Rover řada 600 (1997)

6.11.2007

Moje volba padla na Rover 620Ti což je nejsilnější motor, který se do Roveru dával. Disponuje výkonem 147kW a kroutícím momentem 240Nm což je na takhle…

Rover 620Ti 147kw (tobi)

"-- skrytý --" 06.11.2007  16:34

Zdravím Roveristu

Další kousek mezi Rovery :-) Pěkný, výkonný... :yes:

tobi 06.11.2007  16:42

« Re: Zdravím Roveristu

Díky :-) mám ho teprve krátce, ale je to láska na první pohled ;-)
      Jinak když jsem se asi před měsícem rozhodoval jestli rovera nebo ne, tak sem četl i tvůj článek :-) koukám, že to ho máš v hodně pěknym stavu.
      Jinak jak dlouho ti asi zabralo nalakování brzd? Na jaře se na to chci taky vrhnout.
      jinak díky :-)

"-- skrytý --" 09.11.2007  17:22

« Re: Re: Zdravím Roveristu

Nalakování mi zabralo ta asi 4 hoďky se vším všudy - nejprve sundat rez a starý nátěr, základní barva, konečná barva... :-) Jsou to fajn auta, v tom tvém ten motor hlavně :yes: >:D Ten bych si taky dal do svého >:D

tobi 09.11.2007  23:40

« Re: Re: Re: Zdravím Roveristu

Tak to si to asi nechám spíš udělat, nemám dílnu a než se dostanu na chatu...každopádně nejdřív stejně na jaře, pod zimákama to stejně není vidět :-)

foto Ondrej-Samal

Ondřej Šámal 07.11.2007  08:39

« Re: Zdravím Roveristu

Taky se musím přidat, v rodině máme 2 Rovery (taťka má 416, já nedávno zdědil po dědovi 100). Rovery se mi začali líbit od chvíle, kdy jsem se asi před 7 lety svezl v 75. Kdo nezažil, neuvěří. Interiér se může vzhledem klidně srovnávat s Jaguáry, neskutečný luxus za hodně slušný peníze. Mimochodem jestli myslíš tu stejnou S40 2,0 Turbo(servis Auto Hase) jako já, tak po tý jsem taky koukal

foto 2-0VTEC

2.0VTEC 06.11.2007  17:21

Hodnotenie 10b

Pekny Reverik.:-)10b,ale pridaj este par foto. ;-)

"-- skrytý --" 06.11.2007  17:39

« Re: Hodnotenie 10b

Taky se připojuji a jinak se mi líbí tvé zásady. Auto snů - viděl jsem o něm zmínku v nějakém pořadu, je to klenot.

"anonym" [89.250.109.XXX] 06.11.2007  17:43

« Re: Re: Hodnotenie 10b

jo jo :-) 12 let nejrychlejší sedan...od roku 1990 až do 2002 kdy ho předonila RS4 :-) docela výkon na starou omegu :-)

"anonym" [89.250.109.XXX] 06.11.2007  17:42

« Re: Hodnotenie 10b

díky :yes:
      fotky dodám, viz níž :-)

foto MajoThePuk

MajoThePuk 06.11.2007  17:26

Hodnotenie

Auto 8b, Fotky 5b, Recenzia 10b. Celkom 7,666 cize ja davam 8b. Ked pridas viac fotiek s detailmi tak velmi rad zvysim hodnotenie, s tychto fotiek viem posudit akurat ze to vypada ako auto, ma to motor a volant ;-\ Dopln foto budem ta sledovat :yes:

"anonym" [89.250.109.XXX] 06.11.2007  17:42

« Re: Hodnotenie

jojo, na fotkách se už pracuje :-) zatím mám jenom ty, který byli v inzerátu. Poslední týden bohužel buďto nebylo počasí a výmluva v práci, že musím jít nafotit auto nevyšla :-)

tobi 06.11.2007  17:45

no jo no

Jak se tak koukám, tak moje příspěvky jsou anonymní...No jo jsem jestě nováček :-)

foto fan-mj

fan.mj 06.11.2007  19:17

Super, ešte pridaj viac fotiek. ;-)

foto Jacoppo

Jacoppo 07.11.2007  00:27

10b na100%

JSem čím dál raději, že se u nás více objevují anglický autíčka:-) Si vždycky vzzpomenu na Rovera 45 co sme měli na studiích ve VB pučenou:o)

Poustnik 07.11.2007  08:36

Být o dvě hodiny rychlejší, mohl jsi být

stejně zanícený volvista.... :-)Jo, jo, silné auto je droga,,,,zvykneš si a co potom!!!???? Snad nebudeš nikdy potřebovat odvykavcí kůru! Ať jezdí! Hoj! :-)

neregistrovaný: "anon" [88.212.23.XXX] 07.11.2007  19:02

« Re: Být o dvě hodiny rychlejší, mohl jsi být

2.0 SDi bol turbo diesel a nie hladky diesel. Pri čítani recenzii na moje.auto.cz je jasne že každe auto je najlepšie ne svete, ale to je logicke svoje si predsa nikto pomlouvat nebude.

tobi 07.01.2008  18:51

« Re: Re: Být o dvě hodiny rychlejší, mohl jsi být

Jojo, to máš pravdu :-) diesely se tam dělaly jenom SDi, SD apod. To už potom byla otázka výbavy a kde se prodávaly. Takže máš pravdu.
        A další věc je, že každej chválí svoje auto...přece bych si nekoupil něco, o čem si myslim, že to je šmejd :-)
        A to hodnocení je často nadnesený, ale zase na druhou stranu to je hodnocení jak auta, tak i recenze a fotek. Dobrou známku může mít i majitel warťasu, kterej tam dá super fotky a dobrou recenzi :-)

"-- skrytý --" 08.11.2007  07:13

Ahoj kolego. Dávám plný počet bodů a těším se na další fotky motoru, interiéru a vůbec všeho :-)

"-- skrytý --" 08.11.2007  23:30

Skvělá volba...

... taky jsem nad ním uvažoval, dokonce jsem se na jednoho byl podívat, svezl se a super, jen to místo je u mě horší, s mýma 203 cm to nebylo ideální ..... Každopádně auto s velkým A, bát se ho mít není nutné a natrhneš s ním pr.... hodně autům, aniž by to čekali, neboť vypadá hodně civilně a nenápadně :yes:

"-- skrytý --" 10.11.2007  20:01

Tuning ne, proc?

Co mas proti tuningu? Podvozek, motor.. stale je co zlepsovat. :-) :yes: Svetylka a nalepky nemaji s tuningem nic spolecne. :yes:
    v clanku pises, ze to ma tzv. slip diferak, ktery pomaha radit.. myslis tim LSD - limited slip differential, cili samosvor, ok? ;-)
    Auti moc pekne, libi se mi... davam 10b.

tobi 10.11.2007  20:19

Díky za 10 :-)
      Každopádně sem tím myslel vizuální tunning, myslím, že to je i v článku, třeba o těch brzdách, ty budou první věc, která se bude měnit, ale až budou peníze :-) takže nejdřív příští měsíc.
      Teďka chci auto trochu zajet, než do něj začnu cpát peníze, abych zjistil, jestli tam nebude potřeba něco měnit...třeba turbo, to bych asi brečel ;-\
      ještě dodám lepší fotky, jakmile bude příležitost ho nafotit...ale teďka ho i umejt nemá cenu...venku je strašně.

"-- skrytý --" 12.11.2007  22:57

« Re: Re: Tuning ne, proc?

Turbo neni levna zalezitost no.. kdyz je dobre o nej starano, je to ok, ale to u pouzitych aut tezko zjistis. :-( Kdyz bude KO, tak tam dej proste neco vetsiho. >:-[] :yes:

tobi 14.11.2007  11:11

« Re: Re: Re: Tuning ne, proc?

Právě že oprava turba je hodně drahá věc...dá se nějak nechat zkotrolovat, případně udělat něco jako ošetření, aby dýl vydrželo?

foto Ricardo

Ricardo 21.12.2007  16:39

« Re: Re: Re: Re: Tuning ne, proc?

Po rychlé jízdě nechat motor pár minut jet na volnoběh aby se turbo mohlo pořádně ochladit. Na to jsou ty benzíny hodně citivé.

tobi 21.12.2007  18:18

« Re: Re: Re: Re: Re: Tuning ne, proc?

Jojo, ale bohuzel pri jezdeni po meste vetsinou na tohle nemam cas :-( jinak kdyz jedu nejakou vetsi dalku, tak se to snazim dodrzet, ale znas to...dve minuty je docela dlouha doba.

"anonym" [213.192.12.XXX] 21.12.2007  19:01

« Re: Tuning ne, proc?

Ale to se nechává vychlednout snad jen když jedeš kudlu, při normálním popojíždění stačí 10 vteřín nechat na volnoběh a vypnout.To samé i při nastartování.To psali i do návodu.Tak že při dojíždění do cíle neprasit ;-)

"-- skrytý --" 21.12.2007  19:03

« Re: Tuning ne, proc?

jsem zas nebyl přihlášen :-)

tobi 22.12.2007  08:02

« Re: Tuning ne, proc?

Ale dalo se tusit od koho to je ;-) jojo, manuál sem si pročetl od A do Z už asi dva tejdny před tím, než sem vůbec měl Rovera >:D
                    Takže dojíždět jemně :-O

Chobot 11.11.2007  10:59

Aj,jaj

Ještě tip na zimu: stěrače nové. :-) Jinak roveřík krásnej, stylovej, v těchto krajích jedinečnej, a k tomu ten výkon. Jen to chce víc fotek jinak supr. Hodnocení je v hodnocení......(bohužel ty fotky ho kazí)

tobi 14.11.2007  11:14

« Re: Aj,jaj

Jojo, stěrače jsou nové :-) přes zimu bych nerad stíral nějakejma kameňákama :-)
      Díky za hodnocení, bohužel zatím lepší foto není...buďto není čas, nebo není počasí...a fotit ho celýho od bláta radši nebudu, to byste mě tu ukamenovali :-)
      Jinak co se týče celkově stylu Rovera, tak mi to přesně sedne. Je to prostě usedlý a neokoukaný auto...s docela pěkným výkonem. Dost lidí se docela diví :-)
      nejlepší termín pro to je Virgin Passanger...když někoho vezeš poprvý...sice o tom četl, ale realita je jiná :-)

PeT-a (RSKa) 30.11.2007  14:14

Rover

Čau.....náhodou sem si tě všiml u hodnocení mého auta,tak ti píšu.Rovery mám rád, sám sem chvilku uvažoval o nástupci mého auto o roveru 200 1,4 16v,ale nakonec z toho sešlo.Počkám ještě chvilku na něco ješte lepšího :-) :-) .Ne přímo na takové jako máš ty.....Tvoje je vážně pěkné - má svůj styl a super 200Ps motor.Recenze je objektivní a pěkná ;-) ,k úplné dokonalosti mi chybí jenom více fotek,takže 10/8/10=28:3=9,33=9 - když budeš mít nějaké nové fotky tak se ozvi a rád přehodnotím........čao :-)

tobi 03.12.2007  08:08

« Re: Rover

Fotky dodám hnedka jak budou...zatím nebyla příležitost nebo počasí. Snad už během týdne budou fotky ze vatby. Naštěstí ne mojí :-)
      Každopádně díky za koment a známku. Kouknu i na tebe a ohodnotím.
      Jinak kdybych na to těďka měl, tak už asi jezdím v 75

PeT-a (RSKa) 04.12.2007  10:26

« Re: Re: Rover

:-) Ok těším se na fotky.Jj 75 je nádherná....myslím že má jeden z nejhezčích interierů vůbec :yes: tady sem náhodou jednu našel třeba:
        PS:Díky za přehodnocení,od Roveristy potěší ;-) ......

tobi 06.12.2007  21:34

« Re: Rover

:-) rado se stalo, francouzsky auta moc nemusim, ale r19 to je uz klasika...proste slusny auto za super penize.
          Ty 75ky...to je nadhera...a prodává se jich docela dost a kdyz to srovnas s ostatnima autama, tak za super penize!
          Ten interier je jako z auta za 2 mega...

foto Ricardo

Ricardo 21.12.2007  16:42

« Re: Rover

827 coupé nebo MG ZT-T? ;-)

tobi 21.12.2007  18:20

« Re: Re: Rover

To jsou v cechach uz hodne velky raritky...kazdopadne super auta!

foto petr16

petr16 02.12.2007  20:44

fotečky

je to za 10b,ale ještě přihod fotečky,tohle autí si to zaslouží ;-)

tobi 03.12.2007  08:09

« Re: fotečky

Díky moc. Foto dodám, jakmile to půjde...teda spíš až budou nějaký pořádný.

"-- skrytý --" 07.01.2008  18:53

deset

dávám deset,jasný.
    Máš pěkný motoristický zásady.
    Já to mám takhle:
    1) červená mě nemůže zastavit
    2) předjíždím vždy,i když nevidím,risk je zisk
    3) do zatáček vždy na plný plyn
    a bonus: volant ovládám zápěstím,druhou ruku ovládám cigaretu a telefon... >:D
    Neee...máš to pěkný a ty zásady taky!A máš teda dost naježděno na svuj věk.

tobi 19.01.2008  11:05

« Re: deset

>:D a díkes :-)
      jojo, vzdycky kdyz mi nekdo pri rizeni vola, tak mam co delat, abych neupustil bagetu, neklepnul na sebe popel a nepolil se pivem :-)
      Dva roky sem mel rizeni i jako brigadu a nejakej cas i jako praci...dikybohu uz muzu ridit jenom pro zabavu :))

foto Dendy

Dendy 04.02.2008  21:17

Rover

Super motor ..mnoho stastnych km s autem co ma tulaka ve znaku :-)

tobi 07.02.2008  15:17

Díky moc :-) jsem zatím vážně spokojenej :yes:

a asi az po tejdnu sem v tom znaku uvidel DRAKAR :))

TurboKluk(smazat hodnoceni) 04.03.2008  20:56

vykonj

Teda dobry moc atmosferickych dvoulitru s takovym vykonem neni

foto Enthusiastic-driver

Enthusiastic.driver 08.04.2008  11:42

Vyčerpávajíví recenze

:yes: :yes: Prostě auto s duší. Jinak vidím, že máš docela podobné zkušenosti s objížděním vrakoviště jménem ČR, jako já. Byl to děs. Na inzeráty typu: "perfektní stav, bez investic, servisní knížka" mají všichni snad patent... A pak jedeš jak blb a zjistíš, že si mohl v klidu zůstat doma.. 8-s

"-- skrytý --" 16.04.2008  08:56

Xenony

Ahoj Tobiáši,
    tak koukám na fotky a vypadá to fakt dost dobře. Těším se na sraz, až to uvidím na živo. :-) Jinak už jsem si sehnal poklice jako máš ty, na stříbrňáka. I na vrakáči říkal, že to jsou nejhezčí poklice na Rovera. Akorát jsem musel shánět ještě spešl matice, jsou jiný než na hliníky ;-\ A hned vypadá líp, než s těma z Hypernovy ;-)

tobi 03.05.2008  20:13

« Re: Xenony

:)) samozrejme rad ukazu, akorat musim jeset nejak dovymyslet prasacky uchyceni balastu.
      Jinak na ty poklice musi byt specialni srouby, aby je tam poradne chytily, protoze ty poklice se prisroubovavaj primo ke kolu, kdyz se nasazuje, teda aspon tak to mam ja...jinak poklice z Hypy? :)) Ackoliv u tebe zivit dva rovery musi byt docela husty :)))

"-- skrytý --" 05.01.2009  18:31

« Re: Xenony

Koukám na auto a jiný slovo než super nejde říct. Fakt je v perfektním stavu a motorově je to taky pěkný. Koukám že opečováváno je pěkně. Nicméně k těm xenonům. Prosím za boha tě prosím, pokud xenony - TAK JEDINĚ S ČIROU OPTIKOU!!! nechtěl bych tě potkat v noci. V ustanovení je že bys měl mít i odstřikovače světel a snad ještě cosi. To vem čert. Ale o tý čirý optice začni rychle uvažovat. Neni to * a na technický tě poženou. Ty tvoje skla maj určitý drážky který maj za následek určitěj rozptil světla kterej u XENONŮ VŮBEC NENI CHCTĚNEJ!!! Všimni si že každá sériovka pokud má xenony tak má světla bez jakýchkoliv drážek. prostě čirej rovnej plast-sklo.

TurboKluk(smazat hodnoceni) 05.01.2009  19:25

« Re: Re: Xenony

No hlavně je tam problem když nemáš hydraulicke nastavováni sklonu tedy myslim to automaticke pač xenony do obličeje nejsou zrovna echt :yes:

foto Johny-Rico

Johny.Rico 06.07.2008  19:27

Super recenze, super auto, super 10b!!!

Jednoznanče. Jde vidět, že rozumíš a baví tě to. Tady máš desítku ;-)

tobi 14.07.2008  09:08

« Re: Super recenze, super auto, super 10b!!!

díky. Koukal sem na Tvého Jaga...super auto, není co dodat. Jeden z mých snů je XJR, takže pro Jaguáry mám slabost :-)

foto wickymouse

wickymouse 15.12.2008  11:11

smekám

milý brachu. smekám nejen před tvým výběrem vozu, po kterém jsem sám bažil, ale především před tvým mottem. očekával bych tady spíše jiná, opačně míněná, silácká prohlášení, jak že jezdím na max, a řežu zatáčky a n aostatní ve škoděvkách se.ru. máš můj obdiv ;-)

TurboKluk(smazat hodnoceni) 27.12.2008  10:22

župan

Za to foto v županu máš 10. Jen ti chybí fajfka a šálek čaje lorde >:D >:D >:D

A ted práce. čím si muj sup zasloučil 9. nechci se hádat ani deset za nic jen se ptám na názor

tobi 06.02.2009  13:31

« Re: župan

:-) díkes.

Nejsem příznivec nafty a je mi jasný, že i ty bys raději další benzínový turbo :-) To je jediný důvod, proč je auto za 9.

"-- skrytý --" 11.02.2009  01:01

pecka auto

s tim předkem to musí hrabat i na trojku ne?(na suchu)

« pecka auto

na trojku to hrabe na mokru. Záleží dost na gumách, se zimákama to je děsný :-)

foto Me-Myself-and-I

"-- skrytý --" 03.03.2009  04:12

Honda alebo Rover?

Neviem, ci vies, ale auto, ktore vlastnis je Honda Accord. Podvozok, interier (z japonskej Hondy), mechanicke casti.

Motor, a samozrejme karoseria, je od Roveru.

« Re: Honda alebo Rover?

Jinak s Accordem to má stejný interiér, až na pár detailů. V tomto stupni výbavy to jsou třeba kožené sedačky, imitace dřeva atd.
      Další věc je motor, který je stejný s hondou pouze s motorem 1,8 ma 2,0i. Dieselové motory jsou tuším peugeoty, ale tento 2,0T je čistě rover.

tobi 15.04.2009  03:06

« Re: Honda alebo Rover?

Jinak jsem členem [odkaz] a jezdím na srazy apod, takže takovýhle věci vím.
      Nejsem jenom člověk, který ma rovera, ale jsem roverista :-)

"-- skrytý --" 07.03.2009  10:55

Krása

Moc hezkej Rover, auto který má srdce a který je prostě stylový :yes:, kéž bych na takový žihadlo někdy měl :-|

« Krása

Díky moc, pochvala vždycky potěší :-)

foto Matt26

Matt26 23.04.2009  22:32

« Re: Krása

Súhlasím, krásny zachovalý, vidno že sa o neho dobre staráš ;-) Páči sa mi keď majú ľudia k autu vzťah. :yes: Takže za 10 :-) pochopitene :yes: Môžeš kuknúť aj ty na môjho "tátoša" a recenzku ;-)

foto Ondrej-Samal

Ondřej Šámal 23.04.2009  23:00

« Re: Krása

Tak zachovalá 620Ti stojí v řádech desetitisíců, takže to není zas až taková pálka ;-)

tobi 23.04.2009  23:22

« Re: Re: Krása

takovou 600ku seženeš kolem 80 tisíc, ale to už to bude zachovalý kousek s málo kilometry a v dobrém stavu.
        Ideální chvíle na koupi auta na delší dobu :-)

"-- skrytý --" 31.01.2010  09:04

Krása

Tobiasi máš to pěkné,viděl jsem to letos naživo.Dávám 10.
    Těším se na další setkání.Dědula.