BMW řada 3 (2005)

3.2.2008

Asi jsem to musel zkusit. Rok a nějaké drobné jsem brázdil zejména středoevropské silnice v Audi A4 Avant 1,9 TDI 96 kW. Za ten společný rok jsem…

BMW 325i (Libor Zezulka (Auto.cz))

"-- skrytý --" 05.02.2008  01:27

vyborna recenzia...

Primerane dlha a na rozdiel od recenzie na audi, nieje iba vyctom faktov pospajanych do viet. Ale to bude asi trochu sposobene autom a pocitmi ktore auto vyvolava u majitela. :yes: :yes:

foto wikinko

wikinko 05.02.2008  03:51

« Re: vyborna recenzia...

pridavam sa s rovnakym nazorom :yes: , 10b

foto Hitachi

Hitachi 05.02.2008  14:04

Pane Zezulka,

už jsem Vám tu jeden komentář psal, nicméně asi jste ho smazal díky rozpracované a skryté recenzi :-) Rád bych Vám pogratuloval k novému vozu. Vaše A4 se mi velmi líbila a jak je vidět (i číst) staral jste se o ni dobře. I v reálu na prvním sraze MA v Brně na mě působila velmi dobrým dojmem. Nuže BMW je změna. Náhon vzadu, šestiválec, výbava o úroveň výše. Myslím, že jste se rozhodl dobře. Upřímně řečeno, největší obavy bych měl asi ze spotřeby, ale to zřejmě nebyla Vaše hlavní priorita. Ostatně u BMW jde spíš o zážitek z jízdy atd. Recenzi máte výbornou, ostatně jak se na motoristického novináře sluší, a fotky jsou skvělé. Rád bych Vám popřál spoustu spokojených a rychlých kilometrů a věřím, že Vás brzy zahlédnu na zlínské magistrále. :-)

foto STi-Modo-Team-

STi (Modo Team) 05.02.2008  14:26

« Re: Pane Zezulka,

Jen díky diskusi jsem na Vaše nové auto narazil,ikdyž už při přečtení poznámky,že uvažujete o novém autě jsem byl zvědavý,co to bude... tehdy jsem Vám psal,zda Vás nemrzí,že nemáte jako novinář automobilismu podobná auto,která mají novináři v Anglii (Audi RS4...) a vida.Vynral jste si skutečně skvěle (ikdyž myslím,že by šla za podobné peníze sehnat i 330i) a na recenzi je skutečně vidět,o kolik víc Vás to auto baví než předešlé.K podobnému autu bych se chtěl také dostat (za rok prý bude prodávat 330i zdejší Radekt tak uvidíme :-) Na těchto motorech mě skutečně velmi těší ta spotřeba - jako 1.9TDI samozřejmně nebude nikdy,ale jezdit po městě se 6ti válcem do 10l/100km je krása.Takže gratulace a doufám,že na příštím srazu MA.CZ nám Vašeho nového miláčka předvedete.

foto kewlarsiet

kewlarsiet 05.02.2008  14:48

BMW

Pekny bavoracik. Agregat je podla mojho nazoru dostatocne silny. Interier je neozaj v tejto vybave pekny ... mne sa sice nepaci ta kaplnka v strede ;-) ... sedadla su vyborne...len som sa chcel opytat ci si neuvazoval o namontovani kovovych pedalov?

"-- skrytý --" 05.02.2008  14:59

VITAJ V KLUBE BAYERISCHE

konecne poriadna receniza recenzia na bmw ako sa patri, mas to krasne mas to za total 10!! prajem ti vela stastnych km a dufam ze sa ti auticko strasne zapaci a bmw ostanes verny a ako vidim tiez si ten typ ze mas lasku k autam tak som rad ze prave taky ako ty mas bmw a pre takych su aj tie bmw robene co si to auta vazia a chovaju sa knemu na urovni >:D ;-) ;-) :-) :yes:

foto -Black-Jacket-

*Black_Jacket* 05.02.2008  15:19

SUPíííŠ

Kokso....Také moje malé auto snov. Nádhera. Gratulujem ku vynikajúcej kúpe. Máš tam plný kotol :yes: :yes: :yes: . Kukni môjho francúza ak chceš ;-)

foto ELAN

ELAN 05.02.2008  15:53

ZÁBAVNÉ

BMW 3 je veľmi, veľmi dobré auto. Ale aj tak si dovolím označiť za zlé auto. Dôvod? Neviem prečo pri náraze zozadu riskujete trvalé následky poranenia chrbtice. :-O To si ak nevážite zdravie? Neviem či máte sto miliónov, aby vám v aute za toľko peňazí nechýbalo výškové nastavenie pásov keď to má aj Fabia 1. A tiež vôbec nechápem ako mohli auto urobiť tak, aby úplne prepadlo v teste dosahu svetiel. ;-\ Bezpečnosť je Bezesporu prvoradá. Nebyť týchto vážnych faktorov, volím v triede len BMW 3. :yes:

Ondřej Šámal 05.02.2008  15:55

Gratulace

Gratuluju k BMW, oproti trošku "sterilnímu" Audi je to asi jako nebe a dudy, co? Jinak chápu některé bavorské pravověrce, kteří nedají na E46 dopustit, design E90 je tak trošku odklon od tradice. Mně osobně se líbí, jen ta zadní světla alá Daewoo Lanos se mi nezdají, já bych to ale řešit M-paketem (vit radekt). To kupé nebo cabrio, to je hned jiný pošušňáníčko, takhle měla trojka vypadat hned od začátku. Ale i tak to musí být super zažítek, řídit BMW je vždycky zážitek, taková malá nirvána :yes:

foto 911moby

911moby 05.02.2008  15:58

BMW

Gratuluju k nádhernému BMW. :yes: Musím dát jednoznačně za 10b. Jen by mě zajímalo, jaký máte názor na řazení (někteří lidé si stěžují na jeho "gumový" chod).

zezlik 05.02.2008  16:22

« Re: BMW

On gumový chod je takový trochu ošidný termín. Podle mě je gumové řazení takové, u kterého přesně nevíte, jaký tam vlastně ve finále spadne stupeň a vůbec nemáte z řazení dobrý dojem. Má vůli, je nepřesné, odtažité. U BMW je nutné vždy překonat mírný odpor, ale ve finále z toho získáte dojem, že je to jenom taková hra na kočku a myš. Prostě se s autem škádlíte, ale ono v pravou chvíli povolí a nechá vás zařadit přesně to, co chcete. Naopak vás ještě navede. Takže neřekl bych gumové, ale tuhé, nicméně velmi přesné. Ale v tomhle je třeba mistr i Ford a ten si odpustí i to přetahování.

PeT-a (RSKa) 05.02.2008  16:03

Detail-spolehlivost

Super auto!Skvostná barva a i celkový dojem a recenze..... :yes:

Jenom takový Detail:Píšeš že dáváš za spolehlivost 8...a že máme sledovat jestli se to lepší,no už je tam 9 - tak to se tak zlepšila nebo je to jenom překlep?? >:D >:D Díky

zezlik 05.02.2008  16:19

« Re: Detail-spolehlivost

Jen překlep. Trošku špatně se mi v hodnocení orientuje, alespoň mám další nápady na zlepšení ;-)

Novic (Porsche team/GT-R team) 05.02.2008  16:06

Gratulace

Dobry den pane zezulko,gratuluji k novemu auto,je nadherny,k te cerne elegantni barve slusi ty zadni svetla myslim to tak ze z toho M paketu nebo co to je co ma uzivatel radekt vypadaji lip ale u vaseho auta je to takhle elegantni,schvaluji vyber sedan je sedan ;-)

Novic (Porsche team/GT-R team) 05.02.2008  16:11

jeste neco....

dekuji za razitko ;-) !konecne mam nejlepsi recenzi na tomto webu,myslim jednu z nejlepsich recenzi ;-) uz se tesim az bude na titulni strance auto.cz :-) jeste jednou dekuji ;-)

Ondřej Šámal 05.02.2008  16:29

« Re: jeste neco....

Gratuluju k razítku, já na něj ještě čekám. Teda ne, že by mi na tom záleželo, ale znáš to, prostě chlapská ješitnost >:D

"-- skrytý --" 06.02.2008  09:28

« Re: Re: jeste neco....

Přidávám se ke gratulantům, skvělá volba, výborná recenze i fotky, už se těším až jej někde uvidím naživo ;-)
        PS: razítko už mám taky a udělalo mi to velikou radost :-)

neregistrovaný: "dedec" [195.22.52.XXX] 05.02.2008  16:24

BMW dream

Dobrý den. Škoda že jsem svou recenzi smazal, jinak bych býval dal jistých 10b. Toto BMW byla moc dobrá volba. Benzín, 6-ti válec, manuál, sedan, černá barva, provedení interiéru, jen tu bouli s navigací na palubovce moc nemusím. Tak či tak mohu svému vrstevníkovi jen tiše závidět. A recencze je profesionální.

"-- skrytý --" 05.02.2008  16:38

BMW

Gratuluju super volba 10b černa barva,možna ja bych volil spis svetly interier ale to je kazdeho vkus.A dik za razitko.

PeT-a (RSKa) 05.02.2008  16:51

Cena v Německu??

Jestli se můžu zeptat zajímala by mě taky ještě cena??BMW si v Německu drží svojí cenu ne??Je rozdíl oproti nákupu v ČR??Díky ;-)

"-- skrytý --" 05.02.2008  17:07

New car

Sakra to koukám, nový přírůstek. Pěkné auto, pěkná výbava a manuál :yes: Nezbývá nic jiného, než popřát mnoho šťastných km :-)

foto 2-0VTEC

2.0VTEC 05.02.2008  18:02

Gratulacia k novemu faru

Takze uz aj padlo rozhodnutie a myslim,ze velmi dobre,2.5 sestvalec,to musi byt oda pre usi.:-)Tak nech sluzi a vela stastnych km. ;-) K recenzii sa nema vyznam nejak vyjadrovat,10tka hovori za vsetko. :-)

"-- skrytý --" 05.02.2008  18:13

Zdravim.

Pekna trojka,klasicka barva,pomerne netrradicni motor.Proc jste nesel do 330,kdyz stejne jezdite vetsinu kilometru s testovacimy auty?Nebo je cenovy rozdil tak znat?jo,a jak to vypada s redakcni M3,jak jste rikal na srazu?Kazdopadne preji at slouzi bez chyb,a dela cest majiteli,diky kteremu se tu vlastne vsichni zname :yes:

"-- skrytý --" 05.02.2008  20:53

« Re: Zdravim.

Já bych řekl, že určitým důvodem byla asi pojistka - je to docela cenový skok platit za 2.5 litr nebo 3 litr ;-\ Ale to je jenom moje úvaha ;-)

zezlik 05.02.2008  22:12

« Re: Re: Zdravim.

Těch důvodů bylo víc, ale opravdu se vlastně téměř vše točilo kolem peněz. Nižší pořizovací cena, nižší cena za povinné ručení (dostal jsem vynikající nabídku), dobrá cena havarijního pojištění, nižší spotřeba. Zkrátka v této situaci se jevila 325i jako ideální kompromis a upřímně, nelituji. Navíc, alespoň mám stále kam stoupat ;-)

"-- skrytý --" 06.02.2008  12:05

« Re: Zdravim.

tak nižší pořizovací cena je u novýho auta,ale u ojetýho takhle obecně těžko.Po třech letech nehraje v ceně motorizace roli(pokud to není nějaká vrcholná motorizace,mám na mysli třeba tohle 325 vs. 330).Naopak,když jsou dva stejné kousky,tak ten s o stupeň silnější motorizací muže být naopak lacinější,protože je vzhledem k dalším zmiňovaným důvodům(spotřeba,pojistka) hůř prodejný...

zezlik 06.02.2008  13:24

« Re: Re: Zdravim.

Tak vy říkáte těžko, já to auto vybíral a kupoval. Tedy možná kdybych opravdu sháněl 330i, sehnal bych za podobnou cenu, ale ony hrály roli i ceny věcí okolo, viz. předchozí příspěvek. Takže prostě v mém případě byla 325i optimální, žádný obecný závěr tady z toho nedělám a nikomu návod nedávám. U mě všechny cenové faktory hrály ve prospěch 325i.

"-- skrytý --" 06.02.2008  13:45

« Re: Zdravim.

OK.Já se taky teď koukám po 325i(spíš po kupé) a přijde mi to jako akorátní kompromis mezi výkonem a relativně malou spotřebou na to co ten motor nabízí.
              Ještě jedna věc - vy v technických údajích uvádíte 325i jako dvaapůllitr,ale u kupé 325i o který se zajímám se dočítám o třílitru.Jenom se ptám jestli to není překlep,myslel jsem že kupé i sedan používají ten samý motor,vzhledem k shodnému výkonu 160kw.Ale nevím jak to je,jenom se ptám.

"-- skrytý --" 06.02.2008  13:50

« Re: Zdravim.

aha tak nic,odpovim si sám.
                teď na to koukám a 325i je dvaapůllitr u obou verzí.
                Třílitr je 330i a zároveň i 335i,trochu jsem to pomotal.

neregistrovaný: "phedro" [62.77.119.XXX] 08.02.2008  09:07

« Re: Re: Zdravim.

No ja mám pocit, že 25i je slabšia verzia trojlitra. Na bmw.sk to je takisto napísané. Takže pán Zezulka aký objem máte v techničáku?

zezlik 08.02.2008  09:30

« Re: Zdravim.

Když E90 přišla na trh, byla 325i skutečně 325 tedy šestiválec 2,5 litru. Někdy před rokem nebo rokem a půl (přesné datum nevím) udělalo BMW změnu a vyměnilo 2,5litr za slabší verzi třílitru. Já mám auto z poloviny roku 2005, kdy ještě byla 325i právě s šestiválcem 2,5 litru. V techničáku mám 2497 cm3.

"-- skrytý --" 13.02.2008  14:28

« Re: Re: Zdravim.

Inak tuto akciu BMW nechapem, ani taky velky vyrobca motorov si asi nemoze dovolit tak vela roznych zdvihovych objemov. Este povedzme to 325d... Povodneho 25i je ale skoda, lebo bol super motor, ved aj bol tusim motor roka do 2500 cm3. Tomuto kroku od BMW teda nefandim.

"-- skrytý --" 13.02.2008  14:41

« Re: Re: Zdravim.

uz ten motor vymenili vsade, aj novy 3er COUPE uz ma 2.5i ako slabsiu verziu 3.0i, cize ma zdvihovy objem bezmala 3000 cm3

foto STi-Modo-Team-

STi (Modo Team) 13.02.2008  15:06

« Re: Re: Re: Zdravim.

Pánové pletete si to s dieslem! Označení 325d je skutečně matoucí,tak se jedná skutečně o slabší provedení modelu 330d. Ale 325i je stále 6ti válec o objemu necelé 2.5l a ne slabší 3.0i.Viz odkaz
                    a tam si najděte třeba 325i Coupe...

"-- skrytý --" 14.02.2008  02:35

« Re: Re: Re: Re: Zdravim.

No to som si aj ja dlho myslel, STi. Teda stale si nie som isty... Lebo som si nikdy v tisku vlastne info nevsimol, ze by 2.5i mala zmiznut v podobe 2500cm3 a dlho som to pokladal za nezmysel a ze si to ludia mylia s 2.5d a 3.0d.
                      Ale uz to praveze mozes najst na www.bmw.de ([odkaz] ale aj www.bmw.cz. Na Nemeckej verzii je to uz aj v originalnej BROZURE. A pre vsetky modely 325i sedan, coupe, touring, 525i... Proste vsade, tvrdi do dokonca aj konfigurator na www.bmw.de.

Skor ako keby ten dealer, co si Ty poslal link, neupdatoval. Ze som sa to ale nikde oficialne nedocital mi pride stale divne...

neregistrovaný: "Cooper S" [145.62.32.XXX] 14.02.2008  15:08

« Re: Re: Zdravim.

To je pěkná blbost, všichni, kdo si kupují benzínovou 3, chtějí 330i a tak se podle mě dá 325i koupit za zajímavý peníze..

"-- skrytý --" 05.02.2008  18:21

Ked nevie niekto soferovat...

povazuje zadny nahon za slabu stranku....

"-- skrytý --" 05.02.2008  18:33

« Re: Ked nevie niekto soferovat...

hmm,já taky uvažuju o BMW,ale odrazuje mě že neumim šoférovat.
      Když chci dát blinkr,tak většinou aktivuju stěrače.

"-- skrytý --" 05.02.2008  20:03

« Re: Re: Ked nevie niekto soferovat...

tak to mas este dobre, ja som minule chcel otvorit kufor a otvoril som dvere spolujazdca 8-s 8-s

Ajin(MoDo Team) 05.02.2008  19:59

Gratuluji

k výběru, není to sice Z4 o které jsme vedli debaty ve Zlíně, ale tohle je o mnoho praktičtější, jsem zvědavý na zkušenosti s motorem. Tak už jenom ta větší kola, časem Mpaket a nezapomenout co nespraví váš Radek, tak náš Radekt umí po softwerové stránce s BMW divy :-)

foto igor77

igor77 05.02.2008  21:09

gratuluji :-)

bravo, pred par dny me kolega nechal kousek projet v e36 v podobny specifikaci.. myslim ze tyhle sestivalce s nahonem dozadu jsou vyssi divci :-) z audi na bmw3 je jako ze seata na bmw3 :-) ..pujdu do e46, dostava se ted do dobrych cen. adios!

Ronnyp (RSKa) 05.02.2008  21:35

Ronnyp

cau cau tak vidim ze uz mas nove auti!!!doufam ze se nekdy ve zlene potkame a hodime rec!!! ;-)

Dylan McKay 05.02.2008  22:27

Dylan McKay 06.02.2008  12:17

« Re: Re: Dobrý vkus!

Leze leze do ...... nedá pokoj až tam vleze! >:D

neregistrovaný: "igor 77" [212.71.149.XXX] 07.02.2008  21:38

« Re: Re: Re: Dobrý vkus!

nazdar svihaku ! ;-)

"anonym" [85.71.187.XXX] 05.02.2008  22:57

elegance!

super recenze, nádherné elegantní auto, jen to vyvážení kol tam ruší

zezlik 05.02.2008  22:59

« Re: elegance!

Zůstalo z Německa, zmizí ještě tuhle zimu, na letních nebude.

foto Enthusiastic-driver

Enthusiastic.driver 06.02.2008  14:59

Svuj k svemu...

BMW a Zezulka jdou k sobe stejne dobre jako Ferrari a cervena !! Kdyz jsem tu tenkrat poprve videl tu A4 v turbochrochtu, mirne jsem se zasekl, protoze tato kombinace mi prisla trosku necekana - v tom, ze jedzi redaktor, ktery patrne nejlip z redakce prenese na papir dojmy ze sportovne strizenych aut ?? Ted uz mi to sedi !! Tak preju spoustu navykovych kilometru s tim typickym zvlastnim vytlemem od ucha k uchu... >:D :yes:

foto Merkur

Merkur 06.02.2008  17:45

Kvůli tomuhle motoru...

si užívám každé nastartování,kvůli tomuhle motoru jezdím domů oklikou,kvůli tomuhle motoru držím otáčky hodně vysoko.Já už tímto syndromem trpím 1.5 roku,ale jen s tím rozdílem,že ta moje milenka se jmenuje alfa :-) .

"-- skrytý --" 06.02.2008  21:15

Prosba k panu Zezulkovi

Přeji dobrý večer pane Zezulko, je mi ctí Vám napsat. Chtěl bych poprosit o radu, jmenuju se Petr, od mládí mám přezdívku FRPE ( kdo to proboha vymyslel) a od Mikuláše 2007 mám novou Cupru. Problém je v tom, že ostatní uživatelé na mě naléhají : 1) Ze začátku - že přispívám jako nepřihlášený, no tak jsem se tedy přihlásil 2) Že jsem nedal recenzi svého auta - no a tak jsem se chtěl zeptat jak jste se nakopl Vy, že jste sem dal Vaše auto.
    Protože mám rodinu a spousty koníčků ( fotbal, pinčes, vlčáky, čtyřkolky ) tak jsem si tak myslel, jestli byste tu recenzi neudělal za mě, já bych Vám poslal fotky. Co říkáte? ;-)
    No hlavní důvod je to že když by tam u mého auta bylo : Majitel FRPE.CUPRA, recenzi vypracoval : Libor Zezulka (Auto.cz) tak si myslím a po přečtení vašich všech kladných příspěvků ve vaší diskuzi byste mi přítomností a Vaším jménem hodně pomohl a pořadí by bylo : 1. místo vaše BMW 2. místo moje Cupra pak dlouho nic a 3. Edgarovo Audi.
    A Lázeňák + ostatní by mi napsali bodování- je to za 10švestiček z naší zahrádky >:-[]
    Berete? Všem ostatním, kteří mají smysl pro humor nereagovat, pan Zezulka mi bude dělat recenzi kluci. ;-)

foto Prase

Prase 06.02.2008  21:20

« Re: Prosba k panu Zezulkovi

Ahoj frpe kupro zajimavy prispevek ale myslim ze recenzi bys mel udelat sam urcite nejses tak vytizenej abys nenapsal par radku vo svy kare nemusi to bejt na titul nejlepsi recenze ale snaz se :-) uz jen timto prispevkem cos napsal jsi ztratil par minut sveho drahoceneho casu takze to tak udelej i s recenzi :-) :yes: zdar zoufalec

"anonym" [85.216.182.XXX] 06.02.2008  21:43

« Re: Prosba k panu Zezulkovi

:yes: :-) jasnacka to si super napisal

Dylan McKay 06.02.2008  22:20

« Re: Re: Prosba k panu Zezulkovi

Lázeňák dá švestičku krajanovi za jakoukoli recenzi... ;-)

"anonym" [85.216.182.XXX] 07.02.2008  06:51

« Re: Re: Re: Prosba k panu Zezulkovi

:-) :yes:

Poustnik 06.02.2008  22:35

« Re: Prosba k panu Zezulkovi

Já naštěstí nemám smysl pro humor, tak můžu reagovat. Já myslím, že svých koníčků se vzdát nemůžeš, to je jasné...Tak nezbývá, než tak zhruba půl roku okrádat o čas rodinu, příliš nespat a chodit na hodiny tvůrčího psaní. Myslím, že za ten půlrok zhruba bys to mohl zvládnout, bude to sice těsně před rozvodem, ale recenze bude hotová. Hned po rozvodu Cupra připadne ženě a děti tobě, takže stejně nebudeš mít čas se věnovat příspěvkům na moje.auto, takže já bych ti vlastně poradil, abys ji nepsal, teď mi to došlo....Tak on ti to Libor napíše...Ale víš, že za recenzi se platí duší???? Budeš se muset krví upsat, že od teďka až do smrti smrťoucí budeš muset dodržovat rychlostní limity!!! Tak snadné rozhodování zda sám nebo ne přeju!
      P.S. Pane Zezulko, príma recenze na príma auto! Že by plný kotol???? Ne, ne....fotky ještě za deset nejsou....;-) :-)

zezlik 06.02.2008  22:44

« Re: Prosba k panu Zezulkovi

Ano, fotky jsou slabina. Vím to a napravím to. Udělám ještě nějaké na zimních a ty umělecké přijdou až na letních 17palcových.

zezlik 06.02.2008  22:42

« Re: Prosba k panu Zezulkovi

Jsem rád, že lidé tady na moje.auto.cz mají smysl pro humor. Už podle počtu smajlíků ve vašem příspěvku a vyjmenovaných koníčků soudím, že jste veselá kopa a upřímně řečeno bych nerad přišel o recenzi někoho, kdo má takové dobré nápady a takový smysl pro humor ;-) No a teď vážně. Jak jsem se donutil? Nemusel jsem se nutit. Mám rád auta, mám rád komunitu zde, rád píšu. Přestože mám spoustu práce a od rána do noci se nezastavím, věnoval jsem každý den před spaním čtvrt hodiny na recenzi. Za týden bylo hotovo, výsledek vidíte. Šlo to i lépe, ale slibuji, že na tom budu pracovat. Rada pro vás - zkuste také vyčlenit deset minut denně a za týden bude recenze na světě. No a pokud auto není až tak důležité, zkuste začít třeba tím, že napíšete něco o fotbale nebo výcviku vlčáků. Recenzi bych za vás psát neměl a nechtěl. Jde o vaše zkušenosti, vaše auto.

"-- skrytý --" 07.02.2008  23:55

« Re: Re: Prosba k panu Zezulkovi

Tak dnes jsem se rozhodl, recenze bude. Dneska jsem tomu věnoval první čtvrthodinu ( jak jste mi psal ) a sdělil jsem Poustníkovi v jeho diskuzi svůj plán s mou recenzí a vůbec celý tzv podnikatelský záměr, který rozhodně nechci podcenit. >:D
        Zítřejších 15min věnuji přípravě - čili otřu klávesnici, umyji si psací stůl, vyblejskám PC.
        No a za nějakých 2 - 3 roky to tu bude!!! cha.
        Teď vážně - díky humoru se spoustu věcí dá zkousnout lépe a i to jde líp. Musím se přiznat, že můj příspěvek zde byla legrace a trochu i ukázka jak poberete srandu Vy.
        Jinak děkuji Vám, Poustníkovi, Švihákovi a anonymům že to pochopili a Zoufalcovi že to nepochopil ...
        ;-) a slibuji že recenze mé kárky je na spadnutí. Mějte pěkný večer a moje manželka Vám děkuje, jelikož místo SEXU trávím večery u MACZ a jí už prý přestaly ty věčné dřívější migrény. >:D >:D

foto misoo

misoo 07.02.2008  12:02

tiez sa pripajam ku gratulantom a musim priznat, ze 325 sa mi tiez zda ako optimalny motor. dostatocne silny, rozumna spotreba (tu pri BMW vzdy obdivujem vzhladom na ich vykony) a ten zvuk... co viac si priat... :yes:
    inac na leto by som kludne zvolil aj 18-ky, ale viem, ze si dost zakladate na zehleni, tak 17-ky budu rozumnym kompromisom ;-)
    PS: ak to neni tajne, ocenil by som keby ste zverejnili kontakt na predajcu. ked mate dobre skusenosti, preco nespravit dobru reklamu :-)

neregistrovaný: "kontakt na predajcu" [195.91.54.XXX] 09.02.2008  23:43

« 325

mrkni na tabulku pod spz...google to doriesi...je to moc zaujimava stranka :-)

neregistrovaný: "kuní xicht" [91.127.94.XXX] 07.02.2008  12:12

Gratulujem!

Gratulujem ku správnej voľbe. Skvelé auto, dobrý motor, výborná recenzia. :yes: :yes: :yes: :yes:

foto Johny-Rico

Johny.Rico 07.02.2008  17:39

Sny se mají plnit!

Jsem rád, že se vám to daří :yes:

foto Cujo

Čujo 07.02.2008  20:22

« Re: Sny se mají plnit!

presne tak.....vyborna recenzia auto este lepsie tak 10b istych

"-- skrytý --" 07.02.2008  23:56

Asi jsem to okklepnul podruhý či co ...

No a za nějakých 2 - 3 roky to tu bude!!! cha.

Ondřej Šámal 08.02.2008  00:34

« Re: Asi jsem to okklepnul podruhý či co ...

Manželka to snad ty 2-3 roky vydrží >:D Mimochodem, jestli budeš psát recenzi na tak emocionálně naladěný auto (auto emoción), tak to máš raz dva, stačí pár těch čtvrt hodinech, klávesnice se pořádně zahřeje a recenze je na světě. Budu se těšit ;-)

"-- skrytý --" 08.02.2008  07:21

« Re: Re: Asi jsem to okklepnul podruhý či co ...

No jak jsem psal dříve, zároveň jsem i ve skrytu duše línej BLB, tak se to ve mě pere ale manželka je moc ráda ... ;-)

foto Johny-Rico

Johny.Rico 08.02.2008  10:29

Výfuk.

Pane Zezulko, měl byste si nechat udělat výfuk = mluvím o chromovaných koncovkách. Takto to vypadá jako kdyby jste to šlohl ze Seatu Altea XL benzin...
    Vy to ale sám víte ;-)

Ajin(MoDo Team) 08.02.2008  10:59

BMW šetří kde se dá, dřív měl každej 6válec libovej výfuk, teď jen 330,335

foto ZiP2150

ZiP2150 09.02.2008  20:04

« Re: Výfuk.

Pri objednávke nášho 320dT som doobjednal aj koncový tlmič z 330i, v Banskej Bystrici, kde som auto objednával, sú zvyknutý, že prevárajú koncovky zo silnejších modelov na slabšie... viď nová X5 3.0d a X5 4.8i... diesel má vodovodné rúrky... hanba.

zezlik 08.02.2008  17:43

« Re: Výfuk.

No jo, nelíbí se mi to. Inspiraci mám v 330, na léto to bude vše, jak má být.

"anonym" [85.248.64.XXX] 08.02.2008  19:46

« Re: Re: Výfuk.

Na Tych vyfukoch by naozaj nemuseli setrit. Dokonca aj 330i ma len dvojkoncovky, ale nema oddelene dva laufy po stranach (uplne TIP TOP to vyzera az pri 335).

"-- skrytý --" 08.02.2008  19:50

« Re: Re: Re: Výfuk.

To som bol ja :-)

neregistrovaný: "pity" [90.176.173.XXX] 08.02.2008  18:43

Najděte 10 rozdílů

Nemůžu si pomoc, ale zadní část E90 mi silně připomíná Daewoo Lanos sedan. BMW se mi vždycky hodně líbily, poslední modely už ale bohužel nejsou to pravé ořechové. Samozřejmě nic proti vkusu a určitě patřej stále k tomu nejlepšímu so ce vyrábí... ;-)

"-- skrytý --" 08.02.2008  22:14

« Re: Najděte 10 rozdílů

s tym plne suhlasim. Prvykrat som videl E90 spredu a hovorim - si hm, parada :yes:. Ale bocny a zadny pohlad ma teda dost prekvapili negativne. M-paket to moze trochu zachranit, ale nie uplne... A interier tiez. Ked uz ma clovek takuto lepsiu vybavu, tak sa to da, ale stale sa mi nepaci.

Ovsem motor, prave 2.5i mi pride ako vyborny kompromis medzi dynamikou a este pomerne slusnou spotrebou, to je :yes:. Samozrejme jazdne vlastnosti su super. Ked pojde auto na 17'', tak si to cestujuci asi trochu vytrpia (co sa tyka komfortu), ale ja by som isiel do 17'' urcite tiez. Prevodovka by mohla byt aj lepsia, ale riadenie je paradne, hydraulika s patricnym feed-backom, to je tiez super.

foto wikinko

wikinko 08.02.2008  22:36

« Re: Re: Najděte 10 rozdílů

soferoval som e90 320d s priplatkovym sportovym podvozkom a na 17kach po rozbitych kosiciach, a vobec som pri tom netrpel >:D toto auto je proste vyladene uplne dokonale, co sa tyka komfortu o ktorom hovoris sa mu neda nic vytykat...

"-- skrytý --" 09.02.2008  00:22

Jo

Pěknej černoušek - no, od profíka se snad ani nedá očekávat, že si pořídí nějakej trakař :-) . Recenze? - no, od profíka se snad ani nedá předpokládat, že napíše nějaký blábol ;-) . A fotky - no přece, od profíka se snad ani nedá předpokládat, že budou mizerný .
    Shrnuto viz. moje bodování.
    P.S.:Přeji, nejen pří práci v redakci Auto.cz, ale i za volantem tohoto skvělého vozu, jen samé příjemnosti.

"-- skrytý --" 09.02.2008  16:10

Porad

sem linej psat mejly,a zase tak me to nedostalo,ale dneska se mi fakt libil ten porad na jednicce.Test brzdne drahy byl diky moderatorovi s luksusne suchym hlasem a dokonalym predvadenim histerky zabavny,a viznuti RR me fakt pobavilo,v kontextu diskuzi pod dadankovym rangem.Jen bych mozna nevolil tak nadseny ton,celou dobu jsi znel hrozne nahypovane.teda,jestli je RR tak pusobivy tak klobouk dolu ;-) Ne,to je jen detail,celkove mi to prislo jako o dobre udelanej porad,pobavilo,zaujalo,a nebylo to trapny jak AMR.Takze jen tak dal :yes:

"-- skrytý --" 09.02.2008  16:26

« Re: Porad

Kámo, nic proti ale ty píšeš to je radost :-O .

LUXUS - není to co LUKSUS ( luxus býval dřív a luksus je teď
      a nebo jsem to obrátil? )
      HISTORKY - versus HYSTORKY - ( záleží asi na hiystorii zda
      byla tvrdá či měkká cha )
      Písemná práce milý pane Johne Kroupo byla velmi těžká i já jsem s ní měl problémy. S úctou a srandou HUJER

"-- skrytý --" 10.02.2008  14:47

« Re: Porad

fpée,frpe..luksus je luksus,neudelas nic.a historky jsou historky:histerky jsou histerky:a mam politou klavesnici vodkou?proto ta divna interpunkce:

"-- skrytý --" 10.02.2008  21:48

« Re: Re: Porad

Milý Johne, zastav se v pondělí po vyučování v mém kabinetu a budu tě doučovat. ;-)
          Takový na daný žák jako ty, by si jistě zasloužil lepší prospěch než-li máš doteď - zejména u pana Češtináře.
          Co by tvém vysvědčení na konci školního roku řekli tvý rodiče? 8-s No tak vidíš, tak hupky šupky zítra ať si u mě. mgr.prof. FRPE ( toho času profesor ČJ v pomocné škole ) >:D >:D
          PS : Promiň Johny, mělo tam být na vysoké škole....

"-- skrytý --" 11.02.2008  01:06

« Re: Porad

pockej,klavesnice uz vyschla.Cestina je muj velky nepirite,vymyslim dycky pribeh ale na gramatice ztratim vetsinu bodu...nastesti uz nikdy slohovku na znamku snad psat nebudu...kazdopadne slibuji,ze se budu snazit psat v diskuzich ve kterych se vyskytujes velmi slusne,tak aby to neurazelo narocne profesorske sluchovody :-!

"-- skrytý --" 11.02.2008  07:23

« Re: Re: Porad

>:D :yes: :yes:

"-- skrytý --" 12.02.2008  07:52

Pane Zezulko

Zjistil jsem že s Cuprou to tady neprorazím a tak budu asi dělat recenzi na tohoto virtuálního Land Rovera. Když mě Švihák s Dadánkem pořád hecují ... >:D

OS 12.02.2008  08:29

BMW

Dobry den mam v planu 320d Coupe jaky mate nazor na ten motor v tak tezkem aute? Bude to aspon trochu BMW nebo ztrati vsechno sve kouzlu kvuli tomu motoru?

"-- skrytý --" 13.02.2008  14:17

« Re: BMW

podla toho, ci to bude uz ten novy motor 2.0d 177k, alebo ten starsi. Ak chces auto hlavne preto, ze dobre vyzera, tak kludne. Ak chces aj poriadne zajazdit, isiel by som aspon do 325d (aj ked ja skor to 325i :-) )

"-- skrytý --" 13.02.2008  22:06

« BMW

Ber radši silnější ;-) Na takové auto je 2.0 málo, bohužel :-|

zezlik 13.02.2008  23:32

« Re: BMW

Tedy ještě můj názor na 320d, resp. odpověď na vaši otázku. Dojem z jízdy se skládá z několika faktorů. Do jedné skupiny řadím motor, do další řazení, řízení, brzdy, podvozek, důležitá je i elektronika. Tedy 320d rozhodně nebude žádná střela. S tímto konkrétním modelem jsem zatím nejel, ale z jiných modelů vím, že se vám může chvíli zdát, že motor na auto nestačí. Ono nakonec pojede docela rychle, ale sportovní motor to podle mého není. Ovšem vše ostatní bude klasické BMW - výborná odezva od řízení a pedálů, vynikající řazení, vynikající podvozek. Pokud bych vám měl radit, tak jako jiní zde i já bych raději volil šestiválec - ať benzin nebo naftu.

Flammer (RSKa) 13.02.2008  21:46

Otazka na pana Zezulku

Dobry vecer, chcel by som sa opytat , ze ake skoly su potrebne vystudovat aby bol clovek v takom ,,fachu´´ ako ste vy.

zezlik 13.02.2008  23:20

« Re: Otazka na pana Zezulku

Dobrý večer,nevím, co znamená být "v takom fachu". Pokud se ptáte na obor, médium, nebo pozici, jde z malé části o náhodu a z velké části o to, že jsem od 17 let nedělal nic jiného, než jen pracoval, na projektech, sobě. Škola s tím nemá mnoho společného, i když jsem studoval na VŠ obor, který mě bavil a určitě posunul dál a pomohl například pracovat se zdroji. Takže pokud vezmu váš dotaz vážně, pracovat, pracovat a zase pracovat ;-)

Flammer (RSKa) 14.02.2008  14:59

« Re: Re: Otazka na pana Zezulku

A mohli by ste povedat aku ste VS vystudovali resp. odbor?

zezlik 14.02.2008  22:34

« Re: Otazka na pana Zezulku

Nejdříve jsem studoval technicky zaměřený obor, průmyslovou školu, poté vyrazil na zkušenou mimo ČR a následně pětiletka na Univerzitě Tomáše Bati, obor Marketingové a sociální komunikace. Další a poslední stupeň bude MBA, doufám.

Vette 14.02.2008  22:59

« Re: Re: Otazka na pana Zezulku

MBA je dobry ciel. Drzim palce ;-)

Flammer (RSKa) 16.02.2008  15:14

« Re: Re: Otazka na pana Zezulku

Takze ked ste vystudovali VS , Vam bola ponuknuta praca v auto.cz ?

"-- skrytý --" 16.02.2008  15:18

« Re: Re: Re: Otazka na pana Zezulku

Nebuď zvědavej Flammere, nebo budeš brzo starej ... >:D
              Když tě to pan Zezulka říct nechce, no tak tě to prostě neřekne no. Jóoó takhle - panáček by se rád dostal k práci v MACZ - tak to jo, to je jiná ... >:D to si tě musím vlezdoprdelkovsky předcházet ... ;-)

Flammer (RSKa) 16.02.2008  15:38

« Re: Re: Re: Re: Otazka na pana Zezulku

Hmm mam len 17 rokov a ma len zaujmalo ze co vsetko si vyzaduje takato praca a ako sa ku takej praci vlastne clovek dostane. Nic viac. Lenze TY si to asi z tohto kontextu nepochopil. Ked to vyzeralo takto ako si to ty napisal tak sa zato panovy Zezulkovy vopred ospravelnujem.

zezlik 16.02.2008  15:39

« Re: Otazka na pana Zezulku

Zatím jsem odpověděl na všechny dotazy, i když si trochu připadám jako u výslechu :-) V pořádku. Jelikož mám let, kolik mám, a na Auto.cz působím čtvrtým rokem, musel jsem, a to jsem také dělal, pracovat při vysoké škole. Takže ne, na Auto.cz jsem přešel z konkurenčního webu před 4 lety. A od té doby se toho změnilo tolik, že Auto.cz zůstanu věrný hodně, hodně dlouho. I když, člověk míní, život mění. Tak uvidíme. Ještě ale toho máme v zásobě hodně, co vám chceme nabídnout. ;-)

Flammer (RSKa) 16.02.2008  15:44

« Re: Re: Otazka na pana Zezulku

Dakujem Vam za vsetky odpovedane otazky a ospravedlunjem sa zato ze ste sa citili ako u vysluchu , to som nemal v plane. Uistujem Vas ze uz na Vas nemam pripravene ziadne otazky.
                S pozdravom Flammer

zezlik 16.02.2008  16:54

« Re: Otazka na pana Zezulku

Můžete se klidně ptát, ale lepší komunikační kanál než tato diskuse, která má sloužit k diskusi o voze, bude asi e-mail.

Vette 14.02.2008  22:59

pekne povedane

"-- skrytý --" 14.02.2008  08:56

« Re: Otazka na pana Zezulku

No tak Flammere, vysvětli nám ako sa po česku volá fachu ...
      Iba len čo to ije?

Flammer (RSKa) 14.02.2008  14:57

« Re: Re: Otazka na pana Zezulku

to je to iste ako odbor,praca, atd... lenze ma vcera vecer uz to spravne slovo nenapadlo

Vette 17.02.2008  21:34

Camaro SS

Pan Zezulka, na autofun.cz je vynikajuca recenzia Camara SS. Ked ste tu stranku otvarali, pouzili ste recenzie z MACZ. Je teraz moznost aby ste dali recenziu tohto nadherneho auta teraz na MACZ?
    [odkaz] Myslim ze taka recenzia sem patri a mala by velky uspech.

"-- skrytý --" 06.03.2008  04:15

Dal jsem ...

... Vám body ... ať slouží ... :yes:

foto Hanss-MoDo-Team-

Hanss (MoDo Team) 08.03.2008  12:47

ALU KOLA

souhlas, ty co jste vybral jsou pěkná!! Jaký budou pneu?!?
    Taky stále uvažuju na audinu větší alukola, taky bych volil 17" i když 18" by byla vyloženě paráda, ALE...... No stále nevim, mám od loňska nový Turanzy na těch mejch 15"..... !! Tak Zdravim :-)

zezlik 08.03.2008  13:09

« Re: ALU KOLA

Na 16palcových kolech jsem měl obuté Dunlop Sport a byl jsem maximálně spokojený. Nízká hlučnost, dobré vedení, solidní aquaplaning, vynikající přilnavost. Zkušenost mi říká a známí co se točí okolo pneumatik také, že s rozměry se občas mění i vlastnosti, takže znovu zvažuji Dunlop Sport, ve hře jsou i Pirelli nebo Bridgestone.

Ondřej Šámal 10.03.2008  23:01

« Re: Re: ALU KOLA

Našel jsem jedny kousky od firmy RH (jmenují se RH MO). Jsou na stránce elektrony.cz, jsou vícepaprskové, myslím, že by se k BMW hodily ;-)

foto 911moby

911moby 17.03.2008  09:22

« Re: Re: ALU KOLA

Zdravím Vás,
        všimnul jsem si, že budete pořizovat nová kola...
        Ta, co jste vybral, jsou pěkná. Zkuste se ale podívat třeba na Dotz Hanzo. Jsou to poměrně nová kola a vskutku zajímavá.

"-- skrytý --" 15.03.2008  10:15

Mohl bych poprosit.

Zdravím, chtěl bych poprosit jestli to bude možné o kontakt na německého prodejce kde jsi kupoval tvoje BMW. Má zájem o BMW 118i. Dovoz je dovoz.
    mail blam158@seznam.cz nebo ICQ 354 109 644. Předem díky MK

"-- skrytý --" 19.06.2008  13:50

« Re: Mohl bych poprosit.

Ahoj, prosil bych také o nějaký kontakt či webové stránky onoho prodejce. mail: freeman.cz@gmail.com Díky moc!

"-- skrytý --" 19.03.2008  14:04

8-10-10

Ahoj Libore, chci jít příkladem v hodnocení ostatním uživatelům MA tím, že v hodnocení ostatních využívám celou bodovou škálu nehledě na to, kdo je a není můj kamarád. Auto máš za 8b, zdůvodnění viz. RadekT, zbytek paráda - recenze i foto úžasné :yes:

"-- skrytý --" 31.03.2008  16:45

Libore ...

... je super že plánujete sraz!!! To je velmi dobře, přijedu já, Frpík i babi... >:D >:D

zezlik 31.03.2008  17:51

« Re: Libore ...

Je super, že přijedete. Budu se na vás já i celá redakce, a hlavně ostatní uživatelé, těšit :-)

"-- skrytý --" 31.03.2008  18:24

« Re: Re: Libore ...

Jestli bude sraz někde blíž než v ostravě :-) tak se mnou můžete počítat též. Dovezu i svoji saxofóóón lady. Bylo by fajn, kdyby se podařila udělat větší akce, třeba i s testem nových vozu nebo něčeho vyjmečnýho. Každopádně už se ted těším velice. Ahoj :-) :-)

Ajin(MoDo Team) 01.04.2008  15:24

Liborku

Posílal jsem vám před týdnem mail, nechci otravovat, ale nedostalo se mi žádné odpovědi :-(

Dylan McKay 01.04.2008  15:30

« Re: Liborku

Tak napiš mě, lásenko, já ti určitě odpovím! ;-)

svihakchceajina@rande.cz >:D

zezlik 01.04.2008  16:45

« Re: Liborku

Dobrý den, o co šlo? Zkusím prohledat spam, padá mi tam toho tolik, že občas možná něco přehlédnu. Omlouvám se.

foto Asphalte-MoDo

Asphalte MoDo 01.04.2008  16:48

« Re: Re: Liborku

Tak u mistra Ajina se to stává bohužel pravidlem, ono totiž doména ....@tvujeroticshop.cz patří mezi ty konfilktí.

Ajin(MoDo Team) 01.04.2008  17:04

« Re: Re: Liborku

Žádný stres, šlo to z adresy btech, jen jsem se ptal, zdali se bude autofun, nějak prezentovat na renocar srazu na okruhu v brně, s borcema se tam každoročně chystáme....

PeT-a (RSKa) 16.04.2008  22:54

nové kola

Vypadají vážně dobře! Autu vyloženě seknou :yes:

Pěkné foto ;-)

Ondřej Šámal 17.04.2008  08:09

« Re: nové kola

Zrovna dneska jsem viděl v Praze úplně stejného Bawora, černá e90 s přesně těmito koly, vypadala krásně :yes:

OS 16.04.2008  23:20

kolesa

no hned je to jine auto :yes: prej skace >:D to mi s run flatama vime co je skanani :-O

"-- skrytý --" 18.04.2008  18:57

:) pekne repliky

Dobry Den! Mate pekne auto a aj kolesa ale orogi M5 su 19 palcova a maju trosku inu strekturu ved viem velmi dobre aj som na ne pozeral ale origo su nebozsky drahe ;-\ ale pekne auto :yes:

"-- skrytý --" 27.04.2008  18:41

Pěkný

Auto . Černá barva je perfektní k dokonalosti mi chybí jenom kožený béžový čalounění a místo hliníku dřevo :-) .

"-- skrytý --" 27.04.2008  18:44

« Re: Pěkný

Jo a vymysli si nějakou normální přezdívku a né Libor Zezulka ( Auto.cz ) to že se jmenuješ Libor Zezulka napíšeš do skutečný jména a to auto.cz můžeš rovnou vymazat ;-\ .

Ondřej Šámal 27.04.2008  19:27

« Re: Re: Pěkný

Libor Zezulka je redaktor serveru Auto.cz, protto ta přezdívka ;-)

"-- skrytý --" 27.04.2008  19:32

« Re: Re: Re: Pěkný

To vim taky :-p

Ondřej Šámal 27.04.2008  19:37

« Re: Re: Re: Re: Pěkný

Tak je to snad logický, ne? Btw v registraci si můžeš zadat "firemní klient", kde se v přezdívce objeví tvé jméno a jméno firmy. A to je tenhle případ ;-)

"-- skrytý --" 01.05.2008  11:45

« Re: Re: Re: Re: Re: Pěkný

No dobře no >:D más prafdu >:D

"-- skrytý --" 09.05.2008  20:10

Otázka

Chtěl jsem se tě na něco zeptat.Musím mít tady zveřejněný svoje auto abych mohl jet na sraz ?? :'-(

Sienn 09.05.2008  20:30

« Re: Otázka

Horways tu sice nemá recenzi na auto, ale jinak je to velmi aktivní uživatel :yes:

"-- skrytý --" 09.05.2008  20:34

« Re: Re: Otázka

Díky za zastání ;-) . Ale stejně to nemám jistý ;-\ . Zaprvé : Nemám jak se tam dopravit 2. Taťka tam určitě nebude chtít jet,mamka neumí řídit a sestra se učí na maturitu a moje morče asi řídít nebude >:D :'-( .

Sienn 09.05.2008  20:37

« Re: Re: Re: Otázka

tak kdyby ti vsechno ztroskotalo tak pokud pojedu tak te klidne vemu sebou kdyz si z prahy

"-- skrytý --" 09.05.2008  20:41

« Re: Re: Re: Re: Otázka

DÍKY !!!!!!! :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Sienn 09.05.2008  20:43

« Re: Re: Re: Re: Re: Otázka

no nemas zac... ale ja fakt jeste nevim jestli pojedu... za 12 dni maturuju, pak budu slavit a tak... tak snad nezapomenu. ale jet chci tak se budu snazit nezapomenout. pak se dohodnem dystak. dam ti vedet

PeT-a (RSKa) 09.05.2008  20:45

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otázka

Dálší maturant - nás tu teda je! >:D

Sienn 09.05.2008  20:53

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otázka

taky jo? jak jsi na tom? ja uz mam za sebou slohovku a prakickou... ale ty ustni se celkem bojim. nejde mi NJ :-)

Vette 09.05.2008  20:45

« Re: Re: Re: Re: Re: Otázka

prave toto je na MACZ krasne :-) Na zraz urcite moze ist kazdy kto ma rad auta >:D

zezlik 10.05.2008  09:15

« Re: Otázka

Je to tak, na sraz může přijet kdokoliv. Rád bych, aby se nás tam sešlo co nejvíc s auty, aby ti, kteří přijedou bez auta, se měli na co dívat. Takže určitě přijeďte i bez vozu, věřím, že aut tam bude dost.

"-- skrytý --" 09.05.2008  20:45

« Re: Re: Re: Re: Re: Otázka

To už mi zbejvá jenom to svolení rodičů :-) :yes: .

"-- skrytý --" 11.05.2008  12:46

Nápad

Zdravím, Libore chtěl bych se zeptat jestli by nebylo možné nechat udělat na 2.oficiální sraz MA.cz nějaké např. registrační značky s nickem účastníků tohoto webu co se srazu zůčastní. Nebo trika s nickem. Je to jen nápad aby jsme se tam všichni poznali kdo je vlestně kdo. Věřím, že účast bude hojná. Díky Mikos

Vette 11.05.2008  12:54

« Re: Nápad

To uz mali pripravene na prvom zraze. Kazde auto malo cedulku, na ktorej bolo napisena auto a nick. Kazdy ucastnik dostal na krk tabulku s neckom a autom.

PeT-a (RSKa) 11.05.2008  13:29

« Re: Nápad

Přesně jak říka Vette. A auto dostalo cedulku s hodnocením od uživatelů a název za sklo ;-) Orginizace byla a bude skvělá - o to strach nemám :yes:

"-- skrytý --" 11.05.2008  13:30

« Re: Re: Nápad

Jasný. Dík za příspěvek. :yes:

Sienn 12.05.2008  13:45

MA.CZ sraz

Zdravím, jsem se chtěl zeptat je, když ten sraz bude na letišti tak jestli by mohly být třeba v plánu nějaké "závody", jízdy zručnosti, sprinty a tak... Jinak chci jet, ale nevím jak to vyjde... Musím opravovat zadní nápravu (viz. moje recenze) a technik, který mi to bude dělat říkal, že bude mít čas až za tři týdny. Možná si udělá čas tehle víkend, on sám ještě neví... ;-\ tak ani já nevím jestli budu mít auto zrovna v dílně nebo už bude ok...

"-- skrytý --" 12.05.2008  15:37

zrychlení

chci se zeptat na zrychlení z 0 na 100....na auto.cz sami uvadíte údaj "7",v loňském autokatalogu Auto Motor Sport je údaj "6,9",a vy máte napsáno "7,7"...neni to nějak zbytečně pesimistická hodnota? "7,7" se totiž uvádí na webu u verze s automatem.Konkrétně u BMW je v tomhle neskutečný bordel,všude se uvádí něco jinýho a nikdo přesně neví co je oficiálně správně.

"-- skrytý --" 31.05.2008  14:26

« Re: zrychlení

V katalógu na BMW 3 sa pri motore 2.5 píše údaj 7.0 s. Tak to asi bude tých 7 s. Inač to v AutoMotorSport možno sa sekly, možno tam bola osoba vážiaca 50 Kg >:D , a preto motor nemal toľko práce. Ale správne je asi to 7 s. Ináč rozdiel 0.1 s nieje až taký veľký. A je tam ešte veľa iných faktorov, pri ktorých môže byť rozdiel aj 0.5 s. A pán Zezulka má namiesto kolies 205/55 R16 W R17 , a aj to pomáha k pomalšiemu zrýchlenu auta (valivý odpor, atď, atď...). Takže ja len toľko.

"-- skrytý --" 22.05.2008  16:12

Žalovníček

Ahoj Libore, chtěl bych slušně upozornit na uživatele Wole s Nissanem 350Z který se chová v diskuzích neslušně a arogantně. No koneckonců pročti jeho příspěvky. Díky Frpe ;-)

foto Mr-Scully

Mr.Scully 30.05.2008  08:40

M5 17"

Ahoj, přesně tyhle krásný M5 kola bych chtěl pro svýho báwa, ale myslel jsem, že se dělají jen jako 18" - nejsou tohle repliky? Na kolik tě přišly?

"-- skrytý --" 21.06.2008  11:55

BMW

Můžu se zeptat kde jste koupil ty kola?? Předem díky za odpověď. Jinak auto parádní. Mám skoro to samé, ale v kombíku a se slabším motorem. Jo, 9b za fotky je protože mi chybí foto motoru a kufru, tak se nezlobte ;-)

zezlik 26.06.2008  16:48

« Re: BMW

Kola jsem koupil u kluků a holek :-) z AZ Pneu. Je to vedeno jako replica kol nového BMW M5, originály vypadají malinko jinak. Musím ale zatím říct, že jsem velmi spokojený, kola se zdají docela pevná, jen jsou malinko náchylnější na poškrábání. Zatím ale doporučuji. Za známku a zlobit? Nikdy. Za prvé mám smysl života jinde, než mít samé desítky a za druhé za vyloženě neobjektivní považuji pouze jedničku - tedy v mém případě.

s-mike (RSKa) 03.07.2008  15:40

e-mail

zdravim Vas

posilal jsem Vam do redakce e-mail s nasimi navrhy.. zatim zadna odpoved, neskoncilo to na nejakym filtru jako spam?

dik za odpoved

507 06.07.2008  16:29

I-Drive

Dobrý deň

Čo hovoríte na I-Drive. Tieto systémy a hlavne I-Drive je kritizovaný za zložitosť. Tak by som sa Vás ako majiteľa chcel opýtať akú s tým máte skúsenosť.
    Mal by som aj takú asi nereálnu otázku. Nebudete niekedy robiť aj porovnávací test najsilnejších SUV a OFF-ROAD. Land Rover Range Rover Sport Supercharged, Mercedes-Benz ML 63 AMG, Audi Q7 V12 TDI, Porsche Cayenne a BMW X6. Alebo aspoň Cayenne Turbo a BMW X6. Zaujímalo by ma či X6 je naozaj aj jazdnými vlastnosťami kupé medzi SUV alebo či aj Cayenne dokáže to čo X6.

P.S.: Neviete prečo sa mi článok na blogu LR-507, už som ho preto aj zmazal, nikde nezobrazuje?

Sienn 06.07.2008  16:43

« Re: I-Drive

X6, X5 a Cayenne maji srovnavaci test v aktualnim AutoTipu ;-) a X6 vyhrala diky jizdnim vlastnostem

"-- skrytý --" 06.07.2008  16:59

Nemáš někde odkaz?

Sienn 06.07.2008  17:14

« Re: Re: Re: I-Drive

to nemam... casopis mam doma schovany tak ti ho muzu bud naskenovat a mailnout nebo ti ho nekdy dam kdybych se stavil v pruhonicich ;-) nebo je mozna jeste v prodeji

David Silver 06.07.2008  17:19

« Re: Re: Re: Re: I-Drive

Sienne, ty kupuješ autotipy? Máš také to extra vydání sports cars? :-) Jestli jo, co říkáš na test GranTurismo vs. 650i coupe vs. XKR coupe? :-) či na Luxus IS-F? :-) nebo test vysokovýkonná SUV a nejrychlejší Porsche všech dob? >:-[]

Sienn 06.07.2008  17:23

« Re: Re: Re: Re: Re: I-Drive

ja to kupuju tak nahodne... stejne jako jiny casopisy. z tech tebou jmenovanych aut jsem test nevidel, krome teda toho IS-F, ale to bylo tady. kdyz je auto.cz, autoweb.cz a autorevue.cz tak je pro me celkem zbytecny neco pravidelne kupovat... ;-)

David Silver 06.07.2008  17:26

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: I-Drive

jj to si také říkám :yes: :yes: :-) Já is koupím jenom když jsme někde na výletěse školou a abych se nenudil v buse protože jak už bvá zvykem mě pravidelně učitelky za trest nechávaj přesednout dopředu >:D

507 06.07.2008  18:01

« Re: Re: I-Drive

Ale nič som sa z toho testu nedozvedel.

zezlik 06.07.2008  21:25

« Re: I-Drive

iDrive - to je hodně zajímavé téma. Když jsem kdysi před pěti, šesti lety sedl poprvé do auta s iDrive, říkal jsem si, že se asi někdo musel v Mnichově zbláznit. V řadě 7 jsem s ním měl fakt problémy, ale v pětce to bylo o hodně lepší. Postupně BMW provádělo menší či větší úpravy, ale o tom se už moc nepsalo. Jednou ten systém dostal nálepku komplikovaný, a už mu to zůstalo. Dokud jsem si nekoupil 325i, měl jsem to také někde zasunuté v hlavě. A názor teď. Ten systém má par much, ale v dlouhodobém provozu je to praktický pomocník, který nemá k dokonalosti moc daleko. Kdysi jsem to ze zvědavosti počítal a na jakýkoliv úkon potřebuji naprosté minimum pohybů. Prostě pootočit, kliknout, pootočit, kliknout a je hotovo. Opravdu jsem časem dospěl k názoru, že to mají kluci z Mnichova hodně dobře vymyšlené. Velký test SUV? Určitě ano. X6 jsem zrovna dotestoval a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen. Opravdu je to zatím nejovladatelnější SUV, jaké jsem řídil. Že bych o X6 uvažoval místo mé vysněné M3, to rozhodně ne. Je to skvěle ovladatelné velké auto, ale kupé má úplně jiné přednosti. Jste blízko cesty, máte auto každou sekundu pod kontrolou, můžete si užívat přetáčivých smyků atd. Jinak chystáme i zajímavý srovnávací test do AMS - Carrera S vs. Cayman S vs. Boxster S.

s-mike (RSKa) 06.07.2008  21:31

« Re: Re: I-Drive

vyber znacky pro posledni test v AMS nemohu nez pochvalit :-!

507 07.07.2008  10:45

« Re: Re: I-Drive

Veľmi pekne Vám ďakujem. Myslel som si, že sa na to dá zvyknúť. A hlavne ma napadla jedna vec. O čo je jednoduchšie ak sa napríklad displej ovláda tlačítkami okolo neho?
        K tomu X6. Neviem aké je to riadiť tieto autá. Ale myslím si, že jedno tej X6 bude chýbať. A to je posed nízko. Nie je to neprirodzené sedieť tak vysoko? V každom prípade jeho dizajnér Pierre Leclercq hovoril, že je to športové auto a skutočné kupé. Tak ma preto zaujímalo, že či sa mu predsa len nevyrovná ten Cayenne. Inak hovoríte, že bude veľký test SUV? To bude fakt úžasné. Dúfam, že na ňom nebude chýbať ML 63 AMG.
        Mimochodom, tie fotky v teste Audi A4 3,2 FSI ste robil vy? Myslím si, že tie by sa azda hodili na oficiálne fotky. Minimálne tá stojí medzi budovami.
        Ešte sa zastavím k tomu blogu. [odkaz] Mám si na ňom niečo nastaviť?

zezlik 07.07.2008  15:15

« Re: I-Drive

Na to skutečné kupé bych reagoval otázkou. A které skutečné kupé váží více než dvě tuny? Ať se na mě nikdo nezlobí, ale kupé má silný motor, leží blízko silnice a hlavně váží málo. X6 se opravdu dobře řídí a jako velké kupé vypadá, ale pokud jde o zážitek z jízdy, je nějaké srovnávání se sportovním autem úplně mimo. Ve sportovním kupé např. od BMW přesně vím, co mi auto pod rukama dělá a co udělá, když přidám plyn v zatáčce, nebo naopak šlápnu na brzdy.

Fotky k A4 dělal náš redakční fotograf, je šikovný a souhlasím s vámi, že se fotky povedly. K vašemu blogu - publikujte první článek a posléze označíme blog za prověřený.

507 07.07.2008  16:57

« Re: Re: I-Drive

Samozrejme, že já nie som v tom, že by to bolo skutočné kupé. Som ale v tom, že medzi SUV skutočne bezkonkurenčné jazdné vlastnosti. A práve preto ma zaujímalo, že či sa nemylím.
            Myslím si, že tá fotka kde je medzi budovami, to fakt môžete poslať Audi.
            Ďakujem Vám aj za ten blog. Už som ho napísal.

507 10.07.2008  14:40

« Re: Re: I-Drive

Ten blog som už publikoval. Dúfam, že mi ho aktivujete. Ďakujem Vám.

kaaRS 18.07.2008  23:04

Ahoj Libore..

doufam ze se ti dari podle tvych predstav. Mel bych takovy maly dotaz jestli planujes nejaky spolecny odjezd ze Zlina na 2. Of. sraz? Nebo ty tam musis byt s velkym predstihem?? Dik za odpoved. :-)

foto Filip-

Filip . 30.07.2008  15:05

« Re: Ahoj Libore..

Vase minule auto bolo Audi A4 ?

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 30.07.2008  20:43

Pan Libor na nás nemá čas...fňuk :'-(

Ronnyp (RSKa) 30.07.2008  21:33

« Re: Re: Ahoj Libore..

no jako vzdy!!! :-!

foto Filip-

Filip . 30.07.2008  21:53

« Re: Re: Re: Ahoj Libore..

>:D sere nam

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 30.07.2008  22:07

« Re: Ahoj Libore..

Pane Libore a všichni ostatní v redakci,měli by jste si nás vážit.Nás uživatelů MA.Převážně kvůli nám mají vaše stránky sledovanost takovou jakou mají(tj.nějakých 500000 návštěv).Jsme tu pořád a většina z nás se přihlašujeme několikrát denně.Tím vám sledovanost značně stoupá.A potažmo i kvůli nám můžete přijímat objednávky na bannery za opravdu nemalé peníze... :-) ;-)

Ronnyp (RSKa) 31.07.2008  17:31

:yes: :yes: :yes: presne tak

zezlik 04.08.2008  23:24

« Re: Ahoj Libore..

Pan Libor i všichni ostatní si čtenářů váží. Pan Libor vyrazil na dovolenou a tudíž nemohl reagovat na příspěvky. Pan Libor byl na týdenní dovolené poprvé za pět let. Pan Libor i celá redakce by byl rád, kdyby čtenáři chápali, že se snaží dělat dobrý auto magazín, což stojí hodně sil a obrovské peníze a objednávky na bannery potřebují, aby vůbec mohli magazín provozovat. A konečně, poznámky jako vždy si opravdu vyprošuji, protože poctivě odpovídám na všechny e-maily, a to při všech úkolech, které mám, opravdu není žádné legrace. Ono těch 500.000 čtenářů udělá hodně tučnou korespondenci. Takže díky za přízeň, přístupy a věrnost, ale prosím o pochopení a soudnost.

zezlik 04.08.2008  23:17

« Re: Ahoj Libore..

Ahoj, je toho na zařizování opravdu hodně, takže asi vyrazíme o den dřív, abychom obhlédli terén. Tím pádem nějaký společný odjezd asi nebude možný. Nicméně zpátky můžeme jet společně, nebudeme-li na místě zůstávat déle.

"-- skrytý --" 09.08.2008  07:14

OMLUVA ZE SRAZU

B-hoj, chtěl bych sebe a Frpíčka omluvit z dnešního srazu MACZ, z důvodu toho, že mě není dobře, chytl jsem nějakou chřipku = v krku bolí jako čert a mám i teplotu, myslel jsem že když jsem si včera lehl a snažil se nadopovat práškama a vypotit to, tak nyní jsem se probudil a musím říct, že je mi trochu líp ale teplota je stále nad 38"C a tak ač mi to mrzí a velmi jsem se těšil ...

Prostě nepřijedu. Přeju ostatním ať se sraz líbí a povede, také aby se počasí umoudřilo a bylo to fajn.

Píšu ,,omluvenku,, pro to - jelikož jsem byl několik měsíců přihlášen, že na sraz dorazím.

David Silver 09.08.2008  08:20

« Re: OMLUVA ZE SRAZU

Hlavně se brzy uzdrav :yes: Přecházení není dobré-mám z toho zkušenost trochu no..

"-- skrytý --" 16.08.2008  11:45

Ahoj Libore ...

... chci ze zeptat, protože jsem tu cca týden nebyl, znáte někdo Paldu 85 nebo jak jsi říká? Dostal jsem tento mail kopíruji :

> ------------ Původní zpráva ------------
    > Od: palda
    > Předmět:
    > Datum: 13.8.2008 20:20:39
    > ----------------------------------------… /> hele kamarade moc me neber do tlamy nebo pres ni dostanes.ty mas pomrdanou
    > cupru a myslis si ze jsi nejvetsi king co..ale takovy jak jses ty neresim.tak se
    > na me radsi vyser ty * *.nemas ferrari ale cupru chapes cupru.tak
    > naposled ty trotle.

Jelikož nevím vůbec o co jde, tak se ptám co je to zač, proč mě píše na mail, důvod, pak vyvodím patřičnou reakci ... :-! Žádám redakci o zjištění tohoto uživatele, jelikož jsi ničeho nejsem vědom, že bych ho jakkoliv urazil či snad dokonce potkal na těchto stránkách ... Děkuji.

"-- skrytý --" 16.08.2008  12:00

« Re: Ahoj Libore ...

Jen posílám můj příspěvěk, za který jsem častován trot.lem, dostanu přes tla.mu apod.

Kopíruji co jsem psal Chobotovi:

< Re: Re: frko
      Datum: 11.08. 18:32Autor: FRPE CUPRA

ČAues Vlasto, divím se divím, to co jsi psal je síla. Víš chvílema jsem rád, že tu nemám auto, protože aby mi den kazil takovej nějakej JENDA.P no nevím ... ;-\

Jináč ok, o weekendu mi bylo zle, dnes ještě rýma a trochu kašel ale teploty jsou pryč = moje malé vítezství. ;-)

Libore, chtěl bych apelovat na vliv redakce na těchto stránkách a požádat aby takový ,,lidé,, byli vymazáni, myslím, že si nezaslouží tady být a zároveň to tady kazí. Jeho reakce na mě je naprosto nepřiměřená a silně přemýšlím jaké má pan Jenda Hulvát IQ ... :'-(

OS 25.08.2008  08:19

rozperna tyc

Dobry den Libore. Mam v planu poridit do meho Coupe rozpernou tyc BMW Performance. Jakej na to mate nazor? Ma smysl to kupovat nebo je to jen vyhazovani penez. Nekde jsem dokonce slysel ze kdyz prejedu nerovnosti tak se rany prenasi na obe kola a neni to prave idealni.

Chobot 29.08.2008  22:47

Zdravim

pana Zezulku. jen jsem se chtěl zeptat (nebo požádat), zdali nechcete přesunout svůj vůz pod model vozu 3 (E90), s tím že do továrního označení napíšete ´obsah´ 325i. Jako je tomu u E36 a začíná být u E46. Koukam už na to delší dobu a vykoukal jsem, že je tu teď aktuálně 111 BMWs a 50 modelů, což jest 2,2 auta na model(´jen´ 14 trojek po jednom autě..). A stále nováčci přidávají...
    V podstatě jde o prd, ale jakožto řidiči BMWs by jsme měli ukázat že víme co máme ;-) . Pořádek musí být >:D >:D
    Děkuji :-)

Chobot 08.09.2008  14:19

Vážená redakce. Neměla by být volba nového admina MACZ

přístupna pouze uživatelům MACZ? Ne všem kdo náhodou půjde okolo. Nebo nám chcete dát admina dle toho kdo z adeptů najde nejvíce kamarádů na icq a skypu aniž by měli cokoliv s MACZ společného? V tom vidím dost zásadní chybu.

Ondřej Šámal 08.09.2008  14:26

« Re: Vážená redakce. Neměla by být volba nového admina MACZ

Vzhledem k tomu, že zatím vede Semir Gerkhan alias cobra11, je niečo volaké čudné 8-s

Chobot 08.09.2008  14:29

« Re: Re: Vážená redakce. Neměla by být volba nového admina MACZ

Ano. Je ´čudné´ přesně to o čem mluvím. Kdo má víc kamarádů, kteří jsou schopni se připojit jeddenkrát v životě na MACZ a poslat mu hlas ten vyhraje. Co si budem nalhávat. Takhle se to na netu prostě dělá.....
        A já na protest nehlasuju protože takhle je to zcela zbytečné(takhle to není v rukách uživatelů...)

foto Prase

Prase 08.09.2008  14:33

« Re: Re: Re: Vážená redakce. Neměla by být volba nového admina MACZ

no ten vyber kandidatu je take zajimavy u spousty z nich nevim ani kdo to je >:D >:D ale jestli se prihlasili dejme tomu :-))) dale nic ve zlem ale snad vyhraje nekdo kapku vyzralejsi napr. kobru11 nebo hothache si jako admina predstavit skutecne nedokazu :-)))) nicmene kobre jsem hlas dal >:D >:D

Chobot 08.09.2008  14:36

« Re: Re: Re: Re: Vážená redakce. Neměla by být volba nového admina MACZ

Taky no. Půlku lidí neznam, čtvrtka jsou uražení z nějakých hádek, nějaká ta omladina a zbývají asi tak 3 u kterých by se dlao rozmýšlet. Bohužel jak jsem psal, dokud bude hlasování zcela veřejné nemá cenu se tím ani zatěžovat.

"-- skrytý --" 08.09.2008  14:57

« Re: Re: Re: Re: Re: Vážená redakce. Neměla by být volba nového admina MACZ

No neviem ako vy, ale ja tam rálne vidím len Ricarda, mirogw a Kubyyyka. Proste tá anketa nemá zmysel. Je potreba, aby anketa: 1.) Nebola verejná, ale sprístupnená len registrovaným užívateľom so zverejneným vozidlom; 2.) Osobám starším ako 18 rokov a 3.) Osobám, ktoré sú na macz minimálne 1 mesiac. Tretí bod je tu preto, aby sa nezakladali nové nicky s autami, z dôvodu hodnotenia. Po splnení týchto podmienok by bol výber objektívny. Toľko z mojej strany.

Ondřej Šámal 08.09.2008  14:34

« Re: Re: Re: Vážená redakce. Neměla by být volba nového admina MACZ

Všechny internetové ankety jsou snadno zmanipulovatelný, klikneš jednou, dáš hlas, vymažeš cookies a můžeš hlasovat znova. Byl bych pro, aby se posílali hlasovací maily přímo do redakce, ale jen pouze ti, kteří zde mají uveřejněno auto. Já se za svojí volbu nestydim, proto bych byl pro, aby hlasování neprobíhalo tak anonymě

Chobot 08.09.2008  14:38

« Re: Re: Re: Re: Vážená redakce. Neměla by být volba nového admina MACZ

Klidně i veřejně, ale hlavně jen ´účastníci zájezdu´.

"-- skrytý --" 08.09.2008  14:53

Nejvetší vul na MACZ fakt vyhrává? >:D

Dylan McKay 08.09.2008  15:03

« Re: Re: Re: Vážená redakce. Neměla by být volba nového admina MACZ

Ricardo není nezávislá osoba, stačí najet na naši hádku. Takhle se v žádném případě admin nesmí vyjadřovat!

kaaRS 08.09.2008  15:09

Hergot kdo cobra 11????

"-- skrytý --" 08.09.2008  15:09

« Re: Re: Re: Re: Vážená redakce. Neměla by být volba nového admina MACZ

nebavim se o Ricardovi ale O Cobrovi11 ;-)

Dylan McKay 08.09.2008  15:14

« Re: Re: Re: Re: Re: Vážená redakce. Neměla by být volba nového admina MACZ

Já fandím Cobra11! Absolutně nezávislá osoba! :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

"-- skrytý --" 08.09.2008  15:19

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vážená redakce. Neměla by být volba nového admina MACZ

Hej a v čom je taká nezávislá??? V jeho *.te na cestách? Nikoho som za rok a pol odtiaľto nevyháňal, iba jeho. Stačí si pozrieť jeho videá.
                Povedal by som, že práve ty máš nejakého rozumnejšieho kandidáta (napr. mirogw, ktorý je viditeľný často v tvojej diskusií)ale asi som sa sekol... ;-\

s-mike (RSKa) 08.09.2008  15:29

« Re: Vážená redakce. Neměla by být volba nového admina MACZ

definice nezavislosti na MACZ je tato:

nezavisly nemuze byt ten, kdo ma jiny nazor..

z toho logicky plyne, ze ten, kdo nema skoro zadny nazor, nema tim padem ani jiny nazor.. a tak je vhodnym kandidatem

vede to k dalsi perle v logice.. zvolim takto vhodneho kandidata a pak se zeptam: "a kdo to vlastne je? Poslete mi na nej nejaky odkaz"..

"-- skrytý --" 08.09.2008  15:34

« Re: Re: Vážená redakce. Neměla by být volba nového admina MACZ

Ja by som to videl tak, že nakoľko je druhý Ricardo, s ktorým sa práve nepohodol, tak bude radšej hlasovať za najväčšieho *, akoby mal dopustiť, aby vyhral on...
                    Sorry švihák, ale takto to vidím ja. To, že sa ťa nezastávam neznamená, že stojím proti tebe, iba sa proste v poslednej dobe názorovo nezhodneme (výnimka je len porsche sraz...). Nechápem ako môžeš podporovať cobru...

s-mike (RSKa) 08.09.2008  15:38

« Re: Vážená redakce. Neměla by být volba nového admina MACZ

je to presne tak, jak pises, Petic..

Dylan McKay 08.09.2008  15:42

« Re: Vážená redakce. Neměla by být volba nového admina MACZ

Ale ano, každý má svůj názor, ale nechápu, kde po tom všem bere Ricardo tu drzost vlastně kandidovat? Jeho histerické výlevy, jeho názory na svět, tohle přece nemůže bejt admin!
                      To raději kliknu na někoho, kdo tady řeší jen auta, a ne navracení majetku církvi, rok 1968 a jiný blbosti...

S-miku, klidně mě příště v příspěvku můžeš jmenovat, nestydím se za to. Ale Ricardo je ten největší pochlebovač a přisluhovač na MACZ...

Ricardo 08.09.2008  16:01

« Re: Re: Vážená redakce. Neměla by být volba nového admina MACZ

Nesnáším komunisty a necítím potřebu se nikomu zavděčit nebo udržet v oblibě :-) Kritizuj mě dál pokud ti to dělá potěšení. Každý si pak může udělat svůj vlastní názor.

"-- skrytý --" 08.09.2008  16:01

« Re: Re: Vážená redakce. Neměla by být volba nového admina MACZ

S tim o tech nazorech plne soulhasim,je to bohužel tak...

foto hruodolf

hruodolf 08.09.2008  15:44

Petře, na srazu v Plzni jsi mi přišel jako pohodovej a velmi rozumnej chlap ;-)

Pro Tvé víkendové chování vidím jen dva důvody:

1. byl jsi moc dlouho na sluníčku :'-(
                2. spletl jsi si vodu a vodku a ještě jsi nevystřízlivěl :-(

Ať je to tak nebo tak, tak ti přeju ať se velmi rychle dáš dohromady, nebo z MA.CZ zbyde opravdu jen kůlnička na dříví ;-\

Dylan McKay 08.09.2008  15:48

« Re: Vážená redakce. Neměla by být volba nového admina MACZ

hruodolfe, to jsou tady na MACZ vidět vážně jen moje příspěvky?

foto hruodolf

hruodolf 08.09.2008  15:59

« Re: Re: Vážená redakce. Neměla by být volba nového admina MACZ

Protože nemám čas sedět celý den na netu, tak vždy skouknu jen poslední diskuse a diskuse u lidí, které tak trochu znám. A ty jsi tak prostě všude >:D
                    Před rokem jsi tu vyčníval a hájil jsi obecnou lidskou slušnost ;-) Mě osobně "špatné" hodnocení nerozhází, auto mám takové, na které mám a nezadlužil jsem se na celý zbytek života. Jsou o dost důležitější věci než auta.

PS: Jo a zapomněl jsem ještě na 3. možnost. A ta zní: Prostě ti pracují nervy tím víc, čím se blíží termín narození potomka ;-)

"-- skrytý --" 08.09.2008  16:02

Cobra neni nezavisly,Cobra nevi co chce,a nemá vlastni názor....

Ricardo 08.09.2008  15:40

« Re: Re: Re: Re: Vážená redakce. Neměla by být volba nového admina MACZ

Šviháku máš pravdu, že já nejsem 100% nezávislý. A dokonce si myslím že je tady několik mnohem vhodnějších adeptů. Jenže ti se nepřihlásili a předem řekli že nemají zájem. Ale pokud se odvoláváš na včerejší diskusi tak jedině sám poukazuješ na to že ty jsi ještě výrazně míň nezávislý než já. Toť můj osobní subjektivní názor, nepotřebuju ho podporovat zprostředkovaným prezentováním domnělých nebo skutečných názorů dalších lidí :-)

Dylan McKay 08.09.2008  15:44

« Re: Vážená redakce. Neměla by být volba nového admina MACZ

Ricardo, já ale nekandiduju, ale ty jsi se mohl alespoň jako kandidát chovat...

Ricardo 08.09.2008  15:59

« Re: Re: Vážená redakce. Neměla by být volba nového admina MACZ

Já se chovám tak jak si myslím že je to správně. Tvoje chování jsem nemohl nechat bez povšimnutí. Kritizování vedení Porsche CLASSIC(!!!) Clubu a zcela neopodstatněné útoky na uživatele co ti nedal desítku i když předtím ses podobného chování zastával - to byl jenom absolutní vrchol, doufám že nebude dlouho překonán. Vůči nikomu na tomto serveru (včetně tebe) nemám osobní antipatie. Proto si myslím že můžu kandidovat. Funkci admina nemusím mít za každou cenu. Moje jméno padlo jako návrh, jsem ochotný tu práci dělat, tak jsem se prostě přihlásil. Pokud mě uživatelé chtějí za admina ať hlasují pro mě, pokud mě nechtějí nebo někoho chtějí víc ať hlasují jinak.

"-- skrytý --" 08.09.2008  15:46

Jak dlouho bude trvat soutěž?

Jak dlouho anketa má vůbec trvat?
    Může se přihlásit někdo další, dá se pozměnit?

Dylan McKay 08.09.2008  15:48

« Re: Jak dlouho bude trvat soutěž?

Redakce to udělala neohrabaně, ať to dopadne jakkoli, skončí to stejně katastrofou.
      Musíme redakci přesvědčit, ať to rychle zastaví, a jednotlivé kandidáty představí. Kandidát by neměl mít pod 18 let...

"-- skrytý --" 08.09.2008  15:49

« Re: Re: Jak dlouho bude trvat soutěž?

Pokiaľ nebudú splnené tieto body, tak to fakt nem zmysel

"-- skrytý --" 08.09.2008  15:52

Až na bod 3. (to o zveřejnění vozidla) souhlasím. :yes:

"-- skrytý --" 08.09.2008  16:07

« Re: Re: Re: Jak dlouho bude trvat soutěž?

Nechte ty vaše body být, anketa je normální. Stačí když se přimluvíme proto, že Cobra 11 vítěží (prozatím) neoprávněně. Oni ho odstraní z první pozice a vyhraje to druhý nejlepší zájemce.

Hlasování je veřejné! MACZ je veřejné místo a né jenom pro registrované a hlasovat by měli všichni! I ti, co to tu pročítají roky, ale třeba se nezaregistrovali nebo to neumějí.

"-- skrytý --" 08.09.2008  17:25

« Re: Re: Re: Re: Jak dlouho bude trvat soutěž?

:yes: :yes:

PeT-a (RSKa) 08.09.2008  16:01

Přesně tak! :yes: :yes:

Pořád rozdýchávám toho Cobru 11.......to snad nemůže být pravda.... :no: :no:

s-mike (RSKa) 08.09.2008  16:04

« Re: Jak dlouho bude trvat soutěž?

pockej, jak to, ze to s Cobrou11 nemuze byt pravda?? Vzdyt je to protěžovanej kandidat NEJZNAMEJSIHO UZIVATELE MACZ!!!

PeT-a (RSKa) 08.09.2008  16:06

Nějak nechápu. Myslíš ŠVIHÁKA?? To nemůže být myšleno ani ve vtipu >:D

Dylan McKay 08.09.2008  16:09

« Re: Jak dlouho bude trvat soutěž?

s-mike, spojme se alespoň v tomhle období. Ty máš dost velký vliv. Shodněme se na jediném kandidátovi, a pojďme ho společně prosadit. Můj návrh- co třeba Kubyyyk?

Zkus to rychle promyslet, jinak zvítězí opravdu perverze v podobě Cobra11... Taky ho samozřejmě nechci, je to už jen z trucu...

s-mike (RSKa) 08.09.2008  16:20

Svihak

nezlob se, ale tohle je demokraticka volba vsech ucastniku MACZ. Krome toho jsem uz volil.. Kubyyyka mam rad, nikdy jsem s nim nemel konflikt, dokonce mame stejne auto a nijak by mi tedy nevadil. Ale mohl jsem dat hlas jen jednomu. A tim byl Ricardo..

jestli te muzu o neco poprosit, tento tvuj posledni prispevek byl veden v klidnym tonu. Zkus v nem vydrzet.. z me strany se ani tentokrat nejedna o zadnou sabotaz, ani o pokus o ovladani nekoho nebo neceho..

Dylan McKay 08.09.2008  16:27

« Re: Jak dlouho bude trvat soutěž?

s-miku, necítím k tobě nic špatného, myslím, že to dělají lidé kolem nás. Dnes mě Chobot napadl, že do tebe neustále rejpu- přitom o tobě nikde nepadlo ani slovo. Tím ale atmosféra nadále zbytečně houstne.
                Jde mi také o pořádek na MACZ, který tu kdysi byl. No jo, ale kdysi tu bylo tak 800 aut, dnes je tu hodně nepřehledný nepořádek.
                Je to demokratická volba, ale předvolební kampaň začala- KUBYYYK, KUBYYYK, KUBYYYK! ;-)

Dylan McKay 08.09.2008  16:37

« Re: Jak dlouho bude trvat soutěž?

Jo, a dneska jsi hroznej suchar... :-!

"-- skrytý --" 08.09.2008  16:24

« Re: Re: Jak dlouho bude trvat soutěž?

Šviháku před chvílu to byl Tvuj favorit :-) davej najevo kdy je to jenom z trucu a kdy doopravdy.

"-- skrytý --" 08.09.2008  16:05

« Re: Re: Re: Jak dlouho bude trvat soutěž?

Klídek,normální,zdravý človek mu tuto funkci nikdy neudělí :-)

PeT-a (RSKa) 08.09.2008  16:13

« Re: Re: Re: Re: Jak dlouho bude trvat soutěž?

Nechápu, jak ho redakce mohla vůbec pustit do ankety a neproklepnout si to.....

Tady jde aspoň vidět, že redakce MACZ a uživatele nějak moc nesleduje :no:

"-- skrytý --" 08.09.2008  16:18

« Re: Re: Re: Re: Re: Jak dlouho bude trvat soutěž?

No to víš sme v ČR,tady je to tak nějak prostě se vším :-) me už to ani nevzrušuje..

Dylan McKay 08.09.2008  16:23

Kubyyyk for admin!

Požádal jsem redakci, aby anulovala můj hlas. Byl unáhlený a protestní. Jsem pro Kubyyyka, neboť je aktivním uživatelem, má nos na fejky, a působí velice nezávisle.
    Jenom s Kubyyykem mají tyto stránky budoucnost, srovnají se tím veškeré konflikty. Kubyyyk mohl převzít hlasování i bez ankety, kdyby to řekl dříve...

Chobot 08.09.2008  17:14

Jak kouknout na adepty na admina

Pokud si chcete najít uživatele kdo je kdo (jejich karty atd) zadejte si do lišty s adresou:

http : / / moje.auto.cz / user / nick hledaného

bez mezer. Ty jsem udělal aby to zobrazilo zde jako text, ne odkaz.

Např: http : // moje.auto.cz / user / Flammer

"-- skrytý --" 08.09.2008  20:09

Tady si někdo zapomněl vzít prášky, ne?

Cobra11 jako kandidát na admina...A aby toho nebylo málo, tak to idiotsky podané hlasování ještě vede, si děláte humor ne? Je mi jasný, že někdo tu práci dělat musí, ale tak trochu nechápu, jak o tomto šílenci vůbec můžete v redakci uvažovat, obyčejně nebývám zbytečně útočný, ale vy jste do sebe snad nasypali trošku koksu, ne?!? Jestli to tady chcete poslat ke dnu, tak mu tu funkci klidně dejte, jen do toho, chvíli by to mohlo být zábavné, ale dlouhodobě? Pochybuji.

zezlik 09.09.2008  11:19

« Re: Tady si někdo zapomněl vzít prášky, ne?

Já skutečně někdy nevycházím z údivu. Koks jsme nasypali tak možná do sklepa a útočnost opravdu není na místě. Proboha o co vám jde? Dali jsme možnost všem, kteří na to mají chuť a nervy, aby se přihlásili coby kandidáti na post admina. To uživatelé udělali. Přihlásil se, kdo se přihlásil. To je první krok. V druhém kroku jsme vypustili anketu, ve které můžete hlasovat. Je to pro nás orientační záležitost, sakra nehrajeme tady o milion ani deset a rozhodně nejmenujeme adminem někoho jen podle počtu hlasů, které dostal. To jsem psal už desetkrát na různých místech a proboha konečné slovo bude mít redakce. Takže se hoďte všichni do pohody a hlavně mi tady prosím vás nenadávejte. Někdy mám opravdu pocit, že i kdybychom se rozkrájeli, tak to bude vždy špatně.

s-mike (RSKa) 09.09.2008  11:25

« Re: Re: Tady si někdo zapomněl vzít prášky, ne?

nekteri jsou v pohode od zacatku..

jestli jsem to prehledl nekde v clanku nebo v diskuzi, tak se omlouvam. Muzete mi sdelit, kdy je uzaverka hlasovani o novem adminovi?

dik

zezlik 09.09.2008  11:26

« Re: Tady si někdo zapomněl vzít prášky, ne?

Do novinky jsem psal, že necháme běžet hlasování týden, myslím, že to bude stačit, co vy na to?

Chobot 09.09.2008  11:36

« Re: Re: Tady si někdo zapomněl vzít prášky, ne?

Já osobně myslím že týden je zcela dostačující.
            Osobních útoků si nevšímejte. Bohužel volba admina přišla trochu nevhod a o dost déle než všichni z původního textu u XJ očekávali, což vyvolalo u některých jedinců pocit nenávisti ke všemu a ke všem.
            Tak rozumnou naši i vaši volbu nám všem přeji.

s-mike (RSKa) 09.09.2008  11:38

« Re: Re: Tady si někdo zapomněl vzít prášky, ne?

ja muzu mluvit jen za sebe.. a s ohledem na to, jaky to vyvolava vasne, je to mozna az moc dlouho..

kazdopadne by to chtelo nejakou jinou, nez vagni formulaci "tyden". Pro eliminaci jakychkoli pochybnosti bych zadal konecne datum a nejlepe i hodinu..

kaaRS 09.09.2008  11:40

Tyden je v poradku.

Poustnik 09.09.2008  11:56

« Re: Re: Tady si někdo zapomněl vzít prášky, ne?

Libore, někteří jedinci adrenalin potřebují, i kdyby na chleba nebylo.... >:D

"-- skrytý --" 09.09.2008  12:52

« Re: Re: Tady si někdo zapomněl vzít prášky, ne? - Omluva

Ehm, zdá se, že jsem to opět přehnal. Až se mi to stane na silnici, nedopadnu nejlépe. Nechápejte mě špatně, práce redakce si vážím a nemyslím si, že vše, co děláte, je špatně, to ani v nejmenším. Jen mě hold nick jednoho z kandidátů zarazil, ale spíše jsem mu měl napsat SZ plnou výčitek, než se trefovat do Vás. Omlouvám se.

Ještě k tomu koksu, je dobře, že jste ho dali do sklepa, tam taky patří. No a když už jsme se dostali k otázce "paliv", hodim vám sem jeden zábavný link. Většina už ten záznam asi viděla, ale někteří možná ne.

s-mike (RSKa) 15.09.2008  16:27

admin

uz se tedy nejak rozhodlo, jak dlouho se bude hlasovat v kauze Admin? Rikalo se tyden, t.j. do zitrka??

Flammer (RSKa) 26.09.2008  15:31

RADLOOK

Na ten test X6 (radlook Tv) si mohol vziat aj svoje bmw bolo by to este zaujimavejsie ;-)

"-- skrytý --" 26.09.2008  16:03

« Re: ROADLOOK

Vždyť v pořadu Roadlook a v auto-moto-styl účinkovalo Liborovo BMW. ;-)

Flammer (RSKa) 26.09.2008  16:13

« Re: Re: ROADLOOK

hehe pozrel som s ito este raz a mas pravdu , ja som bol v tom ze ten sedan je naftak , ospravedlnujem sa Libor

David Silver 26.09.2008  16:13

« Re: Re: ROADLOOK

Nene, tam říkali že je to nafta. Libor jak vidíš má injector ;-)

"-- skrytý --" 26.09.2008  16:20

« Re: Re: Re: ROADLOOK

No myslím, že to byl jeho Kysky. Každopádně vypadá úplně stejně jako jeho. O naftě jsem ve videu neslyšel. Bohužel si video nemůžu přehrát znovu.

David Silver 26.09.2008  16:22

« Re: Re: Re: Re: ROADLOOK

Já když to viděl v TV tak jsem si řekl že je to Liborova trojka. Ale pak když řekli nafta tak ja kv TV tak tady na netu po 3xpřehráních jsem pochopil že myslejí naftu že je v trojce při sprintu. ;-\

"-- skrytý --" 26.09.2008  17:57

« Re: Re: Re: Re: Re: ROADLOOK

No jak budu doma kouknu hned na to, je to možný,ale vizuelně je to ten Liborův. :-|

"-- skrytý --" 27.09.2008  11:16

« Re: Re: Re: Re: Re: ROADLOOK

Takže to je Liborova 325i. Říká to hned jak projede slalom. Čas 3:40 ve videu. ;-) :yes:

PeT-a (RSKa) 26.09.2008  17:54

Cože?? >:D

Ricardo 26.09.2008  18:06

« Re: Re: Re: ROADLOOK

Jak souvisí "injector" s naftou nebo benzínem? To mají oba druhy motoru ;-)

David Silver 26.09.2008  18:15

« Re: Re: Re: Re: ROADLOOK

Ale benzín označují "i" a to mě kdysi taT'ka vysvětlil že to znamená injector :yes: :-)

Novic (Porsche team/GT-R team) 27.09.2008  11:49

Narozeniny

hodne stesti,zdravi a at Vam 3er jezdi dlouho k narozeninam ;-) :yes:

Sienn 27.09.2008  16:44

Re: ROADLOOK

Tak jsem se teda na to podíval znovu a.... Je to 100% Liborova "Trojka" ... Mluví tam o ní dvakrát...
    1.že je to 325i
    2.že je to atmosférický benzínový šestiválec
    Podle mě se žádné chyby nedopustil, aby si někdo pletl co je co...
    Jinak¨"i" u bavoráků je označení benzíňáků a "d" nafťáků. Dá se to taky doplnit "s", např. sd nebo si... Jinak to neni.

Novic (Porsche team/GT-R team) 27.09.2008  17:11

nebo x ;-)

Sienn 27.09.2008  17:26

« Re: Re: ROADLOOK

jo, na to jsem zapoměl :yes:

PeT-a (RSKa) 27.09.2008  17:39

nebo "M" >:D

Sienn 27.09.2008  17:59

ale tak už.... tohle neplatí >:D >:D

PeT-a (RSKa) 27.09.2008  18:05

« Re: Re: Re: Re: Re: ROADLOOK

ale to by asi nikoho nenapadlo že když je napsané "M5" že by to byl naftak, ikdyž vlastne M5d taky je že? Upravená 535D >:D >:D

Sienn 27.09.2008  18:15

« Re: Re: Re: Re: Re: ROADLOOK

Ja myslel teda jen písmena i,d,xi,xd,si,sd ,která se dávají za číslo a ne X a M, která se dávají před číslo. Žádný naftový M BMW není, ale tak spousta lidí si M nalepí i na 318d že >:D >:D

A co PeT-o, jak jde škola? Co úkoly?

PeT-a (RSKa) 27.09.2008  18:22

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: ROADLOOK

škoda vynikající, sem spokojený se vším :-) ....až teda na ty úkoly, ty nám dává do gramatiky pravidelně ;-\

Tobě už to taky začalo? :-) Dobre?

Sienn 27.09.2008  18:30

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ROADLOOK

Jj, začlo mi to už a docela jsem se těšil na víkend a volno už >:D Jen těch úkolů je nějak moc, zatím ale zvládám....

PeT-a (RSKa) 27.09.2008  19:20

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ROADLOOK

>:D já se těším do školy :-)

je to tam v poho, nikdo tě do niceho nenutí, když i ty ukoly nedelas tak se nic nestane ale pak vypadam jak blb

Sienn 27.09.2008  19:27

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ROADLOOK

tjn, taky se tam celkem těším, docela to tam letí... jen ty lidi jsou nejaký divný, mi přijde teda... jen dvě holky tam jsou fajn, hezký, milý, tak sedim s nima >:D ale vyučující jsou fakt bez chyby, naprosto super a je s nima sranda...

Sienn 27.09.2008  19:29

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ROADLOOK

tím divný, myslím, že nejsou moc družný... až teda na ty dvě holky...
                          ps: já jsem strašně ukecanej a musim se před školou a po škole, o přestávkáh furt vykecávat a tady to prostě nejde... ještě že tam na AJ chodí jedna moje bývalá spolužačka...

PeT-a (RSKa) 27.09.2008  19:31

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ROADLOOK

Máte i přímo učitelé cizince? mě mimojiné učí 23letá američanka a 40 letý američan >:D , neumí česky....

Sienn 27.09.2008  19:33

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ROADLOOK

No na reálie a gramatiku mám čecha a takovou pěknou češku, ale mluví převážně německy na nás a na konverzaci a druhou gramatiku mam němce a němku... Ten němec je fakt borec, takový herec-komik...

PeT-a (RSKa) 27.09.2008  19:40

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ROADLOOK

aha, tak to jo >:D >:D No já je ani nepovažuju za učitele......jsou dobří! Jazykovky jsou fajn :-)

Sienn 27.09.2008  19:42

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ROADLOOK

no jasný, taky mi nejde přes jazyk to "učitelé" ... jsou to prostě takoví "kamarádi" >:D baví mě to tam...

Novic (Porsche team/GT-R team) 27.09.2008  19:03

« Re: ROADLOOK

ano ale tu uz majitel prodal am koupil si opet 535d ale kombika a uz ted jezdi lepe nez puvodni M5d ;-)

"-- skrytý --" 17.10.2008  20:33

« Re: Re: ROADLOOK

ale x je pohon vsetkych kolies nie ?

Sienn 17.10.2008  20:56

« Re: Re: Re: ROADLOOK

No jasný :yes: ... my jsme řešili, jaký písmena se používají za číselným označením BMW a jsou to i,d,si,sd,xi a xd...

"-- skrytý --" 15.11.2008  10:27

A co "Ci" >:D >:D >:D

P.S. taky nemám rád rejpaly >:D

"-- skrytý --" 14.10.2008  19:30

Prekrasne auto

Pekne napisana recenzia, kupil si si prekrasne auto. Vela veci co si napisal, ze si spravil ked si ho dostal by som spravil rovnako :-) Na to auto by som sa dokazal pozerat hodiny, a este viacej hodin by som sa na nom dokazal prevazat :-)

David Silver 15.11.2008  16:11

eM3jkááá

Zdravím Libore. Gratuluju k novému krásnému autíčku :yes: :yes: :yes: :yes: V bílé barvě je to nádhera :yes: :yes:

Ondřej Šámal 15.11.2008  16:38

« Re: eM3jkááá

My chceme recenzi, my chceme recenzi!!!! >:D

zezlik 15.11.2008  17:53

« Re: eM3jkááá

Pánové bude, dnes jsem s ní zažil první den a jsem z toho lehce rozklepaný. Musím to trochu dostat do ruky a srovnat si myšlenky, potom přijde recenze včetně pořádných fotek.

Novic (Porsche team/GT-R team) 15.11.2008  18:17

« Re: eM3jkááá

M3 je nadherny jen mam jednu pripominku k AMS jste tam rikali ze Ultima GTR je nejrychlejsi auto sveta ze jede 363km/h ale to je blbost protoze nejrychlejsi auto sveta je SSC Ultimate Aero TT ketere prekonalo hranici 410Km/h presne to ted nevim.

David Silver 15.11.2008  18:28

« Re: Re: eM3jkááá

Novici, špatně posloucháš, říkali že je to nejrychlejší vůz světa, a pak dodali že ve zrychlení udělá i veyrona a má zrychlení 2,6s ;-) Pak běžel titulek top speed 340kmh :yes: :-)

"-- skrytý --" 15.11.2008  19:08

« Re: Re: Re: eM3jkááá

Veyron má zrychlení z 0-100 km/h za 2,5 sekundy, takže je lepší.

SSC Ultimate Aero TT taky rychlejší není: [odkaz] - Veyron má top speed 407,16 km/h.

M3 je krásná, těším se na recenzi! :yes:

Novic (Porsche team/GT-R team) 15.11.2008  20:20

« Re: eM3jkááá

kysky mneli tam spousty chyb i v te prvni pomoci napr. ze at si vezmeme rukavice z lekarnicky ale asi za 10s rekli ze lekarnicku nebudeme mit u sebe at zavazeme ranu treba trickem.....no a ted si mi napsal ze top speed ma 340ale veyron ma pres 400 coz je obrovsky rozdil

Horwaysi a oficialne SSC prekonalo top speed Veyrona asi o 8km/h

Novic (Porsche team/GT-R team) 15.11.2008  20:22

« Re: eM3jkááá

[odkaz] dukaz pro kyskyho,pana zezulku a horwyse ze ssc ultimate aero tt drzi titul nejrychlejsi seriove vyrabeny vuz ;-)

David Silver 15.11.2008  20:26

« Re: Re: eM3jkááá

Sakra Lukáši!!! Ty si bdueš mlet tu svou! Tam bylo o zrychlení né o top speedu :yes: :yes: >:D

Novic (Porsche team/GT-R team) 15.11.2008  20:30

« Re: eM3jkááá

ale kdyz reknes ze je nejrychlejsi tak myslis top speed >:D >:D >:D >:D >:D >:D a jak horvajs dodal veyron ma zrychleni 2,5 takze by stejnak ultima nedala vyrona >:D

David Silver 15.11.2008  20:32

« Re: Re: eM3jkááá

Jo já když to tak řkenu tak myslím top speed ano. Ale v RL mysleli zrychlení... :yes:

Novic (Porsche team/GT-R team) 15.11.2008  20:37

« Re: eM3jkááá

kazdy kdo rekne o nejakem aute ze je nejrychlejsi mysli top speed jen AMS mysli zrychleni....i muj bracha se divil co to melou za pi.coviny >:D

David Silver 15.11.2008  20:39

« Re: Re: eM3jkááá

No, nebyli jste sami. Já se udivil a dál poslouchal a pak sem slyšel ve zrychlení, tak jsem to pochopil ale do té doby jsme nechápal.. No špatný scénář :yes: :yes:

Novic (Porsche team/GT-R team) 15.11.2008  20:40

« Re: eM3jkááá

a to samy u te prvni pomoci jak uz jsem psal prvne reknou z lekarnicky mame vzit rukavice a za 10sekund reknou ze pravdepodobne nebudeme mit u sebe lekarnicku kde bude obvaz tak staci vzit treba tricka na zavazani rany :no:

zezlik 16.11.2008  09:47

« Re: eM3jkááá

Rychle k Ultimě, je otázka, co máte zažito a co je správně. To vám ale v podstatě nikdo neřekne. Nemyslete si, že jsem to neřešil. Nejrychlejší auto a auto s nejvyšší maximální rychlostí je rozdíl. Je o pojmenování, ale co jsme vedli tuto debatu na jedné zahraniční akci i s anglickými novináři, oni jsou přesvědčeni, že to "nejrychlejší" určuje zrychlení z 0 na určitou rychlost, protože rozjet se a pálit za x sekund 400 km/h je něco jiného než dosáhnout stovky za 3 sekundy. Jak říkám, můžeme se přít hodiny, ale odsouzení - je to kravina - je trochu povrchní. Je to o tom, že máme něco zažito, ale řešil někdo, zda to máme zažito správně? Každopádně příště zvolím asi jiné pojmenování, abychom měli k debatě příjemnější věci.

"-- skrytý --" 15.11.2008  18:43

« Re: Re: eM3jkááá

Připuju se ke gratulaci, máš parádní hračku >:D V bílé jsem ji ještě neviděl, takže až ji potkám, tak budu vědět čí je :-!

Dylan McKay 15.11.2008  18:52

Páni, tak to gratuluju! :yes: :yes: :yes:

Kubyyyk 15.11.2008  17:18

« eM3jkááá

Respect, boss :yes:

Dylan McKay 03.12.2008  22:47

Ahoj Libore

Prosím tě, můžeš se podívat do mé diskuse?
    Chtěl bych, aby jsi se podíval na to, jak se po aféře chová admin MACZ Ricardo.
    MACZ se rozdělilo do skupin, kdy jedna uráží druhou. Podívej se prosím na příspěvky 12000 až 12100.
    Myslím, že admin by měl být nestranný...

A jakési nicky (AntiSvihak) o něčem doufám svědčí...

Vette 03.12.2008  22:50

« Re: Ahoj Libore

svihak, jediny kto uraza si tu len ty. Mal by si sa nat tym zamysliet. Ja som ta tu ani raz neurazil. Ty tu o mne vypisujes rozne bludy.

Dylan McKay 03.12.2008  22:59

« Re: Re: Ahoj Libore

Libore, prostě si to pročti... ;-)

Dylan McKay 04.12.2008  18:19

« Re: Re: Re: Ahoj Libore

Ještě se podívej na příspěvky kolem 12350, admin nabádá ostatní uživatele, aby mi do diskuse psali štvavé příspěvky s cílem vyštvat mě z MACZ. Takhle se admin chovat rozhodně nesmí...

Ricardo 04.12.2008  18:46

« Re: Re: Re: Re: Ahoj Libore

Šviháku to je omyl, kolem 12350 jsem k tobě rozhodně nepřispíval ani jsem v tu dobu nebyl u počítače :-)

Dylan McKay 04.12.2008  22:47

« Re: Re: Re: Re: Re: Ahoj Libore

Je vidět, že jsi tam nebyl, ale právě tam se popisuje tvoje nabádání TK, aby štvavě psal do mé diskuse... Stačí si to přečíst...

Ricardo 04.12.2008  23:21

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ahoj Libore

Nikoho jsem nenabádal, jen jsem soukromě Dadánkovi napsal že pokud by TurboKluk z diskuse pod Cayennem odešel považoval bys to za svoje vítězství. Bohužel si necháváš vytahovat ze soukromé komunikace věty mimo kontext a pak si je tady překrucuješ jak se ti to zrovna hodí...
                Chci to urovnat poklidnou cestou. Půjde to, jen je potřeba nechat vychladnout emoce na všech stranách.

Dylan McKay 05.12.2008  07:45

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ahoj Libore

K emocím by nemuselo dojít, kdybys už od samého začátku nelhal.
                  Redakce mi odpověděla- po TVÉ vysvětlující verzi tě zde nechá. Lhát umíš krásně, ale neohrabaně.

Škoda MACZ, bylo tak dobré...

"-- skrytý --" 03.12.2008  23:02

sen mnohych - M3

Libore,
    v prvom rade respekt za kupu M3, a este k tomu v bielej farbe, to je na nasich cestach unikat. Moje vysnivane auto taktiez, zatial som sa ale neviezol (M5 som sa viezol E39 aj E60-Ring Taxi), 335i je zase nieco ine aj ked s xDrive to ma velku logiku na zimu. Kazdopadne, fotky a recenzia sa zidu ako sol :-) Verim ze buduci rok sa mi podari prist na niektory zo zrazov s novym prirastkom do nasej rodiny X6 35i - dodanie februar.
    Zdravim

Kubyyyk 14.12.2008  22:23

Libore,tleskám reportáži na VW Scirocco!

Úžasně jsem se pobavil a dozvěděl a autě to nej :yes:
    Skvělá práce, jen tak dál ;-)

PeT-a (RSKa) 14.12.2008  22:28

« Re: Libore,tleskám reportáži na VW Scirocco!

Souhlas, AMS je prostě skvělý s Vašima nápady a přistupem :yes:

Test VW Scirocco se prostě povedl....

"-- skrytý --" 26.12.2008  23:30

« Re: Re: Libore,tleskám reportáži na VW Scirocco!

Roadlook jako vždy skvělej, supr že jich poslední dobou je víc :yes: bude to tak i dál? Supr práce :yes:
        A abych nezapoměl, gratulace k M3. A mimochodem, jak to vypadá s recenzí? ;-)

Dylan McKay 18.12.2008  19:09

druhý admin

Ahoj Libore. Mojí poslední SZ jsi ignoroval, tak ti píšu do diskuse.
    Chci znát tvůj názor na druhého admina. Jakousi pojistku důvěry...

"-- skrytý --" 18.12.2008  19:25

« Re: druhý admin

ale je to trapeni, kdyz nekoho nabádáš k ignorovani a pritom ti nejdulezitejsi ignorujou tebe.. Svihaku >:D

Dylan McKay 18.12.2008  19:34

maxsas, musím tě potěšit. Odpověď přišla... ;-) >:D

PS: nejdůležitějsí jsme zde my- ty a já... ;-)

"-- skrytý --" 18.12.2008  19:39

druhý admin

Datum: dnes 19:09Autor: švihák lázeňský (Modo Team)
          Ahoj Libore. Mojí poslední SZ jsi ignoroval, tak ti píšu do diskuse.
          Chci znát tvůj názor na druhého admina. Jakousi pojistku důvěry...

Dylan McKay 18.12.2008  19:47

« Re: Re: Re: Re: druhý admin

Jsi moc hodnej, ale já vím co jsem psal... ;-)

zezlik 19.12.2008  01:26

« Re: druhý admin

Je to debata o jednom o tomtéž. Odpověď máš ve svých soukromých zprávách, ale o to ani nejde. Probíhá nám tu na MA.cz zajímavý politický boj. Abychom mohli říct, že stávající admin má být odvolán, musíme si určit, v čem selhal a proč by měl být tedy vyměněn. Bohužel jsem zatím neslyšel jediný rozumný důvod, který by mě vedl k domněnce, že Ricardo práci admina nezvládá. Je to chytrý kluk, který se snaží být objektivní, nestranický a to, co má dělat, dělá podle mě dobře. Pokud se mýlím, říkám už po několikáté, vyveďte mě z omylu, napište mi, v čem MA.cz škodí, kde chybuje, jedině od toho se dokážu odpíchnout. Pokud se celý problém točí kolem toho, že někteří jedinci nemají Ricarda rádi a vůbec je nezajímá, zda dělá, co dělat má a jak to dělá, nikam se výměnou admina neposuneme. Já chci pro MA.cz to nejlepší, ale to také znamená, že nebudeme podléhat náladám, ale řídit se fakty a stavět na konstruktivních připomínkách. Ty v tomhle celém sporu zatím prakticky nevidím. Takže prosím, dejte je mně i celému osazenstvu MA.cz.

Vette 19.12.2008  07:33

:yes: :yes: :yes:

s-mike (RSKa) 19.12.2008  08:55

« Re: Re: druhý admin

presne totez celou dobu rikam i ja. Sdelte DUVOD pro odvolani a JMENOVITE kdo a v jakym poctu tuto myslenku zastava. Admin byl zvolen v nekolik tydnu trvajicim hlasovani, ktereho se zucastnily stovky uzivatelu. Neni mozne, aby se kazdy dalsi tyden tato volba zpochybnovala jen kvuli nekolika notorickym stěžovatelům. Pokud se budou menit pravidla za pochodu a bude temto skupinkam vyhovováno, co bude nasledovat? Pristi tyden se bude hlasovat o dalsim adminovi jine skupinky? Pripadne o zakazu pristupu "nepohodlnym" uzivatelum? O zakonu, ze hodnotit nizsimi znamkami mohou jen majitele silnejsich, vetsich a drazsich aut? A co takhle časové preference? Kdo je na MACZ déle, má právo na lepsi hodnoceni..?!

Minuly tyden jsem si udelal pruzkum, kolik Vas je pro odvolani admina. Bylo to 17 lidi, pricemz 3 tu nemaji recenzi. To preci musite uznat sami, ze na odvolani nestaci. Pro nazornost jsem to vyjadril graficky na svym profilu.. Vas nazor proste NEMA vetsinovou podporu. Uznejte to a ustaňte v techto zcela nesmyslnych diskuzich

"-- skrytý --" 19.12.2008  11:26

« Re: Re: Re: druhý admin

kdo s tim vubec prisel, odvolat admina???diky za odpoved

Dylan McKay 19.12.2008  16:34

« Re: Re: Re: druhý admin

Ty skupinko, 17 lidí do doby, než jsem požádal, aby se už k tobě nevyjadřovali, protože to bylo spíš rozdělení na přátele a nepřátele, a taky jim to teď dáváš silně najevo...

Ty tady píšeš o hodnocení? Jednou jsi od uživatele Aftera dostal nízkou známku, a už jsi mu do galerie dával trpaslíčka, na to se snad nedá zapomenout. Možná proto jsi tam kde jsi, protože nikdo nechce být trpaslíčkem ve tvé galerii...

zezlik 19.12.2008  17:34

« Re: druhý admin

Přidávám téměř doslovný přepis své soukromé zprávy, protože si připadám jako v Kocourkově, fakt se na mě nezlobte.

Petře, dovedeš si představit dva adminy. To je jako mít dva prezidenty, jeden čestný předseda ODS a druhý ČSSD. Jeden podpoří rovnou daň, druhý to popře a podpoří progresivní zdanění. Nevím, jak by tohle mohlo fungovat, zvlášť když každý stojí na jiné straně barikády. Tohle podle mě nemůže fungovat a určitě ne v současné situaci. A krucinál fagot přestaňme se bavit stylem Ricardo není nestranný, objektivní. Maže vám auta, hodnocení, škodí někomu úmyslně? Není to žádný můj kámoš ano příbuzný, jde o to, co dělá špatně. Dva, tři nebo deset adminů? Řekněte mi, jak si to představujete, to mě opravdu zajímá.

Vette 19.12.2008  17:53

:yes: :yes: :yes:

Dylan McKay 19.12.2008  18:32

« Re: Re: druhý admin

Představuju si to tak, jak píšu. To já si připadám jako v Kocourkově!
                      Ricardo několika lidem leží v žaludku ne za to co udělal, ale za to, jak se potom choval- on a jeho lidé.

Volba samotného admina byla podvodem a fraškou, bylo mi předem jasné, že takto zvolený admin se nebude chovat čestně.
                      Dejte nám druhého admina, ať už je klid!
                      Téhle myšlenky se já osobně nevzdám, současnému adminovi nevěřím...

"-- skrytý --" 19.12.2008  18:35

Dylan McKay 19.12.2008  16:29

Nepřekrucujte situaci

Co to tady píšete o odvolání? Nadpis je snad zřetelný: druhý admin!
    Proč se tak bráníte, aby do serveru viděl i někdo jiný?

Jedná se o funkci druhého admina, nikoli o jeho odvolání!!!

Ronnyp (RSKa) 27.12.2008  13:18

cao Libore

dnes sem se po dlouhe dobe dival na tv na ct1 a zjistil sem ze televizni porad autosalon je nahrazeny Auto Moto Stylem a zrovna se tam ukazaly ty nejhezci zabery ktere byly behem roku natocene musim rict ze to byla fakt parada se podivat!jinac musim rict ze mnoho cest ve videich sem poznal protoze bydlim nedaleko zlina!a jeste takova mala otazecka odkdy se Auto Moto Styl vlasne vysila a ty tam vystupujes od zacatku??? :-!

David Silver 27.12.2008  16:13

« Re: cao Libore

Mě dostala soutěžní otázka a varianta d) :yes: >:D
      Jinak ronnyp, Autosalon je na TV Prima ;-)

Ronnyp (RSKa) 28.12.2008  14:37

« Re: cao Libore

jo to mas vlasne pravdu ale na ct1 vlasne chodilo auto moto revue nebo tak neco!!!

David Silver 28.12.2008  14:39

« Re: Re: cao Libore

jj AMS a AMR se střídá :yes: :-)

PeT-a (RSKa) 28.12.2008  14:39

« Re: Re: cao Libore

ono se to myslím střídá....jeden týden jde AM styl a druhý AM Revue......

foto Thomasino

Thomasino 16.02.2009  21:10

Moooc pěkná M3 !!

Ahojky, moooc pěkná emtrojka!! To je asi jiný kafe než ta 325-ka... Osobně se mi moc líbí Focus ST. Mám na tebe dotaz, už jsi toho řídil přece jen hodně, volil by jsi spíše Focus ST (rok 2008 po faceliftu)nebo BMW 325 příp. 330 (oboje tak rok 2006-7), samozřejmě benzín ?? Doufám, že se brzo dočkáme další skvělé recenze a nádherných fotek !! Já se teď o víkendu konečně dokopal k tomu, abych také napsal o svém miláčkovi :-)
    Tak si ji užij ve zdraví svém a ať slouží!!

zezlik 24.02.2009  09:04

« Re: Moooc pěkná M3 !!

Těžký dotaz a ještě těžší odpověď. Po dnešních zkušenostech s BMW 325i bych stále volil BMW, kdyby mně šlo spíše o celkový pocit z jízdy, ale ne nějaké divočení. 325i mně hodně přirostla k srdci, motor měl krásný zvuk i docela sílu, ale vážně to nebylo auto, které bych posílal každý den do zatáčky dveřmi napřed. Za prvé mi to k němu nesedělo a nakonec mi začal chybět i ten výkon. Focus je úžasná hračka, která hodně vydrží, a to je důvod, proč bych volil Focuse v tu chvíli, kdy bych si chtěl fakt zařádit. S nostalgií vzpomínám na týden, kdy jsem ST proháněl po silnicích na Valašsku, auto šlapalo jak hodinky a nechtělo se unavit. Na zábavu tedy raději ST.

Flammer (RSKa) 17.02.2009  17:45

novy roadlook

Nazdar Libore posledny roadlook bol fakt dobry , len skoda ze si s tou RS 6 nesiel na nejaku nemecku dialnicu :-( bolo by to podstatne lepsie

zezlik 24.02.2009  09:08

« Re: novy roadlook

S tou RS6 to byl opravdu záměr, od začátku do konce. Ano, mohli jsme s tím zajet na německou dálnici, ale co byste z toho měli? Dvě, tři rychlé mihnutí před kamerou, řvoucí motor, půlsekundové záběry. Jelo by to rychle, ale nic by to neřeklo. Řekl by něco okruh, ale ten byl zavřený, bylo po sezóně. A tak nápad zněl: Pojďme ukázat zrychlení (otáčkoměr si tam zahrál víc než dost), pojďme lidem dát ochutnat zvuk motoru, ale zároveň pojďme poukázat na to, že je to šílený stroj, se kterým budete mít ale kvůli limitům docela problémy. Je v tom trochu ironie, vzhledem k cenovce 2,7 milionu a zároveň spousta obdivu. Kdo chce, pochopí, kdo ne, bude na mě křičet něco o tom, že jsem homosexuál, co neumí řídit. Na to se nedá potom říct nic víc, než je mi vás líto.

foto ZonixX

ZonixX 24.02.2009  09:48

« Re: Re: novy roadlook

Tento dil Roadlooku povazuji za dosud nejlepsi predstaveni RS6ky. Na netu je mnoho ruznych videi, reportazi, ktere se pohybuji v zavedenych mantinelech, kde se opevuje jeji nadlidska sila, prebytek vykonu blablabla.. coz automobiloveho fandu asi moc nevzrusuje.. mam hlad po tom zjistit, jaky by byl zivot s RS6 - to jsem dostal. Roadlook nabidl neco omnoho cennejsiho a autenticnejsiho - kontakt s realitou. Ano, na rychlostni limit mam svuj nazor a tak jako KAZDY ridic auta, ktere nema problem limity prekracovat bych NONSTOP resil to, co bylo ukazano. A pocitoval zoufalstvi z toho, ze se svymi driving skills bych nikdy tomu autu nedosahl na dno.

foto Navtech

Navtech 26.02.2009  20:35

« Re: novy roadlook

Každej ti může leda závidět, co za auta "ochutnáš". Představa, že s RS6 budeš lítat smykem po městě je úplně zcestná. Super video a hlavně kamera, střih a produkce :yes: U takovýho auta je zážitek jenom stát vedle a poslouchat ten motor. Bohužel je to tak, že je každej Schumi, ale nedokáže si ani ve snu uvědomit a představit, co to je sedět v autě třeba za 3 mega, který mu jednak nepatří a jednak ani patřit nebude. Pozdravuj redakci a více tak skvělých zážitků a hlavně záběrů! :yes:

Flammer (RSKa) 15.04.2009  18:45

« Re: Re: novy roadlook

z takehoto uhla pohladu som to nebral - teraz to uz chapem :-!

S tym ze nevies jazdit to by som nepovedal ved predsa nam to aj dokazujes v roadlooku, ten homosexual to ti asi len zavidia >:D

foto Matt26

Matt26 24.02.2009  09:18

Otázočka

Ahoj Libore, keď si tu, veľmi rád by som sa ťa spýtal na jednu vec. Ako "testovací" jazdec či hodnotiteľ áut, alebo ako to nazvať by ma zaujímalo, či máš spravené nejaké jazdecké skúšky(testy). Proste či si absolvoval nejakú jazdeckú školu a či máš na to papier? Ak áno, tak by ma veľmi zaujímalo kde si ju absolvoval a hlavne za koľko? :-) Viem, trošku veľa otázok >:D ale musím ešte jednu? Schválne či má také jzdecké skúšky spravené aj Hanička z RoadLooku ;-) :yes: :yes:

"-- skrytý --" 03.03.2009  20:39

roadlook s BMW 3 facelifte???

cawko libore newem ci ti mam tykat tak Vam vykam chcel by som sa spytat ci niekedy by ste nedali do roadlook BMW po facelifte bolo by to fajn lebo aj vy mate BMW tak by ste skusili aj ten novy iDrive druhej generacie a mimochodom ten minuli roadlook s tou Audinkou RS6 bol fak super. je to super relacia :-)

"-- skrytý --" 09.04.2009  00:03

auto

super ...a jaké ti ted říká pane ? >:D

"-- skrytý --" 09.08.2009  18:15

Mmm :-)

:yes: Tak jsem dnes na silnicích potkala tvou M3 E46 a tebe v ní. Radost vidět takové auto na cestách ;-)

foto Bl-de

Bl@de 11.10.2009  20:28

Nazdar, kdy bude Recenze tvojí.: M3 E46? :-!

foto Mira328i

Mira328i 20.10.2009  10:48

« Re: Recenze

Čau, taky se připojuju s tím samým dotazem, tak kdy bude - rád se pokochám krásným autem ;-).
      Ať ti dělá jen radost :yes: .

Kubyyyk 20.10.2009  11:23

« Re: Re: Recenze

Recenzi na Liborovo M3 jsem již viděl na Autofun, tak tam koukněte :-)

David Silver 30.12.2009  20:33

Tuning - názor

Zdravím Libore. Musím říct, že máš hodně dobrý názor na tuning :yes: A tvá M3, u které byl točen rozhovor, je fakt nádherný vůz :yes: :yes: :yes: :yes:

foto Merkur

Merkur 30.12.2009  21:18

« Re: Tuning - názor

I ty vlezprdelko >:-[]

David Silver 30.12.2009  21:34

« Re: Re: Tuning - názor

Dobrej pokus o provokaci no :yes: >:D Ale akorát se ti vysměju :-!

FRPE 30.12.2009  21:36

« Re: Re: Re: Tuning - názor

Já sice na PC neslyším co Libor říkal ale dle vizuelního pohledu - je to fešák !!! >:D >:D

David Silver 30.12.2009  21:40

« Re: Re: Re: Re: Tuning - názor

>:D >:D >:D >:D >:D >:D No, zkus zapnout repráky ;-) Pokud nepudou, zkus jestli jso uv elektrice a v pc ;-) >:D Podobným stylem jsme radili učitelkám když jim nešlo pustit třeba cédečko >:D Máte to v elektrice? No snad nejsem tak blbá, co si o mě myslíš? A máte tam cédéčko? ... >:D

FRPE 30.12.2009  21:45

« Re: Re: Re: Re: Re: Tuning - názor

Díkys za radu ale já musím si to pustit tu CT 2 na notasu, tam mě zvuk zatím jde. Tady na tom stacionáru mě odešli už dvoje repráky, nevím čím ale odešly ... 8-s

Možná je to tím, jak si hlasitě pouštím sténání na FV.cz ... >:D >:D

David Silver 30.12.2009  21:48

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tuning - názor

>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D Pro pána jána! >:D >:D >:D >:D Vod čeho máš manželku? >:D

FRPE 30.12.2009  22:28

Pane Libore

Dneska jsem Vás viděla v telce a musím říct, že jste pěknej ale opravdu pěknej kus chlapa! :-)

A taky máte pěkný tělo a celej jste nini ... >:D Jen se mě nelíbí jak se v té televizi opíráte o Frpeho Cupru, to kdyby věděl, že mu sedíte na jeho běloušovi, ten by zuřil - ale jste pěknej mužskej ... chichi

Naviděnou pane Libóórééé!!! Frpinka >:D

talio2 30.12.2009  22:35

« Re: Pane Libore

tak po kom jedeš Frpinko ?? po mě nebo po panu Liborovi ??? ty to rozjíždíš na více frontách >:D >:D