BTW: Nejsem z té po* Prahy a tak se nediv, že bych tam navigaci potřeboval...
        Umíš fakt odpovědět :no:
        Asi jen závidíš, že ji nemáš...

"-- skrytý --" 06.07.2008  23:21

« Re: Re: Re: Sis koupil nové Audi bez navi???

Vojto, já i 0609 ti oba závidíme, ještě nevíme sice proč, ale oba si myslíme, že to bude tvým Jaguárem s navigací. ;-\
          Tak to prosimtě tak neber....holt tě kvůli tomu nemáme rádi. ;-)

Johny.Rico 07.07.2008  09:13

« Re: Re: Re: Re: Sis koupil nové Audi bez navi???

Fpoho, tady nejde nic bráti vážně >:D ;-)

"-- skrytý --" 07.07.2008  13:20

ano,závidím.
          snad jednou taky našetřím na navigaci.Zatím je to v nedohlednu,šetřím na novou bundu na zimu.Vidím to tak na rok 2010,to bych si nějakou navigaci možná nechal namontovat na leasing.

Johny.Rico 07.07.2008  14:36

Dobrý nápad ;-) :yes:

foto Sienn

Sienn 06.07.2008  20:20

« Re: Sis koupil nové Audi bez navi???

a to vadi? ja trefim bez navigace vsude... obcas se treba ve volnym case mrknu na net, kde to zhruba je, abych vedel, kdyz jedu nekam do neznama... ale ten kdo neni taxikar a kacer tak nepotrebuje... chapu, ze kdyz si clovek zvykne tak je to urcite prijemny, ale... asi by mi vadilo to kybycovani zeny z repraku >:D

David Silver 06.07.2008  20:23

« Re: Re: Sis koupil nové Audi bez navi???

můžeš si tma natavit i Honzu aby ti kecal do řízení >:D :yes: My jsme objednávali navi hlavně kvůli tom uaby tam byla na volbu i ženská v tech. par. na netu bylo že je tam i ženská a v reálu je tam jenom chlap. No a ten buzerant tě kybicuje celoucestu. Po 800m zatočte vpravo, po 300m zatočte vpravo, po 100m zvolte další odbočku vpravo. Překročili jste maximální povolenou rychlost-za 5s-překročili jste maximální povolenou ryhclost.... >:D Zkoušíme ji vžycky na trase co známe no a většinou v půlce ho vypínám >:D Až pojedeme na Šumavu tak toho asi huba bude bolet >:D :yes: >:-[] ;-)

Johny.Rico 06.07.2008  23:13

« Re: Re: Sis koupil nové Audi bez navi???

Sorry, ale asi jsem dementní a mám rád komfort...každý není tak dokonalý jak ty ;-)

foto Kubyyyk

Kubyyyk 07.07.2008  12:39

« Re: Re: Re: Sis koupil nové Audi bez navi???

A nebo jsi jen tak trochu tupej...o čemž teda velmi vypovídá tvé chování a vyjadřování zde. Přemýšlej trošku ;-)

Johny.Rico 07.07.2008  14:37

« Re: Re: Re: Re: Sis koupil nové Audi bez navi???

Vy jste mi tu všichni ale moralisti. jojo, na internetu se umí přetvařovat každej, to vám jde a je vám to podobné...tupoune ;-)

"-- skrytý --" 07.07.2008  15:54

« Re: Re: Re: Re: Re: Sis koupil nové Audi bez navi???

Já nevím hele, vypadá to, že tě tady nikdo nemá rád, všichni tě berou za vola, tak proč si nesbalíš svůj rádoby jaguár s cenovkou oktávky a nezmizíš někam do háje třeba? Co ty na to?

Nikomu tu chybět nebudeš. ;-)

Johny.Rico 07.07.2008  16:55

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sis koupil nové Audi bez navi???

Všichni? A kolik jich je? Vyjmenuje mi je prosím, ať vím, můžeš? ;-)

Johny.Rico 07.07.2008  17:01

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sis koupil nové Audi bez navi???

+ jedna věc chlapče; my jsme asi stejně staří, což z nás dělá sobě rovnými, ale rozdíl (co já jsem spatřil) je minimálně v jedné věci: na tebe tu někdo udělá bububu o rozmazleném frackovi, co mu auta koupí rodiče, a ty je hned stáhneš. Tohle na mě neplatí a můžeš to zkoušet jak chceš.
                Pokud mě chceš naštvat, tak zvol nějakou jinou taktiku (neboj, když mi ojedničkuješ auta, nic se nestane ;-) )
                Zkus si to přebrat ;-)

"-- skrytý --" 07.07.2008  17:12

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sis koupil nové Audi bez navi???

Už jenom to, že mi říkáš "chlapče" vypovídá o tvé aroganci a cítěním se býti nějakým lepším člověkem než jsem já. ;-) To zaprvé.

Zadruhé jsi mi natolik u prd.ele, že bych se ani neobtěžoval se tebe snažit nějak naštvát.

Zatřetí, auta jsem stáhnul dočasně a jestli nemáš na svém krku glóbus, ale hlavu, tak vidíš, že jedno auto už se vrátilo, druhé za chvíli a třetí také.

No a začtvrté, víš, kdybych byl tak špatný a rozmazlený fracek, tak by mi admin nepsal e-maily s tím, že by byl rád, abych auta vrátil a ani tisíc dalších uživatelů by mě o to nežádalo.

No a za páté, stále si myslím chlapečku, že jsi rozmazlený vůl, protože jenom takový člověk si dovolí oslovit úplně cizího a hlavně staršího člověka stylem "upadl jsi" .... to vypovídá o tom, že tvoje rodiče se zřejmě na tebe vys.rali když jsi byl v pubertě a měl beďary na držce no a v důsledku je z tebe nevychovaný blbeč.ek.

Johny.Rico 07.07.2008  17:37

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sis koupil nové Audi bez navi???

>:D Ty budeš moje krevní skupina, protože jak sis všim´, jsi naprosto stejně drzej fracek jako já ;-) :-)

Johny.Rico 07.07.2008  17:41

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sis koupil nové Audi bez navi???

btw: Na internetu jsou si všichni rovni, je mi jedno, kolik je komu let ;-) .

...cítění se lepším člověkem...hm...nevím, ale připadá mi, že se tak cítíš ty, když mě nazveš idio.t + vůl

Proč jsem si nevšiml, že je máš zpět? Nesleduji tě dnes i nocí jako "admin a tisíc dalších uživatelů" ;-)

...a když ty jsi mi začal říkat vole + idio.t atd, tak já ti můžu říkat chlapečku, což je slušnější a zvlášť z hlediska "vychovanosti", jak se na to díváš ty, stravitelnější...tak si to přeber znova....snad už to zvládneš a nenapíšeš zase!!!nějakou tupost...pardon...hloupost ;-) :-) ;-) ;-)

foto cb

cb 15.07.2008  19:20

foto Cujo

Čujo 06.07.2008  20:01

konecne

dobra recenzia na krasne auto :yes: ked si niekto kupi A6 3.0TDI quattro z bezovym interierom nespravy chybu :yes: mas tam 10b...

"-- skrytý --" 06.07.2008  22:58

s line

nejak me zarazila ta veta s podvozkem...kdyz jsem objednaval A4 pro svoji matku tam tam sli vsechny polozky kombinovat..mohl se objednat venkovni,vnitrni nebo s line podvozek a vsechno zvlast..rikala ze to nechce mit "ospoilerovane"(podle ni),tak se nakonec objednal vnitrni protoze to vyslo financne mnohem vyhodneji nez ty recara za ktery chteli v audi nekrestansky penize,venkovni ne a s line podvozek ktery je tvrdsi a snizeny..ten byl uplne zvlast a vubec se tam nemusel davat..asi mesic nadavala na sedacky i podvozek,ale pak mi dala za pravdu ze to je super a ze jak si na to zvykla tak uz by nechtela nic jinyho..

"-- skrytý --" 06.07.2008  22:58

Blahozelam

U mna to mas za 10 pekne auto, v pohode recenzia. Ja som tiez nad A6 rozmyslal ale 4.2lquattro. No vadilo mi velmi silny posilnovac riadenia a tu v CH jazdia takmer vsade to vacsinou vo verzii kombi a tak 40percent je to S6 alebo Allroad.

Deutscher 07.07.2008  10:56

hooo

máš veľmi slušnú spotrebu !!! kde jazdíš a akým štýlom???

"-- skrytý --" 07.07.2008  17:17

« Re: hooo

Osobně si myslím,že spotřeba je adekvátní.
      Mám 8.5 a to s tím, že jezdím "rychle".

citrus 07.07.2008  18:38

« Re: hooo

Ahoj, právě se taky divim, že spotřebu držim na tak nízké hodnotě...A že bych jezil nějak citlivě? Ne...Prostě dobrej motor. ;-) :yes: :yes:

"-- skrytý --" 10.07.2008  21:58

Jo jo kochal jsem se...Hlavně bílá A8 je krásná... :yes:

foto Kubyyyk

Kubyyyk 16.07.2008  21:02

« Re: Re: MFF Vary.

Ty jsi byl ve Varech na fesťáku???
        Sáááákra, to sme se mohli sejít někde. Já tam bydlim a fesťák zbožňuju.
        Jinak tou bílou A8 jsem jel, já jel vlastně skoro všema těma typama AUdin co tam jsou >:D

citrus 16.07.2008  21:10

« Re: MFF Vary.

Ano byl... Výborný. Já jel stříbrnou A8 a i A3 cabrio :yes:

foto Aischylos

Aischylos 15.07.2008  08:31

krasavec

Co můžu dát jiného než 10b?? Je to fakt krása...barva--- :yes: přeju jen radost z jízdy...jinak já bych Q7 taky nechtěl, v rodině je a nesnáším toho mamuta... :-|

citrus 15.07.2008  18:24

« Re: krasavec

Dík...Jo Q7 je lehce přerostlá :-)

foto -Black-Jacket-

*Black_Jacket* 15.07.2008  20:38

No teda...

Tak tu je moje auto snov s béžovým interiérom, naftovým V6 a ja ho nevidím???... Už ani tie 3 dioptrie nepomáhajú... super nádhera brutálna krása !!! 3x 100 b :yes:

"-- skrytý --" 16.07.2008  21:41

nádhera

Krásne auto.. Výber schvaľujem, ten trojlitrový diesel má niečo do seba :-) Hlavne ma zaujalo to video s akceleráciou.. Ufff. Tak želám veľa šťastných kilometrov.

foto Cujo

Čujo 18.07.2008  21:08

priznavam sa

skoro vzdy ked pridem na MACZ tak si kliknem na tvoju audinu >:D newem preco ale je proste nadherna...hlavne tie kolesa a interier :yes: inak mozes kuknut nase new car :-) :yes:

foto jumper-Modo-Team-

jumper (Modo Team) 22.07.2008  13:58

To zrychlení na videu je brutální, to je z tvýho auta?

citrus 22.07.2008  14:02

« Re: Video

nene, ale snad to bude u mé A6 stejné >:-[]

"-- skrytý --" 22.07.2008  19:14

« Re: Video

Mě to zrychlení příjde adekvátní.

citrus 22.07.2008  13:58

Co mám dělat s neoprávněným hodnocením uživatele LordaLenina???

Kazí mi to celé hodnocení... :-(

"-- skrytý --" 24.07.2008  22:11

Dej tam 18"

Ahoj, pokud máš radši sportovnější jízdu tak tam šupni 245/40 R18. Cenově ty gumy vyjdou +- stejně jako 17" a sedí to podstatně líp. o vzhledu ani nemluvě... ;-)

citrus 25.07.2008  19:49

« Re: Dej tam 18"

No...tyhle mi vyhovujou a design je pěknej...PS: Tvoje A6 je fajnová 10 b.

Deutscher 28.07.2008  09:58

« Re: Re: Dej tam 18"

áno. ale disky asi nebudú mať rovnakú cenu nie !??!?!? ;-)

"-- skrytý --" 31.07.2008  00:42

« Re: Re: Dej tam 18"

diky taky posilam ;-)

"-- skrytý --" 31.07.2008  00:42

« Re: Re: Re: Dej tam 18"

prave ze v discich je jeste mensi cenovy rozdil nez v gumach :-)

foto Filip-

Filip . 31.07.2008  16:04

Nove auto ?

Ahoj Chystas nove auto ? ;-)

"-- skrytý --" 31.07.2008  16:53

« Re: Nove auto ?

Nechystá, dyť je to z těch fotek jasně poznat.

positivemind 17.08.2008  11:36

Gratuluju

Ke krásné 4 pozici na titulce, tohle auto si to jednoznačně zaslouží ;) proto palec vzhůru! :yes:

citrus 17.08.2008  21:18

« Re: Gratuluju

Dik :-)

foto Vette

Vette 18.08.2008  20:53

« Re: Gratuluju

Ahoj, super stroj aj ked som skor na kombiky :). A6 bola vo vybere ale na moje momentalne potreby je to moc luxusne ;-) Bal som sa ze by Audi a BMW zle posobilo na zakaznikov. Aspon ty si ho poriadne uzi :-!

foto AnGeor

AnGeor 18.08.2008  11:41

krasna audi, za 10 :yes:

Jinak k te navigaci, co se tady rozjel takovy flame. Myslim si ze ho rozpoutali ti, co opravdu jezdi jenom po Pze, protoze kdyz jedes nekam dal, myslim tim dal, ne do Brna, je to prijemne uz jenom kvuli tomu, ze nemusis sledovat kdy bude ten sjezd na dalnici, ktery potrebujes. Ono kdyz jedes prez nemecko 500km rovne, bez navigace musis poslednich 80 km (pul hodky) kontrolovat znacky, aby jsit to neprejel. Ale pokud jezdis jenom tam kde to znas, tak v tom nevidim problem.

positivemind 19.08.2008  17:32

hodnocení Well

Proč jsi dal autu i fotkám jen 7 bodů? Tohle auto si zaslouží plný počet, neříkej že se ti nelíbí :-( bylo na krásném 3 vydobytém místě.

citrus 19.08.2008  17:41

« Re: hodnocení Well

Je mi to také líto ;-\

Dylan McKay 19.08.2008  18:00

« Re: Re: hodnocení Well

Ten kozomrd sestřelil kde co, Mateovu A5, i můj Cayenne a Range Rover. Je to závistivej přizdisráč, co se pomstí alespoň takhle... Na víc se nezmůže, žumpa.

citrus 19.08.2008  18:28

« Re: Re: Re: hodnocení Well

Asi tak :yes: Dá se to nějak vyřešit? Nebo to tak zůstane a bude nám kazit hodnocení?

Dylan McKay 19.08.2008  18:40

« Re: Re: Re: Re: hodnocení Well

Bude kazit hodnocení. On a X dalších. Ale na sraz MACZ nejsou nikdy vítáni, bylo by to pro ně asi nebezpečné. Je to nefér, když tady někdo takřka denně pracuje na zlepšení recenze, a pak si nějakej kozomrd zapne počítač, nadělá škodu, a za měsíc udělá to samé. On je nic, a ty ho zkus ignorovat.
            Víš jak ti tvé fáro musí závidět? Neboj, on se trápí víc! ;-)

citrus 19.08.2008  18:43

« Re: Re: Re: Re: Re: hodnocení Well

Dylan McKay 19.08.2008  18:43

« Re: hodnocení Well

Napsal jsem mu SZ, ale je tak blbej, že si ji neumí ani vybrat.
              Tobě jsem jako bolístku poslal tip na nejlepší recenzi... ;-)

positivemind 19.08.2008  23:23

« Re: Re: Re: hodnocení Well

Přesně jsi to vystihl... závistivej hnusák. Co napsat Liborovi, třeba by mu domluvil?

citrus 20.08.2008  13:18

« Re: Re: Re: Re: hodnocení Well

Vymazat WELL z MA

Dylan McKay 20.08.2008  15:32

« hodnocení Well

To by z něj udělalo mučedníka. Nesmíme se tady chovat jako na Renault Clubu ČR.
              Prostě zatnout zuby, a jít dál...

citrus 20.08.2008  15:47

Re: Re: Re: Re: Re: Re: hodnocení Well

"On se trápí víc!" "On se trápí víc!" "On se trápí víc!" "On se trápí"On se trápí víc!" víc!" "On se trápí víc!" "On se trápí víc!" "On se trá"On se trápí víc!" "On se trápí víc!" "On se trápí víc!" "On se trápí"On se trápí víc!" víc!" "On se trápí víc!" "On se trápí víc!" "On se trápí víc!" "On se trápí"On se trápí víc!" víc!" pí víc!" "On se trápí"On se trápí víc!" víc!" Ale jo pomáhá :yes:

Dylan McKay 21.08.2008  19:34

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: hodnocení Well

Hodnocení ti Well opravil. Ale já jsem ho naštval, a jak mi napsal přes SZ, žádné SUV si nezaslouží 10. Má mindrák z velkých věcí, co dodat. Polib si p.r.d.e.l, Well... :-!

citrus 21.08.2008  19:43

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: hodnocení Well

>:D žádné SUV si nezaslouží 10 >:-[]
        Ten je dobrej :yes:

Dylan McKay 21.08.2008  19:51

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: hodnocení Well

To je hodně "neautomobilový" a zpátečnický názor. Spíše se jedná o mindrák. Má rád jen malé věci. Musí. >:-[]

citrus 22.08.2008  10:18

Re: Re: Re: hodnocení Well

foto biker7

biker7 24.08.2008  22:32

hodnocení 10

Parádní auto s parádním motorem a zdařilá recenze. Dávám 10 b. :yes:

positivemind 27.08.2008  10:27

First place

A šampión tohohle vedu je na první místě! Gratuluji ;-) zasloužená příčka. Nevíte někdo co se stalo s 996?

positivemind 27.08.2008  11:12

« Re: First place

Tak už ti ho vyfoukl syčák Švihák a jeho Stealth >:D

Dylan McKay 27.08.2008  11:41

« Re: Re: First place

Omyl, Jakube, žádnej Stealth, ale kajak! ;-)

A čo bolo bolo, těrazky som druhý... :-!

foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

Novic (Porsche team/GT-R team) 27.08.2008  11:53

« Re: Re: Re: First place

ano citrus je zase prvni protoze kysky nemohl ustat ze tvoje A6 neni na prvnim miste tak sem musel zmenit sve hodnoceni z 9 na 10 >:D

positivemind 27.08.2008  13:35

« Re: Re: Re: First place

Takže kajak byl citrónem... vypadá to tu na hezkou válku zeleniny vs. lodě!

positivemind 31.08.2008  21:21

Reklama na Astra GTC

Nevím kolik z vás tuhle reklamu už vidělo, ale stojí za to :-) pokaždé se zasměju když ji vidím: [odkaz]

positivemind 07.09.2008  22:27

A je to v *. Bez opravy.

Švihák to zapích. Nedivím se že mu došly nervy, ale je to škoda. Díky němu to bylo výjimečné, zdravý pohled na věc, RR a Cayenne nemá jen tak někdo :-(

A kdo za to může? Další fouňa uživatel co jen záviděl auto :-(

riderhenry 11.09.2008  04:12

alcantara???

Abych pravdu rekl, tak docela nevericne koukam - Alcantara jako spatny material, ktery nic nevydrzi, obzvlast u Audi? Osobne mam v aute (starem 10 let) sedacky kuze/alcantara a nemuzu si je vynachvalit - kuze je kvalitnejsi nez u mnoha dnesnich luxusnich aut, protoze je porad temer jako nova, a alcantara? Ta je opravdu jako nova, ani jedna znamka poskozeni... Da se bezvadne udrzovat - polije se kavou, kolou (zkusenost... ;-) ), staci utrit a je po problemu - jednou za cas se vytepuje, aby se nereklo... Krom toho alcantara vyborne drzi telo a "nepari" ani nestudi jako kuze (coz se da vyresit odvetravanim a vyhrivanim, ale stejne...). Taky tolik neklouze... Proste idealni latka, krom toho mi prijde, ze vypada bezkonkurencne nejlip v kombinaci s kuzi!

Jinak bezvadna recenze, ikdyz je to auto trochu "mimo me"... :yes:

PS: Ze jsi neporidil Q7 chvalim, to auto je, dle meho nazoru, nechutny, obrovity mastodont...

citrus 11.09.2008  15:58

« Re: alcantara???

Zdravim, s kůži problémy nemám ta je výborná, ale ta látka-trhá se, špiní se, puckovatí u Audi mě to dost zaráží ;-\

Díky za chválu.

RE: PS: Q7 je poněkud přerostlá

riderhenry 11.09.2008  21:16

« Re: alcantara???

Hmmm, to mi hlava nebere, ze audi pokulhava u kvality sedacek (resp. alcantary, abych to nezobecnoval! ;-) ). Ja mam tenhle material prave moc rad a prijde mi i hodne pouzitelny...

Q7 je vazne zbytecne velka, XC90 nebo X5 mi nevadi, ale Q7...

foto tomikadze

tomikadze 13.09.2008  09:05

malo miesta

akurat vcera som bol zo zvedavosti pozriet v Audi a zistoval co si kupim v lete.
    No neviem co povedat, bol som dost sklamany. Model A6 je otrasne maly, vobec tam nieje miesto. Nepatrim medzi extremne velkych ludi ale mam 185cm, a v aute som sa citil hrozne. Zarazeny v zemi ako v passate B5, lavu ruku si vobec nie je mozne vylozit na vrch dveri k oknu a s kolenom som mlatil do sirokeho stredoveho tunelu s divnym materialom. Netvrdim ze audi je zle, ale A6 som okamzite zavrhol. Cuduj sa svete sadnem do Q7 a zistujem ze sedim v A6 len mam spätne zrkadla ako slonie usi a sedim vyssie. No vazne miesta je tam o malinko viac ale to je vsetko. Hnusny koncern, vsetko rovnake. Do A4 som skoro ani nevliezol. Problem je aj ten ze v A6 ked som sa pohodlne usadil tak za mnou bolo miesta ako v P206. Premyslal som ze mozno allroad ale je to nafigu.
    Ked som sedel v Accorde, tak tam problem s posedom nebol!!!!!!
    A interier Accordu je podla mojho skromneho nazoru ovela kvalitnejsie spracovany aj lepsie vyzera ako v audi. Len skoda toho maleho kufra, keby mal aspon 500l tak vitaz je jasny.

riderhenry 13.09.2008  15:51

« Re: malo miesta

Accordu fandim mnohem vic nez jakemukoliv evropskemu sedanu, protoze jsem na japonce a acco je uzasny... Ale k te Q7 - hodne SUV maji uplne stejne prostoru v interieru nez jejich bratricci ve verzi sedan. Proto tyhle auta pro me nemaji moc smysl, obzvlast Q7...

foto tomikadze

tomikadze 17.09.2008  20:52

« Re: Re: malo miesta

no nechcem obhajovat moje santa fe ale zmysel tohoto auta je urcite ovela väcsi naz X6 >:D
        tam s miestom problem nie je, samoska nasa X5 tiez nie je priestorovo nic moc ale vzdy lepsie nez 5kovy sedan. Hlavny problem je u nas v sirke ramien kedze sme doma velki chlapi a tak z limuzin mi sedel acco saab a medved e

citrus 17.09.2008  21:02

« Re: Re: Re: malo miesta

Je pravda, že A6 se zvenčí tváří jako velice prostorný vůz, ale bohužel tomu tak úplně není...Vpředu to je dobré sedadla jdou posunout hodně dozadu a pro nohy místa také dost, ale co chudáci na zadních sedadlech? Pro kolena je to opravdu podprůměrné hlava na tom neni o moc líp možná je to střešním oknem.

citrus 17.09.2008  21:04

« Re: Re: malo miesta

Accord mám rád a taky fandim :yes:

David Silver 19.10.2008  21:26

hl. fotka

čau, tu jsi fotil se stativem? >:D ;-)

citrus 19.10.2008  21:28

« Re: hl. fotka

Jasny! Docela jsem se zapotil :-!

David Silver 19.10.2008  21:31

« Re: Re: hl. fotka

Ona je občas fuška i udělat normál úplně rovně fotku :yes: Ale na toto jsou programy ve kterých ji můžeš otočit :-) :yes:

citrus 19.10.2008  21:33

« Re: Re: Re: hl. fotka

Pravda jen nad detailem označení motoru jsem strávil dobrý 3 min :-)

David Silver 19.10.2008  21:44

« Re: Re: Re: Re: hl. fotka

Já jsem rád když zvládnu rovnou pěknou ostrou fotku na porvé. musím ještě se poprat s absencí stabilizace a to občas dělá taky problém.

foto Dadanek-AlkoholixXx-

Dadánek (AlkoholixXx) 19.10.2008  21:55

« Re: Re: Re: Re: Re: hl. fotka

Na foťáku nezáleží... záleží na člověku jak to vyfotí a pak jak to upraví v kompu. >:D

Chcete vidět foto z foťáku před a po úpravě? :-!

foto dadaonline

dadaonline 12.11.2008  15:29

BMW?

A proč ne raději bmw 530i,d??? O tom jste neuvažoval???

citrus 12.11.2008  16:06

« Re: BMW?

Ne ne, audi mě přirostlo k srdci ;-)

foto dadaonline

dadaonline 12.11.2008  21:24

« Re: BMW?

No já nevím už jsem mluvil o tom s hodně lidma, který si taky vybírali mezi BMW,AUDI,MERCEDESEM a vždy vyhrálo nakonec bavo... Já se přiznam že bavo doma mám taky 530i e60 a asi bych do jiného auta nešel... Ale věřím že je to dobré auto... :-)

citrus 12.11.2008  22:26

« Re: Re: BMW?

Tak Mercedes E se mi přestává líbit-okoukanej design, BMW 5 je krásný, dravý auto, když už bych ho volil, tak čtyřkolku... Ale to by se nikdy nestalo, protože já jsem audinář ;-)

foto Mig-35

Mig_35 26.11.2008  08:21

« Re: Re: Re: BMW? Rozhodně!

Čau Citrusi, tak jsem si pořídil ojetou A6 na zimu. Srovnání s pětkou: podvozek - kolega konstatoval "to je tvrdé jak supersport". Opravdu strašné, mám vymlácené zuby. Převodovka? strašidelná, takové prodlevy jsem u BMW nezažil. BMW řadí hned, audi se dvě sekundy rozmýšlí. A nakonec motor - bavorácký má mnohem příjemnější zvuk, je miň hlučný... Jediná výhoda je pro mně quattro a lepší interiér. Ale autem se hlavně jezdí...
            Ani ji sem nebudu dávat nebudu, hrozné sklamání....

citrus 26.11.2008  16:06

« Re: Re: Re: Re: BMW? Rozhodně!

Ahoj, jakej máš ročník? Podvozek je lehce tvrdší, ale né příliš. Jaký máš kola? Předpokládám, že máš diesel...Ano, je hlučnější. Převodovka se mi zdá dostatečně rychlá, ale přiznávám, že změna rychlosti je citelná.

foto Mig-35

Mig_35 26.11.2008  19:13

« Re: Re: Re: Re: Re: BMW? Rozhodně!

právě že sedmnáctky. Na bafovi jsem měl 19-ky a tohle je objektivně tvrdší. Mám 3.0 TDI, rok 2004, jedna z prvních. Teď po dvou dnech zkušeností musím říct, že je to opravdu živější, ale ta převodovka to trošku kazí. Můj kus nemá pádla pod volantem.
                Chválit musím jednoznačně interiér, ten je opravdu krásný.
                zase tak špatné auto to není, jen tech přechod byl trošku násilný:-) jestli jsi ještě nejel pětku, tak běž k dealerovi a předstírej zájem, jen tak pro zajímavost...

citrus 26.11.2008  20:32

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: BMW? Rozhodně!

Interiér maj všechny audiny výborný lepší než bava :-) Na zkušební jízdu radši nepůjdu, ještě by se mi pětka zalíbila a to bych A6ce nemohl udělat >:D Já jsem prostě audinář ;-) :-!
                  Pošli mě prosim, pár fotek tvé audiny...Rád bych se na ní mrk. Mail ti pošlu do SZ.

"-- skrytý --" 14.12.2008  16:13

konkurencia A6

zabudol si na AR 166 ;-) inak dobra recenzia aj auticko :yes:

citrus 14.12.2008  19:34

« Re: konkurencia A6

Dík ;-) Alfu do seznamu přidám.

David Silver 01.02.2009  13:26

výsledky prodejů

Čau Citrusi. Koukám že Audi měla o5 velmi pěkné prodeje :yes: :-)

citrus 02.02.2009  16:54

« Re: výsledky prodejů

Ahoj Kysky, ani nevím jestli mam bejt rád, opravdu jich začíná být na silnicích moc...

David Silver 02.02.2009  20:50

« Re: Re: výsledky prodejů

Jo to máš pravdu. Nové a skoro nové Audi jsou na silnicích hodně. Ale ted'? Ted' jsem jel s tat'kou v pátek naší starou trasu kde před rokem každý pátý auto byla novější Audi. A ted'? Octávia, Octávia, Felicie, Mondeo, Octávia, Meriva, Vectra, Partner... sakra v jakým šrot'áku to jedeme? Ta cesta mě už toli knebaví když nás nepředjíždí pěkné Audiny a já nemám co fotit. Ještě že to tat'ka trochu osladil potom trochu sportovní jízdou v zatáčkách :-)

"-- skrytý --" 02.02.2009  20:55

« Re: Re: Re: výsledky prodejů

Sportovní jízda v Kangoo? >:D ;-)

David Silver 02.02.2009  21:04

« Re: Re: Re: Re: výsledky prodejů

Co je na tom zajímavýho? 550kg v kufru a je z toho zadokolka (skoro) teda je to spíš jak když jedeš s ruční brzdou >:D Ale když se to rozjede, tak se to valí a jentak to nezastaví! A v zatáčkách ,to je žůžo. Nebo tady kousek před Dačicemi máme takový malý skokánek a tat'ka na mě: Dneska nebrzdím! já: OK, včak já nejsme mamka! Skoro to skočí, ale pohoda :-)

Deutscher 27.03.2009  14:45

kolesá

sorry ale nechcelo sa mi citat celu recenziu pre jednu vec. mas na svojej Audine 17disky a chcel som sa opytat ci mas rozmery ET35 alebo ET45 ??? mam tiez A4 a neviem ci ET35 nebudu az prilis vytrcat z blatnikov. diky ;-)

citrus 14.04.2009  17:34

« Re: kolesá

Mam 45...

PS: Sry za pozdní odpověď, nějak sem tenhle příspěvek přehlídl :-)

"-- skrytý --" 08.02.2010  03:49

trochu mě překvapuje volba A6 jako rodinný vůz, nicméně chválím, to auto je nádherné.

cituji:

žádné auto mě exteriérem takto neoslovilo //

v tom naprosto souhlasím, černá Audi A6, černé skla, 19" chromy ... tomu se může rovnat jen S8, S-Class nebo 7 series

citrus 08.02.2010  09:13

« Re: :)

Jo, ale jako rodinné auto to využívat lze v pohodě, sice na zadních sedadlech místa moc není, ale kufr a vše ostatní je dostačující.

černá A6 je cool, černý skla méně a 19 kola na A6 = žebřiňák ;-)

foto peterpan

peterpan 23.08.2013  01:13

Spotřeba ?

A6 3.0TDI jezdí prum.12.5L (znám 2x takový), o tom si benzín zdát nemusí, za to jezdí >:D Takže ta tvoje poznámka je hodně mimo...ale žij si dál své "kominické" sny :-)

foto poterienko

poterienko 23.08.2013  10:16

« Re: Spotřeba ?

Za 12,5? Jak s tím ti lidé jezdí? Vždyť se s tím dá běžně jezdit pod deset a není problémem ani 8 nebo dokonce 7l/100km.
      Viz - [odkaz]

citrus 23.08.2013  11:57

« Re: Spotřeba ?

To si asi z tebe majitelé těch dvou šestek dělají srandu :-) A tys jim pěkně naletěl ;-)

foto poterienko

poterienko 23.08.2013  18:29

« Re: Re: Spotřeba ?

Pokud jezdím s A4 za 7.5, tak nevidím problém v 8-9 u A6.

Aha. Koukám, že citrus nereagoval na mě :D.