Renault Kangoo (2003)

14.7.2007

Trocha z histórie Renault Kangoo sa začal vyrábať v roku 1997 v meste Maubeuge vo Francúzsku. Mal konkurovať svojím rivalom- Citroenu Berlingo a…

Renault Kangoo (pumpkin)

"-- skrytý --" 14.07.2007  15:41

Měl jsem možnost prohlídnout si z blízka Kangoo (r.v. 98) a vypadal dobře. Myslím že recenze je skvělá, vystihuje vše podstatné co by případného zájemce o auto zajímalo :-) Jenom rychle přidej fotky ať je ta desítka oprávněná ;-) Jediné co ještě mohli při faceliftu udělat jsou zadní světla s částečně čirou optikou ;-\

pumpkin 14.07.2007  15:50

Dik za 10b :) ako myslíš že s čiastočne čírou optikou? Zadné svetlá sú tiež po facelifte zmenené :)

"-- skrytý --" 14.07.2007  15:59

« Re: Re: 10b

Bylo by zajímavější, kdyby směrovky byly v bílé barvě, průhledné... Tohle myslím čirou optikou.... ;-)

pumpkin 14.07.2007  16:03

« Re: Re: Re: 10b

Hej. To by nebolo zlé. Veď keď raz bude auto moje tak to vyskúšam ;-)

"-- skrytý --" 14.07.2007  16:08

« Re: Re: Re: Re: 10b

Určitě jo, ale jen směrovky a zpátečku, ať to není zase přehnané ;-)

"-- skrytý --" 24.07.2007  11:27

« Re: Re: Re: Re: Re: 10b

a do boku postrani blinkry... ty si ted budu objednavat ja. Nechapu, ze tam Renault dal oranzovy. Vzadu mam jen cerveno-bily svetla a vepredu jsou blinkry taky bily, takze jedinej oranzovej strasak je na boku.... Jinak chvalim, pekny Kangoo ve stejny vybave jako mam Scendu... 10bodiku pro tebe ;)

"-- skrytý --" 12.09.2007  08:37

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: 10b

ty jsi ted scenicu udelil body vid? jsem se podival kdo mi dal tak krasne hodnoceni a koukam, ze jsem ja tobe zapomnel pripsat slibenych 10bodu... takze jsem to napravil a nejen pro kangoo ale i pro Felinu... taky se kdyztak mrkni na my ostatni auta.. ;-)

foto lorenzlubos

lorenzlubos 14.07.2007  17:05

10 rokov Kangoo

Kangoo sa predstavil verejnosti na konci roku 1997, teda 10 rokov bude az onedlho. V Zeneve 1997 ale uzrela svetlo sveta studia (Pangea?), ktora nebola nicim inym, nez prezlecenym buducim Kangoom, takze Kangoo nema 10 rokov, ale spolu so sestrou ano.

pumpkin 14.07.2007  23:00

« Re: 10 rokov Kangoo

Dik za postreh :) Už som to upravil. Pangea bola fakt zaujímava štúdia :) Jazdiť s takou po meste...

"-- skrytý --" 14.07.2007  17:19

renaulťáci sobě

10.b taky máme jednoho,1.2 16V 75 koní

foto Lubosss1

Lubosss1 14.07.2007  19:41

kangoo po facelifte je fakt krajsie zvonku aj zvnutra :yes:

foto lazak-

lazak. 14.07.2007  20:42

Renault

No jo no dávám 10bodů, je to Renault a já mám taky renaulta.Jo oprav si počet najetých kilometrů asi tam máš chybu, jinak mrkni na moje.

"-- skrytý --" 15.07.2007  10:15

10 :)

Vidim, ze tu ma moje auto konecne surodenca :yes: ;-) Takze za 10 ;-)

David Silver 15.07.2007  15:17

zdárek

no helet' ty sedadla zadní nejdou sice do roviny ale jistě víš že jdou sklopit do uličky.. proč mezi mínusy dáváš zrcátka?? sice u staršího jsou větší a lepší no ale tyhle nejsou taky zrovna malý podle mě

"anonym" [82.119.100.XXX] 15.07.2007  16:15

« Re: zdárek

Ocinovi trocha vadia. Ako na výhľad sú super ale sem-tam sa s nimi o niečo šuchne... Minule nám ho dáky idiot zachytil pri predbiehaní.(!!!)

"-- skrytý --" 15.07.2007  15:48

Vcelku pěkné a hlavně praktické auto, Dávám desítku a přeju hodně šťastných kiláků! :yes:

"-- skrytý --" 15.07.2007  22:36

denní svícení

denní světla jsou super, taky je mám, ale máš je špatně zapojené, to je na pokutu :no:. při rožnutých mlhovkách musí zhasnout..

foto vrkuboy

vrkuboy 16.07.2007  14:54

Krasavec

ahoj kdyzb sem se planoval koupit auto tak sem se rozhodoval prave jestli kangoo nebo scenic nakonec vyhrall scenic protoze ma hezci interier u kangoo me prijde moc plastovej ale jinak je to bezva auo hlavne pro rodinu a ty ulozny prostory u stropu to e jako v letadle nadhera

David Silver 16.07.2007  20:11

« Re: Krasavec

no bohužel na stropě je měla až nejdražší verze starýho modelu bohužel pro mě

"-- skrytý --" 17.07.2007  23:06

kolega

ještě tady mám megana,koukni :yes: A dík ;-)

David Silver 06.08.2007  12:56

« Re: kolega

prej kolega >:D nic ve zlym, ale kolega v autech se většinou nebere podle tipu auta(jenom u těch co jich moc lidí nemá;) ) no máte jiný barvičky ;-) teda alespoň já to tak znám... nevim jak to bereš ty

"anonym" [83.208.38.XXX] 08.08.2007  17:15

zdarec

Mám taky kangoo 2003 privileg a jsem s tím velice spokojený.
    Spotřeba nízká.Zkoušeljsem se ptát na montáž tempomatu do tohoto auta leč jsem neuspěl,to je asi jediný minus.

pumpkin 15.08.2007  11:34

« Re: zdarec

Tak ho sem pridaj. Rád si ho pozriem ;-)
      Teraz sa na záver výroby Kanga trocha rozšírila výbava. Ale len drobnosti napr. ABS, lakťová opierka pre vodiča, vzadu stolíky... Ale na budúci rok má byť už nová generácia, tak som zvedavý. Vraj bude mať podvozok z Nissana X-trail :-O :yes:

David Silver 17.08.2007  15:04

kangoo 2008

?? se mi zdá že jsem viděl jinej koncept jako nový Kangoo.. ale nevím jestli nejsem kapku pozadu :-)

"-- skrytý --" 17.08.2007  17:56

Dobrý

Pro početnější rodinu je tohle auto určitě dobrá volba a v té stříbrné vypadá dobře. Na to, že je ti teprve 17 máš dobrou recenzi.Je sice kratší, ale jinak fakt dobrý :yes: Budu hodnotit vyšší známkou ;-)

pumpkin 17.08.2007  21:07

« Re: Dobrý

Ďakujem :). Mám 16 neviem prečo tu je 17... S tvojou recenziou sa to ale porovnať nedá. Nebol to redakčný test? >:D Dávam 10bodov

"anonym" [213.195.242.XXX] 07.09.2007  17:58

renault kangoo

poradi mi někdo jak vytahnout zadni sedadla renaultu kangoo mam je mokre přes stře. okno

David Silver 11.09.2007  17:27

nové fotky

pěkné fotky co jsi přidal :yes: tudíš jsem vylepšil hodnocení

pumpkin 11.09.2007  17:34

« Re: nové fotky

ooo.vďaka :-) Škoda že chceš opustiť Renault. Nepočkáš na nové Kangoo? :-)

David Silver 11.09.2007  17:57

« Re: Re: nové fotky

>:D nne já myslím že bude stejně malý jako doposud byly. pro nás je malý i VW Caddy a Kangoo ten by nešel... Ford bude největší si myslím pořád co bude, tam je docela velká mezera Peugeot a Citroen mají cca 2 800litrů mno a ten Ford má nějak cca 3 120litrů bo tak nějak mno a my potřebujeme velký ale zase nechceme velkou dodávku jako je Renault Trafic apd. ;-)

pumpkin 11.09.2007  18:20

« Re: Re: Re: nové fotky

Tak ok. Vidíš ešte ma napadlo že kamarátka má tiž také modré Kangoo ako ty... a podla mňa to má od metalízy ďaleko. Pridám fotku,počkaj..

David Silver 11.09.2007  19:09

« Re: Re: Re: Re: nové fotky

a alespoň, zde přibyde nový model ;-) (jako že ještě ho tu nikdo nemá). k tomu Kangoo, si dovolím říci že to neni barva jako mám já, tady ve městě jsem už podkal také takovou barvu, ta je taková spíš modrá já mám modrozelenou ale spíš do zelena, mno a když si srovnáš tu fotku toho Kanga tvé kamarádky a moje, tak i takhle na fotce uvidíš že ta barva neni stejná

"-- skrytý --" 28.10.2007  14:34

Přijedeš na sraz?

Z Bratislavy to máš kousek ;-) Je třeba se registrovat...

pumpkin 28.10.2007  14:56

« Re: Přijedeš na sraz?

Ahoj XJ, no idem s ocinom na 90 percent s tým že si pozrieme aj Zlín. Ale dosť to závisí od počasia, tak ešte si počkám na niekoľko registrácií ;-) Neboj, registrujem sa včas.

David Silver 29.10.2007  14:03

čauká

dnes ve škole v angličtině jsme brali helowen. bylo tam v jednom článku pumpkin já si to se slovníkem přeložil a v tu ránu mě napadlo, proč máš tady nick dýně >:D

pumpkin 29.10.2007  19:54

« Re: čauká

>:D To vzniklo tak že lektorka angliny na mňa vymyslela rýmovačku "Peter, peter, pumpkin eater.." tak sa mi to zapáčilo..uvažujem že XJ donesiem na zraz tekvicu s podpisom >:D :yes:

David Silver 30.10.2007  14:15

« Re: Re: čauká

áha, hech tak to je dobrý :yes: >:D >:D jste měli dobrou učitelku co? :-)

pumpkin 30.10.2007  15:01

« Re: Re: Re: čauká

Noo.trocha afektovala... inak neposlal by si mi dáky link na tú Ketrin? :-) stále neviem ktorá to presne je...

Prase 30.10.2007  15:06

« Re: Re: Re: Re: čauká

je to ta nejvic sexy padesatka co znam a abych nezapomnel je cerstvejsi nez chleba z teska!!!!!
            hledej Marg Helgenberger :-) :yes:

David Silver 30.10.2007  18:54

« Re: Re: Re: Re: čauká

tak toj. já link na její stránky nebo o ní nějaký nemám, řekl bych ti to a samý jako zdendinoMB až na to, že je nejvíc sexy padesátka, to já nevím, pajsky nesleduju ;-)

Prase 30.10.2007  18:56

« Re: Re: Re: Re: Re: čauká

aha takze ale pripoustis ze je cerstvejsi nez chleba z teska super kysky >:D >:D >:D btw pumpkine uz si ji nasel? :-) ;-) :yes:

David Silver 30.10.2007  19:02

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: čauká

>:D >:D zdendino: to jsem neřekl ani nenapsal >:D uznávám že je čerstvejší než chleba z teska Ivushka kterou jsem ti poslal na icq :-) :yes: ale Ketrin mno nevvim nevvim asi ne >:D :-!

pumpkin 30.10.2007  19:58

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: čauká

Jasné už som ju vypátral, no pekná zachovalá >:D ale nieje môj typ :-)

Poustnik 30.10.2007  22:18

Dobré auto,

máš tam výbornou fotko-směsku, tak ať složí!!! A dýně se řekne tekvica! Tak jsem zase chytřejší!!!! :-) :-)

pumpkin 31.10.2007  10:45

« Re: Dobré auto,

Diky moc :-) Zopár tekvíc zoberiem aj na zraz >:D

David Silver 03.11.2007  18:07

otázka...

>:D škoda že jsem nejel já, to ikdyby se Kangoo umylo, špína by na něm zůstala >:D 8-s

jinak, dorazil tam veselyt? že ho ta mnikde nevidím(IcE taky nevidí)

Poustnik 03.11.2007  20:54

Príma fotky,

jen jestli si každý v recenzi dal velikou práci s vymazáním značky, tak tady má po anonymitě. Ale možná, když už byl na srazu, tak vystoupil z davu a ušetří si čas na fotoshopu.... :-)

pumpkin 03.11.2007  22:41

« Re: Príma fotky,

Veď aj tak si veľa ľudí nepozrie môj album, takže o tom nemusia ani vedieť >:D

foto Vette

Vette 05.11.2007  21:57

Pozdrav

Som rad ze uz nepises ako Muhehehe >:D Konecne tu je klud ;-)

pumpkin 06.11.2007  20:30

« Re: Pozdrav

Hej máš zmysel pre humor :yes: a dík za body. ;-) Prečo som nikdy v meste nevidel tvoju corvetu? bojíš sa o ňu? :-)

Prase 10.11.2007  01:08

ted sem scoknul tvoje fotky a koukam ze si fotil hyjenu mfg skoda fotky >:D >:D >:D

pumpkin 10.11.2007  15:02

« Re: :-)

a tak len dávam najavo že som mal tú česť ju vidieť naživo.. no česť ako česť.. >:D

"-- skrytý --" 20.11.2007  22:41

Kangoo

Taky krasavec :-)

"-- skrytý --" 07.12.2007  17:01

Krasa

velmi pekna recenzia, nech auto vydrzi tolko co moje

David Silver 22.12.2007  15:54

verry goood

čauká kámo, ta fotka je supeeeerr :yes: povedla se ti

PeT-a (RSKa) 22.12.2007  16:13

« Re: verry goood

Souhlasím...........vážně dobrá! ;-) :yes:

pumpkin 22.12.2007  22:05

« Re: Re: verry goood

Ďakujem. Chcelo to krajšie prostredie ako so zviazanym stromčekom pred hornbachom..ale čo už >:D

"-- skrytý --" 22.12.2007  18:31

super

paraadni uzitkovy auticko za ty prachy co to dneska sstoji supr volba!mas ode me 9 bodu.At vyborne slouzi ;-)

pumpkin 22.12.2007  21:58

« Re: super

ďakujem :-) Máš asi najkrajšie Tipo čo som kedy videl :-) :yes:

foto -Black-Jacket-

*Black_Jacket* 05.02.2008  13:44

Čau

OoOoOO....Kangoo je pre mňa zaujímavé auto, pretože sa vyrába už dosť dlho, a stále bez väčších zmien (ako napr. interiér). Ale zvonku vyzerá stále dobre. Dávam ti 10 za fotky aj recenzku, ale čo sa auta týka, dosť ma zarazila absencia ABS a nastaviteľného volantu ;-\ . Prepáč, ale tam môžem len za 9. Dík za moje auto ;-)

pumpkin 05.02.2008  19:01

« Re: Čau

Nazdar. No to si ma prekvapil. Čakal som že 9b za škaredé auto alebo také dačo..Ale ABS? Dáky si luxusný >:D ale vpohode inak ;-) :yes:

"-- skrytý --" 23.03.2008  19:04

PEKNEEE

Vyborna recenzia ...fakt perfektne zvladnutaaa..restecpt :-!

"-- skrytý --" 24.03.2008  13:36

Pumpkine ...

... velikonoční zajíček ( Easter Bunny ) naděluje i u tebe - dal ti 3, 2, 5 bodů ;-) >:D >:D

pumpkin 25.03.2008  09:07

« Re: Pumpkine ...

Už som sa zľakol >:D Ďakujem :-)

"-- skrytý --" 25.03.2008  09:20

« Re: Re: Pumpkine ...

A co, jedničky sa ti nepáčí??? >:-[]

pumpkin 25.03.2008  09:39

« Re: Re: Re: Pumpkine ...

Moc nie. Ani v škole ich často nevidím >:-[] :no:

David Silver 10.04.2008  11:23

gratulujem

poprvé jsi lepší než moje Kangoo >:D :-!

"-- skrytý --" 12.04.2008  21:27

felda

JJ asi těžko jste jí možná prodávali, náš tatí už měl několikrát kejkle jí vyměnit, ale vždy jsem mu to rozmluvil. Děkuji za hodnocení a Kangoo se mi líbí a máš tu pěkné fotky

Psychobolos 17.04.2008  15:12

Praktické vozítko...

... a současně stylová záležitost. ;-)

Psychobolos 17.04.2008  15:13

DOTAZ

Jak zvládá těžší terén?

pumpkin 19.04.2008  16:31

« Re: DOTAZ

Nič extrémne sme neskúšali ale takú lesnú rozbahnenú cestu zvládne vpohode. Vŕzga to, puká to ale zvláda to :-)

Ricardo 19.04.2008  18:58

« Re: DOTAZ

Největším limitem jsou silniční pneumatiky, malá světlá výška, příliš ostré nájezdové úhly, špatné křížení náprav, nevhodné vedení výfuku kolem zadní nápravy, absence pohonu 4x4 a uzávěrek diferenciálů, nedostatečná ochrana podvozku, malý točivý moment motoru v nižších otáčkách a chybějící redukční převodovka >:D

Poustnik 19.04.2008  19:39

Takže největším limitem je celé auto. >:-[] >:D

pumpkin 19.04.2008  20:05

« Re: Re: DOTAZ

Ale no! >:D Tak na horší terén je Kangoo 4x4 ;-) Ale dostane sa tam, kam Octavia už nie.. >:D dáke to plus...

David Silver 19.04.2008  20:18

« Re: Re: Re: DOTAZ

>:D >:D dobře! jdu to v pondělí ozkoušet, tak kdo se hlásí jako protivník se účastník v této disciplíně s octávií proti Kangoo? :-!

David Silver 19.04.2008  19:24

« Re: DOTAZ

terén je pro něj maličkost na nájezdové úhly celkem. Ale hodně ho omezuje náhon na přední nápravu. No a hlavně není určený do terénu, takže těžký terén je moc

Ricardo 19.04.2008  22:48

Re: DOTAZ

No jednou jsem potkal na lesní cestě Peugeot Partner, nevím jestli přímo 4x4, každopádně oplastovanou verzi na lesní cestě. Velkoryse chtěl uhnout a málem se z napadenýho listí už nevyhrabal. Tím nechci Kangoo shazovat, prostě dodávka na to není ani náhodou určená, Kangoo je navíc proti Partneru ještě lehčí auto. Ale že bude ve verzi 4x4 mimo asfalt (o terénu se fakt radši nebavme) lepší než Roomster Scout 2WD je jasný...

pumpkin 20.04.2008  13:38

« Re: Re: DOTAZ

Hej to je pravda. Takže ak by nááhodou tu dotyčný Psychoblos plánoval kúpu Kanga na lesnú rely tak je to rozhodne zlý nápad >:D
      Ďalšie otázky? :-)

sousedi

čauká Pumpkine, souswedi mají pěknéh Kangoo 4x4 :-) :yes: :yes:

pumpkin 17.05.2008  13:51

« Re: sousedi

jj,vyzerá drsnejšie..raz by som chcel urobiť spoločnú foto s naším :-)

David Silver 20.05.2008  19:27

« Re: Re: sousedi

tak at' sa ti povede :yes: :-) budou spolu vypadat hezky určitě

jmurjr (H22A7) 20.05.2008  19:21

dakujem

cau Peto, dakujem za prijemne poobedie a tesim sa na dalsi meeting ;-)

pumpkin 21.05.2008  15:17

« Re: dakujem

Jasné, aj nabudúce pán inžinier :-)

jmurjr (H22A7) 21.05.2008  16:24

« Re: Re: dakujem

tak som trocha poupravil tie fotky, co som spravil, mejlovku mozem pouzit tu, co mas v profile? btw. bude to vo viac mejloch, lebo su tie fotky relativne velke.

pumpkin 21.05.2008  16:37

« Re: Re: Re: dakujem

jj,môžeš :-)

jmurjr (H22A7) 21.05.2008  17:48

« Re: Re: Re: Re: dakujem

je to v troch mejloch. ak by to nechodilo, tak napis. mozes mi potom poslat fotky aj ty? diky

jmurjr (H22A7) 21.05.2008  17:56

« mejl

prisla mi odpoved, ze sa to neda dorucit, asi budem musiet zmensit rozlisenie, aby to preslo. ake mas obmedzenia schranky?

pumpkin 21.05.2008  19:32

« Re: mejl

Tá schránka je všeobecne obmedzená ;-\ >:D Neviem, nebolo by ti lepšie mi to poslať cez ICQ?
              moje icq je 227987123 ;-)

Ricardo 22.05.2008  00:09

« Re: mejl

Založ si na Gmailu, tam je přes 6 giga a pořád to zvětšují ;-)

"-- skrytý --" 22.05.2008  00:05

Pěkný autíčko

Mám rád i tyhhle praktické auta a když k tomu někdo přidá dobrou recenzi a fajn fotky je to rovno jasné 10...Jo a mám u Fiata pěkné nové fotky tak se poívej.... ;-)

"-- skrytý --" 19.07.2008  13:30

Hodnotenie

Tak som Ti to ohodnotil tak ako ty mne ! >:-[]

David Silver 10.08.2008  17:35

fotka

Čau Pumpkine, ta fotka z tater je pěkná :yes:

pumpkin 10.08.2008  18:41

« Re: fotka

díky..už sú aj iné, len musel som upraviť rozmery fotiek ;-)

jmurjr (H22A7) 13.08.2008  09:08

zaba

ahoj, ako si prinutil zabu tak pozovat?

pumpkin 13.08.2008  10:32

« Re: zaba

nazdar:) no,staci ju trochu ohriat v rukach a hned je krotka ;-) este ze to bol skokan..ropuchu by som moc nechytal >:D

Novic (Porsche team/GT-R team) 25.08.2008  10:39

5 rozdilu

kola,tazne zarizeni,svetla,ski vak nebo co to je na strese a jedno je Seat Alhambra a jedno VW Sharan ;-) :-)

David Silver 25.08.2008  10:43

je tma víc rozdílů >:D :yes: :yes:

Novic (Porsche team/GT-R team) 25.08.2008  10:58

jake dalsi???

David Silver 25.08.2008  12:05

« Re: Re: 5 rozdilu

tákže: VW je už po faceliftu, není tak špinavé, má jinou SPZ, více zatmavená zavazadelníková skla... :-)

Novic (Porsche team/GT-R team) 25.08.2008  19:57

« Re: 5 rozdilu

tak vice spinave to rozdil asi nebude v zadne hadance,ze je VW po faceliftu to sem rikal ze ma jine zadni svetla,jinou SPZ mno dobry a trosku tmavsi okna se zdaji mno...ale kdybys to chtel tak do detailu tak bych moh taky rict ze ma jiny motor ma jinou barvu potahu atd. >:D

David Silver 25.08.2008  19:59

« Re: Re: 5 rozdilu

tyj si psal světla ale po faceliftu nemá jiná jenom světla :no: :p

pumpkin 26.08.2008  12:25

« Re: Re: Re: 5 rozdilu

ale no! >:D to bol len názov obrázku, nemusíte hladať rozdiely..
                inak obe autá boli f TDIčku.. myslím že Alhambra sa už posledného faceliftu nedočkala..a Galaxy má už nový model :-)

pumpkin 25.08.2008  11:18

>:D som necakal ze sa toho chytite >:D >:D

David Silver 29.06.2009  07:45

29.6.

Všechno nejlepší a mnoho št'astných km k dnešnímu svátku přeje Kysky

Poustnik 18.03.2010  15:59

Tak jsem k tobě Pumpkine po dlouhé době zabloudil,

znovu si pročetl recenzi, usmál se při větě, že Kangoo není Mazda5.... i tvoje zkušenosti se švédskými kempy. Hoj! :-)

pumpkin 08.05.2010  22:08

« Re: Tak jsem k tobě Pumpkine po dlouhé době zabloudil,

Zdravím, no hej, Mazda5 bola narážka na teba. :-)
      Kdeže sú tie dlhé diskusie pod kyskyho Kangom...

David Silver 08.05.2010  22:11

« Re: Re: Tak jsem k tobě Pumpkine po dlouhé době zabloudil,

:yes: :yes: :-(

Psychobolos 09.07.2012  19:56

Hezký profil!

Hezký profil a praktické autíčko! Ať dobře slouží!!!
    (snímky se žábou jsou opravdu vtipné... :-)