Volkswagen Beetle (1999)

1.12.2009

PRODÁNO !!!! Volkswagen New Beetle 2.0 8V benzín Proč zrovna New Beetle? Moje první auto mělo být něco neobvyklého, chtěl jsem něco co lidi…

Volkswagen New Beetle (ZuB103)

FRPE 02.12.2009  00:14

Už jsem chtěl PC vypnout ...

... když tu náhle mě přes monitor přelezl černej brouk. Zaostřím svoje unavený oči a hle on je to Zubův černý New Brouček.

Tohle auto se moc líbí již dlouho mojí manželce, i jsem o něm přemýšlel ... no ale nakonec jsme zvolili jiné.

Přidej ještě časem nějaké fotky, mám dojem že jich sem můžeš naráz dát 30ks. Pak směle oboduji. ;-)

ZuB103 02.12.2009  10:49

« Re: Už jsem chtěl PC vypnout ...

jj fotky tam nahážu dělal sem to na poslední okamžik a ještě sem to měl už jednou napsaný a pak sem nechca ťuk do zpět a musel sem to psat o té půlnoci znovu takže sem tam hodil jen nějaký základní foto

foto JFK

JFK 02.12.2009  09:20

verbrauch

aerodynamika těch plastů a křídel je u pumpy evidentně znát

foto berustina

berustina 02.12.2009  09:45

Cebia?

jen jsem se chtel zeptat, jak ti Cebia prověří kilometry? Pokud tuhle službu poskytují, tak by to rozhodně nebylo od věci. :-)Díky

ZuB103 02.12.2009  10:50

« Re: Cebia?

ty omrkni to na jejich oficialních stránkách je to tam vše vypsaný.

Sysoj Psojič 02.12.2009  09:59

Brrr

Nemám rád hrubky, nemám rád pseudotuningové plasty, nemám rád nadhodnocené výsledky tuningových úprav motoru, nemám rád, když majitel svému autu přehnaně fandí a v reálu skutek utek :-!
    Takže když tohle "nemám rád" spojím s možností volit nebo bodovat, výsledek je celkem jasný...
    Až si jednou můj syn začne takto prznit auto, normálně mu vynadám a auto zabavím >:-[]

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.12.2009  10:15

« Re: Brrr

Tak já si přečetl recenzi a pár věcí mě tam zarazilo :
      -když se odklopí zrcátko ve stínítku tak se rožne lampička....to podle mě zas taková bomba není,má to snad každý druhý auto
      - skvělé jízdní vlastnosti,skvělá ovladatelnost...jednou jsem v tom jel a pojem skvělé jízdní vlastnosti mi spíš sedne k nějakému HH i když tam máš úpravy na podvozku.Docela by mě zajímalo bližší info.
      Jinak barva auta pěkná,elektrony bezva,předek ještě ujde,ale to křídlo a HLAVNĚ ty vylezlý laufy.....aspoň ty laufy bych schoval (pouze můj názor),ale je to tvá kára....
      Fajn je,že tam není jentuzing,ale i tunning (svody,podvozek atd.) :yes: ,jen mám obavy že to za ten vzhled tady trochu schytáš

ZuB103 02.12.2009  10:53

« Re: Brrr

no tuning je vlastně dělaný podle verze RSI což není žádnej přehnanej tuning ale Sportovní verze tohoto vozu.. a za ty hrubky se omlouvám psal sem to o půl noci a ještě byl sem nasranej když sem to měl už napsaný a smázlo se mi to tak sem to narychlo sesmolil znovu(opravím)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.12.2009  16:55

Pěkně a diplomaticky napsáno. >:D >:-[]

ZuB103 02.12.2009  11:00

Ovladatelnost, Jízdní vlastnosti, Tech. data

Jj a co se týče ovladatelnosti a jízdních vlastností zdůrazňuji že je to u tohoto brouka s tímto podvozkem, to znamená že to drží jak přilepený v zatáčkách i ve velmi vysokých rychlostech a nehrozí ani žádné odskakování na výmolech atd.
    A původní hodnoty které mám vepsané v technických datech bez tuningu jsou vypsané od výrobce s papírů a nevím jak to vidíte ale já sem ještě nejel s autem u kterýho by seděla maximální rychlost z techničáku.

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.12.2009  11:18

« Re: Ovladatelnost, Jízdní vlastnosti, Tech. data

zub 103 - ....a nevím jak to vidíte ale já sem ještě nejel s autem u kterýho by seděla maximální rychlost z techničáku - no to máš asi pravdu.
      Co to je za elektrony?

ZuB103 02.12.2009  11:24

« Re: Re: Ovladatelnost, Jízdní vlastnosti, Tech. data

Hej tak to ti nepovím jsou po původním majitely a jsou koupený v anglii, myslím že to nebude žádná s dnešních známích značek, na středech je nápis Master Racing ale tak to můžou být dokoupený jen středy

foto salamoon

salamoon 02.12.2009  11:33

"tuning"

strasne natiahnute plasty,za "pletivom" prazdny vzduch.... nadhera.... ;-\

Mira328i 02.12.2009  11:39

motor stojí za ... ale hlavně že to má křídlo a obrovský kola

asi je tam turbo či co, že se tak změnily parametry >:-[]

ZuB103 02.12.2009  11:42

« Re: motor stojí za ... ale hlavně že to má křídlo a obrovský kola

já sem tam ale nic a výkonu motoru nepsal jenom zrychlení a rychlost a ta původní je podle papírů

Mira328i 02.12.2009  12:09

« Re: Re: motor stojí za ... ale hlavně že to má křídlo a obrovský kola

jde o tu maximálku a zrychlení - to je nereálný, ještě když sou tam takový kola :-! , takový parametry má 1,8t a to je jiná liga ;-). Tendle motor je z 2litrů té doby(i dřívější) ten asi nejhorší co se parametrů týče...

Poustnik 02.12.2009  11:49

Já jsem taky nikdy nepochopil "zkrášlování" králičím pletivem,

já ho mám ve dveřích ke kotelně, přijde mi to esteticky laciné, ale to je každého věc. Toto auto bylo už z větší části vytuněno předchozí majitelkou, jak jsem pochopil, a věřím, že některým holkám se to takhle líbí. Takže ať si tam dává kdo chce co chce, mě to netrápí.....jen se recenze čte hrozně špatně, je to kostrbaté, bez ladu a skladu, s chybami....tady by to chtělo ještě zabrat.
    Ty nové závodní svody byly vyměňovány s jakým úmyslem? Zvýšit výkon? Ať slouží a nezlobí. Hoj! :-)

ZuB103 02.12.2009  11:57

« Re: Já jsem taky nikdy nepochopil "zkrášlování" králičím pletivem,

Díky za koment recenzi polepším a svody byly za účelem výkonu a původní majitelka netunila koupil jí to tak manžel asi s toho nebyla taky hotová ale vypadá to tak víc chlapsky:-)

"-- skrytý --" 02.12.2009  12:38

« Re: Re: Já jsem taky nikdy nepochopil "zkrášlování" králičím pletivem,

na VW New Beetle nevypadá bohužel chlapsky nic. a ani tento pseudotuning nepomáhá. Ty parametry sou naprosto nesmyslný, který uvádíš.

wolff 02.12.2009  12:07

Blahopřeji

Asi si se stal majitelem nejvíce zbasteleného auta na moje auto.cz.

Můj komentář je jen... Hrůza hrůza hrůza a máš jediné štěstí, že nehodnotím.

P.S. I kdyby ty svody s filtrem a plasty kolem přidaly 10 koníků (o čemž úpřimně pochybuji, neboť ten motor je na jakékoliv úpravy naprosto nevhodný a tupý), to auto by nikdy nemělo ty parametry co uvádíš. Maximální rychlost si zcela jistě neměřil na GPS a zcela jistě ne na rovině.

Akorát si tomu všemu dal korunu. Ale si mladý, ještě asi nevybouřený a z auta máš přirozeně radost, tak ti ji nebudu raději kazdit. Nicméně asi se z tebe stane v budoucnu další se zvráceným vkusem..., ale věřím, že za ty peníze co si to koupil ti to asi radost bude dělat. Pro mladého kluka lepší než vytuněná OI s 1,6 MPI (víc to snad stát ani nemohlo).

P.S. No ještě že se tam vleze ta basa piva... 8-s

Mira328i 02.12.2009  12:10

>:-[] :yes:

ZuB103 02.12.2009  12:17

« Blahopřeji

aj to je názor maximálka je skutečná na tacháču to ukazovalo 235 vedle mě jel známej s BMW 7 a taky mu to ukazovalo 225 pak mi teda ujel :-) a bečka je hlavní. Nadšenej sem určo ale už sem chtěl aj pomalu měnit za Golf V GTI

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.12.2009  12:22

« Re: Blahopřeji

zub103 - mě to ,,pletivo,,zas až tak nevadí,spíš ten zadek,ale na to přijdeš se zvyšujícím se věkem,já nebyl jinej a i když jsem ,,netunil,,tak se mu takový auta líbily.

btw - já ti říkal,že to auto na MACZ nepůjde každýmu pod nos >:D ;-)...oni ti to píšou v dobrým i když to tak možná nevypadá....

ZuB103 02.12.2009  12:25

« Re: Re: Blahopřeji

jj já to beru jako neboj se že mě ten tuning taky někdy nenasere máme doma Mitsubishi Pajero Sport a ta volnost když možeš sem tam bez problému přeletět přes jakej koliv výmol a patník je prostě super, to se teda ale netýká toho vzhledu no:)

Poustnik 02.12.2009  12:26

« Re: Blahopřeji

Je pravda, že na macz se tuningu moc nefandí, ale nejvíc zbastlené auto ne, jsou tu daleko horší, třeba [odkaz] [odkaz] [odkaz] [odkaz] ...ale bacha! Kubrt2 je můj oblíbenec, bránil jsem ho, když se tady svého času také stal hromosvodem.... :-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.12.2009  12:40

« Re: Re: Blahopřeji

poustnik - supr odkazy,ale zapomněl si na tu škodvěnku s bílou radlicou vepředu >:-[] ..ale auti Inferno je good :yes:

wolff 02.12.2009  12:52

« Re: Re: Blahopřeji

Jasné, ale to co jsi dal sem za auta to jsou olítané paštiky u kteých mne ani trochu nezamrzí, že je někdo takhle očuní.

Ale u toho Beetla je mi to tak nějak líto. Tohle auto má mít max. styling v podobě kol, nějaké barevné variace interiéru, případně nějaký rozumný polep. Podle mne už ani spojlery díky vysokému profilu tomuhle autu prostě nesedí.

Ale jak sem psal, mladému klukovi to musí udělat velkou radost. Já osobně na tomhle autě preferuji třeba pěkný paintbrush, nebo něco podobného. Tohle prostě ne.

A jak píše Mojito...myslím to fakt dobře a úpřímně.

p.s. Ten golf GTi v jakékoliv generaci by se k tvým preferencím Zube asi hodil víc (přece jen sis to auto asi vybral). Prostě sem musel reagovat proto, že si myslím, že tudy cesta nevede a že takhle správný Beetle nemá vypadat.

Sysoj Psojič 02.12.2009  12:34

« Re: Blahopřeji

Zdar wolfe, Ty jsi ten wolff, který tu už diskutuje po dlouhá léta? ;-)
      Jinak máš pravdu v tom co píšeš, ale to je evidentní :-)

wolff 02.12.2009  12:47

No asjo >:-[] :yes:

zip2016 02.12.2009  14:46

« Re: Re: Re: Blahopřeji

Tak já bych proti tomu autu ani celkem nic neměl, jen musím souhlasit, že tenhle motor moc velkej dělník není. Jediné co se mi opravdu nelíbí je ta přední kapota, ta se k NEW BROUKOVI podle mě fakt nehodí. No a taky mi to celkově připadá jako nějaká celkem povdená parodie na sportovní auto, hlavně ty výfuky a komplet zadní partie. Ale nenech se odradit, důležitý je, že ty seš spokojenej. A abych nebyl jen negativní, tak ty kola jsou zase náhodou mooooc pěkný! ;-)

"-- skrytý --" 02.12.2009  14:37

0-100 :)

za 8,4s to auto nikdy neudělá, to víme všichni kromě tebe. Ty úpravy asi sotva pomohli výkonu, spíš rozhodily všechno co mohli, když to žere víc než 6válcový 3litry...

FRPE 02.12.2009  14:59

« Re: 0-100 :)

To bi si se divyl Tsmarte, to kdiž já nějakýmu broukovy utrhnu zadní nošičky, udělá stovku za dvjě vteřyny ... >:D >:D

foto m-z-

m.z. 02.12.2009  15:10

« Re: 0-100 :)

Auto nevypadá úplně hrozně,ale ta přední kapota teda ano :no: Zadek taky není hitparáda(ale křídlo tomu sekne),ale ´kapota mi tahá oči 8-s
        Dynamické údaje jsou nereálné a popírají zákony fyziky ;-) ale to je vedlejší.Auto může sedět díky podvozku dobře,ale zkus někdy projet opravdu sportovní auto,ať víš,co to znamená,když sedí :-)

ZuB103 02.12.2009  15:38

« Re: Re: 0-100 :)

no včera sem to měřil a když se mrkneš na ostatní 2.0 co jsou tady tak ti mají napísané aj 8s bez jakých koliv úprav ;-\

"-- skrytý --" 02.12.2009  16:08

« Re: Re: Re: 0-100 :)

a jak jsi to měřil?pocitově?nebo z 0 na 80?tomu bych pak věřil 8,4s. Výrobce udává z 0-100=12sekund, víš o tom?Amaximálka je 185kmh, tachometrových cca 200 asi udělá,což odpovídá reál 185 :-) navíc to křídlo co tam máš funguje jako větrná brzda...no nevim,nějak moc mi tady toho nesedí ;-)

"-- skrytý --" 02.12.2009  16:10

realita zrychlení a Vmax pro ZuB103

pomůžu ti,jsme tady všichni jedna rodina ;-) proto jsem chtěl,abys věděl jak tvoje auto jede. Ať ze sebe neděláš troubu a nevyprávíš hlouposti až budeš zase na srazu.

foto m-z-

m.z. 02.12.2009  16:38

« Re: realita zrychlení a Vmax pro ZuB103

1321kg,to je pěkný cvalík,možná jsou ty tuningové svody z nějakých ko(s)mických materiálů,že ti to tak jede >:D Co mají ostatní napísané je vedlejší,tohle si s úpravama mohlo polepšit max. 1s a maximálku o něco,ale ne 225km/h!
      Tohle auto má,ale do předlohy RSI dost daleko,kdyby úpravce jel podle předlohy,tak to takhle nedopadlo.

ZuB103 02.12.2009  17:50

« Re: Re: realita zrychlení a Vmax pro ZuB103

má to 1225kg když už

zip2016 02.12.2009  17:54

« Re: Re: Re: realita zrychlení a Vmax pro ZuB103

Pohotovostní hmotnost 1321 kg - podle katalogu. S těma spojlerama, dvojitým výfukem, 19-tkama kolama a křídlem jsme ještě o 50 kg výš. ;-)

foto Martin911Turbo

Martin911Turbo 02.12.2009  17:59

« Re: realita zrychlení a Vmax pro ZuB103

Tak já mám 1330 kg, 3.0 a 235 koní, zrychlení z 0-100 změřeno na 6.5s Tvých 8s je nesmysl jak výkonově, tak odporem vzduchu, podvozkem,...

foto Ronnyp-RSKa-

Ronnyp (RSKa) 02.12.2009  18:24

SZ

hoj psal sem ti soukromou zpravu tak se na ni mrkni ;-)

foto Martin-Happy

Martin_Happy 02.12.2009  19:03

ale tak...

oplastování a tenhle tuning asi neni k ničemu. To je jedna věc.

Ale mě se to strašně líbí. Je to udělaný podle origo závodních New Beetle Cup, ty nafouklý blatníky vypadají mohutnějc. Já vim, že to je k ničemu, ale nemůžu si pomoct, ale moc se mi to líbí. Já bych sice New Beelta nechtěl, ale když už bych ho měl, chtěl bych přesně tenhle bodykit :yes:

zip2016 02.12.2009  19:07

« Re: ale tak...

Myslíš jako i s tou děravou pření kapotou? Takhle asi originál nevypadá. Teda aspoň myslím. :-!

foto Martin-Happy

Martin_Happy 02.12.2009  19:15

« Re: Re: ale tak...

nn, kapotu CUPovky neměly. Tu měly origo hladkou. Aly ty blatníky a křídlo a prahy se mi líbí, nemůžu si pomoct. I když to je k ničemu, tak se mi to líbí

zip2016 02.12.2009  19:18

« Re: Re: Re: ale tak...

Jo mě se to taky líbí, jen jak jsem psal kousek výš, připomíná mi to trošku takovou zdařilou karikaturu nějakého supersportu. Jak je to kulatý a tak. :-) >:D

ZuB103 02.12.2009  19:19

« Re: Re: ale tak...

díky za konečně normální koment

ZuB103 02.12.2009  19:17

« Re: ale tak...

tak mi na tu hladkou kapotu dej prachy a já si ju tam hodím

zip2016 02.12.2009  19:19

« Re: Re: ale tak...

Ale to nikdo neříká, že je to špatný. Mě se to nelíbí, ale to neznamená, že se to nemůže líbit nikomu. Není v tom nic špatného. ;-)

ZuB103 02.12.2009  19:22

« Re: Re: Re: ale tak...

já bych jako taky bral radši hladkou ale no money no funny

zip2016 02.12.2009  19:25

« Re: Re: Re: Re: ale tak...

Tak třeba jednou budou a pak bude i kapota. Člověk nemůže mít všechno hned. ;-)

Brandon Walsh 02.12.2009  22:40

« Re: Re: Re: Re: ale tak...

u nas jazdi jeden starsi pan ma novu octu rs a tiez celu deravu prednu kapotu podla mna je to hnus ale jemu sa to ocividne paci a vyzera byt stastny tak o co viac ide >:D :yes:

FRPE 02.12.2009  19:54

Jaký pán takový krám

Dobrý večer pane Zouvalo,

pár dnů jsem tu nebyla a vidím, že jste sem dal též Vaše auto. MACZ není skutečně rájem hochů, kteří si svoje auta rádi vylepšují různými doplňky - což jiní mohou lehce označit jako zmršené auto. Vzhledem k tomu, že mě již bude 80x let a tenkrát můj nebožtík manžel pro mě přijel na první rande se zeleným trabantem, který byl napulírovaný a vyčištěný - tak hodnotím když se někdo autu věnuje a něco vylepší.

Klasických sériových aut je tady halda a všech možných značek ale pěkné vylepšení = nádhera. Leckdo sem dá i auto, které vůbec není v jeho vlastnictví - buď se s ním někde svezl, nebo někde tajně povyfotil a hle recenze je na světě a pak nás tady panáček nebo panenka omračuje ohromnou pořizovací cenou, svým stádem koní, že by se za něj nestyděl ani Vinnetou ... ;-\ a hlavně kolik s ním najezdil a jak ho denně, byť není to auto jeho, užívá a jezdí s ním.

Proto bych doporučila se nad tím jaksi povznést a vydržet tento tlak, který někteří jedinci kladou na nově příchozího nováčka ...

:yes: a přitom mají sériovku z 96 roku výroby, zaprášenou někde ve stodole u nich na vsi, kam dotahli internet předevčírem a oni nám tady kážou morálku - tedy Vám dávají kapky ... :'-(

Tím zde nechci rozpoutat nějakou další diskuzi na toto téma - Vážení přispívající k Zubovi - mrkněte nejprve do svých garáží a pak zde podrbeme někoho jiného. Já osobně neříkám, že jsem zastáncem nějakých tunnerů ale bylo by vhodné trochu tlumit vášně. Možná jste rozladění z práce, kde se Vám dnes nedařilo, nebo jste Vy mladší dostali 5 ve škole ale myslím, že není nutný ho tady hned schazovat. ;-)

Jemu se to líbí, Vám ne ... on to králičí pletivo jak píšete, stejně kvůli Vám sundavat nebude - prostě se mu to auto líbí, tak ho nechcte žít. Děkuji!

zip2016 02.12.2009  19:59

:yes: :yes: :yes:

ZuB103 02.12.2009  22:12

moc pěkný koment díky

Sysoj Psojič 02.12.2009  23:41

« Re: Jaký pán takový krám

Trošku jsem měl z počátku strach reagovat, protože to podle fotky vypadá, že mohu být zaklet, ale nemůžu si pomoct a reagovat budu...
      Je.be?
      Kdo tuto Frpeovitost stvořil, je fakt úchyl, ale líbí se mi to 8-s
      Virtuální babičko, byl jsem se v té garáži podívat a je to v pohodě. Mohlo to být lepší.... i horší....
      Ale on tam panimámo králíky nevozí, tak proč tam má to pletivo? >:D

FRPE 03.12.2009  07:03

« Re: Re: Jaký pán takový krám

>:D >:D :yes: Babi neměla včera svůj den ... ;-)

Utekli jí králíci z kotce = prokousali králičí pletivo ... >:D

FRPE 02.12.2009  20:22

Ty jsi z Plzně?

Já jen že na tvé fotce jak tam stojíš a máváš jsou Ekonomické stavby a ty mají sídlo ve Zruči u Plz. Nebo se pletu ,,krajane,,? :-O

ZuB103 02.12.2009  22:12

« Re: Ty jsi z Plzně?

je to focený na srazu v Habrovanech(lze soudit i podle okolních brouků) a tato foto je přímo s Rousínova jak je sjezd s dálnice u banzínky je tam ta restaurace tak tam

FRPE 02.12.2009  22:17

« Re: Re: Ty jsi z Plzně?

Joj tak to se nezlob, nevšiml jsem si ... :-O mají teda asi pobočku u Vás ... ;-\ Promiň

ZuB103 02.12.2009  22:45

« Re: Re: Re: Ty jsi z Plzně?

jj dobré navadí ;-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 03.12.2009  14:32

« Re: Ty jsi z Plzně?

Jinak ale souhlasím s níže uvedeným příspěvkem,že když se tady nováček něčím vymyká,má to tu těžký.A nedej bože nesouhlasit,nebo nějak se vzpečovat starým mazákům m-áčka!To se pak na tebe sesypou jak vosy a za každou cenu ti chtějí ukázat svoji pozici tady. ;-\ Vím co píšu - vlastní,dost hnusná zkušenost! :no:
            A pozor - hlavní aktér se zpočátku chová jako největší 'kamarád'!

FRPE 03.12.2009  15:42

« Re: Re: Ty jsi z Plzně?

Jojo Zube souhlasím s Férovoufonkou - nejprve se tady zastanu a pak do tebe půjdu ... ;-)

Víš Fefer - přišlo mě ho líto, dle fotky mladej kluk a auto vytuněný, má z toho radost - a dostane právě od těch všech ,,mazáků,, - podívej se kdo do něj šel nejvíc - do jeho karty jak je tady dlouho - a právě proto jsem se ho zastal. Ne že obhajuji jeho auto, byť dle Vás moju Cupra je taky zprzněná - jemu a mě se to tak líbí a upravil jsem si svoje auto. Myslím, že je to lepší, než dělat ,,jako někdo,, frajeřiny s tátovým autem ... :-(

Tím proboha to zase nevztahuj na sebe - jen reaguji na ty tvoje cituji : aktéry tvářící se jako nej kamarádi ... ;-) Čtu poctivě skutečně všechny recenze, kde je pro mě něco zajímavýho, či absolutní blbost dovolím si reagovat. Kde mě nic nezaujme, nereaguji. Takže zdravím BRNO a Zubovi už nenapíšu ... abych tě nevyplnil to tvé poslední přání!

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 03.12.2009  22:30

« Re: Ty jsi z Plzně?

'Tím proboha to zase nevztahuj na sebe ...' - já na sebe něco nesmyslně někdy vztahovala?Tenkrát to bylo trošku jinak...

FRPE 03.12.2009  22:34

« Re: Re: Ty jsi z Plzně?

Nechme toho, pojď zvu tě na véču a upekl jsem i nějaký zákusek ... >:D

Vladimíre, nebudeš se zlobit? ;-)

zip2016 04.12.2009  13:22

« Re: Re: Re: Ty jsi z Plzně?

To by mě zajímalo, koho ta feferonka myslí?

"-- skrytý --" 03.12.2009  15:30

0-100.....

No neda m reagovat.Nie som zastanca tinungu ako plast atd...este nieco s motorm a ine v pohode.A viem ze moja A3 ma slabu recenziu.Ale toto auto s 19 ci ake to ma olesa pod 9s nepojde a ak pojde darujem svou A3 xi xi a to mam z 0na 100 cca 6s aj neake drobne...

"-- skrytý --" 03.12.2009  17:39

Mazel

Než autí tak minew beetl příjde jako plechovej mazel :-!

foto Okys

Okys 04.12.2009  00:10

Na prudiče kašli..

Až na tu kapotu je to fajn tak si to nenech od těch rejpalů zprotivit a ať slouží.

foto esenbe

esenbe 04.12.2009  11:44

South park díl THE F*** word

Doporučuju je to o harleyářích ,ale sedí to v podstatě i na tuzery :-)

,,Yeah dneska jsme myslím otočili pár hlav ,, - ,, Jo každej čuměl jak jsem to proturoval ,, - ,, Jo jo mysleli si že jsme borci ,,

foto Kubyyyk

Kubyyyk 09.12.2009  13:25

Mě se to líbí..

Každý se chce nějak odlišit a mě prostě příjde u toho typu tuning ala RSi jako nejlepší volba :yes:

Chválím kola, chválím bodykit, kapota sice fakt není nic moc ale je to tvé auto a pokud se líbí tobě, tak to je to hlavní a na blbý kecy od ostatních se můžeš vyprdnout ;-)

Mě se tvoje auto vážně líbí a věřím, že na živo vypadá ještě o dost lépe!!

Hodně šťastných km s Broukáčem a já ti dávám hodnocení 3x10 už jen za to, že tu musíš snášet tyhle narážky. Howgh.. :-) :yes:

ZuB103 21.01.2010  23:09

asd

asd

Chobot 22.01.2010  10:09

Nazdar.

Nuž. V první řadě sem koukal, že hodnotíš jako jeden z mála zde skoro celou stupnicí. Za to děkuji(a těch pár co to též dělá nejspíš taky).

A k hodnocení tvého vozu. Mě se to docela i líbí. Já už jsem teda ta starší osoba >:D , takže kromě kol by to mohlo být vše o něco menší a decentnější(menší krídlo, menší díry v nárazníkách, menší laufy...), ale tak proti gustu žádný dyšputát. Před 10 lety bych také nad tímto slintal blahem.
    K interiéru. By mě zajímalo jestli si ho čistil navečer před focenim, či si taky úchyl na čistotu. Z fotek to vypadá jak ´obýváček´. Krása.
    Trošku mi překvapuje výkon dvoulitru. Zdá se mi 85kW málo. A teda na 1225kg to neni úplně palba(vim to, mam to stejný), ale tak k dynamické jízdě to bohatě stačí a párkrát už mi to překvapilo co se tam skrývá.
    No a ať jen nekecam.
    Auto 10b. Jak jsem řekl, mě se to líbí. A i když tam neni tolik koní, tak se furt dá říct že tam máš dvoulitra, což u votuningářů s 1,1-1,4 obsahem zbudí náležitý respekt >:D >:D (ne, sorry. Fakt si to nijak neber. Jen žertuji, neprudím)
    Recenze řekněme 5. To je slabší.
    No a fotky 10b. Sice nejsou nějak kvalitativně na výši, ale je na nich vše co jsem chtěl vidět.....no a nějaká ta 1 pěkná se tam taky najde. Nejsme všichni fotograf.

Takže ode mně tak. Nechť ti slouží dlouho a jen k radosti ;-)

ZuB103 25.01.2010  20:40

« Re: Nazdar.

díky díky a ten interier sem nečistil už tak od léta ale nějak se to nešpiní to je fakt ;-)

zip2016 22.01.2010  12:27

Člověče to jezdí za 11 když se jezdí "na spotřebu"? To je docela dost, nebo myslíš že ne? To jsem zvědavej kam se dostaneš, když budeš jezdit ostře bez šetření. Na tuto informaci si počkám, doufám, že to někdy změříš. ;-)

ZuB103 25.01.2010  20:47

« Spotřeba

tak víš jak 11 litrů ale krátký vzdálenosti a na studenej motor a ještě k tomu skoro samí město ale je to kotel no.

V létě sem tomu dával upe kotel a jezdil sem kolem 10-12L nevím no uvidíme další nádrž měřím bez šetření tak do 3 týdnů nahodím info

FRPE 22.01.2010  16:48

Vidím že přibyli fotečky

A to je dobře! ;-)

foto The-Stig-Driver

The Stig Driver 22.02.2010  19:41

Spotřeba 13 L???

Čau, ta tvoje spotřeba mě přímo zarazila. To si můžeš dovolit v 19 letech jezdit za 13 litrů??? Neřeknu kdyby to auto mělo 250 koní, ale mí 115 jak moje ;-\ Myslím si, že by tě můj Focus asi porazil.... :-)

ZuB103 22.02.2010  21:08

« Re: Spotřeba 13 L???

No tak jako jezdit za 13L si dovolit nemožu jako kdybych si to měl platit sám, když chodím do školy tak bych neuživil ani 7 litrů, ale tak máme doma víc aut takže jezdím všema takže beetle do školy a jen tak kratší zdálenosti prostě když mám možnost si vzít jiný auto doma tak beru...Jinak až tě někdy potkám na silnici tak si možem zajet ;-)

foto Krispos

Krispos 27.07.2010  09:51

abstinence 6. rychlostího stupně

Hodnotit nebudu protoze nemam rad new beetly vseobecne, ale ta abstinence me pobavila :-)