Daewoo Nubira (1998)

22.12.2007

Daewoo Nubira 1,6 SX Wagon. Na úvod vám něco povím o historii a častých poruchách vozu. Daewoo představilo svůj nový model jménem Nubira v roce 1997. Na…

Daewoo Nubira (Novic (Porsche team/GT-R team))

"-- skrytý --" 22.12.2007  21:47

Fotky

Spousta fotek, ale zadna zvenku celeho auta :-)

Poustnik 23.12.2007  00:07

Přes jistou stylistickou kostrbatost jsi to popsal dobře,

někde až přepopsal. Informace, že je znak umístěný ve středu kufru, není tak důležitá a snadno se zjistí z fotografií. Nadšení z nového /ojetého/ ale z textu přímo čiší, tak si ho s taťkou užívejte a ať nezlobí!!!!! :-) :-) Myslím auto, ne táta.... >:D

neregistrovaný: "Ofcaa" [217.119.114.XXX] 23.12.2007  00:57

Klima

nechcem ti pokazit optimizmus, ale myslis, ze je tam klima? nevidim tam totiz tlacitko...

Novic (Porsche team/GT-R team) 23.12.2007  01:36

« Re: Klima

jake tlacitko myslis? :-)

Poustnik 23.12.2007  07:13

« Re: Re: Klima

No přece tlačítko s nápisem-BUDE ZIMA BUDE MRÁZ, KAM SE PTÁČKU, KAM SCHOVÁŠ!!! :-) :-!

Novic (Porsche team/GT-R team) 23.12.2007  13:41

« Re: Re: Re: Klima

ha!!! nacapal jsem te napsal jsi chybu v te pisnicce nebo basnicce nebo co to je nemaji byt vikricniky ale otazniky spisovatel se ptal KAM SE PTACKU,KAM SCHOVAS?

foto Paulie001

Paulie001 23.12.2007  14:20

« Re: Re: Re: Re: Klima

když chceš někoho poučovat, tak se musíš přesvědčit, že to máš správně napsáno (ty "vikřičníku") >:-[]

"anonym" [89.176.219.XXX] 23.12.2007  13:34

« Re: Re: Klima

prostě tam žádná klima neni, je to jen obyč. větrák, kdyby tam byla klima je tam A/C (air condition) tlačítko

foto fan-mj

fan.mj 23.12.2007  09:04

Pred jedným a ešte pred druhým subaru som mal práve túto Nubiru. Skvelé autíčo nemal som žiady problém a mal som cez 200000. Mne sa tiež vôbec nekazila. :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

PeT-a (RSKa) 23.12.2007  11:14

Daewoo

Čau HH....Tak jsme se dočkali.Abych řekl pravdu tak daewoo nepatří k mým oblíbeným značkám ale Nubira je pěkná obzvlášt v kombíku.Motor se zdá být solidní (škoda té spotřeby).Jinak nevím jak to myslíš že má auto skvělé jízdní vlastnost a zároveň komfort?? >:D >:D Moje auto má třeba komfort a to že auto drží na cestě nepovažuju za dobré jízdní vlastnosti ...Co by pak měli říkat majitelé BMW?? >:D Ale nic proti.....tak ať slouží a doplň fotky zvenku
    PS:Jo a tlačítko A/C sem taky v autě nenašel tak jak je to s tou klimou?? :-)

foto Petr-Kneifl

Petr Kneifl 23.12.2007  22:13

« Re: Daewoo

kdysi jsme o ní uvažovali jako dvou letou ojetinu. Myslím že to nemělo moc dobré jízdní vlastosti. Nakonec ji koupil známý a pak byl z toho neštastný, prý pěkně drahé díly.

"-- skrytý --" 24.07.2011  13:34

« Re: Daewoo

Ta spotreba sa hned ukaze ked si v plne nalozenej oktavke 1.6 r.v.1998 s 55 kw pojdes na dlhsiu cestu a v plne nalozenej nubire 1.6 r.v.1998 78 kw.Skus uhadnut kde bude spotreba vyssia.Napriklad nubira pri 90-ke berie 5.2 litra benzinu a to mozem potvrdit mam to odskusane na svojej dvaja stokilovy ludia plus 150kg zataz do kufra a cesta z Presova do Martina a spat diaalnica 120,mimo sme isli 90-100,spotreba bola 5,5.
        V meste je to o dost viac,ale nubira je auto urcene hlavne na dlhsie trasy.

schvalne som vyberal tieto dve auta kedze som si pri kupe v 1998 z nich vyberal,obidve boli v zakladnej vybave a v najnizzsej vybave tychto dvoch automobiliek,pricom Oktavia 1.6 Mpi 55kw bola asi o 90 tisic sk drahsia(co v tej dobe nebolo malo penazi)a ziadna vybava.Nubira 1.6 78kw :
        posilovac riadenia,imobilizer,nastavenie sedadla vodica,el.otvaranie vsetkych okien,central,chromovu koncovku vyfuku,drziak napojov v stredovej konzole,radio,kapsy v sedadle vodica aj spolujazdca.
        Oktavia v zakladnej vybave nemala nic:posilovac riadenia nikde,predne aj zadne okna tocim rucne ako vladzem,pevna sedacka,imobilizer nic,central nic,radio len za priplatok ani ostatne veci,takze jasna volba bola Nubira. :-)

wikinko 23.12.2007  11:38

klimu to nema

hothatch, nerad ta sklamem, ale klimu to nema. kde si asi myslis ze sa ta klima zapina, ked tam je namiesto tlacitka na zapnutie klimy prazdne miesto (vedla vnutornej cirkulacie)...

Novic (Porsche team/GT-R team) 23.12.2007  12:12

« Re: klimu to nema

jo uz jsme to taky zjistili kdyz jsme porovnali motor s motorem MOndea 2.generace ktere klimu ma ze tam nevedou ty trubky atd. takze klimu to nema ale ma to hodne dobry ehm "vetraky" nadherne oteply cele auto a strasne rychle :-)

wikinko 23.12.2007  14:29

« Re: Re: klimu to nema

si nemusel porovnavat trubky, ked vidis ze tam nie je ani tlacitko :-)

Focusman 23.12.2007  13:48

combi

ahoj.Jsem rád, že u Vás vládne příjemná Vánoční atmosféra obzvlášť když si pořídíte tak praktický dárek jako je auto.Značku jako takovou přechvalovat nebudu, protože každý kdo vlastní vůz si převážně vychvaluje tu svou.Chválím určitě volbu combi, na to nedám dopustit. Časem uvidíte jak dobře jste koupili a doufám že bude dlouho sloužit. Hezké Vánoce. :-)

wikinko 29.12.2007  13:30

nazdar

nazdar hothatch, akurat som sa v diskusii pod lincolnom docital, ze mas narodky 14. aprila (dubna). ja tiez >:D ale bohuzial som sa nenarodil v ten isty rok ako ty, rad by som mal zase 13 rokov!

neregistrovaný: "needyejt" [88.100.148.XXX] 20.01.2008  23:43

vymena vzduchu

klimu to sice nema ale ma to travitko na vymenu vzduchu coz je velmi velke +

Focusman 03.02.2008  21:58

minisraz

ahoj, koukám že jsi docela rychlý stěma fotkama. Jsem rád, že jsem tě poznal i tvého tatíka. Vyřiď mu, že je docela prima na pokec. Je takový všestranný, tak si ho hlavně važ. :-)

foto hruodolf

hruodolf 06.02.2008  06:25

nubira

Ahoj, tebou uváděná spotřeba 8,5 l/100km asi pramení z toho, že máte ještě starší verzi motoru. od MY99 na něm byly nějaké úpravy, takže by měla být spotřeba nižší. Táta jezdí s 1,6 mezi 7,25 a 8 l/100km. Je to ovšem sedan.
    Měj se a přeju spoustu šťastných kilometrů.

Novic (Porsche team/GT-R team) 06.02.2008  10:50

« Re: nubira

no je to uvedena prumerna spotreba od puvodniho majitele a kdyz ttka to pocital ale nejel od prazdne nadrze tak mu to vychazelo taky nejakych tech 8,5.bude asi tim ze je to kombik.

"-- skrytý --" 15.02.2008  10:16

« Re: Re: nubira

Se sotrebou si nelamej hlavu...v lete se to sklidni...ja ted take jezdim za 13 litru a v lete i za 7... ;-)

"-- skrytý --" 15.02.2008  10:15

znacka Daewoo

Sice pozde ale vitam te mezi temito uzasnymi vozy,znam spoustu lidi co na tuhle znacku nadavalo,slychal jsem porad keci,ze jsou to nespolehliva a spatna auta,ale ty co jsem svezl v Leganze nazor hned zmenili...bylo to tim,ze nikdy zadne Daewoo nemeli a nikdy v nem ani nesedeli...to,ze Daewoo melo kdysi spatnou povest a spousta lidi na nej nadavala ikdyz ani nevedela o co se jedna bohuzel u lidi s mensi mozkovou kapacitou pretrvalo,kdyz se s nekym bavim a reknu mu,ze mam daewoo tak jeho reakce je...to jsou hrozny auta...ale nedokaze krome Matize vyjmenovat zadny model znacky...natoz aby vedel jak vypada...to jen tak na zacatek...
    PS:Omluvte prosim gramatiku...cestina nebyla zrovna moje oblibena...

Novic (Porsche team/GT-R team) 24.02.2008  00:02

« Re: znacka Daewoo

ano ano s tebou souhlasim...jeden pan co ma vedle nas garaz(vlastni mondeo kombi 2.generace a predtim mel Renaulta R19)a jak videl s cim to tatka prijel tak mu no ne doslova zacal nadavat co si to koupil za křáp ze je blby atd.ale minulý dva majitele s nim nemeli problem ani my zatim ne tak uvidime kdo bude mit vetsi poruchovost jestli on s monedeem nebo my s nubirou >:D >:D >:D kdyz jsem se dival na net pred koupi treba autorecenze atd. tak tam moc chvaly nebylo mluvili tam jen o poruchah ale o pozitivech ani slovo a to myslim doopravdy.jo s tou cestinou si nedelej starost,myslim ze nikdo cestinu jako predmet nemel rad ani mu moc nesel ;-)

karfiol 22.03.2008  15:25

« Re: znacka Daewoo

Já bych si s daewoo moc nevyskakoval.Měl sem tu čest pár tisíc kilometrů najezdit s vozem daewoo lanos a to vám teda řeknu pánové,to je prostě síla.Auto má nutkání se každou chvíli rozpadnout,plasty v interiéu řvou,že se to nedá poslouchat a ty jízdní vlastnosti.Skutečně špica.Málem sem se z toho posr..,a dokonce mi jednou vyplyvli brzdy a to už bylo o držku,takže vážit slov,ale pokud jste spokojeni,tak vám všem přeji hodně šťasných kilometrů.

"-- skrytý --" 24.07.2011  13:47

« Re: Re: znacka Daewoo

ÁÁle neříkej Karlíku >:D Kluci ti naschvál na Favorita nalepili zezadu daewoo lanos a ty sis toho ani nevšim ;-\
        Já ti řeknu ty seš teda ale vul a korunovanej. :no:

"-- skrytý --" 17.02.2008  00:06

nubira

zdravim.. Presne taka nubira, ale 5dv hatchback.. Na nej som spravil asi 70 tisic km. Kupena bola nova v roku 99, a isiel som na nej do slovinska. Sedacky, super. ja mam rad makke a nebol problem ani po 800om. Jazdil som na nej dost divoko, trencin praha a velmi slusne som ukazoval kazdemu zadok. V ramci zaruky nespocetne vela chyb, mimo ineho vymena polmotora pri 30,000 km. Ale po troch rokoch ked skoncila zaruka.. zavadovost pominula a dnes ma stara pani skoro 150,000 a jazdi na nej uz len otec. Predny podvozok, Ano. Asi ked mala okolo 100L tak bol problem.... momentalne neviem.

"-- skrytý --" 06.03.2008  04:23

Pěkné

A tak jsem tě obodoval brachu ... :yes:

Poustnik 06.03.2008  05:33

HotHatchi,

nepíše se oba světýlky, ale obě světýlka. A taky pěkná autíčka a nádherná auta. Tak si to ve fotogalerii oprav. Fotky policejních vozů ti doufám na email přišly...Ať vám jezdí! Hoj! :-)

"-- skrytý --" 06.03.2008  11:27

HotHacht asi hraju vela hier

No aspon mi povedz ake auta si si kupil v Pro Street(nic v zlom) :-)

Novic (Porsche team/GT-R team) 06.03.2008  16:46

« Re: HotHacht asi hraju vela hier

hehe ze to je moje auto uz davno nemam napsane,mam napsane My Dream Car(teda myslim) a Pro Street nehraju ;-)

"-- skrytý --" 20.03.2008  15:08

« Re: Re: HotHacht asi hraju vela hier

Mi sme sa nepochopili kamrade :-) ja viem citat a po anglicky viem tiez fakt dobre len to meno hothtch kral sutazi ma dostalo >:D

jmurjr (H22A7) 20.03.2008  15:16

« Re: HotHacht asi hraju vela hier

ja mam BMW M3 E46 a AE86 na drifty, Lancer EVO X na speed races, na drag pouzivam Escort RS Cosworth a na normalne grip races mam Nissan 240SX a 350Z. >:D

foto Rysguf-

Rysguf. 20.03.2008  15:38

>:D >:D >:D :yes:

"-- skrytý --" 22.03.2008  19:30

« Re: Re: HotHacht asi hraju vela hier

heh caw vidis ja mam na grip BMW M3 e 46 a BMW M3 e 92 na drift Corvette ZO6 a Pontiac GT na drag mam Chevrolet camaro concept a plymuth hemi cuda na speed EVO X

"-- skrytý --" 19.03.2008  23:45

neni

to koenisegg neco? :-! sry ale z toho frpeho odchodu jsem rozhozenej tak mi to nemysli..nejaky CXF nebo neco takovyho?

"anonym" [88.100.71.XXX] 20.03.2008  20:10

¨Nejrychlejsi auto...

To na tom obrazku je SSC Ultimate Aero ale nevim jestli je nejrychljsi...pise se,ze ano ale Veyron je porste Veyron a komfort jizdy bude nesrovnatelny... ;-)

Novic (Porsche team/GT-R team) 20.03.2008  21:01

« Re: ¨Nejrychlejsi auto...

Odhal se anonyme.naprosto s tebou souhlasim prekrocilo veyrona o nejaky 10Km/Hale nevim proc se hadaji ktere je rychlejsi kdyz tu rchlost nikdy clovek nevyuzije >:D >:D >:D >:D >:D

neregistrovaný: "nom" [90.176.230.XXX] 21.03.2008  17:24

« Re: Re: ¨Nejrychlejsi auto...

zamluvit si letiste, koupit deset sad gum a nekolik sudu s benzinem a slapnout na to.. ;-)

Novic (Porsche team/GT-R team) 24.03.2008  18:47

VSICHNO CO CHTEJI VEDET CO JE SE SVIHAKEM KOUKNETE SEM DO DISKUZE!

Takže svihak to zde na ma.cz konci 8-s 8-s 8-s :'-( :'-( :-( 8-s 8-s nerekl mi z jakych duvodu ale myslim ze to je bud kvuli tem poslednim hadkam co zde za posledni 2 dny zde na ma.cz byli nebo kvuli rodinnym duvodum 8-s 8-s 8-s 8-s 8-s 8-s 8-s 8-s DRZ SE SVIHAKU A DOUFAM ZE TU ASPON NEKDY ZAVITAS 8-s 8-s 8-s

Poustnik 24.03.2008  18:51

« Re: VSICHNO CO CHTEJI VEDET CO JE SE SVIHAKEM KOUKNETE SEM DO DISKUZE!

Tak moc jsi to nevysvětlil, Švihák ještě před chvílí uhád letadlo a frrr!!!!???? Stát se může cokoli....Tak uvidíme. :-)

Dadánek (AlkoholixXx) 24.03.2008  18:53

Snad ne... :-(

David Silver 24.03.2008  19:02

:-O :-O :-O :-O :-O :-O To néééé :-O :-O :-O :-O :-( :'-(

Dylan McKay 24.03.2008  19:06

« Re: Re: VSICHNO CO CHTEJI VEDET CO JE SE SVIHAKEM KOUKNETE SEM DO DISKUZE!

Ne, klid, jenom upravuju recenzi, dělal jsem si z HotHatche srandu... ;-)

David Silver 24.03.2008  19:08

« Re: Re: Re: VSICHNO CO CHTEJI VEDET CO JE SE SVIHAKEM KOUKNETE SEM DO DISKUZE!

UFFFF :-) mě se nezdálo proč by jsi stahoval jenom Range >:D

PeT-a (RSKa) 24.03.2008  19:07

« Re: VSICHNO CO CHTEJI VEDET CO JE SE SVIHAKEM KOUKNETE SEM DO DISKUZE!

Hmmm tomu se mi nechce věřit...

"-- skrytý --" 01.04.2008  10:38

SSC Ultimate Aero

To je ľahké. SSC Ultimate Aero.

Novic (Porsche team/GT-R team) 05.04.2008  13:01

AMS

dneska byl naslapany dil jako vzdy ale Roadlook nemel chybu bylo to nadherne udelane pane Zezulko!!! :yes: :yes: :yes:

Focusman 11.04.2008  21:19

fofo

ahoj, jak se máme? Pro zajímavost koukni na mé poslední foto, co jsem dokázal převést z OV od Sconta. Jen jsem neměl odvahu jet víc než 40km/hod. >:D

Novic (Porsche team/GT-R team) 12.04.2008  00:18

« Re: fofo

ahoj ja jse mam dobre,zrovna vcera jsem ti chtel napsat ale nejak jsem na to zapomnel!No tak tomu rikam nakup ;-) se ti nedivim ze sji jel 40Km/h >:D >:D >:D >:D no jezdis nekdy do Lidlu do Havirova ne?ja tam byl pred par dny a videl jsem tam nadhernyho staryho VW Brouka pak pridam fotky a jeste tam byl SMart Roadster ale ten mne tak nezajimal >:D >:D >:D >:D a jak se mas ty?

Focusman 13.04.2008  08:13

« Re: Re: fofo

ahoj, do Lídlu jezdím minimálně. Nic tam není zajímavého. Většinou to střihnu do Kaufu. Je to nejblíž a docela slušné ceny. Mám se také celkem fajn. Už jsem i před 14 dny přezul. To snad ani letos nebyla zima. Klidně se to mohlo odjezdit na letních. :-) Jakmile bude zase lépe, tak se chystáme na bobovou dráhu k Jablunkovu. Už jsi tam byl?

Novic (Porsche team/GT-R team) 13.04.2008  14:11

« Re: Re: Re: fofo

mnel jsem tam jet s tridou ale onemocnel jsem :-( a mam takovou vstupenku na jednu volnou jizdu ale je asi 3 roky stara tak nevim jestli by jeste platila >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D

Focusman 13.04.2008  21:49

« Re: Re: Re: Re: fofo

tak musím říci, že ranní nápad vešel v realitu. V 13hod jsme nabrali směr Jablunkov. Byla to paráda. Malá co má 3,5 roky nechtěla na dráze ani brzdit - je fakt odvážná, tak jsme jezdili bez brzd...... :-)

Novic (Porsche team/GT-R team) 23.04.2008  21:41

Soutěž o 100 prispevek

kdo napise prispevek s cislem 100 ktery bude davat smysl abude mit aspon 5 radku.Vyhrává se DvD.

foto Prase

Prase 23.04.2008  21:43

« Re: Soutěž o 100 prispevek

juchuuuuuuuu jaky nejaky pecko? :-)

Dadánek (AlkoholixXx) 23.04.2008  21:44

By me zajimalo jake DVD!

Novic (Porsche team/GT-R team) 23.04.2008  21:51

« Re: Re: Soutěž o 100 prispevek

kdyz vam to reknu nebude to soutezit ale co! >:D je to DvD Jára Cimrman Afrika aneb češi mezi lidožravci ktere jsme hrali 5.3.2008 v Albrechticích. říkáme si Divadlo přátel járy cimrmana.hárali jsme podruhe(já poprve) a já mnel malou roli(přednáška a technik) ale budeme v cervnu hrat divadlo Královna koloběžka(to není od cimrmana) a tam už mám velkou roli ;-)

Novic (Porsche team/GT-R team) 23.04.2008  21:52

« Re: Re: Re: Soutěž o 100 prispevek

PS:DvD je nádherně zpracované!!!!!má zhruba 1hod.

Focusman 23.04.2008  21:56

« Re: Re: Re: Re: Soutěž o 100 prispevek

koukám, že jsou opravdu mezi námi tací, co se toho hned chytnou. >:D Máš i příspěvek u mne.

Ricardo 23.04.2008  21:58

Jo tak hárali! >:D

Focusman 23.04.2008  22:06

« Re: Re: Re: Re: Soutěž o 100 prispevek

pan dokonalý se nikdy nespletl?????? :-O

Ricardo 23.04.2008  22:39

« Re: Re: Re: Re: Re: Soutěž o 100 prispevek

Ale no taaaak, mě to pobavilo, HH ví že to nemyslím zle ;-)

Dadánek (AlkoholixXx) 23.04.2008  22:10

Tema...co treba auta?

Tak OK! Co si myslite o autech obecne? >:D >:D >:-[] >:-[]

Focusman 23.04.2008  22:26

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Soutěž o 100 prispevek

auto je jak malé děcko. Pořád aby o něj někdo pečoval >:D

Novic (Porsche team/GT-R team) 23.04.2008  22:29

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Soutěž o 100 prispevek

presne!a to je furt neco!a vymenit olej a vymenit zarovku a natankovat a vymenit pneumatiky nejaka zavada a zas na benzin!proste furt neco!

Dadánek (AlkoholixXx) 23.04.2008  22:30

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Soutěž o 100 prispevek

MI povidej, ja sem na benzine castejc nez kdokoli jinej na tomto webu:D:D

Focusman 23.04.2008  22:37

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Soutěž o 100 prispevek

Já musím zaklepat. Ojetinu mám 3 roky a žádná závada. Nepočítám žárovky a drobné blbosti, co podléhají běžnému opotřebení

Focusman 23.04.2008  22:39

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Soutěž o 100 prispevek

ještě k tankování. Je zde mnoho odpůrců na LPG, ale je to fakt u těch čerpaček znát jak se má platit >:D

Ricardo 23.04.2008  22:40

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Soutěž o 100 prispevek

Tankovat je radost, hlavně ten pocit když to po 70 a něco litrech cvakne >:D >:-[]

Focusman 23.04.2008  22:42

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Soutěž o 100 prispevek

a to je ono kdy mi to cvaklo >:D a auto bylo předěláno >:D

Ricardo 23.04.2008  22:48

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Soutěž o 100 prispevek

Čím je benzín dražší tím víc si ho važím ;-)

Dadánek (AlkoholixXx) 23.04.2008  22:52

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Soutěž o 100 prispevek

Čím je benzín dražší, tím víc platím u benzínky... Podivné to je >:D >:D >:D

Focusman 23.04.2008  22:53

Já to předělal z ekonomických důvodů. Nevím jestli znáš někoho ze svého okolí, ale přiznávám. Jsem na mateřské dovolené :-O

Focusman 23.04.2008  22:23

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Soutěž o 100 prispevek

tak to dotáhnem. Nedáme mu spát? :-)

Dadánek (AlkoholixXx) 23.04.2008  22:31

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Soutěž o 100 prispevek

No jo...ale oba nevyhrajem, a na konci budu nastvanej bud ja, nebo ty!

PeT-a (RSKa) 23.04.2008  22:32

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Soutěž o 100 prispevek

Ja pomáham jenom s přispevky.....

DVD si vypálite.....

Focusman 23.04.2008  22:33

tak to klikne HotHatch a je to doma >:D

Kubyyyk 23.04.2008  23:00

DVD je moje!!!!!!!!

Novic (Porsche team/GT-R team) 23.04.2008  22:56

NEZAPOMENTE NA PRAVIDLA PRO 100 PRISPEVEK!!!!

a co si myslite o sberatelstvi modelu aut?

Dadánek (AlkoholixXx) 23.04.2008  22:58

Nic...hlavně ať už je DVD!!! >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D

PeT-a (RSKa) 23.04.2008  23:01

« Re: NEZAPOMENTE NA PRAVIDLA PRO 100 PRISPEVEK!!!!

upřimne myslim že to je k nicemu a stoji to hromadu penez....ale taky jich doma pár mám....... >:D

Kubyyyk 23.04.2008  23:03

« Re: NEZAPOMENTE NA PRAVIDLA PRO 100 PRISPEVEK!!!!

Já mám doma mraky modelů aut!!!! Mám pěknou sbírku Ferrari čítající asi 15 kousků v měřítku 1:18 a pak jeden model Ibizi v 1:1!!!
      Jo a taky mám hromadu DVDček!!! Ale jedno ještě přežiju >:D >:D >:D >:D

Focusman 23.04.2008  23:03

« Re: NEZAPOMENTE NA PRAVIDLA PRO 100 PRISPEVEK!!!!

tak to mi hned něco blýsklo hlavou. Mám o dost mladší bráchy a ti si ničeho nevážili, a tak se rozhodli zhruba ve tvém věku, že už jsou velcí a celou zbírku angličáku asi 200ks opravdu většinu porozbíjeli kladivem a vyházeli. Zbytek rozdali. :'-(

"-- skrytý --" 23.04.2008  23:06

« Re: NEZAPOMENTE NA PRAVIDLA PRO 100 PRISPEVEK!!!!

Ja sbiram jen modely od Shellu...to jest lonska serie Ferrari a letosni klicenky...kdyby byly k dostani modely Daewoo tak neni co resit... :yes:

"-- skrytý --" 23.04.2008  23:05

Hodnoceni

Smudlo ted jsem si vsimnul,ze jsi me jeste nehodnotil...tak to koukej napravit...ty jeden Daewaku... :-) Jinak jak Nubirka slouzi???

Novic (Porsche team/GT-R team) 23.04.2008  23:08

« Re: Hodnoceni

vim ze jsem te hodnotil ale tim ze ten system stare hodnoceni maze tak to moje to vymazalo a ohodnotil jsem znovu ;-) Nubira slouzi vyborne uz mame letni pneumatiky s diskama a vypada nadherne zkusim co nejdriv nafotit.a co Leganza?

"-- skrytý --" 23.04.2008  23:15

« Re: Re: Hodnoceni

Jo ja jsem si take vsiml,ze nejake hodnoceni zmizelo...ale neva...je fajn,ze se Nubca drzi v plne sile...je to krasny auto...Lega slouzi dobre ale obcas zazlobi...ted jsem mel problemy s imobilizerem...ale uz je to v poradku...jinac 14.-15. cervna je mezinarodni Daewoo-Chevrolet sraz tak by si se take mohl ukazat... ;-)

Dadánek (AlkoholixXx) 23.04.2008  23:05

Kočka se 6ti nohama

Bizarní rodina geneticky znetvořených domácích mazlíčků má dalšího člena – kočku s šesti nohama. Jeden a půl kotěte v jednom těle se narodilo na Floridě. Majitel začal kocourkovi říkat Hex podle latinského hexa neboli šest. Veterinář zvíře prohlédl a tvrdí, že je životaschopné. Jeden pár končetin se ale zvířecí lékař pokusí v co nejbližší době odstranit.
    23. 4. 2008 17:06 - NEW YORK

Kocour je ve skutečnosti stvořen z jednoho celého a z půlky kočičího těla, proto má tři páry končetin.

„Pravděpodobně měl mít dvojče, ale polovina druhého kotěte se s ním spojila ještě v děloze, takže skončil se šesti nohama,“ vysvětil veterinář pro televizi NBC.

Zákrok bude finančně velmi náročný, Hexův majitel ale o utracení nechce ani slyšet a pro svého kocourka stanovil sbírku. Ta by mu měla pomoci operaci financovat.

Ricardo 23.04.2008  23:06

Vtip

Třeba to vyjde na 5 řádků >:D Hrozně ošklivá babka, plná bradavic, křivé zuby, ekzém, si vykračuje lesem a na rameni má sovu. Potká pohledného mládence a povídá: "Panáčku, když poznáš, co mám tady na rameni za zvíře, tak ti dám!" Mládenec zezelená desem a vykrikne: "Krokodýl!" Babka se usměje a řekne: "No není to úplně přesně, ale já ti to uznám!"

Kubyyyk 23.04.2008  23:08

Můj pes.

Jemnuje se Béďa. Nekouše. je to kříženec a má rád DVDčka. Sakra stihnul jsem to???? >:D >:D >:D

Kubyyyk 23.04.2008  23:10

TAK KDO JE WINNER AŤ MŮŽU JÍT SPÁT????

CÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ??? >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D

Kubyyyk 23.04.2008  23:11

« Re: TAK KDO JE WINNER AŤ MŮŽU JÍT SPÁT????

Ricardo ty ďáble!!!!!!!!!!
      Tak to neska neusnu smutkem po DVD >:D >:D >:D >:D

Ricardo 23.04.2008  23:13

« Re: Re: TAK KDO JE WINNER AŤ MŮŽU JÍT SPÁT????

Já ti spošlu fotku jak vypadá >:-[]

Focusman 23.04.2008  23:18

« Re: Re: Re: TAK KDO JE WINNER AŤ MŮŽU JÍT SPÁT????

to aby si dal na net ke stažení pro všechny :-)

Ricardo 23.04.2008  23:20

« Re: TAK KDO JE WINNER AŤ MŮŽU JÍT SPÁT????

Jako tu fotku?

Novic (Porsche team/GT-R team) 23.04.2008  23:14

GRATULACE RICARDOVI

GRATULUJU!!!!!

Poustnik 23.04.2008  23:27

« Re: GRATULACE RICARDOVI

A tak to jdu s křížkem po funuse! Ale nevadí, chytrák si s tím poradí, a když ne, tak ne. Ale těch soutěží je teď tolik, že nestíhám HotHatchi! Já teď bojuju o prd u assasina!!! 8-s ;-)

Novic (Porsche team/GT-R team) 30.04.2008  16:47

SOUTEZ O 200 PRISPEVEK!!!!!!

pravidla jsou stejna,vyhlasuji ji protoze se opet nediskutuje!!!takze vitez dostane hudebni album dle svého výberu(snad ho sezenu) takova soutez to je neco pro tebe dadanku ne?

"-- skrytý --" 30.04.2008  16:49

Já se účastním

za CD jay Diesela klidně:D

Poustnik 01.05.2008  00:02

Tak jsem ti s přihlédnutím k tomu, že jsi téměř zasloužilým členem

MACZ zvednul bodíky. Ale s přivřenýma očima a víc to fakt nejde. ;-) Tak ať vám jezdí!!! Hoj! :-)

Novic (Porsche team/GT-R team) 08.05.2008  00:10

Hadanka

pro vice prispevku a soutez o 200 prispevek davam prvni hadnku je lehka.

Dadánek (AlkoholixXx) 08.05.2008  00:40

hadanka č. 2

Isuzu axiom....

BTW je to hnus! >:D >:D

Novic (Porsche team/GT-R team) 22.05.2008  19:22

hádanka č.4

jedna se o evropske auto,jeho bezpecnost je vice nez skvela,a je to Crossover ;-)

Novic (Porsche team/GT-R team) 22.05.2008  19:48

hádanka č.5

evropske auto,asi uz skoro supersport a upraveny od frimy ktery upravuje pouze luxusni vozidla

Novic (Porsche team/GT-R team) 22.05.2008  20:10

SOUTEZ O 200PRISPEVEK!

vyhrava se libovolne CD Hudby.neplati odpocitavani prispevek musi myt aspon 5radku a musi davat smysle napr.sem dejte ftip apod.

Chobot 22.05.2008  20:13

Dadánku!!!! Kdepak jsi? Vyzívám tě na souboj >:D >:D

Novic (Porsche team/GT-R team) 22.05.2008  20:14

>:D >:D >:D >:D >:D

Chobot 22.05.2008  20:14

« Re: SOUTEZ O 200PRISPEVEK!

Ricardo, vidím tě! Pojď zabojovat o cd plné hudby...co? Kdepak jste všichni. Očekávám urputný boj. Nechám vás vybrat zbraň.....a to už je nabídka ;-)

foto Cujo

Čujo 22.05.2008  20:14

ehm ehm chobote >:D >:D HADANKE JE JAGUAR XF :yes:

Ricardo 22.05.2008  20:16

Hádanka

Bentley Continental GTZ

"-- skrytý --" 22.05.2008  20:16

« Re: Hádanka

Ono se zase hádá ? A je to Chobot...Jinak Chobote gratulace k 1000.příspěvku...

Novic (Porsche team/GT-R team) 22.05.2008  20:18

Horways-1x

Bentley continental GTZ Zagat!Ricardo ma dve spravne odpovedi ;-) :yes:

Chobot 22.05.2008  20:19

« Re: Re: Hádanka

Hmmmm. Bentley Continental. Taky jeden z mých oblíbených plecháčů ;-)

Focusman 22.05.2008  20:22

« Re: Hádanka

tak jsem prošvihl soutěž :-)

Novic (Porsche team/GT-R team) 22.05.2008  20:36

hádanka č.8

sportovni coupe,mimoevropske,concept

Novic (Porsche team/GT-R team) 23.05.2008  22:28

hádanka č.9

sprtovni cabriolet,vyrboeno par kusu,koknurent Ferrari F430 ;-)

Novic (Porsche team/GT-R team) 23.05.2008  22:52

hádanka č.10

supersport(bych rekl)coupe,concept,nevim to urcite ael myslim ze evropska znacka.je to ted tezke ael zase mate hooodne velky obrazek ;-) :yes:

karfiol 05.06.2008  18:04

Nechci se vám motat do vašich soutěží......

ale je to Loremo LS.

Novic (Porsche team/GT-R team) 06.06.2008  06:52

« Re: Nechci se vám motat do vašich soutěží......

super karfiol!!!konecne nekdo se vyzna v autech! >:D

Bárt-1x
      CUJO-1x
      karfiol-1x

Loremo LS

karfiol 06.06.2008  08:26

« Re: Re: Nechci se vám motat do vašich soutěží......

dekuji za pochvalu,ale bylo to celkem těžký.dlouho sem nevěděl

Novic (Porsche team/GT-R team) 07.06.2008  09:51

« Re: Nechci se vám motat do vašich soutěží......

Loremo jako znacku znam jen jsem nevedel jak se jmenuje ten model ale a netu jsem si to zjistil ;-)

Dylan McKay 07.06.2008  09:55

« Re: Re: Nechci se vám motat do vašich soutěží......

Co je to?

Když to vyhodíš do vzduch, je to bílé.
          Když to spadne na zem, je to bagr.

Kindervejce! No.

Novic (Porsche team/GT-R team) 07.06.2008  22:35

Škola Smyku

nebojte nejdu do skoly smyku ja v ni dneska byl!jedu si na kole lesem ale uz je konec trasy(za mnou dalsi 4kamosi) zacnu brzdit na sterku zadni!trsku jsem pohnul riditkama(zacalo se to chovat jak auto zadokolka) a hodilo mne to do brutalniho driftu a prisaham jel jsem uplne rovne a riditka do leva co nejvice to slo!jenze riditka porad byly v levo a tak mne to ihned hodilo na druhou stranu a brzda porad zmacknuta za cal jsem se naklanet s sklopil to!nastesti se mi nic nestalo,nespanikaril jsem a dokazal jsi se situaci poradit! ;-)

Konwi 08.06.2008  22:41

Četl jsem...

...záznam z icq, včetně toho, jak jsi tam o mě prohlásil (několikrát prohlásil), že jsem *. Takže si to všechno zrekapitulujeme a povíme si, co se stalo. Třeba si to tady někdo přečte a bude mít na to taky názor. Takže před týdnem jsme s bráchou dali na stránky profil Peugeotu 309GTI, kterého jsem měl půjčený, když bylo moje MOndeo v opravě (nebudu říkat proč, nerozuměl bys tomu). Načež nikým nezván se přiřítil Hothatch a začal kritizovat a radit (jako že recenze je na nic, že se z ní nikdo nic nedozví a tak). Bylo mu doporučeno, ať se stará o své, že jeho připomínky nejsou konstruktivní. Nehledě na to, že recenze byla doplněna a podstatně rozšířena fotogalerie. (Zkuste se mrknout). Výše zmíněný chlapec se nedal odbýt a stále drzeji dotíral, načež jsem mu naznačil, že bude nejlepší, když se bude věnovat jiným diskuzím. Nato mě označil za mužský pohlavní úd a poslal mě do ženského pohlavního ústrojí (tento příspěvek mu XJAdmin smazal, za což děkuji). Před několika minutami jsem od bratra obdržel záznam hovoru z icq, kde jsme jím byli oba označeni za * (nepočítaněkrát). Takže Hotchatchi, to, že jsi urážel mě, je mi vcelku jedno, jsem vyrovnaný člověk a to, že mě uráží nějaký čtrnáctiletý jouda mě fakt nerozhodí, ale, že si takový třasořitka otvírá ústa na mého mladšího práchu přestoupilo všechny meze. Budu se muset snížit na tvojí úroveň a vysvětlit ti to tak, abys to i ty pochopil: "Zavři držku a ukliď se tam odkud si vylez, jsi debilní nevyzrálá nula". Všem slušným čtenářům se omlouvám, ale vyjímečná doba si žádá vyjímečná slova.

"-- skrytý --" 08.06.2008  23:02

« Re: Četl jsem...

Sorry HotHatchi sem na Konwiho straně... ;-\

Novic (Porsche team/GT-R team) 09.06.2008  10:17

« Re: Četl jsem...

zase mne jenom urazis,asis neprecetl cely vzkaz pro tebe,nebo jsi nebpochopil nebo tvuj bracha ho cely prekroutil.(treti verzi bych se ani nedivil) stalo tam ze neumis resit v klidu,zkus to aspon jednou uvidis ze je to lepsi.ted k tomu urazeni,ja jsem celkou dobu v klidu az na jeden prispevek.prvni urazka ze bych tomu nerozumel(te oprave Mondeo nebo spise co je s mondeem).za dalsi kritizovani a razeni od toho tu jsou ty recenze jeste jedna vec proc tu jsou ty recenze ale to jsem ti napsal uz asi milionkrat.to je vsechno no jeste neco,uz mi nelez do diskuze Konwi a ani ty fusionmane.a ty Horawaysi se do toho prosimte neplet je ti 11 let jeste tomu nerozumis.a ted uz vazne posledni vec jak jsi napsal ze se priritil NIKYM NEZVANY hothatch tak jsi napsal peknou blbost,abych mohl vstoupit do diskuze a a npast do ni tak potrebuju nejakoui blbou pozvanku.

Ricardo 09.06.2008  10:47

« Re: Re: Četl jsem...

HH argumentovat věkem je vždycky nesmysl a od tebe to navíc vyznívá trochu komicky :-)

"-- skrytý --" 09.06.2008  11:16

od tebe to sedne :no: :no:

Konwi 10.06.2008  08:41

« Re: Re: Četl jsem...

Já že urážím? nevím, kdo mě označil za č.... a poslal mě do p... a pak o mě několikrát prohlásil, že jsem de..l. Takže slyš poslední slova: Nehodlám se s tebou již nikdy bavit. Mým autům a diskuzím se vyhýbej a stejně tak i mým příspěvkům ať jsou kdekoliv. Nemám zapotřebí komunikovat s někým podobným, jako jsi ty. Chodím na stránky rád a nechci, aby mi to tady někdo kazil.

jmurjr (H22A7) 09.06.2008  11:21

HotHatch vs. Konwi & Fusionman

Pani, nehladiac na vek mi to pripada ako sutaz kto dalej docura. ;-\
    Pozrel som si diskusiu pri spominanom 309, tam musim dat zapravdu HotHatchovi, kde zo zaciatku bola recenzia kratka. Ale potom sa to nejako zvrhlo k urazaniu jeden druheho. Naozaj sa vsetci traja nad tym zamyslite, a zistite, ze sa hadate kvoli kravine. A poukazovat na vek je kapitola sama o sebe... Niekto moze mat 90 a bude menej vyspely ako druhy, co ma 15.

P.S.: K pozicanym autam: Mal som na niekolko dni Roomster 1.4TDI, 350Z, Volvo S80 D5, Volvo S60, Mercedes A150, Jag S-type a mnohe dalsie, ale nedavam ich sem, aj ked by mohli byt zaujimave...

P.P.S.: Internet ma caro v tom, ze kazdy moze napisat co chce a kam chce. Takze o hlaska o pozyvani do verejnej diskusie je taka trocha usmevna (mna sem tiez nikto nevolal, aby som napisal svoj nazor).

"-- skrytý --" 09.06.2008  11:24

:yes: :yes:

Kubyyyk 09.06.2008  11:34

« Re: HotHatch vs. Konwi & Fusionman

jmurj, řekl si to skvěle a nemám co dodat :yes:

Chobot 09.06.2008  11:45

« Re: Re: HotHatch vs. Konwi & Fusionman

Já bych k tomu dodal akorát, ohledně nedělání recenzí k půjčovaným autům, to že tu recenzi na 309 psal fusionman kterému je 14 a řidičák nemá(tím se do něj samozřejmě nechci vůbec navážet). Když se kouknete na cca. stejně starého hothatche tak ten má taky orecenzováno vše co kdy viděl, aniž by aktivně řídil. To už je asi nějaká megalománie...čim víc tim lépe.....
        Jinak zcela souhlas. Tento tip hádky je zcela k ničemu, ohánět se tu věkem je demence.
        To o zvaní do diskuze je na delší pohovor. Mě když někdo točí tak ho ignoruju a ono ho to přestane bavit. Nějaké pozval nepozval tady prostě neplatí. I když pokud někomu vysvětlím ať mi tam neleze a on to nechápe tak to je pakl smutný......ale jak sem řekl, to je na dlouho.

A k tomu atakování za krátkou recenzi. Zamyslete se nad sebou. Já to taky třeba nechápu páč sem to dělal tak že jsem to nejdřív napsal a pak až sem hodil ale to že 40 lidí napíše že je to k ničemu je demence...stačí to od 1 člověka. Pak to ten člověk třeba za 2 hodiny dodělá a už má 40 příspěvků v diskuzi že tam nic nemá. Něco jako s těma fíkama. Stačí to říct jednou a s důkazem. Na co furt křičet jak dement, že je to fík když to řeklo už 100 lidí přede mnou(natož když to je zcela zjevný a ani to za ten komentář nestojí).

a tak ne, Hothatch tu má jen nubiru. To byl někdo jiný ale nevím kdo...omluva :-)

Kubyyyk 09.06.2008  11:56

« Re: Re: Re: HotHatch vs. Konwi & Fusionman

Spíš jde o to, že se tu všichni ohánějí tím, jak se recenze musí psát podrobná, aby se někdo tady mohl poradit o tom, zda takový vůz koupit. A nevím jestli fusionman nebo HotHatch mohou radit, když ani jeden nemají s autama zkušenosti z řízení.
          Tu větu že recenze je proto, aby pomohla při rozhodování o koupi jsem několikrát už četl od HotHatche při tom nemá zkušenosti. Tím neříkám ať nepíše recenze, ale nemůže být objektivní dojem na auto od někoho, kdo zná jen sedadlo spolujezdce. To pak může být pouze subjektivní.

Chobot 09.06.2008  11:59

« Re: Re: Re: Re: HotHatch vs. Konwi & Fusionman

No, v podstatě přesně o tom mluvím, že u nich je to vcelku jedno, protože s tim autem nejezdí 2 roky, ani půl, ani čtvrt ani s jakymkoliv jinym. Spíš je to o tom někam jakoby patřit nebo tak něco.....ale to nebudu řešit, protože to zavání další hádkou. Samozřejmě tu nemluvím o diskuzi nad auty. Je znát že třeba kysky tak nějak zná a ví ale ty recenze......

Ha, há.A byl to on >:D >:D

Ricardo 09.06.2008  12:28

« Re: HotHatch vs. Konwi & Fusionman

Takže se naše tvrdý jádro shodne ;-) >:D na téma co je adektvátní psát do recenze apod. bych toho mohl sepsat několik stran ale poučovat někoho je předposlední věc co bych tady chtěl udělat a navíc se mě dneska do toho nechce >:D takže jo napsali jste to hezky, snad si z toho každej něco odnese a tenhle spor zase skončí.

Kubyyyk 09.06.2008  12:30

Shodne >:D
                Já už bych tuhle, dámy odpustí, sračkuu nechal bejt a neřešil bych to tady. Mladí hoši ať se radši nehádaj o tom jak má bejt napsaná recenze a bude klid.
                Adios pinďouros :-!

Ricardo 09.06.2008  11:48

jojo máš pravdu inženier :yes: :yes:

"-- skrytý --" 10.06.2008  09:14

« Re: HotHatch vs. Konwi & Fusionman

tímto se nechci nikoho dotknout ale dovolím si vyjádřit svůj názor:

je to skutečně k smíchu, aby 14ti letý kluk který auto ani neřídil kritizoval recenzi 14ti letého kluka který auto taky neřídil je skutečně nevyzrálé a dětinské

co víc,používání zmíněných vulgarismů ve veřejné diskusi je skutečně pod úroveň

HotHatchi,to jsi trochu ulítl :no: :no: :no:

Chobot 10.06.2008  10:06

« Re: Re: HotHatch vs. Konwi & Fusionman

No, všichni říkáme to samé ale každý jinak >:D >:D ;-)

Konwi 11.06.2008  16:38

Přátelé, kamarádi

Tak nějak cítím potřebu se tady k tomu vyjádřit. Ne, že bych byl vtíravý, ale moje přezdívka tu několikrát prolítla vzduchem, tudíž se cítím adekvátním přispěvatelem. Rozdělím to asi do víc subkateroií. a)recenze půjčených aut - byť je to v rozporu s názvem stránek "MOJE".auto.cz, nepřipadá mi recenzování nevlastních vozů závadné, pokud k nim má ten dotyčný co říct (rozumějme, má s nimi zkušenost). Musela by v extrémním případě být vyřazena auta bývalá (včetně mojí Fiesty), dále auta služební popř. auta, která sem kdosi dal jen z nostalgie. b)zvaní a nezvaní do diskuzí. Uznávám, že z mé strano došlo k pochybení v terminologii a tím pádem k chybnému pochopení významu mého sdělení. Do diskuze nelze nikoho zvát, tato je rés-publica neboli věcí veřejnou. Ona nezvanost byla manifestována přílišnou příkrostí HotHatche, který veden ideou své neomylnosti v podstatě tvrdil: "okamžitě to smažte, tohle tu nemá co dělat!" Kdyby tohle napsal admin, mělo by to alespoň větší váhu. Můžu zcela upřímně říci, že tohle bych si nedovolil napsat nikomu a to se považuji za člověka, který se nebojí sdělovat své názory. V podstatě celý konflikt vznikl kvůli tomu, že hotheč nehodlal pochopit, že ho někdo nepovažuje za rádce z těch nejpovolanějších. c) Věk a recenze. Pojďme se o tom chvíli bavit. Bráchovi (fusionmanovi) je čtrnáct a vím, že má tolik načteno a navyzvídáno o autech, že v kombinaci s jeho občasnými jízdami po komunikacích třetích tříd není pro něj problém napsat jednodušší recenzi. Pochopitelně, že asi těžko posoudí jízdní dojmy, ale ten zbytek určitě ano. Popravdě řečeno, jsou tu i dvojnásobně staří experti, jejichž recenze připomínají pohled na použitý toaletní papír. d) Vulgarismy - vulgární mluva je jistou vizitkou. Vypovídá o intelektuální úrovni jedince. Pokud jsou navíc vulgarismy použity v útoku, jedná se o projev verbální nedostatečnosti. e) Relevantnost celé hádky je nulová. Z komára byl málem velbloud když ne mamut, takže fuj a ruce od toho pryč. Velice si cením vašich postojů, je vidět, že jsou tu i inteligentní lidé. :yes:

"-- skrytý --" 11.06.2008  16:41

d) - To se pokusim napravit >:D

Kubyyyk 11.06.2008  16:45

« Re: Přátelé, kamarádi

Ahoj Konwi, už to ani dál neřeš. Nemá to smysl. HotHache znám sice víz než tebe tady z moje.auto.cz, ale tentokrát musím dát za pravdu tobě.
      Ale jak už jsme zde psali asi před 3 dny. nechat to bejt a neřešit - to je tady asi nejjednodušší!!
      Měj se good :-)

Konwi 11.06.2008  16:50

« Re: Přátelé, kamarádi

Dík. Však píšu - fuj a ruce pryč. :-) ;-)

Novic (Porsche team/GT-R team) 11.06.2008  18:40

Jen tak...

co u vas v okoli jezdi za auta?u mne jich je hodne...
    M3 E92
    ML63 AMG
    2x ML320CDi
    ML nevim motorizaci
    Audi TT
    Opel Kadet tuning KABRIoLET
    Fiat 500(old)stoji na zahrade
    Audi Q7
    (dnes projelo kolem skooly BMW 130i 3dv. pozdeji dam informace jetsli ho zde uvidim jezdit casteji)
    Velorex
    BMW X3 3.0d
    i obcas MB GL motorizace myslim 320CDI

a to je asi vsechno...

Kubyyyk 11.06.2008  23:22

« Re: Jen tak...

Kdybch ti měl jmenovat auta v okolí tak sem tu do rána >:D >:D >:D >:D Minimálně >:D >:D >:D >:D

jmurjr (H22A7) 11.06.2008  23:31

« Re: Jen tak...

najvacsia pecka je kamaratov Jag XK8 a obcas sa mihne 911. to hovorim len na ulici predo mnou.

"-- skrytý --" 13.06.2008  14:36

Asi takhle...
      Mercedes Benz tridy S 65 AMG
      BMW M6 Cabrio s ladenym podovozkem na zakazku u McLarenu
      Bentley Continental
      Porsche Cayenne
      atd. atd. atd.

to jsou uplne bezny auta,ktera vidim kazdy den...proste "tuctovky" ;-)

Novic (Porsche team/GT-R team) 13.06.2008  18:52

« Re: Jen tak...

vcera jsem videl z okna na zkousce z divadla M-B G!takze dam informace jestli je tady nekoho,jestli je to G nebo G55 AMG! :yes: ;-)

"-- skrytý --" 13.06.2008  18:54

« Re: Re: Jen tak...

Tak to já potkávám Mercedes-Benz G 55 AMG každej den :-! >:D

Novic (Porsche team/GT-R team) 17.06.2008  18:48

Půměrné město...po dnešku asi spíše nadprůměrné!

uz rano jsem se rozhodl ze pojedu do prumereneho mesta(Havirov) a sepisu vam tady pote jake se daji videt auta v prumernem mestem s cca 83 000obyvateli.
    C30
    Punto Cabriolet
    2x Peugeot 407 Coupe!
    Infiniti FX35
    FERRARI F430!!!
    bylo jich vice ale ted si na vice nevzpomenu

foto Cujo

Čujo 17.06.2008  18:51

« Re: Půměrné město...po dnešku asi spíše nadprůměrné!

prumerne mesto 83000 >:D >:D nas Liptovský Mikuláš ma 33 000 a sme priemerne mesto >:D >:D

"-- skrytý --" 17.06.2008  18:52

« Re: Půměrné město...po dnešku asi spíše nadprůměrné!

Já bych se asi upsal k smrti kdybych měl psát co všechno jezdí v Praze :-) ;-) >:D :-! :yes:

PeT-a (RSKa) 24.06.2008  00:19

časopis

Ta obálka časopisu "TIME" se povedla >:D ;-)

Novic (Porsche team/GT-R team) 06.07.2008  00:34

TO UZ VSICHNI SPITE?

:-O :-O :-O :-O ??????noa co rikate na moj novou fotku?myslim tu v profilu :-) je vytvorena uplne nahodou.chtel jsem jen vyfotit posdsviceni displeje ale asi se mi nejak trepala ruka :-)

"-- skrytý --" 03.08.2008  10:49

ZRÝCHLENIE 0-100km/h

Zdravím všetkých.
    Len taká malá reakcia na zrýchlenie nubiry 1.6 16V kombi. Taktiež som majiteľom tohto vozidla, konkrétne druhý. Je dovezená od staršieho pána z talianska. Mne sa podarilo dať z o-100 za 14s, takže fakt neviem ako je možné že iné dávajú za 11s nieje to nejaká habaďúra???

Novic (Porsche team/GT-R team) 03.08.2008  21:28

« Re: ZRÝCHLENIE 0-100km/h

ja nevim ale docetl jsem se to na hodne wbech ale zmenim to na tech 14 ;-) :yes: dik za upozorneni protoze radsi dam na nekoho kdo to ma vyskousene nez na nejaky internet ;-) ;-) :yes:

"-- skrytý --" 31.08.2008  15:02

Sraz

Teďka jsem si vzpomněl na jednu věc co mě zaujala na srazu v červnu - zdá se mi, že tvoje Nubira má poměrně vysoký podvozek, to je schválně kvůli průjezdnosti?

Novic (Porsche team/GT-R team) 31.08.2008  16:07

« Re: Sraz

ano dokonce jses mne na to i ptal kdyz jsme stali vsichni vedle sebe u tech motokar a ma to tak kazda Nubira uz od vyroby...nevim proc asi kvuli te prujezdnosti...

Dylan McKay 11.09.2008  19:02

Koleos

Ahoj Novic, tím pravým konceptem Koleosu jsem myslel toto: [odkaz]

foto Traviss-BMWfans-

Traviss (BMWfans) 15.09.2008  10:06

Zdravím,

po letní odmlce jsem opět v ČR a E46tka uz je doma! A protože jsem se řídil srazovým heslem "Modrá je dobrá" tak je to '99 sedan v barvě Steel blue ;-)
    Tak az se konecne venku, snad behem tydne, rozedni fotnul bych a postnul bych nejake foto a az se s tim trochu sziju bude recenze. :-)
    Traviss.

Novic (Porsche team/GT-R team) 15.09.2008  17:52

« Re: Zdravím,

jj tak to je super...takze zase jsem jedinej kdo kazi partu...no nic >:D >:D >:D >:D doufam ze ma Mpaket a Msvetla atd. atd. proste vsechno M >:D urcite je krasna! :yes: :yes: :yes:

foto Traviss-BMWfans-

Traviss (BMWfans) 15.09.2008  21:09

« Re: Re: Zdravím,

M je bohuzel jen "M"etaliza :-)
        Ale nasel jsem ve fotaku nejake foto, tak alespon to posilam...
        BTW ten stromecek jsem pak hnedka sundal ;-)

Novic (Porsche team/GT-R team) 10.10.2008  20:00

Moje.auto.cz

tak tady mate neoficialni propagacni video!

stream.cz: [odkaz]
    youtube.cz: [odkaz]

na sevenload.com se mne nejde regnout

pls komenty

Dylan McKay 10.10.2008  20:07

Chybi hacky carky...

Poustnik 10.10.2008  22:23

« Re: Moje.auto.cz

Dobrý Novic, nestíhal jsem sice ke konci číst delší věty, z obou stran bych přilíp ještě nějaké auto, ale snažil ses a vypadá to profícky, já bych to neudělal ani za měsíc. Jen tak dál! :-)

Novic (Porsche team/GT-R team) 10.10.2008  22:42

« Re: Moje.auto.cz

diky za chvalu a aby jsi to stacil precist si to muzes preci stopnout ;-) :yes: ty by jsi to za mesic neudelal protoze mas doma hodne prace!jinak verim ze jo....chtel jsem na konec pridat nejake fotky ma.cz aut ale pak jsem si to taky rozmyslel >:D

Poustnik 10.10.2008  22:50

« Re: Re: Moje.auto.cz

Jasně, že si to můžu stopnout, ale drtivá většina lidí to nedělá, tak na to upozorňuju jako mínus, jinak samozřejmě je skvělé, že něco děláš..... ;-)

Novic (Porsche team/GT-R team) 10.10.2008  22:53

« Re: Moje.auto.cz

sem nemocnej a nudim se >:D y invexu jsem si priveyl Pinnacle Video spin kterz pri nejake ymene ve videu se brutalne seka a je jen na 15 dni a to je primo na tom cedluu napsane ye to je plna verze :no: :no: :no: :no:

Chobot 10.10.2008  22:41

« Re: Moje.auto.cz

No jasně. I ode mě chvála. Stejně jako u Poustníka můj zrak už asi není tak hbitý jak býval a měl bych 2-3 návrhy na ´zlepšení´ ale zpracování je fakt ucházející. Prostě dobrej počin, jen tak dál :yes:

Dadánek (AlkoholixXx) 10.10.2008  23:08

« Moje.auto.cz

GOOD JOB!!
      A taky jsem rád, žes vybral "mojí písničku" :yes: :yes: ;-)

Novic (Porsche team/GT-R team) 10.10.2008  22:45

300 Bitva u Thermopyl?

ne!300 prispevku u mne v diskuzi! :-) :yes:

foto filko

filko 15.10.2008  15:45

Mazec

Poslední fotka "do souteze": mazec. >:-[]

Novic (Porsche team/GT-R team) 14.11.2008  19:22

VANOCNI SRAZ MA.CZ!!!!!V OSTRAVE 20.11!!!!!

tak co?zase organizuju sraz a prenasim sve srazy z jednoho velkeho mesta do jeste vetsiho!!!!ano bude to v ostrave!nevahjte a prihlaste se na tenhle sraz.(cena prihlasky 2500Kč >:D >:D joke) bude to kdesi v ostrave u nejake restarace aby jsme se mohli zahrat a dat si treba caj,nebo rum nebo caj s rumem nebo kofolu(rum se nedeoprucuje pit pred jizdou z duvodu ze obsahuje nemale procento alkoholu >:D )

Seznam přihlášených
    Novic+tatík nebo brácha-Nubira

foto DaewooMaster

DaewooMaster 10.09.2009  14:19

Překlepy v úvodu

Daewoo nepředstavilo svůj nový model jménem Nubira v roce 1998, ale o rok dříve stejně jako sourozence Lanose a Leganzu. Nejvyšší výbava se stejně jako u jiných Daewoo modelů označuje CDX, ne CXD.

Jsou to jen drobnosti, ale já jsem hold puntičkář. :-)

Novic (Porsche team/GT-R team) 11.09.2009  21:13

« Re: Překlepy v úvodu

jo v pohode dik za opravu te duz to vim ze predstavila model v roce 97 ale byl jsem linej to opravit >:D ted jsi mne donutil to opravit takze jdu na to a dik >:D :-) ;-) :yes:

talio2 25.09.2009  09:20

Octavia I 4x4

Ahoj,opravdu krásná octavia, podívej se na tu mojí ;-) >:D >:D >:D

Novic (Porsche team/GT-R team) 25.09.2009  11:13

« Re: Octavia I 4x4

az na stredovy panel jsou uplne stejne :-) jo a ta nase ma jeste kouli na zadku :-)

talio2 25.09.2009  11:16

« Re: Re: Octavia I 4x4

koule mám dvě >:D myslím,že té vaší chybí prakovací čidla a nezávislé topení :-) jinak s tou navigací bych to nenechával stát přes noc např. na sídlišti, je to lákavej cíl ;-)

"-- skrytý --" 25.09.2009  11:55

« Re: Re: Re: Octavia I 4x4

Že lidi bejvaji překvapený, že ten nájezd na těch oktách neni znát ;-) Já to považuji za samozřejmost a všechno ostatní je nedbalost majitele >:-[]

Novic (Porsche team/GT-R team) 25.09.2009  12:38

« Re: Re: Re: Re: Octavia I 4x4

ta nase ma 172 000 a vypada a jezdi jak by mnela najete asi 100 000 :-) :yes:

"-- skrytý --" 25.09.2009  12:41

« Re: Re: Re: Re: Re: Octavia I 4x4

To máš blbý. Moje má 95 000 a jezdí jako když jsem do ní poprvé usedl (tehdá měla 19 500) :-)

Vypadá eště líp než tehdy, protože původně neměla černý sloupky a denní světla.

Novic (Porsche team/GT-R team) 25.09.2009  12:37

« Re: Re: Re: Octavia I 4x4

ja mam taky koule dve ale Octavka ma jen jednu >:D dneska to v noci na sidlisti stalo a zatim v pohode no >:D ja bydlim na vesnici takze tady ta kriminalita zas tak vysoka neni >:D auto tady kradli naposledy asi pred 10lety za bileho dne >:D a asi pred rokem kradli benzin ale to auto bylo zase trochu jinde nez stava octavka a ta kradez benzinu dopadla pozarem toho auta a znicenim dalsich dvou aut co staly vedle neho a to auto mnel majitel asi mesic...