Porsche Carrera (2010)

30.4.2010

Většina stálých a aktivních uživatelů Moje.Auto.CZ vyhlásila bojkot těchto stránek, aby dala najevo svůj nesouhlas s aktuálním vzhledem a funkčností…

Porsche Carrera (Thomasino)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 30.04.2010  21:54

Tož...

..pěkná upoutávka! :yes:

Thomasino 30.04.2010  21:56

Přidal jsem ještě jako lákadlo pro váhavé (např. ze západních a jižních čech) pár pěkných fotek sporťáků z posledních dvou srazů KSA v Brně ;-) :-)

Aspire 30.04.2010  22:01

« Re: Přidal jsem ještě jako lákadlo pro váhavé (např. ze západních a jižních čech) pár pěkných fotek

Hezká lákadla škoda že je Ústecký kraj mimo :-(

Thomasino 30.04.2010  22:05

« Vleký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v 17 hodin v Brně na okruhu

Není mimo, je také zvaný ;-) Já jsem třeba před rokem na Most také jel, ikdyž je to z Brna slušná dálka :-) Hlavně tu spoustu nádherných supersportů pohromadě si nechá málokdo ujít :-!

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 30.04.2010  22:39

« Re: Re: Přidal jsem ještě jako lákadlo pro váhavé (např. ze západních a jižních čech) pár pěkných fotek

aspire - naše republika je tak maličká,že nic není daleko.V Rusku by byl hokejový špíl Ústí nad Labem - Brno derby!

btw : proč se to jmenuje Porsche Carrera sraz?Proč ne třeba GT-R sraz? >:-[]

Thomasino 30.04.2010  22:50

« Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v 17 hodin v Brně na okruhu

Protože mě se na srazech KSA minule nejvíce líbila Carrera GT! Pak ještě Ford GT a Jaguar XJ220 ;-) A ty Carrery GT tam byly dokonce 3 kusance, což na to kolik jich po světě jezdí byla slušná koncentrace ;-) :-!

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 30.04.2010  23:08

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v 17 hodin v Brně na okruhu

thomasino - tak to jo ;-)

Thomasino 30.04.2010  23:19

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v 17 hodin v Brně na okruhu

Mojito, všiml sis dobře této fotky??

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 30.04.2010  23:42

Já si samozřejmě všimla! :-) :*) Camrá tam můj 'drobek' >:-[]

Thomasino 30.04.2010  23:48

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v 17 hodin v Brně na okruhu

Jo, jo.. Samá lepší vozítka ;-) To jsem před dvěma lety neznal ani vás ani MACZ :-)
                  Už tehdy jste mi chyběli :-!

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 30.04.2010  23:50

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v 17 hodin v Brně na okruhu

Konkrétně ale tato fotka je z loňska.
                    No jo no,tady je to takový pomyslný druhý manželství... >:-[]

Thomasino 30.04.2010  23:54

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v 17 hodin v Brně na okruhu

Kdyby manželství. Tohle je mnohem víc! Manželství někdy nemá zdaleka tak dlouhého trvání (nějaké zkušenosti v tom mám), jako bezmezná láska k plechovým miláčkům a možnost tu úchylku sdílet s ostatními postiženými - to je uklidňující a příjemné, je to jako droga :-! >:-[]

"-- skrytý --" 08.05.2010  21:30

dneska som tam bol a dost sklamanie... niekde som cital slubeny veyron a koenigsegg...hlavne ten koenigsegg som hrozne chcel vidiet aj zblizka aj jazdit na trati...mozno tam bol neskor ale odisiel som sklamany okolo tretej lebo fakt som sa tam nudil...

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 08.05.2010  21:40

bavorak6 - souhlas,Enzo nic,Veyron nic,myslel jsem,že se tam objeví Ferrari 458 a ne,docela zklamání :no:

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 08.05.2010  21:50

bavorak6 - souhlasím s tebou,ale měl jsi se přidat k nám,to rozhodně nuda nebyla.. :-)

FRPE 01.05.2010  00:22

Kopu za team ...

... maczu, takže jsem tě zatrojkoval recenzi ... ;-)

Thomasino 01.05.2010  00:28

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v 17 hodin v Brně na okruhu

No vidíš! Tak už jen zbývá naložit v pivovaru pár dárečků pro brňáky, nějaký ten Birell na cestu a za týden vyrazit do Brna ;-)
      Jo a taky se z té blbé nálady posledních dní vyspat >:D >:D

Martin911Turbo 01.05.2010  14:58

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v 17 hodin v Brně na okruhu

Thomasino drobná technická, ta 944 vedle Mikovi 911 není moje ale Toma944 ;-) foto mojí 944 a Mika je u ně v galerii a foto C4 Coupe přítelkyně s ostatními ze srazu také ;-) děkuji za pozornost >:D
        Jinak se budu snažit já+přítulka+francou spojka alias Citroen C4 Coupe dojet včas :yes:

Thomasino 01.05.2010  19:47

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v 17 hodin v Brně na okruhu

Martine, díky za upozornění, to jsem trochu zmastil ;-\ Hodím tedy foto vašeho Citrónka ;-)

EDIT: nikde jsem nenašel jeho slušné foto :-( Hledal jsem u tebe, u S-MIKA ve všech jeho autech, u Mathease a Mojita.. Tohle je jediné co jsem našel u sebe v PC.. Kdyžtak pošli do mejlu, jestli chceš nějaké jiné ;-)

FRPE 02.05.2010  02:15

« Re: Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v 17 hodin v Brně na okruhu

Mám jednoznačný záměr - budoucnost mazcu jako takového, čili tebe je osobně škoda ... :-!

foto Matheas-Ropak

Matheas Ropak 02.05.2010  07:53

se mnou taky počítej :yes:

Ricardo 01.05.2010  17:00

KSA

No nevím, jak vy... já se půjdu podívat na sraz KSA a ne na parkoviště někde venku :-)
    A ještě taková malá adminská poznámka - toto není recenze...

Ricardo 01.05.2010  17:03

« Re: KSA

Jo a to Enzo s vínovou 330 v pozadí je ze zářijových Ferrari Racing Days, ale to je jen taková nevýznamná informace na upřesnění

Thomasino 01.05.2010  19:49

« Re: KSA

Ricardo, že to není recenze je jasné, ale na ten týden to snad projde, když je to pro dobrou věc, ne?? :-) Nebo zařídíš nějaké lepší umístění někde na homepage moje.auto.cz ? ;-)

Ohledně druhé poznámky. Samozřejmě tam jdeme omrknout supersporty, proto je sraz až v 17 hodin a ještě jsem napsal, že ta hodina je k diskuzi. Pokud máte pocit, že je lepší v 17,30 nebo v 18 hodin, napište své náměty.
      S tím Enzem máš samozřejmě pravdu, když bylo Enzo na KSA, tak jsem ho nestihl ;-\ Takže jako upoutávku jsem použil toto foto, stejně jako foto F40 je z Ferrari RD ;-)

Ricardo 01.05.2010  20:28

« Re: Re: KSA

Jo, ale proč si teda nedáme společnej sraz v areálu, když tam (asi) všichni stejně půjdou?

ypsilon 01.05.2010  20:47

« Re: Re: Re: KSA

souhlasim s ricardem,klidne bych se sesel uz v arealu,kdo chce a ten sraz v 17h bych bral jako zachytnej,kdybychom se nepotkali vevnitr ;-)

Thomasino 01.05.2010  20:58

« Re: KSA

No protože tam všichni nejdou :-O Marťas a S-MIKE jedou asi na sraz Porsche do Zlína a dorazí až odpoledne na sraz MACZ, Berustina musí jet kamsi s rodinou a také dojede až večer na sraz..

Jinak sejít se můžeme na pokec i během dne uvnitř, v tom nevidím problém. Třeba na kafe v té restauraci? V kolik hodin? ;-)

ypsilon 01.05.2010  21:03

« Re: Re: KSA

no vzdyt jasne,17h bych nechal ;-)

klidne,ale zatim nevim v kolik tam dorazim,zalezi na tom,jestli tam budu se skorobrachou nebo tam pojedu sam..to bych pak dorazil nak po obede,jeste uvidim..nebo v kolik tam pojedes treba ty?

Thomasino 01.05.2010  21:07

« Re: KSA

Já tam budu asi hnedka od rána hodin. Můžeme si na sebe hodit do SZ mobily, pak si můžeme zavolat. Nebo se domluvíme na nějaké společné kafe po obědě..

Ricardo 01.05.2010  21:08

« Re: Re: KSA

Tak já nejsem proti tomu srazu v 17, jen bych jako stěžejní bod programu viděl zkoumat ty auta, co budou na KSA...

Thomasino 01.05.2010  21:11

« Re: KSA

Taky to tak vidím. Pokecat můžeme pak večer po KSA nebo někde v hospodě ;-) Ale půl hodinky pauzu na kafe taky rád dám, abych nechal odpočnout nožkám..

Ricardo 01.05.2010  21:40

« Re: Re: KSA

No já ještě uvidím podle toho, kdo tam kdy bude

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 01.05.2010  23:04

ricardo - to nezní blbě! :yes:

anton17 01.05.2010  20:24

KSA

Ahoj,chtel bych se zeptat jestli se muzu stavit az zkoncim na KSA v sobotu,treba pokecat o autickach das si nejaky pivko a tak,jsem taky z Brna

anton17 01.05.2010  21:08

Ksa

diky,budu se tesit.tak se dohodnete kde a v kolik a pripojime se k Vam

Thomasino 01.05.2010  21:12

« Re: Ksa

Anton17, jasně že doraz klidně na sraz. Dojedeš nějakým autem, nebo budeš pěšmo?

anton17 01.05.2010  21:21

budu jezdit,jsem v KSA ma RS4

Ricardo 01.05.2010  21:23

white label 01.05.2010  21:35

Ricardo, co to vídím, RS4 a k ní "tvůj" palec nahoře...?!? :-O
        ...že bys šel konečně trochu do sebe... :*) >:D >:-[] :yes:

Thomasino 01.05.2010  21:32

« Re: KSA

No vida, bezva ;-) :-) Rádi tě poznáme :-) Takže na našem srazu MACZ bude i RS4? ;-) Kterou máš? Z kterého roku? Barva? >:-[]

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 01.05.2010  23:06

Hola

Hola Hola - SZ volá >:D >:D Thomasino neříkej, že už jsi šel spát... >:-[]

Thomasino 01.05.2010  23:13

Harmonogram srazu MACZ?

Pro ERLA zkusím nadhodit jak by takový srazík mohl proběhnout:

Začátek v 17 hodin, tak počítám aspoň půl hodinku počkáme na opozdilce, zatím pokouříme a pokecáme. Pak by to chtělo nějak naskládat auta a udělat pár pořádných fotek, když už nás bude tolik (asi vezmu rozkládací štafle, abych udělal foto trochu zvrchu a vešlo se tolik aut do záběru). Nebo zajet na nějaké zajímavé místo co nebude moc daleko a udělat fotky tam. Mojito, máš nějaký nápad na místo? Následně tak po 18-té, spíše po půl sedmé, se můžeme přemístit někam do hospody na jídlo a pití..

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 01.05.2010  23:20

« Re: Harmonogram srazu MACZ?

thomasino - já bych to řešil až na místě,nic bych neplánoval a případné focení nebo vzájemné projížďky bych ponechal na individuální domluvě.Focení a projížďky by byly ideální uskutečnit v Rosicích - je tam hezký náměstí a nad Rosicemi se dá i svést ;-)

Thomasino 01.05.2010  23:28

« Re: Harmonogram srazu MACZ?

No kdyby někteří spěchali domů, tak by bylo fajn mít v hlavě už nějaké místo na focení poblíž ;-) Na tom parkovišti naproti hlavnímu vchodu jsem se byl odívat když jsem na okruh v úterý, sice by to tam šlo, ale nebude to žádná sláva s pozadím :-O

Erl 01.05.2010  23:31

« Re: Re: Harmonogram srazu MACZ?

Ještě jedna věc, která by nám ulehčila rozhodování jestli přijet nebo ne...

Přijedeme jen pod podmínkou, že na oplátku zase vy přijedete do ČB >:D >:D >:-[] :yes:

Thomasino 01.05.2010  23:34

« Re: Harmonogram srazu MACZ?

Domluveno. Jakmile bude další sraz KSA v Jižních Čechách, dojedeme tam :-! Já se osobně třeba v září určitě pojedu podívat na KSA do Mostu, takže to tam můžeme zopakovat ;-) Tam to máte blíže než do Brna, ne?

Erl 01.05.2010  23:37

« Re: Re: Harmonogram srazu MACZ?

Brno a Most je cca stejně daleko...
              KSA u nás? >:D >:D >:D >:D

Ale máme tu zase třeba český Krumlov ;-) >:D

Thomasino 01.05.2010  23:43

« Re: Harmonogram srazu MACZ?

No dobře, tak jiná zajímavá akce u vás na okruhu :-!

Český Krumlov zní ale taky dobře, už dlouho se tam chystáme s přítulkyní na výlet :-) Tak pokud něco zorganizujete v létě o víkendu v Českém Krumlově, myslím že bychom zvládli dojet. To je tak 2,5 hodinky svožné jízdy.. Nebo třeba Jindřichův Hradec je prý taky pěkný..

Ricardo 02.05.2010  10:06

« Re: Re: Re: Harmonogram srazu MACZ?

A v krumlově je moc hezky :yes:

Thomasino 01.05.2010  23:37

« Re: Harmonogram srazu MACZ?

Ale jinak se chystám v dohledné době do Budějic služebně, tak můžeme dát malý sraz někdy v týdnu odpoledne i tak ;-) Jen tam budu služební koktou dvojkou :-|

Erl 01.05.2010  23:38

« Re: Re: Harmonogram srazu MACZ?

Klidně... když to bude po 16h tak bych dorazil... ale asi taky služebním...

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 01.05.2010  23:44

« Re: Harmonogram srazu MACZ?

erl - mě a žábu v ČB brzy čekej ;-)

Thomasino 01.05.2010  23:45

Ty máš novou žábu?? A co na to FEFE?? Nežárlí?? >:D

Erl 01.05.2010  23:46

« Re: Re: Harmonogram srazu MACZ?

Mojito : jasný počítám s tebou... snad vyjde ten čas - poslední dobou bych potřeboval v pr*eli vrtuli ;-\

Erl 01.05.2010  23:24

« Re: Harmonogram srazu MACZ?

OK. tak my to ještě promyslíme a pak dáme vědět... ;-)

anton17 02.05.2010  00:17

KSA

no ta barva ten prvni odkaz,mam sedan.bohuzel bez tech skorepin

"-- skrytý --" 02.05.2010  12:16

KSA

No to je super že jste to takhle pěkně spojili, na KSA jedu kouknout a v 17hod bych byl i s Baworáčkem u Vás na parkingu... ;-) :-)

ypsilon 02.05.2010  12:26

no tak pecka,aspon tam nebudu jako "starej bramborar" sam ;-) :yes:

Thomasino 02.05.2010  13:49

« Re: KSA

Bezva, dopsal jsem tedy další na seznam a přidal fotky ;-) Pěkně se nám to rozrůstá :-!

"-- skrytý --" 02.05.2010  13:58

oooki děkuji :yes: >:-[]

"-- skrytý --" 02.05.2010  13:57

« Re: Re: KSA

jak ''starej bramborář'':D e90 přece není zas tak stará... :-)

ypsilon 02.05.2010  14:10

« Re: Re: Re: KSA

e90 ani ne >:D ale ja jsem srdcem "starej bramborar bavoracista" ;-) ..btw. na tu Tvou podle fotek cistounkou e36 jsem celkem dost zvedav :-) :yes:

"-- skrytý --" 02.05.2010  14:27

« Re: Re: Re: Re: KSA

tak to pak jo:) no fotky sou fotky a realita je trošku jinde. Pořád se chystám na profi leštění laku ale jaksi pořád prachy sypu jinam do potřebnějších věcí a ten vzhled holt musí počkat, ale však uvidíš sám ;-) zase ho nemůžu moc hanit >:D

ypsilon 02.05.2010  15:51

« Re: Re: Re: Re: Re: KSA

tak realita je vzdycky trochu jinde,taky doufam,ze do ksa stihnu vymenit ty ledvinky 8-s ;-) to nehan,vypada pekne ;-)

thomasino-vzdyt to je fakt a hele uz jsi videl tohle? [odkaz]

kdyz jsem to videl,tak mi bylo smutno,kdyby tam ten inzerat byl pred rokem ;-\

Thomasino 02.05.2010  15:54

« Re: KSA

Přesně tak, kdyby byl před třičtvtě rokem, možná bych oželel i to že je to černé ;-) Přesně tohle bych mohl! Ale spokojil bych se i s Z4 3.0si kupé :-!
                Jenže nemá zadní sedadla, která občas potřebuji :-( Ale časem jako druhé víkendové auto (a občas na okruh) bych si tohle dovedl představit, nebo 350Z, 370Z, Caterham, S2000, Lotus Elise nebo Exige a ješte by se jich pár našla. Ale raději bych zavřené kupé..

ypsilon 02.05.2010  16:01

« Re: Re: KSA

to ja taky a dokonce i ze je z4 M >:D ;-) co vim,tak kupatko ma velky kufr(to teda i 350z),ale je to teda porad auto pro dva,to je fakt.. ale mit tohle a k tomu treba pandu 4x4 ;-)

Co-pilot 02.05.2010  15:57

ypsilon - Nooo, to věru nevypadá špatně. :yes:

Thomasino - Když je člověk hl. softwarový inženýr u BMW Sauberu, tak toho týmového oblečení fasuje tolik, že to ani nestačí unosit, co? :-) >:D Od letošky už bys měl ale, vzhledem k situaci Sauberu, chodit jen v čistě bílem oblečení. >:-[]

Thomasino 02.05.2010  16:01

« Re: KSA

Přece to nevyhodím, Co-Pilote!! Vždyť víš, jak jsem spořivej :-!

Co-pilot 02.05.2010  16:06

« Re: KSA

Thomasino - Ti koupím bílou lepicí pásku, přelepíme ta loga a budeš mít na letošní sezonu zase "aktuální" oblečení. ;-)

ypsilon - Panda 4x4 by k Z4m byla zcela ideální. Na stovku zrychluje asi za dva měsíce a osm dní, takže by to pak do Z4m ani nebyl moc velký výkonový skok. :-)

ypsilon 02.05.2010  16:11

« Re: Re: KSA

co-pilot-asi tak na zrychluje,to je fakt >:D ne,ja jsem se do pandy 4x4 zakoukal letos v italii na horach(viz. fotky u me v galerii) a nejsem sam :-) je to skvele vozitko,ktere je jak do mesta tak do hor a to me na ni bavi asi nejvic..

Thomasino 02.05.2010  16:16

« Re: KSA

Já uvažoval o druhém takovém autě na zimu a do města o Suzuki SX4 1,6i 4x4 ;-) Není to extra drahé a přitom spolehlivé a rozumné.. K tomu Z4 nebo 350Z by to šlo..

ypsilon 02.05.2010  16:23

« Re: Re: KSA

sx4 je taky fajn,ale oplastovana panda je podle me smrcovnejsi vozitko,ale jinak souhlas :-)

Thomasino 02.05.2010  16:17

« Re: KSA

Nic takového, mě se na tom líbí právě ty loga BMW ;-) A navíc ten tým má stále BMW v názvu!! Což "BMW F1 Sauber Team Ferrari" zní moc vtipně >:D >:D

Ricardo 02.05.2010  16:23

« Re: Re: KSA

Teď se to jemnuje BMW Sauber-Ferrari ne?

Thomasino 02.05.2010  16:30

« Re: KSA

Tak nějak. Prostě je tam jak BMW, tak Ferrari kvůli motoru a to mi přijde dost srandovní >:D

Thomasino 02.05.2010  15:03

« Re: KSA

To jsem rád, že "nás" bramborákistů tam bude více ;-) Sice mám GTI, ale bramboráka jsem hodně chtěl a třeba se k němu časem taky dopracuji ;-) Nemluvě o mém oblečení od BMW-F1 Sauber Teamu, ale to souvisí hodně s mojí prací..

"-- skrytý --" 02.05.2010  15:43

« Re: Re: KSA

tvoje GTI je taky fajn hračička, co sem koukal :-) jen mě na tom vzhledu trochu chybej bi-xenonový světla... :-| co to, sem myslel že u GTI je to standartní vybava..?? :-O
              Jinak hadříky dobrý, no taky si budu muset něco přát od BMW Sauber F1 kolekce, no třeba Ježíšek něco přinese... >:D :-)

Thomasino 02.05.2010  15:48

« Re: KSA

Xenony jsou ve standardu jen o Rocca R a asi taky u Golfu R. U GTI byly za příplatek 33 tisíc a vzhledem k tomu, že jsem to finančně řešil dost na doraz a potřeboval jsem se vejít do ceny 700 tisíc s daní, tak jsem musel hodně škrtat z "ideální výbavy". V noci jezdím jen vyjímečně (na služebky jezdím se služebními auty, tohle je čistě soukromé), takže jsem je musel oželet. Raději jsem zaplatil za adaptivní podvozek s eletromagnetickými tlumiči (21T), praktičtějších 5 dveří (což byl ranec 25 tisíc) a pak už v podstatě z větších položek ještě vyhřívaná sedadla (14T), na která jsem si za ty roky zvykl (ikdyž mám auto garážované, ale přes den se to taky hodí).

"-- skrytý --" 02.05.2010  15:59

« Re: Re: KSA

:-O ou to sou částky sakra, holt nový auto :-) ale je vidět že každej má jinačí požadavky já bych radši coupe a nemusel bych mít výhřev u látkovejch sedaček, kterej se používá hlavně v zimě a je k něčemu u sedaček v kůži kde kůže opravdu studí jak prase v chladnějších obdobích... :-) ale jak říkám sto lidí sto chutí, ať slouží ;-) :yes:

Thomasino 02.05.2010  16:04

« Re: KSA

Dneska bych možná taky oželel těch 5 dveří kvůli pevnosti kastle a váze (ikdyž nevím jestli by mi to prošlo doma u druhého "spolumajitele" >:D ) a raději koupil 18" kola, která vypadají o kousek lépe (ale to se dá pak dokoupit). Ale Xenony ani třeba parkovací čidla mi nechybí.. A i ty Xenony se dají kdyžtak dokoupit (třeba až ten čumák rozstřelím), protože tam mám s vyhř.sedačkami i ostřikování předních světel, což je k tomu u nás nutné..

Asphalte MoDo 02.05.2010  16:47

Chcete mě?

Svého času nezaměstnaný junák Asphaltík bude trávit dva předsrazovní dny na okruhu v Brně (jako pomocná síla v místní jídelně). A vážně uvažuji o své účasti na srazu, chcete mě?

Vette 02.05.2010  17:17

« Re: Chcete mě?

ak budes v jedalni, tak ta pridem pozret. Ako sa poznam, urcite budem hladny ;-)

Asphalte MoDo 02.05.2010  17:23

« Re: Re: Chcete mě?

na mě si toho moc nevezmeš, ale vy jste zvykli okusovat kosti ;-)

Vette 02.05.2010  17:26

« Re: Re: Re: Chcete mě?

tak mi par odloz do sacku :-!

Asphalte MoDo 02.05.2010  17:28

« Re: Re: Re: Re: Chcete mě?

kdyz se rekne sacek, vybavim si jak jsem s psikem na prochazce a to mam sacek s sebou

Thomasino 02.05.2010  19:21

« Re: Chcete mě?

Jasan Asphalte, jak jsem psal, zvaní jsou všichni. A to dokonce včetně týmů MoDo, RaceFans, RSKa a další ;-) :-)

"-- skrytý --" 02.05.2010  19:09

všichni proti Petr120!!:///

se musel najít kkt kterej srazí hodnocení 3x1 a udělal to tak i třeba s-mikeovi a zhoršil mu tím hodnocení 8-s nabádám Vás aby jste uživateli Petr120 (je to ten s tou starou silničářskou šáde) odhlasovali každej po třech jedničkách a nahlásily recenzi auta jako fake at toho z*rda admini smáznou :no: thanx for all :-) ;-)

Wiii 02.05.2010  19:13

« Re: všichni proti Petr120!!:///

Souhlasím s kliknutím na tlačítko "TIP NA FEJK" ale jinak doporucuji nekomentovat a nepoustet se s ním do debat - takzvane ignorovat!!!! Admin ho smázne i bez toho a tyhle diskuze - to je presne to co on chce... Vase nastvané příspěvky ;-) Takže prosím igorujte to, nevyjadřujte se a vyčkejte na příchod admina ;-)

Thomasino 02.05.2010  19:19

« Re: všichni proti Petr120!!:///

No teď na to koukám, je to totální dement co utekl z ústavu >:D Jako že zajedničkuje některé recenze co mu vadí, nechápu. Ale že zajedničkuje i tuto upoutávku na sraz mi už hlava nebere vůbec.

FRPE - nech toho, jestli jsi to ty!! :-!

"-- skrytý --" 02.05.2010  19:20

« Re: Re: všichni proti Petr120!!:///

nepíšu nic naštvaně, takovýhle lidi mám jednoduše u v*casa :-) jen sem to oznámil sem aby ostatní věděli co a jak se má a jak se zachovat:-) prostě ohodnotit nahlásit a nazdar, nehodlám se s tím člověkem bavit... :no:

Thomasino 02.05.2010  19:24

« Re: všichni proti Petr120!!:///

Teď ještě koukám na nějakého výkuka jménem SSTEAV, který rozdává osmičky v TOP 10!! Hned jsi ho dal projistotu na HATE list ;-) :-!

Wiii 02.05.2010  19:28

« Re: Re: všichni proti Petr120!!:///

Presne tak jsem to udělal asi před dvouma hodinama >:D >:D A stejne dnes rano s Petrem120 :yes:

Aspire 02.05.2010  19:53

« Re: Re: Re: všichni proti Petr120!!:///

Nechci nic říkat ve zlém ale všichni se tu dohadujete o ... moje.auto.cz je server na který si umísťujeme naše vozy a píšeme tam recenze z radosti k autům nedáváme je sem jen kvůli tomu aby to bylo nej hodnocení se známkou 10.00 - 9.99 - 9.98 atd. ale třeba výměna zkušeností, to si myslím já, nemám nejlépe hodnocené auta, tak to neznamená že budu jak malej hned začnu něco řešit, a v horším případě auta dám na vrakoviště že tu neměli dobrá hodnocení. Povzneste se nad to jestli vám nezáleží na jakém jste umístění a jen z radosti že tu máte auto, protože mě když někdo dá 3x1b. tak mi to radost z auta nezmění. I když to bude fake admin ty jedničky může umáznout.

Thomasino 02.05.2010  20:19

« Re: všichni proti Petr120!!:///

Aspire, pokud někdo nehodnotí 3x 10 mi nevadí. Naopak jsem nekolikrát veřejně ukazoval právě na FRPEho a třeba i Štírečka, kteří velmi často vítali nováčky a pokud byla jejich recenze aspoň na pár vět a měla pár fotek (stačilo aby byla půměrná), hned je známkovali 3x 10 a očekávali toto známkování zpátky >:-[] Toto je podle mě horší, než občas dát někomu nějakou devítku nebo vyjímečně pro ty nejhorší i osmičku či sedmičku pro nejhorší recenze o pár větách. Musí ale takto hodnotit většinu lidí, aby se to jejich hodnocení výrazněji neprojevilo jen na jednom jedinci :-( Hlavně to musí mít nějakou hlavu a patu takové hodnocení, když se člověk podívá na více aut a recenzí co hodnotí.. Ale stejně tak jako dotyčný má právo použít celou stupnici (ikdyž je tady obvyklé používat jen hodnocení 7-10, což neříkám že je správné), mám právo si ho dát na hatelist ;-) Zvláště pokud takový jedinec nemá opravdu vychytanou recenzi s fotkama, obzvláště pokud to vypadá na další fejk >:-[]

Aspire 02.05.2010  20:32

« Re: Re: všichni proti Petr120!!:///

To já jsem si tu vyskočil s motorem HTP a hned mě někdo dobře oznámkoval že takové známky jsem neměl ani u Felicie. Ale co doufám že to všechno přejde a uklidní. :yes:

Erl 02.05.2010  20:03

účast - neúčast

Poslušně hlásím svou neúčast na srazu...

Sice už jsem si začal vyřizovat věci tak, abych se mohl dostavit, ale rozhodl jsem, že se nakonec nedostavím...

Je to takový můj PROTEST proti současnému stavu na moje.auto.cz. Je mi jasné, že nejsem zde taková osobnost aby tento protest měl nějakou váhu, ale může alespoň někoho přimět k zamyšlení nad touto situací.

Pokud má MACZ být něco jako komunita, tak by se měli lidi podle toho začít chovat a přestat tady řešit svoje žabomyší války a svá ega...

S pozdravem Erl.

talio2 02.05.2010  20:07

« Re: účast - neúčast

Měl jsem jet s Erlem, ale abych se tam potkal třeba s někým kdo tu čeří vodu a on si tam mezi tím "hrál" na "kamaráda" ? Díky nechci :-)

podepsán: talio2

Vette 02.05.2010  20:11

« Re: účast - neúčast

to co sa tu za dva dni napisalo hneva aj mna, ale preco si koli tomu pokazit peknu akciu a super auta? Ja som myslel, ze sa tu stretavame koli tomu. A to co pises nie je riesenie :-(

Erl 02.05.2010  20:13

« Re: Re: účast - neúčast

Však já jsem nepsal, že je to řešení... Ale pokud nejsem sám koho to štve, tak proč se s tím nic nedělá?

"Zoufalá situace si žádá zoufalé činy"

Wiii 02.05.2010  20:14

« Re: Re: Re: účast - neúčast

Muže mi už nědo konečně říct co se tu stalo? nebo spíše co se tu řeklo... Všichni to vedi, ale já jsem pořád mimo ;-\

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.05.2010  20:17

« Re: Re: účast - neúčast

Wii,v šoku jsme všichni,nejen ty. ;-\
            A co se stalo Frpemu nikdo neví,možná ani on sám...

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.05.2010  20:20

« Re: Re: účast - neúčast

wii - jay - někdo asi někomu šlápl na bábovičku,nic jiného mě zrovna teď nenapadá :-(

Vette 02.05.2010  20:20

« Re: Re: Re: Re: účast - neúčast

prave neviem ani ja, len som tu zacal citat Frpeho rozsiahle prispevky, ktorym nerozumiem.

A to riesenie? Co tak sa stretnut a riesit auta na zraze?

Ronault. 02.05.2010  22:58

« Re: Re: Re: Re: účast - neúčast

Já tomu taky pořád nerozumím kdo FRPEmu šlápl na kuři oko, nebo si do něj rýpl a on to neustál. A to jsem toho přečetl už fakt hodně.

Co-pilot 02.05.2010  23:04

« Re: Re: účast - neúčast

Ronault - Ahoj, také jsem se snažil zjistit, co tu odstartovalo události posledních dní. Jsem z toho ale pořád, lidově řečeno, volaký zmetěný... Tím víc poté, co mě něčí fake dá 3x1, čemuž už nerozumím vůbec...

Ronault. 02.05.2010  23:18

« Re: Re: Re: účast - neúčast

Co-pilot: Tak tak, člověk se na pár dní věnuje svému autu, že se opět vypadá jak by právě vyjelo z továrny (jsem na ten lesk a nová kola hrdý) a když se chce přijít sem pochválit, tak jen valí bulvy.

talio2 02.05.2010  20:16

« Re: Re: Re: účast - neúčast

přesně tak: není čas na hrdinství

Thomasino 02.05.2010  20:12

« Re: účast - neúčast

ERL a Talio - to mě mrzí :-( Přesně tohoto jsem se bál, že díky jednomu ukřivděnému jedinci (a zřejmě jeho fejkům), který tady zase začne po čase poštvávat lidi proti sobě, pak někteří nebudou chtít přijet :-( Já se snažím právě o opak, aby tyto nesmyslné války přestaly ;-\ Pokud si to náhodou rozmyslíte, budete vítáni ;-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.05.2010  20:16

« Re: Re: účast - neúčast

Thomasino nechej je.Taky mě to mrzí,ale dle mě už dostali avizované pokyny formou sz od pana ukřivděného a ignorovaného.
        My se přece na srazech strašně přetvařujeme... ;-\

Škoda.

talio2 02.05.2010  20:18

« Re: Re: Re: účast - neúčast

já žádnou SZ od žádnýho takovýho pochybnýho člena nedostal, ale milá feferonko..věř mi, že kdybych jí dostal tak to vystavím jako samostatnou recenzi ;-)

Erl 02.05.2010  20:22

« Re: Re: Re: účast - neúčast

Ale přesně tohle je to proč "protestuju"

Proč krucinál musím být někým naváděnej? já nejsem žádná ovce aby za mě musel myslet někdo jinej... Dokážu si udělat svůj názor a taky si za ním dokážu stát (samozřejmně umím uznat i svou chybu)

S frpem v mnoha věcech nesouhlasím, ale v některých má pravdu a asi je třeba s tím něco dělat

talio2 02.05.2010  20:23

Thomasino 02.05.2010  20:24

« Re: Re: účast - neúčast

V kterých věcech má podle tebe pravdu? To by mě celkem zajímalo.. Mám taky pocit, že je posledních pár dní tak trochu mimo mísu a jen se urazil za to, že ho někteří ignorují, nebo mu neodpoví na jeho příspěvky, nebo mu v krajním případě napíšou, že je jim volný.
            Na tohle všechno má snad tady každá názor. Ale poštvávat tady lidi proti sobě, vytvářet tady zase války a skupiny jedni proti druhým, to je podle vás správné?? :-(

Erl 02.05.2010  20:28

« Re: Re: Re: účast - neúčast

Já nechci nikoho poštvávat proti sobě... naopak...

psal jsem to zrovna mojitovi...

Ronault. 02.05.2010  23:00

« Re: Re: Re: Re: účast - neúčast

To ale neodpovídá na to s čím s FRPEm souhlasíš, že je špatně a proč nepřijedeš. Já to totiž nevím a doufám, že mi to někdo vyjasní, kde je zase nějaký fiktivní problém. Pokud nejsi ovládaný, což jistě nejsi a nedovolil bych si to tcrdit, tak co tě k tomu vede?

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.05.2010  20:42

erl - upřímně nevidím JEDINÝ bod se kterým bych s FRPEM souhlasil ;-\
            Celou dobu je na MACZ klid a najednou někdo hned nezareaguje na jeho příspěvek (asi musí být člověk online i na WC)a už to bere jako ignoraci.
            Co se týče nařčení,že používám dva nicky,neodepisuji na SZ,přehlížím ho,píšeme o hadech a štírech v jeho souvislosti a bla bla a bla bla - to vše jsou takový kraviny,že je škoda tlačítek klávesnice na to reagovat :'-(
            Jeden kluk se bezdůvodně ,,kousne,, a já jsem už dost starej na to,abych takovou,pro mě kravinu,řešil.Nejsem si ničeho špatnýho vědom - nemám co řešit ;-)

btw : kdo má co za nickem je mi srdečně fuk,bavím se se všemi

Erl 02.05.2010  20:51

« Re: Re: Re: účast - neúčast

Mojito : nikde jsem se ani náznakem nezmínil o tobě atp... Vím že píšeš do spousty diskuzí ;-)

jen se prostě nemůžu zbavit dojmu, že tu to škatulkování a nevraživost pořád je... Klidně mě přesvědčete o opaku

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.05.2010  20:57

« Re: Re: účast - neúčast

erl - je logický,že plzeňáci si udělají srazík,hradečáci to stejný atd atd.Vůbec to neberu jako škatulkování a pokud je možnost zajet někam dál,nebráním se tomu,jen je to časově náročnější a tím pádem i nejistější.
                Škatulkují tady pouze některý jedinci,přehlížím to.Když to tak vidí..... ;-)

berustina 02.05.2010  20:52

« Re: Re: Re: účast - neúčast

Tady se musím Mojita zastat. Teprve před pár dny přišel na to, že je tu jakási DISKUZE LIVE BETA a jak funguje. A pokud neodpovídá na SZ, tak je to tím, že neví, kde a co to znamená. >:D >:D >:D

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.05.2010  20:19

« Re: účast - neúčast

erl - tady ale nikdo,krom FREho,žádné žabomyší války nevede,takže trochu nechápu,proti čemu vlastně protestuješ? :-O

Erl 02.05.2010  20:26

« Re: Re: účast - neúčast

Ne? a co ještě do nedávna různé klany (většinou podle místa) ??? řekl bych, že tu byla celkem dost velká nevraživost a podle toho co vidím, tak přetrvává dodnes... Někteří si tu hrají jen na svém písečku a ostatní je jim ukradené

Thomasino 02.05.2010  20:34

« Re: Re: účast - neúčast

ERL, já konkrétně jsem třeba nikdy v žádném "klanu" jak píšeš nebyl. A když člověk přispívá jen do diskuzí k lidem který zná, nebo který mají auta co ho zajímají, není podle mě špatně. Nemůžeš stíhat přispívat do všech 700 recenzí (nebo kolik jich tu je) ;-)

Erl 02.05.2010  20:41

« Re: Re: Re: účast - neúčast

to tady pořád lítáme z extrému do extrému... Taky jsem nikdy nepatřil do žádného klanu ani to nemám v plánu. Nechtěl jsem tu rozebírat kdo kam a jak často přispívá o to mi ani tak nejde, ale pořád je tu cítit taková ta nevraživost... Ať už na srazech nebo i v některých diskuzích...
            Další kapitolou jsou různé faky... Pomalu každý podezřívá každého ("odhalováním" je znám hlavně Frpe) opravdu nechápu proč má někdo potřebu něco takového (zakládání faků) dělat... (

Osobně nemám nic proti žádnému z uživatelů MACZ (možná až na Máru a frenetika) ale proti tomu jak to tu funguje...

talio2 02.05.2010  20:49

« Re: Re: Re: Re: účast - neúčast

on to možná není problém jen ma.cz, ale problém celé splečnosti..rozdíl je v tom, že nás všechny tu něco pojí a to ten hlavní záměr tohoto serveru

tak proč netáhnout všichni za jedno tažný lano ?

Thomasino 02.05.2010  20:58

« Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

TALIO - přesně tak ;-) Takže proč nepřijet s ERLem na sraz do Brna, který je tentokrát pojatý jako větší sraz pro celé MACZ a ne jen pro brňáky?? ;-) Ještě tě napdaá nějaký rozumný důvod? >:D :-!

talio2 02.05.2010  21:21

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

no ale ono nejde ani tak o ten sraz jako takovej, tam se potkáme ok, dobrý ... ,ale stejně se nejvíc potkáváme tady na webu.

můžeme být spolu všichni v pohodě, ale vždycky se najde někdo kdo bude dělat problémy a nejhorší na tom je, že to může být i někdo z tý "party". Tady se to těžko odhalí a těžko někomu dáš za to čočku.. i to je možná důvod zavedení těch "klanů" jenže je to divný a celý ty nešvary by tu neměly být!

ty by jsi vlastně chtěl, abysme protestně přijeli na ten sraz..dobrej nápad pro stmelení stmelené skupiny, ale jako protestní akce nic moc :-)

Erl 02.05.2010  21:26

talio2 02.05.2010  21:29

« Re: Re: Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

víte, mě to vážně štve a mrzí.. já sem chodil a chodím rád, ale jestli budu i dál :-/

Thomasino 02.05.2010  21:31

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

A proti čemu chcete protestovat? ;-) >:D Proti občasným hádkám a válkám na MACZ? Proti tomu trochu brojím také, ale stejně to nepomáhá a asi nepomůže :-( Občas někomu rupne v kebuli a pak dokáže zbbnout nebo poštvat svými teoriemi pár dalších :-O Ale když dorazíte, zjistíte že i v Brně jsou normální lidi ;-) :-) Ale hlavně tady bude spousta dalších lidí z celé republiky, protože se přijedou podívat na supersporty na KSA a jedním šupem to vezmou i na sraz MACZ ;-)
                    Jinak bych vás sem přece nehnal z tak "velké" dálky >:D >:D
                    Původně jsme ten sraz chtěli s WII-JAYem udělat ve středu republiky někde kolem Humpolce nebo Jihlavy, ale nakonec když WII se začal chystat do Anglie jsem zvolil to dát dohromady s KSA ;-)

Erl 02.05.2010  21:34

« Re: Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

Sám jsi si odpověděl... hádky, války a nic proti nim nepomáha...
                      Proti brnu a brňanům nic nemám...

Rád se s váma někdy sejdu, ale né 8.5. a asi ani né přez MACZ

talio2 02.05.2010  21:35

« Re: Re: Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

souhlasím s Erlem v plném rozsahu

berustina 02.05.2010  21:37

Tak pokud nic nemáš tak prosím Brno s velký B. Děkuji >:D >:D >:D

Erl 02.05.2010  21:40

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

vELKY nebo Maly... to máte jedno >:D >:D >:D :-!

Thomasino 02.05.2010  21:42

Taky ho mám raději když je velký ;-) >:-[] >:-[]

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.05.2010  22:11

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

Erl,tak to zase protestuju pro změnu já!To teda rozhodně není jedno! >:-[] >:D

Thomasino 02.05.2010  23:01

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

No nic, kauzu Frpe bych tady v této diskuzi nechtěl už řešit, fakt mě to nebaví. Tohle má být diskuze ke srazu. Pokud tady budeme řešit pí.čo.vi.ny a žabomyší války, odradíme občasné připivatele na MACZ a na žádný sraz nikdo nedorazí :-O
                              Kdo to chce řešit dále, řešte prosím u Frpeho nebo tam kde všude zasel své "podnětné připomínky" ;-)

Takže, máte někdo nějaký nápad na dobré místo pro focení větší skupiny aut, aby tam bylo nějaké vyvýšené místo odkud se to dá fotit tak, aby byly vidět i auta vzadu? Také musí být nedalo od okruhu. Sem s nápady a TIPy..

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.05.2010  23:03

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

thomasino - Rosice a blízké okolí ;-)

Co-pilot 02.05.2010  23:09

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

Mojito - V Rosicích je nějaká "šestitisícovka", z jejíhož vrcholu by se dala všechna auta pohodlně vyfotit? :-O >:D

Thomasino - Už tak činím. ;-)

Thomasino 02.05.2010  23:12

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

Bohužel Ronault je trochu opožděný a čte teprve příspěvky z odpoledne >:D >:D Ale když ho dám na chvilku na HATE list, tak si všimne, co myslíte?? ;-) >:-[]
                                    Dávám mu 5 minut ;-)

Ronault. 02.05.2010  23:19

« Re: Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

No co, no... já za to nemůžu, jsem jel do Brna, tak to tu zpětně pročítám a reaguju >:D Změnilo se něco v té kauze nebo to tu jenom nechceš? >:D

Thomasino 02.05.2010  23:25

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

Nechci to tady a změnilo tak trochu. Frpe se nyní tváří, že se vlastně nic nestalo. Viz. jeho diskuze >:D >:D
                                        Tady už to ale neřešme, mě tyhle nesmysly fakt nebaví ;-\
                                        Hlavně tím odradíš případné další zájemce o sraz s ostatními blázny do aut ;-) Pokud jim teda nebude vadit, že tam bude část lidí z Brna >:-[]

Thomasino 02.05.2010  23:13

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

Možná má Mojito přístup někam na komín nebo vysílač GSM ;-)
                                    Stačilo by nějaké místo, kde je větší plac a kolem nějaký kopec :-)

Thomasino 02.05.2010  21:39

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

Jestli se ti nelíbí pozvánka tady na MACZ, pošli me do SZ mejl nebo telefon, napíši ti nebo zavolám a pozvu osobně na 8.5. na sraz :-!
                        >:D >:D >:D

talio2 02.05.2010  21:43

« Re: Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

za normálních okolností bych to bral jako kamarádský povzbuzení do dalších bojů a vážil si toho, ale pokud o něco člověku opravdu jde tak je tohle nemístné :-)

ale vážím a líbí se mi jak se snažíš zachovat :)

Erl 02.05.2010  21:45

tak tak :yes:

Ronault. 02.05.2010  23:05

« Re: Re: Re: Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

Kluci, přestňte se navzájem podporovat, je to okaté >:D >:D

Thomasino 02.05.2010  23:09

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

Rone a Co-Pilote, prosím nechte tady v této diskuzi o kauze FRPE ;-) Viz. můj předchozí příspěvek. Díky.

Raději nadhoďte nějaké nápady.

Mojito, znáš to tam? Je tam větší místo kde se vejde tak 20-25 aut?

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.05.2010  23:23

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

co-pilot,thomasino - kopec tam není,ale je tam docela velký náměstí ;-)

Thomasino 02.05.2010  23:26

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

A zajistíš přístup do nějakého baráku do horních pater nebo na zvonici u kostela?? ;-) Ale ono by stačilo, kdyby tam byla nějaká hospoda v patře :-!

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.05.2010  23:31

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

thomasino - to asi ne,ale počítám že s-mike vyleze kvůli kompozici kamkoliv >:-[] .Mičánek jako nápad zní dobře a motokáry ještě líp :yes:

Thomasino 02.05.2010  23:33

Jo a gratulace k TOP 1 !! >:D >:D >:D >:D >:D

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.05.2010  23:36

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

thomasino - no to mě strašně těší >:D Rocco je určitě lepší než Porsche,zetko,BMW atd. >:D Snad to dá admin brzo do pořádku,páč se moje žába cítí líp někde jinde ;-)

Thomasino 02.05.2010  23:39

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

MOjito - co říkáš na tyto kola na GTI??

Co-pilot 02.05.2010  23:45

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

Thomasino - Není v tomhle případě už lepší originál co má Label? Netuším tedy, jaké jsou cenové relace...

white label 02.05.2010  23:51

C-p
                                                Někdo napsal na MAčko "label" a spustil mi alarm na compu...
                                                ;-) >:-[]
                                                Tyhle OZety Wave stojí zhruba polovinu toho, co originál 18" Detroit...

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.05.2010  23:59

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

white label - kurňa co to máš za PC?K nám do Brna zřejmě ještě tento typ nedorazil a myslím,že ani Thomasino ho nezná ;-\ >:-[]

white label 03.05.2010  00:02

Mojito
                                                    Mám značku PVC (První Valašský Computer)
                                                    Thomasino toho ještě nezná..., ten rozumí z "techniky" stejně nejlíp "morbidním" kompozicím... :*) >:D >:-[]

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 03.05.2010  00:05

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

white label - >:D >:D >:D No každopádně při srazu KSA nejdu v žádném případě do podřepu a ani se nečupnu !!

Co-pilot 03.05.2010  00:10

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

WL - To bych nerad. :-O Zvláště, když jsem od ní dostal takové pěkné perníčky. ;-) Jinak PVC... To je nejméně za deset bodů. >:D >:D :yes:

Mojito - Už to vidím, jak budou na srazu všichni stát "v pozoru" a nikdo se neodváží dát ruku (natožpak nohu) od těla. :-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 03.05.2010  00:29

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

co-pilot,white label - >:D >:D :yes: ..dám si pozor,jsem dostatečně poučen!

white label 03.05.2010  00:25

No hlavně si nestav auto vedle Thomasina... 8-s >:-[]

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 03.05.2010  00:08

white label - PVC? >:D >:D

U nás se to pokládá na zem a Valaši nám zase technologicky utekli :'-(

white label 03.05.2010  00:33

Mojito
                                                        My jsme v compech utekli dávno i japoncom, když oni začínali na značkách jako JVC (Japonský Velký Computer), tak tu už byly kapesní PVC v každej kapse (místo přežitého/neomyvatelného kapesníka)... :yes: ;-) >:-[]

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 03.05.2010  00:35

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

whitel label - asi se k vám brzo přestěhujeme ;-)

white label 03.05.2010  00:54

Mojito
                                                            Už teď je pozdě, nebo-li je nejvyšší čas...
                                                            I C-p říkal, že je u to u nás pěknější, než v Brně...

Městu Brnu dali původní název také Valaši!
                                                            Tam totiž končila většina daní z celé Moravy včetně Valašska...
                                                            Takže z původního výstižného valašského "Ber na...", tedy "Berna" se postupně ustálil dnešní zkrácený tvar v podobě Brna.
                                                            Valaši dodnes neříkají obyvatelům Brna, "brňáci", nýbrž trefněji - "berňáci", navíc se toto "trefné" pojmenování ujalo záhy i pro obyvatele Prahy...
                                                            :-O :*) >:-[]

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 03.05.2010  00:56

Aha,tak už je mi jasný,proč je Brno tak neoblíbeno... >:-[]

white label 03.05.2010  01:02

?fefe/Mojito?
                                                                Ale to je už enem minulost, ostalo tu jen "názvosloví", dneskaj končí všecky daně stejně v Praze a podla teho sa odvíja aj obliba teho hlavního "berního" velkoměsta... 8-s ;-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 03.05.2010  01:11

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

white label - velmi zajímavý a opravdu dík za toto info!Kdes to vygoogloval? >:-[] ;-)

Odpověď si přečtu až ráno,dobrou noc všem ;-)

white label 03.05.2010  01:28

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

Nikde..., to je čistě z mé VIP (Valašská Inteligentní Palica, což je zkratka, která se od nás postupně rozšířila do celého světa) , to víš taky mi to "pálí" a hlavně na to jdu logicky... ;-) :-)

Thomasino 03.05.2010  14:18

Asi stejně jako prý z Valašska pochází známá zkratka GPS, že?? >:D >:D
                                                                  Kdo nezná, tak je to "Kde Pi.ča Su"...

white label 03.05.2010  15:34

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

Opravuju na přesnější: "Gde/Pi.čo/Su"?!? ;-)

Thomasino 03.05.2010  20:45

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

WL - díky za opravu pravopisné chyby! To víš, já jsem valaštinu na základce neměl jako ty ;-) >:D

white label 03.05.2010  21:22

Th
                                                                        Tak to vidím (a musím tě znovu opravit), ono "valaštinu" si ani mít nemohl, když už tak "valašštinu"... česky-čeština, valašsky-valašština... ;-)

Co-pilot 03.05.2010  00:38

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

WL - Je vidět, že vám to na Valašsku pálí (kromě pálení slivovice) i jinak. :-)

white label 03.05.2010  01:10

Njn..., nám to tu "pálilo" odjakživa... ;-) :-) :yes:

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.05.2010  23:48

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

thomasino - vypadají velmi dobře,ale nemám potuchy co stojí :-O Pokud jsou výrazně levnější než origo tak bych do nich skočil,v opačném případě souhlas s co-pilotem ;-)

Co-pilot 02.05.2010  23:51

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

Thomasino - Když bude ve středu počasí, tak bychom se tam mohli stavit cestou na volné jízdy... Ale nevidím to moc optimisticky s tím počasím. :-(

Label - Label, Label, Label... Zkouším, jestli ti ten alarm opravdu funguje tak dokonale. :-) Pokud ano, tak ho teď do rána nepůjde vypnout. >:-[]

white label 02.05.2010  23:57

C-p
                                                  Nech už toho proboha..., nebo nám ještě vzbudíš tu malou Claire, co s tebou jednou i snídala... ;-) >:-[]

Co-pilot 02.05.2010  23:38

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

Thomasino - A mě k 3x "top" 1 nepogratuluješ? To jsi tedy charakter... >:-[] >:D

A vůbec, neodváděj téma od srazu a trochu rozveď toho Mičánka... Nehrozí, že tam bude v sobotu "obsazeno" veřejností, případně členy KSA?

Thomasino 02.05.2010  23:47

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

Hrozí :-( Zkusím se tam stavit zeptat ;-)

Ty kola ala origo GTI jsou samozřejmě ve hře na prvním místě, ale nevím jaká je cena za origo VW..

Jdu spát, dobrou fšeckým ;-)

Thomasino 02.05.2010  23:36

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

Jinak mám v plánu vzít sebou žebřík, takový ty rozkládací schůdky co má doma člověk na malování a výměnu žárovek ;-)
                                        Posledně se to focení zvrchu když bylo hodně aut svědčilo, takže když bude i třetí řada a vyfotíš to z výšky 3m, tak tam budou vidět skoro všechny ;-) Nicméně lepší místo v záloze by nebylo špatné :-)

Ale bacha!! Teď jsem dostal nápad!! Když se nám podaří dostat na to parkoviště přímo pod tribunou T3 naproti věži, tak se to dá vyfotit asi z té tribuny, pokud se nahneme za roh ;-)
                                        :-!

Thomasino 02.05.2010  23:28

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

Ještě mě napadlo u Mičánka před tím jeho areálkem a restaurací. My tam měli před rokem školení, včetně jízd na terénní čytřkolce a závodů na malých čtyřkolkách místo na motokárách, takový ten teambuilding, nebo jak se to sakra píše ;-)
                                    Kdyby se to s ním zkusilo domluvit a zároveň pak poseděli v hospůdce, měl by z toho i kšeft. Třeba bychom mohli dát i nějaké závody na motokárách :-)

Thomasino 02.05.2010  21:58

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

No co s váma, no :-( No tak aspoň že se potkáme pak na tom srazu Kuklux klanu :-!

P.S: to poslední povzbuzení nemělo být vážné, byla to pr.del.. To jste doufám pochopili ;-)

talio2 02.05.2010  22:00

« Re: Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

jj tam se potkáme, 18let jsme bydleli v ČB na Máji..do tohohle klanu se mnou můžete počítat :-)

Ronault. 02.05.2010  23:07

« Re: Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

Ten váš prostest není správný. Kluci, já taky nedávno měl sraz s Zipem a musím říct, že jej hned vnímám daleko lépe a spoustu věcí je hned jinak barevných. Osobní setkání je daleko lepší, mnoho věcí vyjasní. Mimo to, bojovat o změnu hodnocení je trochu boj s větrnými mlýny.

Ronault. 02.05.2010  23:02

3000 recenzí tu je.

berustina 02.05.2010  20:38

« Re: Re: Re: účast - neúčast

Erl - nevěř Thomasinovi naposledy jsem ho viděl na srazu kukluxklanu, kde jsem i já členem. ;-)

Erl 02.05.2010  20:43

a kdo není? >:D >:D >:D >:D >:D >:D

berustina 02.05.2010  20:46

« Re: Re: Re: Re: Re: účast - neúčast

No vím o jednom klukovi, co ho tam nechtějí vzít. Ale krom toho, že chodí často na solárko, tak netuším co je na něm jiné než na nás ostatních. ;-)

Thomasino 02.05.2010  20:46

« Re: Re: účast - neúčast

Beru - to tady nevytahuj ;-) Že někteří nemají rádi tmavší spoluobčany co nechtějí dělat a jen berou sociální dávky a kradou co uvidí, to sem přece nepatří ;-) >:D

berustina 02.05.2010  20:49

« Re: Re: Re: účast - neúčast

Tome - a sme u toho. Zase by si řešil jenom auta. Nic takového. Jednou si členem, máš legitku a na kapotě zatím žádný sestřel, tak se nestyď. I Erl tam je, no však uvidíš kolik lidí se za chvilku přizná. ;-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.05.2010  20:50

« Re: Re: účast - neúčast

Erl,nějaká závorka za nickem nemá ale vůbec vliv na situaci tady.Domníváš se snad naivně,že pokud odstraníme název skupiny,že to přestane?Nikoli.Je to v lidech a vždy bude např.Praha a Brno.Je to jen o tom,co má člověk v hlavě.
          A my z RSKa,alias Brno jsme vždy rádi přivítali každého,kdo se chtěl sejít!Myslíš,že jsme řešili,že je např.z Čech?Pleteš se...

A k tvému "Někteří si tu hrají jen na svém písečku a ostatní je jim ukradené..." - myslíš tím snad,že my Brňáci držíme pospolu a píšeme si pod svými recenzemi a pravidelně se stýkáme?Tobě to připadá divný?
          Máme společný zájmy,např.i to Frpem zmiňované focení a hdr fotky.A právě proto si myslím,že když je někdo proti tomuto tématu,nebo hdr úpravám vůbec,tak přece nemusí do těch diskusí chodit,ne?

btw - a domníváš se snad,že nějakým 'protestem' se atmosféra zde změní?S tím nepočítej.Vždyť je to jak v životě - každej s každým si nesedne.Je zde mnohonásobně víc uživatelů než na začátku a nemůžeme si všichni rozumět. ;-)
          Nic tím,že nepřijedete,nezměníte.Jen vy se ochudíte o zážitek KSA.MACZ zůstane stejný a ve finále potrestáte sami sebe.
          A fejky?Byly,jsou a budou.Bohužel.

berustina 02.05.2010  20:55

« Re: Re: Re: účast - neúčast

Třeba mým společným zájmem je Fefe :*) :*) :*)

Thomasino 02.05.2010  20:56

« Re: Re: účast - neúčast

A na tom se shodneme :-! :-!

berustina 02.05.2010  20:57

« Re: Re: Re: účast - neúčast

A teď se ještě přidá Mojito a jsme zas v ř.i.t.i. páč to bude jenom náš Brněnský zájem. :-(

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.05.2010  21:00

« Re: Re: účast - neúčast

thomasino,berustina - to máte blbý,má už betelnýho kořeňa a navíc výbornýho fotografa >:D

berustina - kolikrát mi tu debilní beta diskuzi ještě předhodíš?Že bych si odmazával čárky! >:-[] >:-[]

Thomasino 02.05.2010  21:15

« Re: Re: účast - neúčast

S tím fotografem máš tak trochu pravdu, ale pšššt... On by pak ještě zpychl >:D Ale s tím druhým teda nevím...

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.05.2010  21:01

« Re: Re: účast - neúčast

beru - no s tím bych teď tak trošku váhala....nezapomeň,že Fefe je vlastně Mojito,tak ten svůj 'zájem' radši moc nezveřejňuj... >:-[]

berustina 02.05.2010  21:02

« Re: Re: Re: účast - neúčast

klucí/holký - mně je to jedno. :-! :-!

Erl 02.05.2010  21:01

« Re: Re: Re: účast - neúčast

že se vždycky někdo ozve a hned to já/my ne to oni... Každej kdo tu odepisuje to vztahuje na sebe... Podívej se na to ve větším měřítku...

Jsme lidi, mluvíme stejným jazykem , tak se snad dokážem aspoň nějak domluvit ne??? 8-s

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.05.2010  21:04

« Re: Re: účast - neúčast

Erl,ale já nevím o problému,kterej by tu byl,než pan ignorovaný si ho vlastně uměle vytvořil...Ty o nějakým víš?Vždyť tu byla pohoda,ne?

berustina - wau!!A ještě jednou...wauuuuuu!!! :*) >:-[]

Erl 02.05.2010  21:08

« Re: Re: Re: účast - neúčast

OK... už nemám sílu se tu pořád dokola dohadovat... myslel jsem to dobře :-| Pokud jste takhle spokojení OK, ale já se toho účastnit nehodlám ;-\ :no:

berustina 02.05.2010  21:10

« Re: Re: Re: Re: účast - neúčast

Ale na květnovej sraz kukluxklanu dorazíš, ne? ;-)

btw. Mojita fakt neber vážně, slova jako paměť a server. No nevím, kde to ten kluk vyčetl? >:D >:D >:D

Erl 02.05.2010  21:12

« Re: Re: Re: Re: Re: účast - neúčast

beru : ještě mi nepřišel oběžník... kdy a kde že to má být? >:D >:D

Už to nehodlám řešit... To je jako mlátit hlavou do betonový zdi ;-\

berustina 02.05.2010  21:14

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: účast - neúčast

To nemůžu veřejně. Budeš muset počkat na oběžník, anebo dorazit 8.5. do Brna na akci KSA a já ti to pošeptám osobně. ;-)

Erl 02.05.2010  21:19

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: účast - neúčast

počkám na ten oběžník ;-\

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.05.2010  21:07

« Re: Re: účast - neúčast

erl - ,slovy : jeden uživatel se ozval,(byl zde klid) že mu někdo strááááááášně ukřivdil.Čím?To snad ví jen on a kvůli malicherným důvodům se tady ÚPLNĚ ZBYTEČNĚ zaneřáďuje pamět serveru!
              Podle mě je to totální ztráta času :-(

Erl 02.05.2010  21:09

Ti ten Frpe pěkně leži v žaludku co? >:D

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.05.2010  21:11

« Re: Re: účast - neúčast

Erl,ne-e,v žaludku mu leží smažený kuře od oběda.. >:-[]

berustina 02.05.2010  21:12

« Re: Re: Re: účast - neúčast

jak se smaží kuře? Kuře se peče ne?

Erl 02.05.2010  21:13

mojito má v žaludku fritézu >:D >:D

berustina 02.05.2010  21:18

« Re: Re: Re: Re: účast - neúčast

Nene počkej, chci slyšet co na to Fefe. Chci vědět jestli je Fefe stejný odborník na vaření jako Mojito na počítače. U nich je to celé nějak popletené. >:-[]

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.05.2010  21:20

« Re: Re: účast - neúčast

beru,tys nikdy nebaštil smažený kuře??? :-O :-O To se obalí jak řízek a usmaží.
                          Tak to si o moc přišel... ;-)

berustina 02.05.2010  21:24

« Re: Re: Re: účast - neúčast

byl jsem párkrát v KFC, ale že by mne to nějak bralo říct nemůžu. Pečené kuře mi chutná víc. ;-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.05.2010  21:20

« Re: Re: účast - neúčast

berustina - kuře se i smaží!!!!Holt někdo nezná betu diskuzi a někdo zase,že se kuře může i smažit (pánev,friťák) ;-)

..a mojito krásnou šajtlí k levé tyči srovnává na 1 :1 >:-[] >:-[] :yes:

berustina 02.05.2010  21:22

« Re: Re: Re: účast - neúčast

Takže ty tu hraješ gurmána a fajnšmekra do vaření a nakonec váš oběd řeší kolonel z Kentucky? ;-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.05.2010  21:46

berustina - po sobotě jsem s fritézou definitivně skoncoval :-(
                          Nejraději bych ji dal na Aukro :no:

btw : KFC mi ,,jede,, - pikantní Strips - mňam :yes:

berustina 02.05.2010  22:00

« Re: Re: účast - neúčast

Fritéza je sfinstvo. Potřebuji ji jenom když dělám topinky k tataráčku, tak si ji vždycky půjčím. Kupovat ji nebudu, ale pokud bude na Aukru za rozumnou cenu, tak bych do ní možná šel. >:D >:D >:D

btw. dáme nějaká sraz v KFC? >:D >:D >:D

Co-pilot 02.05.2010  22:00

« Re: Re: účast - neúčast

Čau pánové, tak koukám, že už mám také 3x1. Je mi to srdečně buřt, jediné, čeho lze litovat je, že se k recenzi, kterou jsem psal pro ostatní návštěvníky MACZ a které jsem věnoval nějakou péči a čas, díky tomuto nedostanou právě ti, pro které jsem ji psal. Zřejmě je cílem pana Petra120, aby se tu na čele objevovaly pouze recenze podobné té jeho a celé MACZ tak ztratilo svoje poslání.

Nehodlám si nikoho dávat na Hate list, jelikož necítím, že by mi za to kdokoliv stál. Jen tady tomu přestávám rozumět. Nikoho tady nenapadám, neurážím, odpovídám každému, kdo mi napíše do diskuse, vždy slušně, věcně. Píši si i s těmi, se kterými jsem se za poslední dobu díky společné vášni k autům potkal ve svém bližším i vzdálenějším okolí. A to bude asi ten problém...

Zřejmě se tu netrpí, když má někdo cokoliv společného s Brnem, případně s jinými uživateli z Brna... Nechápu... Kdybych bydlel ve Stockholmu, bylo by vše v pořádku?

V diskusi pana Petra120 jsem se dočetl jeho zdůvodnění k bodování:

"Přátelé..předem předesílám že luxusním sporťákům a SUV dávám nízké hodnocení. Nemám totiž rád tyto zbohatlíky. Nemusíte se bát. Tyto vozy oboduji systematicky všechny tak, aby to bylo spravedlivé."

Až do dneška jsem netušil, že vlastním SUV, nebo luxusní sporťák... Neberu nikomu právo na hodnocení, klidně nižšími známkami, ale je poměrně laciné a zbabělé účelově (a výběrově) shazovat recenze a ještě to schovávat za podobně hloupé řeči, které navíc ani nejsou pravda.

Vážený dotyčný, najděte alespoň špetku slušnosti a odvahy a napište mi do mojí diskuse, co by dle vás měla obsahovat recenze, jaké fotky by k ní měly být připojeny a možná i, kterého auta by se měla týkat, aby byla hodna normálního ohodnocení? Pakliže je vaše hodnocení motivováno jinými důvody než kvalitou recenze (což je zjevné), najděte slušnost i ke sdělení těchto důvodů, děkuji.

Závěrem bych rád konstatoval, že mi jakékoliv hodnocení jakéhokoliv (ne)uživatele nezabrání v tom, abych se zde dále zapojoval do diskusí a komunikace s kýmkoliv uznám sám za vhodné.

berustina 02.05.2010  22:04

« Re: Re: účast - neúčast

Sis koupil auto s kosočtvercem na kapotě a teď se divíš? ;-)

Thomasino 02.05.2010  22:07

BERU, já sice nevím co je diskuze LIVE, ale ty nevíš co je SZ! >:D >:D

Co-pilot 02.05.2010  22:11

« Re: Re: účast - neúčast

Berustina - Má to výhodu, že si po dnešku můžu říct, že konečně vím, jaké je to být zbohatlíkem. ;-)

Thomasino 02.05.2010  22:13

No jo Co-Pilote, bydlet v Brně se nevyplácí >:D >:D
                            Ale to zajedničkování neřeš, on to admin snad časem smázne. Proto to evidentně dotyčný fejkař zajedničkoval a ne zasedmičkoval (nebo něco podobného), protože je mu jasné, že to admin smázne :-) Asi tuším kdo to je, ale nebudu svá podezření ventilovat. Doufám, že se admin podívá na IP adresu ze kterého tento fejk je aby se to potvrdilo ;-)

Co-pilot 02.05.2010  22:23

« Re: Re: účast - neúčast

Thomasino - Jak píšu, nehodlám se zabývat samotným hodnocením a postavením v žebříčku. Jen jaksi nechápu podstatu ani logiku tohoto jednání, protože není zjevně postaveno na racionálních argumentech a s vlastní recenzí nemá nic společného. Opravdu nechápu, komu a z jakého důvodu bych měl ležet v žaludku...

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.05.2010  21:18

« Re: Re: účast - neúčast

erl - já jen nemám rád,když ze sebe někdo dělá středobod vesmíru ;-\

FRPE 02.05.2010  22:32

Poprosil bych tě Thomasino ...

... o malou laskavost.

1) Nepřisuzuj mému nicku ani mé osobě fake Petr 120 - k tomuto bych se nikdy nesnížil, navíc už ráno cca v 9h35min jsem si tuto podezřelou recenzi dal na hejta, neboť jsem cosi tušil ...
    2) Mým jediným smyslem oněch dlouhých příspěvků nebylo řešit žabomyší spory a mastit si ego jak to tady někteří uživatelé prezentují, smyslem a slušností mě danou bylo upozornit že nebudu přispívat do několika diskuzí a tečka. Druhým bodem byl admin.
    3) Erle a Talio - jste oba dobří kluci, Erla znám osobně, Talia zatím ne. Na sraz jeďte, proč by ne.
    4) Je divný že šašek najednou umí napsat i dlouhý vážný příspěvek což?
    5) Všem ostatním - nepotřebuji od nikoho zastání, své problémy si dovyřeším sám, avšak nutno podotknout ku prospěchu maczu. Navíc jsem docela i silná osobnost, takže buď mě napiš konkrétně a nejlépe ke mě do diskuze Moj a nemusíš tady brečet a pomlouvat na cizím hrobě a na cizím pohřbu ... Díky pane!

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.05.2010  22:36

« Re: Poprosil bych tě Thomasino ...

Tak to půjde dost těžko Frpe!Požádal jsi Mojita alias mě,aby k tobě nepřispíval(máš velice krátkou paměť)!Rádi ti toto splníme,to je to poslední. ;-)

Thomasino 02.05.2010  22:49

« Re: Poprosil bych tě Thomasino ...

FRPE - především když nechceš psát určitým lidem do diskuzí, tak jim nepiš vůbec. Já to tak prostě dělám. Jednak nestíhám číst všechno, nebo to třeba nejsou auta která bych měl nějak rád, nebo toho člověka neznám vůbec a jeho styl psaní mi nesedí. Ale proč budu vytrubovat do světa, že si s ním psát nechci?? Napsal jsem ti teď k tomuto tématu delší příspěvek. Měl by jsi některé věci a obvinění vyvětlit, aby jsi nebyl úplně za trubku ;-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.05.2010  22:55

« Re: Poprosil bych tě Thomasino ...

Já nikoho nepomlouvám,píšu jen to, co si myslím. X krát jsem veřejně napsal,že nemám problém mluvit otevřeně a hlavně co se mě týče,rozhodně nemusím nikomu nic vysvětlovat,páč se ve virtuálním světě chovám zcela konstantně....

jakobz 03.05.2010  00:25

Nový člen:-DDD

Hello, uvítate aj nováčika zo Slovenska? Veľmi by som chcel prísť pozrieť, aj autíčka, aj ľudí podobne zamilovaných do svojich plechových kraksieň...:-DDD Len to nemôžem potvrdiť na 100 percent, pretože momentálne mám niečo dôležité, ale budem sa snažiť aby som všetko stihol skorej a v sobotu mohol prísť pozrieť aj s mojou Vektričkou;-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 03.05.2010  00:32

« Re: Nový člen:-DDD

jakobz - co se mě týče,moc rád tě uvidím,ale musíš přijet s tvou károu,páč vypadá noblesně :yes:

Tvý auto bych rád po setkání ohodnotil,tvoje kára mě docela zajímá ;-)
      Kdysi jsem o ní přemýšlel,vypadá dobře,disky jí nesluší,ale elektrony :yes:

jakobz 03.05.2010  00:37

« Re: Re: Nový člen:-DDD

Ďakujem, jasné že ju mám na pláne dotiahnuť zo sebou;-) , trošku ju prevetrám >:D Len dúfam že všetko sa podarí ako má a cez víkend spoznám pár skvelých ludí. :-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 03.05.2010  00:39

« Re: Nový člen:-DDD

jakobz - nevím,jestli jsem třeba já skvělej,nicméně tě rád uvidím ;-)

Vette 03.05.2010  20:01

« Re: Re: Re: Nový člen:-DDD

tak sa snaz aby sa to podarilo :-) Nenechaj ma v slovenskej mensine ;-)

Thomasino 03.05.2010  20:42

« Re: Nový člen:-DDD

Vette a Jakobz, tak vás mohu připsat na seznam? ;-) Moc rádi vás uvidíme.
            Z bratrů slováků ještě snad dorazí H22A5 s Hondou Prelude, pokud doma správně "namotivuje" drahou polovičku k pěknému výletu :-)

anton17 - já určitě jezdit nebude, jen se jdu kochat krásnými auty ;-) Svoje GTI jsem jednak vzal na okruh úřed týdnem a hlavně by si mezi těmi supersporty připadalo nepatřičně a jako posuvná brzda >:D To auto na okruh moc stavěneé není, minimálně to bude chtít jiné pneu a lepší brzdy (ty už mám vyhlédnuté). Nevím jak ostatní..

jakobz 03.05.2010  22:47

« Re: Re: Nový člen:-DDD

No ako som napísal určite chcem prísť a chystám sa, ale že určite dorazím na 100 percent teraz ešte tvrdiť nemôžem. Urobím všetko preto aby som všetko postíhal a prišiel. ;-)

Vette 03.05.2010  22:54

« Re: Re: Re: Nový člen:-DDD

iste to nikdy nemam ani ja :-)

Thomasino 03.05.2010  23:32

« Re: Nový člen:-DDD

Tak ono nikdy není nic jisté, že :-! Každopádně už ta velká šance že dorazíte je fajn ;-)
                Vždy se dá u takových větších akcí počítat s tím, že dorazí tak 80-90% lidí, ale i tak to už vypadá na slušný sraz ;-) :yes:

anton17 03.05.2010  19:20

KSA

a nekdo z Vas bude jezdit v sobotu nebo nedeli s KSA,nebo se prijdete jenom podivat a u tyto prilezitosti se sejdem?

anton17 04.05.2010  08:52

KSA

Thomasino- ja si myslim ze cokoliv v porovnani s autem za 20-30 mega vypada tak nejak obycejne,na moje taky se tam nikdo nepodiva kdyz tam bude Veyron apod...,jdu si jenom uzit tu atmosferu a zajezdit si,me to bavi,no a co ze me predjede Radical treba 3krat behem treba 15 kol-)))) a co se tyce brzdy tak toho bych se u GTI nebal,videl jsem roadlook prave s GTI v Brne na okruhu tak jelo to docela svizne.taky jsem ted vymenil brzdy a uvidime jak dlouho me tam vydrzej gumy

foto Matheas-Ropak

Matheas Ropak 04.05.2010  09:46

Thomasino
      Hele tak , že bych jel taky >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D To by asi koukali co kdyby TDI řádilo lépe jak Veyron >:D >:D né sranda sazema bych Vám zašpinil přední okna kdybych zařadil 3ku :yes:

btw: Ty pojedeš jízdy toho 8???

Thomasino 04.05.2010  12:00

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

Právě že brzdy po dvou až třech kolech vadly (v Roadlooku Zezulkovi myslím taky). Bude to chtít výměnu aspoň kotoučů, pokud bych chtěl na okruh občas zavítat. Pak ještě snížit podvozek, změnšit nedotáčivost, mít druhý kola a pneu na okruh :-| ;-\
      Tohle nyní není auto na okruh, ale je super na okresky, tam je jako doma! :yes: Na okruh bych rád za pár let něco jiného..

anton17 04.05.2010  14:05

KSA

hele s ohledne TDI na okruhu jsem byl o vikendu ve Vysokem myte na fashion cars a tady je odkaz
    a to je teda bomba!!!

Thomasino 04.05.2010  15:41

>:D >:D >:D
      To borec v Corvettě asi torchu valil oči, když ho předjede oktávka v kombíku a s naftou! >:-[] >:-[]

white label 04.05.2010  16:00

« Re: KSA

Když pominu, že ta Octávka byla hustě čiplá a 4x4, tak hlavní problém vidím u řidiče ZR1. ;-)

Thomasino 04.05.2010  16:11

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

Asi si zapomněl vzít kyslíkovou masku a z toho kouře mu došel kyslík >:-[]

anton17 04.05.2010  19:10

KSA

no hlavne borec si myslim prijel tam ukazat sebe a svoji kocicku v aute a najednou mu tam udela takovou ostudu jednickova octavka v dieslu-)))

anton17 04.05.2010  21:07

KSA

dnes jsem se zucasnil otevreni salonu JPN Cars Nissan v Campusu a mel jsem docela zajimovou prezentaci Z370,borec kdyz slysel za jezdim RS4 rikal ze by me dal jako nic a to jak na okruhu tak i na okreskach,ale s jednou podminkou za sucha a musi byt dobry ridic(v Z370) a uplne me presvedcoval ze to je nejlepsi auto a kam se hrabou ostatni auta a byl dost agresivni kdyz jsem mu rikal ze s tim nesouhlasim.ale to je docela zklamani ze takovi lidi predstavuji tak dobrou znacku jako je Nissan a Infiniti kdyz se vezme ze premyslim o GT-R ale po dnesku me nejak presla chut...

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 04.05.2010  21:18

anton - Campus v Brně?

O GT-R do budoucna uvažujeme také,ale dost mě rozhodily poslední informace o provozování GT-R ;-\

Ricardo 05.05.2010  18:16

« Re: Re: KSA

Znáš to... když chceš opičku, musíš mít i na banány >:D

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 05.05.2010  22:46

ricardo - >:D >:D :yes:

GT-R rychlejší?Stačí že ti skoro zničí páteř,viz.Clarkson ;-)

martin - s tím čipem je to úplnej vopruz :no:

ivorry - hezky pěkně :yes:

white label 04.05.2010  23:16

« Re: KSA

Tak to byla normální "zakomlexovaná guma" a na tu můžeš narazit téměř kdekoli... 8-s ;-)

Thomasino 04.05.2010  23:36

« Re: KSA

Občas jsou někteří marketinkový "odborníci" až moc zaujatí a nedochází jim, že pomlouváním konkurence zákazníka spíše odradí :-O Znám to ze své branže také poměrně často ;-\

Hele a mají tam předváděčku 370Z? Moc rád bych ji zkusil, přece jen ji mám ve svém dlouhodobém hledáčku potenciálních víkendových aut..

anton17 04.05.2010  21:29

KSA

jo dnes to otevreli,a co te rozhodilo?
    ja bych to chtel dat do upravy Switzer P800

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 04.05.2010  23:45

« Re: KSA

anton17 -dík za info,určitě se tam zajedu podívat ;-)
      Switzer 800?To jako 800 kobyl? :-O

Rozhodilo mě,že s každou prkotinou musíš do servisu - před jízdou na okruhu i po ní,servisní interval 8 000 km, cena prý nad 50 000 Kč,jeden díl je problematickej (bude odstraněn až po faceliftu),zkrátka provozování GT-R je 2 x dražší než u Porsche Turbo :-O
      Na KSA zkusím odchytnout dalšího majitele a uvidíme

anton17 05.05.2010  08:40

KSA

Thomasino- taky to znam z branze ze prvni co se nesmi delat tak pomlouvat konkurenci no ale jsou obcas odbornici-)))jo mely Z370 tam ,aspon vcera tam byla,vypada fakt pekne,interier se jim poved aspon me se to libi i celkovy dojem kladny(az na toho * >:D )ale tezko se da posoudit po quattru V8,ale urcite bych vybral manual ne automat co tam byl

Mojito (s Feferonkou)(RSKa)-jo to je 800 koni tady je odkaz na jejich stranky delaji neskutecne veci
    a dalsi odkaz jak to potom jezdi
    maji treba 850 koni z GT-R na zavodni benzin
    no jo provozni naklady jsou 2x tolik ale cena je 2x levnejsi ale ve finale asi na stejno

Thomasino 05.05.2010  11:21

No jo, "odborníci" se najdou všude >:D

A co rovnou 370Z NISMO?? ;-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 05.05.2010  12:26

« Re: KSA

anton - odkazy jsem viděl a vypadá to úžasně :yes: Bál bych se o životnost motoru ;-\

Provozní náklady budu ještě zjišťovat,chci slyšet víc názorů ;-)

Ricardo 05.05.2010  18:19

« Re: KSA

I jako příznivce manuálů musím říct, že "bohužel" ten automat je lepší (aspoň u Infiniti, ale předpokládám, že 370Z má ty samý převodovky). Manuál má zvláštně poskládaný převody, hlavně krátká dvojka docela naštve... Naopak automat je téměř bez chyby co do samotného řazení i logiky (např. automatické podřazování do otáček při brzdění na sport režim)

anton17 05.05.2010  12:13

KSA

Thomasino- no NISMO to uz zni mnohem lip.ale jak ho tady sehnat jedine dovoz asi z USA,co?

Thomasino 05.05.2010  14:12

« Re: KSA

Jedno NISMO 370Z je v Brně v červené na prodej, nové, dovoz z USA, fotky najdeš u Mojita, ten ho viděl ;-) :yes:

edit: tady je to - vypadá naprosto úžasně!!:

anton17 05.05.2010  12:53

KSA

Mojito-ja jsem v tom teda jenom sedel,zajimalo by me jak to jezdi

anton17 05.05.2010  13:21

KSA

Mojito- ne vubec, ja jsem nejel v GT-R,ale musi to byt peklo jak obic GT-R a natoz tem P800

foto -Vojtas-

[Vojťas] 05.05.2010  14:33

« Re: KSA

anton17 - z vlastni zkusenosti ti mohu rict, ze i tech 485 kobyl je plne dostacujich ;-)

Ricardo 05.05.2010  18:20

« Re: Re: KSA

GT-R umí všechno dobře, jen by mohlo být ještě rychlejší >:-[]

Martin911Turbo 05.05.2010  19:25

« Re: KSA

U GT-R jsem čučel jak je přes integrovanej GPS chip omezená rychlost po celým japonsku krom okruhů. Jsem zvědavej kdy se toto začne montovat i v Evropě a kdy nastane doba kdy bude orgán/město/stát řídit max rychlosti aut ve městech a mimo :no:

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 05.05.2010  15:30

« Re: KSA

anton - tak rozhodně ano,dalo by se říct,že si ten výkon ani nedovedu představit..ale na ZR 1 si Godzilla pochutnala náramně,to zas jo! :yes: >:-[]

anton17 05.05.2010  15:28

KSA

$Vojťas$- jo to verim ze i tak v zakladu to jede jako drak kdyz to porazi pomalu vse co ma kola ale predstav si co to musi byt v ty uprave P800

anton17 05.05.2010  15:49

KSA

A to i ta ZR1 byla v nejaky uprave tam rikaly v nejakym z tech videu na youtube.com melo vetsi turbo a jeste neco ted si nepamatuji ale melo nejakych 750 koni

Thomasino 05.05.2010  16:16

A co říkáš na to Nismo?

Mojito, tobě se hodně líbilo, ne? ;-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 05.05.2010  22:43

anton - ZR 1 byla poštelovaná,všiml jsem si a o to víc mě to udivilo :-O

thomasino - Nismo je pekelně pěkný :yes:

white label 05.05.2010  23:06

« Re: KSA

Nechcu nikomu brát jeho "názvoslovné" iluze, ale "nis-mo." tady (u nás) přece říkají naši vietnamští (přizpůsobiví) spoluobčané, když "vyslovují"to známé české "nic-moc"... :-O :*) 8-s >:D

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 05.05.2010  23:13

white label - >:D >:D :yes:

Hele tady se bavíme o vážných věcech,tak to sakra nezlehčuj! >:-[]

Thomasino 05.05.2010  23:15

« Re: KSA

Tak už jsem tady z hospůdky ;-) Co nového kde? Mojito, jakto že jsi nedorazil na okruh?? :-O

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 05.05.2010  23:17

« Re: Re: KSA

thomasino - účetní,přijel bych tam tak 18.50 a to nemělo cenu,navíc když jsem od ní odjížděl tak regulérně chcalo :-(

btw : zveřejni seznam přihlášených,ivorry je další

Thomasino 05.05.2010  23:27

« Re: KSA

Už to všechno pročítám, dalšího dopíši ;-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 05.05.2010  23:28

« Re: Re: KSA

No a dej to ven už KONEČNĚ veřejně!

Thomasino 05.05.2010  23:35

« Re: KSA

Co mám dát ven?? Kam ven? Viditelné to je?? ;-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 05.05.2010  23:36

thomasino - a kde? :*)

Thomasino 05.05.2010  23:42

« Re: KSA

NA MACZ.. Jestli myslíš na ulici, za stěrače, billboardy apod., tak to slíbil můj tichý společník Mojito a jeho firma: Zatím jsem to ale nikde neviděl, tak nevím jak načasování má namyšlený. Možná proto tam chce být už od osmi hodin, aby mohl každému na příjezdu na KSA rozdávat letáky se srazem MACZ v 17 hodin!! >:D

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 05.05.2010  23:43

thomasino - >:D >:D

Dej příspěvek,kde budou aktualizovaný jména!

Thomasino 05.05.2010  23:48

« Re: KSA

slepoňu, já to dopisuji přímo do hlavní recenze, poctivě jako kráva!! To sis nevšiml?? Včetně fotek aut!! :-O :'-( :-(

Thomasino 05.05.2010  23:49

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

Pro některé slepé starší jedince dávám seznam také sem: ;-)

přihlášení:

FEFE
                              Berustina
                              Ironlionzion
                              Martin911Turbo (snad to stihne ze srazu Porsche ve Zlíně)
                              S-MIKE (snad to stihne ze srazu Porsche ve Zlíně)
                              kaaOc
                              LukasRS (není ještě na stopro)
                              Ypsilon
                              Ricardo
                              HonzaBa - tak Honzu zklátila choraba, nedorazí :-(
                              Đ@W
                              Anton17
                              Matheas
                              Mates
                              Jakobz (ještě to taky není na 100%)
                              Vette (ještě to taky není na 100%)
                              Koxxfr
                              Ivorry

foto Ivorry

Ivorry 08.05.2010  16:40

« Re: Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

Tak pár minut před výjezdem bohužel ruším moji účast na dnešním srazu...

To počasí co nad Brnem vládne je tak na zalezení do postele a bohužel ne na outdoor sraz ;-\

Co-pilot 06.05.2010  00:05

« Re: KSA

Mojito - Ty tedy Thomasinovi dáváš. Do motoru přidává voly, do recenze píše jako kráva a tobě se pořád něco nelíbí. >:-[] >:D

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 06.05.2010  00:07

oba dva - já si toho nevšiml,tak mě zabijte :'-( :'-( >:-[]

Co-pilot 06.05.2010  00:09

« Re: KSA

Mojito - Vzhledem k tomu, že máš zítra důležitou "mezistátní" návštěvu, tak tě tentokrát ještě ušetříme. >:-[] ;-)

Thomasino 06.05.2010  00:15

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

Přesně tak, zatím tě ušetříme :-!
                                    A pozdravuj tam ;-)

Martin911Turbo 06.05.2010  08:03

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

Tak počasí je zatím na víkend na prd, snad bude lépe :yes:
                                      Co posezení po sraze, obávám se že dorazím až na tu restaurační záležitost.

anton17 05.05.2010  20:09

KSA

prvni krok ke kontrole vseho i vech bude az nam daji misto dalnicnich znamek krabice do aut

foto Ivorry

Ivorry 05.05.2010  22:07

Přihláška na sraz

Zdravím ve spolek,

přidávám svou přihlášku na sobotní akci :yes: tj. dorazím, kdyby byl někdo nechápavý ;-)

anton17 06.05.2010  09:05

KSA

na prd je pocasi dnes,kamos mel jet na Suzuki day dnes,strasne o tom basnil,jeste minuly tyden daval motorku dohromady,zavodni svody atd,strasne se na to tesil a nakonec jel autem :-) :-(
    tak snad budeme mit vic stesti,zatim pisou ze ma byt jenom zatazeno aspon v to doufam

Co-pilot 06.05.2010  09:13

« Re: KSA

Kdyby lilo, tak by to bylo dost na nic. Na druhou stranu, aby nakonec nebylo tak krásně, že na Thomasinův sraz místo v autech přijedou všichni na motorkách. :-)

white label 06.05.2010  09:44

« Re: KSA

To tady ve větším rozsahu nehrozí, to už spíš na motokárách... ;-)

Thomasino 06.05.2010  09:57

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

Počasí je taky domluvený, žádný strach!!
        Bude pod mrakem, občas jen pár kapek, ale nic čeho by se měli otrlejší jedinci bát :-! ;-)

anton17 06.05.2010  10:00

KSA

me to je jedno,jezdil jsem na Renocaru v desti na zimnich gumach,a byla to strasna sranda,drifty v quattru >:D

anton17 06.05.2010  10:03

KSA

me to je jedno,jezdil jsem na Renocaru v desti na zimnich gumach,a byla to strasna sranda,drifty v quattru :-)

Thomasino 06.05.2010  21:59

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v Brně na akci KSA

Anton, tak to chápu že ses na tom mokru musel královsky bavit! >:D Snad bude v sobotu hezky.. Má být polojasno, teplota asi 18 st., přeháňky jen vyjímečně, co hlásili dneska..

anton17 06.05.2010  22:20

KSA

Thomasino-ja jsem se strasne bavil.ale jeste lepsi bylo-tankoval jsem pred renocarem na shellce v popuvkach a nejednou borec(bobulak) prijel s M5(nova) v aute 3 kocicky takovy modelky ale usmivaly se na nas :-) tak jsme odjizdely spolu s tem borcem,asi chtel mit s nema hezkou noc tak tak delal takovy blbosti ze vsecky predjel v odstavnym pruhu atd, no *, ale nejlepsi prislo az na okruhu.
    nevim v jakem kole jsem ho dolem,borec strasne machroval snazil se driftoval ale moc to neumel ani s M5 na mokru :-) ale dalsi kolo uz borec v 6-7 zatacce byl ve skarpe tam dirigoval ten jerab,prselo jak svin a ty kocky na podpadkach chudery musely na nej cekat v desti,vubec jim nezavidim s tem blbeckem ale ten me pobavil nejvic

anton17 07.05.2010  08:39

KSA

Jeste me reknete v kolik ten nas bude a kde se sejdem?jestli uz jste se dohodli

foto Merkur

Merkur 07.05.2010  16:39

« Re: KSA

Ono driftovat tady s tou M5 co uvádíš není zas taková pr*el,protože to auto má plno elektronických asistentů,takže i když se drift nevyvede,tak máš aspoň na palubce diskotéku kontrolek,což ovšem také není od věci,když tam vozíš pipky >:D

Thomasino 07.05.2010  19:46

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v 17 hodin v Brně na akci KSA

Sraz tedy v 17 hodin dle "recenze", žádné protesty nebyly :-)
      Doufám, že se nás tam sejde hodně ;-)

Dorazí na sraz někdo další??

foto Merkur

Merkur 07.05.2010  21:23

Jelikož já tam budu už dopoledne,tak nevím jestli vydržím do té 17 h. ;-\

Thomasino 07.05.2010  21:35

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v 17 hodin v Brně na akci KSA

Také tam budu od rána 9 hodin, občas pauza na kafe a pokecání, občas nějaká dobrota - na Renocaru jsem tam měl ve stánku výbirný bramborák ;-) :-) A tolik krásných aut kolem.. CO více si přát? >:D

jakobz 07.05.2010  21:41

« Re: Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v 17 hodin v Brně na akci KSA

Zdravim, tak to vizerá celkom dobre, zajtra sa predsa chystám do Brna - dnes som si aj Vektričku trocha opcuval - snáď ju po ceste nezaser... Budem sa tešiť.

Thomasino 07.05.2010  21:45

« Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v 17 hodin v Brně na akci KSA

Bezva, také se těšíme ;-) :yes: GTI bylo dnes v servise a také je relativně čisťounké ;-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 07.05.2010  22:47

« Re: Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v 17 hodin v Brně na akci KSA

thomasino - dopiš si tam i Vojťase,ráno ho beru ;-)

"-- skrytý --" 08.05.2010  08:07

« Re: Re: Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v 17 hodin v Brně na akci KSA

Zdravím všechny, nakonec jste mě přeci jen přemluvili>:D Pokud všechno dopadne, tak jak dopadnou má, stavím se také (doufám, že ještě vejdu na parkoviště:-) Těším se

Thomasino 08.05.2010  09:50

« Dnes 8.5. velký sraz MOJE.AUTO.CZ v 17 hodin v Brně na akci KSA

Na jedno z těch dvou parkovišť se určitě vejdeme ;-) Bezva, vypadá to na slušnou účast. Počasí zatím taky celkem OK ;-)
                    Přesouvám se na KSA, na netu už nebudu :-!

Takže v 17 hodin na srazu dle mapky :-)

anton17 07.05.2010  17:31

KSA

no podle toho co tam vyvadel tak si myslim ze se poblily uz v 5,6 zatacce-))) jel jsem za nim a nevedel jak ho predjet aby me nesestrelil,jeste ze pak uhnul.jo urcite i s M5 se to musi umnet ale stejne to byla podivana

"-- skrytý --" 08.05.2010  10:34

Re: Re: Velký sraz MOJE.AUTO.CZ v sobotu 8.5. v 17 hodin v Brně na akci KSA

Vyrážíme na KSA tak v 17hod budeme u Vás.. :-! zatim čaute :-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 08.05.2010  21:23

Dnešní srázek??

S otazníkem proto,že to byl spíše už velesraz - 18 aut,to není málo. ;-)

Všem zúčastněným a především nebrňákům,chci poděkovat,ráda sem vás všechny viděla,i když...ehm,jak to napsat...jsem všechny ty nově příchozí jaksi 'nevstřebala' ,mám z toho v hlavě guláš a už teď nevím, kdo byl kdo.. :*)
    Chtělo by to si to v nejbližší době,ještě začerstva,zopakovat... >:-[] ;-)

Jo a ještě - všem 'přespolním' chci popřát šťastný návrat do svých domovů! :-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 08.05.2010  21:38

« Re: Dnešní srázek??

Chtěl bych všem poděkovat za účast i přes otřesný počasí a neplánovaný přesun do Brna.Bylo to fajn,bohužel při tom počtu lidí,jsem se všemi nestihl pokecat,tak alespoň touto formou se omlouvám a třeba příště (spousta lidí se navíc viděla poprvé).
      Určitě na někoho zapomenu,sorry

Těmito auty bych se rád svezl,alespoň jako spolujezdec :
      Ypsi - máš ode mne za 10,kára supr (až pojedu do Prahy - dáme pokec?)

LukaRS - paráda RSo,nádhernej sound,máš vkus na barvu

koxxfr - doplň fotky,máš perfektní auto,zaslouží si 3 x 10,kdyby nebylo rocco,možná bych ho měl taky

Golf GTI - sakra nevím kdo to byl a nějak jsme se minuli,což mě mrzí

nasťa C6 ..co mám vykládat....

RS4,RS 6 - kdo viděl,ví ,,o co go,,
      Kluk s RS 4 jezdil parádně na okruhu!

BMW - chyběl znak na kapotě (Mates?) - parádní zvuk,ale jinak si ho nepamatuju

Clio,GTI,Cupra,Mustang atd. - znám ty auta a i majitele

Mám sklerózu,takže mi ti ostatní snad prominou

btw : s Fefe jsme odjeli dřív,ale většina ví proč a snad to i pochopili

foto Filip-

Filip . 10.09.2010  08:13

Strasne

Na MACZ chodim uz cca 4 roky mozno aj viac . Stary dizajn bol skvely ani mu nebolo co vytknut ale toto :no: chcel som konecne pisat recenziu ale presla ma chut :no:

Thomasino 10.09.2010  13:42

« Re: Strasne

No právě :-( Bližší info a diskuze na toto téma je u FEFE a Nissana 350Z...