Prase (žena 40 let) Poslat zprávu

Škoda 1000 MB Sněhurka

Škoda 1000 MB, foto 1 Škoda 1000 MB, foto 2 Škoda 1000 MB, foto 3 Škoda 1000 MB, foto 4 Škoda 1000 MB, foto 5 Škoda 1000 MB, foto 6 Škoda 1000 MB, foto 7 Škoda 1000 MB, foto 8
Škoda 1000 MB, foto 9 Škoda 1000 MB, foto 10 Škoda 1000 MB, foto 11 Škoda 1000 MB, foto 12 Škoda 1000 MB, foto 13 Škoda 1000 MB, foto 14 Škoda 1000 MB, foto 15 Škoda 1000 MB, foto 16 Škoda 1000 MB, foto 17 Škoda 1000 MB, foto 18 Škoda 1000 MB, foto 19 Škoda 1000 MB, foto 20 Škoda 1000 MB, foto 21 Škoda 1000 MB, foto 22 Škoda 1000 MB, foto 23 Škoda 1000 MB, foto 24 Škoda 1000 MB, foto 25 Škoda 1000 MB, foto 26 Škoda 1000 MB, foto 27 Škoda 1000 MB, foto 28 Škoda 1000 MB, foto 29 Škoda 1000 MB, foto 30 Škoda 1000 MB, foto 31 Škoda 1000 MB, foto 32 Škoda 1000 MB, foto 33 Škoda 1000 MB, foto 34 Škoda 1000 MB, foto 35 Škoda 1000 MB, foto 36 Škoda 1000 MB, foto 37 Škoda 1000 MB, foto 38 Škoda 1000 MB, foto 39 Škoda 1000 MB, foto 40 Škoda 1000 MB, foto 41 Škoda 1000 MB, foto 42 Škoda 1000 MB, foto 43 Škoda 1000 MB, foto 44 Škoda 1000 MB, foto 45 Škoda 1000 MB, foto 46 Škoda 1000 MB, foto 47 Škoda 1000 MB, foto 48 Škoda 1000 MB, foto 49 Škoda 1000 MB, foto 50 Škoda 1000 MB, foto 51 Škoda 1000 MB, foto 52 Škoda 1000 MB, foto 53 Škoda 1000 MB, foto 54 Škoda 1000 MB, foto 55 Škoda 1000 MB, foto 56 Škoda 1000 MB, foto 57 Škoda 1000 MB, foto 58 Škoda 1000 MB, foto 59 Škoda 1000 MB, foto 60 Škoda 1000 MB, foto 61 Škoda 1000 MB, foto 62 Škoda 1000 MB, foto 63 Škoda 1000 MB, foto 64 Škoda 1000 MB, foto 65 Škoda 1000 MB, foto 66

Přezdívka auta Sněhurka Rok výroby 1969 Koupeno ojeté najeto [km]:106000 palivo: benzin počet válců: 4 počet ventilů na válec: 2 objem [cm3]: 988 výkon [kW]: 35 počet rychlostí: 4 převodovka: manuální průměr kol [palce]: 14 pohon kol: zadní spotřeba [l/100km]: 6

Ahoj vsem rad bych Vam predstavil meho noveho milacka Snehurku.
Bude to velky roman (ne jako vojna a mir ale spis jako Snehurka a nekolik trpajzliku)
Chci psat hlavne o mych pocitech ktere povetsinou s autem souvisi ale v ruznych situacich
Zacneme jako obvykle od zacatku...

MOJE CESTA KE SNEHURCE

Loni cca v prosinci jsem se dozvedel ze borisovi rekl v hospode franta ze zna prijemneho starsiho pana a ten chce prodat svoje zivotni auticko pac asi prisel na to ze auto uz ve svym veku nezmakne a presedla na kolo. Ale dulezite je ze boris to rekl tatovi a ten to rekl mne.
Tehdy jsem ani snad zadnou skodovku nechtel (proc se dozvite casem) nicmene kdyz neco vidim a je to az tak dobre jako snehurka premysleni a racionalni rozum jde do hajzliku. Takze hned jak jsem ji videl musel jsem ji mit :-)

PUVODNI MAJITEL A TRADICE

K puvodnimu majiteli nemam v podstate vyhrad snad jen ze puvodni cenu ktera mela byt 5000 zvednul skoro trojnasobne smula rozbila se mu stara televize tesla pluto a tudiz potreboval prachy na novou co videl v letaku asi lidl ci kauflandu...
Nicmene snehurka ma urcite vetsi cenu takze takoveto detaily jsem neresil ale po zaplaceni na me dolehla drobna krize a tento mesic zeru jen travu a kameni..
Jinak poprve jsem mel tu cest poznat puvodniho majitele a toho si cenim dokazu ocenit cloveka ktery mel cely zivot jedno auto a hlavne taky ze mu vydrzelo a vypada ne JE jako nove to uz se dnes nenosi a urcite nosit ani nebude i kdyz mozna jak u koho...

A z toho se dostavame plynule na usek TRADICE
Na tomhle aute je jasne videt jak jde svet do sracek.Pochybuju ze v dnesni dobe existuje nekdo kdo by mel jedno auto cely zivot. Velka vetsina to strida jako ponozky..
Nicmene tohle je i muj pripad urcite vim ze doziju s karkulkou ale jinak aut jsem vystridal hromadu a stridam je rozhodne rad kazdy mi dalo nejaky novy chute a vune z toho vyvozuju ze jsme hnusna konzumni spolecnost fujky fujky. Je mi z toho stredne spatne a ze me je mi nactvrt spatne....

Ted trosku nevhodna vlozka ale napadlo me ze to sem napisu ctete az do konce:
Taky je na svete asi i spousta lidi co jim auto koupil papicek dle myho kazdej a to bez rozdilu at si na to co ma vydela nedavno jsem cetl zajimavy rozhovor s Ivankou Trump a pokud byla pravda co tam rikala ma moje sympatie jeji dedicky se extra ruzove asi nemely.
Styl neco chces tahni si vydelat je moc dobry.Nicmene doufam ze v pristim zivote dostanu od papika k osmnactinam porse mnamky mnamky (a hned odkucham katalyzator je to pry v mode chichi)
Duvod proc to sem pisu je ze i ja jsem se asi stal papickovym synackem ano tata mi na snehurku prispel (darek k vanocum) takhle neco dostat je skutecne pohodlne ale rikam radsi bych si na to vydelal nicmene mu timto dekuji.
Koho se tykala tato cast at si to prebere jak chce ps.nezavidim Vam no i kdyz...... :-)))))

PUVODNI MAJITEL A JEHO CHYTRE RADY

Jeste se vratim k puvodnimu majiteli dostal jsem nekolik skoleni co kde je a co mi k autu dava.Bylo to nesmirne poucne (vim kde je rezerva lekarnicka pumpicka remeny zarovky sroubky lanka motor spojka a dostal jsem i skoleni o funkci prevodovky) Dale jsem se dozvedel ze za posledni dva roky s autem najel 30km na hrbitov a zpatky a ze posledni zavada co byla na aute se mu stala pred 5 lety kdyz jel nekde za hradcem z kopce a trochu to cukalo prej posteloval karbec a OK. Auto prodelalo par neprijemnych nehod jako jsou srazka s bazantem ,blbcem atp. Nicmene vse je puvodni a motor je bez jakychkoliv GO ci neceho podobneho treba SO. Proste zrala na vystaveni do muzea...

TELEFONATY S PUVODNIM MAJITELEM

Domluva znela ze nekdy na jare se mam ozvat a auto si vyzvednu tak volam nekdy koncem brezna a deda rika no videl jste ted to pocasi to je hrozne jeste musime pockat ted vam auto nemuzu prodat (je videt ze ho mel skutecne rad nicmene v tomhle s nim soucitim ani ja bych ho v tu dobu nekoupil a taky jsem chtel jeste pockat)
V dubnu jsme se dohadovali kdy a jak to udelame to mel zase nejaky rozlitany ci co ale nakonec po x navstevach u nej v garazi a desitkach telefonu prodal...
Jupi mozna me trochu napinal ale ja mam velkou trpelivost na auto jsem cekal skoro pul roku a cekal bych klidne i rok to je mi vcelku burt.Pac snehurka je cerstvejsi nez chleba z teska takze urcite by vydrzela a nezatvrdla...

NESMYSLNE ZAKONY OD BEZ A POLOMOZKU Z PS

Zakon o povinnem ruceni mi zas az tak nevadi nicmene forma mohla byt jina.Napr. vyjedes na silnici bez ruceni pokuta hned a na miste 50000. K tomu aby byla pojistena vozidla ktera stoji v garazich nevidim duvod. Ale zase dobry lobby pro pojistovny urcite jim pribylo klientu. I ja jsem pred koncem roku pojistoval jak diva bara. A muj pojisteny vozik jeste letos nevyjel hlavne ze ma ruceni jasne nekdo muze argumentovat depozitama atp. Ale nevim ani to mi neprijde jako dobre reseni...

PREPISY

A ted to nejlepsi prepisy podle ekologicke zateze ci podle katalyzatoroveho klice ci podle nejakejch euronorem jak kdo chce.Dle meho to s ekologii nema co delat V necem je to dobre pokud z ulic zmizi sroty jako 105,120,125 (myslim skutecne kase) i tato auta pokud jsou po prvnich majitelich tak jsou vyborna ,nemam vyhrad. Nicmene si myslim ze vetsina lidi ani prepisovat nebude a ty auta oddelaj tak ze z toho bude klidne flinstoun kar a pak je poslou na likvidaci.Osobne kdybych koupil 120 za 3000 urcite bych ji neprepisoval za 10000 nejsem magor ani onasis dojezdil bych ji na total a jezdil na poloprevod a pak sup na sbernej dvur.Opet nedomysleny zakon na hovno a navic mohli tam dat vyjimky na veterany mysleno ty co maji testaci a nejak vypadaji.. Moje myslenky pokracuji v dalsim odstavci ktery volne navazuje na tento....

URADY K NICEMU A PSEUDOEKOLOGIE

Nejdrive k uradum ze je to banda kretenu jsem vedel vzdycky ale to co predvedli loni je vrchol nevim jak vy ale o tom ze na poloprevod z roku 2008 a niz plati stare podminky prepisu jsem se ja osobne dozvedel v polovine ledna 09.
Take jsem tam nemusel stravit tri dny kdybych tohle vedel auta bych si v klidku prepsal letos. Uz loni tam mely viset transparenty na tohle informujici a upozornujici nicmene neni divu ze ty duty hlavy tam nic nevedi a nez si vylozi zakon jim asi trva dost dlouho.Navic co urad to jiny vyklad viz poloprevody kdyz v pardubicich davate auto do poloprevodu maly technicak v podstate nechteji zato v chrudimi ho bez toho aby malej technicak strihli poloprevod neudelaji... Tyhle urady bych nazval totalnim chaosem sluzba obcanovi na jednicku dekuji..

U snehurky jeste s prepisem pockam pac nevim co jak ty vyzirky zvrchu vymyslej zas za zakony a pozmenovaci navrhy.Nicmene kdybych vedel ze tech 10000 prepis uz bude naveky nemam s prepisem snehurky sebemensi problem...Nicmene zatim pockam treba nova vlada neco vykoume

Pseudoekologie Bruslik ta slepice co nevi co je biomasa neb ma mozek zatemneny semenem co polyka a dalsi radoby ekologove jim podobni co tady hlasaji o ekologii (pravda konkretne tento zakon o prepisech ma na svedomi CSSD A KSCM) ale je to vsechno tam nahore jedna pakaz a pravdepodobne nemeli tu cest jako ja byt u nakladek kamionu kde napr. do nemecka jezdil naves s 2-3 paletami , do lucemburska se 7 a do holandska (venraye) se 14 paletami (mimochodem ten zahranicni ridic proste nechtel verit tomu ze nakladka je uzavrena a on pojede s polovicnim nakladem dodnes si pamatuju jeho vyraz inu holandsko neni cesko tam treba nevesy plnej) Takze se ptam kdo skodi ZP vice skodovka splnujici normu EURO -50 se kterou najedu 500km rocne nebo tahac s navesem splnujici EURO 4 ktery najede stovky tisic a vetsinou zbytecne. Jinak nebylo to skutecne ojedinele takhle ty „vytizene“ navesy jezdily dost casto.
Tudiz nevidim duvod k nesmyslum jako je tento zakon o prepisech kdyz i na renault19 je prepis 3000 mfg proc? Ale chapu stat nema kde brat prachy a ekologii prosazovat se dostava do mody na 10% souhlasim viz minula stat ale jako obvykle je tento zakon paskvil zraly na predelani. Ekologii i ja mam rad jim zasadne BIO vyrobky a skodovku si chci prestrikat nazeleno a planuju i pestovat celer a zampiony na zadnim plate abych vyhral ekologa roku...

KONECNE K AUTU TAKZE SNEHURKA

SPZ

Vzdycky jsem pasl po megahustejch znackach a mimo vsech stejnech cisel jsem mel uz snad vse co jde.Nicmene zde udelam vse proto aby zustaly puvodni novy nechci je to hnuj.Puvodni se zrezlou patinou autu dodavaji super smrnc.

PROC SNEHURKA

Prezdivku vymyslel berusak jednou rika mfg karkulka a jak budes rikat tomu pristimu snehurka a pak zbejva snad jen popelka tak jsem ji rikal super napady diky za tipy a myslim ze snehurka se vcelku hodi (je to mile a vkusne)

VUNE

Auto opravdu paradne voni je v tom trochu dedkoviny a tak 1/8 zatuchliny ale je to velmi prijemne.Casem se snad pach zmeni na zoufalovinuMB...

MOTOR

Ten me fakt dostal hlavne zvuk nema chybu a jak jede no parada je skutecne videt ze ma nalitano jen 106000. Mel jsem tam 4 na 50 zvolna pridavam plyn a ta ochota motoru tahnout ufff parada byl jsem unesen. Zrychleni samozrejme neni jako u novejch aut ale mile me prekvapila jak je svizna v ramci 998 cm3 moznosti....

SERVISKA

Deda po celou dobu co mel auto si vedl vlastni knizku udrzby a oprav. Je tam zaznamenano skutecne vse.Nekdy sem napisu aspon cast aby uzivate jako Martin_happy byli ukojeni. Tohle je urcite lepsi nez vypis z diagnostiky chyb tohle jejako vypis z kroniky...

TLUMICE A BRZDY

Kdyz jsem jel po mestkem tankodromu bylo mi divne proc hlavou neboucham o strop a pak jsem si vzpomnel jak deda rikal ze pred dvema roky menil komplet tlumice tim se to vysvetlilo...
Brzdy me taky prekvapily ale je stale videt ze kdo se o auto stara tak podle toho auto i vypada.

JIZDA

Kdyz jsem tudle jel v karkulce jako obvykle na 4 60 a koukal jsem po krajine poslouchal ptacky ocumoval kolarky a citil smrad z prilehlych poli uvedomil jsem si ze tohle je raj.Jako mel vin dizl v tom rychle a zbesile svoji ctvrtmili tohle je to co mam ja a u toho jsem svobodny dokud me samozrejme nezastavej chlupaty :D
A jizda ve snehurce je skoro stejna taky parada...

BEZPECNOST

Snehurku jsem si vybral i kvuli bezpecnosti preci jen splnuje EURO PRDKAP s 5 hvezdickami. CHICHi ve skodovce samozrejme nad bezpecnosti moc nepremyslim ale spoleham na to ze 0,3 plech me ochrani. Pomahat a chranit Vas 0,3 plech.

ZAVER

Omluvte diakritiku velka mala pismena i mozne chyby vse mozna casem zkorekturuju ale vymysleni tohoto paskvilu mi skutecne ubralo hodne sil takze az casem....
Vse berte s rezervou vyjadruji jen me nazory a ty mohou byti u kazdeho jine. Dost casto vyuzivam i ironii atp.
To je asi uz vse jo a nezapomente kliknout na tlacitko nejlepsi recenze vim o autu tu zas tolik neni ale myslim ze jsem zrecenzoval i vse okolo takze jako celek je to vcelku prijemne a poucne :-)))

HODNOCENI

Je mi vcelku jedno hodnotte jak chcete :-))

Vas zoufalecMB

Snad jen modra barva sirokej sloupek a hnusna lista skoda vepredu jinak vse OK.

1.8.2014 23:27

Překvapení

Omlouvám se auto již není moje. Skryju ho v dohledné době, aby nepřekáželo. Jen chci říct jedno. V životě nikomu nevěřte. Tuto krásku jsem prodal "kamárádovi" za pár šupů a později jsem ji viděl vydražit na ebayi. Nicméně kdyby původní 1. majitel viděl za kolik se našmelila asi by ho trefil šlak :-)) To je vše zdraví a varuje Váš kvík.

1.8.2014 23:20

Pro Jpora diskuze to bere jako spam :-))

Pár let mi to trvalo než jsem si tvůj žvást přečetl, ale rozhodl jsem se odpovědět. Matně si vzpomínám, že jsi nula co má v peněžence eura na pokuty, protože ví, že je tutovka, že nějaké dostane a ještě sem dává videa jak bourá, protože chce ukázat asi nesmrtelnost ... Ty bláboly co jsi psal, že já jsem ten co na sebe strhává pozornost okolí jsou super, ale možná píšeš sám o sobě... Ale každopádně bych to shrnul ty nevíš nic o mně já o tobě. Oba si můžeme pouze myslet... Nad hodnocení jsem se již přenesl, třemi kliky jsem před tebou, neboj se tvoje místo v top ten je neotřesitelné je mi to už tak nějak fuk. O mých představách víš kulové a ty v nich nejseš. Bohužel mercedesy ano miluji třícípou hvězdu už od dětství. Celý svět je jen kopa sraček a ty seš špička ledovce. Je mi fuk jestli jezdíš 250 nebo 300 v obci nebo na dálnici. Spíš mi jde o to, že člověk, který si dá na profilovku tento obrázek má asi malý penis a něco si kompenzuje... Jsi skutečně mocný klaním se tvým řidičským schopnostem. Neustále kecy o mých komplexech co mi píšeš ty a tvoji kamárádi no nevím myslete si co chcete... Já myslím, že jsem v pohodě nad všechno v životě jsem se už přenesl...

Z tvého blábolu jsem pochopil, že mě asi soudíš. V něčem máš určitě pravdu. Bojím se hlavně smrti, ale hodně věcí v životě jsem už dokázal a nějak to překonal.

Jeden chytrý uživatel, který tu již není (měl bílého focuse rs) mi před pár lety soukromě psal, že vše pramení z toho, že já chci být ty. Tehdy jsem pochyboval a myslel jsem, že má pravdu. Dnes říkám být tebou radši se v žumpu obrátím, ale jsou tu jisté pochybnosti, ale opravdu jen malé.

Tuhle diskuzi očividně nikdo nevyhraje a omlouvám se nerad bych tebou ztrácel můj drahocenný čas. Každopádně díky za pokec.

25.7.2011 17:08

Sněhurka prodána

sice již déle, ale před nedávnem odcestovala do USA :-) Hodně štěstí v zemi svobody :-))

2.1.2010 22:02

Vážení

jen jsem chtel napsat posledni zpravu nez zde skoncim :-) moc jsem to nepripravoval takze omluvte pripadne preklepy chyby a hloupe myslenky :-) Na tomto serveru skoncila svoboda tudiz tady koncim i ja... Mam tu jeden priklad kdyz jsem mel hodnoceni 6,33 adminovi rikardovi trvalo pul roku nez ho smazal kdyz ja dam hodnoceni zm*dovi z jeho klubu 7 je smazane jeste ten den. Rikardo je prizdisr*ac ktery je ovladany svym tymem asi rska bo jak se jmenujou :-))) Nejsem vcerejsi abych nevedel jak svet funguje presne takhle... Tim nerikam ze moje hodnoceni bylo spravne a objektivni urcite ne bylo pouze spravne udelal jsem spravnou vec a stojim si za ni bohuzel komunisti jeste nevymreli takze svoboda slova popripade hodnoceni na tomto serveru neni. Verim tomu ze smazou i tuhle novinku a mozna smazou i moje auta posluste si.Poznal jsem za tech par let zde opravdu spoustu zm*rdu ale i skvelejch lidi namatkove svihak,ste2,poustnik,vilifog,frpe,krkovicka,sampus a urcite by se nasli i dalsi.
Byl jsem zde skutecne rad a stravil jsem tady vic nez dva roky sveho zivota bohuzel vsechno jednou konci.
Pokud by nekdo mel zajem jsem k dispozici na icq nebo meilu jestli chcete napiste.
E-mail: klasa@centrum.cz icq: 333137278
Ja se zde objevim pouze na skok tak za pul roku mozna vic abych prezentoval recenzi noveho auta ktere chci venovat me divce kterou velmi miluju.Teda venovat ji recenzi auto bude moje :-))
Do te doby zde necham pouze 2 auta me tisicovky skutecne moje jsem ve velkych TP zapsanej jako majitel vsechno ostatni mazu jelikoz komunisti by to mohli smazat na zaklade toho ze nejsem majitel.
Ode me vse berte to s rezervou nad nejaky sr*ace se dokazu povznest ty poznavam dnes a denne at uz v praci na silnici anebo na ulici.Ale mam pocit ze do zdejsiho milionarskeho klubu nezapadam bohuzel jsem jen obycejnej clovek nicmene na to co mam jsem hrdy. Bla bla to Vas asi nezajima. Tohle je jen okraj nejdulezitejsi je svoboda.
Ještě bych tady mohl popsat stohy stranek ale obsah zajima asi málokoho takze se mejte a nekdy nekde priste se budu tesit.Jo jinak hnidopichove by mohli rict ze jsem srab a utikam a castecne mají pravdu nicméně chce se mi zvracet a i utek je vitezstvi aspon pro me. Jo vim ze jsem řekl ze komunisti muzou smazat moje recenze ale bych bych rad aby zde zustaly (recenze) stravil jsem nad nima desitky hodin a myslim ze i přes velke nedostatky by nekoho mohly zaujmout. Vratim se do roka a do dne jako lomikar chapu srabactvi ale proste udelam co jsem naspal. Jinak na tento server uz chodit nebudu a ani se zde nebudu angažovat.

Zdenek Prase Zdendino ale hlavne obycejnej clovek cau.

27.9.2009 15:29

tak myslim ze veterani vyhrali :-))

Schválený text Sněmovního tisku č. 717/3, kterým se mění zákon č. 185/2001 Sb., zákon o odpadech a zákon č. 56/2001 Sb., o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích, (třetí čtení proběhlo dne 12.6.2009, text celého zákona se legislativně upravuje pro Senát ČR - měl by to asi být tisk 717/4 nebo přímo obdrží číslo tisku senátní).
"37e
Poplatky na podporu sběru, zpracování, využití
a odstranění vybraných autovraků
(1) Žadatel o registraci použitého vozidla kategorie M1 a N1 do registru silničních vozidel podle jiného právního předpisu31f) je povinen zaplatit poplatek na podporu sběru, zpracování, využití a odstranění vybraných autovraků. Poplatek se platí při první registraci použitého vozidla kategorie M1 a N1 v České republice. Pokud je již vozidlo v České republice registrováno, platí se poplatek při první přeregistraci vozidla.
(2) Od poplatku jsou osvobozeni žadatelé těžce tělesně postižení, kteří jsou držiteli průkazu ZTP nebo ZTP-P, dále žadatelé, u nichž k přeregistraci podle odstavce 1 dochází v důsledku nabytí a vypořádání dědictví nebo v důsledku zániku společného jmění manželů.
(3) Poplatek podle odstavce 1 je stanoven podle plnění mezních hodnot emisí ve výfukových plynech v souladu s právními předpisy Evropských společenství31g) ve výši
a) 3 000 Kč v případě splnění mezních hodnot emisí EURO 2,
b) 5 000 Kč v případě splnění mezních hodnot emisí EURO 1,
c) 10 000 Kč v případě nesplnění mezních hodnot emisí podle písmene a) nebo b).
Poplatek se neplatí u vozidel, která splňují minimálně mezní hodnoty emisí EURO 3, a dále v případě historických vozidel podle jiného právního předpisu31h) a vozidel zapsaných v registru silničních vozidel, pro která je vydán platný doklad o uznání testování silničního vozidla na historickou původnost podle jiného právního předpisu31i).
(4) Stupeň plnění příslušné emisní úrovně se pro účely stanovení poplatku podle odstavce 3 prokazuje zápisem v osvědčení o registraci vozidla. Pokud není v osvědčení o registraci vozidla zápis proveden, platí se poplatek ve výši podle odstavce 3 písm. c).
(5) Poplatek podle odstavce 3 platí žadatel o registraci použitého vozidla kategorie M1 a N1 do registru silničních motorových vozidel na příslušném obecním úřadu obce s rozšířenou působností. Obecní úřad obce s rozšířenou působností provádějící registraci vystaví po zaplacení žadateli doklad osvědčující, že poplatek byl zaplacen. Na dokladu musí být uvedeno identifikační číslo vozidla (VIN) nebo číslo karosérie, případně podvozku.
(6) Poplatky jsou příjmem Státního fondu životního prostředí. Vybrané poplatky převádí příslušný obecní úřad obce s rozšířenou působností vždy k poslednímu dni následujícího kalendářního měsíce ode dne jejich vybrání Státnímu fondu životního prostředí České republiky.

4.9.2009 17:44

tak jsem prochazel

inzeraty a megamonstrozne jsem se pobavil tisicovky za 90 tis. a stovka za 200 tis.(viz galerie nedelam si srandu) tak nevim jestli to za ty smesny prachy nekdo koupi.... :-))

8.8.2009 18:43

tak dnes absolvovala

snehurka svuj druhy srazik fotky v galerii nejeto cca 150 km bez problemu uz se kapku zahrala na provozni teplotu preci jen tech 5 let stani ji moc nesvedcilo :-))

7.8.2009 22:11

tak mam novinku

dnes jsem si po x letech a zcela vyjimecne vyzkousel ulohu spolujezdce a castecne radice a musim rici ze videt vec z jineho uhlu je skutecne vyjimecne spolujezdec ma daleko lepsi vyhled na nejvetsi krasy tisicovky bomba ten jiny uhel :-)) doufam ze moje pristi holka na ktere pracuju velmi snazne bude mit ridicak :-))
ridicovu cestu k videni krasy brzdi sterace... preci jen byla to nadhera :-) ridicku neprozradim snad jen reknu ze lenka ( kdo cetl recenzi karkulky vi) byla lepsi ale preci jen ve snehurce jsou stizenejsi podminky..... takze asi tak pro dnesek vse :-)

4.8.2009 16:31

tak jsem pridal fotky cele servisni knizky :-)

autu se za 40 let provozu mnoho nestalo :-) akorat me zaujalo ze deda vcelku casto dolival 1 litr oleje :-)) asi z preventivnich duvodu :D tak preju hezke pokoukani do cele historie snehurky :-)

26.7.2009 21:20

tak pres vikend jsem se

snehurkou najel konecne aspon 50 km a vcelku jsem si to uzil :-) zjistil jsem ze prehrsel chromu na steracich hazi prasatka do ksichtu pri jizde za slunecneho pocasi :-)) ze kdyz prsi a sterace ty kapky jen roztiraji stejne hovno vidite :-)) a take ze motor ktery nema najeto 500000km jede fakt krasne mile me prekvapila akcelerace 60-80 jede jak pila vrnnnnnn 80 hned pak uz tam nic nenatoci ale je to velmi prijemne :-) vetsinu jizdy jsem stejne jel 60 :-) dale jsem zjistil ze kdyz je cas clovek si hraje se spojkou a rozjizdi se nekolik vterin tak kvalty tam jdou tak sametove a je to tak krasny pocit jako pri ejakulaci v jednotlivych vystricich bo kvaltech fakt excelento :-)) skoda ze nema i petku mohl jsem si uzit i vic :-) dale jsem do fotogalerie pridal par fotek ktere nazyvam hra s kapkami obecne nesnasim dest a jeste vic kdyz prsi na myho milacka nicmene ten vosk nebo co to na sobe snehurka ma tak ty kapky si tam krasne hraly a ani po oschnuti nezanechaly stopy :-)) parada byl jsem z ty kapkohry uchvacen :-) dale musim rici ze ac 69 a nechutna modra barva koupe fakt nelituju to auto je jizdou naprosto uchvatne pri volnobehu snad ani neni slyset motor no parada... to je k dojmum vse jsem rad ze jsem milacka konecne projel :-)

6.7.2009 14:33

tak snehurka v sobotu absolvovala

prvni sraz fotky v galerii :-))

9.6.2009 21:07

tak zitra

jedu k dedovi pro dalsi dily co nasel... doufam ze nasel termosytic ktery okamzite namontuju :-))

Přidat názorDiskuse: Škoda 1000 MB Sněhurka

zobrazené auto není aktivní, nelze diskutovat

Další vozy Škoda 1000 MB