Jaguar Sovereign (1988)

5.11.2008

Můj v pořadí druhý Jaguar typu XJ40, vínový Sovereign 3.6 litru. Koupil jsem ho 1. listopadu 2008, shodou okolností přesně 20 let od první registrace.…

Jaguar Sovereign (Ricardo)

« Re: vidím

Ano, popravdě už nechci nic jinýho, leda Saab, Volvo nebo BMW na nákupy :-P

"-- skrytý --" 05.11.2008  13:22

Gratuluju

Gratuluju k přírůstku, tahle kočka vypadá docela sjízdně, jen dobře zajetá. >:D Tak snad někdy osobně na srazu, kam už můžeš přijet pořádným autem :-)

Ricardo 05.11.2008  22:07

« Re: Gratuluju

Stydlíne díky! :yes: jak řekl jeden člen Jaguar clubu v téměř důchodovém věku "tož je to slušné brko" >:D

Dylan McKay 05.11.2008  17:51

Já ho viděl první!

Heč! ;-)

PeT-a (RSKa) 05.11.2008  18:27

« Re: Já ho viděl první!

Tys pracoval v osumdesátém osmém v jaguáru? :-) ;-)

Ricardo 05.11.2008  22:04

« Re: Já ho viděl první!

Ano ano, osud tomu chtěl že Švihák byl první kdo mě potkal s novým autem když jsem si ho přijel poprvé umýt

Dylan McKay 05.11.2008  22:12

« Re: Re: Já ho viděl první!

Teď jsem hrdej. Podívej jak všichni koukaj a záviděj... ;-) Ten druhej Jaguar XJS V12- ten sem někdy vyfoť... ;-)

Ricardo 06.11.2008  10:51

« Re: Re: Re: Já ho viděl první!

To XJ-S tady jednou taky bude. S Filipem nafotíme pořádný fotky a uděláme co nejlepší recenzi a pak ho sem dáme ;-)

foto wikinko

wikinko 06.11.2008  04:35

ricardo ty si uz ale fuckt riadny blazon :-) nenavidim auta s pravostrannym riadenim. keby mi niekto daval fungel novu X6ku, ale s volantom na pravej strane, tak ju nechcem. a to zijem v irsku. ale inak nadherny krasny jaguar, clovek by nepovedal, ze je to indicke vozidlo :-)
    inak, da sa to v cechach prihlasit s volantom na pravej strane? na slovensku sa to neda...

Chobot 06.11.2008  09:30

« Re: :)

No zrovna jsem nad tím taky polemizoval. Ricardo nevim jestli sis všiml, ale asi tě podfoukli. Máš volant na špatné straně >:D ;-) Jak je to tady s tim přihlašovánim?

Ricardo 06.11.2008  09:54

« Re: :)

Ahoj Wikinko, mě to nevadí naopak mě to přijde přirozenější. Jediný s čím mám problém je že zrcátka jsou každý jinak daleko než "normálně"

zip2016 07.11.2008  08:37

Je to vinikající!! Gratuluju k další šelmě!! :yes:

Ricardo 06.11.2008  10:30

Opět jsem v TOP 100 českých videí na youtube!!!

Nová Švestička mě prostě dělá radost, a to i tím jak je její video "populární" - aktuálně je na 89. místě sledovanosti [odkaz] video je k vidění v recenzi ;-)

Poustnik 06.11.2008  10:42

« Re: Opět jsem v TOP 100 českých videí na youtube!!!

No jo, je to malý český rybník a Jaguar má asi hodně příznivců. Že bych se taky kouknul, abych ti zvýšil sledovanost??? :-)P.S. A ty jsi ten menší, nebo větší???? :'-( :-)

Ricardo 06.11.2008  10:50

« Re: Re: Opět jsem v TOP 100 českých videí na youtube!!!

Já jsem ten menší, jsem vždycky nejmenší, jenom Felipe Massa a Nicolas Sarkozy jsou ještě menší >:D >:D >:D >:-[]

Poustnik 06.11.2008  11:00

« Re: Re: Re: Opět jsem v TOP 100 českých videí na youtube!!!

A Napoleon. Jo, jo....jsi víc za kamerou, takže na záběrech je většinou tvůj kámoš. To je taky čech jak poleno. Přesný nordický typ. >:D

Ricardo 06.11.2008  11:09

« Re: Re: Re: Re: Opět jsem v TOP 100 českých videí na youtube!!!

Oni se ho v Anglii děsně bojí. Nevím proč... že by ty vzpomínky na battle of Britain byly ještě tak živý? >:D Jinak Napoleon byl myslím o chylup vyšší než já ale jistě to nevím :-) Putin je na stejno a kdo je o dost menší je Kim Čong Il, ale to je zakrsklík a né normální člověk >:D

Poustnik 06.11.2008  11:22

« Re: Re: Re: Re: Re: Opět jsem v TOP 100 českých videí na youtube!!!

Fakt se ho bojí???? Je fakt, že bych ho hned obsadil do nějaké bitvy o Stalingrad, nebo tak.....A Kim je přece nadčlověk! A tam na mírách nezáleží....

Ricardo 06.11.2008  17:45

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Opět jsem v TOP 100 českých videí na youtube!!!

>:D >:D >:D jemu už nabízeli role z Barrandova do komparsu ale nechtělo se mu

Chobot 06.11.2008  11:26

Khůl.

Tohle tu ještě nebylo. Všude kam jsou nově vložené příspěvky...to jest poslední 3-4....mi to ukazuje prázdnou diskuzi >:D Chyba na mém přijímači?

Ricardo 06.11.2008  17:46

« Re: Khůl.

Nefungovalo to...

Chobot 06.11.2008  17:50

« Re: Re: Khůl.

No jo. Sem to musel hned nahlásit, viď. Jenže si to nikdo nemohl přečíst páč to nefungovalo, to byla trošku chyba >:D >:D

Ricardo 06.11.2008  17:51

« Re: Re: Re: Khůl.

Hlavně že už zase jedeme ne? :-)

Chobot 06.11.2008  17:53

« Re: Re: Re: Re: Khůl.

Áno. Kdo maže, ten jede :yes:

Ricardo 06.11.2008  17:58

« Re: Re: Re: Re: Re: Khůl.

To je reklama na můj oblíbený Madit nebo Paramo? >:D

Ajin(MoDo Team) 06.11.2008  18:26

Lifestyle

Ahoj Ricardo, už v radotíně jsem obdivoval, tvůj vínový kousek, ale tenhle je ještě lepší, vzhledem k tomu, že zde zmiňuješ nemožnost přihlášení kvůli volantu na jiné straně, já teda nějaká taková auta čr značkách viděl,k čemu si ho pořídil? Na náhradní díly? Hrozně vám závidím ten stylový výlet, a na kolik auto přišlo? podobně jako předchozí? a poslední dotaz, ten třetí Jag na brit. značkách před domem je co? vypadá super ;-)

Ricardo 06.11.2008  21:19

« Re: Lifestyle

Ahoj! Původně měl být na díly ale byla by ho škoda. Možná spíš kuchnu Švestičku protože to je proti tomu novýmu líná mrtka - ne že by jela špatně ale 15 kW navíc a lepší stav motoru a převodovky udělají svoje. Jestli víš o způsobu jak to tady legálně provozovat tak mě dej prosím vědět SZ nebo mailem. Technickou to má do září takže by teoreticky mělo být možný ho jenom pojistit a jezdit s nepřihlášeným - do toho září. Ten třetí vínovej Jaguar je XJR první generace, dovezl si ho kamarád, paradoxně to auto bylo původně zamýšlený tak na díly >:D

Dylan McKay 06.11.2008  21:40

« Re: Re: Lifestyle

Půjčím ti SPZ James Dean. Já s ní najezdil 5000 kilometrů, takže legální je... ;-) [odkaz]

Ricardo 06.11.2008  21:51

« Re: Re: Re: Lifestyle

Takže co děláš ty můžu i já a je legální? Juchůůůů >:D >:D >:D :yes:

FRPE 06.11.2008  22:13

Dobrý večer ...

... pane Ricardo, chtěla bych Vám i já stará bába, sice pozdě ale přece popřát ke zvolení do Bílého domu, pane Obamo, teda co to tady píšu za hlouposti, chtěla jsem napsat - do funkce Admina.
    Blahopřeji, sice pozdě ale přece. Sama jsem ty svoje uličníky od Frpesů zahnala aby nekandidovali ... Čekali jsme na výsledek.

Hlavně ze srdve přeji, ať nezpychneš ve funkci Paroubku, teda Ricardo a ať tě uživatelé moc nezlobí a odhal každou kulišárnu ... ;-)

Ale né aby mazal nás! To bych se teda moc a moc na tebe ty kluku jeden ušatá zlobila - moc, moc ...

Frpe něco plánuje, vím jistě že do měsíce je tu recenze, i Frpíček se prý připojí se svojí malou motorovou čtyřkolkou ...

Já už jdu spát, ráno jdu spolu s ostatníma penzistama pro důchod, tak se měj čumáčku ... chi

Ricardo 06.11.2008  22:25

« Re: Dobrý večer ...

Zdravím babí Frpeová! Kdybych zparoubkovatěl tak mě radši rovnou zastřelte >:D A ty vaše kluky pozdravujte, na jejich recenze se moc těším. Sice MACZ teď dávají život jiní, ale FRPE je jenom jeden :yes:

Dylan McKay 07.11.2008  15:43

« Re: Re: Dobrý večer ...

Souhlas, návrat Frpe family je návrat pohody, smíchu a lásky, ač má z toho někdo vrásky... ;-)

Ricardo 07.11.2008  18:32

« Re: Re: Re: Dobrý večer ...

Jenom když si vzpomenu na ty dobroty co nám FRPE vždycky o víkendu servíroval tak se mi sbíhají sliny a zatlačuju slzu ;-) >:D :yes:

08.11.2008  11:35

Gratuluji

Tak tos me prekvapil! Pekny kousek sis koupil. Co cesta? Neni to trochu risk jet s neznamym starym autem takovou dalku a jeste takovym tempem? Jinak me dost prekvapuje bodovani, ne ze by 9.88 byla nizka znamka ale v mistnim kontextu je to dost malo a jeste kdyz vidim ty fotky tak se fakt divim - takhle odfoceny auto tady snad nikdo dalsi nema.

Ricardo 08.11.2008  12:10

« Re: Gratuluji

Popravdě taky jsem z toho trochu zklamanej. Ale jako admin jsem pro to aby se nehodnotil jenom desítkama, takže je to v podstatě úplně v pořádku, jenom to nemuselo padnout hned na mě >:D

Ricardo 08.11.2008  21:38

« Re: Gratuluji

Ještě k dalším tvým otázkám - jak říká můj kamarád lihovarník (a já s ním souhlasím): XJ40 je nejlepší auto na světě, já jsem ani na vteřinu nepochyboval že to nezvládne! A rozhodně je to menší risk než jet neopjištěným autem bez zaplacené silniční daně (teoreticky >:D )

Ricardo 19.11.2008  20:01

Ďábelská jízda ulicemi Coventry

Projížďka celou Browns lane, muzeu Jaguar a Coventry Hill Hotel [odkaz] ;-) :yes:

foto Dadanek-AlkoholixXx-

Dadánek (AlkoholixXx) 19.11.2008  20:11

« Re: Ďábelská jízda ulicemi Coventry

Viděl jsem...a na tem songu něco bude. >:D :yes: :yes:
      Akorát filip nedriftoval, tak ho neznám >:D >:D >:D

Ricardo 19.11.2008  20:51

« Re: Re: Ďábelská jízda ulicemi Coventry

No jeden nádhernej na třikrát rovnanej tam byl. Ale že jsem byl nevyspalej tak jsem to natočil tak že skoro není vidět :-(

Ricardo 25.12.2008  22:50

Popisky k fotkám

Tak jsem si zase po delší době udělal čas na recenze a doplnil jsem tady popisky k fotkám. Zároveň jsem si je dovolil utřídit do "sérií". Snad se autoři profesionálnějších sérií neurazí :-)

Ricardo 05.01.2009  16:20

Uživatel VENOM1 - fake!

Uživatel Venom1 tady měl fake - červenou Fabii RS. Kontaktoval nás skutečný majitel toho auta, který dokázal, že je jeho majitelem. Venom1 stáhl fotky, které majitel auta vystavil na jiných stránkách. Jeho druhou recenzi na černou Audi A4 Avant jsem skryl do té doby, dokud neprokáže, že je majitelem aspoň tohoto auta.

jmurjr (H22A7) 05.01.2009  16:37

« Re: Uživatel VENOM1 - fake!

:yes: len tak dalej. a myslim, ze by si mal aj pokracovat so zverejnovanim odhalenych a skrytych fakov.

Capajevko 06.01.2009  03:41

Svestka 1

nazdar Ricardo... kde mas recenziu na ,,Svestku 1,,??? rad by som si to precital. akosi ma mata XJ40-XJ6 tak by som si chcel pozriet par veciciek v tvojej recenzii ;-)
    dufam ze si ju nezmazal... to by ma vazne mrzelo

Ricardo 06.01.2009  18:17

« Re: Svestka 1

Nene nesmazal jenom jsem ji skryl protože teď nemám čas na té recenzi nijak pracovat. Ale když máš zájem si počíst, tak jsem ji zase odkryl ;-)

Capajevko 06.01.2009  18:22

« Re: Re: Svestka 1

neskutocneee dik ;-)

Ricardo 06.01.2009  18:35

« Re: Re: Re: Svestka 1

Opravdu a doslova NENÍ ZAČ >:D

Capajevko 06.01.2009  18:53

« Re: Re: Re: Re: Svestka 1

ja som neskutocne namotany na tento voz... ale je to komplikovane to doviez z D a prihlasit u nas... co ma dost stve ;-\ ked uz mat to auto tak jedine zo zahranicia pretoze vyber v SR je doooost slaby.

inak ako tak citam.. to ze sa ti nevraca packa blinkrov nie je porucha. az od faceliftu v 1989 to bolo tak, ze sa vracala pri toceni volantu :-) celkom sranda. inak ty mas asi viacero klucov. teda myslim ci jednym klucom otvoris vsetko (dvere, schranka pred spolujazdcom, kufor) alebo nie?
            aaa nevies nahodou kde sa umiestnovalo ovladanie tempomatu po 1992 ?

Ricardo 06.01.2009  19:17

« Re: Re: Re: Re: Re: Svestka 1

No vidíš! to jsou ty věci co se "změnily". Mezitím jsem zjistil že blinkr se má sám vypnout když vracíš volant zpátky. V náboji volantu je takovej plastovej díl, co to podle mě snímá. Mám ho ulomený tak jsem ho tam nasadil na místo a občas to funguje jak má. S tímhle má "problém" většina digitálních XJ40 že se blinkry nevypínají. U Švestky 2 to je v pořádku, hlavně proto že zná jenom specializovaný servis :-)
              Soustava zámků je na prvním autě zřejmě předělaná, ale mám oba klíče dvakrát tak nemám obavu že by v tom byla nějaká levota. Spíš menší životnost původního typu zámků (novější zámky a kliky nejdou jednoduše použít, protože jsou větší a musely by se upravit díry ve dveřích).
              Ovládání tempomatu se podle mýho přesvědčení nezměnilo ani od MY1993 - tady je XJ12 (93-94) [odkaz] a je tam vidět ta samá páčka co mám já. Verze XJ6 tempomat standardně neměla, takže pokud ho neměla objednaný za příplatek tak je ta páčka a tlačítko SET nahrazený záslepkama. Změnilo se ale znovu ovládání palubního počítače a spousta částí elektroinstalace je stejná nebo podobná s modelem X300.

Capajevko 06.01.2009  19:26

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Svestka 1

super infos... :-)

checkni SZ ;-)

Ajin(MoDo Team) 08.01.2009  08:27

Kvesčn

Hi Richarde, nedávno jsem viděl na Z1 autoshow, která se věnovala Jaguarům a Ardenu, hvězdou tam byl tvůj kámo z Jagclubu, strašně mě tam zaujalo jeho kupé, které jestli jsem dobře pochopil je vůz z prospektu? Jestli je to tak můžeš mi napsat jak k němu přišel? To musí být story jako hrom. BTW, ten tvůj kámo předseda se na všech tvých i klubových fotkách tváří hrozně drsně a nesympaticky :-O

Ricardo 09.01.2009  00:05

« Re: Kvesčn

Ahoj, on se tak tváří vždycky schválně >:D
      To auto je vůbec první vyrobený XJR-S a tím pádem první vyrobený "R" Jaguar vůbec. Takže si dokážeš představit jaká je to pro něj (ale i pro mě) srdeční záležitost :-) :-! >:D

Ajin(MoDo Team) 09.01.2009  00:08

« Re: Re: Kvesčn

Tak to je hustý a jak se k takovému autu dostal, to bude určitě amazing story ;-)

Ricardo 09.01.2009  21:10

« Re: Re: Re: Kvesčn

Byl z normální inzerce. "Amazing" na tom je že předchozí majitel si udělal takové soukromé výběrové řízení. Cena byla pevně daná (sice vysoká ale pořád smysluplná) a auto se rozhodl prodat tomu kdo ho bude nejvíc chtít. Takže následovalo spousta přesvědčování a ukecávání no a nakonec to dobře dopadlo :-)

foto tigerbp79

tigerbp79 09.01.2009  17:38

Pěkný video!

Moc pěkný video...tady je vidět že někomu jag přirostl doslova k "tělu".

foto Mishak-RSKa-

Mishak (RSKa) 21.01.2009  14:42

Pěknej Jaguar

Zdravím tě,tvé jaguáry jsou všechny moc pěkné tak ti nebudu psát ke každému zvlášt příspěvek ;-) jsou to prostě krasavci a je vidět že jsi sněma velice moc spokojený jinak tady tyhle tvoje vyjíždky do evropy atd. tak to opravdu smekám ;-) neni tady co řešit prostě 3x 10b at sloužija a dobře poslouchají všechny 4 :-)

foto Schnitzel

Schnitzel 27.01.2009  10:12

Fakt kraska

Jak som videl fotku Tvojho jaga normalne ma az striaslo. Sam som niekedy mal Daimler Six :-( :'-( ale kedze som bol(uz NIESOM!!!) blby pubertiak tak som samozrejme ho musel polozit o stlp :-( je mi toho auticka straaasne luto. Som rad ze su este ludia co maju radi stary dobry konzervativny dizajn Jaguaru.
    Drzim ti palce a prajem ti vela vela vela stastnych kilometrov s tvojim Jagom ;-)

Ricardo 08.04.2009  18:16

SOSNOVÁ 20. 4. - pozvánka na okruh

Všichni, kdo máte v pondělí 20. dubna čas, jste srdečně zvaní na akci Jaguar Challenge na okruhu v Sosnové. Začátek akce je v 11 hodin, od 12 do 13 a od 14 do 15 hodin budou volné jízdy, kdy budou moct na okruh vyjet auta všech značek. Mezi 13 a 14 hodin proběhnou měřené jízdy Jaguarů (jedná se o první ze čtyř částí letošního klubového šampionátu).
    Myslím si, že to stojí za to, když ne kvůli možnosti svézt se nebo se nechat svézt po okruhu, tak aspoň kvůli tomu co bude k vidění. Kromě nejrůznějších Jaguarů od 60. let do současnosti - včetně rarit jako dobový tuning Arden a Janspeed Bitrubo nebo Jaguar ve sprintové úpravě od estonské firmy Evo GT - přislíbili účast majitelé aut MG F, Caterham, pro srovnání také několik BMW, Mercedesů a Porsche.

"-- skrytý --" 08.04.2009  18:23

« Re: SOSNOVÁ 20. 4. - pozvánka na okruh

..udelam vse proto abych mohl dojet !!!

Ricardo 16.04.2009  09:23

« Re: SOSNOVÁ 20. 4. - pozvánka na okruh

Pozvání stále platí! Přidá se ještě někdo?

Ricardo 18.04.2009  09:34

« Re: Re: SOSNOVÁ 20. 4. - pozvánka na okruh

Tak poslední pokus ještě někoho nalákat :-)
          V pondělí sraz v 11 hodin na Sosnové, možnost svézt se dvě hodiny po okruhu :yes:

Ricardo 08.04.2009  18:35

« Re: SOSNOVÁ 20. 4. - pozvánka na okruh

Ještě video pro ilustraci, jak všelijak se po okruhu jezdí :-)
      - [odkaz]
      - [odkaz]
      a obrázek z tréningu 28. února jako pozvánka [odkaz]

Ricardo 13.04.2009  16:02

Fotky s Tomem944

V galerii jsou tři společné fotky našich aut

Ricardo 15.04.2009  19:08

Další fotka

Poslední focení bylo opravdu plodné [odkaz] fotek je hodně a aspoň mně se líbí :-) :yes:

"-- skrytý --" 15.04.2009  19:10

« Re: Další fotka

Pěkný. :yes:

Ricardo 26.04.2009  21:19

nové HDR foto

Slunný den je ideální příležitostí pro experimenty s fotkama! [odkaz]

"-- skrytý --" 26.04.2009  21:34

« Re: nové HDR foto

ooou..paráááda ricardo! :yes:

Ricardo 26.04.2009  21:43

« Re: Re: nové HDR foto

Díky :yes: pokračování zítra :-)

Ricardo 27.04.2009  19:48

A je tu další HDR :)))

[odkaz] ;-)

"-- skrytý --" 27.04.2009  19:57

« Re: A je tu další HDR :)))

..na te fotce chybi uz jen nejaci cerni raperi =)

Ricardo 27.04.2009  20:00

« Re: Re: A je tu další HDR :)))

Musím je najít na netu a ty je tam dokolážuješ >:D
        Hlavně jsem rád že neremcáš že jsem nevymazal ten panelák >:D

Ricardo 27.04.2009  20:00

« Re: Re: A je tu další HDR :)))

Jinak je zajímavý jak to HDR odhalí, kde byl lakovanej přední blatník. Na živo to je poznat jenom při detailním zkoumání

"-- skrytý --" 27.04.2009  20:19

« Re: Re: Re: A je tu další HDR :)))

..panelak je dobrej,ale ty cerveny otevreny vrata od te garaze vzadu mne se*ou =))

Ricardo 27.04.2009  20:22

« Re: Re: Re: Re: A je tu další HDR :)))

No jo, co ale s nima...? Příště tam zajdu že ať se nezlobí ale musí to zavřít a odjet protože mně to kazí 30 pixelů na mé nové profilové fotce >:D

Ricardo 28.04.2009  20:24

Čas na třetí HDR :)))

[odkaz] a ještě záběr zezadu

foto rooney

rooney 17.05.2009  23:00

« Re: Čas na třetí HDR :)))

Ty nové fotky se povedly,moc pěkný!!!

Ricardo 08.05.2009  16:56

Bezedný kufr

Asi nikdy mě nepřestane překvapovat, kolik věcí se vejde do kufru u auta, který má tolik místa na zadních sedadlech, že vlastně ani kufr nepotřebuje... >:D
    viz foto [odkaz] a po zaplnění [odkaz]

[Vojťas] 10.06.2009  15:35

Voyeur

Zdarec nechceš poslat fotky z dnešního autosalonu? Docela mě bavilo tě fotit aniž by sis toho všimnul, ale hlavně v tom nehledej žádnou sexuální záminku >:D I když ten XJ220... >:-[]

[Vojťas] 10.06.2009  16:52

« Re: Voyeur

Jo a ještě bych se tě chtěl zeptat jestli by ti nevadilo kdybych nechal na youtube tohle video [odkaz]

Ricardo 13.06.2009  10:31

« Re: Re: Voyeur

Jasně, že mně to nevadí. Vždyť to byla akce pro veřejnost, nic tajnýho :-)

[Vojťas] 13.06.2009  10:55

« Re: Voyeur

No já hlavně kvůli SPZtkám nebo kvůli reklamě. Můžu ti poslat ty fotky?

Ricardo 13.06.2009  11:10

« Re: Re: Voyeur

Tak SPZ (stejně jako třeba číslo domu) je veřejný údaj a zároveň to není osobní údaj a proto nikdo nemůže nikomu bránit v jejím vyfocení >:D
            Fotky pošli, těším se na ně ;-)

[Vojťas] 13.06.2009  11:36

« Re: Voyeur

No já když jsem fotil Mikovo Turbo tak na mě apeloval, že kdybych to náhodou chtěl zveřejnit někam na internet tak mám zamazat SPZ. Dej mi emila.

Ricardo 02.07.2009  22:28

Dnešní návštěva u Ronnypa

Dneska jsem měl cestu do okolí Zlína, tak jsem se jel podívat i za Ronnypem a zajeli jsme do Rusavy na kofolu do koliby. Foto zde [odkaz]
    Jinak příští týden se mně snad povede sepsat dojmy ze závodění na Sosnové a můžete se těšit i na fotky od GlamourCar.cz

Ronnyp (RSKa) 02.07.2009  22:45

« Re: Dnešní návštěva u Ronnypa

jjj byl sem rad e jsi mel cas a dojel se za mnou podivat ikdyz sem byl hodne utahany z prace ;-\ myslim ze sme zase dobre pokecali a taky sem ti udelal takovou malo prohlidku naseho okoli jen bylo malo casu :-| úriste ti toho taky ukazu vic ;-)

Ricardo 02.07.2009  22:48

« Re: Re: Dnešní návštěva u Ronnypa

Fakt se mně u tebe líbilo a cesta zpátky byla nádherná. Určitě jsem tam nebyl naposled ;-) :yes:

Ronnyp (RSKa) 02.07.2009  22:50

« Re: Dnešní návštěva u Ronnypa

noo verim ze cesta domu byla super ale zapomnel sem ti rict at nejedes po dalnici at jedes po okeskach pac od nas do brna je uplne super cesta!kdyz sem tama jel minuly tyden do za tebou a tomem tak sem si to uplne uzil a je tam hodne krasnych useku kde by se dalo natocit nejake video :-)

Ricardo 02.07.2009  22:57

« Re: Re: Dnešní návštěva u Ronnypa

No mně už se chtělo domů, tak jsem to poslal na dálnici - z Holešova ke mě před dům je to tak přesně hodina normální slušné jízdy. Ale tama si to dám někdy taky, nejlíp až bude dálnice celá hotová a nebude tam nikdo jezdit ;-)

Ronnyp (RSKa) 03.07.2009  16:42

« Re: Dnešní návštěva u Ronnypa

tama prave nidko nejezdi pac vseci jezdi po dalnici uplna pohodicka sefe ;-)

Ricardo 06.07.2009  21:25

Tož příště né?

David Silver 03.07.2009  19:10

Rozumný že jsi si neobjednal od MySuperCar :yes: :yes:

Ricardo 06.07.2009  21:31

« Re: Re: Dnešní návštěva u Ronnypa

Kysky, vím že jsou nějaký spory co vznikly kolem Czech Exotics ale dál se mě to nedotýká. Znám pár lidí z obou stran, skutečnost je taková, že s Ondrou z GlamourCar jsem v kontaktu více a podařilo se nám to zrealizovat. Aspoň část fotek nahraju ještě dnes ;-)

David Silver 07.07.2009  13:57

« Re: Re: Re: Dnešní návštěva u Ronnypa

Jasný no. Však ono je to kolem CE a né podprojektem... Oba projekty mají dobré své fotografy, ale mě se víc líbí GlamourCar ;-)

Ricardo 06.07.2009  23:53

« Re: Fotky od GlamourCar.cz

jsou moc pekny ;-) :yes:

David Silver 07.07.2009  13:54

« Fotky od GlamourCar.cz

Pěkný fotky :yes: To jsou fotky tím Canonem Eos 1D co má/měl Ondra půjčenej od majitele XJ220?

Ricardo 07.07.2009  14:06

« Re: Fotky od GlamourCar.cz

Nevím jestli přesně sedí typ, ale je to Richardův foťák. A fotky jsou po úpravě.

David Silver 07.07.2009  14:11

« Re: Re: Fotky od GlamourCar.cz

Jo tak to potom sedí :yes: Mark.III ...

Ricardo 07.07.2009  14:18

« Re: Re: Re: Fotky od GlamourCar.cz

Je to dobrej stroj, ostrost a barevnost těch fotek se nedá s mým foťákem srovnávat ani náhodou. Kromě toho, vedle Ondry jsem mizernej fotograf... :-|

David Silver 07.07.2009  14:24

« Re: Re: Re: Re: Fotky od GlamourCar.cz

Ony zrcadlovky fotěj moc pěkně, jak říkáš ostrost a barevnost. Ale musí se s ní umět no. A zbytečně moc úprav fotce jenom škody - což není případ Ondrových fotek... On Ondra má toho hodně odfoceno a jezdí po hodně akcích, takže v jeho letech se mu kdekdo nevyrovná.
              Ale i fot'ákem nicmoc se dá udělat pěkná fotka... Ale je to těžší, neházej flintu do žita ;-)

Ricardo 07.07.2009  14:42

« Re: Re: Re: Re: Re: Fotky od GlamourCar.cz

Focení je moje hobby a teď se mně dokonce povedlo několik celkem pěkných HDR, takže nemusíš mít obavy že bych házel flintu kamkoliv :-)
                Ale fotky od profíka a s profesionálním foťákem jsou prostě nekde jinde a bylo by smutný kdyby byly horší než ty moje >:D

David Silver 07.07.2009  14:48

« Re: Re: Re: Re: Re: Fotky od GlamourCar.cz

>:D >:D To by bylo smutný tojo :yes: >:D

Ricardo 07.07.2009  16:24

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky od GlamourCar.cz

Ještě mám od Ondry v zásobě další fotky, ale napřed chci podrobně popsat dojmy tentokrát opravdu intenzivní z okruhu a pak teprve dát fotky jak to vypadá zvenku v akci ;-)

David Silver 07.07.2009  17:51

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky od GlamourCar.cz

Aha, takže budou fotky v pohybu jo? jezdil jsi i bokem?

Ricardo 07.07.2009  18:23

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky od GlamourCar.cz

Jasně, jezdil jsem úplně na hraně možností auta ;-) >:-[]

David Silver 07.07.2009  18:26

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky od GlamourCar.cz

Tak to se těším na fotky :yes: :-) V Sosnový co jsme viděl videa se dá dobře driftovat :yes: :yes:

Ricardo 07.07.2009  18:53

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky od GlamourCar.cz

Tak vyloženě driftem jsem to nejel, ale jízda vyloženě na hranici trakčních schopností a schopností podvozku bez ESP a ASR nutně k nějakému tomu powerslidu vede ;-)

David Silver 07.07.2009  19:31

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky od GlamourCar.cz

Aha. Chápu :yes: :-) A dělal Ondra i nějaký video? To by ale musel mít s sebou i svůj S5 is, což asi neměl co?

Ricardo 07.07.2009  20:36

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky od GlamourCar.cz

Udělal jenom video XJ220 [odkaz] jinak celou dobu fotil ;-)

David Silver 07.07.2009  20:43

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky od GlamourCar.cz

Taktojn. jj tohle video jsem už viděl :yes: Mám Ondru v odběrech, takže mě to na on video upozornilo ;-)

Ricardo 18.07.2009  22:53

« Sosnová = dojmy + fotky od GlamourCar.cz

Vložil jsem slibované dojmy z okruhu Sosnová a k tomu profi fotky přímo z akce

Ricardo 07.07.2009  20:52

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky od GlamourCar.cz

No tak to všechno podstatný od něj vidíš téměř okamžitě, on není jako já, aby si většinu materiálů schovával na později jako já (viz společný focení s Ronnypovou Jettou >:D )

David Silver 08.07.2009  08:53

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky od GlamourCar.cz

Jj. On to většinou vybalí během pár dní :-) Aspon těšící se lidi nemusejí tak dlouho čekat :-) Ale nechápu Ondru ani Mihalse, jak můžou dávat fotky do galérie postupně. Že z jedné akce dají jednu dvě a pak úplně něco jinýho >:D Já jsem to zkusil po příjezdu z Vídně. Dal jsem do galérie na rozjezd fotku Fiatu 500 Abarth no a pak už sem se chtěl chlubit dalšíma kouskama, tak už jsem to tam sázel jednu za druhou >:D >:D

Ještě k tomu fotografování. Ondra je fakt dobrej, však si ho i Maserati Club zařídil jako klubovýho fotografa :yes:

Ricardo 09.07.2009  21:47

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky od GlamourCar.cz

No včera jsme s Ondrou chtěli provést další zkušební focení, ale jeli jsme rovnou do lihovaru a skončilo to dost radikálně >:-[] To už tam Ondra bohužel nebyl, ale já jsem se dostal do situace, že se divím jak jsem mohl v takové pohodě zvládnout ten večerní okruh >:D

David Silver 09.07.2009  21:54

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky od GlamourCar.cz

To jsi jel pak ještě s hladinkou na Masarykáč jo? Si děláš pr.del ne? >:D

Ricardo 09.07.2009  22:03

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky od GlamourCar.cz

S jakou hladinkou? Jel jsem sám s otevřeným oknem :-!

David Silver 09.07.2009  22:04

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky od GlamourCar.cz

no kdžy se jede do lihovaru tak se počítá s konzumací nebo jste se jenom kochali?

Ricardo 09.07.2009  22:06

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky od GlamourCar.cz

Tak to ano, ve třech lidech tam padlo několik litrů pálenek a pár lahví šampaňského.... to ano :-)

"-- skrytý --" 09.07.2009  22:10

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky od GlamourCar.cz

příště bumbám taky... Blbý photoshoot, stejne jsem si moc nezařídil :-( :no:

PS: profik nejsem ;-)

Ricardo 09.07.2009  22:46

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky od GlamourCar.cz

Já tam budu jezdit častěji protože to tam miluju >:D
                    Nikde jinde už nebudu oblečenej v saku vozit kolečko s nářadím >:D

David Silver 10.07.2009  08:41

Ahá >:D >:D

Ricardo 09.07.2009  22:48

Jinak ano... kochali, a taky diskutovali o GT-R než jsme došli k tomu že Caterham je stejně nejlepší >:D

"-- skrytý --" 09.07.2009  23:58

už aby se v clubu objevil další.. :-!

Ricardo 10.07.2009  00:02

No mohl už být ale, byl obětován kvůli Autosalonu...

"-- skrytý --" 10.07.2009  00:11

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky od GlamourCar.cz

vím :-( dávám tomu 3 měsíce? >:-[]

Ricardo 10.07.2009  00:16

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky od GlamourCar.cz

Nene, nebudem vymýšlet blbosti, teď je potřeba sehnat jiný auto, protože se dělalo od roku 1984 a letos ještě jde přihlásit na veteránský značky, příští rok se mění podmínky.
                        Tyhle klece s motorem se dají pořídit kdykoliv...

"-- skrytý --" 10.07.2009  00:24

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky od GlamourCar.cz

jaky? vim ze to rikal, ale uz jsem zapomnel

Ricardo 10.07.2009  00:45

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky od GlamourCar.cz

No to nemůžu psát veřejně :-)

"-- skrytý --" 10.07.2009  00:56

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky od GlamourCar.cz

icq :P

Ricardo 10.07.2009  00:59

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotky od GlamourCar.cz

Tuhle značku neznám >:D

David Silver 10.07.2009  08:42

V Caterhamu bych nechtěl jezdit když prší >:D :no:

Ricardo 10.07.2009  08:47

Ono s tímhle typem aut na mokru ani jezdit pořádně nejde, protože to pak jde pořád do přetáčivýho smyku

David Silver 10.07.2009  14:03

Njn, elektronika není :-)

Ricardo 10.07.2009  23:03

Masarykův okruh 9. 7. 2009

Připsal jsem do recenze před silné stránky dojmy ze včerejší návštěvy Masarykova okruhu a přidal jsem pár fotek z akce. Tím pádem jsem předběhle report ze Sosnové kde jsem byl před týdnem, ale na ten se taky dostane ;-)

Ronnyp (RSKa) 11.07.2009  11:56

« Re: Masarykův okruh 9. 7. 2009

noo a taky jsi predbehl fotky semnou kamo :-!

Ricardo 11.07.2009  12:18

« Re: Re: Masarykův okruh 9. 7. 2009

No to je fakt... asi budu přes léto dělat takovou retrospektivu >:D

Ronnyp (RSKa) 11.07.2009  12:42

« Re: Re: Re: Masarykův okruh 9. 7. 2009

no tak jako s tema nasima fotkama uz byste mohli hejbnout oba ne?

Ricardo 11.07.2009  15:14

« Re: Re: Re: Re: Masarykův okruh 9. 7. 2009

Oba? O Tomovi 944 jsem už zase asi tři týdny neslyšel ;-\ Myslím že ho nakonec i předběhnu >:D

Ronnyp (RSKa) 11.07.2009  16:44

« Re: Masarykův okruh 9. 7. 2009

tak to su teda zvedavej kdo bude rychlejsi!!! :-!

Ricardo 11.07.2009  20:40

« Re: Re: Masarykův okruh 9. 7. 2009

No můžeš si vsadit :*)

Ricardo 12.07.2009  19:39

HDR zase trochu jinak

Tak jsem se pustil do dalšího HDR experimentu. Fotky jsem ladil několik hodin, tak doufám že to stojí za to
    Jsou to asi zatím moje nejlepší HDR a lepší fotky ze zadního pohledu ve své galerii nevidím :-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 14.07.2009  15:17

« Re: HDR zase trochu jinak

Ricardo - ty fotky mají takovou zvláštní patinu :yes: ..jinak jsem zjistil,že sis mě našel (body) >:D .Kde mám ale kruci najít nějakej ten komentář,ten mě zajímal!!! >:-[]

Ricardo 14.07.2009  15:47

« Re: Re: HDR zase trochu jinak

Hlavně u té druhé miluju ten odraz oblohy v zadním skle :yes: samozřejmě nevím úplně přesně, jak jsem toho při focení dosáhl >:D
        Body jsem ti dal, komentář bude večer. Zkusil jsem dneska napřed hodnotit a pak teprve sepsat to povídání k tomu... no už teď vidím že předchozí postup byl lepší :-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 14.07.2009  17:27

« Re: Re: Re: HDR zase trochu jinak

Ricardo - jo ta obloha je docela vychytaná,mám takovej nápad na určitou fotku,uvidíme jak se zadaří..
          Já tě hodnotit nemohu i když bych rád,ty víš proč a stejně je ti to u pr..le,že, >:-[]

Ricardo 14.07.2009  18:01

« Re: Re: Re: Re: HDR zase trochu jinak

Já ti to někdy pučím, v tom problém není ;-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 14.07.2009  18:55

« Re: HDR zase trochu jinak

Ricardo - tak beru,pocit sedět na nesprávné straně auta je asi k nezaplacení a jako bonus ,,jag,, - co víc si přát ;-) ..ještě GT-R a můžu umřít >:-[]

Chobot 14.07.2009  18:35

« Re: HDR zase trochu jinak

No jo. Musim tě taky pochválit. Právě to co se mi na HDR fotkách zdejších nelíbí ty tam nemáš. Nemam rád ty prudký přelivy mězi světlem a tmou u přechodů mezi barvama, předmětama atd...viz [odkaz] (omlouvám se Michalovi za hanění jeho práce) záře kolem aut, záře mezi oblohou a zemí a zbytek tmavej...zrovna tady to vypadá že jsou podsvícený nějakejma bílejma ledkama.(ještě jednou se omlouvám Michalovi za hanění jeho práce) >:D
      Prostě ty hodiny práce jsou vidět, všechna čest :yes:

element5 14.07.2009  20:39

« Re: HDR zase trochu jinak

Tak za mně a rozhodně netvrdím, že na to mám to správný voko. ;-)
      Na Michalovejch fotkách se mi jejich na první pohled patrná nereálnost právě moc líbí. V jeho galerii se sice najde několik ne zrovna povedenejch kousků, ale na zbytku je patrná promakanost a to, že ví co chce a jak toho dosáhnout. Naproti tomu na HDR fotkách třeba takové feferonky je na první pohled vidět, že se Photomatixem teprve učí a zatím jí to moc nejde. U Ricarda a jeho posledních pokusů nevím..., vlastně nevidím důvod hrát si s HDR fotkou několik hodin ve snaze, aby vypadala jako fotka normální. Nebylo by jednodušší použít filtr a před zmáčknutím spouště si trochu pohrát s nastavením foťáku?

Ricardo 14.07.2009  20:55

« Re: Re: HDR zase trochu jinak

Tak určitě by to jednodušší bylo... Na HDR se mně líbí hlavně nepřirozený kontrast mezi světlem a stínem a přehnaně výrazné barvy. Chtěl jsem to zkusit a ty fotky udělat komplexně, protože do toho chci proniknout a jinak než tréninkem to nejde. A na obou fotkách bych ještě tak ze dvě hodiny práce našel :-)

s-mike (RSKa) 14.07.2009  21:03

« Re: HDR zase trochu jinak

no ja kdyz se s tim opravdu hooodne mazlim, tak mi jedna fotka trva tak 20 minut. Proboha, Ricardo, co tam vsecko nastavujes??

Jinak se te musim lehce zastat. Ty myslim taky fotis obyc. kompaktem, ne zrcadlovkou, ze? Ono to neni jen tak s timhle typem fotaku za ne uplne optimalnich svetelnych podminek udelat dobrou fotku jen tak z fleku. Ja osobne, kdyz vidim, jak se v Photomatixu z bezne fotky vyrobi prvni naznak HDR, tak uz nemuzu prestat.. :-) A i kdyz ten HDR efekt potlacim o moc moc, tak i potom je to lepsi, nez puvodni fotka..

Ricardo 14.07.2009  21:07

« Re: Re: HDR zase trochu jinak

Přesně tak, a poslední dobou cítím, že mě ten foťák velmi velmi omezuje...
            V tom čase počítám všechny úpravy, retušování, dolaďování barev a ostrosti v jednpotlivých částech fotky atd. No nebudu poukazovat zbytečně na vlastní chyby, ale podívej se na ty dvě fotky a uvidíš kde je co špatně a kvůli čemu by si to Jaguar v oficiálním katalogu neotisknul :-)
            Ale mám v zásobě i víc vypiplaný ;-)

s-mike (RSKa) 14.07.2009  21:14

« Re: HDR zase trochu jinak

no na tech fotkach je videt, jak jsi odflaknul zadni naraznik. :-) To by jag v ofic. katalogu teda jiste neotisknul >:D

Ricardo 14.07.2009  21:17

« Re: Re: HDR zase trochu jinak

Nárazník jsem zkoušel a byl jsem nespokojenej... jenže to je tím, že mě už nenapadlo změnit volby prolnutí ;-\

element5 14.07.2009  21:18

« Re: Re: HDR zase trochu jinak

Ten nárazník praští do očí, to je fakt. >:D Ale jinak jsem Ricardovi jeho fotky nehaněl, to je vám doufám jasné. ;-)

Ricardo 14.07.2009  21:20

« Re: Re: Re: HDR zase trochu jinak

Mně to jasný je... pozastavil ses nad investovaným časem. A i kdybys "haněl", tak pokud by mě to motivovalo ke zlepšení, vůbec bych se nezlobil ;-)
                  Jinak já vám to teda řeknu - ten strom kolem hrany střechy v levé polovině a pak jeho listy přes střechu jsou dost hrozný. A země by měla být směrem dozadu míň ostrá

s-mike (RSKa) 14.07.2009  21:22

« Re: HDR zase trochu jinak

hele - s tim stromem - to uz slysis travu rust, ne? Trochu prehanka.. to kdybych na to takto koukal ja, tak bych nemohl pridavat tri fotky denne, ale jen dve!! >:D

Ricardo 14.07.2009  21:27

« Re: Re: HDR zase trochu jinak

No znám tady jednoho člověka (a ty ho znáš taky), kterej by byl za určitých okolností schopnej tej strom kvůli tomu z té fotky úplně vymazat ;-) >:D

s-mike (RSKa) 14.07.2009  21:29

« Re: HDR zase trochu jinak

znam. Ten by pri mazani nezustal jen u stromu. Ten by mazal a mazal.. kez by to v zivote slo stejne, jako v Photoshopu.. >:D

Ricardo 14.07.2009  21:34

« Re: Re: HDR zase trochu jinak

Ale jde to... jenže pak se ráno probudíš >:D

element5 14.07.2009  21:37

« Re: Re: HDR zase trochu jinak

Pár fotek v mé galerii je taky trochu promazanejch - tu se připletla nějaká dopravní značka (člověk by přísahal, že tam v momentě focení nebyla), tu chodec a občas už fotím s tím, že se třeba zrovna ten roh bude muset trochu zamáznout. >:D

Ricardo 14.07.2009  21:42

« Re: Re: Re: HDR zase trochu jinak

Tak... škoda, že tu galerii teď nevidíme, a to myslím upřímně.
                            Co se týká těch rušivých prvků na fotkách - nejhorší je to při focení doma. Až na fotce si všimneš jak máš zaprášený skříně a kolik krámů máš ve vitrýně :-)

element5 14.07.2009  21:50

« Re: Re: Re: Re: HDR zase trochu jinak

Kluci, sice se mi s vámi povídá moc hezky, ale musím se taky trochu věnovat rodině, tak to pro dnešek balím. Třeba budeme v téhle diskuzi někdy pokračovat. :-)

Ricardo 14.07.2009  21:54

« Re: Re: Re: Re: Re: HDR zase trochu jinak

Pokračovat budu rád :yes: téma je víc než zajímavé a já nikoho ze svých diskusí nevyháním :-)

s-mike (RSKa) 14.07.2009  21:43

element

to se stava i v lepsich fotografovych rodinach, jak jsem to tak konzultoval.. jinak, v sobotu, pokud to pocasi dovoli, jdu na foceni s jiz tretim profikem..

element5 14.07.2009  21:51

« Re: Re: HDR zase trochu jinak

Už se těším na výsledky.

s-mike (RSKa) 14.07.2009  21:55

« Re: HDR zase trochu jinak

drzim palce! Krom toho jdu taky za rodinou. Pokud se tak da rikat polstari a perine >:D >:D >:D

dobrou

element5 14.07.2009  21:09

« Re: Re: Re: HDR zase trochu jinak

Jj, občas by to chtělo, aby byl den nafukovací. Já HDR zkoušel poprvé o minulém víkendu a ta zhruba hodina co jsem tomu mohl věnovat byla zatraceně málo. Výsledek své práce jsem ani neukládal, tak to bylo špatné. >:D

Ricardo 14.07.2009  21:13

« Re: Re: Re: Re: HDR zase trochu jinak

Tak se nenech odradit. Ta technika přináší nečekaný výsledky. Jedinou zásadní nevýhodu vidím, že když člověk fotí ze stativu, tak je omezená nápaditost co se týká různých úhlů - aspoň u mě to tak je.

s-mike (RSKa) 14.07.2009  21:16

« Re: HDR zase trochu jinak

tak fot bez stativu do RAWu. Ale vysledky, pokud nemas zrcadlovku, nedosahuji takove kvality, jako nekolikanasobna (a samozrejme rozdilna) expozice ze stativu v JPGu

Ricardo 14.07.2009  21:18

« Re: Re: HDR zase trochu jinak

Jo, nad tím jsem už víckrát přemýšlel

s-mike (RSKa) 14.07.2009  21:20

« Re: HDR zase trochu jinak

u me v galerii je takto foceny (do RAWu - zapomnel jsem doma stativ) napr. setkani s Audi TT. Je to pak takovy vic "pastelkovy", jak tady nejakej odbornik pred nedavnem trefne napsal..

Ricardo 14.07.2009  21:27

« Re: Re: HDR zase trochu jinak

Pastelkový nebrat! Ale tobě to stejně kazí ty zadní světla tak je to vlastně jedno >:D
                    Ale díky za tip :yes:

element5 19.07.2009  18:53

« Re: HDR zase trochu jinak

Tak jsem se taky pokusil vytvořit něco, co tady v galerii nikdo nemá. Výsledek se asi všem líbit nebude, ale já jsem celkem spokojenej.

s-mike (RSKa) 19.07.2009  18:59

« Re: HDR zase trochu jinak

dyť tam nic neni.. to je teda opravdu fotka, jakou svet jeste nevidel ;-)

element5 19.07.2009  19:12

« Re: Re: HDR zase trochu jinak

No jo, vidíš, nějak mi nedošlo, že neregistrovaní tam místo fotky uvidí pouze nepříliš přátelské upozornění. 8-s

s-mike (RSKa) 19.07.2009  19:14

tak co s tim udelas? Nez se strasne urazim?? :-|

element5 19.07.2009  19:30

Pokus č.2 [odkaz] ;-)

s-mike (RSKa) 19.07.2009  19:34

« Re: HDR zase trochu jinak

mam pocit, ze ja neco takovyho v galerii mam [odkaz]

nebo je to nejaka jina, specialni uprava?

Chobot 19.07.2009  19:37

« Re: Re: HDR zase trochu jinak

Hmmm, dynamické. Sakra S miku. Ty necháváš své auto jezdit bez řidiče? To se přece nedělá. >:D >:D ;-)

s-mike (RSKa) 19.07.2009  19:39

ehmmm.. to je takova specialni uprava >:D chobote! Uz zase rejpes?? >:D >:D

Chobot 19.07.2009  19:45

« Re: Re: HDR zase trochu jinak

Musim teda uznat, že se špatně fotí a řídí najednou. Tudíš použití malých triků je jediná volba, nemášli svého fotografa jako já >:D
                      Jinak já sem ten ´fotografický naturalista´, takže si musim rejpnout na jedoucí auto bez řidiče ;-)

Ricardo 19.07.2009  20:43

« Re: Re: Re: HDR zase trochu jinak

Mimochodem... většina oficiálních "akčních" fotek nových aut vzniká dneska velmi podobně...

element5 19.07.2009  19:50

« Re: Re: HDR zase trochu jinak

Ty musíš bejt vždycky ve všem lepší. ;-) A s tou speciální úpravou si ze mě, (mě co otevřel Photomatix po druhé v životě), děláš srandu, ne? >:D Každopádně originální foto bylo focené v reálu a navíc pouze mobilem v celkem nízkém rozlišení do JPG, takže na výsledku bylo nutné v PC celkem zamakat.

s-mike (RSKa) 19.07.2009  20:05

chobot

mam fotografa, dokonce tri! Posledni foceni jsem absolvoval pred dvema hodinami. Myslim, ze to bude vypadat ale hooodne dobre!

element5

specialni upravou jsem reagoval na rejpala Chobota :-) jinak hodnotim jakoukoli snahu o vlastni sebezdokonaleni. Jen bych priste vzal do rukou fotak namisto mobilu. ;-)

Ricardo 19.07.2009  20:35

« Re: Re: HDR zase trochu jinak

Tak se pochlub, jsem zvědavej na cokoliv :yes:

s-mike (RSKa) 19.07.2009  20:38

« Re: HDR zase trochu jinak

tssss. To se ted bude tejden zpracovavat. Co fotka, to dve hodky, vsak sam vis, ne?! :-)

treba hodi Oliver aspon nejaky dokumentarni obrazky..

Ricardo 19.07.2009  20:44

« Re: Re: HDR zase trochu jinak

Tak to vím a moc dobře :-!
                          Nejhorší je, že kdyby člověk chtěl aby to bylo perfektní tak ty fotky nevystaví nikdy...

s-mike (RSKa) 19.07.2009  20:48

« Re: HDR zase trochu jinak

tak to ja tentokrat muzu spokojene sedet, tocit palcema a cekat, az mi ty perfektni fotky privezou.. jak zni okridleny bolsevicky slogan, dnes jsem nakupoval u odborníků!

Ricardo 19.07.2009  20:52

« Re: Re: HDR zase trochu jinak

Jo to se někdo má... no jak můžeš vidět v galerii, tak mně se tento postup taky začíná líbit ;-)

s-mike (RSKa) 19.07.2009  20:54

« Re: HDR zase trochu jinak

a to uz mam domluveny dalsi dve foceni. Temata uz taky mam!

Ricardo 19.07.2009  21:04

« Re: Re: HDR zase trochu jinak

Jseš hold napřed... proto seš druhej a já až 126tej nebo jak hluboko :-)
                                  PS:ještě taky musím dofotit interiér a zavazadélník a nápravy >:D

s-mike (RSKa) 19.07.2009  21:11

« Re: HDR zase trochu jinak

staci interier a zavazadelnik. Nerad bych skrz tvy napravy spadl az na treti flek..

element5 19.07.2009  20:52

« Re: Re: HDR zase trochu jinak

Zopáknu co jsem napsal už v průběhu týdne - moc se těším. :yes:

s-mike (RSKa) 19.07.2009  21:00

« Re: HDR zase trochu jinak

to ja se taky tesim. Protoze jak jsem videl zabery na monitoru, bylo to moc dobry. Ale beru to s rezervou. Je to od profesionala a vybava za neskutecny penize. To je mi milejsi, kdyz se tady lidi snazi zlepsovat se svym amaterskym vybavenim. I kdyz, semtam pro zpestreni, pro inspiraci a hlavne pro motivaci.. proc ne??

Ricardo 19.07.2009  21:16

« Re: Re: HDR zase trochu jinak

Přesně tak, proč ne? Stejně není v lidských silách nechat si profi nafotit úplně všechno a ještě na stejné úrovni zajistit časté aktualizace... a pro zvýšení úrovně dané recenze a tím i celého serveru je to velké plus

element5 19.07.2009  20:50

« Re: Re: HDR zase trochu jinak

Když já si nemohl vybírat, byl to momentální nápad a fotku jsem dostal ... darovanému koni na zuby nehleď, že. :-)

Ricardo 19.07.2009  20:24

« Re: Re: Re: HDR zase trochu jinak

Tak to se mně moc líbí! Akorát místy to chce uprat purpurový a modrý tóny...

element5 19.07.2009  20:53

« Re: Re: Re: Re: HDR zase trochu jinak

To po mně chceš moc. >:D

Ricardo 19.07.2009  21:24

« Re: Re: Re: Re: Re: HDR zase trochu jinak

Mám ti to udělat? Zapíšu si tě do pořadníku ;-)

"-- skrytý --" 18.07.2009  22:58

Re: Sosnová - dojmy + fotky od GlamourCar.cz

jen fotky, bez toho "profi" ;-)

Ricardo 18.07.2009  23:04

« Re: Re: Sosnová - dojmy + fotky od GlamourCar.cz

Já tím myslím především kvalitu a způsob pořízení ;-) :yes:

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 15.10.2009  10:21

minimálně 3x zcela veřejně admin smazal hodnocení RSKa

Jen abych uvedla vše na pravou míru a náhodní návštěvníci věděli:
    Ano,admin maže JEDNIČKOVÉ hodnocení,ale pozor - NEJEN uživatelům RSKa!A pokud vím,tak jedničky mazal i předchozí admin.
    Rovněž se zabývá záměrným poškozováním recenzí uživatelů a to je zcela v pořádku.Toto by se dít nemělo a členové RSKa se k tomuto kroku ani jednou nesnížili.Tuto špínu zde praktikují jiní!

Ivanuska_Matej ( RSka) 15.10.2009  10:36

« Re: minimálně 3x zcela veřejně admin smazal hodnocení RSKa

fefe: odbivujem Ta ze to mas silu vobec riesit ...
      ved sa s toho vsetci uz len smeju... nik na to podstatny na to nereaguje, max deti. Ved je to komedia .. "taraninky stareho pana" napisal Peter Svihovec

Asphalte MoDo 15.10.2009  10:43

admin maze i 6ky aby se zastal RSK >:D

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 15.10.2009  10:45

« Re: minimálně 3x zcela veřejně admin smazal hodnocení RSKa

Já to neřeším,taky se bavím. :-)
        Jen jsem považovala za nutný dát věci na pravou míru,ale ne-e kvůli nám,nebo kvůli pubošům a senilním pánům tady,nýbrž kvůli Ricardovi a náhodným návštěvníkům. :-) ;-)

Martin911Turbo 15.10.2009  10:46

« Re: minimálně 3x zcela veřejně admin smazal hodnocení RSKa

njn byl tu dlouho asi klid... já se snažím projevy některých lidí včetně Šviháka naprosto ignorovat, opravdu to nemá smysl... Jen si kladu jednu zajímavou otázku komplet na MACZ, je správné aby zde byli recenze aut uživatelů, kterým auto už nepatří a mají jiného vlastníka? Kupříkladu, až já prodám Porsche tak recenzi smažu.

Asphalte MoDo 15.10.2009  10:50

« Re: minimálně 3x zcela veřejně admin smazal hodnocení RSKa

no to je otazka, jsou tu i taci kdo maji auta na leasing a nikdy jim treba patrit nebude pokud nebudou splacet >:D

Ivanuska_Matej ( RSka) 15.10.2009  10:52

« Re: Re: minimálně 3x zcela veřejně admin smazal hodnocení RSKa

no ano... ty ho zmazes, ale pridas sem nove auto co si namiesto neho kupil... Ale pridat sem hrnce, varne konvice a deky? :-) na to su snad stranky IKEI nie? :-)

zip2016 15.10.2009  10:59

« Re: Re: Re: minimálně 3x zcela veřejně admin smazal hodnocení RSKa

To jsou ale trapný keci. Nevím jestli je to nenávist vůči konkrétní sobě a nebo prachsprostá závist. Každopádně tohle ukazuje, jakej jsi Ivanuško charakter. Prostě jen taková malá závistivá mřenka. :no:

Ivanuska_Matej ( RSka) 15.10.2009  11:18

« Re: Re: Re: Re: minimálně 3x zcela veřejně admin smazal umyselne poskodzovanie uzivatelov MA.CZ

jj charakter , ten som predal uz davno... ked som nemal na listok na elekricku :-) nemohol som si ho dovolit... proste som predajna ku.rva ;-)

(zip: mozno netreba brat vsetko smrtelne vazne;-) , zivot nie je len o praci, MA.CZ, a RSka v TOP10, nasa averzia zo Svihakom je vzajomna, dlhodoba a nemenna (aspon z mojej strany)
              a k zavisti: ver ze som posledny typ cloveka co ma potrebu niekomu nieco zavidiet :-) proste si rad rypnem ak sa da, holt ak ide o Svihaka, moju oblubenu komiksovu postavicku)

zip2016 15.10.2009  13:51

« Re: Re: Re: Re: Re: minimálně 3x zcela veřejně admin smazal umyselne poskodzovanie uzivatelov MA.CZ

A potom se to tu má uklidnit. Nechápu proč pořád vyhledáváte konflikty se švihákem. Je to ubohost. Všem vám švihák vadí, ale všichni ho tu do zblbnutí pořád propíráte a rozebíráte každou jeho větu. Jako malí děti. :no:

Ronault. 15.10.2009  17:02

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: minimálně 3x zcela veřejně admin smazal umyselne poskodzovanie uzivatelov MA.CZ

Kdo tenhle konflikt vyvolal? Nelži si do kapsy.

s-mike (RSKa) 15.10.2009  17:07

« Re: minimálně 3x zcela veřejně admin smazal umyselne poskodzovanie uzivatelov MA.CZ

kdo tenhle konflikt vyvolal? Zdanlive tezka otazka ma jednoduchou odpoved. Vyvolal ho, stejne jako snih po celem uzemi nasi zeme, Ricardo. Cimz otviram novou diskuzi o jeho odvolani

Ronault. 15.10.2009  17:11

« Re: Re: minimálně 3x zcela veřejně admin smazal umyselne poskodzovanie uzivatelov MA.CZ

Já můžu říci s jistostí, že Ricardo vyvolal mé sjeté gumy, viz fotogalerie. Pak prý vyvolal finanční krizi a upálil Johanku z Arku. Někdo dokonce tvrdí, že stojí za krachem automobilky Simca, ale to není podloženo.

s-mike (RSKa) 15.10.2009  17:16

ja zas nemuzu vydejchat, ze uzivatele "Porche" vymazal bez toho, ze by opravil jeho nick na spravny tvar "Porsche". Krome toho jsem nad stopkami v ruce nevericne kroutil hlavou, ze k vymazani doslo az za nekonecnych 10 minut.. :no:

Ronault. 15.10.2009  17:22

Ano, ten kluk to vážně nezvládá, nesedí tady celý den a non-stop bendlivě nesleduje pohyb v TOP 10. Zároveň nedbá rovnoměného zastoupení teamů v tomto žebříčku pro jeho větší spravedlnost při ignorování kvalit recenzí a aut. Připočteme-li jeho město původu, tak jde rozhodně o nejhorší možnou osobu. :no:

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 15.10.2009  17:20

Ronault - stojí za krachem automobilky Simca, ale to není podloženo...dneska tady pár lidí snědlo talíř ,,vtipné kaše,, :yes:

Krome toho jsem nad stopkami v ruce nevericne kroutil hlavou, ze k vymazani doslo az za nekonecnych 10 minut.. :no:..tady dobrý Michale
                        ...

s-mike (RSKa) 15.10.2009  17:22

němá to tu úroveň, zapaľme to!!

Ronault. 15.10.2009  17:24

Berem vidle do ruky (prý jsme brněnští vidláci) a valíme do Zlína! Hrrr na ně! Hrrr na ně!

s-mike (RSKa) 15.10.2009  17:28

anóóó´!! zabijem je vsecky, panbůh si je uz prebere!!

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 15.10.2009  20:29

Já sem prostě musím 'chodit'...tady se jeden fakt nařechtá! >:D >:D
                              Díky za oživení svalů v půlce obličeje,kluci.... >:D >:D

Martin911Turbo 15.10.2009  20:50

Rohypnol: opravdu trefný nick ;-) já že se nudím, co Tě nemá. Já nesedím u PC furt jako nějací studentíci a podobně >:D Šviháku mně nazvat Blanenskou sockou TY?! zaměť si nejdříve před vlastním prahem a srovnej si vše v hlavě, než něco vypustíš. Když jsi nepochopil sled slov co jsem psal tak je to špatné. Pto Tebe a další míň chápavé, řeč byla o leasingu auta. Takže leasing auta tak jak ho známe je dnes už přežitý a jsou pujčky, kdy je auto od počátku Tvé a né nějaké společnosti. Což v dnešní době pro dost lidí je aktuální. Jestli to vztahuješ nějak k mé osobě, tak nechápu proč asi máš dost horkou hlavu, doporučuji se projít venku a schladit se v příjemném chládku

Ronault. 15.10.2009  17:23

Čemu se směješ, to je myšleno naprosto vážně! A nejen to, prý jezdí po Praze a dělá jim v silnicích výmoly!

zip2016 16.10.2009  12:21

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: minimálně 3x zcela veřejně admin smazal umyselne poskodzovanie uzivatelov MA.CZ

Nelži si do kapsy? To čtu prvně - dobrý. Jedna věta a všichni se zase začnou hádát. Kdyby bylo všechno tak jak má být, tak se do hádky nikdo nepustí. Ale vzhledem k tomu, že to asi až tak v pohodě není, tak hájíte jedince, hádáte se kvůli jedné větě a vytahujete na ostatní osobní věci. To je ubohost. Ale aspoň se tu člověk zasměje. >:D

Ronault. 16.10.2009  12:39

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: minimálně 3x zcela veřejně admin smazal umyselne poskodzovanie uzivatelov MA.CZ

Zrovna ty bys měl vědět, co znamená křivé obvinění. Pokud tady někoho nařkneš z rozpoutání sporu a přitom je pravda naprosto někde jinde, tak čekej adekvátní reaci, čili označení za lháře.

Pokud je něco v nepořádku, tak to konkretizuj a taky počítej s tím, že svůj názor budeš muset obhájit. Pokud víš, že nebudeš toho schopen, tak tady neztrácej svůj charakter pro rektalní alpinismus.

K tomu jedinci? Koho hájíš ty? Ta osoba má snad schizofrenii?

Asphalte MoDo 15.10.2009  11:01

projev vychodni demence

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 15.10.2009  11:05

« Re: minimálně 3x zcela veřejně admin smazal hodnocení RSKa

Martin - já jsem třeba Superba prodal,ale na MACZ jsem ho nechal z toho důvodu,že kdyby někdo hledal uživatelské info k tomuto vozu,tak tam třeba něco najde - takže asi tak ;-)

Martin911Turbo 15.10.2009  11:27

« Re: minimálně 3x zcela veřejně admin smazal hodnocení RSKa

Mojito, v podstatě ano i ne. Myslím že fér by bylo uvést hned na začátku že auto je prodaný + důležitá drobnost souhlas nového majitele, že zde dál můžu operovat s autem co mi nepatří. Defakto si můžu půjčit auto co se mi zamane, udělat tu recenzi a třeba tucet a auto není moje ani jedno... o to tu přeci nejde. Leasing neberu, přesto že auto je Tvé až po zaplacení. Tak s ním jezdíš "Ty" jsou to "Tvoje" zkušenosti a né leasingovky. Chobote to bereš moc doslova, OP tu nikdo po nikom nechce >:D ale je to jak píšeš. někdy u některejch aut se proklikat k něčemu kloudnému je problém...

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 15.10.2009  11:58

Martin - v podstatě k tomu není co dodat,souhlas ;-) :yes:

Ronault. 15.10.2009  17:05

« Re: Re: minimálně 3x zcela veřejně admin smazal hodnocení RSKa

Osobně si myslím, že recenze svého auta klidně ponechat. Jen např. smazat SPZ. Na tomhle serveru jde taky hodně o normální auta a o zkušenostmi s nimi. Třeba někdo, kdo kupuje ojetinu, ocení zkušenosti s tvým bývalým autem a koupí ho nebo se mu naopak vyhne ;-)

"-- skrytý --" 15.10.2009  17:43

« Re: Re: minimálně 3x zcela veřejně admin smazal hodnocení RSKa

Martine přijde mi, že z nudy už nevíš co, přesně jak píše Mojito, auto je prodáno, ale roky co s ním majitel strávil a ty zkušenosti nikdo nevezme tak proč by recenze nemohla zůstat?

Poustnik 15.10.2009  22:38

« Re: Re: minimálně 3x zcela veřejně admin smazal hodnocení RSKa

To je zajímavá úvaha, Martine. Úplně jsem si představil, že každé auto na macz by mělo takový hrobeček. Hvěždička a den, kdy jsem se stal majitelem a křížek a den, kdy jsem auto prodal. Ale žádat o souhlas současného majitele....tos mi zamotal hlavu.....Hondu Odyssey jsme prodali jedné postarší paní z Marylandu a asi už nemám její adresu......Říkal jsem si, že tyhle parádní Hondy se v ČR neprodávají, ale v Německu třeba ano, tak by někoho ta recenze mohla zajímat, ale když Ricardo rozkáže, zaklekne mi krk a přiloží čerstvě nabroušenou kudlu, tak ji smažu, fakt..... 8-s

Martin911Turbo 16.10.2009  12:04

« Re: minimálně 3x zcela veřejně admin smazal hodnocení RSKa

Já nevím, ale mně to přijde naprosto logický. Tak buď zde budou anonymní recenze aut, nebo recenze aut uživatelů jimž patří. To co jsi uvedl je zajímavej případ, ale asi tak 0.5% všech případů zde. Beru to tak, že né každej by měl radost kdyby se jeho nově nabité auto, tudíž jeho majetek někde objevoval. Já třeba našel fotky náhodou svého auta na jednom VW foru a vcelku jak to tam bylo pojaté mně naštvalo, takže jsem admina požádal o výmaz těch fotek

Chobot 15.10.2009  11:15

« Re: Re: minimálně 3x zcela veřejně admin smazal hodnocení RSKa

když to je fakt neprůkazný. To by se každej kdo sem chce dát recenzi musel prokázat asi občankou a řidičákem, techničákem.....a i pak by to mělo díry. V podstatě stejně lidi co to nevlastní tak si nenavymýšlejí kupu věcí a podají ´zkrácené všeobecné info´.
          Tudíš když jsem někdo přijde pro radu tak stejně bude hledat nějakou recenzi která má :yes: případně je slušně napsaná...nejlépe ne jen jednu.
          Furt se to musí brát že je to web uživatelských recenzí(na to se tu hodně často zapomíná) a tuto úlohu aspoň dle mě plní vcelku dobře(až na to že se člověk musí prosekat k zdravému jádru přes tunu bordelu, ale to je jak už tu bylo 100000 řečeno problém provozovatelů MA)

Chobot 15.10.2009  10:59

« Re: minimálně 3x zcela veřejně admin smazal hodnocení RSKa

Co to toto zase? Kde se to tu vzalo tak znenadání? To je fakt jak bumerang.

PS: Jinak bych taky potřeboval smazat nějaké jedničky od jednoho co je tu rád rozdává všem. Klidně i veřejně. Předem děkuji za kladné vyřízení. Jako vždy >:D ;-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 15.10.2009  11:23

« Re: minimálně 3x zcela veřejně admin smazal hodnocení RSKa

Mužíčku přesně jsi to nazval.Njn.,když někdo vystřelí bumerang,zákonitě se vrátí a někdy střelce trefí i do hlavy. >:-[] >:D
        A KAŽDÝ uživatel má tu možnost nechat si posoudit hodnocení adminem. ;-)

Matěji,si mi připomněl,jak i nás kdysi navštívil podobný 'prodejce' a v praxi nám předváděl úúúúžasný vysavač,kterého pojmenoval Rendoušek,za několit desítek tisíc KČ.Neuvěřitelná zkušenost! >:D >:D Na Rendouška jen tak nezapomenu... >:D >:D

btw - v dnešní době si ani majitel,který si auto koupil za hotový,nemůže být jistej jeho vlastnictvím.Exekutoři jsou snaživí... >:-[]

Martin911Turbo 15.10.2009  11:32

« Re: minimálně 3x zcela veřejně admin smazal hodnocení RSKa

Fefe, ty máš na mysli Fofrverk že jo. Njn hodně lidí na něj naletělo, cena 25-40 000 Kč a užitná hodnota jak vysavač za 5-7000 Kč. Ale hodně udělá přesvedčivý prodejce bezpáteřňák, ty zůstali doposud třeba Ti maldí hošíci co pobíhají po Brně v kvádrech a lákají na mobilní operátory

Martin911Turbo 15.10.2009  11:46

« Re: minimálně 3x zcela veřejně admin smazal hodnocení RSKa

A ještě k leasingovce, dneska je možností mnohem více jak financovat auto aby bylo od začátku už Tvé, to stejné s bydlením. Jen je potřeba se trošku snažit a hledat

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 15.10.2009  11:55

« Re: minimálně 3x zcela veřejně admin smazal hodnocení RSKa

Samo,že je víc možností.A vůbec nic to neznamená,když si koupíš cokoli za hotový.Zítra o to můžeš přijít...

A to jsi viděl asi jinej cucprach.Renďoušek stál nějakých ...pozor....cca 70tis.!!! >:D

Martin911Turbo 15.10.2009  12:09

« Re: minimálně 3x zcela veřejně admin smazal hodnocení RSKa

Feferonko, přesně tak nikdo si ničím nemůže být jistý v dnešní době
                Tak to je Renďoušek pěkná potvora, 70 000 Kč >:D >:D >:D :no: za ty prachy bych si pořídil hospodyni do bytu. Když vezmu, že taxa je cca 150 Kč na hodinu, průměrnej byt by měla za 4 hodiny hotovej a chodila by 2x týdně, tak to je za rok 63 600 Kč a byl by celej byt čisťoučkej a nejen prach >:D

Ricardo 15.10.2009  14:20

« Re: Re: minimálně 3x zcela veřejně admin smazal hodnocení RSKa

Vyřízeno. A mezi těma jedničkama smazanýma včera byl i např. Nasťa, teď společně s Chobotem zmizely jedničky i od stejného člověka u dalších aut včetně Golfa od KLF. Prostě to není selektivní přístup, stačí mě nějakým spolehlivým způsobem (což diskuse zrovna moc není) kontaktovat. Ale kdo si chce věřit opaku, tak si to stejně nedá vymluvit. S tím už ale nic nenadělám.

s-mike (RSKa) 15.10.2009  15:55

« návrh

poslednich par dnu se zase roztrhl pytel s fejky, jejichz autorum jde jen o primitivni zabavu s protrepavanim poradi skrze jednicky. Jestli te, Ricardo, bavi to napravovat jejich mazanim, pak dal necti.

Navrhuju, aby k hodnoceni ostatnich byli pripousteni jen takoví jedinci, kteri byli sami ohodnoceni minimalne deseti (dvaceti, triceti) jinymi uzivateli (dosud jim staci tri) a u kterych prumerna znamka jejich vlastni recenze dosahne hodnoty alespon 9. Ted je to naprosto schizofrenni. Prijde nekdo, kdo sem da jednu fotku, par slov (ne vet, ale slov!) do recenze, a po par desitkach minut s prumernou znamkou pod 5 ma stejne pravo hodnotit, jako kdokoli jiny s řádně vypracovanou recenzí..

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 15.10.2009  16:08

« Re: návrh

Toto jsem navrhovala už dávno a klidně bych zavedla počet hodnotících nováčka na 50!Pokud bude mít recenzi kvalitní,tak si ho uživatelé všimnou a tu padesátku má raz dva.
            Ricardo,pokud toto nastavení zvládneš sám,udělej to. :-) ;-)

Ronault. 15.10.2009  17:08

« Re: Re: návrh

Fefe, 50 je trochu moc. Já mám teprve teď 60 a pro obyč. auto získat těch 60 hodnocení nadlidský úkon.

Chobot 15.10.2009  16:12

« Re: Re: Re: minimálně 3x zcela veřejně admin smazal hodnocení RSKa

Díky. Zatim se mi to nezdálo až tak důležité, abych tě otravoval SZ. Ale když už se to tu zas hrotilo, tak ať to aspoň k něčemu je.

Jinak souhlas: "Ale kdo si chce věřit opaku, tak si to stejně nedá vymluvit. S tím už ale nic nenadělám." u některých jedinců s timhle nehneš kdyby ses rozkrájel. Nic co by stálo za přemýšlení...

Martin911Turbo 15.10.2009  16:25

« Re: minimálně 3x zcela veřejně admin smazal hodnocení RSKa

Také souhlasím :yes: počet bych dal také na cca 25-30 jako minimum proto aby mohl hodnotit ostatní. Na minulém fóru kde jsem byl adminem se zohledňoval i počet příspěvků a doba od registrace, zde by to ovšem nemělo valný smysl... protože by mohl kdejakej pepík se regnout, plácat nesmysly v diskusích tím nahnat počty příspěvků a dobu a mít pravomoc jako "starý" normální člen

foto Matt26

Matt26 15.10.2009  16:39

« Re: Re: minimálně 3x zcela veřejně admin smazal hodnocení RSKa

poprosím aj ja zmazať hodnotenie od "porsche", 3x za 1. Ďakujem. A dal takých hodnotení viac, tak ešte popozeraj...(svihakov cayenne, žltá korveta, radkova MPS-ka...)

Brandon Walsh 15.10.2009  16:40

moc pěkné báwo :-! >:-[]

edit: a je fuč :-)

Ricardo 15.10.2009  18:14

« Re: Re: Re: Re: minimálně 3x zcela veřejně admin smazal hodnocení RSKa

Porche se snaží, ale naštěstí tahá za kratší kus provazu. Nenechte se znechutit, všechno po něm napravím

foto ZonixX

ZonixX 15.10.2009  18:27

« Re: Re: minimálně 3x zcela veřejně admin smazal hodnocení RSKa

zaroven by som pridavanie recenzie obohatil o limit znakov, napr. 800 pismen - ak bude mat recenzia mensi obsah, nedovoli sa zverejnenie.. to iste pri fotkach - limit minimalne 5x fotka - a nepusti zverejnit..
              Viedlo by to k niekolkorychlostnemu clenstvu -
              1.- bez auta, mozes prispievat..
              2.- zverejnena recenzia s minimalnym obsahom (jasne, da sa o-fake-ovat drzanim klavesy a obrazkami z googlu, ich pocet by bol asi rovnaky ako je teraz fakeov..) ostatnich by to motivovalo aspon nieco zakladne napisat
              3.- po dosiahnuti nejakeho poctu hodnoteni moznost hodnotit ostatnich

"-- skrytý --" 15.10.2009  21:53

« Re: Re: Re: minimálně 3x zcela veřejně admin smazal hodnocení RSKa

A co tak něco podobného jako ve skocích -5 nejhorších známek se škrtá,nebo škrtat známky nížší než 75 procent průměrné známky?Tím se vyloučí úchylové a mstivý jedinci.Je to trochu komplikované ale alespoń se přestanete hádat.Nebo celé hodnocení pošlete k čertu a bavte se normálně jako jinde.

Ronault. 15.10.2009  21:26

Varování

Přátelé, kolegové, neberte prosím omamné a psychotropní látky! Na dnešním dění na MACZ můžete vidět, co tyto látky dokáži s lidskou osobností!

>:D >:D >:D

Ricardo 01.11.2009  23:59

Narozeniny

Dnes (myšleno ještě 1.11.) má toto auto narozeniny - 21 let od první registrace a já ho mám shodou okolností přesně rok.

white label 02.11.2009  00:09

« Re: Narozeniny

Tak teda všechno nejlepší a hodně "zdraví" do další jednadvacítky... ;-)

Ricardo 02.11.2009  11:20

« Re: Re: Narozeniny

Díky! Nepochybuju o tom, že by to nevydržel, chci s ním najet milion mil >:-[]

Martin911Turbo 02.11.2009  11:43

Tak to velká gratulace. Moje Porsche v dubnu oslavilo kulatiny - 20 :yes:

Ricardo 02.11.2009  12:18

« Re: Re: Narozeniny

Jooo už se nám z nich stávají youngtimeři :-)

white label 02.11.2009  13:48

« Re: Narozeniny

To je ještě v poho, počkej až z nich budou "oldtimeři" ;-)

Ricardo 03.11.2009  17:22

« Re: Re: Narozeniny

No snad se toho dožiju, musím šetřit játra >:D

Ricardo 08.11.2009  17:38

Nové profi fotky

Na konci galerie je 6 nádherných profesionálních fotek z Karlových Varů a z Lokte

FRPE 01.12.2009  23:34

Jdu tě taky pozdravit ...

Riccardo, pojď sem ty kluku ušatá, pojď na mou hruď ať tě obejmu! ;-)

Jo počkej, ty seš teď vlastně ten ADMIN viď? Tak to já musím z uctivé vzdálenosti a pěkně vykat. Nebo onikat? >:D >:D

Zdarec jak je? Pošlu tě SZ ať to tady neřešíme přes 20 000ks uší ... :-) ;-)

Ricardo 01.12.2009  23:52

« Re: Jdu tě taky pozdravit ...

Čau FRPE, vítej zpátky mezi námi! Adminem pořád jsem, takže odpovídám na všechny SZ. Proto si jdu uvařit čaj a pustím se do ní :-) ;-)

FRPE 01.12.2009  23:57

« Re: Re: Jdu tě taky pozdravit ...

Já bych sy uvařyl ten čaj a nebil bych vůbec zvědavej co my Frpe pýše a šel bych rovnou spát ... ;-) jak znám svího tátu tak to bude zase nějaká bejkárna :no: Vůbec to nečty

Dělá sy u tebe voči, to je celý no ... :-(

FRPE 02.12.2009  00:20

« Re: Re: Re: Jdu tě taky pozdravit ...

Ricu díky za SZ, velmi potěšila! Měj se a pevné nervy. :-)

Ricardo 02.12.2009  00:22

« Re: Re: Re: Jdu tě taky pozdravit ...

>:D >:D :yes: :yes:

FRPE 02.12.2009  00:24

« Re: Re: Re: Re: Jdu tě taky pozdravit ...

Jinak ještě k té SZ, já odcházel a admin se volil, takže ... ;-)

Ricardo 02.12.2009  00:34

« Re: Re: Re: Re: Re: Jdu tě taky pozdravit ...

To je skoro jako ze hry Němý Bobeš ;-) >:D

Z1

Nejsi ted v telce na z1 ? >:D

FRPE 06.12.2009  20:52

Ochranná známka

Dobrý den pane Admine Ricardo - vnuk Frpe by si touto cestou u Vás objednal ochranou známku své recenze - neboť se domnívá že takovou tady nikdo nemá. Jedná se zejména o to, že ten náš kluk ušatá kolenatá - napsal do své recenze svůj částečný životopis a popsal i jeho úspěchy při skládání závěrečných prací v průběhu let v autoškole.

Neboť jako rodina máme strach - že ostatní uživatelé toto časem napodobí, navrhuji asbyste nám na to vydal ochrannou známku tzv. patent. Frpe rád ostatním uživatelům dle jeho řeči dá za poplatek 10 000Kč svolení aby si i ostatní uživatelé podobný životopis zapracovali do svých recenzí - nejprve ale bude nutno poslat nám na účet zmíněnou sumu 10 000Kč a mu mu potom vystavíme certifikát. Platnost na 1x rok a po dalším roce si zase uživatel za poplatek 10 000Kč může tento prodloužit ...

;-) Děkuji Vám za kladné vyřízení mé žádosti. Číslo účtu je KB Plzeň 76-25415215/0100 vy jako admin budete mít tuto službu samozřejmě zdarma. Bába Frpeová >:D >:D

FRPE 06.12.2009  21:03

« Re: Ochranná známka

Ricardo - šel jsem kolem a dovolil jsem si ti přinést košík švestiček z naší zahrádky ... >:D Ríšánek švestičky rád, já sem ti je i vypeckoval, no a bychom potřebovali tu ochranou známku ... šlo by to? ;-) >:D

Ricardo 22.12.2009  12:46

Provoz auta v arktických mrazech

Jaké máte poznatky s provozem auta v arktických mrazech, co byly o víkendu a včera? Já jen pozitivní, mrazy mému šestiválci evidentně vyhovují. Motor má pocitově vyšší výkon, chová se úsporněji a teplota chladicí kapaliny se drží pořád kolem bodu, kdy otevírá termostat, což je ideální stav. Navíc podvozek se díky práci tlumičů (svůj podíl na tom mají asi i zamrzlé silentbloky >:-[] ) chová ještě líp než obvykle. A kvalitní letní gumy Dunlop SP01 fungují i v -15°C na výbornou (tímto zdravím dálniční policii :-) ).
    Jaký je váš názor a poznatky?
    PS: Jen nechápu, že všichni jezdí jak po.... myslel jsem, že se pohybuju v nějaké civilizované zemi a ne na silnicích, kde se normálně odehrávají ty nejdrsnější manévry.

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 22.12.2009  12:53

« Re: Provoz auta v arktických mrazech

ricardo - Logan i Polo v pohodě,rocco jsem po týdnu na chvíli odpojil z ,,udržovacího,,dobíjení a pár minut jsem ho protočil,pohladil a zamčel garáž >:D ...takže vše vlastně pozitivní :yes:

foto Special-line

Special-line 22.12.2009  12:59

« Re: Re: Provoz auta v arktických mrazech

Vše v pohodě krom více nežž rok staré "nemrznoucí" směsi do ostřikovačů. Jen baterka o sobě dává vědět. Jednak v - 15°C je cca 70% kapacity pryč a jednak moje jízdy jednou za tejdene do krámu jí moc nepřidávají.

Ricardo 22.12.2009  15:35

« Re: Re: Re: Provoz auta v arktických mrazech

S tou baterkou je to pravda - mráz mně na WagonR+ za čtyři dny co jsem nebyl doma vysál celou baterku. Ale je tam jenom nějaká 45Ah nebo podobný šidítko...

Ricardo 22.12.2009  15:37

« Re: Re: Provoz auta v arktických mrazech

Takže Scirocco teď vůbec nevytahuješ? No já, co jsem se bavil různě s kamarádama, tak myslím, že bys byl hodně překvapenej. Určitě by sis ho užil, až by se celý pěkně prohřálo

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 23.12.2009  23:56

« Re: Provoz auta v arktických mrazech

ricardo - ne,až nebude sůl a sajrajt tak určitě jo..sice trpím,ale jen to nejlepší je pro rocco jakž takž dobrý >:-[]

PeT-a (RSKa) 22.12.2009  13:12

« Re: Provoz auta v arktických mrazech

R19 16S - Pracuje skvěle, delší dobu trvá než se zahřeje, ale pak topí dobře, horší to je s el.oknama, nejdou stahovat, zamrzlé, mám strach jestli sem u jednoho okna nezavařil motorek. Ale bohužel při -15 je to katastrofální s baterkou....

R19- mnohem častěji hučí spojkové ložisko, bohužel se k tomu přidal v prazech klíňák, prokluzuje a pak smrdí, ale to jenom fakt výjmečně. Jinak topí jestě líp než 16V (asi tím, že je menší a líp se zahřívá?) a baterka je taky lepší než v 16S....asi tak

To fakt jezdíš na letních?? >:D

Ricardo 22.12.2009  15:40

« Re: Re: Provoz auta v arktických mrazech

Jasně že jezdím na letních, fakt nejsem takovej sponzor gumárenskýho průmyslu, abych dával 15 tisíc za gumy (+tisíc za přezutí) to radši zaplatím 8 pokut >:D

Ronault. 24.12.2009  14:43

« Re: Re: Re: Provoz auta v arktických mrazech

Jo a pak brzdíš provoz nejen na kruháčích >:D

Ricardo 26.12.2009  17:26

« Re: Re: Re: Re: Provoz auta v arktických mrazech

Začni jezdit zadokolkou na letňácích a přestaň se posmívat, plynaři jeden >:-[]
            Navíc jak dobře víš, auto za studena nehoním

Ronault. 24.12.2009  14:46

U mně hodně dobré :yes: :yes: :yes:

Od pátku do včerejška jsme s klukama 5 dní prodávali kapry v Pardubkách, včetně těch -20°C, co byly. Každou noc jeden z nás v autě přespával, s čímž přišlo na řadu i občasné svícení světlem v autě, rádio atd., pokaždé i po dní stání v tom mrazu Favorit nastartoval na PRVNÍ otočení klíčku, většinou do 5 vteřin i méně... a teď pozor!!! Ani jednou jsem nestartoval na beznín, vždy na LPG, které má mít v zimě problémy takové, že se startovat vůbec nedá.

Takže jsem nad míru spokojený :yes: :yes: :yes:

Samozřejmě trocha sněhu na vysočině a lidi jezdí jak připos**ní...

foto Martin-Happy

Martin_Happy 23.12.2009  23:39

nechceš zas jagoše?

Na tohohle to máš kousek se jet podívat.

Ricardo 24.12.2009  14:31

« Re: nechceš zas jagoše?

Čau, na ten jsem se už byl podívat. Kamarád o něm uvažoval, když to bylo na Sautu za nějakých 30 nebo 40. No je to bohužel "pojízdnej šrot", jediný co je v pořádku je překvapivě karoserie, což se u tohoto typu auta často nevidí.
      A Euro 2 je u auta z roku 1988 nesmysl :-)

Ricardo 28.12.2009  16:44

Jaguar+Scirocco+944

Přidávám první fotky ze včerjšího rychlosrazíku s Mojitem a vínovým Porsche 944 z RSKa
    Další fotky budou brzy následovat ;-)

s-mike (RSKa) 28.12.2009  16:48

no tos tomu dal..

jinak jsem se rozhodl, ze ti budu vic lezt do zadku a ze obecne budu casteji chvalit fotky. Takze, moc pekny fotky drahy Admine!! :yes:

Ricardo 28.12.2009  16:51

« Re: Re: Jaguar+Scirocco+944

Jsem rád, že se ti upřímně líbí a dokážeš ocenit snížení kvality, ke kterýmu došlo při nahrávání na MACZ :yes:

Dylan McKay 28.12.2009  16:55

Ještě dodej ...drahý admine RSKa!! :yes:

Takhle je to teprve dokonalé spiknutí! >:D

s-mike (RSKa) 28.12.2009  16:59

« Re: Jaguar+Scirocco+944

no jo. Ty Ricardo, proc ty vlastne nemas v nicku RSKa?

Ricardo 28.12.2009  17:01

« Re: Re: Jaguar+Scirocco+944

Abyste se za mě nemuseli stydět >:D

Dylan McKay 28.12.2009  17:01

« Re: Re: Jaguar+Scirocco+944

Nebo proč není Riskardo, to by mu celkem seklo, když má takovou kliku...

Ricardo 28.12.2009  17:06

« Re: Re: Re: Jaguar+Scirocco+944

Ty seš dneska kousavej >:D Podle psychologů se prej 3/4 lidí o Vánocích doma pohádají, tak je to vlastně pro všechny lepší, když se vyřádíš tady ;-)

Dylan McKay 28.12.2009  17:09

« Re: Re: Re: Re: Jaguar+Scirocco+944

A víš proč jsem dnes tak dlouho na MACZ? Protože jsem ženě řekl, že hledám barák! >:D
                Když přijde kouknout, kliknu na lištu a je tam vila s bazénem. A nehádáme se, to je pravda...

s-mike (RSKa) 28.12.2009  17:09

« Re: Jaguar+Scirocco+944

pockej, prispevek 309 adresujes komu?? Vzdyt ja ti psal, ze mas pekny fotky!!

Ricardo 28.12.2009  17:02

« Re: Re: Re: Jaguar+Scirocco+944

Ale já jsem admin pro všechny, jak se můžeš přesvědčit na mé snaze vyhovět vždy a všem, jak jen to je možné ;-) :yes:

s-mike (RSKa) 28.12.2009  17:05

« Re: Jaguar+Scirocco+944

tak ja te alespon necham vyhrat v nejake te soutezi, jak si pak musis na dva dny zmenit nick, jo? A hadej, co pak budes mit v zavorce >:D

Dylan McKay 28.12.2009  17:07

« Re: Re: Jaguar+Scirocco+944

Taky chci na dva dny změnit nick. Tak co dáš? >:D

Ricardo 28.12.2009  17:12

« Re: Re: Re: Jaguar+Scirocco+944

Hlavně, aby to nebylo od M. To bys pak musel chtít, abych tě taky smazal >:D

Dylan McKay 28.12.2009  17:19

« Re: Re: Re: Jaguar+Scirocco+944

Myslíš jako Svihuska Matej?

white label 28.12.2009  17:19

Ricardo, dej si do závorky "neutrální"... "RSKaFans" ;-) >:-[]
                  Vlk se nažere a "kozy" zůstanou celé...

P.S. Nebo si to dejme do závorky všichni, RSKa bude spokojené a RaceFans si toho možná ani "nevšimne"... :-)

Dylan McKay 28.12.2009  17:30

« Re: Re: Jaguar+Scirocco+944

WL, co ty všechno nevymyslíš!

PS: nevíš i čísla sportky na středu? ;-)

white label 28.12.2009  17:58

« Re: Jaguar+Scirocco+944

Vím, ale nechci někomu zbytečně "trhat" první cenu... ;-)

Martin911Turbo 28.12.2009  19:28

« Re: Jaguar+Scirocco+944

Ricardo, pravda dnes počasí svádělo na srazík, zajímavě barevná kombinace všech 3 aut. Musím to Tomovo nové auto zkouknout ;-)

Ricardo 28.12.2009  20:56

Kluci slibovali recenzi, tak se snad můžeme těšit ;-) :yes:

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 28.12.2009  21:07

Parádní fotky,ale.........víš,to Šíro se tam nějak nehodí >:-[]

foto Thomasino

Thomasino 28.12.2009  21:12

« Re: Jaguar+Scirocco+944

Zvláště ta třetí fotka je bezva! Kde jste to fotili?

Ricardo 28.12.2009  21:14

V Bystrci u Penny - přes ulici od zastávky tramvaje Přístaviště

Ricardo 28.12.2009  21:16

« Re: Re: Jaguar+Scirocco+944

Je to taková trochu marná snaha něco udělat s malou barevností v šeru...Ale vysoká clona tomu dost pomohla

Ricardo 28.12.2009  21:13

Proč? Je málo vínový? >:D

Ricardo 28.12.2009  17:08

(admin)? :-)

Ricardo 29.12.2009  15:18

« Rybí oko: Jaguar+944+Scirocco

Díky Tomovi944 (úprava) a jeho kamarádovi (foto) přidávám další tři fotky z posledního srazu focené rybím okem
      Složení stejné - vínový 944, Jaguar XJ40 a mezitím trůní jako žába na prameni Scirocco >:D

s-mike (RSKa) 29.12.2009  15:22

« Re: Rybí oko: Jaguar+944+Scirocco

ja mam samozrejme daleko lepsi fotky snimany rybim okem v galerii, ale i tak dle posledniho rozhodnuti vice a plosneji chvalit pocinky v oblasti foceni ..

ti chvalim posledni tri fotky Ricardo! :yes:

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 29.12.2009  15:29

« Re: Rybí oko: Jaguar+944+Scirocco

ricardo - no mě připadají takový docela divný..to je nějak upravený,či co? :-|

Ricardo 29.12.2009  15:48

« Re: Re: Rybí oko: Jaguar+944+Scirocco

Mojito, jo Tom to lehce upravil, hlavě udělal ty "puzzle" na silnici :yes:
          Jinak ty fotky byly širokoúhlejší, ale při nahrávání se nějak srazily...

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 29.12.2009  15:30

« Re: Rybí oko: Jaguar+944+Scirocco

Ricardo,paráda,ale chybí mně tam vaše prdelky... >:-[] ;-)

Ricardo 29.12.2009  15:46

« Re: Re: Rybí oko: Jaguar+944+Scirocco

Fefe, jako že ti vadí, že jsme se postavili k autům čelem? >:D

Ricardo 31.12.2009  12:57

zimní fantazie

Předevčírem do Brna zavítal už podruhé během této zimy sníh, tak jsem si s ním trochu pohrál - viz nejnovější 3 fotky

s-mike (RSKa) 31.12.2009  12:58

« Re: zimní fantazie

povedly se ti Ricardo!! :yes: :yes:

Ricardo 31.12.2009  15:36

« Re: Re: zimní fantazie

Díky, tak vřelý obdiv jsem opravdu nečekal :yes:

element5 31.12.2009  13:01

« Re: zimní fantazie

Jj, zvlášť ten detail je povedenej :yes:

Ricardo 31.12.2009  15:38

« Re: Re: zimní fantazie

Dík ;-) Snažil jsem se, co to šlo (mráz a žádnej stativ...)

"-- skrytý --" 02.01.2010  13:39

Ricardo - motokáry ???

Ahuj Ricardo,
    nedomluvíme se na příští týden na motokáry??? :-)

Ricardo 03.01.2010  19:03

« Re: Ricardo - motokáry ???

Ahoj, jsem pro! :yes:
      Který den budeš v Brně?

"-- skrytý --" 03.01.2010  19:38

« Re: Re: Ricardo - motokáry ???

Kdyby jsme to spáchali v uterý bylo by to nejlepší???
        co ty na to ??? :-)

foto Martin-Happy

Martin_Happy 03.01.2010  19:57

« Re: Ricardo - motokáry ???

hej hej hej, by šlo možná bych šel taky

Ricardo 10.02.2010  21:36

Nové foto - natáčení filmu SETH

V neděli jsem se zúčastnil natáčení studentského filmu SETH, kde si moje auto zahraje vedlejší roli. Několik fotek z natáčení je na konci galerie

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 10.02.2010  21:38

« Re: Nové foto - natáčení filmu SETH

ricardo - dle mého skromného názoru by se tam hodilo víc Sciro >:D ;-)

s-mike (RSKa) 10.02.2010  21:40

« Re: Nové foto - natáčení filmu SETH

ja bych rekl spis S-mike ;-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 10.02.2010  21:47

« Re: Nové foto - natáčení filmu SETH

s-mike - to je mýlka příteli,mám hezčí barvu a hlavně....čistější auto >:-[]

s-mike (RSKa) 10.02.2010  21:49

« Re: Nové foto - natáčení filmu SETH

ale mile Mojito, ja nemyslel auto, ale primo dotycneho uzivatele!! >:D

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 10.02.2010  21:54

« Re: Re: Nové foto - natáčení filmu SETH

s-mike - ale to je další chybka,u mě se ušetří za nasvětlení,což se o tobě říct nedá :'-(.. navíc prý vypadám mladší >:-[] >:D .To vypadá na souboj ješitů >:D

FRPE 10.02.2010  21:58

« Re: Re: Re: Nové foto - natáčení filmu SETH

Ricu - já hrál ,,vedlejší,, roli v manželství a za hubičku ... >:D

Jináč gratulace! ;-)

Ricardo 10.02.2010  22:05

« Re: Re: Re: Re: Nové foto - natáčení filmu SETH

Díky

PS: já jim za to hraní taky platit skoro nemusel >:D

s-mike (RSKa) 10.02.2010  22:00

« Re: Nové foto - natáčení filmu SETH

tak OK, dojde k me oblibene discipline. K argumentum. Kdo na tvym videu ridi tvoje auto? Kterej zasoulozilej umelec? Hmm? >:-[]

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 10.02.2010  22:30

« Re: Nové foto - natáčení filmu SETH

s-mike- a nebude to tím,že na youtube nebo jiným známým serveru nechci být?...navíc jsi na každým tvým videu,který děláš,což mi vyhovuje ;-).
                  Před nějakou dobou jsem zjistil,že několik našich zákazníků tyhle stránky sleduje...paráda 8-s :'-(

ricardo - ,,leštěnka,,by ladila víc >:D

Ricardo 10.02.2010  22:48

« Re: Re: Nové foto - natáčení filmu SETH

Mamince a panu režisérovi se neodporuje >:D

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 10.02.2010  23:15

« Re: Nové foto - natáčení filmu SETH

ricardo - no to máš pravdu :yes: ..mimochodem vím kde admin bydlí >:-[] ...když jsem jel mýt auto tak jsem viděl ,,jaga,, zaparkovanýho před barákem ;-)

Ricardo 10.02.2010  23:27

« Re: Re: Nové foto - natáčení filmu SETH

Co sem jezdíš mýt auto? >:D

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 10.02.2010  23:29

ricardo - tak já si najdu jiný místo :-( :-O

Ricardo 10.02.2010  23:35

« Re: Re: Nové foto - natáčení filmu SETH

Správně, já taky nejezdím mýt až k tobě domů >:-[]

foto Matheas-Ropak

Matheas Ropak 10.02.2010  23:25

« Re: Nové foto - natáčení filmu SETH

a nestaví se a nestaví :-(

Ricardo 10.02.2010  23:28

« Re: Re: Nové foto - natáčení filmu SETH

Nojoooo to by se mělo napravit! A tak co zítra? Seš v práci?

Ricardo 10.02.2010  22:04

« Re: Re: Nové foto - natáčení filmu SETH

Odehrává se to v Anglii, takže se jim ve Zlíně moje auto víc než hodilo ;-) A ta zapšiněná karoserie... prej to ladí s atmosférou filmu. Já bych ho tam taky chtěl raději čistý, ale umění nedělá kompromisy >:D :yes:

s-mike (RSKa) 10.02.2010  22:05

« Re: Nové foto - natáčení filmu SETH

no! Dalsi argument! Ja se meju jen v nedeli..

Ricardo 10.02.2010  22:08

« Re: Re: Nové foto - natáčení filmu SETH

A já vždycky ve čtvrtek jednatřicátýho >:D

s-mike (RSKa) 10.02.2010  22:09

čuně nekompromisní >:D

Ricardo 10.02.2010  22:13

« Re: Re: Nové foto - natáčení filmu SETH

Pravda je, že třetí auto jsem nechal umýt až po půl roce - když jsem ho dal do servisu >:D

FRPE 12.03.2010  17:26

Miláčku, jsi ještě nebo už v práci?

Měl jsem prosbu, psal ti SZ ale nevím zda ještě vykonáváš práci Admina MACZ ... ;-) Byl jsem několikrát přehodnocen a výsledkem je 6b, ptám se ač nejsem z Brna, dá se s tím něco dělat a nebo to necháváš schválně být? :-)

Asphalte MoDo 12.03.2010  18:12

« Re: Miláčku, jsi ještě nebo už v práci?

Frpe poslední dobou máš vytříbený ostrovtip. I like. Mě se líbí jak si jako nezávislá osoba umíš udělat svůj názor :-)

David Silver 12.03.2010  18:37

:yes: :yes: :-)

FRPE 15.03.2010  23:00

« Re: Re: Re: Miláčku, jsi ještě nebo už v práci?

Asphalte - jdi ty brepto ... ;-)
          Kysky - :-!

Ricardo - dnes je 15.3.10 hádej kdy jsem ti poslal SZ?
          Vidím že jsi dnes opět aktivní, jakpak teda to vidíš? Klidně mě napiš že s tím nejde nic dělat, poté se stanu stínovým Adminem a budu pečlivě sledovat hodnocení, a běda když někomu jinému vymažeš hodnocení. Osobně pak poreferuji redakci. Seš přece nezávislák ne?

Copy :
          Registrovaní uživatelé on-line (15.03.2010 22:54:02 - 51 uživatelů):
          Ad. (5 min.) Ada je zase tady (5 min.) Aspire (1 min.) Avantime (6 min.) bikre7 (2 min.) chupy (10 min.) CiCoTN (2 min.) cizy (2 min.) d.a.m. (8 min.) drapa (2 min.) Dušan Mihálik (10 min.) Falco (10 min.) FRPE (0 min.) gabo29 (1 min.) georgerob (8 min.) GTI (1 min.) Humbert (0 min.) JOB (4 min.) Karim. (2 min.) krecoun1 (3 min.) lakyno (9 min.) lazak. (9 min.) Marty_pv (0 min.) michal5190 (7 min.) michal_87 (8 min.) miromen (0 min.) Navtech (5 min.) Pepas (3 min.) Perun (4 min.) Peugeot207GT (4 min.) prochySBK (3 min.) Provocateur (3 min.) puko (1 min.) REALista2 (2 min.) rexton666(Mám_Vás_rád) (8 min.) ReznikCZE (6 min.) Ricardo (1 min.) Richie10 (2 min.) sergo555 (8 min.) sexa (8 min.) SingularJohn (9 min.) skejpa (7 min.) THE KLF ™ (5 min.) Thomasino (2 min.) Tizy (famousbmw.autofun.cz) (8 min.) Vampix(Diesel Power) (0 min.) venglosko (5 min.) Wawris (4 min.) Wii-Jay (2 min.) woody-alien (7 min.) zino (0 min.)
          Barva udává časový odstup od poslední aktivity uživatele na webu v minutách:

Poustnik 15.03.2010  23:11

« Re: Re: Re: Re: Miláčku, jsi ještě nebo už v práci?

Ricardo na tebe evidentně nemá náladu, Frpe! ;-\ >:D Asi musíš zabalit nějakou tu vejslužku do ranečku a podívat se na Moravu...kdyby ses u nás stavil, přidám ti pár vajíček......

white label 15.03.2010  23:31

« Re: Miláčku, jsi ještě nebo už v práci?

To ti ty woe ešče nedošlo, že ti tu šestku dal sám Ricardo z jednoho ze svých nicků... :-O :*) 8-s >:D

FRPE 15.03.2010  23:39

Děkuji ;-)

white label 16.03.2010  00:54

Mně neděkuj, to musíš spíš jemu... ;-) >:-[]

Brandon Walsh 16.03.2010  06:27

« Re: Re: Miláčku, jsi ještě nebo už v práci?

frpe co ty vlastne chces ? tie tvoje fotky kde je kompozicia ? cistota? myslim ze 6 je dost nadhodnotene nepisuc o tom ze si fejk >:D >:D

FRPE 02.05.2010  12:39

Ted pleas odjedničkuj Brno

Myslím že si nezaslouží jejich recenze bodování 3x1b. ;-)

Ricardo 16.05.2010  17:02

Nové foto - 2x XJ

Abyste si nemysleli, že jsem se úplně vykašlal na přidávání nových fotek, tak jsem nahrál jednu s 2x Jaguar XJ40 a další kde moje auto tvoří pozadí Brabusu

foto The-Stig-Driver

The Stig Driver 15.07.2010  21:42

Poslal jsem ti SZ

Ahoj Ricardo, poslal jsem ti SZ. Jak budeš mít čas, tak se mrkni do schránky. Díky :yes: :-)

Poustnik 16.12.2010  00:17

Ricardo,

proč je tady pořád tohle? [odkaz]