Ford Mondeo (1999)

18.5.2008

Ahoj, těšíme mě, že tě zaujalo právě moje auto. V následujících řádcích bych rád představil dříve takřka neviditelný (z důvodu ceny), tím pádem i…

Ford Mondeo (tigerbp79)

foto mate59

mate59 18.05.2008  07:48

Mondeo

Pekné auto,dobrá recenzia,ale prirob ešte fotky.Určite ti bude kaziť hodnotenie málo fotiek.Želám len spokojnosť. :-)

tigerbp79 08.06.2008  21:16

« Re: Mondeo

ahoj.. díky za pochvalu, už jsem přidal fotky...

foto positivemind

positivemind 18.05.2008  09:02

Pěkná recenze :-)

Jen málo fotek :-( přidej další a dám ti tip na nejlepší recenzi ;-)
    Vždycky jsem se v něm chtěl svést, jen nikdy nebyla příležitost :-( tak trošku možná i závidím, jen bych nedával světla na zem a dozadu čirou optiku.
    Prozatím tedy 10/8/10.

"-- skrytý --" 18.05.2008  11:29

« Re: Pěkná recenze :-)

Hezký auto a recenze, jenom ty fotky ti zatím chybí... A oprav si kraj, máš tam Jihoravský >:D

foto lordlord

lordlord 18.05.2008  11:09

ten vykon z obsahu 2995 ti neprijde zavratny? neni to tim , ze to neni z obsahu, ale z objemu?

tigerbp79 19.05.2008  11:39

« Re: .

Nazdarek Lorde! Jaxe daří?Co mondie? Pojedeš na nějaký sraz?
      CMC 847

foto Konwi

Konwi 18.05.2008  12:13

Nezlob se

ale, auto takového formátu by si zasloužilo velice rozsáhlou fotogalerii a hlavně popis jízdních dojmů v recenzi. Pak bude mít nárok na 10-10-10. Kdyby někdo napsal takovou recenzi o např. Hyundai Getz, tak to stačí, ale tohle... Až dojde ke změnám, ozvi se a doohodnotím to. :yes:

foto WNC1988

WNC1988 18.05.2008  19:38

« Re: Nezlob se

mam naprosto totožnej názor...dolad a rád dam 10/10/10 to auto na to určo má :yes: rád bych se v něm někdy svez :-)

tigerbp79 08.06.2008  21:18

« Re: Nezlob se

no.. uvidime co se dá ještě vylepšit...

"-- skrytý --" 18.05.2008  16:55

No nevim...

Autu sem dal desitku protoze to je od fabriky krasavec. Co se tyce zadni cirych svetel delam ze je nevidim............ Dopln fotky a bude plnej. ;-\

"-- skrytý --" 18.05.2008  17:37

ST

Pekne eSTecko, Zonixx ma previezol vo svojom a musim uznat ze je to skvely pocit.
    Osobne sa mi nepacia tie zadne svetla, ale to je asi vec vkusu, vsak?
    Jo a chcelo by to viac fotiek.

ZonixX 18.05.2008  19:36

cus Tiger!!

cus Tiger >:D dik za comment vo videu na youtube >:D som rad, ze si sa rozhodol zverejnit dalsie ST >:D

"-- skrytý --" 18.05.2008  22:05

10-15 ks

zdravim, krom toho ze mate celkem pekne auto Vam ted asi trosku zkazim iluze...jen v mem okoli jezdi 2 STčka...blizko skoly kde jezdim denno denne vidavam pravidelne opet jine STčko...s tou excluzivitou jste to prehnal trosku:-) a to jsme prosim pekne chudy kraj...severni morava:-)

takze at jezdi

tigerbp79 19.05.2008  11:42

« Re: 10-15 ks

rád se s nimi seznámíme, škoda že nejsou v Czech MOndeo clubu.. cmc.fordclubs.org, piší jen statistiky... realita bude jiná... já sám jezdím dost často, brno, praha, vysočina, hradec... a za 10000km jsem potkal jedinné ST, myslím originál ST.. nárazníky ještě neznamenají, že je to opravdové ST

"-- skrytý --" 18.05.2008  22:09

once again

Jo a jeste dodatek...nezd ase vam ze na obsah motoru a spotrebu je ten motor celkem slaby?...jako ja vim ze v recenzi mate ze to ma uzasny zatah nebo neco podobneho, ale mel jsem moznost uz jet treba i v M5 parkrat a to se mi zda jako uzasny zatah:-)...co vy na to

ZonixX 18.05.2008  23:13

LOL

litrovy vykon 82k/l je vsetko len nie "celkem slaby".. pred kecami o pocte STciek odporucam vyhladavanie v centralnej evidencii vozidiel podla kodu motora.. k tej M5 - porovnavaj porovnatelne a nie dve auta s rozdielom 300kg a dvojnasobnym vykonom... ja tiez nekomparujem tvoje KAcko s ST200.. porovnavas hrusky s jablkami ;-)

foto Leilla

Leilla 19.05.2008  09:44

Nevyrazny petivalec od Volva

...LOL! kolikrat si ho slysel?
    d.

tigerbp79 19.05.2008  11:58

Kolikrát

LOL! asi 5x... FORD i VOLVO předváděčky,mezinárodní autosalony,členové klubu... Maš FOCUSE ST?Přijeď rad si poslechnu tvoji verzi..

foto mate59

mate59 19.05.2008  22:11

no

hned je to lepšie, dávam plný počet, :-)

foto GT2

GT2 20.05.2008  11:59

blahopřeji k autu

"-- skrytý --" 20.07.2008  17:34

ST

skvěle napsaný

foto Midlosek

Midlosek 03.08.2008  12:50

Recenze je celkem dobrá, fotky jsou také pěkné a auto? Čirá světla, neony....ve vší úctě a z mého pohledu, k tomuhle autu snad raději ne. Alespoň jsem Ti k hodnocení napsal co si myslím a protože hodnotíš čistě účelově, tak jen vracím stejnou minci ;-)

foto cerny-fikus

cerny.fikus 10.09.2008  22:36

pekne

no, nekteri te tu moc nesetri. me to prijde dobre :-)

foto TurboKluk-smazat-hodnoceni-

:yes: :yes: :yes:

foto Mishak-RSKa-

Mishak (RSKa) 02.01.2009  10:24

Pěkné STčko

zdravim tě,STčko se mi líbí již od výroby tak dávám plných 10 ale je opravdu škoda těch zadních světel ;-) jinak at jezdí

tigerbp79 02.01.2009  14:19

« Re: Pěkné STčko

Zadní lampy už jsou původní... díky za pochvalu

foto Ricardo

Ricardo 07.01.2009  17:22

NEJLEPŠÍ RECENZE - uděleno

"-- skrytý --" 11.01.2009  18:08

Koukal jsem na tvoje video - parádně udělané, luxus :yes: :-!

foto s-mike-RSKa-

s-mike (RSKa) 11.01.2009  18:17

video

pekne! Tvoje prace? A jinak, mirne opozdena gratulace k nejlepsi recenzi :yes:

tigerbp79 11.01.2009  22:54

VIDEO - děkuji všem

Díky všem za hodnocení, video je vlastní tvorba...tak jako někteří z vás ladí fotky... já ladím videa ;o). tenhle kousek mi vzal bezmala 40h čistého času... software Pinnacle ver.12. střih je můj koníček.. a tak jako obdivuji fotky některých z vás..těším mě že se libí moje videa vam... stačí zají na youtube... mám jich tam víc... za ty 2 roky...

"-- skrytý --" 02.02.2009  19:31

motor

Motor je super no zle uložený >:D

tigerbp79 21.02.2009  22:56

« motor

Jestli myslíš podelně vs. svysle...budiž, jinak myslím že je uložený tak kde má být ;o)

ZonixX 23.02.2009  12:16

« Re: motor

Cart by mozna rad videl ST jako drift karu s podelne ulozenym motorem a pohonem zadnich kol >:D mne to staci takhle, zimu jsem prozatim zvladnul >:D

tigerbp79 24.02.2009  08:45

« Re: Re: motor

RE:ZoniXX:Ahoj, asi zřejme ano.... zadokolku... alá BMW. Cože máš taky rezenzi staženou?

ZonixX 24.02.2009  09:10

« Re: Re: Re: motor

dlouho jsem nad tim uvazoval, rozhodl jsem se "zmizet" s ST - za prvni, nemam na nej cas a taky mi prestal vyhovovat zdejsi system hodnoceni atd :)) mozna ho jednou vratim, ale ted se na to urcite nechystam

foto SadloST

SadloST 27.02.2009  20:55

Pekny

Pekny Modeno ST200. Chvalim.

foto Dave-SK

Dave SK 09.03.2009  14:46

full 10b

perfektna recenzia a krasne auticko ... aj ja chcem STcko >:D ak chces ohodnot aj moje dik

foto Matt26

oznacit tuningem vyssi cas na 100kmh,to je husty... :yes:

foto SadloST

SadloST 24.05.2009  22:48

Fast Ford Meeting

Velice mi mrzi, ze jsem nedostal v sobotu do Bechyne na sraz. O vikendech pracuju v noci a zrovna po patecni noci jsem dostal do postele az v 8 a tim hasinal veskere nadeje, ze bych na sraz dostal na 11tou. Slysel jsem ale, ze sraz se povedelo tak doufam, ze nebude posledni. Fandim tvoje snahu, jak se srazem tak s webem STdriveRS.cz, ktery doufam bude brzy funkcni. Jestli muzu s tim nejakym zpusobem pomoct tak se klidne ozvi.

foto Enthusiastic-driver

Enthusiastic.driver 24.05.2009  23:21

« Re: Fast Ford Meeting

Jsem rád, že se vás sešlo tolik a hlavně že těžká organizátorská práce nepřišla v niveč a akce se podařila! Snad se zúčastním příštích ročníků, jestli nějaké budou. Bohužel jsem neměl auto ve stavu, kdy bych ho mohl někde předvádět a hlavně chyběly peníze, které při studiu horkotěžko dávám dokupy. Každopádně :yes: :yes: :yes: Díky za tvé úsilí a jestli bude i nějaký web, tak to bude naprosto úžasné :-)

ZonixX 26.05.2009  21:02

« Re: Re: Fast Ford Meeting

Som rad, ze mala Pavlova aktivita takyto uspech - bohuzial sa pridavam k Wawrisovi - ST nie je v stave, v ktorom ho chcem prezentovat a na Mimon to asi tiez nezvladnem, recenzia zostava on-hold.. ale vysledok bude stat za to :)

tigerbp79 26.05.2009  13:26

Zdravím Sadlo ST a Wawrise

Ahoj Kluci, díky za vaši chválu, vážím si toho. Pravda je taková, že celá organizace dala hodně práce a na první pohled není viditelná nicméně dohromady s pomocí ostatních jsme to dali dohromady a z přátelského setkání se stal hodně dobrý sraz, navázalo se hodně přátelství, propálil benzín (a jedna nafta v traktoru ;o) )nedošlo ke zranění (na sprintech na 400m se dosahovaly výsoké rychlosti) a zavládla rodinná atmosféra. Toto setkání mělo odrazi zájem o komunitu STdriveRS a jak je patrno s fotek... zájem opravdu je takže to má smysl...takže pokud mi síly a čas budou stačit... můžeme se těšit na Fast Ford Meeting 2. věřím, že po zprovoznění stránek a shlednutí jejich obsahu, docílíme větší informovanosti, nicméně nehodláme dělat mega srazy a honit se za nejvyšší návštěvnosti, naopak rádi bycho zachovali přátelskou až rodinnou atmosféru.
    Pavel www.stdrivers.cz

foto rarsch

rarsch 19.06.2009  17:17

Koukám že sis vybíral auto podle označení, aby ti padlo k výšce těla >:D
    Už před těma cca 10 lety (ufff) sem v něm byl krátce svezen a unešen... Takže :yes: :yes:

foto Polda-cz

Polda_cz 26.07.2009  22:06

Ford

Jak už jsem jednou psal, Fordy já rád :-)

Tohle ST je parádní, tuningový lampy jsou hrozný, ještě že jsi je sundal :-) Recenzi nic nechybí, fotky taky fajn.

Jak se zdá tak ve fordu umějí dělat rychlá auta, ale už je neumějí rychle zastavit :-) Stejný problém s poddimenzovanými brzdami je u mého auta...

talio2 01.01.2010  13:29

Bechyně

koukám na fotky a co nevidím..Fodí sraz v Bechyni, jela se tam i Amatérská rallye..odkaz na krátké video je u mě pod recenzí tak se kdyžtak koukni :-) ale ta rovinka je tam nádherná !! >:D

tigerbp79 03.01.2010  17:23

« Re: Bechyně

Ano, měli jsem jsem sraz sportovni divize ford v Bechyni.. ronivka je úžasná.

"-- skrytý --" 04.01.2010  22:20

hodnocení???

snížené bodování za recenzi? to od tebe není moc hezké >:D >:D >:D namísto toho aby sis tu svou dopiloval.... poraď mi tedy co mám zlepšit, tak jako jsem to udělala já ;-) (dobré nápady na zlepšení se vždy hodí přeci)

"-- skrytý --" 05.01.2010  09:17

ani to nebolelo ;-)

no vida vida, paráda a hnedle ti s čistým svědomím mohu dát za 10 :-)

"-- skrytý --" 05.01.2010  10:34

omyl

aha... chyba v matrixu, beru zpět

tigerbp79 05.01.2010  14:11

měření stejným metrem ;o)

Tak jsem ti od začátku nechal 10b, a jelikož jsi mi napsala že recenze není dopilovaná, tak jsem ti zkusil oplatit stejnou mincí... a vida..,ale nejsem škodolibej... maximálně bych ti doporučil na jaře doplnit pár nových fotek až se na káčko usmějě sluníčko. Dám ti plný počet bez ohledu nato kolik dáš ty mě.. hlavu si z toho opravdu dělat nebudu, alespon že komunikuješ a vím zaco jsem hodnocení dostal. Měj se fajn, máš tam ode mě plnou..

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 05.01.2010  18:05

ST200 - hodoncení

Auto 10 - je to rok 99,ale vypadá velice zachovale,je to benzín,vlk v rouše beránčím (design nijak nenapovídá,že je to docela střela),na silnici ne moc častý výskyt,což oceňuji velice,převelice >:-[]
    Recenze 10- čtivá,pomůže potencionálnímu zájemci o auto tohoto typu a hlavně je zde uveden dostatek záporných vlastností,což je na tomto webu vcelku vyjímečné
    Foto 10 - nechybí zde slušné video (taky vyjímka na MACZ),snímky (většina z nich) nejsou statické,je vidět,že se u nich přemýšlelo a ne že se to ,,napráská,,za pár minut.Nic mi v nich nechybí :yes:

Zhruba takto by to mělo vypadat.
    Také zasílám tip na kvalitní recenzi.Majiteli přeji spoustu šťastných km bez srážek s blbci a to platí i pro osobní život ;-)

tigerbp79 05.01.2010  19:15

« Re: ST200 - hodoncení

Díky za odpověd a pro mě asi jedno z nejlepších zhodnocení za celou dobu. Přesto že se oba (ja i auto snažíme) tak to si snad ani nezasloužíme! ;-) Však i ta tvoje(vaše) recenze, prentace a auto taktéž nemají chybu a mohli by být předlohou pro všechny ostatní, kdo se chtějí podělit o recenzi,zážitky a hlavně vlastní zkušenosti s provozem svého vozu. Takže ještě jednou díky za odezvu, potěšila a přeji taktéž hodně štastných km za volantem a vždy bezpečný návrat domů.

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 05.01.2010  21:33

« Re: ST200 - hodoncení

tigerbp79 - neděkuj,pokud vyjímečně boduji tak VŽDY napíšu,proč a jak,protože mi to připadá fér a zvlášť pro ty,kterým nedám ,,plný počet,, ;-)

foto Wiii

Wiii 05.01.2010  19:21

« Re: ST200 - hodoncení

Mojito, koukej ve ctvrtek naklusat na sraz >:D At mi to uz taky muzes ohodnotit.. aspon slovne na srazu ;-) :yes:

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 05.01.2010  21:31

« Re: ST200 - hodoncení

wii-jay - mohlo by to klapnout ;-) .V recenzi mám napsaný,jaký auta hodnotí...z tooho vyčtěš návod co udělat,abych tě mohl obodovat (zatím: ?,10,10)

"-- skrytý --" 05.01.2010  20:04

no a nakonec já jako "borec na konec"

teď je to jak má být, s čistým svědomím, za 10 ;-) (vidíš, že jsme se domluvili)

tigerbp79 05.01.2010  21:56

;o)

:-) :-) :-) Díky za podporu!

FRPE 16.01.2010  11:23

Vítám tě v prozatímním Topu

Kterou sestavila prozatimní vláda a mě se tato změna docela líbí!
    Alespoň to tady na čas zase ožilo ... ;-) >:D

Lady Ka je přítelkyně Zonnixe a on chtěl být se svým St před tvým autem tak proto ta 9b ... ;-)

"-- skrytý --" 16.01.2010  12:17

« Re: Vítám tě v prozatímním Topu

FRPE já si myslím, že se zbytečně snažíš dělat se zajímavým, přečti si, co jsme s Tigerembp79 ohledně tohoto řešili než začneš vynášet soudy. Já si za svým známkováním stojím ;-)

FRPE 16.01.2010  12:20

« Re: Re: Vítám tě v prozatímním Topu

Já to četl, pak on psal že má sestříhaná videa atd. Byl jsem u toho ... ;-)

Už jsem dlouho nepřispěl na macz a chtěl jsem se udělat zajímavým. Nezlob se, tebe a Zonniho jsem urazit nechtěl.

Absolutně nezajímavý FRPE ;-) >:D

ZonixX 16.01.2010  12:24

« Re: Vítám tě v prozatímním Topu

FRPE ty si teda lolo >:D >:D >:D >:D

tigerbp79 16.01.2010  20:10

« Re: Re: Re: Vítám tě v prozatímním Topu

Je mi jasné že se tady hnuly kameny, jelikož vidím kdo všechno zmizel, bylo mě to hned jasné, že velikáni na chvíli zagarážovali svoje auta... ale i tak mě těší že jsem stále v TOP20.. v TOP10 to na dlouho nevidím.
          Jinak co se LADY KA týče, myslím, že už jsme si to vyjasnili a to že je to Tomašova přítelkyně jsem taktéž tušil od začátku... to už by byla velká náhoda...
          Tímto ji i Tomáše zdravím. S Tomášem nesoupeřím, jsme kamaradi.. rád se i já na chvíli zdálim, a přenechámu klidně prveství..i tak mě bude těšit že je tady další pěkné ST-čko. Tak ještě jednou díky všem. Pavel

"-- skrytý --" 09.02.2010  17:10

krása

no tak to je nadhera !!! Poslintal jsem si tričko ;-)

tigerbp79 09.02.2010  22:42

« Re: krása

no snad až tak ne? přesto díky moc, jsem rád že se tu občas někdo najde kdo něco kladného připíše! Pravda, video mě dalo hodně práce,ač se to nezdá, ale výsledek myslím stojí za shlednutí...

foto Flammer-RSKa-

Flammer (RSKa) 13.02.2010  10:14

autosalon 09

Ahoj pocuj na tom autosalone to si bol na novinarskom dni ?,pretoze nevidim tam ziadnych ludi a pri kazdom, aute stala hosteska, ja so mtam bol tiez len v sobotu - ludi milion a hosteska zaviselo aj od automobilky ale vacsinou pri kazdom druhom/ tretom aute ;-\

tigerbp79 13.02.2010  11:43

AHoj - Autoslan Blava

Ahoj...kdepak,jsem tam vždy, když tam ještě nikdo není..fígl je v tom, že ty expozice jako firma stavime ;o), takže před zahájením a předáním celého díla.. je tam jen vystavovatel a hostesky, které nacvicují program na necisto... takze na foceni fura casu ;o), mam to stestí, že pár těchto staveb je pro mnou oblíbený modrý ovál.. ale jinak i seat,peugot, citroen a další...
    ale zase abych to nepřehaněl.. tak jen pro střední, východní evropu a severni afriku ;o).
    Takže asi tak.

foto Flammer-RSKa-

Flammer (RSKa) 13.02.2010  11:56

« Re: AHoj - Autoslan Blava

vdaka za vysetlenie :-)

tigerbp79 13.02.2010  12:08

« Re: Re: AHoj - Autoslan Blava

Není začo ;o)

Těch výstav už bylo hodně..kdybych dal z každé dva obrázky, vydali by za stejně jako moje současné fotoalbum..ale nechtěl jsem to tím tady přeplňovat ;o) tak jsem vybral jen ty lepší výstavy&hosteky ;o).

foto SR20

"-- skrytý --" 20.02.2010  23:16

Jedna fakticka

Jedna fakticka poznamocka:
    ...konkurovat minimálně věhlasným V6 od BMW ...
    BMW podla mojich skromnych informacii nevyraba V6, ale R6.

Inac nemam vyhrady. :-)

tigerbp79 23.02.2010  18:04

« Re: Jedna fakticka

Ahoj, máš pravdu.. myslel jsem 6-ti Válce... akorát jsem to přehodil..

foto Thomasino

Thomasino 28.06.2010  13:47

Sraz STdriveRS

Ahoj Pavle,
    koukal jsem na odkazu na fotky z vašeho Forďáckého srazu a musím vyseknout poklonu! :yes: :-)
    Moc pěkný srázek. Až bude další, dej mi info, rád se přijedu podívat, pokud mě nevyženete s mým GTI ;-) Však víš, že jsem měl dva Fordy za sebou a eSTéčko mě učarovalo a moc nechybělo a koupil jsem si ho.. Možná někdy v budoucnu jako druhé auto bych klidně zvolil poslední Focus RS zase v modré (nebo bílé), ale na to je ještě nějaký ten rok čas. Je to jeden z řady kandidátů..

foto Bekstorm

Bekstorm 09.07.2010  22:49

proč nemůžu dát 11bodů :-)
    Ať si kdo chce říká, myslí co chce tohle je jedno z nejlepších aut v republice.
    Taky je vidno že jsi si na něm máknul.

foto Bud

Bud 30.08.2010  15:48

Ford

Ahoj, od té doby, co jsem si uvědomil, že Fordy nejsou pro našince nedostupné auta (nevím, proč jsem si to vlastně myslel- asi utkvělá představa v pravdě kvalitního auta) >:D a jedno jsem si z roku 1999 taky pořídil, nepřestávám se divit :-) Nejsou to snad super auta? :-! :-)

foto rooney

rooney 17.05.2011  19:33

Je možný že jsem tě dneska (17.5.) viděl projíždět Třincem, za volantem nějaká paní.
    Jinač to máš moc pěkný, takže za 10 ;-)

foto Giorgos

Giorgos 10.06.2011  12:35

Pozdrav z Havířova

Tigerbp79
    zdravím tě !
    Až dnes jsem si všiml, že STéčko máš tady také... A mám radost když čtu a vidím že stále slouží a dělá radost svému majiteli.
    To samé mohu říct i o svém známém, Láďovi, který také má jeden takovýto kousek v garáži. Tedy ST200 :yes: . Děcka má z domu pryč... vdané, oženěné, tak tohle je jeho současné "děcko" >:D . Co vím, tak zatím vše bez problémů. Nedávno akorát měnil pružiny, protože jedna z nich "střelila". Nechal opravovat taky chladič serva - taková trubka ohnutá s umístěním pod předním nárazníkem... jinak nic víc.
    Já své Mondeo musel nakonec před 2-ma roky prodat... prostě jsme se jako rodina do něj už nevlezli. Škoda. Ten zvuk a zátah motoru V6 mi chybí do dnes... 8-s
    Přeji další roky spokojenosti s tímhle klenotem !
    Dal jsem samozřejmě ohodnocení nejen podle toho co jsem tady viděl a četl... ale i podle hlasu srdce. ;-) :yes:
    Za týden zase fičím do Řecka.... tentokráte přes Peloponés na Zakynthos... a pak po 2 týdnech přejedu ještě na týden do Vrasny ve Strimonském zálivu. S C5 kombíkem v HDi (tedy můj první "ropák" co mám doma po Fordí V6 životní zkušenosti) není špatný. Hodně do něj vleze, kluk se nekrčí, spotřebu má nižší... ale prostě to není V6 ;-\ . Tak snad někdy bude trošku přihodnější doba... jestli bude.
    Zdraví tě Jirka - bývalý člen CMC 788 (Dělal jsem kdysi pro Mondeo club pár článků o údržbě Mondeo V6 pro TechWeb)

tigerbp79 12.06.2011  23:23

« Re: Pozdrav z Havířova

AHoj Jirko, díky za kladný ohlas, je vidět že ti Mondeo V6 utkvělo v paměti a zřejmě si to opravdu zasloužilo... já jsem spokojen stále.. tohle auto bylo dlouho mým přáním a tak se nedalo odolat, sice už má něco za sebou, ale taky doufám, že hodně před sebou.. na cmc jsem už dlouho nebyl... trošku na mě zanevřeli, ale na spz vozím logo dodnes..tak budiž jim to oporou.

Jinak, rád bych získal kontakt na tvého kolegu - kamaráda Laďu? bylo by to možné? pošli mi SZ.

tigerbp79 21.07.2011  15:38

Bechyně 3

Tak máme za sebou další úspěšný sraz.. přidal jsem pár foteček... více na našem webu www.stdrivers.cz,

foto Bekstorm

Bekstorm 30.07.2011  12:10

Pruhy na Mondeo

No jo závistivá lůza utočí, někdy je mi z nás Čechů na blití. Ale ty pruhy sou náhodou dost zajímavé, působí to tak trochu Americky, pozitivně Americký

.... nějak jako ..... keep busting, ultimate badass :-!
    ať se daří

foto Myszan

Myszan 08.02.2012  22:40

Hezký kousek

Mondeo V6 je pěkný kousek už v základu. Máš ho v hezké barvě, i ty pruhy k tomu sedí. Je to pěkný kus auta, ale žádný tlouštík. Hezky jsem se početl i pokoukal. :yes:

tigerbp79 17.02.2012  18:56

« Re: Hezký kousek

Ahoj, díky za kladné hodnocení a pochvalu. I já jsem si početl na tvých stránkách, taurus už se jen tak nevídí!
      Tak ať ti to jezdí!

foto Myszan

Myszan 21.02.2012  10:36

« Re: Re: Hezký kousek

Také děkuji. Jen tě musím opravit - není to taurus, ale taunus ;-) ale to si plete spousta lidí. Mám na něj ale moc krásné vzpomínky :-) To auto prostě mělo "srdce".
        A co říkáš na mého Focuse? Mimochodem už můj třetí Ford. :-)

foto bavec69

bavec69 11.01.2020  21:56