BMW Z4 (2012)

21.4.2014

Přiznám se, že kabriolety byly dlouho zavrhovanou kategorií aut a míjely se s mou garáží. Asi jsem tušil, že jejich čas teprve přijde, že k nim člověk…

BMW Z4 (s-mike (RSKa))

šmoula nešika 21.04.2014  18:14

Zdravím legendu MACZ a jeho autí. :-) A hnedle jdu celý natěšený číst. Věřím, že to bude stejně kvalitně strávený čas jako v případě ostatních Tvých prémiových recenzí... ;-) :yes:

s-mike (RSKa) 21.04.2014  18:24

« Re: Recenze

přeháníš, ale děkuji. Samozřejmě to zahřeje!! :yes:

šmoula nešika 21.04.2014  20:13

« Re: Re: Recenze

... A je to. Napsal jsi to s humorem sobě vlastním a textový projev by neurazil ani tu nejpřísnější češtinářku. :yes: Recenze samozřejmě není tak propracovaná jako u Tvých ostatních plechových miláčků, ale to vůbec nevadí; tohle jako by říkalo - lidi, nečtěte to už, vytáhněte svý kabria a běžte je řádně vyvenčit. Tohle není o chování na limitu, síle erekce po čistém projetí Eau Rouge; tohle je o pohodičce, větru ve vlasech, slunci a tak vůbec...

Akorát bych se opravdu nefixoval na auta s pevnou střechou. Nenapadlo by mě, že zkusíš i Micru, tu jsem viděl v životě všeho všudy dvakrát v životě (bavíme se oba o C+C?) a málem se pozvracel, jak vypadá trapně. Koupil bych si veterána, třeba starou Alfu Spider, a neřešil to. Anebo MX-5. A dokoupil si laminátovou nástavba. Na léto máš plátno, po zbytek laminát. Beztak to vypadá blbě, když ti se střechou šíbrují elektromotory (mnohem metro/homosexuálněji než MX-5 jako taková).

A pak je tu předmět zdejších velkých sporů - fotky. Nejdříve jsi vložil několik záběrů s méně atraktivním pořadí. Ale je vidět, že jsi použil svoji oblíbenou regulaci kontrastu, a to velmi citlivě, nikoli dřívější HDR omalovánky. Dále pak fotky vnitřku, které jsou jak z prospektu. :yes: A nakonec s mírným zpožděním vložil i krásné jarní. Ty fakt můžu. :-) :yes:

Suma sumárum mohu další z Tvých děl jej a jen pochválit a přeji mnoho veselých a slunných kilometrů. :-)

PS: A taky koukám, že jsi dal pryč ibizu - doufám, že jsme tím nepřišli o tvé originální koláže a labužnické momentky, to by byla škoda... ;-)

s-mike (RSKa) 21.04.2014  20:32

« Re: Re: Re: Recenze

jeste jednou dik. A temer ve vsem s Tebou budu souhlasit. Je to recenze beznyho uzivatele, kterej uz neciti nutnost sobe ani nikomu jinymu neco dokazovat. Jezdim rychle, o tom zadna, ale kdyz je nekdo rychlejsi, uz nezavodim.. pustim ho pred sebe. Konfliktu jsem si zazil dost..
          pevnou skladaci strechu si ale vzit nenecham. Vim, ze mi to pravovernej kabrioletista neodpusti, ale i to je jeden z projevu me soucasne snahy se dopredu vyhybat jakymkoli problemum.. >:D Nissanem Microu si nelam hlavu, je to samozrejme nadsazka. To auto bych nejen nekoupil, ale za nic na svete bych si do nej ani nesedl.. >:D
          k fotkam jsem chtel puvodne napsat, ze pro vsechny priznivce, ale vlastne i odpurce HDR mam spatnou zpravu, a sice, ze zadna ze soucasnych fotek tuto upravu jiz nenese. Neni to az tak tim, ze by se mi nelibily (i kdyz ty prvni fakt uz nesnesou kriticky oko), ale budu se opakovat - na nejaky delsi upravovani nemam dost sil. Navic mam zrcadlovku a obrazky z toho lezou rovnou uz docela pekny.
          za jakakoli prani moc dekuju a neni to jen formalita. Preju Ti to samy. A Ibizu klidne vratim, prekvapuje me, ze to nekoho i po takove dobe zajima.. :yes:
          mej se moc fajn!

šmoula nešika 21.04.2014  20:52

« Re: Re: Re: Re: Recenze

Dík za odpověď a milou konverzaci. :-) O Ibize jsem se zmínil především kvůli té kupě fotek. A ač působila vedle těch krásných kupátek trochu zvláštně, zároveň je to tak trochu hadr na závistivce. >:-[] Mě to silné HDR nikdy příliš nezaujalo, i když například na těch fotkách ze starých továrních hal vypadá skvěle. Holt méně je někdy více. ;-)

Ale samozřejmě jsem hlavně rád, když se tu pohybuje co nejvíce lidí ze staré diskusní gardy ACZ a MACZ. Jsou to diskutéři, kteří dělají z jinak kvalitativně měňavého auto.cz čtenářsky atraktivní web. Ono se to totiž vždycky časem tak nějak zvrtne a mezi nadšence se vmísí ti, kteří nesrážejí jen nové recenze, kde není moc fotek, ale i ty propracované. Pak se původní osazenstvo naštve a jde to do... Když ani redakční články nejsou moc ke čtení, člověk pak akorát zapochybuje nad oprávněností adresy tohoto webu. Opravdu bych chtěl vědět, kdo tenhle systém hodnocení vymyslel...

No nic, díky ti za přání, a dlouhá sláva té poctivé a pravé komunitě MACZ!

s-mike (RSKa) 22.04.2014  08:40

« Re: Re: Re: Re: Re: Recenze

presne. Mene je nekdy vice. U HDR to platilo vic, nez kde jinde.. A ty fotky z opustene tovarni haly, musim neskromne podotknout, se dodnes moc libi i mne ;-)

o hodnoceni uz toho bylo napsano tuny. Je jaky je a musim(e) se s tim vyrovnat. Nedavno jsem byl u nedobrovolne drazby takovy hodne nuznyho domku 50km od Brna a (ne)pral bych Ti videt vyraz te puvodni majitelky. Proste, opravdovy problemy jsou tam venku.. :-|

fajn den a tyden!

Dylan McKay 21.04.2014  18:23

Zrovna jsem si říkal...

...kdy tě uvidím v Z4, o které jsme si jednou psali nebo povídali. Volba super! Barva nádherná a konečně- převodovka jak má být!!! :yes:

s-mike (RSKa) 21.04.2014  18:26

« Re: Zrovna jsem si říkal...

já sice s recenzí váhal skoro rok, ale alespoň jsem nabyl nějakých zkušeností.. Dík, že se Ti líbí. Převodovka super, ale ono je skoro všechno super. Rok mám lepší náladu, to je co říct!! Máš se?

Jetty 21.04.2014  18:34

Z4

Ahoj, pěkná hračka pro překonání krize středních let :-) Recenze jako vždy podařená, ohledně otázky kdy vypadá Z4 líp - za mě určitě bez střechy :yes:

s-mike (RSKa) 21.04.2014  18:54

« Re: Z4

jasne, kabriolety s pevnou skladaci strechou vetsinou vypadaji lip, kdyz jedou otevreny. Ale ze vsech aut na trhu se mi Z4 se strechou nahore libi nejvic, ma to taky svoje kouzlo. Krom toho se daji sundat vsechna 4 okynka dolu a clovek ma ďouru do auta od A sloupku do C sloupku bez preruseni linie strechy.. taky pekny

Jetty 22.04.2014  20:43

« Re: Re: Z4

Tak to určitě, nepsal jsem, že vypadá se střechou špatně to naopak :yes: Akorát bez té střechy je podle mě ještě dokonalejší...
        Pro mě je momentálně nejhezčí kabrio asi tohle [odkaz] [odkaz] [odkaz] ale zase chápu, že plátěná střecha se pevné nemůže v komfortu rovnat, jízdně je BMW taky jinde a není to prémie... prostě celkově je Z4 lepší a zákazníky loví v jiných vodách. Ale má to prostě pro mě své kouzlo. Možná je to tím, že jsem kdysi Opel měl (Calibru) ;-)

s-mike (RSKa) 23.04.2014  08:58

« Re: Re: Re: Z4

jojo, Calibra se mi kdysi hodne libila, kamos ji mel s nejakym, na tu dobu ne zcela beznym, turbem.. A ted s tou platenou strechou to auto vypada taky pekne, navic jiste cenove prijatelny. Tesne pred nakupem Z4 jsem si byl projet Astru OPC a na to, co to umi, to stalo fakt sradnovni penize..

Jetty 23.04.2014  22:42

« Re: Z4

Jo, byl to můj splněný klukovský sen, kdy jsem ji jako novinku okukoval ještě bez řidičáku, před jedním nejmenovaným hotelem...
            Stejně tak věřím, že ti i Z4 dělá radost :yes: Měj se ;-)

foto DJB

DJB 21.04.2014  18:53

Super, moc pěkný,

kdyby jsi mohl opravdu vybírat, bral by jsi do takového auta manuál?

s-mike (RSKa) 21.04.2014  18:56

« Re: Super, moc pěkný,

cau. Manualu jsem si uzil v ostatnich autech dostatecne. Ted uz mam radeji automat, jsem koneckoncu starej fotr. Ale prosim Te, tohle je emkova dvouspojka, to je zas jeste neco jinyho a ver mi, ze to je BOŽÍÍÍ!!!

foto DJB

DJB 21.04.2014  19:02

« Re: Re: Super, moc pěkný,

Vzhledem k tomu , že v kabriu bys měl mládnout a taky to není "ostatní" auto, jsi pěkně zpohodlněl :-) . Díky za odpověď a ať slouží ke spokojenosti.

s-mike (RSKa) 21.04.2014  19:08

« Re: Re: Re: Super, moc pěkný,

neboj, já už tu volnou ruku něčím zaměstnám.. >:D a dík!

woody-alien 22.04.2014  15:52

Vybrané delikatesy

Přibývající zářezy na pažbě věku člověka, muže, nemají pouze stinné stránky. Těch světlých sice není tolik, ale jsou. A jednou z nich je, že takový muž se již nesnaží vždy a za každou cenu se nacpat ze švédského stolu všedních dní, ale vyďobává pochoutky života.

A tak nám tu autor několika obsáhlých a skvělých recenzí nabízí krmi poněkud střídmější, ale stejně lákavou jako dřív. ;-) :yes:

Přiznávám, že kabriolety mě míjejí i v pokročilém stádiu života, a pokud jsem nad některým z nich reálně uvažoval, pak to byl trochu jiný level v podobě krásné roční MX-5. To mi ovšem nebrání vyjádřit potěšení nad povedenou recenzí, protknutou vhodně použitým humorem, a nad krásnými fotkami. Nemám nic proti efektům HDR, ale je vidět, že kdo umí, může se klidně vracet ke kořenům.

Spíš než hodně najetých kilometrů tedy přeji, aby jeden každý z nich byl pro tebe zábavou a relaxací zároveň. :-) :yes:

s-mike (RSKa) 22.04.2014  17:37

« Re: Vybrané delikatesy

hmm.. Tvuj prispevek se krasne cte, obsahem i formou. Jsou to takovy mentální kalorie, zustanu-li ve Tvem svete metafor. Diky moc! :yes:

šmoula nešika 22.04.2014  17:57

« Re: Re: Vybrané delikatesy

Woody nás zásobuje mentálními kaloriemi se sníženým obsahem tuku, vysokým obsahem vitaminů a vlákniny, bílkovin a HDL cholesterolu, zatímco LDL + ztužené tuky a nasycené mastné kyseliny jsou téměř na nule. :-)

foto Mig-35

Mig_35 23.04.2014  07:39

Čau Miku,
    gratuluju k novému přírůstku do garáže. Ta spotřeba je dost v pohodě, až neuvěřitelná.
    Manželka jezdí s 23i dlouhodobě ve stejném režimu jako ty, to je hlavně Brno, za 10,9.
    Jak rychle ta dvouspojka reaguje na kick-down? Každopádně nejlepší motorizace u BMW co může být:)

s-mike (RSKa) 23.04.2014  08:55

« Re: Spotřeba

ahoj a dekuju! Spotreba je fakt pohodova.. a pokud jde o rychlost dvouspojky, treba pri posuzovani kick-downu, zalezi na rezimu (viz. clanek). Mne pripadne, ze je uzasne rychla, ale muze to bejt individualni pocit.. Neni problem se domluvit a zase se po case projet. A kdyby Ti zena pujcila 23i, bylo by to zajimavy i na nejakou tu fotku.. Jakou mate barvu?

foto Mig-35

Mig_35 23.04.2014  09:02

« Re: Re: Spotřeba

Bílá s červenou kůží. Až bude pěkně, tak pod záminkou ručního mytí ji vylákám k zápůjčce a nafotíš je obě:-)

s-mike (RSKa) 23.04.2014  09:12

« Re: Re: Re: Spotřeba

paradni kombinace. Tak jo, domluveno, ozvi se.. Mas furt stejnej mobil? 737......

Ronault. 08.05.2014  21:14

Jak se to jen mohlo stát...

..., že jsem přehlídl tak významnou novinku na MACZ a to Mikovo new car... :-O

Gratuluji Miku k novému mazlíkovi... :yes: Krasavec :yes: I ten interiér v kombinaci žlutá/černá vypadá pěkně, trochu více dramaticky.

Teda, neviděli jsme se už pekelně dlouho, 3 roky to asi budou... chtělo by to někdy napravit...

Ještě mě tak padá, co Turbo? Zůstalo v garáži nebo uvolnilo místo? Jak znám velikost tvé garáže, tak moc místa tam na další auto nebylo ;-)

s-mike (RSKa) 08.05.2014  21:34

« Re: Jak se to jen mohlo stát...

tak to nevim, jak se to mohlo stat.. mozna jsi byl zase zalezlej ve skriptech.. >:D nebo uz mas skolu hotovou??

za gratulaci dik. Turbo je v garazi, ja auta prodavat neumim. No a kdybys mel cestu kolem, muzeme skocit na gyrosa, ani v tom se nic nezmenilo. Akorat se ozvi aspon den dopredu.. kdyz tak.. ;-)

Ronault. 08.05.2014  22:00

« Re: Re: Jak se to jen mohlo stát...

Člověče, já už dva roky operuju :-) Pravda, do chvtrých knížek se stále občas koukám, ale ne už tolik jako kdysi. Spíše se méně dostanu na MACZ a více jsem v práci, tento měcí nějakých 300 hodin (ale to už je extrém).

Do Brna už zavítám sporadicky, usídlil jsem se aktuálně 40 km severněji v jedné malé nemocnici, ale občas zavítám. Udělej si výlet ty, i B-ce jsou pěkné, ne jen Telč ;-) každopádně kdyby byla možnost, ozvu se ;-)

s-mike (RSKa) 08.05.2014  22:07

« Re: Re: Re: Jak se to jen mohlo stát...

to rad vidim, gratuluju zas ja Tobe! Vsak si jiste pamatujes, jak jsem Ti vychytrale drzel palce!! Protoze s kazdym pribyvajicim rokem je nutnej taky pribyvajici pocet kontaktu na doktory vsech moznejch specializací!! >:D

Dobrou noc a do SZ mi rozklíčuj, jaky mesto se skryva pod kódem "B-ce"

Ronault. 08.05.2014  22:17

« Re: Re: Re: Re: Jak se to jen mohlo stát...

Jojo, to já si dobře pamatuju, že jsi s tím počítal a stále čekám, kdy zazvoní telefon >:-[] >:D

Dobrou

šmoula nešika 09.05.2014  15:02

« Re: Re: Re: Re: Jak se to jen mohlo stát...

Abych pravdu řekl, tak ten kontakt na Rona bych si radši ani nebral. Nedávno tu prohodil něco o patologii. >:D >:-[]

s-mike (RSKa) 09.05.2014  16:04

« Re: Re: Re: Re: Re: Jak se to jen mohlo stát...

>:D >:D >:D nebylo to jako v tom vtipu, jak se po operaci bavi dva chirurgové: "čoveče, ja tak operuju, operuju.. a najednou koukám.. že pitvám..!!"

šmoula nešika 09.05.2014  16:15

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jak se to jen mohlo stát...

>:D

9. 3. (tedy dva měsíce nazpět)
                „Woody: Já jen jezdím opravdu mále, ale za to dlouze

Tak takové ty jemné šrábance na laku zatím nemám, ale na předním nárazníku jsem při posledním mytí naše malinkatý ťukanec od kamínku, no rozdýchával jsem to asi 5 minut Budu muset si přecejen zvážit tu čirou folii.

Řekl jsem ti, že jsem přestoupil teď na patologii? Jo, Clio má své mušky, ale není jich moc.“

Ještě útržek z téhož dne:
                „Teď je ale ještě větší komedie. Do nového občanského zákoníku se vloudilo několik zajímavých non sensů. Konkrétně jeden z nich právě upravuje pitvu. Pacient dle něj totiž po smrti může být pitván (tím nemyslím jako učení na VŠ či vědecké účely, to je něco zase úplně jiného, ale prostě v rámci nemocnice aby se přišlo na příčinu smrti, pokud jsou nejasnosti - dnes už se i tak těch pitev tolik nedělá) jen tehdy, když předem s pitvou souhlasí. Znamenalo by to, že pokud bychom někoho příjmali do nemocnice, tak krom souhlasu s hospitalizací a informovaného souhlasu s operací by musel podepsat i souhlas s pitvou Představa, že někoho příjmám k plánované artroskopii kolene a dávám mu k podpisu tohle... no nevím jak by se tvářil
                naštěstí na to ČLK upozornila a prý se to má každou chvíli opravit. Ale vtipů na to kolovalo po nemocnici hodně.“

s-mike (RSKa) 09.05.2014  16:31

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jak se to jen mohlo stát...

>:D :yes:

no, mne se blizi padesatka. A s tou prichazi jedno specificke hrazene preventivni vysetreni.. Takze se Rona mozna brzo zeptam, jak je na tom s kolonama. Resp. s kolonoskopií.. >:D

Ronault. 20.06.2014  20:26

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jak se to jen mohlo stát...

Asi Tě Majku zklamu, zabývám se pouze kolEnoskopiemi :-!

I když se věnuji jinému oboru, přesto bych řekl, že kolonoskopie z preventivních důvodů není hrazena z pojištění pokud není pozitivní jiný screeningový test, tzv. OK test.

foto Dani

Dani 22.05.2014  12:19

Z4

Ahoj pane, pěkně napsaná recenze, krásné auto a pěkně udělané foto. Vlastním také z4 e89 - ale verzi kterou jsi chtěl původně ty - sdrive23i. Jsem maximalně spokojený, chtěl jsem 6ti válec, zvuk krásný a brumlání do výfuku také slyšitelné :-). Máš pravdu, že oblouky jsou z děsivého materiálu vzhledem k potenciálu auta a jeho cenovce. Já už přemýšlím i o foliích i do interieru. Zkus mi dát inspiraci, jak polepit ty oblouky - také jsem o nich přemýšlel ale moc sem si výsledkem nebyl jistý. Jsi nekde od JM?

Daniel

s-mike (RSKa) 22.05.2014  14:41

« Re: Z4

Dik za pozitivni ohlas! A jsem z Brna, muzeme se potkat, jestli chces..

foto Dani

Dani 23.05.2014  08:43

« Re: Re: Z4

Ja jsem od Zlína, urcite bych se rad potkal, planoval jsem nejaky sraz Z4 popripade kabrioletů :-) Na ty oblouky je nějaky napad? - Jakou folii?

s-mike (RSKa) 23.05.2014  08:55

Re: Z4

ja jsem zjistil, ze bych asi chtel mit zrcatka i oblouky v takovym provedeni (nebo spis s podobnym vizualnim efektem), jako jsou vnitrni klicky dveri. A takova folie neni, aspon co jsem zatim videl. Takze nevim. Budu premyslet.. resenim by mohl bejt i jinej lak nebo uprava stavajiciho ;-)

foto Dejvy

Dejvy 29.05.2014  10:34

nádhera

Krásne auto - podľa mňa asi najpodarenejší design spomedzi moderných BMW, super, ľahká recenzia, ktorá sadne ako dezertík po nedeľňajšom obede a to všetko podtrhnuté fotkami, pri pozeraní ktorých som mal chuť vymazať moju vlastnú recenziu :yes: :yes: :yes:

Mám ale otázku, ako Vám vysvetlili, po dvoch cuknutiach, výmenu všetkých sviečok a vstrekovačov keď okrem týchto prejavov auto nejavilo žiadne iné známky poruchy? V čom bol problém? Ozaj vymenili všetky vstrekovače? Všetky boli špatné? Ako je to možné po 15 tisíc km? V poslednej dobe nečítam na benzíny v BMW nič dobrého.

s-mike (RSKa) 29.05.2014  14:38

« Re: nádhera

Ahoj Dejvy a diky. Za zhodnoceni designu (v tom se absolutne shodujeme), recenze (priznam se, ze ani mne se nelibi extremy v jeji delce - prilis kratka nepostihne to podstatne, ty prilis dlouhe zase tu podstatu zabalí do spousty technickych udaju, ktere si kazdy dle potreby prece muze vygůglit. Ja mam navic jakousi hlavni potrebu se v prubehu casu podelit o zkusenosti se servisem, prip. s radami, jak danou vec na aute opravit/vymenit co nejekonomicteji). Za fotky taky dekuju. Je to ale takovej zvlastni konicek.. fotit si svoje auto.. >:D Jakasi forma fetisismu..

Ja nevim. Jednak se jim cosi objevilo v diagnostice, podle cehoz usoudili, ze je nutno prehrat SW, pak vymenit svicky a nakonec i vstrikovace. Sam jsem byl taky prekvapen, ale spokojil jsem se s vysvetlenim, ze to je prevence. Navic je auto jeste mesic v zaruce, takze proc ne. Mimochodem, vcera mi to zacukalo zas. Napadlo me jeste, jestli to neni benzinem. Jeho povest v ČR (resp. srovnani s Nemeckem) prej neni moc vysoka.. Uvidime

Mej se moc fajn, at Ti auto jezdi!!!

foto poterienko

poterienko 06.06.2014  00:20

RenaultCar

To ti nevadí vozit na krásné zádi toho skvostu reklamu na dealera, kde jsi auto koupil?

s-mike (RSKa) 06.06.2014  09:03

« Re: RenaultCar

kdyby to bylo nejak neesteticky, kdyby to jmeno melo nejaky negativni konotace (treba autosalon Ocásek), apod., tak by mi to vadilo a dal bych to pryc. Takhle mi to nevadi. Navic, pro pripadny prodej jsem zaznamenal, ze auto koupeny u tuzemskyho dealera je benefitem, kterej usnadni prodej, resp. ma vliv na vyssi cenu..

Mas jinou zkusenost?

Ronault. 20.06.2014  20:29

Rudá záře nad Pálavou...

A kdy vyvezeš manfreda někam dále, někam za hranice? Vím, že moravskou kotlinu moc neopouštíš, ale přecejen tohle auto si vyloženě říká o projížďky na riviéře a tím opravdu nemyslím "rivec" [odkaz] >:D
    Nebo alespoň na sever... Já se zítra vydávám na Peugeot road days do Brna...

s-mike (RSKa) 21.06.2014  09:35

« Re: Rudá záře nad Pálavou...

pchá! Minulej vikend jsme s Manfredem byli DOKONCE az v Kromerizi!! Samozrejme mam nejaky foto, ale dodam ho sem az zase v patek..

Kde jsou Peugeot road days? Ze bych se na chvili stavil..

foto volha-driver

volha.driver 11.07.2014  10:09

hmmm... Pěkná titulka! Tos fotil na střeše nejakýho hypermáárketu? Vaňkofka, ne? :yes:

s-mike (RSKa) 12.07.2014  19:15

« Re: foto

jojo, poznal jsi to spravne, je to Vaňkovka. :yes:

Ja jsem tam toho nafotil vic.. trosku jsem se rozhodnul prekopat takovej ten "povinnej" zacatek recenze s popisnejma fotkama auta - u tech puvodnich jsem nemel stesti na pocasi, nebylo idealni svetlo..

Dik a cau!

foto matii

matii 12.07.2014  07:14

Aaaaaaaaaaach

Díky za zpříjemnění dnešního rána. Takový krásný auto mi dělá dobře dole u žaludku. Projel jsem celou galerii a nemohl se vynadívat. Hezké auto, hezké fotky, taky ti přeji krásný den. :-)

s-mike (RSKa) 12.07.2014  08:57

« Re: Aaaaaaaaaaach

ja teda ani netusil, ze jsem nekomu dnes v 7:14 zprijemnil rano.. >:D Bezva!

Za Tvuj prispevek dekuju, z něj je prijemne zase mne! Za prani krasnyho dne taky dekuju a Tobe zas fajn vikend!! :yes:

šmoula nešika 17.07.2014  13:07

Fotosoutěž

Čau majku,

Fotosoutěž má nová pravidla a nováčky, tak jsem si říkal, že když se tu tak poslední dobou často vyskytuješ, určitě by Ti nevadila zase trocha toho kafrání na MACZ. Za legendu a vnesení jihomoravského vtipu a šikovnosti budou všici moc rádi. :yes:

šmoula nešika, nekorunovaný vedoucí Odboru vnitřní propagace Fotosoutěže Moje.auto.cz

Prase 01.08.2014  22:14

Krásná barva

s miku je vidět že po letech si chytil vkus :-) krásný auto doufám že nenahradilo tu řadu 8 :-)

s-mike (RSKa) 02.08.2014  10:24

« Re: Krásná barva

cau a dik. Kdyz se podivas do galerie jak Z4, tak 850, uvidis, ze tam jsou spolecny fotos.. Obe auta nehodlam NIKOMU prodat! >:D Ja totiz umim jen kupovat..

Prase 04.08.2014  22:03

« Re: Re: Krásná barva

dobrá volba :-) hlavně, že to máš kam dávat :-)

s-mike (RSKa) 05.08.2014  08:59

« Re: Re: Re: Krásná barva

není to jednoduchý..

www.youtube.com/watch?v=d3plllvjmjU

Prase 06.08.2014  22:16

« Re: Re: Re: Re: Krásná barva

zajímavá plošinka i když ještě nejsi super boháč ty to ženou do patra :-) >:D

s-mike (RSKa) 07.08.2014  08:38

« Re: Re: Re: Re: Re: Krásná barva

ja jsem to původně chtěl hnát, ne do patra, ale do suterénu. Pak jsem se ale lekl, že bych měl třeba ráno za stěračem parkovací lístek z Austrálie.. >:D

foto chegue

chegue 11.09.2014  15:41

creme de la creme

ctive, vtipne, vystizne... :yes:

MrBeranek 30.09.2014  13:15

Pěkný, pěkný...

Vtipná recenze, krásný auto a pěkný fotky. Za mne určitě 3x10. Mám tenhle motor v 1M a i tam se s ním auto chová přemotorovaně. Marné jsou pokusy zoufalých zadních pneumatik přenést něco na silnici, hrabe se to ještě na trojku. :-)

MImochodem, doplnil jsem si vzdělání v tom, že v Z4 35is je dvouspojka. To je snad jediné neMkové auto, které ji má, to jsem nevěděl.

A ta červená to je Melbourne Rot nebo Carmesin Rot?

Ať slouží, pěkná hračka. :-)

s-mike (RSKa) 30.09.2014  13:55

« Re: Pěkný, pěkný...

diky za body i za pochvalnej prispevek..!

Nebudu delat chytryho, jen se pochlubim - nejen ze tam ta dvouspojka fakt je, ale auto ma i jeji novejsi, logictejsi a pohodlnejsi ovladani skrze padylka. Prakticky denne do toho prevodovce "kecam", hlavne pri podřazování. Proste clovek neudrzi ruce v klidu, kdyz to lip jede a vic vrčí >:D

Cervena je Melbourne Rot a je fakt nadherna. Jeste bych se chtel dostat k tomu, abych mel i cernou sadu kol - prakticky tentyz typ, jako mas na te sve cervene 130i.

Mej se!!

MrBeranek 30.09.2014  16:15

« Re: Re: Pěkný, pěkný...

Sehnat ta kola (VMR) byl tehdy trochu ořech. Nakonec se mi to podařilo až ve Švýcarsku, ale tak objednat je ze Států by asi taky neměl být problém. Jejich hlavní výhodou bylo to, že jako snad jediné na trhu měly správné ET na E87ku, které standardně je hodně vysoké (47 a 52). Tady je kolik ET?

s-mike (RSKa) 30.09.2014  18:52

« Re: Re: Re: Pěkný, pěkný...

prepisuju z velkyho technicaku

8J x 19 ET29 225/35/R19
          9J x 19 ET40 255/30/R19

mas nejakej tip? Ja to teda jeste nekupuju, ale at uz si delam prehled.. dik

MrBeranek 30.09.2014  21:18

« Re: Re: Re: Re: Pěkný, pěkný...

Ten typ ráfků, co jsem měl na 130ce, je VMR V710. Dělají i matt black finish v rozměrech od 8,5x19 po 9,5x19 v ET 35, 45 a 50.

foto Fana

Fána 22.03.2017  21:26

Z4

Ta červená je fakt pěkná. Chtěl jsem taky takovou, ale spěchal jsem a v té době na mě vyšla jen bílá. Už se mi taky líbí. Se staženýma okýnkama jsem jel jen jednou a připadal jsem si jak na motorce. Před 35 roky jsem měl Feldu se 2 solexama, jezdila přes 150 a v tý době to byl snad ještě větší zážitek než dnes.

s-mike (RSKa) 28.03.2017  07:22

« Re: Z4

Diky. Mou preferovanou barvou nebyla cervena, ale modra. Obe barvy jsou ale velmi zridka k videni, tak jsem se s cervenou nejdriv rychle smiril.. a pozdeji uz si ji tak oblibil, ze bych nemenil. A myslim, ze tenhle nazor sdili pomerne dost kolemjdoucich..  Dik za zpravu a at Ti auto slouzi!

foto frodooo

frodooo 27.08.2022  10:02

Dobrý den/ahoj,

rád bych si udělal radost tímto vozem a děkuji za tvou recenzi. Náhodou, neuvažuješ, že bys ji pustil do světa?